فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 19 آذر تا یکشنبه، 25 آذر 1397)

فروردین

در این ماه، مریخ آتشین و پر انرژی باعث نخواهد شد که توجهی به سمت شما جذب شود زیرا که در بخش زیرین نمودار شما قرار دارد. تمام این انرژی ها مخفی خواهد شد. در نتیجه، به دلیل سرکوب شدن انرژی تان احساس نامیدی خواهید کرد. ممکن است در این هفته تصور خاصی از یک شخص داشته باشید. و بعد متوجه شوید که تصور کاملا متفاوت با آن چیزی که می خواستید ایجاد شده است. (چی؟؟) به نظر می رسد که دارید خودخوری می کنید. زمان عالی برای کار کردن به تنهایی می باشد. اگر با دیگران کار می کنید، بهترین کار این است که از ضمیر ناخوداگاه خود بیرون بیایید. خودخواه و آرام باشید: در یک ژانویه، مریخ آتشین وارد نشانه شما می شود و سپس بر شما حکومت می کند! (بخندید و دست هایتان را به هم بمالید).


اردیبهشت

مریخ در بخشی از نمودار شما قرار دارد که مربوط به اهداف شما است. عالی است! روز اول هفته سال جدید، می توانید اهداف خود را سامان دهید کنید. در مورد آن از الان فکر کنید: اهداف مسیر شما را میسر تر می کند. به شما کمک می کند که بر روی رسیدن به چیزهایی که مدنظر دارید تمرکز کنید. اول اینکه شما می دانید که چه چیزی می خواهید، و بعد می توانید تصمیم بگیرید که کنترل بیشتری بر روی آینده خود داشته باشید. علاوه بر این هدف داشتن به شما انگیزه زیادی خواهد داد! قبل از اینکه امسال تمام شود، برخی از اهدافی که قبلا در نظر داشتید تا پایان امسال سود زیادی از آن ها دریافت خواهید کرد. از خودتان راضی باشید. ( به مدت 30 روز به صورت تضمینی پول های زیادی خواهید داشت.) .


خرداد

جاه طلبی شما زیاد شده است زیرا که مریخ آتشین در بالای نمودار شما قرار دارد و تا پایان سال همان جا می ماند، می توانید از این مزیت بهرمند شوید. مریخ آتشین باعث خواهد شد که شما به اهداف تان برسید مخصوصا اگر می توانید پروژه ای را اجرا کنید. به سختی کار خواهید کرد و به پایان خواهید رساند. در حالت ایده ال می خواهید که از قدرت خود استفاده کنید تا زمان و انرژی خود را کنترل کنید. دوست ندارید که کسی به شما امر و نهی کند و می خواهید که رئیس خود باشید. تلاش خواهید کرد که از یک درگیری کوچک جلوگیری کنید. برای شما خیلی گران است! فکر می کنید که هدف شما چیست که اینگونه به آن چسبیدید. متوجه شدید؟.


تیر

زمان آن فرا رسیده که از درون خود بیرون بیایید! شما مسافر بزرگ نیستید مگر اینکه در نمودار خود صورت فلکی داشته باشید. در این ماه لحظات متفاوتی خواهید داشت. فرصتی برای یادگیری های جدید و یا کشف چیزهای جدید انتخابات عالی برای شما می تواند باشد. می خواهید که به مکان های جدیدی بروید و اشخاص جدیدی را ملاقات کنید! عاشق این هستید که ایده های جدید، فلسفه، مفاهیم و باورهای جدید را کشف کنید. زیرا به آسانی می توانید ایده های خود را بشناسید، ممکن است بخواهید که دیگران را به فکر فرو ببرید. خوب، شما می دانید که دیگران چه می گویند شما می توانید اسب را در آب هدایت کنید اما می دانید که نمی تواند شنا کند. آرام باشید و از هیجانات این هفته لذت ببرید.


مرداد

در طول بقیه این ماه، ممکن است در حال پیمودن مسیر زندگی تان ممکن است با اشخاصی برخورد کنید. شخصی را ملاقات خواهید کرد که قدرت زیادی برای تغییر دادن دارد. این اتفاق ممکن است از طریق یک درگیری رخ دهد. (اما درگیری نیاز نیست.) ممکن است با شخصی در ارتباط با چگونگی مدیریت اموال مشترک و نحوه خرج کردن پول مشکل داشته باشید. یا حتی ممکن است شخصی را جذب کنید که بسیار مهربان است. علاوه بر این، زندگی زناشویی تان بسیار گرم خواهد شد.


شهریور

مریخ در خلاف نشانه شما قرار دارد، که تنش های شما را با دیگران افزایش می دهد. در واقع، زمانی که مریخ در خلاف نشانه شما قرار می گیرد به راحتی می توانید دیگران را اذیت کنید! بله، از دیدگاه شما آن ها آزار دهنده هستند. اما در همانطور که زیبایی در چشم بیننده است خشم نیست به همان نسبت به نگاه های شما بستگی دارد. در واقع به این معنی است که در ارتباط با چیزی ناراضی هستید زیرا که ذهن شما خوشحال نیست. و این خوشحال نبودن تان موجب ازار تان می شود. (و این را می دانید.) به همین دلیل صبر پادزهر خشم است. فرصتی دارید که تا پا بر روی پا بندازید و نوشیدنی خوبی را امتحان کنید.


مهر

خوش بحال شما! مریخ به شما در این روزها کمک می کند که انرژی زیادی برای سخت کار کردن داشته باشید! شما می دانید که چه چیزی می خواهید و در انجام اهداف خود به خودتان افتخار می کنید. در حقیقت، شما در نقشی قرار می گیرید. که دیگران به شما کمک می کنند که به اهداف تان برسید. و مشکلی در این مسائل وجود دارد. ممکن است دیگران مشکلی داشته باشند که شما به آن ها دستور بدهید که چه کاری انجام دهند. این مکانی برای مریخ است که شما را تشویق می کند که با یک تیم کار کنید. شما رئیس خواهید شد. با این حال، به عنوان یک برج میزان بودن دیگران خیلی از شما حمایت میکنند.


آبان

می خواهید که مانند برج میزان برای مدت طولانی بدون نیاز به کسی کار کنید در حالیکه هدف شما مخالف با این چیزی است که در نظر دارید: می خواهید که لحظات سرگرم کننده ای در این روزها داشته باشید. اشتباه نگیرید - انرژی زیادی دارید و دقیقا همان چیزی را که می خواهید انجام دهید. می خواهید با دیگران مشارکت داشته باشید فعالیت کنید و سرگرم باشید. فرار و منحرف شدن بالاترین انتخاب شما خواهد بود. در این روزهای پایانی لحظات عاشقانه و زندگی زناشویی گرمی خواهید داشت. انضباط در تمام کارهای تان خواهید داشت و می توانید کارهای تان را به سادگی انجام دهید


آذر

مریخ در نمودار شما در بخشی قرار دارد که مربوط به ضمیر ناخوداگاه و الگوهای رفتاری شماست. به همین دلیل ممکن است به صور ناگهانی اشتباه رفتار کنید و یا نادرست عمل کنید. (فقط تا پایان ماه این گونه است.) ممکن است خیلی زود رنج باشید. در این روزها هرج و مرج در زندگی تان افزایش می یابد. شاید این هرج و مرج ها به دلیل بازسازی و سرگرمی و دید و بازدید باشد. حتی ممکن است دچار بحث و درگیری شوید. در ارتباط با چیزهایی که می خواهید نباید انعطاف پذیر باشید. آرام باشید. چیزی بر روی سنگ نوشته نشده است. ( می توانید در سال جدید تغییراتی را ایجاد کنید.).


دی

این یک ماه سریع برای شماست. نزول کردن مریخ می تواند شما را تشویق کند که با دیگران درگیر شوید زیرا که مانند گانگستر رفتار می کنید! با صعود مریخ انرژی زیادی به شما برای همکاری با دیگران به ارمغان می آورد. به طور کلی آن چیزی را که می خواهید انجام دهید حتما انجام دهید. شناخت ایده ها و نظرات منجر به بحث خواهد شد. از سمت دیگر، مریخ به شما در بازاریابی، فروش، اموزش و نوشتن کمک زیادی می کند. دیگران را به زور مجبور نکنید که ایده های تان را باور کنند. حتی با این حال که ما مانند هم نیستیم، برخی نان را ترجیح می دهند و برخی برنج را ترجیح می دهند.


بهمن

این کنجکاوی است، مریخ کارهایی را که می خواهید در پایان این ماه انجام دهید را شناسایی می کند. ثروت به ضمیر ناخودآگاه شما ارتباط دارد. به این معنی است که اگر پول بیشتری دارید، فکر خواهید کرد که شخص بهتری نیز هستید. اما شما بانک نیستید که ماشین شخصی خود خانه خود و یا اموال خود را داشته باشید. ممکن است با دیگران در ارتباط با ارزش های خود اختلاف نظر داشته باشید. برای پیشرفت کردن باید ار تمام انرژی خود بهره بگیرید! می توانید توسط اموال خود چیزهایی بخرید که ارزش زیادی دارند. بازم این انتخاب شماست.


اسفند

زمان های بسیار شلوغی برای شماست زیرا که مریخ آتشین در نشانه شماست و به شما کمک می کند که سخت کار کنید، بنابراین می توانید خودتان را در تمام تعاملات با دیگران اثبات کنید. در واقع این شانس را خواهید داشت که می توانید آن چیزی که خودتان هستید را نشان دهید و با تمام وجود این را حس می کنید. برخی نشانه ها زمانی که مریخ را در خود دارند. شروع به قوی شدن می کنند، و با دیگران بیگانه می شوند. شما خیلی حساس هستید، اما از یک جنگنده برای دفاع از حقوق خود بیشتر خواهید بود. و از این موضوع خیلی راضی هستید. از این انرژی که دارید به نفع خودتان استفاده کنید. این راهی مثبت برای پایان دادن به سال تان می باشد.

به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» دست در دست بودن دو مرد : رسیدن به سازگاری - توافق

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب