فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 4 بهمن تا یکشنبه، 10 بهمن 1395)

فروردین

این هفته در طالع متولدین فروردین سیارت مختلفی تاثیرگذار خواهند بود. این هفته شما تحت تاثیر حضور خورشید در طالعتان مشتاق گفتگو با دوستان و برقراری ارتباط با اطرافیان و گروه های مردمی و سازمان ها می باشید. این هفته شما از هدف گذاری برای آینده لذت می برید. این هفته شما تمایل دارید در مورد آمال و آرزوهای خود با دیگران صحبت کنید و از پیشنهادات و نظرات آنها بهره ببرید. از سوی دیگر این هفته سیاره های مریخ و زهره به صورت پنهانی در طالع شما ظاهر خواهند شد. در این صورت شما به دنبال حفظ حریم شخصی خود هستید و سعی می کنید کارهایتان را مخفیانه انجام دهید. این هفته شما ممکن است مجبور شوید نیاز و خواسته های دیگران را در الویت خودتان قرار دهید. اگر اینچنین است، لطفا در این بازی نقش فدایی و از جان گذشته را بازی نکنید. فقط به انجام آنچه لازم و ضروری است اکتفا کنید. این هفته با حضور مخفیانه سیاره مریخ در طالعتان احتمالا شما رفتار تهاجمی و کمی پرخاشگری با دیگران خواهید داشت. در صورتی که حتی اگر شرایط سخت و آشفته نیز باشد، شما باید بتوانید خودتان را کنترل و مدیریت کنید. پس سعی کنید آرامش و خونسردی خودتان را حفظ نمایید.


اردیبهشت

این هفته برای متولدین اردیبهشت هفته ای محبوب و دوست داشتنی پیش بینی می شود. این هفته بسیاری از شما وقتتان را با افراد هنرمند و خلاق سپری خواهید کرد. با این حال این هفته بسیاری از شما درگیر رقابت با کسی به ویژه در زمینه ورزش های جسمی و یا تلاش و رقابت های گروهی می باشید. یا حتی ممکن است با فردی دچار اختلاف نظر و سلیقه شوید؟ این موقع از سال تنها زمانی از سال است که خورشید در بالاترین حد خود به شیوه ای دلفریب و جذاب بر طالع شما نور افشانی می کند. به همین دلیل است که این هفته افراد برجسته و مهم تحت تاثیر و نفوذ شما قرار خواهند گرفت. در این شرایط بدیهی است که این هفته برای شما شانس خوبی است تا بتوانید از آن به نفع خودتان بهره ببرید. این هفته شما لازم نیست برای درخشیدن و جلوه در نظر دیگران کار خاصی انجام دهید. پرتو افشانی خورشید خودش همه چیز را رو به راه و آیده آل خواهد ساخت.


خرداد

این هفته نیز متولدین خرداد همچنان به سیر و سفر علاقمند و مشتاق خواهند بود. این بدان معناست که این هفته شما سعی می کنید از هر فرصتی برای کشف دنیای پیرامون خود استفاده کنید. این هفته شما دوست دارید با کسب تجربه های مختلف حس ماجراجویی را در خودتان تحریک کنید. این حس اشتیاق شما برای گسترش افق دیدتان می تواند با آموختن چیزهای جدید نیز صورت گیرد. بنابر این شما می توانید در دوره های آموزشی جدید ثبت نام کنید. علاوه بر این این هفته با حضور سیاره مریخ در طالعتان حس جاه طلبی و بلند پروازی در شما شعله ور خواهد شد. بنابر این این هفته شما بدون هیچ شک و تردیدی قصد دارید برنامه هایتان را پیش ببرید. خوشبختانه این هفته سیاره زهره نیز در موقعیت مطلوبی در طالعتان قرار خواهد گرفت. در این صورت این هفته شما در نظر اطرافیان، روئسا و مدیران و افراد برجسته به خوبی خواهید درخشید. در واقع این هفته شما ممکن است با فردی صاحب منصب و یا مدیرتان رابطه ای عاشقانه را آغاز کنید.


تیر

این هفته تمام حواس و توجه متولدین تیر بر اموال شراکتی، مالیات، قرض و بدهی و ارثیه متمرکز خواهد بود. این هفته شما نه تنها بر جزئیات و کاغذ بازی های این امور متمرکز هستید، بلکه در این زمینه شما هیجان و غلیان شدیدی در خود احساس می کنید. هیچ چیز برای شما شوخی و معمولی نیست. همه چیز برایتان مهم و قابل توجه است. در این شرایط رفتن به سفرهای تفریحی برایتان خوشایند پیش بینی می شود. این هفته با حضور سیاره های زهره و مریخ در طالعتان، شما تمایل دارید افق دید خود را گسترش دهید. بنابر این این هفته شما به برقراری ارتباط با افرادی از فرهنگ و آداب و رسوم مختلف علاقمند و مشتاق هستید. در ضمن، این هفته در حالی که بر مسائل مالی متمرکز می باشید خوب است به خاطر داشته باشید که امسال از نظر مالی برای شما بهترین سال در یک دهه اخیر است. بنابر این در زمینه املاک و مستغلات و یا بهبود خانه و محل زندگی فرصت های خوبی نصیبتان خواهد شد.


مرداد

از آنجایی که این هفته نیز خورشید برخلاف طالع متولدین مرداد قرار گرفته است، بنابر این این افراد به خواب و استراحت بیشتری نیاز خواهند داشت. براستی که این خود موهبتی نیکوست. با این وجود در این دوره میل و هیجان جنسی شما مطلوب و فراوان خواهد بود. این هفته روابط عاطفی شما گرم و صمیمی پیش بینی می شود. این هفته برخی از شما در زمینه ارثیه و اموال شراکتی با اختلافات و درگیری هایی رو به رو خواهید بود. حتی ممکن است این اختلافات به مسائل بیمه و یا مالیات نیز مربوط باشد. خوشبختانه این وضعیت زود گذر و موقتی است. در این شرایط فقط سعی کنید هر آنچه می توانید را انجام دهید و چیزهای خارج از کنترل را رها کنید، چراکه با سپری شدن این موقعیت حداقل برای 2 سال دیگر با چنین شرایطی رو به رو نخواهید شد. این هفته شما می توانید نزدیک ترین و صمیمی ترین روابط خود را بیشتر بشناسید.


شهریور

این هفته میل و خواسته های متولدین شهریور هماهنگ تر و کارآمدتر خواهد بود و با کمترین تلاش بهترین نتیجه را برداشت خواهند کرد. در این چند هفته پیش رو تلاش و کوشش های شما همچنان قوی ادامه خواهد یافت. اما این هفته همه چیز به کار و تلاش محدود نمی شود، چراکه این هفته حس شوخ طبعی و شیطنت شما نیز فعال شده و دوست دارید از ذهنتان برای سرگرمی و بازیگوشی نیز استفاده کنید. بنابر این از شوخی با دیگران لذت می برید. علاوه بر این این هفته با حضور سیاره زهره در طالعتان روابط دوستانه و همکاریهای شما نرم و ملایم پیش خواهد رفت. حضور سیاره زهره در طالعتان بس موهبتی نیکو برای شما خواهد بود، چراکه حضور سیاره مریخ موجب زود رنجی در شما خواهد شد. مریخ شما را به گله و شکایت در مورد رابطه ای تحریک و تشویق می کند.


مهر

این هفته برای متولدین مهر هفته ای شاد و سرگرم کننده پیش بینی می شود و این وضعیت به مدت چند هفته ادامه خواهد یافت. این هفته اگر برایتان ممکن است سعی کنید حتما به سفر بروید و از تماشای کنسرت، فیلم سینمایی، تئاتر، فعالیت های هنری و بازی و تفریح با کودکان نیز لذت ببرید. این هفته پرداختن به چنین فعالیت هایی برایتان خوشایند و لذت بخش خواهد بود. در این میان این هفته برای شما بحث و گفتگوهای خانوادگی نیز مهم و قابل ملاحظه پیش بینی می شود. در حقیقت این هفته بسیاری از شما با تعمیرات در منزل مشغول و درگیر خواهید بود. علاوه بر این این هفته در زمینه کسب و کار همه چیز برایتان به خوبی در جریان خواهد بود، چراکه سیاره زهره موجب بهبود روابط شما با همکاران و دریافت تشویق و حتی افزایش حقوقتان نیز خواهد شد. این هفته با حضور سیاره مریخ در طالعتان و علارغم تمایل شما به بازی و تفریح، این سیاره شما را به کار و تلاش بسیار دعوت می کند. اما خوشبختانه مریخ به شما کمک می کند تا بتوانید کارها را با دیگران نیز تقسیم کنید. در این صورت بسیاری از شما موفق خواهید شد تا به خوشگذرانی و تفریح خود نیز برسید.


آبان

این هفته حواس و توجه متولدین آبان بر خانه و خانواده و زندگی شخصیشان متمرکز خواهد بود. در حقیقت این هفته بسیاری از شما بیشتر از همیشه با والدین خود در ارتباط خواهید بود. این هفته موقعیت سیاره عطارد در طالعتان موجب افزایش سرعت زندگی روزمره با ماموریت های کاری، بحث و گفتگو با اطرافیان به اضافه مطالعه و خواندن و نوشتن خواهد شد. دلیل دیگر برای این مشغولیت ها حضور سیاره های مریخ و زهره در طالعتان می باشد. شما تحت تاثیر این دو سیاره برای شروع و درگیری در روابط عاشقانه تحریک می شوید. با این حال این سیارات شما را به انجام تمرینات ورزشی و تفریح های گروهی و اجتماعی نیز تشویق می کنند. جالب است که تاثیر این دو سیاره مکمل هم بوده و بنابر این شما می توانید همه موارد را با هم داشته باشید.


آذر

این هفته برای متولدین آذر هفته ای شلوغ با گام های سریع پیش بینی می شود. بنابر این این هفته برنامه شما با سفرهای کوتاه، گفتگو و مذاکره، ماموریت های کاری به اضافه مطالعه و خواندن و نوشتن پر شده است. اما شما این سرعت و شتاب را دوست دارید، چراکه از حرکت و جنب و جوش لذت می برید. علاوه بر این این هفته بسیاری از شما بیش از قبل در منزل مشغول و سرگرم می باشید. به همین دلیل است که این هفته احتمالا بسیاری از شما به تغییر دکوراسیون در منزل و خلاصه تزئینات و زیباسازی فضای داخلی مشغول هستید. خب درست است این فعالیت های زیاد و آشفتگی در منزل در نهایت به پیشرفت و بهبود فضای خانه منتهی می شود ولی شروع و انجام آن سخت و دشوار است. تغییر، حتی تغییر برای بهتر شدن نیز همیشه با آشفتگی و بهم ریختگی همراه است. و اکنون نیز برای شما اینچنین است.


دی

این هفته با حضور سیاره عطارد در طالع متولدین دی، این افراد به گفتگو و مرور خاطراتشان با دیگران مشتاق و علاقمند می باشند. بنابر این این هفته شما تحت تاثیر این سیاره هیجان زده و سرشار از شور و اشتیاق خواهید بود و دوست دارید از چیزهای مختلف صحبت کنید. علاوه بر این این هفته سیاره های مریخ و زهره نیز در طالعتان حضور می یابند. این هفته این دو سیاره در تمام ارتباطات به شما کمک خواهند کرد. سیاره ونوس کلامتان را شیرین و مریخ موجب شخصیتی صریح و رک در شما خواهد شد. چنین ترکیبی برای نویسندگان، فروشندگان، بازیگران و معلمان خوشایند و نیکو به نظر می رسد. با این حال الویت و تمرکز اصلی شما هنوز بر پول، جریان نقدی و کسب درآمد می باشد. شما دوست دارید که از امنیت مالی به ویژه برای دوران کهنسالی برخوردار باشید ، خب برای شما که طول عمر نیز در طالعتان می باشد رویکردی مناسب و مطلوب خواهد بود.


بهمن

بدلیل حضور خورشید در طالع متولدین بهمن، این هفته نیز برای این افراد همچنان دوره ای مهم و قابل ملاحظه پیش بینی می شود. هنگامی که خورشید در طالع شما چنین موقعیتی می یابد؛ در نهایت شما در رتبه اول قرار خواهید گرفت. بنابر این این هفته موقعیت های مطلوب و افراد مهم و برجسته جذب شما خواهند شد. شما به خوبی خواهید درخشید! علاوه بر این این هفته شما بازسازی شده و باطری های وجودتان را نیز شارژ خواهید کرد. خوشبختانه این هفته سیاره های مریخ و زهره نیز انرژی بسیار خوبی را در زمینه مالی برایتان به ارمغان خواهند داشت. در این صورت شما با تلاش و کوشش درآمد بیشتری کسب و در عین حال پولهایتان را نیز خرج می کنید. سیاره زهره نیز پولهای زیادی را به سوی شما جذب خواهد کرد و همزمان شما را به خرید چیزهای زیبا و متنوع برای خود و عزیزانتان تشویق خواهد نمود.


اسفند

این هفته متولدین اسفند سرشار از ایده های هوشمندانه خواهند بود و در عین حال دوست دارند در این زمینه با دیگران صحبت و گفتگو کنند. این هفته برخی از شما مشغول برنامه ریزی و هدف گذاری برای آینده می باشید. با این حال بیشتر شما این هفته در پشت صحنه مشغول به فعالیت هستید. این فعالیت ها به برنامه شخصی خودتان مربوط می شود. علاوه بر این این هفته سیاره های مریخ و زهره نیز در طالعتان حضور می یابند که این امر برایتان خوشایند و نیکو خواهد بود. سیاره مریخ سطح انرژی شما را افزایش خواهد داد. بنابر این شما از لحاظ جسمی و فیزیکی قوی و مشتاق به کار و فعالیت خواهید بود. علاوه بر این مریخ حس رقابت با دیگران را نیز در شما برانگیخته خواهد کرد. خوشبختانه سیاره زهره این حس رقابتی را از طریق جذابیت و رفتار سیاستمدارانه در شما پوشش خواهد داد. این هفته برای شما زمان مناسبی برای خرید لباس های زیبا و متنوع نیز می باشد.

ترجمه ویژه تاروت رنگی
مترجم: الهه تدین

در پورتال تاروت رنگی بخوانید:
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
آموزش آشپزی و شیرینی پزی
تستهای خودشناسی
آموزش آشپزی و شیرینی پزی
بازیهای آنلاین
آموزش آشپزی و شیرینی پزی
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی:
کانال تلگرام تاروت رنگی