فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 22 مرداد تا یکشنبه، 28 مرداد 1397)

فروردین

با عقب نشینی عطارد در این هفته شعله های قدیمی دوباره فوران میکنند و شما را کنجکاو و تحریک خواهند کرد. در این هفته برنامه ریزی برای تعطیلات خواهید کرد و پروژه های خلاقانه ای شکل خواهد گرفت. ونوس در خلاف نشانه شما در حال حاضر قرار دارد، به این معنی است که می توانید روابط تان را ارتقا دهید، حتی روابط با دشمنان تان را بهبود خواهید بخشید. مریخ یکبار دیگر آرزوهای شما را برای به دست آوردن اهداف تان تقویت می کند. در این هفته به یاد داشته باشید که از ثروت و اموال مشترک دیگران سود خواهید برد. به این معنی است که می توانید وام بگیرید و یا ممکن است که شریک زندگی تان سود زیادی دریافت کند که شما هم در این سود سهمی دارید. بله.


اردیبهشت

بسیاری از اتفاقات در ارتباط با خانه، خانواده و زندگی شخصی تان در پایان این هفته زمانی که عطارد به صورت مستقیم حرکت می کند پایان خواهند یافت. به این معنی است که عقب نشینی را متوقف می کند که در واقع یک خیالپردازی زمین است. این توقف حدود شش روز طول می کشد. بله، فکر کنید که یک ویالن است. یک نوع ازدواج است. بعد از این شش روز زندگی تان به آرامی جلو می رود. به حدی خواهد رسید که در 19 سپتامبر اولین عقب نشینی انجام شد. در آن لحظه همه چیز در ارتباط با خانه، خانواده و زندگی شخصی تان در یک خط شروع به کار خواهند کرد.


خرداد

عقب نشینی چهار سیاره بر نمودار شما تاثیر می گذارد. زیرا که یکی از سیاره ها حاکم بر شماست! علاوه بر این، عقب نشینی عطارد در خانه سوم از نمودار شما رخ می دهد، خانه ای که شما هستید. به همین دلیل است که فکر می کنید زندگی بسیار دیوانه کنندست! به این معنی است که شما فکر می کنید که یکسری چیزها را از دست خواهید داد - اما اینچنین نیست. ارتباطات مختلط، مکان های نامناسب، سردرگمی ها و تاخیرات، مشکلات حمل و نقل نیز در این هفته وجود دارد! یک بازی هفتگی است و در نهایت تا شنبه ادامه خواهد داشت. با این حال، ونوس شما را به مهمانی دعوت می کند و از رویدادهای ورزشی، تعطیلات، داستان های عاشقانه، عشق جدید و سرگرم بودن با بچه ها لذت خواهید برد. بله.


تیر

در حال حاضر دو سیاره در خانه ازدواج و ارتباطات شما عقب نشینی می کنند، به این معنی است که از دوستان و همسرتان بی خبر بودید و مدت زیادی با آن ها صحبت نکرده اید، صحبت خواهید کرد. برخی از شما یکبار مجبور می شوید که با چیزی که موجب ناراحتی و یا مشکل شما شده است برخورد کنید. با این حال، به بانک برگردید، عقب نشینی عطارد باعث سردرگمی شما نسبت به مسائل مالی و درآمد تان می شود. چک کردن ایمیل ها دیر خواهد شد. با این حال، زمان خوبی برای بحث در ارتباط با حقوق تان می باشد. همچنین، در خانه سرگرم تر خواهید شد و بازسازی و تعمیرات برای شما جذاب تر خواهد شد. معاملات می تواند در این هفته سودآور باشد.


مرداد

این بدترین عقب نشینی عطارد است که در سنین مختلف داشته است، مخصوصا برای کسانی که در ماه آگوست متولد شده اند. اخبار آرام بخشی برای شما در راه است. این عقب نشینی عطارد ترسناک است و تا پایان هفته به اتمام می رسد. ما در سایه عقب نشینی عطارد خواهیم بود زیرا که عطارد برای اولین بار در 24 درجه در برج اسد عقب نشینی میکند، و از 24 درجه بیشتر تا 19 سپتامبر نخواهد شد. بنابراین تا آن زمان هیچ چیز روشن نخواهد نبود. اما به شما اطمینان می دهم که تا روز شنبه که این عقب نشینی متوقف می شود این مشکلات از زندگی شما برداشته خواهد شد. این یک هفته عالی برای لذت بردن از شراکت دیگران است. برای خودتان باشید


شهریور

در این هفته حوادث غیرمعمولی و عجیب غریب اتفاق می افتد. به این دلیل است که چهار سیاره عقب نشینی می کند. مشکلات و چالش ها با بچه ها ، برنامه تعطیلات بخشی از اتفاقات این هفته می باشد. ممکن است فرصت هایی برای آموزش و یا سفر کردن داشته باشید. تمام این فرصت ها قابل اجرا می باشد. به همین ترتیب عقب نشینی عطارد در انجام تحقیقات به شما کمک زیادی می کند و راه حل هایی برای مشکلات قدیمی پیدا خواهید کرد که از خیلی وقت پیش به دنبال آن ها هستید. هم برنده می شوید و هم بازنده! از خرج کردن پول تان در این هفته لذت خواهید برد زیرا چیزهایی می خرید که زیباست. برخی از شما افزایش درآمد خواهید داشت.


