فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 28 اسفند 1396 تا یکشنبه، 5 فروردین 1397)

فروردین

فروردینی های عزیز تولدتان مبارک! در این هفته خورشید در نشانه شما به مدت چهار هفته قرار دارد و عطارد و ونوس نیز در نشانه شما عقب نشینی می کند. به این معنی است که تمام انرژی شما طی یک ماه تامین می شود و شرایط مطلوب به سمت تان جذب خواهد شد. البته با عقب نشینی عطارد ممکن است دوستان قدیمی و یا همسر سابق خود را ملاقات کنید. و باعث خواهد شد که مجدد با آن ها ارتباط برقرار کنید که این موضوع اصلا به نفع شما نخواهد شد. در طول عقب نشینی عطارد در این هفته کسب و کارتان پیشرفت خواهد کرد.


اردیبهشت

در این هفته به مدت یک ماه یک قدرتی در نشانه شما قرار دارد. افرادی که تمایل دارند که در ارتباط با گذشته شان بیشتر بدانند، تحقیقاتی انجام می دهند و یا به دنبال پاسخ به مشکلات قدیمی می باشند، و در نهایت تلاش های تان موفقیت آمیز است. زیرا عطارد در قسمت پنهان نشانه شما قرار دارد و شما را تشویق می کند تا به گذشته سفر کنید. ممکن است اطلاعاتی در ارتباط با مشکلاتی که در گذشته گرفتارش شده اید پیدا کنید. خبر خوبی برای نویسندگان، دانشجویان، محققان، تاریخ نویسان و افرادی که می خواهند در ارتباط با خانواده و اجدادشان بیشتر بدانند وجود دارد. موفق باشید.


خرداد

به مدت یک ماه شما در میان اطرافیان تان محبوب هستید. هرکس می خواهد شما را در تیم خود داشته باشد. هم محبوبیت بیشتری خواهید داشت و هم اینکه افراد گذشته تان مانند دوستان صمیمی و گروه ها و سازمان ها را به سمت خود جذب خواهید کرد. توجه کنید که: این تعاملات به شما فرصتی خواهد داد تا ایده های خود را بیان و اجرا کنید. اهداف آینده خود را با دیگران به اشتراک بگذارید زیرا به شما کمک خواهند کرد. با این حال، از ایجاد اختلاف در ارتباط با ارث و میراث، اموال مشترک و ... اجتناب کنید. این مشکلات فقط یک تلنگر است و جدی نمی باشد. فقط لبحند بزنید.


تیر

تا چهار هفته آینده، خورشید در بالای نمودار شما قرار دارد و برای شما مانند یک نور افکن است.این خبر خوبی است زیرا این نور افکن به شما جسارت خواهد داد! بله، رئیس ها، والدین و افراد ویژه تحت تاثیر شما قرار خواهند گرفت، حتی اگر کار خاصی انجام ندهید. بدیهی است که از این فرصت نهایت بهره را ببرید و می توانید به آنچه که می خواهید برسید. ممکن است رئیس قدمی خود را ملاقات کنید و اطلاعاتی که نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد. در این هفته احتمالا احساس کنید که از جانب دوستان صمیمی و والدین تان اذیت می شوید. فقط خوب برخورد کنید و یک دوست خوب باشید.


مرداد

مرداد ماهی های عزیز شما از این هفته به مدت چهار یا شش هفته آینده سفر خواهید کرد. می خواهید که با برخی ماجراجویی در زندگی تان چشم اندازهای خود را تغییر دهید.این اولین بار است! در این هفته مطالعات خود را افزایش خواهید داد و یا فرصتی برای یادگیری خواهید داشت که افق دیدتان را گسترش می دهد. به دلیل تاثیرات عقب نشینی عطارد، بهترین زمان برای ملاقات کردن و یا به سفر رفتن به مکان هایی که قبلا در آن بوده اید است . اگر نشد! نگران نباشید اما مجدد جزئیات را بررسی کنید. مریخ آتشین باعث خواهد شد که تا ماه آینده سخت کار کنید. درست است، سخت کار کنید


شهریور

در طی چهار هفته آینده، تمرکز بیشتری بر روی اموال مشترک، مالیات، بدهی، وراثت و املاک خواهید داشت. به عبارت دیگر، ثروت و دارایی شما با ثروت و دارایی دیگران ارتباط برقرار می کند. این تمرکزها ممکن است فقط به دلیل اختلاف ارزش ها باشد. تا چهار هفته آینده باید با برخی از این دیدگاه ها مقابله کنید. خوشبختانه، با بازگشت عطارد به شما کمک می کند تا کسب و کار قدیمی تان را تمام کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا اختلافات و سردرگمی هایی که در این تجارت وجود داشته و به تعویق افتاده بود حل شود و به نتیجه برسد. در این هفته نسبت به همسرتان کشش خاصی دارید و ممکن است دفتر خاطرات را باز کنید و چند جمله ای بنویسید.


مهر

در این هفته خورشید در خلاف نشانه شما قرار می گیرد و تا ماه دیگر ماندگار است. باعث خواهد شد که بر روی شرکا و دوستان نزدیک تان بیشتر متمرکز شوید. با این حال، عقب نشینی عطارد تمرکز شما را بر روی شرکای سابق، همسر سابق و روابط قدیمی افزایش می دهد. ونوس زیبا، خلاف نشانه شما قرار دارد و روابط را شیرین تر جذاب تر و لذت بخش تر می کند. با این حال، به استراحت و خواب بیشتری نیاز دارید. به نیازهای تان احترام بگذارید و خودتان را در اولویت قرار دهید. تا ماه آینده، کارهای خانگی و هرج و مرج ها افزایش می یابد. شما هماهنگی را در خانه بسیار دوست دارید.


آبان

تا چهار هفته آینده سخت کار می کنید و به درآمد و جریان نقدینگی تان بسیار متمرکز هستید. از این موقعیت به نفع خودتان استفاده کنید. در این مدت می خواهید که نتیجه خوبی از تلاش های تان بگیرید. و همینطور می خواهید که از نظر سلامتی در موقعیت بهتری باشید. به همین دلیل می خواهید که خوب بخورید، خوب ورزش کنید. هر کاری که می خواهید انجام دهید. با توجه به انرژی زیادی که دارید، تا چهار هفته آینده مشغول کارهای خانگی، سفرهای کوتاه، خواندن و نوشتن و گفتگو هستید


آذر

تا چهار هفته آینده سرگرم خواهید بود. خوش به حال شما! این دقیقا زمانی در سال است که باید برای خودتان زندگی کنید و از لحظات لذت ببرید، بازی کنید و از استعدادها و خلاقیت خود استفاده کنید. (واقعا خوب است) این بهترین زمان برای مسافرت رفتن است. همینطور زمان خوبی برای متمرکز شدن بر روی ورزش های جسمانی، دنیای سرگرمی، مهمان نوازی و هر کاری که با کودکان سروکار داشته باشد. اگر کار شما هنری است، بسیار سازنده خواهید بود زیرا انرژی خلاقانه در شما بسیار زیاد است. با این حال، ناگهان به یاد خاطرات گذشته خود خواهید افتاد. فوق العاده به زندگی نگاه کنید زیرا این بهترین انتقام است.


دی

در این هفته، قطعا خانواده از کارهای شما قدر دانی خواهند کرد. در چهار هفته آینده، شما بر روی خانه و خانواده متمرکز شده اید، مخصوصا ممکن است با یکی از والدین خود درگیر شوید. بستگان و اعضای خانواده که مدت ها آن ها را ندیده اید ممکن است به صورت ناگهانی آن ها را ببینید پس آماده مهمان نوازی باشید! در این هفته تمایل دارید که به خرید بروید و اشیا زیبایی را برای خانه خود خریداری کنید. آیا انرژی لازم برای انجام کارها دارید؟ البته! مریخ آتشین در نشانه شماست، انرژی شما را برای ماه آینده افزایش و به شما قدرت فراوانی می دهد. و باعث می شود شما را شادتر و زنده دل تر از همیشه باشید.


بهمن

کمربند ایمنی خود را ببندید زیرا ماه پر مشغله ای را در پیش دارید! باید کارهای زیادی انجام دهید و به مکان های مختلفی بروید! سفرهای کوتاه، کارهای زیاد، مکالمه بادیگران، صرف کردن زمان بیشتر با خواهر و برادر و همسایگان و بستگان، خواندن و نوشتنو مطالعه کردن فقط به این دلیل است که تا چهار هفته آینده برنامه های مشخصی دارید. متاسفانه، عطارد عقب نشینی خواهد کرد و این کمی مشکل ساز است. ارتباطات اشتباهی ایجاد خواهد شد، پرونده ها از دست می روند، مسافرت ها به تعویق می افتد، مشکلات حمل و نقل به وجود می آید، قرار ملاقات ها لغو می شوند، وای نه! اما فرصت بازیابی دارید و می توانید مجددا بحث کنید. ترس نیست. می توانید که این اتفاقات کوچک را کنترل کنید و از این انرژی زیاد لذت ببرید.


اسفند

پول را به من نشان بده! تا چهار هفته آینده بر روی جریان نقدینگی، درآمد و حرفه تان بیشتر از هر زمان دیگری متمرکز شده اید. می خواهید که پول تان را ذخیره کنید. می خواهید که پول بیشتری به دست آورید. خبر خوب این است که ونوس و خورشید در خانه پول شما قرار دارد و خبر بد این است که با عقب نشینی عطارد این پول ها با تاخیر بر سر راه شما قرار خواهد گرفت. چی!! حواله ها با تاخیر انجام خواهد گرفت. افرادی که می خواهند پول به شما بدهند با تاخیر این پول ها را به دست شما خواهند رساند. با این حال، شما در گروه ها، سازمان ها و باشگاه ها حضور فعال و پر رنگی دارید. در حقیقت، برخی از متولدین اسفند ماه در رقابت ها شرکت خواهند کرد. ممکن است یک رقابت فیزیکی باشد. همینطور بیشتر در باشگاه ها و گروه ها شرکت خواهید کرد. می خواهید سکه های خود را جمع کنید زیرا می خواهید به مسافرت بروید.

به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» لوبیا : صاحب فرزندان زیادی میشوید و هرکدام به عزت و شهرت میرسند.

loading...
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
وبگردی
دسته بندی مطالب