فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
سال نو مبارک
علامت تجاری و طرح صنعتی
آگهی رایگان | تبلیغات رایگان

کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه 7 فروردین 1396 تا یکشنبه 13 فروردین 1396)

فروردین

همانطور که قبلا هم اشاره شد، امسال برای متولدین فروردین بهترین سال در یک دهه اخیر پیش بینی می شود. بنابر این شما امسال می توانید در زمینه حرفه ای و روابط پیشرفت قابل توجهی داشته باشید. به منظور رشد و پیشرفت امسال برای شما فرصت خوبی خواهد بود. اما در حال حاضر با توجه به تاثیرات سیارات پلوتون و مشتری شما واقعا قصد دارید تمام جوابت روابط خود را مورد بررسی قرار دهید. در این صورت شما می خواهید نقاط ضعف و قوت روابط موجود را بیابید. این هفته شما می خواهید محکم و مصمم از عقاید و خواسته های خود دفاع کنید، چراکه در نظر دارید برای رسیدن به اهدافتان از روابط خود کمک بگیرید. خب در این مسیر مسلما ممکن است درگیری هایی برایتان پیش آید، اما آنچه مهم است آنست که شما قصد بهبود بخشیدن روابط خود را دارید. در این میان تحت تاثیر سیاره عطارد شما باید خودتان را برای دروه ی زمانی با اشتباهات ساده و ارتباطات پیچیده و آشفته آماده کنید. بنابر این بهتر است کمربندهای خود را محکم ببندید.


اردیبهشت

این هفته با حضور سیاره عطارد در طالع متولدین اردیبهشت، این افراد با مسائلی از جمله اشتباهات ساده، تاخیر و خرابی هایی در سیستم حمل و نقل رو به رو خواهند شد. به طور کلی مسائل و مشکلاتی که این سیاره سبب می شود بزرگ و پیچیده نیستند ولی آزار و دهنده و مزاحم پیش بینی می شوند. اما با این حال تحت تاثیر این سیاره سود و مزایایی نیز نصیبتان خواهد شد، چراکه عطارد در تحقیق در مورد هر چیزی و کشف پاسخ تمام سوالاتتان به شما کمک خواهد کرد. در این میان شما بیشتر از قبل مشتاق بهبود و پیشرفت وضعیت سلامت خود و یافتن شغلی بهتر خواهید بود. بنابر این این هفته شما به شدت بر این مسائل متمرکز می باشید و به دنبال فرصت هایی برای ارتقای وضعیت شغلی و سلامتی خود نیز هستید. خوش به حال شمااااا.


خرداد

این هفته متولدین خرداد در برخی روابط چندین ساله خود با آسودگی و راحتی و در برخی دیگر با مسائلی چالش برانگیز رو به رو خواهند شد. بنابر این بی شک این هفته شما برای اولین بار در یک دهه اخیر با چالش های جدی در روابط دوستانه و کاری خود مواجه خواهید شد. این وضعیت دلسرد کننده خواهد بود. خب واقعیت آنست که این هفته روابط آزار دهنده شما خاتمه خواهند یافت. اما همانطور که بدیهی است روابط خوب شما همچنان برقرار خواهند بود. در این میان این هفته شما به دنبال فرصتی برای رفتن به سیر و سفر نیز می باشید. چراکه شما در این اوضاع و احوال به دنبال رهایی از چالش های زندگی روزانه و رسیدن به آرامش هستید. شما خواهان شادی بیشتر، تفریح و سرگرمی بیشتر، ماجراجویی و هیجان بیشتر می باشید. بنابر این سعی کنید از هر فرصتی هر چند کوچک برای خوشگذرانی و تفریح استفاده کنید. خب چرا که نه.


تیر

شما متولد تیر این هفته بیشتر از قبل برای داشتن خانه ای بهتر و زیباتر انگیزه و تمایل خواهید داشت. این احساس از مدت های طولانی در شما جاری است ولی اکنون شدت خواهد گرفت. این هفته شما در محیط پیرامون خود جستجو می کنید، چراکه قصد دارید هر چیز خرابی را تعمیر کنید. خب شما می خواهید همه چیز را بازسازی و تعمیر نمایید. علاوه بر این این هفته برخی از شما قصد تغییر محل زندگی خود را نیز دارید، چراکه بر این عقیده هستید که می توانید در مکانی بهتر زندگی کنید. این هفته شما حتی ممکن است بخواهید که روابط خود را با اعضای خانواده نیز پیشرفت و بهبود بخشید. چنین رویکردی براستی که ستودنی است.


مرداد

از آنجایی که شما شخصیت شوخ طبع و مهیجی دارید، بسیاری از افراد شخصیت جدی اکنون شما را باور نخواهند کرد. اما خب این هفته شما چنین شخصیتی خواهید داشت. با این وجود این هفته شما می توانید به دیگران نیز انرژی مثبت خود را القا کنید. اما نکته کلیدی برای داشتن انرژی مثبت القایی آنست که شما بتوانید در مورد آینده و جهان روزمره دیدگاه مثبتی داشته باشید. این هفته شما در این زمینه بسیار تفکر می کنید. شما قصد دارید تا حدی که برایتان امکان دارد بهترین باشید. به همین دلیل است که این هفته بیشتر در حال مطالعه می باشید و برنامه ها و آمال بزرگی در سر خواهید داشت. به شما پیشنهاد می شود که به جای ایده آل گرایی بر روی رشد و پیشرفت خود متمرکز باشید. بنابر این بر آنچه نیاز داری متمرکز باش


شهریور

این هفته تحت تاثیر حضور سیاره عطارد در طالع متولدین شهریور برخی تاخیرهایی در برنامه سیر و سفر این افراد پیش بینی می شود. با این وجود این هفته این سیاره در مطالعه و تحقیق نیز به شما کمک می کند. علاوه بر این در اتمام مقاله یا کتاب نیز به شما کمک خواهد کرد. در این میان این هفته میل و اشتیاق شما برای کسب درآمد افزایش خواهد یافت. در واقع این هفته حس بلند پروازی شما برای افزایش درآمد قوی تر از قبل نمود خواهد کرد. این هفته برخی از شما از نظر ذهنی شروع به خرج کردن پولها می کنید. ماشین جدید؟ آپارتمان جدید؟ زندگی جدید؟ به طور کلی این هفته قصد دارید تا جایی که امکان دارد از اموال و دارایی خود برای داشتن زندگی بهتر بهره ببرید. البته همه ما دوست داریم و تلاش می کنیم تا بوسیله ثروت و دارایی خود زندگی خود را رشد و پیشرفت دهیم – اما اکنون این میل و خواسته شما به شدت شعله ور خواهد بود.


مهر

از آنجایی که این هفته سیاره مشتری در طالع متولدین مهر قرار خواهد گرفت، بنابر این این هفته چیزهای خوب حتی غذاهای خوشمزه نیز به سوی شما جذب خواهند شد. در این صورت این هفته شما با افزایش وزن مبارزه خواهید کرد. این هفته با حضور همزمان سیاره مشتری و پلوتون در طالعتان شما بیشتر از همیشه میل دارید وضعیت بدنی خود را بهبود دهید. شما نه تنها دوست دارید که تیپ و فیزیک بدنی خوبی داشته باشید، بلکه شما می خواهید که احساس سلامتی کنید. بنابر این این هفته شما ممکن است مصرف مکمل های غذایی و ویتامینی، برنامه غذایی سالم و هر چیزی که به جوان سازی و بازسازی بدنتان کمک می کند را شروع کنید


آبان

این هفته تحت تاثیر حضور سیاره عطارد در طالع متولدین آبان، این افراد در محل کار با برخی مسائل و مشکلات رو به رو خواهند شد. بنابر این این هفته انتظار می رود که شما با ارتباطات آشفته و بهم ریخته، ملاقات های نامنظم، کاغذ بازی، قطع اینترنت و مشکلات کامپیوتری، مشکلات موبایل و خرابی در تجهیزات مواجه شوید. در این شرایط به خودتان یادآور شوید که اگرچه این مشکلات خسته کننده هستند اما بزرگ و لاینحل نخواند بود. شما همیشه می توانید مسائل و مشکلات ناشی از حضور سیاره عطارد در طالعتان را به خوبی حل و فصل نمایید. در این میان این هفته شما از نظر شخصیتی خودتان را مورد بررسی و تحقیق نیز قرار خواهید داد. شما قصد دارید بیشتر خودتان را بشناسید. در این شرایط حالا که شما چنین شجاعتی از خودتان نشان می دهید، اگر بتوانید مربی، حامی یا راهنمایی در این زمینه بیابید برایتان بسیار مفید و موثر خواهد بود. خوب است بدانید که همه ما در زندگی به راهنما و مربی نیاز خواهیم داشت.


آذر

این هفته خیلی زود شعله های قدیمی به زندگی شما باز خواهند گشت. گاهی اوقات چنین رویدادی بسیار هیجان انگیز و برخی اوقات اینچنین نخواهد بود. به این ترتیب این هفته شما ممکن است بیشتر از قبل با کودکان ارتباط داشته باشید. علاوه بر این این هفته شما بیشتر از همیشه با دوستان و انجمن های مردمی، گروه و سازمان ها در تماس خواهید بود، چراکه شما قصد دارید چیزهای مهمی در زندگی به دست آورید. اما این روند خوبی برایتان خواهد بود، چراکه شما دارای شخصیتی آرامان گرا هستید و به اهداف مثبتی در زندگی نیاز خواهید داشت. مهم آنست که شما مطمئن شوید هر آنچه برای پیشرفت و بهبود زندگی خود انجام می دهید بر زندگی دیگران نیز تاثیر مثبتی می گذارد. چنین روشی بسیار خشنود کننده و رضایت بخش خواهد بود. شما با این کار به زندگی خود معنا و مفهوم نیکویی خواهید بخشید و این همان چیزی است که شما از زندگی می خواهید.


دی

این هفته حس جاه طلبی متولدین دی برای کسب چیزهای بزرگ و خوب به شدت تحریک خواهد شد. این هفته شما بیشتر از همیشه خودتان را باور خواهید داشت. حقیقت آنست که شما در حال حاضر بیشتر از همیشه نسبت به آمال و آرزوهای خود احساس بلند پروازی و جاه طلبی می کنید. شما بر این باور هستید که این هفته بیشتر از قبل انرژی و توانایی های شما می تواند افزایش یابد. به همین دلیل است که شما این هفته واقعا برای رسیدن به قدرت و موفقیت تلاش می کنید. این هفته شما به شدت تشنه نام و شهرت هستید. شما می خواهید از اعتبار خاصی برخوردار شوید. شما خواهان احترام و تایید و تحسین از سوی دیگران می باشید. از آنجایی که این هفته شما برای رسیدن به موفقیت و جایگاه اجتماعی خوب به سختی تلاش می کنید، بنابر این همه آنچه می خواهید را بدست خواهید آورد. در این میان این چند هفته با بازگشت سیاره عطارد به طالعتان خویشاوندانی را که مدتها ندیده اید ملاقات خواهید کرد. در این صورت بستگان دور و نزدیک در خانه شما خیمه خواهند زد! چه می توان کرد جز پر کردن یخچال؟! چراکه مهمان ها پشت در هستند.


بهمن

این هفته متولدین بمهن به سیر و سفر علاقمند و مشتاق خواهند بود. این هفته شما می خواهید بیشتر در مورد دنیا بیاموزید و از زندگی بیشتر بهره ببرید. این هفته شما به مسائل سطحی بی توجه می باشید و خواهان اطلاعات و تکنیک های مفید در زندگی برای خود و دیگران هستید. این هفته شما احتمالا به مکان هایی سفر می کنید و به همنوعان خود کمک می رسانید؛ برای فردی عینک یا سمعک می خرید، در ساخت و ساز خانه ای یاری می رسانید و..... شما قصد دارید تا جایی که می توانید در این جهان تغییرات مفید ایجاد کنید. این هفته برخی از شما قصد دارید این حس و تمایل همنوع دوستی را در زمینه نویسندگی یا رسانه نشان دهید تا بتوانید تاثیرات مثبتی بر جهان و افراد داشته باشید. این حس می تواند منشاء جاه طلبی و بلند پروازی شما شود، که رویدادی خوشایند و نیکو خواهد بود. چراکه داشتن چنین هدف والایی و رسیدن به آن بس رویدادی نیکوست. در این میان این هفته بهتر است به فکر تعمیرات لازم برای ماشین و یا کامیون خود نیز باشید، چراکه در این هفته تاخیرهایی در سیستم حمل و نقل برایتان پیش بینی می شود. علاوه بر این این هفته شما با خواهران و برادران خود بیشتر در ارتباط و سرگرم می باشید.


اسفند

این هفته هر آنچه می خواهید انجام دهید پول عامل محدود کننده یا مشوق اصلی شما خواهد بود. بنابر این پول در هر دو جهت می تواند برایتان موثر باشد. این هفته اگر شما به دنبال کار هستید، به نظر می رسد یکی از بهترین مکان ها محل کار قدیمی شما خواهد بود یا جایی که قبلا درخواست کار داده اید، چراکه بازگشت سیاره عطارد در طالعتان موجب احیای فرصت های قدیمی خواهد شد. در حال حاضر یکی از مطلوب ترین رویداد این هفته شما بهرمندی از ثروت و منابع مالی دیگران می باشد. اگر شما به وام یا تسهیلات بانکی نیاز دارید – هم اکنون زمان درخواست است. علاوه بر این این هفته برخی از شما ارثیه و یا سوغاتی و هدایایی از سوی دیگران نیز دریافت خواهید کرد، چراکه پول های باد آورده برایتان در راه است. این هفته جهان دنیایی از فراوانی را به سوی شما روانه خواهد کرد. واکنش شما " اوه برای من؟ بسیار متشکرم.

ترجمه ویژه تاروت رنگی
مترجم: الهه تدین


کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
هواشناسی | وضعیت آب و هوا | آب و هوا
دسته بندی مطالب
تقویم هفته
شنبه : 5 فروردین 1396، 26 جمادی الثانی 1438، 25 مارس 2017
یکشنبه : 6 فروردین 1396 , 27 جمادی الثانی 1438 , 26 مارس 2017
دوشنبه : 7 فروردین 1396 , 28 جمادی الثانی 1438 , 27 مارس 2017 , روز جهانی تئاتر
سه شنبه : 8 فروردین 1396 , 29 جمادی الثانی 1438 , 28 مارس 2017
چهارشنبه : 9 فروردین 1396 , 30 جمادی الثانی 1438 , 29 مارس 2017
پنج شنبه : 10 فروردین 1396 , 1 رجب 1438 , 30 مارس 2017 , ولادت امام محمد باقر علیه السلام
جمعه : 11 فروردین 1396 , 2 رجب 1438 , 31 مارس 2017
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: