فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 30 فروردین تا یکشنبه، 5 خرداد 1398)

فروردین

تا چهار هفته آینده عشق وجود دارد زیرا که خورشید وارد نشانه شما در روز سه شنبه می شود، و تغییرات بزرگی برای شما به ارمغان می آورد. سرعت روزهای شما به سرعت در حال سپری شدن است، با بازدیدها، قرار ملاقات ها، دیدن خواهر و برادران و همسایگان تان و همینطور افزایش خواندن و نوشتن همراه است. در این هفته کنجکاو هستید و افراد جدید زیادی را ملاقات می کنید و از مکان ها دیدن خواهید کرد. کتاب های جدیدی را خواهید خواند و به حقایق جدید پی خواهید برد. چیز غیرعادی در خانه و خانواده رخ می دهد. ممکن است چیزی به خانه شما آورده شود و یا تغییر دکوراسیون دهید. با افراد خانواده با سیاست برخورد کنید.


اردیبهشت

شما جادوگری در زودیاک هستید. ( همچنین جمع کننده ای از زودیاک هستید زیرا که از چیزهای زیبا قدردانی می کنید.) خورشید در شروع این هفته تغییر نشانه می دهد، تا چهار هفته آینده تمرکز شما بر روی جریان نقدینگی، درآمد و پول می باشد. به ایده های کسب درآمد و افزایش درآمدتان فکر می کنید. در این مدت بیشتر درباره ی به دست آوردن یکسری چیزها در زندگی تان فکر می کنید. (به یاد داشته باشید: تا چند هفته آینده زمان عالی برای خرید چیزهای با ارزش برای خودتان می باشد. ) با این حال، به هرچیزی که به زبان می آورید دقت کنید و در روز چهارشنبه انجام دهید زیرا که حوادث غیر منتظره ای رخ می دهد و برنامه های روزانه تان را تغییر خواهد داد


خرداد

خورشید وارد نشانه شما در شروع هفته می شود، که فقط در این زمان است که در طول تمام سال اتفاق می افتد. تا چهار هفته می ماند و انرژی شما را افزایش می دهد، فرصت های مطلوبی و افراد مهم را به سمت شما جذب می کند. بدیهی است که نوبت شما است! از این شرایط مطلوب استفاده کنید. عطارد نیز همچنین در نشانه شماست و شما را پرحرف و مشتاق با ملاقات با دیگران می سازد. زمان عالی برای توضیح دادن، آغاز یک گفتگو و فروختن چیزی است. از انجایی که این سال شخصی شماست - اهداف خود را با تاریخ مشخص کنید. مسائل مرتبط با عشق برای شما برگزار خواهد شد.


تیر

به دلیل اینکه ماه تولدتان در راه است به این معنی است که سال شخصی تان در حال اتمام است. به این معنی است که تا چهار هفته آینده زمان عالی برای فکر کردن درباره خودتان و چیزهایی که پیش و روی تان است می باشد. برای شروع چگونه می خواهید رفتار کنید که سال متفاوت از گذشته داشته باشید. چه تغییراتی را می خواهید برای بهبود کار و سلامتی تان داشته باشید. اگر هنوز تغییراتی را اعمال نکرده اید اعمال کنید. زمان قابل توجهی است زیرا که زحل در خلاف نشانه شما قرار دارد و بر مشارکت ها تاثیر می گذارد. در اواسط هفته موتورهای خود را روشن کنید زیرا که حوادث هیجان انگیزی رخ خواهد داد.


مرداد

سیاره حاکم بر شما خورشید است. به همین دلیل است که انرژی زیادی برای شرایط و روابط تان دارید. در این هفته خورشید به سمت خانه دوستی ها می رود به این معنی است تا چهار هفته آینده زمان محبوبی برای شماست! شما اجتماعی تر و فعال تر در سازمان ها و گروه ها خواهید بود. ممکن است گروه هایی را هدایت کنید. همچنین با افراد مختلف ملاقات خواهید کرد و به امیدها و رویاهای خود در آینده فکر می کنید. ونوس در بالای نشانه تان شما را تشویق می کند که روابط گرمی را با افراد خاص برقرار کنید و یا حتی رابطه ای عاشقانه باشد. ( مخصوصا مریخ وارد امور عاشقانه تان به صورت مخفی می شود.) بازیگوشی می کنید.


شهریور

خورشید تا چهار هفته آینده در نمودار شماست. یکبار در سال رخ می دهد و شما را درخشان می سازد. در نتیجه تا چهار هفته آینده، رئیس، والدین، و افراد خاص شما را تشویق می کنند زیرا توانایی های زیادی دارید. هیچ کاری نیاز نیست که انجام دهید. زمان خوبی برای دروغ های مصلحتی نمی باشد. سفر رفتن برای شما لذت بخش است. در طول اواسط هفته اتفاقات هیجان انگیزی رخ می دهد زیرا که در روز چهارشنبه روابط با دوستان و گروه ها سوپرایز کننده می شود. هیجان انگیز است.


مهر

برخورد با دیگران را دوست دارید مخصوصا در محیطی زیبا، مکالمه ها و قرار ملاقات ها چشمک می زنند. تا چهار هفته آینده، می خواهید که سفر کنید. اگر می توانید به تمام نقاط شهر بروید این کار را انجام دهید. اگر نمی توانید، حداقل به سفرهای کوتاه مدت بروید زیرا واقعا به آن نیاز دارید. همچنین نیاز دارید که یاد بگیرید و برای دوره های جدید ثبت نام کنید، دوره سخنرانی، یادگیری زبان های جدید و به این ترتیب می توانید دنیای خود را گسترش دهید. از نظر زندگی زناشویی بسیار گرم هستید. هدایایی را از دیگران دریافت خواهید کرد ممکن است حتی پول نقد باشد. جاه طلبی تان زیاد خواهد شد و این هیجان انگیز است.


آبان

نشانه پرشور و با اشتیاق هستید مخصوصا در این هفته که پنجره ای از ذوق و شور به سمت شما باز خواهد شد. پس به راحتی به نوشیدن قهوه خود ادامه دهید. برای شروع زندگی زناشویی تان گرم و صمیمی خواهد شد. ستاره ها در این مدت واقعا به شما لبخند خواهند زد، زیرا که روحیه شما نه تنها اشتیاق تان را افزایش می دهد بلکه علاقه تان را از نظر فیزیکی زیاد خواهد کرد اما ونوس آتشین در خلاف نشانه شماست که به راحتی با دیگران برخورد خواهید کرد. همکاری ها آسان تر خواهد شد. فرصت ناگهانی در اواسط هفته خواهید داشت که به مسافرت بروید.


آذر

خورشید منبع انرژی شماست و تا چهار هفته آینده در خلاف نشانه شماست. (به صورت نمادین به معنی صحبت کردن است) به همین علت است که انرژی تان پرچم خواهد داشت. به خواب بیشتری نیاز دارید. با این وجود خورشید بر روی مشارکت ها و روابط دوستی ها تمرکز خواهد کرد. در ارتباط با سبک خود با نزدیکان تان بیشتر درگیر خواهید شد و در ارتباط خواهید بود. با این حال، روابط با همکاران تان دوست داشتنی خواهد شد به دلیل وجود ونوس. دریغ نکنید و درخواست کمک کنید. زمان عالی برای ایجاد فضای کاری جذاب می باشد.


دی

معامله ای واقعی است زیرا که با واقعیت ها روبه رو خواهید شد. در این هفته خورشید تا چهار هفته آینده باعث ایجاد استانداردهای بالا در شما خواهد شد. می خواهید که کارآمد باشید، می خواهید که تاثیر گزار باشید. به همین علت است که به این فکر می افتید که زندگی خود را چگونه مدیریت کنید. از اینکه انرژی تان به هدر برود متنفر هستید،. از سخت کار کردن نهراسید. زیرا که تا کار نکنید به دست نخواهید آورد. مریخ آتشین در خلاف نشانه شماست و شما را بی صبر می سازد. به یاد داشته باشید که بی صبری بخشی از شماست. بله به نظر می رسد که آزاردهنده است. در واقع برخی از شما دی ماه ی های عزیز با افرادی آزار دهنده برخورد خواهید کرد.


بهمن

در این هفته خورشید تغییر نشانه می دهد، و پنجره ای از سرگرمی ها برای شما تا چهار هفته باز می کند. زمان فوق العاده ای است که به مسافرت بروید. و همینطور سرگرم باشید. دعوت به مهمانی ها را قبول کنید. از هنر، فیلم و اجراهای موسیقی لذت ببرید. از گالری ها و موزه ها دیدن نمایید. با بچه ها زمان های سرگرم کننده ای داشته باشید. ورزش کنید. و بله داستان های عاشقانه شدت می گیرند. همچنین زمان فوق العاده ای برای تعمیر و جذاب کردن خانه تان می باشد، و به همین دلیل سرگرم خواهید شد. همچنین پنجره ای دوست داشتنی از سودها و املاک به روی شما گشوده خواهد شد.


اسفند

زمانی است که انرژی های مختلطی برای شما وجود دارد و ان چیزی را که می خواهید انجام دهید را انتخاب می کنید. خورشید و عطارد باعث خواهند شد که بر روی خانه، خانواده و زندگی شخصی تان تمرکز کنید. بسیاری از شما اسفندماهی های عزیز در خانه و محیط های آرام هستید. و بسیار ی از شما با مادر و یا پدرتان درگیر خواهید شد. ممکن است خانه تان نیاز به تعمیر داشته باشید اما شما از آن اجتناب کنید. ونوس برخورد با دیگران را افزایش می دهد و به شما کمک می کند که از روز و محیط اطراف تان قدردانی کنید و یا هرکسی که در اطراف تان وجود دارد. مریخ از شما می خواهد که بازی کنید، فعال باشید و فعالیت های اجتماعی داشته باشید. زندگی زناشویی تان در حال تقویت شدن است! می توانید چیزی را که انتخاب کرده اید را انجام دهید.


به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» ریسمان : عمر طولانی - سفر طولانی رفتن و نعمت فراوان بدست آوردن.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب