فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی


کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 29 خرداد تا یکشنبه، 4 تیر 1396)

فروردین

از این هفته تمام حواس و توجه متولدین فروردین بر خانه و خانواده و زندگی شخصیشان متمرکز خواهد بود. بنابر این این هفته بسیاری از شما به تعمیرات در منزل و شاید نوسازی در آن مشغول و سرگرم باشید. این هفته شما ممکن است بیشتر از معمول همیشه وقت خود را با والدینتان بگذرانید. علاوه بر این این هفته بحث های خانوادگی نیز برایتان جدی و پر شور و در برخی موارد با جنگ و اختلاف نظر همراه خواهد بود. دلیل این وضعیت می تواند به خاطر هرج و مرج و آشفتگی در محیط منزل باشد. خوشبختانه این هفته وضعیت مالی شما خوب به نظر می رسد. در حقیقت این هفته شما چیزهای زیبا و متنوعی برای خود و عزیزانتان خواهید خرید. در ضمن این هفته روابط شما با اطرافیان و دوستان صمیمی نیز گرم و پر نشاط پیش بینی می شود. خوب است به خاطر داشته باشید که شما می توانید در منزل هر کاری که دلتان می خواهد انجام دهید ولی لطفا در حفظ آرامش محیط آن کوشا باشید. صلح و آرامش و هماهنگی در منزل در میان اعضای خانواده حس سلامتی و شادی و نشاط را افزایش خواهد داد.


اردیبهشت

این هفته سرعت زندگی روزمره متولدین اردیبهشت افزایش خواهد یافت. این هفته شما ناگهان متوجه می شوید که کاری برای انجام دارید، باید به مکانی سر بزنید و یا اینکه باید با افرادی ملاقات داشته باشید. این وضعیت فقط به برنامه روزانه شما محدود نمی شود بلکه تمام انرژی و تمرکز شما نیز بیشتر از قبل خواهد شد، چراکه شما قصد دارید دیگران را با ایده و نظرات خود روشن کنید. بله در این صورت این هفته شما چیزهای زیادی برای گفتن دارید. در واقع این هفته برای افرادی که در زمینه نویسندگی، خرید و فروش، بازاریابی، آموزش و پروش و بازیگری فعالیت می کنند دوره ی زمانی بسیار خوبی خواهد بود، چراکه این هفته کلمات شما از قدرتی ویژه و نفوذپذیری خاصی برخوردار می باشد. علاوه بر این این هفته شما تحت تاثیر حضور سیاره مریخ آتشین در طالعتان بسیار قوی و مقتدر خواهید بود. بنابر این همه اطرافیان و افراد آماده گوش دادن به صحبت های شما می باشند. در این میان این هفته سفرهای کوتاه نیز برایتان سرگرم کننده و مفرح پیش بینی می شود.


خرداد

شعار این هفته متولدین خرداد:" پووووول را به من نشان بده!" بنابر این این هفته همه چیز برای شما حول محور کسب پول و خرج کردن آن خواهد بود. این هفته بسیاری از شما ایده های پول ساز خوبی در سر دارید و البته همه شما با تمام حواس بر جریان نقدینگی، کسب درآمد، خرید و اموال و دارایی متمرکز خواهید بود. این هفته شما ممکن است خرید عمده و بزرگی نیز انجام دهید. بسیاری از شما قصد دارید اکنون با خرید چیزی در ماه آینده حسابی خودنمایی کنید چراکه از داشتن آن چیز بسیار خوشحال و خرسند می باشید. در واقع این هفته آنچه شما می خواهید انجام دهید آنست که از طریق اموال و دارایی های خود بتوانید زندگیتان را به خوبی کنترل و مدیریت کنید. شما قصد دارید کاری کنید که ثروت و دارایی های شما برایتان مفید و کارآمد باشند. در ضمن عقاید و باورهای شما نیز جزئی از ثروت شما هستند، چون شما مالک آنها می باشید، اینطور نیست؟


تیر

متولدین تیر ماهی عزیز تولدتان مباااااارک! از این هفته به مدت 4 هفته خورشید به طالع شما وارد خواهد شد و برایتان انرژی فراوانی به همراه خواهد داشت تا شما بتوانید برای باقی ایام سال باطری های خود را شارژ کنید. بنابر این این روزها اوقاتی بسیار خوب و شگفت انگیز برایتان پیش بینی می شود. از این هفته افراد برجسته و مهم و موقعیت های مطلوب به سوی شما جذب خواهند شد. بدیهی است که این مدت بهترین زمان برای بهره بردن از چنین موقعیت فوق العاده ای است. حواستان باشد چنین موهبتی در تمام طول سال برایتان اتفاق نخواهد افتاد. این هفته علاوه بر خورشید سیاره های عطارد و مریخ آتشین نیز در طالع شما حضور خواهند داشت، که در این صورت شما بسیار پر حرف و سرشار از ایده و نظر می باشید و در نهایت برای پیشبرد نیازها و خواسته هایتان کمی نیز تهاجمی خواهید بود. از آنجایی که این هفته شما از انرژی بالایی برخوردار می باشید از انجام تمرینات ورزشی و رقابت در این زمینه نیز لذت خواهید برد.


مرداد

اگرچه اکنون همه چیز برای جشن و پایکوبی متولدین تیر ماه فراهم می باشد اما بعد از این 4 هفته نوبت متولدین مرداد خواهد بود. پس بنابر این این افراد ساکت و آرام در پشت پرده منتظر آن لحظه می باشند. حالا از آنجایی که شما منتظر ورود خورشید به طالعتان می باشید، تا آن زمان شما سعی می کنید کارها را به تنهایی انجام دهید و یا در پشت صحنه به صورت پنهانی برای آینده برنامه ریزی کنید. حال در زندگی اجتماعی خود روئسا و مدیران و افراد برجسته و مهم مجذوب شما خواهند شد. علاوه بر این فردی در مورد تغییر دکوراسیون و بهبود فضای داخلی خواهان ایده و نظرات شما خواهد بود. این 4 هفته پیش رو بهترین زمان برای برنامه ریزی برای سال جدید ( از روز تولدتان تا روز تولد شما در سال آینده) می باشد. واقعا چه ایده هایی در سر دارید؟؟


شهریور

این هفته متولدین شهریور به شدت در نظر دیگران عزیز و محترم جلوه خواهند کرد و هر کسی خواهان دیدن روی مبارک شماست. بله شما محبوب و دوست داشتنی هستید. پس بیایید از همراهی و همنشینی با دوستان خود لذت ببرید. بیایید از بودن در جمع و گروه های مردمی لذت ببرید. اکنون زمان بسیار خوبی است تا شما تاثیر دوستانتان را در زندگی خود مورد سنجش قرار دهید. افرادی که با شما همنشین هستند بر آینده شما تاثیر خواهند گذاشت، چراکه این افراد بر ذهن و انتخاب هایتان تاثیر گذاشته و به نوبه خود آینده شما را می سازند. هرگز تاثیر دوستانتان را برای بهتر یا بدتر شدن زندگیتان دست کم نگیرید. بیایید به این مسئله فکر کنید.


مهر

از این هفته خورشید به مدت 4 هفته در بالاترین حد در طالع متولدین مهر نورافشانی خواهد کرد. چنین موقعیتی موجب درخشش شما در نظر روئسا و مدیران و افراد صاحب منصب و مهم خواهد شد. این افراد تحت نفوذ و تاثیر شما قرار خواهند گرفت. از آنجایی که این پدیده تنها یکبار در سال برایتان اتفاق می افتد، بنابر این سعی کنید به نحو احسن از آن استفاده کنید. علاوه بر این این هفته سیاره مریخ آتشین نیز در بالاترین حد در طالع شما حضور می یابد و موجب شعله ور شدن آمال و آرزوهایتان خواهد شد. در ضمن این هفته سیاره عطارد نیز در موقعیتی بالا و مطلوب در طالعتان ظاهر شده و شما را به بیان ایده و نظراتتان مشتاق و علاقمند خواهد کرد. این بدان معناست که این 4 هفته برای شما دوره ایی شگفت انگیزی خواهد بود، چراکه شما شخصیتی تاثیرگذار، سخنور و جذاب خواهید داشت.


آبان

این هفته متولدین آبان مسیر جدیدی را آغاز خواهند کرد، چراکه این افراد قصد دارند برای گسترش افق دید خود هر کاری انجام دهند. خب اولین اولویت شما سیر و سفر است. حالا خواه شما بخواهید به کنار دریا سفر کنید یا در خیابانهای سنگ فرش شده قدم بزنید، به هر صورت به تغییر در محیط و منظره پیرامون خود نیاز خواهید داشت. شما قصد دارید بیشتر از زندگی خود لذت ببرید. شما می خواهید در زندگی ماجراجویی و هیجان را تجربه کنید و چیزهای جدیدی بیاموزید. از آنجایی که شما برای این هدف خود انگیزه بالایی دارید – بنابر این کارهای جدیدی انجام داده و به این ترتیب بر تجربه های خود از این دنیای پهناور خواهید افزود. بنابر این بیایید کتاب بخوانید، در دوره های جدید آموزشی شرکت کنید، به سفر بروید، با مردمانی از فرهنگ و آداب و رسوم مختلف آشنا شوید و یا حداقل در شهر خودتان مانند فردی توریست گردش کنید.


آذر

این هفته همه چیز به ویژه در حیطه کسب و کار برای متولدین آذر به خوبی در جریان می باشد، چراکه این هفته افراد حامی و پشتیبان شما خواهند بود و از این بابت حس خوبی خواهید داشت. این هفته زمان خوبی برای بحث در مورد کسب موافقت همکاران می باشد. در این چند هفته پیش رو توانایی شما برای حل مشکلات و اختلافات فوق العاده خواهد بود، چراکه شما در این مدت شخصیتی جدی، محکم و مصمم خواهید داشت و در عین حال رفتاری سیاستمدارانه و جذاب نیز از خودتان نشان می دهید. تنها نقطه ضعف این هفته آنست که شما ممکن است درگیر اختلافاتی در زمینه اموال شراکتی، ارثیه و یا بیمه شوید.


دی

از این هفته توجه متولدین دی بر زندگی مشترک، همکاری و مشارکت ها و روابط دوستانه خود به صورت شدید و قوی متمرکز خواهد بود. در حقیقت این تمرکز شدید و یا وسواس فرصتی در اختیار شما قرار می دهد تا شما شیوه ارتباطی خودتان را با دیگران دقیق تر مورد بررسی قرار دهید. علاوه بر این این هفته شما قصد دارید مشارکت و همکاری خود را با این افراد شکل دهید و در این صورت شما درک بهتری از نقش خود در این روابط خواهید داشت. به طور کلی شما درک خواهید کرد که برای داشتن روابط موفق باید دو طرف به خوبی رفتار کنند. بنابر این روابط خیابانی دو طرفه است. در ضمن در این دوره شما می توانید از مشاوره با کارشناسان نیز بهره ببرید. در این میان این هفته شما به خواب و استراحت بیشتری نیز نیاز خواهید داشت. پس به تختخواب رفته و کمی استراحت کنید.


بهمن

این هفته متولدین بهمن با کوله باری از اهداف و آرزوهای خود برای بهتر شدن از هر جهت در زندگی بر اسب وفادار خود سوار خواهند شد. بنابر این این هفته شما برای بررسی همه جوانب زندگی خود؛ از نظر زندگی حرفه ای و شغلی و هم از نظر زندگی شخصی و خانوادگی تمام انرژی و تمرکز خودتان را اختصاص خواهید داد. بیایید با اقدامی بلند پروازانه این مسیر را شروع کنید. از کارهایی که می خواهید انجام دهید لیستی تهیه کنید و ابزارهایی با کیفیت و حمایت و پشتیبانی خوبی برای خودتان فراهم کنید، بنابر این شما در کارتان موفق خواهید شد. فایلها، فولدرها، برچسب ها، قفسه ها، تجهیزاتی برای کارهای نظافت، رنگ کاری – هر آنچه نیاز دارید را برای خودتان فراهم کنید تا احساس کنید که همه چیز تحت کنترل و مدیریت شما در حال انجام است. شما می توانید این شیوه را در مورد وضعیت سلامتی خود نیز اجرا نمایید. پس بنابر این بیایید با نوشیدن آبمیوه این کار را آغاز کنید.


اسفند

خوش به حاااااال متولدین اسفند! این 4 هفته پیش رو یکی از بهترین ایام سال برای خوشگذرانی و سرگرمی برای شماست. بیایید بخشی از وقت خود را برای بودن با دوستان و مهمانی اختصاص دهید. بیایید دعوت به پیک نیک، تئاتر، ناهار و شام و سرگرمی و همنشینی را با کمال میل بپذیرید. به عبارتی دیگر اگر برایتان امکان پذیر است این هفته زمان خوبی برای سیر و سفر است، حداقل اگر شده به سفری کوتاه و مختصر در آخر هفته بروید. این هفته رویدادهای ورزشی و فعالیت های مفرح و شاد برایتان جذاب و خوشایند خواهد بود. در این میان در پس این همه بازی و تفریح این هفته برایتان سرشار از لحظه هایی رمانتییییییک و عاشقانه نیز می باشد.

ترجمه ویژه تاروت رنگی
مترجم: الهه تدین

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
دسته بندی مطالب
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: