فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
5040
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
علامت تجاری و طرح صنعتی
آگهی رایگان | تبلیغات رایگان

کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 9 اسفند تا یکشنبه، 15 اسفند 1395)

فروردین

از آنجایی که این هفته سیاره اورانوس در طالع متولدین فروردین قرار گرفته است و سیاره مشتری نیز برخلاف طالعشان می باشد؛ بنابر این این هفته آنها از قدرت نفوذ بالایی برخوردار خواهند بود. این هفته شما بیشتر از قبل خواهان آزادی عمل خواهید بود، به ویژه در مورد روابط خود با دیگران و ارتباط با دوستان صمیمی. این هفته شما نمی خواهید به سادگی انتظارات دیگران را برآورده سازید. شما قصد دارید خودتان را از مرزها و محدودیت های گذشته رها و آزاد کنید. خوشبختانه این هفته بدلیل حضور سیاره مریخ در طالعتان شما می توانید براحتی خواسته ها و آمال و آرزوهای خودتان را بیان کنید. علاوه بر این این هفته تحت تاثیر این سیاره شما شخصیتی فعال، با اعتماد به نفس و کمی تهاجمی خواهید داشت. پس بهتر است مراقب و هوشیار باشید و کمی احتیاط کنید.


اردیبهشت

این هفته متولدین اردیبهشت تغییراتی که برای زندگیشان در نظر دارند دقیق و ماهرانه است. چراکه شما از رویدادهای پشت پرده هیچ آگاهی و اطلاعی در دست ندارید. این رویدادها قطعی و حتمی نیستند، اما احتمال وقوع خواهند داشت. به عبارتی دیگر شما مجبور هستید که در صورت مواجه با این پیشآمدها آنها را حل و فصل کنید. این رویدادها هر آنچه که باشند، شما می خواهید که از دستشان خلاص شوید. چراکه شما قصد دارید به موفقیت و پیروزی برسید. این اتفاق های پشت پرده و غیر منتظره ممکن است به کار شما یا وضعیت سلامت تان مربوط باشند. در این میان این هفته همچنان زمان محبوبیت و شهرت شما به ویژه در تعامل و همکاری با افراد جوان می باشد. این موقعیت مطلوب برای شما بسیار نیرو بخش و روح افزا خواهد بود.


خرداد

از آنجایی که این هفته خورشید و سیاره عطارد در بالاترین حد خود در طالع متولدین خرداد قرار خواهند گرفت، بنابر این این هفته این افراد سرشار از انرژی خواهند بود. به عبارتی دیگر این هفته بحث و مذاکرات شما با روئسا و مدیران و والدین برایتان پر سود و منفعت پیش بینی می شود. این هفته شما برای بیان دیدگاه های خود هیچ شک و تردیدی به دلتان راه نمی دهید و در مقابل شنونده خوبی نیز خواهید بود. در این میان این هفته امکان همکاری و مشارکت شما با یک گروه یا یک دوست برایتان محتمل می باشد. شما دیگر قصد ندارید فقط به دنبال کسب رضایت و خشنودی دیگران باشید، بلکه در حال حاضر به دنبال شادی و خوشحالی خودتان نیز خواهید بود. این هفته اگر شما با فردی در رقابت هستید؛ شما می توانید بدون محدودیت همه راهها را برای داشتن رقابتی موفق امتحان کنید. این هفته شما تحت تاثیر طالعتان می توانید برای رسیدن به اهدافتان با نیرو، شور و اشتیاق و علاقه بسیار تلاش و کوشش کنید.


تیر

این هفته برای متولدین تیر دوره ای مه آلود همراه با تزویر و ریا پیش بینی می شود. این هفته زمانی است که بسیاری از شما در حال سیر و سفر هستید یا قصد سفرهای کاری یا خانوادگی را دارید. و برخی از شما نیز قصد دارند برای کسب دانش و اطلاعات ادامه تحصیل داده و یا در دوره های آموزشی شرکت کنند. به هر صورت این هفته شما در حال گسترش دنیای پیرامون خود می باشید. به هر حال آنچه در پشت تمام این فعالیت ها نهفته است آنست که شما تمایل دارید در کمال آزادی و استقلال اهداف خودتان را در مسیر زندگی دنبال کنید. در حال حاضر شما دیگر قصد ندارید بنابر فرمایشات اطرافیان و روئسا و مدیران خود عمل کنید. شما دوست دارید به ندای درون خود گوش سپرده و از اکنون به آن عمل نمایید. شما قصد دارید بدون در نظر گرفتن ایده و نظرات دیگران از خواسته درونی خود پیروی کنید. این هفته شما از دنیای فیزیکی خارج شده و بر روی ابرها در حال پرواز کردن هستید.


مرداد

این هفته همچنان تمام توجه و حواس متولدین مرداد بر اموال مشترک، مالیات، قرض و بدهی، ارثیه و مسائل مربوط به بیمه، ثروت و منابع مالی دیگران متمرکز می باشد. این هفته بسیاری از شما بیشتر از قبل در حال پس انداز کردن پولها می باشید. این هفته برخی از شما تمایل دارید بدون در نظر گرفتن محدودیت ها به سیر و سفر بروید و دنیای پیرامون خود را کشف کرده و از آن دیدن کنید. این هفته شما قصد دارید محدودیت های ذهنی خود را شکسته و در زمینه های مختلفی همچون قانون و دادگستری، نویسندگی، پزشکی و هر چیزی مربوط به آموزش و پژوهش فعالیت کنید. بله، اکنون زمان صعود است.


شهریور

خوب است این هفته متولدین شهریور به خاطر داشته باشند که همچنان بیشتر از قبل به خواب و استراحت نیاز خواهند داشت. این موقعیت تنها یکبار در سال برای شما اتفاق خواهد افتاد و در حال حاضر برایتان پیش آمده است. در این میان این هفته شما در ارتباط با قرض و بدهی یا تقسیم اموال مشترک به استقلال مالی بیشتری نیاز خواهید داشت. شما نمی خواهید تحت تاثیر بحث و جدل های گذشته احساس یکجا ماندن و فلج شدن کنید. شما قصد دارید مسئولیت تمام امور مالی مربوط به ارثیه، وصیت نامه، اموال مشترک، بدهی و اختلافات مربوط به بیمه را بپذیرید. شما دوست ندارید این مسائل شما را از پا در بیاورند. شما می خواهید از این گرفتاری و دردسرها خلاص شوید، بنابر این شما می خواهید مسیر آینده زندگی خود را شادتر، روشن تر و با اعتماد به نفس بیشتری طی کنید. بسیار هم خووووووب!


مهر

این هفته برای متولدین مهر دوره ی زمانی چالش برانگیزی پیش بینی می شود. این هفته شما از حاضر جوابی اطرافیان خود واقعا شگفت زده خواهید شد. کاملا محتمل است که این اصطکاک و دلخوری ها در ارتباط شما با دوستان صمیمی، اطرافیان و یا همسرتان اتفاق خواهد افتاد. بنابر این احتمالا شما از آنها رنجیده خاطر شده و حتی ممکن است کمی هم عصبانی شوید. حتی در برخی موارد شما با خودتان فکر می کنید که چطور تا حالا با چنین فردی دوست بوده اید. این هفته شما اگر در رابطه دوستی یا همکاری با فردی بیش از حد احساس محدودیت کنید، در حال حاضر تصمیم به قطع ارتباط یا همکاری خواهید گرفت. به نظر شما تلاش برای حفظ صلح و آرامش و ادامه همکاری در این شرایط هیچ ارزشی نخواهد داشت. به نظر شما افراد اگر در زندگیتان تاثیر مثبت نداشته باشند، پس حفظ ارتباط با این افراد بی نتیجه و بی فایده خواهد بود. براستی چه کسی این حقیقت را انکار می کند؟ واقعا چرا شما باید با کسی ارتباط داشته باشید که دائما شما را ناراحت و مضطرب می کند؟ به همین دلیل است که شما نیز در چنین شرایط و روابطی قصد دارید از خودتان دفاع کنید.


آبان

این هفته برای متولدین آبان هفته ای دوست داشتنی و جذاب پیش بینی می شود. بنابر این این هفته شما تمایل دارید با دوستان خود گفتگو و مذاکره کنید، در مهمانی ها شرکت کنید، از تماشای رویدادهای ورزشی، فعالیت های هنری و سرگرمی و تفریح لذت ببرید. علاوه بر این این هفته هیجانات عاطفی شما نیز افزایش یافته و بنابر این شما از دلبری و عشوه گری خود نیز لذت خواهید برد. با این حال این هفته شما در زمینه کسب و کار یا بحث سلامت با اقتدار ظاهر خواهید شد. در این دو زمینه؛ کار و یا وضعیت سلامتی شما دیگر قصد ندارید از سوی خود یا دیگران احساس محدودیت یا ضعف داشته باشید. بله، خیلی سهل و آسان است اگر وقتی که خودمان از هراس شکست یا موفقیت بر سر جایمان میخکوب شده ایم، فکر کنیم که دیگران باعث عقب ماندگی ما هستند. واقعا داشتن چنین رویکردی وحشتناک است. به خودتان بیایید و از جنگ و ستیز با اطرافیان دست بردارید. اکنون زمان آنست که مسئولیت زندگی خودتان را بپذیرید.


آذر

این هفته نیز همچنان توجه متولدین آذر بر مسائل مربوط به خانه و خانواده و زندگی شخصیشان متمرکز خواهد بود. اما این هفته روابط شما با کودکانتان در حال تغییر است. چراکه این هفته شما قصد دارید به بچه خود احترام گذاشته و در عین حال نمی خواهید به طور کامل تسلیم خواسته های او باشید. این هفته افرادی که در حیطه ورزشی فعالیت می کنند و یا به طور کلی افرادی که به دنبال جلب رضایت از سوی دیگران می باشند، سرانجام تصمیم خواهند گرفت که دیگر دست از این رفتار ناخوشایند خود برداشته و آنچه درست و صحیح است را انجام دهند. این هفته برخی از شما قصد دارید به رابطه ی عاشقانه خود خاتمه دهید. خب در صورتی که جنبه های منفی رابطه بیشتر از جنبه های مثبت آن باشد چنین رویکردی مناسب و ایده آل خواهد بود. شما می خواهید حرکت کنید و از بودن در بند رضایت دیگران رها و آزاد شوید.


دی

این هفته برنامه روزانه متولدین دی شلوغ و فشرده پیش بینی می شود. نیمی از زمان خود را در حال دویدن و رسیدگی به کارهای خود می باشید. پس از این دوره می توانید با صلح و سازش بیشتری در منزل اوقات خود را سپری کنید. این هفته خانه و خانواده مکانی است که شما درگیری های جدی در آن خواهید داشت و احتمالا شورشی در دست انجام دارید. اینطور نیست؟ از این به بعد شما قصد ندارید به هر خواسته آنها پاسخ مثبت دهید. بنابر این شما هر چیزی را در حد توان خود انجام می دهید و مسئولیت آن را می پذیرید. با این حال شما هنوز احساس فرمان پذیری بیش از حد می کنید. از این رو شما دیگر قصد ندارید به هر سازی که والدین یا اعضای خانواده می زنند برقصید. در این صورت شما به جایی خواهید رسید که هر آنچه می خواهید و درست است را انجام خواهید داد.


بهمن

این هفته همچنان توجه متولدین بهمن بر پول و جریان نقدینگی متمرکز خواهد بود. چراکه این هفته بسیاری از شما به دنبال راههایی برای افزایش درآمد خود می باشید. " پووووول، این مرهم شییییییرین من کجاست؟" چنین رویکردی خوب و خوشایند خواهد بود، چراکه این هفته شما سرشار از ایده های پول ساز نیز خواهید بود. خب در حقیقت شما ذاتا فردی ریسک پذیر و شجاع هستید. در حال حاضر شما قصد دارید زندگی روزمره خودتان را تغییر دهید. این هفته شما می خواهید در شیوه زندگی خود تغییراتی صورت دهید، مخصوصا در ارتباط خود با خواهران و برادران، همسایگان و خویشاوندان و به طور کلی در شیوه ی ارتباطی خود با دیگران. از لحظه اکنون شما دیگر قصد ندارید خودتان را با برنامه های دیگران وفق دهید. شما می خواهید برای خودتان برنامه داشته باشید. خب چرا که نه؟!


اسفند

این هفته نیز همه چیز بر وفق مراد متولدین اسفند خواهد بود، چراکه این ماه تولدشان است. این بدان معناست که این هفته رویدادهای شگفت انگیزی برای شما به وقوع خواهد پیوست. علاوه بر این این هفته شما افراد و موقعیت های مطلوبی را به خود جذب خواهید کرد. این هفته شما تحت تاثیر طالعتان قرار خواهید گرفت و پول و جریان نقدینگی شما را به وجد خواهد آورد. در حال حاضر شما پول می خواهید بیشتر و بیشتر. با خودتان تکرار می کنید که " اکنون دیگر نوبت من است." این بدان مفهوم است که اگر شما احساس می کنید که به خاطر پیش آمدهای ناخوشایند گذشته و یا عقاید و باورهای غلط عقب نگه داشته شده اید، اکنون می خواهید همه اینها پشت سر خود رها کرده و پیش به سوی جلو حرکت کنید. اکنون شما به شدت آرزومند جمع کردن دلارها در جیبتان هستید.

ترجمه ویژه تاروت رنگی
مترجم: الهه تدین

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
هواشناسی | وضعیت آب و هوا | آب و هوا
دسته بندی مطالب
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: