فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 28 خرداد تا یکشنبه، 3 تیر 1397)

فروردین

تا چهار هفته آینده، تمرکز شما بر روی خانه و خانواده و زندگی شخصی است. بیشتر از هر روزی با والدین تان درگیر خواهید شد. در این هفته تصمیم دارید که خانه را تعمیر کنید و به خانه تان رسیدگی کنید. بحث های خانوادگی شدت خواهد گرفت. نترسید زیرا در این هفته شما بیشتر درگیر خانه و خانواده هستید. ونوس در خانه پنجم نمودار شما سرگرمی، فرصت های عالی را به سمت شما جذب می کند. ونوس امور عاشقانه، لحظات رمانتیک و زمان های لذت بخش با بچه ها را برای شما بیشتر می کند. هنر و کارهای هنری مطلوب است. در حال حاضر هدفمند هستید و اهداف خود را دنبال می کنید. در این هفته از فعالیت های فیزیکی مانند ورزش به همراه دوستان و گروه ها لذت خواهید برد.


اردیبهشت

کمربند ایمنی خود را محکم ببندید! تا چهار هفته آینده بسیار مشغول هستید. با توجه به لیستی که برای انجام کارهای تان دارید سرعت خود را زیاد کنید. این لیست شامل قرار ملاقات ها، سفر های کوتاه، خواندن و نوشتن به همراه تعدادی کوچک از پروژه ها می باشد. در این هفته مشتاق صحبت کردن با دیگران هستید و ایده های تان را با آنها درمیان خواهید گذاشت. در این راه مشکلی نخواهید داشت زیرا با جاه طلبی که دارید اعتماد به نفس تان بالاست. با این وجود در این هفته سرگرم بازسازی خانه خواهید شد. اگر درگیر املاک و راه های مربوط به آن هستید نگران نباشید در این هفته راه باز خواهد شد. در این هفته ایمان تان بیشتر می شود و احساس معنوی زیادی خواهید داشت، به دیگران بگویید که چه چیزی احساس می کنید.


خرداد

در این هفته خورشید به سمت خانه پول نمودار شما حرکت می کند و تا 4 هفته در آن جا می ماند! در این مدت شما به این فکر خواهید کرد که چه چیزی برای شما بیشترین ارزش و اهمیت را دارد. روابطی که با اطرافیان دارید را با ثروت و پول بررسی می کنید. از خودتان بپرسید که آیا آن چیزهایی که نیاز دارید را واقعا در حال حاضر دارید یا خیر؟! (دربارش فکر کنید.) زمان خوبی برای برگزاری یک مهمانی است. بنابراین می توانید در این زمان چیزهایی که می خواهید به دیگران بگویید یا به نمایش بگذارید را انجام دهید. یک اتفاق دوست داشتنی در چند هفته آینده اتفاق خواهد افتاد، طوری که از اطراف تان قدردانی می کنید و پی می برید که چقدر عشق در جهان وجود دارد. چه اتفاق شیرینی.


تیر

در این هفته خورشید در نشانه شماست و تا چهار هفته آینده می ماند. این تنها زمانی است که در طول سال اتفاق می افتد و شما سرشار از انرژی هستید. در این زمان می توانید باتری های خود را شارژ کنید تا در طول تمام سال انرژی مورد نیاز را داشته باشید. نه تنها خورشید به شما انرژی می دهد بلکه موقعیت های مطلوب و افراد مهم را به سمت شما جذب می کند. مثل یک جادو می مونه! همچنین احساس نیاز قوی خود را بیان کنید. در این هفته به فروشگاه بروید و چیزهای بسیار برای خود و عزیزان تان خرید کنید. ایده های عالی خود را بنویسید. در ارتباط با اختلاف اموال و وراثت صبور باشید. این اولین بار است بعد 29 سال قدرت تیرماهی های عزیز افزایش می یابد. و چه احساس خوبی است.


مرداد

خورشید برخی نشانه ها را در این هفته تغییر می دهد اکثر این تغییرات باعث می شود که انرژی زیادی بگیرید. با این حال احساس تغییرات خواهید کرد زیرا خورشید در قسمت پنهان نمودار شما قرار دارد و تا چهار هفته پنهان می ماند. این یک چیز متفاوت است. در این زمان فرصتی دارید تا با ذهن ناخودآگاه خود ارتباط برقرار کنید زیرا همیشه از آن اگاه نبودید. به عنوان مثال، ما همیشه دو نوع سیگنال را به جهان پخش می کنیم: آنچه که فکر می کنیم و تلاش می کنیم که انجام می دهید، و دیگری آن چیزی است که با ذهن ناخوداگاه خود انجام می دهیم. در این چهار هفته اختلاف این دو سیگنال را ببینید! این اتفاق شما را با هوش تر دقیق تر می کند


شهریور

تا چهار هفته آینده زمان محبوبی برای شماست. دعوت به مهمانی ها، گروه ها و سازمان ها را قبول کنید. از شما انتظار دارند که با افراد جوان بیشتر از حد معمول ارتباط داشته باشید. تعاملات را با دیگران تقویت کنید زیرا بحث هایی که پیش می آید باعث می شود که اهداف آینده تان را تغییر دهید. (نمی دانید شاید همینطور شد.) به همین دلیل شما به سختی کار می کنید. در این زمان ممکن است رابطه عاشقانه مخفی را با شخصی داشته باشید. دیگران درگیر مراقبت از کسانی هستند که نیاز به کمک دارند. تمایل به انجام این کار دارید زیرا دوست دارید که شادی به کارتان اضافه شود.


مهر

سلام بر طلوع آفتاب! تا چهار هفته آینده، خورشید در بالای نشانه شما قرار دارد. این اتفاق یکبار در سال رخ می دهد و نماد جلب توجه گرمی برای شماست! در یک کلمه می توان گفت چاپلوسی! از آن جایی که رئیس و والدین و افراد خاص توجه ویژه ای به شما دارند تا چهار هفته آینده بهترین زمان برای رفتن به تعطیلات، تغییرات در خانه و هر ان چیزی که می خواهید رخ دهد است. عطارد همچنین در بالای نشانه شما قرار دارد و باعث خواهد شد تا صحبت هایی که با دیگران دارید نفوذ بیشتری داشته باشد. علاوه بر این می توانید درآمد تان را افزایش دهید.


آبان

در چهار هفته آینده، می خواهید که تجربیات جهان خود را گسترش دهید! اگر می توانید سفر کنید- در واقع این چیزی است که انتخاب می کنید. اگر شرایط لازم برای سفر کردن را ندارید می توانید تحقیق کنید. همچنین می خواهید که اگاهی دنیوی خود را با آموزش بیشتری گسترش دهید. در واقع می خواهید که هر روز کار متفاوتی را انجام دهید! یک ماجراجویی داشته باشید! تلاش کنید که با دیگر فرهنگ ها در زمنیه های مختلف صحبت کنید، چقدر هیجان انگیز است! با این حال، داستان های عاشقانه ای را با رئیس یا کسی که مقام دار است ممکن است تا چند هفته آینده داشته باشید. به احتمال زیاد، شخصی از شما برای بهتر دیدن مشاوره خواهد گرفت


آذر

در این هفته بسیار خوشبین و دوست داشتنی هستید. با این حال، تا چهار هفته آینده، مشتاق همه چیز هستید. شما بچه نیستید! با عمیق ترین احساسات خود ارتباط برقرار خواهید کرد. ممکن است حتی در ارتباط با چیزی متعصب وسواس داشته باشید. احتمالا در این هفته با شخصی اشنا می شوید که شما را به خود مشغول می کند. شاید آن ها ساختار ارزش شما را به چالش بکشند! در ارتباط با مال و اموال و ارث و مسائل مربوط به آن شوق و اشتیاق بیشتری در این هفته پیدا می کنید. این چرخشی برای شماست. همه چیز تغییر نخواهد کرد. هنوز فرصتی برای لذت بردن تا چند هفته آینده خواهید داشت.


دی

خورشید در خلاف نشانه شما تا چهار هفته آینده قرار دارد. در واقع باعث خواهد شد که توجه شما به دوستی ها و مشارکت ها بیشتر شود و به شما نشان می دهد که این روابط چگونه ایجاد می شود و آیا نیازهای شما را برآورده می سازد. به همین ترتیب، شما فرصتی دارید تا در ارتباط با سبک خود بیشتر بدانید و مطالعه کنید. این می تواند یک تجربه یادگیری با ارزشی برای شما باشد. هر دو خانه پول در نمودار شما نیز تحریک خواهد شد. مریخ آرزوی شما را براورده می کند و به سختی کار می کنید. با این حال، ونوس پول و هدایا را برای شما جذب می کند. ( ممکن است به صورت غیر منتظره ای از سمت والدین خود سود دریافت می کنید یا درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.) همه چیز در این هفته خوب پیش می رود! داستان های عاشقانه به خوبی پیش خواهد رفت.


بهمن

در این هفته در محیط کاری خواهید درخشید! در حقیقت، خیره کننده هستید! شما استانداردهای بالایی در تهیه کردن و تولید کردن دارید - و با این استانداردها موافق هستید. (مریخ در نشانه شماست تا به شما انرژی دهد تا سخت کار کنید، البته فقط زمانی که می خواهید به سختی کار کنید. ) از آن جایی که این نقش باور کردنی نیست، سلامتی شما افزایش می یابد. بله من همه این ها را می خواهم! می خواهم که موثر، تاثیر گذار و سلامت باشم! این یک خبر فوق العاده است زیرا این انرژی تا چهار هفته آینده همراه شما خواهد بود. این انرژی باعث افزایش انرژی حیوانات تان خواهد شد. ممکن است با حیوانات خانگی تان درگیر شوید و یا حیوانات جدیدی را به خانه بیاورید.


اسفند

اسفند ماهی های خوش شانس! تا چهار هفته آینده مانند یک شهر بازی برای شماست. این یک زمان دوگانه برای شماست زیرا نه تنها خورشید از نشانه شما عبور می کند ( که قطعا از طریق افزایش سطح انرژی کارهای تان آسان می شود و سود خواهید برد و این اتفاق یکبار در سال می افتد.) --علاوه بر این، خورشید در بخش سرگرمی نشانه شما مسافرت می کند، باعث می شود که هر آنچه را می خواهید انجام دهید، اولویت های خود را مرتب کنید. می خواهید که بیرون بروید و زمان خیلی خوبی را داشته باشید! احساس سبکی و آزادی خواهید داشت. و شادتر خواهید بود. ممکن است با کودکان زمان بیشتری را در این مدت سپری کنید. تمام روابط های تان سرگرم کننده و آرام پیش می رود.

به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» سنجاب : جمع کردن مایحتاج برای روز مبادا – زرنگی

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
دسته بندی مطالب