مهر

ونوس حاکم بر شما باعث می شود که شما در این هفته با سیاست تر و جذاب تر شوید. بار دیگر این هفته، هفته خوبی برای خرید چیزهایی است که دوست دارید. عقب نشینی عطارد همچنان ادامه دارد و باعث می شود که با دوستان و افراد دیگر ارتباط بهتری برقرار کنید. عقب نشینی مریخ و زحل باعث ایجاد یک کسب و کار قدیمی برای شما خواهد شد - که یک نوع چالش است. اما متاسفانه نمی توانید از انجام آن امتناع کنید زیرا جدی است و باید آرام پیش روید. تغییرات غیر منتظره درباره مالیات، بدهی، ارث و میراث و موضوعاتی که به بیمه مربوط می شود رخ خواهد داد. به اهداف آینده خود فکر کنید.. و بر این اهداف تمرکز کنید.


آبان

دنیای روزمرگی شما در حال حاضر به دلیل عقب نشینی زحل و مریخ کمی آشفته است. و این اشفتگی مدام در حال تکرار است. به دلیل این است که اتفاقات بزرگی رخ می دهد و حتما شما باید با این اتفاقات مقابله کنید. عقب نشینی عطارد شما را مجبور می کند که با مشکلات والدین و رئیس تان نیز مقابله کنید. با این حال، شما موفق خواهید شد که بر تمام موانع غلبه کنید زیرا که مشتری خوش شانس در نشانه شماست و موفقیت شما را تضمین می کند. از این موضوع سپاسگزار باشید. چیزهای شگفت انگیز و غیر منتظره ای باعث ایجاد تغییرات در مشارکت ها می شود. همه این چیزها موجب تغییرات شغلی و مسکونی در آینده برای شما خواهد شد


آذر

در خواست شما برای سفر کردن و خارج شدن هنوز جدی است! متاسفانه به دلیلی عقب نشینی عطارد تاخیراتی در این کار به وجود می آید که نه تنها برای سفر بلکه در قانون، پزشکی، رسانه ها و نشر هم همینطور خواهد شد. خوشبختانه بر خی از این تاخیرات به نفع شما خواهد بود که بتوانید پروژه های در حال اجرا را تکمیل کنید. روابط تان در این هفته گرم تر می شود مخصوصا با افراد خلاق و هنرمند. باید با موضوعات جدی که اخیرا باعث ایجاد خسارت به شما شده است مقابله کنید. سخت است و سرگرم کننده نیست! نترسید زیرا که اتفاقات خوب در ماه نوامبر در انتظار شماست زمانی که مشتری خوش شانس بعد از 12 سال وارد نشانه شما می شود. آن ها می گویند خوشبختی اتفاق می افتد وقتی که آماده هستید تا با فرصت هایی روبه رو شوید.


دی

در این هفته نمی توانید که از نامیدی ها فرار کنید. زحل بر نشانه شما حاکم است و به همراه مریخ عقب نشینی میکند. ممکن است احساس کنید که زندگی دو قدم به جلو و یک قدم به عقب است. کسب و کار قدیمی و یا ارث و میراث همچنان در حال کشمکش است. اما نگران نباشید که تکمیل خواهد شد. در واقع برخی از این سردرگمی ها که در این هفته رخ می دهد باعث خواهد شد که شما را وارد مسیر جدید کند. خوشبختانه، ونوس آتشین در بالای نمودار شما که مربوط به روابط تان با مدیر و والدین و افراد خاص است قرار دارد. دوست یابی ها جالب است. هنری آدامز می گوید: یک دوست در زندگی تان خیلی زیاد است، دوتا خیلی بیشتر است و سومی یجوری غیر ممکن است.


بهمن

اورانوس حاکم بر نشانه شما تا ماه ژانویه عقب نشینی می کند. این اتفاق موجب ایجاد شرایط غیر قابل پیشبینی در خانه، خانواده و املاک و ... می شود. دیگر مناطقی که کمی غیر قابل پیش بینی و ناپایدار هستند پنهان شده اند. دیگران از آنچه که اتفاق می افتد اطلاعی ندارند - اما شما قطعا اطلاع دارید. با این حال عقب نشینی عطارد عمیقا عمومی است - و در خلاف نشانه شما قرار دارد که باعث ایجاد تماس شما با دوستی ها و روابط قدیمی می شود. از این فرصت استفاده کنید و لذت ببرید. همچنین از این خوشبختی و فرصت خوبی که دارید استفاده کنید و هم چنان ادامه دهید زیرا که مشتری خوش شانس هنوز هم در بالای نشانه شما قرار دارد. بله.


اسفند

روال کار شما از ماه ژانویه غیر قابل پیش بینی بوده است، و این موضوع شما را دلسرد کرده است. نترسید زیرا که همه چیز به روال عادی در ماه سپتامبر بر می گردد. و شما احساس بهتری در انجام کارهای روزانه تان خواهید داشت. با این حال، اتفاقات غیرمنتظره ای در یک گروه رخ می دهد که شما را تحت تاثیر قرار می دهد. یک اختلاف نظر و یا رقابت شما را به یک چالش دعوت می کند. فرصت هایی برای سفر فراهم می شود که بر روی این سفرها تمرکز کنید. فکر کنید که در زمینه های پزشکی، قانونی ، رسانه و نشر چگونه می توانید که به نفع خودکار کنید. با وجود تاخیراتی که در کار دارید، اما بهتر کار خواهید کرد.

به نیت شما فال شمع گرفتیم. جواب فال شما:

» در یک مجلس غم و اندوه مقداری در زحمت خواهید افتاد. اما چندان مهم نیست.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب