فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
5040
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
علامت تجاری و طرح صنعتی
عکاسی


کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 4 اردیبهشت تا یکشنبه، 10 اردیبهشت 1396)

فروردین

متولدین فروردین هفته ی جدید را با ذهنیتی معقول و منطقی آغاز خواهند کرد. در واقع روز دوشنبه این هفته روز مناسبی برای گفتگو و مذاکرات جدی با دیگران به ویژه افراد مسن و یا صاحب منصب می باشد. علاوه بر این این روز برای برنامه ریزی آینده و پیگیری اهدافتان نیز مناسب است. این هفته شما می توانید ایده و نظراتی را که در زمان گذشته در نظر داشته اید امروز بیان و آشکار کنید. به طور کلی این هفته زمان بسیار خوبی برای هر نوع مذاکره پیش بینی می شود، چراکه این هفته شما می توانید در گفتگو و ارتباطات خود صریح و بی پرده صحبت کنید. در این میان روز چهارشنبه بهتر است زمانی را برای فکر کردن در مورد ارزش و باورهای خود اختصاص دهید و به اینکه قصد دارید در آینده چگونه کسب درآمد کنید نیز بیاندیشید.


اردیبهشت

این هفته برای متولدین اردیبهشت همه چیز بر وفق مرادشان پیش بینی می شود. چراکه از این هفته خورشید بر طالع شما به مدت 3 هفته نورافشانی خواهد کرد. این بدان معناست که این هفته برای هدف گذاری آینده و بستن قراردهای جدید زمان بسیار خوبی خواهد بود. بنابر این اکنون زمان آنست که به اهداف و آمال و آرزوهایتان به صورت جدی فکر کنید. بیایید برای اهدافتان زمان و مهلت تعیین کنید. (تعیین زمان شما را در مسیر اهدافتان حفظ خواهد کرد.) علاوه بر این این هفته شما در زمینه کسب و کار و درآمد کمی تهاجمی و گستاخ خواهید شد. و از قضا شما برای خرج کردن پولها نیز کمی عصبی و خشن خواهید بود. خوب است در این شرایط به خاطر داشته باشید که در زمینه امور مالی و اقصادی شما همیشه تحت تاثیر طالعتان همچون ساحره ای افسونگر ظاهر خواهید شد. پس خیالتان راحت باشد.


خرداد

این هفته متولدین خرداد در زمینه امور مالی با نواسان هایی رو به رو خواهند شد، چراکه این هفته این افراد با تناقض های مالی دست و پنجه نرم خواهند کرد. این هفته موقعیت جدید خورشید در طالعتان باعث آرامش در محیط پیرامونتان خواهد شد. بنابر این این هفته شما ترجیح می دهید که با لیوانی از نوشیدنی به دور از هر گونه مشغولیتی در کمال آرامش بر روی مبل دراز بکشید. این هفته شما ممکن است بخواهید که به تنهایی یا در پشت صحنه فعالیت کنید. با این حال تضاد این هفته آنست که با حضور سیاره مریخ آتشین در طالعتان شما به تجربه موقعیت های جدید تشویق می شوید. شما می خواهید بسیار فعال و مفید باشید. دوست دارید حرف اول و آخر را شما بزنید. این هفته شما حامی و پشتیبان خود و دیگران می باشید. به همین دلیل است که این هفته شما دودل هستید؛ از طرفی ترجیح می دهید که در پشت صحنه باشید و از سویی دیگر پیشرو و رهبر بودن را نیز دوست دارید. این هفته سعی کنید از شخصی بزرگتر و با تجربه در مورد اهدافتان برای آینده مشورت و راهنمایی بگیرید.


تیر

این هفته برای متولدین تیر هفته محبوبیت و شهرت خواهد بود. در روز چهارشنبه زمان بسیار خوبی است تا بتوانید در مورد روابط دوستانه خود فکر کنید. شما واقعا چه دوستانی دارید؟ خب با این اوصاف شما دوست دارید چه دوستانی در زندگی داشته باشید؟ حالا در این زمینه شما چه دوستی برای دیگران هستید؟ هرگز تاثیر بسیار قوی و مهم دوستانتان را در زندگی خود و به ویژه آینده تان دست کم نگیرید، چراکه دوستان شما بر ذهن شما تاثیر می گذارند و ذهنتان تصمیماتی می گیرد که آینده تان را خواهد ساخت. این هفته شما ممکن است در مورد موضوعی تجدید نظر کنید و تصمیم بگیرید در جهتی دیگر حرکت کنید. علاوه بر این این هفته سفرهای تفریحی برایتان بسیار جذاب خواهد بود به خصوص اگر مهمان شخص دیگری باشید. هوراااااا!


مرداد

از آنجایی که این هفته نیز خورشید همچنان در بالاترین حد خود در طالع متولدین مرداد نور افشانی می کند، بنابر این این هفته نیز این افراد در کانون توجه دیگران خواهند بود. این هفته افرادی به ویژه رئیس و مدیر، والدین و افراد برجسته و صاحب منصب به شما توجه خاصی نشان خواهند داد. این هفته نگران هیچ چیز نباشید، چراکه شما شگفت انگیز و فوق العاده در نظر افراد جلوه خواهید کرد. با این توصیف دیگر زمان آنست که لیستی از خواسته های خود تهیه کنید و از این موقعیت مطلوب بهره کافی را ببرید. در این میان اواسط هفته تحت تاثیر طالعتان زمان بسیار خوبی برای پیگیری اهداف و آمال و آرزوهایتان در آینده نیز می باشد. علاوه بر این این هفته عشق و لحظه های رمانتیک شیرین و پر مهری برایتان پیش بینی می شود. در ضمن این هفته زمان بسیار خوبی برای دریافت هدیه، سوغاتی، سود و منفعت از سوی دیگران نیز می باشد. این هفته رقابت با دوست یا گروهی از افراد برایتان پر جنب و جوش و جالب توجه خواهد بود. اوووووووه!


شهریور

این هفته حضور خورشید در طالع متولدین شهریور همه چیز را برای مسافرت و یا برنامه ریزی برای آن فراهم می سازد. علاوه بر این این هفته زمان خوبی برای برنامه ریزی در زمینه آموزشی و تحصیلی نیز می باشد. این هفته برخی از شما در زمینه های چاپ و نشر، رسانه، پزشکی و قانون و دادگستری نیز برنامه ریزی می کنید، چراکه شما قصد دارید افق های دید خود را گسترش دهید و بر تجربیات خود در زندگی نیز بیافزایید. علاوه بر این این هفته شما قصد دارید در زمینه امور مالی و اقتصادی از دیگران و موسسات مالی کمک و مساعدت دریافت کنید. در ضمن این هفته با حضور سیاره مریخ آتشین در طالعتان آمال و آرزوهای بزرگ شما نیز در این چند هفته شعله ور خواهد شد. سعی کنید از این موقعیت به نفع خودتان بهره ببرید. در این میان این هفته روابط شما با والدین و دوستان صمیمی گرم و شیرین پیش بینی می شود. شیرین به مانند عسل!


مهر

این هفته برای متولدین مهر هفته ای پر شور و هیجان پیش بینی می شود. بله، این مهر و محبت به رابطه زناشویی شما نیز مربوط شده و دیگر جنبه های زندگیتان را نیز در بر خواهد گرفت. علاوه بر این این هفته شما در مورد عقاید و باورهایتان و تفاوتهایش با دیگران نیز تفکر می کنید. این هفته شما به رویکردهای بهتری برای کاهش قرض و بدهی ها و افزایش پس انداز خود و همچنین حل و فصل نمودن اموال شراکتی نیز فکر می کنید. در این میان اوایل هفته در ارتباط شما با دوستی نزدیک و یا شریکتان نیز تصمیم جدی و مفیدی برایتان عملی خواهد شد. این هفته روابط شما در محیط کاری با همکاران گرم و راحت خواهد بود. این هفته اگر برایتان امکان پذیر است سعی کنید به سفر بروید، چراکه این هفته شما خواهان خوشگذرانی و آزادی نیز می باشید.


آبان

این هفته توجه متولدین آبان بر روابط دوستانه و همکاری و مشارکت های خود متمرکز خواهد بود. در حقیقت این هفته زمان مناسبی است تا از خودتان سوال کنید براستی شما از روابط دوستانه و همکاری و مشارکت های خود با دیگران چه انتظاراتی دارید؟ چگونه می توانید روابط موجود را بهبود و پیشرفت دهید؟ این هفته شور و هیجان عاطفی شما در زندگی زناشویی نیز بالا و قوی خواهد بود. در این میان شما این هفته را با اصول اخلاقی بسیار قوی و محکم آغاز خواهید کرد چراکه بدنبال نتایج کاربردی و مفید می باشید. علاوه بر این این هفته درگیری و اختلافات در مورد ارثیه و اموال شراکتی نیز همچنان ادامه خواهد یافت و به هیچ وجه شما قصد عقب نشینی نخواهید داشت. این رویکردتان جایگاه امروز و فردای شما را نشان خواهد داد.


آذر

اگرچه این هفته نیز متولدین آذر همچنان در خانه به امور منزل، تغییر دکوراسیون و تعمیرات مشغول و سرگرم می باشند ولی با این حال این هفته تمرکز اصلی این افراد بر کسب و کارشان خواهد بود، چراکه این افراد قصد دارند کارهای بسیاری را با موفقیت به انجام برسانند. این هفته شما می خواهید خودتان واقعا احساس کنید که از هر نظر منظم تر و هماهنگ تر شده اید. این هفته شما قصد دارید از طریق رژیم غذایی سالم، تمرینات ورزشی و شیوه غذا خوردن صحیح احساس سلامتی کنید. اما علاوه بر این این هفته شما می خواهید که از وقت و زمان خود نیز نهایت بهره را ببرید. چراکه اگر شما بتوانید در حیطه کسب و کار به خوبی از وقتتان استفاده کنید، در این صورت می توانید برای استراحت و خوشگذرانی و حتی سیر و سفر نیز زمان داشته باشید. چالش این هفته شما آنست که سیاره مریخ بر خلاف طالع شما قرار خواهد گرفت، بنابر این این هفته شما شخصیتی زودرنج و حساس خواهید داشت. شاید واقعا افراد نیز آزار دهنده باشند؟! با این وجود شما به اجبار باید با این افراد به خوبی رفتار کنید.


دی

این هفته متولدین دی ماه خوش شانس در تعطیلات و خوشگذرانی به سر خواهند برد، چراکه این هفته این افراد آماده بازی و تفریح می باشند. این هفته سرگرمی و بازی اولویت اول شما خواهد بود. در روز چهارشنبه بهترین موقع سال است که شما می توانید به خوبی بین کار و تفریح و خوشگذرانی تعادل برقرار کنید. واقعا که تعادل رمز موفقیت است. کار بدون تفریح و خوشگذرانی خطاست. تفریح و بازی بدون کار هم معنایی ندارد. بنابر این لازم است شما به طور همزمان بین دستاوردهای رضایتبخش کاری و حس موفقیت در آنچه انجام می دهید و بهره گیری از آرامش و لذت در زندگی خود تعادل برقرار کنید. علاوه بر این در ابتدای هفته بحثی مهم و خانوادگی برایتان کاربردی و مفید پیش بینی می شود. به طور کلی این هفته برای شما هفته ای لذت بخش خواهد بود، چراکه شما از زندگی روزمره خود لذت برده و راضی می باشید.


بهمن

این هفته برای متولدین بهمن همه چیز حول محور زندگی شخصی و خانوادگیشان خواهد چرخید. در روز چهارشنبه تحت تاثیر طالعتان زمان مناسبی است تا شما در مورد بهبود روابط خانوادگی و حتی بهبود وضعیت ظاهری منزلتان بیاندیشید. علاوه بر این روز دوشنبه زمان بسیار خوبی برای گفتگو و مذاکرات مهم و جدی به خصوص در مورد حل و فصل نمودن برخی مسائل مربوط به گذشته نیز می باشد. این هفته سرگرمی و بازی با کودکان نیز برایتان جذاب و لذت بخش خواهد بود. در واقع این هفته شما علارغم اینکه بر خانه و مسائل داخلی آن متمرکز می باشید به دنبال ورزش و تفریح های سرگرم کننده نیز خواهید بود. این هفته عشق و لحظه های ناب و عاشقانه نیز برایتان پیش بینی می شود. به همین دلیل است که این هفته پولهایتان را برای خرید لباس های زیبا و متنوع برای خود و عزیزانتان هزینه می کنید.


اسفند

این هفته نیز سرعت زندگی روزمره متولدین اسفند با سفرهای کوتاه، ماموریت های کاری، مذاکره و گفتگو با افراد به اضافه مطالعه و خواندن و نوشتن همچنان افزایش یافته است. بله – این هفته نیز هفته ای شلوغ برایتان پیش بینی می شود – چاره ای جز پذیرفتن آن ندارید. در ابتدای این هفته شما ایده های کاربردی مالی و اقتصادی و یا راههای خوبی برای افزایش درآمد در سر خواهید داشت. علاوه بر این این هفته منظره خانه شما با بازسازی، مهمانی و مهمان نوازی و جا به جایی محل زندگی شلوغ و آشفته خواهد بود. در این شرایط فقط تا جایی که می توانید با اعضای خانواده و عزیزانتان سازش کرده و صبور و شکیبا باشید. در این میان این هفته حضور سیاره زهره در طالعتان موجب رفتاری جذاب و سیاستمدارانه در شما خواهد شد. بله – در این صورت هر کسی دوستدار شما خواهد بود.

ترجمه ویژه تاروت رنگی
مترجم: الهه تدین


کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
اینستاگرام تاروت رنگی
دسته بندی مطالب
تقویم هفته
شنبه : 2 اردیبهشت 1396، 24 رجب 1438، 22 آوریل 2017
یکشنبه : 3 اردیبهشت 1396 , 25 رجب 1438 , 23 آوریل 2017 , شهادت امام موسی کاظم
دوشنبه : 4 اردیبهشت 1396 , 26 رجب 1438 , 24 آوریل 2017
سه شنبه : 5 اردیبهشت 1396 , 27 رجب 1438 , 25 آوریل 2017 , مبعث حضرت رسول اکرم
چهارشنبه : 6 اردیبهشت 1396 , 28 رجب 1438 , 26 آوریل 2017
پنج شنبه : 7 اردیبهشت 1396 , 29 رجب 1438 , 27 آوریل 2017
جمعه : 8 اردیبهشت 1396 , 1 شعبان 1438 , 28 آوریل 2017 , روز بزرگداشت سعدی
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: