فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی


کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 1 خرداد تا یکشنبه، 7 خرداد 1396)

فروردین

از این هفته سرعت زندگی روزمره متولدین فروردین به طور قطع افزایش خواهد یافت. در این شرایط شما تنها باید پذیرنده باشید و با جریان زندگی همراه و جاری شوید. (مقاومت بیهوده است.) بنابر این این هفته شما برنامه روزانه شلوغی پیش رو خواهید داشت. و به طور ناگهانی قرار ملاقات ها، ماموریت های کاری، گفتگو و مذاکره با افراد به ویژه با خواهر و برادران و نزدیکان برایتان پیش خواهد آمد. این هفته بسیاری از شما مشغول و درگیر کارهای تحصیلی، مطالعه و خواندن و نوشتن و حتی بازاریابی خواهید شد. این هفته به دلیل موقعیت جدید سیاره مریخ در طالعتان شما شخصیتی بسیار صریح و رک خواهید داشت. بنابر این شما براحتی هر آنچه که بخواهید را به زبان می آورید. علاوه بر این شما به نصایح کوتاه و بیان نظرات و پیشنهادات خود نیز مشتاق می باشید. خوب است به خاطر داشته باشید که این هفته زمان بسیار خوبی برای خرید لباس های زیبا و متنوع برایتان می باشد.


اردیبهشت

به طور کلی متولدین اردیبهشت تحت تاثیر طالعشان در زمینه امور مالی ساحره ای زبردست می باشند. به همین دلیل است که شما راههای خوبی برای کسب درآمد می یابید. و در حالت وسیع تر شما به خوبی امور مالی و اقتصادی را مدیریت و کنترل می کنید. این هفته تمام توجه شما بر پول، جریان نقدینگی و کسب درآمد متمرکز خواهد بود. این هفته شما در ارتباط با کسب درآمد یا هزینه های مالی و یا مذاکرات مالی کمی تهاجمی و برانگیخته و البته شجاعانه عمل می کنید. این حالت شما بدلیل آنست که امسال وضعیت شغلی شما سرشار از نعمت و برکت می باشد. جالب است بدانید که این 4 هفته تنها دوره ای از سال است که فقط بر امور مالی و اقتصادی شما متمرکز می باشد. این موهبت های شغلی فقط 12 سال یکبار برایتان اتفاق می افتد. بنابر این سعی کنید از این شانس خوب مالی خود به بهترین نحو استفاده کنید. بیایید خود و ایده هایتان را باور داشته باشید.


خرداد

سالی یکبار خورشید بر طالع متولدین خرداد می درخشد و اکنون زمان آن فرا رسیده است. به همین دلیل است که این هفته این فرصت در اختیار شما قرار گرفته است تا باطری های خود را برای باقی ایام سال شارژ کنید. این هفته شما نه تنها می توانید خودتان را از انرژی سرشار ساخته و احیا کنید بلکه برای کنترل و مدیریت امور نیز از قدرت بالایی برخوردار می باشید. بنابر این این هفته شما بدون زحمت و تلاش می توانید افراد مهم و برجسته و موقعیت های مطلوب را به سوی خود جذب کنید. به طور طبیعی این هفته شما می توانید از این مزایا به خوبی به نفع خودتان استفاده کنید چراکه شما سرشار از انرژی و قدرت هستید. در حقیقت این هفته انجام تمرینات ورزشی برایتان مفید و سودمند خواهد بود، زیرا در این صورت انرژی اضافی شما سوزانده خواهد شد. علاوه بر این این هفته در صورت امکان از فرصت های سیر و سفر نیز استفاده کنید. در ضمن این هفته برای شما روابط رمانتیک و عاشقانه، تمرینات ورزشی و فعالیت های هنری منبع بزرگی برای تفریح و لذت می باشند.


تیر

تنها یکبار در سال به مدت 4 هفته خورشید در طالع متولدین تیر پنهان خواهد شد. البته این موقعیت خورشید در طالعتان خیلی قابل توجه نخواهد بود. اما اگر شما بر روی خود دقیق شوید خواهید فهمید که در این دوره سطح انری شما کاهش می یابد. علاوه بر این در این دوره شما به انجام کارها به تنهایی و یا به اصطلاح در پشت صحنه تمایل خواهید داشت. در این دوره شما مشغول تدابیر استراتژیها و برنامه ریزی می باشید. خب شما این کار را انجام می دهید چراکه بعد از این 4 هفته خورشید در طالع شما وارد خواهد شد و شما به صورت ناگهانی و غیر منتظره از پشت صحنه خارج شده و در مرکز صحنه قرار می گیرید. بنابر این قبل از وقوع این موقعیت اکنون شما شانس و این فرصت را برای برنامه ریزی در اختیار دارید. زمانی که خورشید بر طالعتان نورافشانی می کند روئسا و مدیران، نزدیکان و افراد برجسته و مهم حامی و پشتیبان شما خواهند بود. در واقع علاوه بر حامی بودن حتی برخی از شما با این افراد رابطه ای عاشقانه نیز آغاز خواهید کرد.


مرداد

از برخی جهات از این هفته متولدین مرداد وارد یکی ار محبوبترین ماه های سال در طالعشان خواهند شد، چراکه در این دوره شما حداقل تحت تاثیر و حمایت 3 سیاره در طالعتان خواهید بود. بنابر این بیایید از این دوره برای لذت و خوشگذرانی با دوستان، شکل گیری روابط جدید و پیوستن به گروه ها و سازمان ها استفاده کنید. این هفته برخی از شما در زمینه ورزشی و یا در موقعیت های گروهی دیگر حس رقابتی شدیدی خواهید داشت. علاوه بر این این هفته شما برای رفتن به سفر و آشنایی با مردمانی از فرهنگ و ملیت های مختلف نیز مشتاق و علاقمند می باشید. در این میان به طور طبیعی شور و شوق و خوشبینی شما موجب جذب افراد به سویتان خواهد شد. لطفا به خاطر داشته باشید که این هفته برای شما زمان بسیار خوبی برای برنامه ریزی اهداف بلند مدت نیز می باشد. بیایید 5 هدف برتر خود را با مهلت زمانی تعیین کنید. واقعا این اهداف شما ممکن است چه چیزهایی باشند؟؟!


شهریور

از این هفته خورشید به مدت 4 هفته در بالاترین حد خود در طالع متولدین شهریور قرار خواهد گرفت که این رویداد تنها یکبار در سال در طالعشان رخ می دهد. در این دوره گویی خورشید به مانند نوری متمرکز و درخشان بر شما نور افشانی می کند و براستی که این نور بسیار جذاب و دلفریب است. این بدان معناست که در دنیای واقعی روئسا و مدیران، اطرافیان و افراد برجسته بدون دلیل خاصی، حتی بدون آنکه شما کار خاص و متفاوتی انجام دهید شما را تایید و تشویق می کنند. بدیهی است که اکنون زمان ارائه لیست درخواستهایتان می باشد. بنابر این بیایید آنچه می خواهید را درخواست کنید. علاوه بر این این هفته شما از دریافت حمایت های مالی و کاربردی از سوی دیگران نیز به شدت سورپرایز و شگفت زده خواهید شد.


مهر

این هفته برای متولدین مهر از نظر حمایت و پشتیبانی هفته ای فوق العاده و شگفت انگیز خواهد بود. این هفته شما تحت تاثیر حضور سیاره مشتری از هر آنچه در جهان دارید احساس خرسندی و رضایت می کنید. مهم نیست با چه مشکلاتی در زندگی دست و پنجه نرم می کنید، شما برای داشتن احساس سپاس و شکرگزاری دلایل بسیاری دارید. علاوه بر این این هفته با حضور سیاره ونوس در طالعتان روابط شما با نزدیکان و دوستان صمیمیتان نرم و هموار پیش بینی می شود. این هفته زندگی شما بیشتر از معمول سرشار از هیجان خواهد بود، چراکه شما برای گسترش تجربیات خود از این جهان مشتاق و علاقمند می باشید. شما می خواهید بیشتر کسب دانش و اطلاعات کنید. شما قصد دارید بیشتر ببینید و با مردمانی مختلف آشنایی و ملاقات داشته باشید. علاوه بر این این هفته ممکن است در زمینه های چاپ و نشر، رسانه، پزشکی، قانون و دادگستری و حتی ادامه تحصیل فرصت های خوبی نصیبتان شود. خوش به حال شماااا!


آبان

این هفته برای متولدین آبان هفته ای پر شور و قوی خواهد بود. این هفته غدد جنسی شما بیش از پیش فعال خواهند شد. بنابر این هیجانات جنسی شما بیش از معمول برانگیخته خواهد بود. علاوه بر این این هفته به طور قطع شما به شدت بر روی مسائل مالی از جمله؛ ارثیه، اموال شراکتی، مالیات و قرض و بدهی متمرکز خواهید بود. این هفته بسیاری از شما در برخی از این مسائل نام برده دچار اختلاف و درگیری نیز می باشید. خوشبختانه این هفته هر آنچه شما در زمینه شغلی خود انجام می دهید رضایت بخش خواهد بود. بنابر این این هفته شما در زمینه کسب و کار براحتی از سوی دیگران تشویق و تایید دریافت می کنید و حتی برخی از شما پاداش نیز دریافت خواهند کرد. اکنون زمان مناسبی برای هدف گذاری برای آینده است، چراکه بزودی سیاره بخت و شانس مشتری برای اولین بار بعد از سال 2006 به طالع شما وارد خواهد شد و فرصت های شگفت انگیزی برایتان به ارمغان خواهد داشت. بیایید خودتان را برای چنین فرصت طلایی آماده کنید. آیا بدرستی می دانید در زندگی چه می خواهید؟


آذر

از این هفته خورشید 180 درجه مخالف طالع متولدین آذر قرار خواهد گرفت. چنین رویدادی تنها یکبار در سال برایتان اتفاق می افتد. از آنجایی که خورشید نماد انرژی و قدرت است و در حال حاضر در موقعیتی دور از طالع شما قرار گرفته است، این بدان معناست که این هفته شما به خواب و استراحت بیشتری نیاز خواهید داشت. (به ویژه که با حضور سیاره زهره در طالعتان شما مشتاق مهمانی و کشف فرصت های عاشقانه نیز می باشید.) در واقع این موقعیت جدید خورشید موجب تمرکز بیشتر شما بر روابط نزدیکتان نیز خواهد شد. علاوه بر این این هفته سیاره مریخ آتشین نیز برخلاف طالع شما قرار خواهد گرفت و به همین دلیل شما در ارتباط با دیگران زود رنج و حساس خواهید شد. در این شرایط بهتر است صبور و شکیبا باشید.


دی

این هفته متولدین دی می توانند از زمان برای منظم تر شدن خود استفاده کنند، چراکه این همان چیزی است که شما می خواهید. شما قصد دارید موثر و مفید و در نهایت سازنده باشید. در واقع شما می خواهید با تلاش اندک به دستاوردهای بزرگی در زندگی دست یابید. خوشبختانه این هفته شما نه تنها شخصیتی با انگیزه برای منظم تر شدن دارید بلکه بدلیل حضور سیاره مریخ آتشین در طالعتان از انرژی بالایی برای تلاش و کوشش نیز بر خوردار خواهید بود. از آنجایی که این هفته شما معیارهای بالایی برای خودتان تعیین می کنید علاوه بر این می توانید تلاش دیگران را در مسیرهای درست نیز هدایت کرده و آنها را به سخت کوشی و تلاش نیز تحریک و تشویق کنید. در این میان این هفته شما ممکن است بخواهید با افراد اندکی خوش بگذرانید. در این میان اکنون زمان بسیار مناسبی برای تغییر دکوراسیون و پذیرایی از مهمان و در خانه بودن است، چراکه این هفته روابط خانوادگی شما گرم و خوشایند پیش بینی می شود.


بهمن

این هفته برای متولدین بهمن بهترین زمان از سال برای رفتن به تعطیلاتی سرگرم کننده و فرح بخش است. در واقع این هفته انواع فعالیت های هیجان انگیز در اولویت برنامه روزانه شماست. بنابر این این هفته شما از فعالیت های ورزشی، بازی و سرگرمی با کودکان، روابط رمانتیک و عاشقانه، تفریح و خوشگذرانی با دوستان لذت می برید و به علاوه به دنبال کشف فرصت هایی برای ظهور استعدادهای خلاقانه خود نیز می باشید. خوب است به خاطر داشته باشید که این چند هفته پیش رو تنها سالی یکبار برایتان اتفاق می افتد، بنابر این سعی کنید از آن به بهترین نحو استفاده کنید. البته استفاده از این ایام برای شما سهل و آسان است، زیرا حضور سیاره زهره در طالعتان شما را به گفتگو و مذاکره با دیگران تشویق می کند. علاوه بر این حضور این سیاره برای افرادی که در زمینه های نویسندگی، فروشندگی، بازاریابی، بازیگری و آموزش فعالت می کنند فرصت های خوبی به همراه خواهد داشت، چراکه این هفته کلمات شما همچون طلا با ارزش و درخشان نمود می کنند.


اسفند

در حال حاضر توجه متولدین اسفند بر خانه و خانواده متمرکز می باشد. این هفته شما در زمینه خانه و خانواده بسیار فعال می باشید و قصد دارید آشفتگی و هرج و مرج های اخیر را در منزل حل و فصل نمایید. این شرایط در خانه می تواند ناشی از جا به جایی محل سکونت، مهمان نوازی و حتی بازسازی منزل و هر چیز دیگری باشد. خوشبختانه امسال زمانی است که شما می توانید حمایت های مالی و کمک های فیزیکی و کاربردی خوبی از سوی دیگران دریافت کنید، بنابر این شما می توانید تغییرات دلخواه خود را در منزلتان ایجاد کنید. این هفته حتی میزان درآمد شما با افزایشی اندک مواجه خواهد شد. این هفته شما به طور قطع چیزهای زیبایی برای خود و عزیرانتان خواهید خرید.

ترجمه ویژه تاروت رنگی
مترجم: الهه تدین


کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
اینستاگرام تاروت رنگی
دسته بندی مطالب
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: