فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 22 بهمن تا یکشنبه، 28 بهمن 1397)

فروردین

در شروع این هفته دقت کنید. چشمان خود را باز نگه دارید زیرا که اتفاقات ناگهانی در این هفته در برج حمل رخ می دهد! این موضوع باعث می شود که ناگهانی یکسری کارها را انجام دهید. ممکن است بدون فکر کردن صحبت کنید. شما می توانید کلمات خود را پیش از آن که به زبان بیاورید کنترل کنید. رازهایی تا چند هفته آینده برای شما نمایان می شود. تا شش هفته آینده شما به سختی کار می کنید و پول زیادی را نیز به دست می آورید! زیرا که مریخ شما را فریب می دهد که فکر کنید که آنچه دارید ارزش واقعی شماست اما واقعا اینگونه نیست.


اردیبهشت

مریخ وارد برج ثور در این هفته می شود، که اخبار خوبی را برای شما دارد زیرا که مریخ انرژی شما را زیاد می کند و این موضوع به نفع شماست. علاوه بر این، در این زمان شما به سختی کار می کنید که منابع خود را تقویت کنید و دربرخورد با دیگران متقاعد کننده به نظر برسید. در این هفته بیشتر از یک فرد جنگنده برای حقوق خود هستید و همینطور ممکن است برای حقوق دیگران نیز بجنگید. خوب بدیهی است، انرژی شما خیلی بالاست، به این معنی است که کارهای زیادی انجام خواهید. زمان مثبتی برای شما در زندگی است. این نعمت تنها یکبار در دوسال رخ می دهد بیشتر از آن بهره ببرید.


خرداد

عطارد حاکم بر بالای نمودار شما تا واسط ماه آوریل قرار دارد. چرا انقدر طولانی؟ به این دلیل است که در ماه مارس عقب نشینی می کند! با این حال، برای این ماه، به این معنی است که زمان خوبی برای برنامه ریزی برای زندگی حرفه ای و جایگاه اجتماعی تان است. همچنین زمان خوبی برای شروع مطالعه جدید یا پروژه ی آموزشی می باشد که برای حرفه شما کمک محسوب می شود. زمان مناسبی برای صحبت کردن با رئیس، همکاران، والدین، و افراد خاص می باشد. در این هفته متوجه خواهید شد که ارتباطات در ارتباط با مسائل کاری برای شما مهم خواهد شد.


تیر

به دلیل وجود عطارد و مریخ، دو ناحیه مختلف در زندگی شماست که نیاز به تمرکز بیشتری دارد. عطارد در خانه نهم شما تا اواسط ماه آوریل نشسته است که به شما کمک می کند تا چیزهایی را که نیاز دارید مطالعه کنید. همچنین به شما کمک می کند تا پروژه های نوشتاری و اسناد حقوقی خود را به اتمام برسانید. این موضوع شما را تشویق می کند تا مشتاقانه به سفر بروید و تجربه ای تازه به دست آورید و کارهای مختلفی انجام دهید. با این حال، مریخ شما را تشویق خواهد کرد که اهداف خود را تعیین کنید و شروع به اجراسازی کنید. مریخ همچنین شما را مجبور می کند تا درگیر گروه های مختلفی شوید مخصوصا گروه های ورزشی و کارهای ورزشی. ممکن است همچنین با شخصی رقابت کنید. این هفته مشغول هستید.


مرداد

مریخ آتشین در بالای نشانه شما تا ماه آوریل قرار دارد. این تاثیر خانه جاهطلبی شما را افزایش می دهد زیرا که در بالای نمودار قرار دارد. بلند پرواز خواهید شد زیرا با آن کاری که انجام می دهید شناخته خواهید شد. به همین دلیل است که تصمیم دارید به سختی کار کنید و به راحتی بر روی کارهای تان کنترل دارید زیرا که می خواهید رئیس خودتان باشید. توجه داشته باشید که در این دوره ای که هستید احتمالا درگیری با همکاران تان را خواهید داشت. با این حال، عطارد شما را تشویق خواهد کرد که در ارتباط با ارث و میراث، مالیات، اموال مشترک و بدهی های تان بررسی داشته باشید.


شهریور

به سختی کار می کنید زیرا که می خواهید در زندگی تان موثر باشید. با این حال، این هفته عطارد و مریخ هر دو در بخش های مختلفی از نمودار شما قرار دارد که دو تاثیر جدید خواهند گذاشت: عطارد در خلاف شما تا ماه آوریل قرار دارد، شما را تشویق خواهد کرد که با دوستان و والدین خود بیشتر ارتباط داشته باشید. زمان خوبی برای روشن کردن و توضیح دادن در ارتباط با مسائل مهم است. انتظارات زیادی از تفکرات خود داشته باشید. در حالیکه مریخ انرژی فکری شما را بیشتر می کند و شما را به سمت یادگیری و مطالعه سوق میدهد. باعث خواهد شد که سفر کنید و از شهر خارج شوید. احتیاط کنید و سعی نکنید که خودتان را با دیگران مقایسه کنید.


مهر

یک زمان سرگرم کننده برای شماست زیرا از سفرهای اجتماعی، مسافرت ها و کارهای شاد با کودکان لذت خواهید برد. در این هفته دو اثر در نشانه شما رخ خواهد داد. عطارد به شما کمک می کند که توجه بیشتری به جزئیات در کارتان داشته باشید. میخواهید که همه چیز را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. زمان خوبی برای برنامه ریزی های دقیق برای اهداف تان می باشد. در شش هفته آینده روابط خوبی با همکاران تان خواهید داشت( از آن ها انتقاد نکنید.) مریخ آتشین باعث افزایش میل به زندگی زناشویی تان می شود. اما همچنین برای شما درگیری هایی در ارتباط با اموال مشترک و چگونگی مدیریت با آن ها را ایجاد می کند.


آبان

تمرکز شما بر روی خانه و خانواده تان همچنان ادامه دارد، با این حال، خودتان را باید اماده کنید زیرا که مریخ آتشین در حال حاضر تا ماه آوریل در خلاف نشانه شما قرار دارد که شما را به راحتی با دیگران دچار مشکل می کند. درسته که برنامه های تان را به دیگران توضیح می دهید چیز خوبی است. اما باید صبور باشید مخصوصا در برابر دوستان نزدیک و والدین تان. این واقعیت است که عطارد در اواسط ماه آوریل در بخش سرگرم کننده از نمودار شما قرار دارد پس از ذهن خود برای تفریح و سرگرمی استفاده کنید. از خواندن و نوشتن و بازی های فکری لذت ببرید


آذر

در این هفته به سفرهای کوتاهی خواهید رفت، مکالمات زیادی خواهید داشت و خواندن و نوشتن افزایش می یابد، هفته ای بسیار مشغولی در پیش دارید. با این حال، از ماه آوریل، عطارد و مریخ در دوبخش از نمودار شما فعال هستند. برخلاف گام های اجتماعی شما، عطارد شما را تشویق می کند که تا حدودی از جامعه کنار بکشید. از در خانه ماندن لذت خواهید برد، و نیاز دارید که به زندگی شخصی خود بپردازید و آن را بررسی کنید. صحبت های خانوادگی بسیار مهم خواهند بود. ممکن است همچنین در این زمان خانه تان را تعمیر کنید. با این حال، مریخ به شما انرژی زیادی برای انجام کارهای سخت به شما می دهد! نکته کوچکی که وجود دارد این است که مجبور هستید تا کار کنید و نیازهای خود را در اولویت قرار دهید. بهترین راه حل این است که برای خودتان کار کنید اگر بتوانید.


دی

همچنان بر روی پول تمرکز دارید. با این حال تا ماه آوریل، عطارد از لحاظ ذهنی شما را زنده نگه خواهد داشت. منتظر ملاقات با افراد جدید و سفر رفتن باشید. مکالمات با افراد دیگر برای شما رخ خواهد داد. حوادث به سرعت سپری خواهد شد زمانی که شما با دیگران در ارتباط با معاملات تجاری صحبت می کنید. این خیلی مهم است که در این هفته انعطاف پذیر باشید زیرا که همه چیز مدام در حال تغییر است. در این زمان مریخ آتشین در بخش سرگرم کننده نمودار شما قرار می گیرد. این موضوع شما را مستقل و صمیمی و مشتاق می سازد و هر چیزی را که می خواهید می توانید بیان کنید. لحظات عاشقانه، امور عاشقانه برای شما، رویدادهای هنری و ورزشی برای شما در این هفته وجود دارد. و البته فراموش نکنید که زندگی زناشویی تان در جریان است.


بهمن

همچنان که خورشید در نشانه شما قرار دارد از آن انرژی میگیرید. خوشبختانه همچنین توانایی جذب افراد و شرایط عالی را دارید. با این حال، این هفته دو تغییر عمده رخ خواهد داد زیرا که مریخ و عطارد دو قسمت از نمودار شما را برجسته می کند. عطارد توجه شما را به مشکلات مالی متمرکز می کند از الان تا اواسط ماه آوریل. در این مدت بیشتر به امور تجاری توجه خواهید کرد. ممکن است در ارتباط با مسائل حقوقی مذاکره کنید. در ارتباط با مسائل مالی برنامه ریزی خواهید کرد. با این حال، مریخ آتشین در انتهای نمودار شما تا اواسط ماه آوریل قرار دارد. در این هفته پیشرفت های بزرگی خواهید داشت. احتمالا اختلاف خانوادگی برای شما در این زمان زیاد است. پس صبور باشید.


اسفند

عطارد در نشانه شماست و باعث خواهد شد که نسبت به روزهای دیگر نظر خود را به دیگران بگویید. هر آنچه را که به دیگران در ارتباط با خودتان می گویید متقاعد کننده است. ذهن شما به دلیل وجود عطارد طوری است که مسائل به سرعت پیش می روند. با این حال، عطارد همچنین به شما کمک می کند که خودتان را بهتر بیان کنید. عطارد شما را قدرتمند می سازد تا به سفرهای کوتاهی بروید. از آنجایی که مریخ در خانه سوم از نمودار شما که مربوط به برقراری ارتباط قرار دارد. شما را به یک برقرار کننده ارتباطات قدرتمند تبدیل می کند. این مدت شما سخاوتمند و قدرتمند خواهید یود. از این موضوع به نفع خود استفاده کنید.


به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

» تغییرات پیش بینی نشده، مشکلات

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب