فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 31 تیر تا یکشنبه، 6 مرداد 1398)

فروردین

ماجراجو هستید زیرا که می خواهید هیجان واقعی را کشف کنید. طبیعتا دوست دارید که به مسافرت و پیکنیک بروید. همچنین از خلق چیز های جدید مخصوصا توسط دستان تان لذت می برید به همین دلیل است که شما صنعتگری از زودیاک هستید. تمام این موارد هیجان انگیز و خلاق در ذات شماست. برای افزایش انرژی به مدت چهار هفته خودتان را آماده کنید. به این دلیل است که خورشید در بخشی از نمودار شما که مربوط به هنر، خلاقیت، بچه ها، مسافرت، مهمان نوازی و امور عاشقانه قرار دارد. بسیار خوش شانس هستید.


اردیبهشت

به حس لامسه خود ایمان داشته باشید زیرا که شما قوی ترین لامسه زودیاک هستید. به همین دلیل که اکثر متولدین اردیبهشت متخصصین ماساژ هستند. زمانی که می خواهید چیزی را بخرید آن را ابتدا با دستان تان لمس می کنید درست است؟ فکر می کنید که همه این کار را انجام می دهند اما اشتباه است. اخیرا، خلاقیت و چالش ها در زندگی تان افزایش پیدا کرده است. هم اکنون خورشید به بخشی از نمودار جابه جا می شود و همان جا به مدت چهار هفته می ماند. باعث می شود که شما از خانه و خانواده تان لذت ببرید. همچنین فرصتی را برای شما به ارمغان می آورد که با یک شخص در خانواده ارتباط برقرار کنید. فرصت هایی که باعث ارامش برای شما می شوند را دوست دارید.


خرداد

بسیار سریع صحبت می کنید و سریع نیز حرکت می کنید. گونه ای از پروانه در زودیاک هستید. "منو نگاه کن - نگاه نکن" در چهار هفته آینده این جنبه از زندگی تان حتی بیشتر نیز خواهد شد. زیرا که خورشید در خانه تان (خانه سوم) نشسته است. سرعت روزانه شما را افزایش می دهد! شما را قادر می سازد که با دیگران بیشتر صحبت کنید، مخصوصا با همسایگان، خواهر و برادر و بستگان تان . می خواهید دیگران را تعلیم دهید، و هم زمان، می خواهید که بیشتر یاد بگیرید. به این معنی است که از مسافرت رفتن، ملاقات با دیگران، خواندن، نوشتن و مطالعه کردن لذت می برید. یک ماه هیجان انگیزی را در حال پشت سر گذراندن هستید


تیر

احساسی از زودیاک هستید، به همین دلیل است که با دیگران به راحتی همدل و همدم می شوید. می خواهید که طبیعت خود را رشد دهید. "آیا چتر دارید؟" "آیا دستکش های من را می خواهید ؟ " "بقیه این کیک فنجونی ها را به خانه ببرید." پشت این همه نگرانی و ناراحتی برای دیگران نیاز به یک امنیت و ثبات است. و پشت نیاز شما برای امنیت، احترام برای پول و اموال وجود دارد. می دانید که یک سقف بر روی سر یک امنیت برای شما محسوب می شود. به همین دلیل در چهار هفته آبنده به ارزش های خود توجه بیشتری خواهید کرد. مخصوصا در ارتباط با زندگی، منابع و پول هایی که شما دارید.


مرداد

یکبار در سال خورشید وارد نشانه شما می شود و تا چهار هفته از زمان رسیدنش می ماند . بله بهترین موقعیت است که باتری های خود را شارژ کنید تا برای بقیه سال انرژی داشته باشید. به طور نمادین، در طول این چهار هفته خودتان را ریکاوری می کنید و جوان می شوید. نه تنها این، افراد مهمی به سمت شما جذب می شوند و همچنین شرایط و خوشبختی های زیادی برای شما نهفته است. احتمالا، به دلیل اینکه خورشید در نشانه شماست برنامه های ریزی های تان بیشتر از نیروی خودتان خواهد بود. بر روی تمام افراد تاثیر خواهید گذاشت! علاوه بر این، مریخ آتشین انرژی زیادی را نیز در نشانه شما پمپاژ می کند. عالی است!


شهریور

به دلیل ماه تولدتان به این معنی است که سال شخصی شما در حال اتمام است. بنابراین تا چهار هفته آینده خورشید در روز 23 آگوست وارد نشانه شما می شود. تا آن زمان، در قسمت پنهان نمودار شما قرار دارد. به این معنی است که این چهار هفته زمان عالی برای تمرکز، مدیتیشن و تفکر در ارتباط با آنچه که در سال جدید نیاز دارید و در پیش و رو دارید. چگونه میخواهید که سال جدید خود را به اتمام برسانید؟ایدها؟ چیز خاصی هست که می خواهید انجام دهید؟ بعضی از اهداف را شناسایی کنید، اهداف خود را بنویسید. زیرا که به شما کمک می کند تا تصمیماتی در آینده بگیرید.


مهر

تا چهار هفته آینده، بیشتر معروف خواهید شد و با دوستان تان بیشتر تعامل خواهید داشت. همچنین درگیر گروه ها و انجمن ها خواهید شد. ممکن است به کلاسی بپیونید و یا گروهی را شروع کنید. برای شروع اجتماعی ترین علامت زودیاک شما هستید. و تا چهار هفته آینده، به دلیل جایگیری خورشید روابط اجتماعی تان تاثیرات زیادی خواهد داشت. زمان عالی برای رسیدن به اهداف بلند مدت تان است. در حالت ایده آل آرزوها و امیدهای خود را برای دوستان تان باز گو می کنید که باز خورد خواهد داشت.


آبان

یکبار در سال، خورشید در بالای نشانه شما به مدت چهار هفته می ماند. به طور نمادین به این معنی است که درخشش خورشید بر روی شماست که به نحو منحصر بفردی دیگران شما را تحسین می کنند. حتی اگر کار خاصی انجام ندهید. مخصوصا، رئیس، والدین و افراد خاص مجذوب شما خواهند شد. به طور بدیهی، این نقص بزرگی برای شماست اما به شما فرصت ها و مزایای خوبی نیز اعطا می کند. زمان آن فرا رسیده که ترفیع بگیرید و یا چیزی را ارتقا بخشید. هیچ چیز تضمین شده نیست. اما نمی توانید بیشتر از این شانس هایی که دارید شانس دیگری به دست آورید. کاری کنید.


آذر

گاهی اوقات همه چیز بر طبق میل و خواسته مان پیش می رود که این همه زمانی است که برای اذرماهی های عزیز رقم خورده است. چرا این را می گویم؟ زیرا که به سفر رفتن تحسین می شوید. شما سفر دوست ترین علامت در زودیاک هستید. به این معنی است که می خواهید با فرهنگ ها و شهرهای مختلف، جنگل ها و سواحل جدید آشنا شوید و مکان های عجیب و غریب و مهیج را ببنید. با این حال، تا چهار هفته آینده، هم خورشید و هم مریخ آتشین در بخشی از نمودار شما که مربوط به سفر است قرار می گیرد! بهتر از این نمی شود. بنابراین، از این مزیت در سفر رفتن و یادگیری استفاده کنید. اگر نمی توانید سفر کنید حیاط پشتی خانه تان را کشف کنید زیرا که چیزهای زیادی باقی مانده است که باید کشف کنید.


دی

امنیت بلند مدت برای شما مهم است اتفاقا خبر خوب این است که شما نشانه طولانی مدت هستید. مسائل مهم از جمله ثروت و امنیت شما را تحت تاثیر قرار می دهد. تعجب آور نیست که تا چهار هفته آینده تمرکز شما بر روی جزئیات تله های قرمز مانند بدهی ها ، مالیات، املاک و ارث و میراث و ثروت شریک زندگی تان زیاد می شود. این ثروت ممکن است از جانب شخص دیگری باشد مثلا چیزی را نیاز دارید که از دیگران بگیرید. مریخ در این منطقه وجود دارد و ممکن است باعث بروز یکسری اختلافات شود. آماده باشید. با این حال، شرکای سابق تان دوباره به زندگی تان بازخواهند گشت. هوشمندانه نگاه کنید.


بهمن

تا چهار هفته آینده خورشید در خلاف نشانه شما قرار دارد، و فقط یکبار در تمام طول سال این حادثه رخ می دهد. در واقع تمرکز شما بر روی شرکا، دوستان نزدیک و همچین همسرتان است. سوالی نیست. همچنین قرار گیری مریخ آتشین در خلاف نشانه شما نیز دیگر سوپرایز نخواهد بود، به این معنی است که اختلافاتی با دیگران به وجود خواهند آمد. (همیشه با دیگران صبور باشید زمانیکه مریخ در خلاف نشانه شما قرار می گیرد. ) به یاد داشته باشید که منفی بودن می خواهد که همه چیز متفاوت بر سر راه قرار بگیرد. با رضایت و خرسندی چیزهایی را قبول می کنید. به این معنی است که کنترل زیادی بر تمام اتفاقات دارید.


اسفند

وارد پنجره ای از چهار هفته ای می شوید که باید سخت کار کنید و به مهمانی های زیادی خواهید رفت. عقب نشینی عطارد و ونوس شما را تشویق می کند که زمان خوبی را با دوستان قدیمی تان سپری کنید . بسیار از اسفندماهی های عزیز خاطرات عشق قدیمی خود را تجربه می کند. با این حال تاثیر قدرتمندی بر روی کار و سلامتی تان خواهد گذاشت. هم مریخ آتشین و هم خورشید انرژی شما را افزایش می دهد و به شما انگیزه می دهند که سخت تر کار کنید و باهوش تر و سلامت تر باشید. به نظر می رسد که می خواهید برگ جدیدی را آغاز کنید. بعضی از شما ممکن است با یک حیوان خانگی بیشتر از معمول برخورد کنید زیرا که انرژی زیادی در این چهار هفته دارید. یک زمان تولیدی برای شماست. با این وجود، همه چیز را مرتب نگه دارید زیرا در این چهار هفته شما با توجه به خواسته های دیگران کارهایی را انجام می دهید که در واقع به این معنی است که به دیگران خدمت می کنید.

به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

» وسوسه، پیشنهادی نه از روی صداقت و یکرنگی!

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب