فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی


کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 2 مرداد تا یکشنبه، 8 مرداد 1396)

فروردین

این هفته برای متولدین فروردین یکی از شادترین و جذاب ترین ایام سال خواهد بود. حضور خورشید و سیاره مریخ آتشین در طالعتان شما را دلیر و شجاع می سازد تا بتوانید در کمال استقلال و آزادی خودتان را به اثبات برسانید. این هفته برای افرادی که از دورهمی و روابط اجتماعی، تماشای تئاتر و فیلم سینمایی، مهمانی و مهمان نوازی و بازی و سرگرمی با کودکان لذت می برند چنین موقعیتی بسیار خوشایند و نیکو خواهد بود. در این مدت به صورت ویژه و خاص عشقی جدید برایتان رقم خواهد خورد. خب نیازی به گفتن نیست که این هفته برای شما زمانی مناسب و خوب برای رفتن به تعطیلات نیز می باشد. اکنون نوبت شماست که کمی خوش بگذرانید. این هفته شما احساس شادابی و تازگی می کنید چراکه از همنشینی های اجتماعی و تفریح و خوشگذرانی لذت می برید.


اردیبهشت

بیشتر از هر زمان دیگری این هفته برای متولدین اردیبهشت همه چیز حول محور خانه و خانواده خواهد چرخید. این هفته شاید شما بیشتر از معمول درگیر والدین خود باشید. این هفته برخی از شما ممکن است با اختلاف و درگیری در محیط خانواده نیز رو به رو شوید، چراکه هرج و مرج و آشفتگی در فضای خانه در میان اعضای خانواده فشار و تنش هایی را ایجاد خواهد کرد. برخی دیگر از شما این هفته با انجام تعمیرات در منزل یا تغییر دکوراسیون در آن سرگرم و هیجان زده می باشند. و برخی دیگر هم احتمالا به اسباب کشی و جا به جایی مشغول خواهید بود. به هر دلیل این هفته شما وقت و انرژی و تمام توجه خود را بر خانه و خانواده متمرکز خواهید کرد و این تلاش های شما در آینده برایتان نتیجه و پاداش های نیکویی به همراه خواهد داشت.


خرداد

این هفته برای متولدین خرداد هفته ای پر شتاب و سرعت پیش بینی می شود. بنابر این این هفته شما شخصیتی بسیار پر انرژی، چابک و سریع خواهید داشت. این هفته بسیاری از شما از سیر و سفر و حتی رفتن به تعطیلاتی کوتاه هم لذت خواهید برد، چراکه شما این هفته سرشار از انرژی و تمایل برای تجربه چیزهای جدید و مهیج می باشید. این هفته شما قصد دارید از مکان های جدید دیدن کنید و با چهره های جدید ملاقات داشته باشید و حتی به شنیدن ایده و نظرات جالب و جذاب نیز تمایل دارید. این هفته بسیاری از شما بیش از معمول مشغول مطالعه و خواندن و نوشتن می باشید. این هفته حضور خورشید و سیاره مریخ آتشین در طالعتان تعاملات شما را با افراد صریح و حتی جسورانه خواهد ساخت. خوشبختانه این هفته شما از هرگونه بحث ناخوشایندی دور خواهید بود، چراکه سیاره زهره در طالعتان رفتار شما را در نظر دیگران جذاب و سیاستمدارانه جلوه خواهد داد. عجب خوش شانسی!


تیر

این هفته انتظار می رود که متولدین تیر شخصیتی بسیار مقتصد و صرفه جو از خودشان نشان دهند. بنابر این این هفته تمام توجه شما بر پوووووووول، جریان نقدینگی، کسب درآمد، اموال و دارایی و خریدهایتان متمرکز می باشد. این هفته شما برای کسب درآمد به سختی کار و تلاش می کنید و در کمال بهت و تعجب خود بیش از معمول پولهایتان را نیز خرج خواهید کرد.


مرداد

از این هفته خورشید به مدت 4 هفته در طالع متولدین مرداد طلوع خواهد کرد. این تنها دوره ای از سال است که چنین رویدادی در طالعتان اتفاق خواهد افتاد. هنگامی که خورشید در طالع شما قرار گرفته و نور افشانی می کند، شما می توانید باطری های خود را برای باقی ایام سال شارژ کنید. علاوه بر این این مدت شما در نظر افراد شخصیتی جذاب خواهید داشت و موقعیت های مطلوب و افراد مهم و برجسته و صاحب منصب نیز به سویتان جذب خواهند شد. بدیهی است که شما قصد دارید از چنین فرصت طلایی به نحو احسنت به نفع خودتان بهره ببرید. در ضمن این هفته شما از سطح انرژی بالایی نیز برخوردار خواهید بود. علاوه بر این این ماه انرژی شما به شدت تقویت خواهد شد، چراکه سیاره مریخ آتشین نیز در کنار خوشید در طالعتان حضور می یابد. در این صورت شما به شدت نیاز دارید که خودتان را اثبات کنید. در این مدت اولین وظیفه شما آنست که خودتان باشید و تظاهر نکنید.


شهریور

از این هفته خورشید به مدت 4 هفته در طالع متولدین شهریور پنهان خواهد شد. بنابر این در این مدت شما تمایل دارید کارها را به تنهایی انجام دهید و یا در پشت صحنه حضور داشته باشید. بدیهی است که شما از وسط صحنه کنار می روید و تا ظهور خورشید در طالعتان منتظر خواهید ماند. یکی دیگر از دلایلی که شما تمایل به سکوت و آرام بودن دارید بازگشت سیاره عطارد به طالعتان می باشد. تحت تاثیر حضور این سیاره در طالعتان خطاها و اشتباهات مضحکی از سوی شما رخ خواهد داد. خوشبختانه، حضور سیاره زهره در طالعتان در بالاترین حد خود به کمکتان می آید و موجب جذابیت و درخشش شما در نظر روئسا و مدیران و افراد صاحب منصب و برجسته خواهد شد. در واقع شما بسیار خوب و عالی به نظر خواهید رسید.


مهر

این هفته متولدین مهر هفته ای شاد و مفرح پیش روی خود خواهند داشت. متولدین مهر به صورت ذاتی افرادی بسیار اجتماعی و خوش مشرب می باشند. شما همیشه دوست دارید کسی در کنارتان باشد تا با او گپ و گفت داشته باشید، که خب اینچنین نیز برایتان اتفاق می افتد. از این هفته به مدت 4 هفته اوقاتی بسیار خوب و خوش و دوست داشتنی برایتان پیش بینی می شود، چراکه در این مدت شما بیشتر از معمول با دوستان و آشنایان خود وقت می گذرانید. در حقیقت این مدت برخی از شما خودتان را در زمینه های مختلف از جمله ورزش، کسب و کار و گفتگوهای اجتماعی در حال رقابت با فردی می بینید. علاوه بر این این مدت سیر و سفر نیز برایتان نیکو و خوشایند خواهد بود! این هفته برخی از شما ممکن است عاشق و شیدای فردی از فرهنگ و آداب و رسوم مختلف شوید.


آبان

از این هفته به مدت 4 هفته خورشید تا بالاترین حد خود در طالع متولدین آبان نور افشانی می کند. این رویداد تنها یکبار در سال برایتان اتفاق خواهد افتاد. این موقعیت خورشید در طالعتان به صورت نمادین به مانند نور افکنی متمرکز بر روی شما خواهد بود، این بدان معناست که این مدت شما در نظر روئسا و مدیران، والدین و افراد برجسته و مهم بدون انجام هیچ کار خاصی خواهید درخشید. هر کسی شیفته و مرید شما خواهد شد! خب چرا از این موقعیت به نفع خودتان استفاده نکنید؟! اکنون زمان مناسبی برای درخواست افزایش حقوق و پاداش، ارتقای پست شغلی و یا تسهیلات می باشد. در این مدت شما می توانید از افراد صاحب منصب و برجسته که در راس کارتان حضور دارند برای پیشبرد منافع خود به خوبی بهره ببرید، چراکه این افراد به شدت تحت تاثیر شما قرار گرفته اند. در این میان حضور خورشید در طالعتان برایتان پول، سود و منفعت مالی و حمایت و پشتیبانی نیز به همراه خواهد داشت.


آذر

متولدین آذر به صورت ذاتی اهل سفر و گردش می باشند و این افراد از اینکه بفهمند این هفته فرصت های خوبی برای گشت و گذار در اختیار خواهند داشت قطعا بسیار خوشحال خواهند شد! بیایید اکنون کارهای رزرو را انجام دهید. اگر برای برخی از شما امکان سیر و سفر وجود ندارد، پس بنابر این بیایید در شهر و محل زندگی خود به گردش و تفریح بپردازید. به این ترتیب شما به مانند یک توریست در شهر خود خواهید گشت و از مکان ها و رستوران های جدید دیدن می کنید. حالا شما با مردمی با مشاغل و آداب و رسوم مختلف ارتباط برقرار می کنید و چیزهای جدیدی می آموزید. بیایید هر کاری انجام دهید تا از احساس زندگی روزمره و عادی خارج شوید. در ضمن این هفته سیاره زهره برخلاف طالع شما قرار خواهد گرفت و به این ترتیب همکاری ها و روابط دوستانه شما هموار و دوست داشتنی جریان خواهد داشت. سعی کنید از این اوقات پیش روی خود لذت کافی ببرید!


دی

از آنجایی که طالع بینی همه ماه ها برایشان خوشگذرانی و سیر و سفر پیش بینی کرد، برای متولدین دی نیز این هفته هفته ای برجسته و مهم برایشان پیش بینی می شود. به عنوان مثال در این هفته شما ممکن است اختلافات و درگیری های مالی در زمینه اموال شراکتی، مالیات، قرض و بدهی، ارثیه و مسائل مربوط به بیمه را حل و فصل نمایید. این هفته شما ممکن است برای فردی که عقاید و باورهایی متفاوت از شما دارد نیز حد و حدود مشخصی تعیین کنید. در ضمن این هفته شما از نظر عواطف و هیجانات جنسی نیز تند و آتشین خواهید بود.


بهمن

این هفته سطح انرژی متولدین بهمن کاهش خواهد یافت. در این دوره زمانی این افراد به خواب و استراحت بیشتری نیاز خواهند داشت. بیایید به این نیاز خود احترام گذاشته و به تختخواب خود بروید. یکی دیگر از دلایلی که شما خسته و بیحال می باشید نیز حضور سیاره مریخ آتشین بر خلاف طالعتان می باشد. به همین دلیل است که این هفته شما براحتی از اطرافیان و دوستان صمیمی و نزدیک خود رنجیده و آزرده می شوید. در این میان باید گفت که همه ی پیش بینی ها برای شما خبرهای کسل کننده نیست. این هفته خوشبختانه سیاره زهره؛ سیاره عشق و محبت، زیبایی و اوقات خوش در طالع شما در گذر می باشد. به همین دلیل این هفته لحظه های رمانتیک و عاشقانه، رفتن به تعطیلات، تماشای تئاتر و گالری های هنری، بازی و سرگرمی با کودکان نیز برایتان وجود خواهد داشت. بیایید از این لحظه های پیش رو لذت ببرید!


اسفند

این هفته دو تاثیر مختلف در طالع متولدین اسفند وجود خواهد داشت. یکی آنکه این هفته شما تحت تاثیر طالعتان قصد دارید به سختی کار و تلاش کنید، چراکه می خواهید تا جایی که امکان دارد بهترین باشید. و بنابر این شما می خواهید که چه در حیطه کسب و کار و چه در زمینه امور منزل و خانواده در هر کاری انجام می دهید بسیار مفید و کارآمد باشد. پس بنابر این به سختی کار و تلاش می کنید. تاثیر دیگر از سوی طالعتان آنست که شما می خواهید در منزل خود تغییر دکوراسیون انجام دهید و ریلکس و آرام در منزل بنشینید و از دوستان و آشنایان دعوت کرده و از مهمان ها پذیرایی کنید. خب چنین فرصتی فوق العاده است تا اوقاتی بسیار خوب و خوش در کنار اعضای خانواده داشته باشید. سعی کنید در چنین شرایطی تعادل را بر قرار کنید.

ترجمه ویژه تاروت رنگی
مترجم: الهه تدین

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
دسته بندی مطالب
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: