فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
دانلود فیلم و سریال

کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 15 آذر تا یکشنبه، 21 آذر 1395)

فروردین

این هفته تغییر عمده و اصلی که بر زندگی متولدین فروردین تاثیر می گذارد در رابطه با سیر و سفر پیش بینی می شود. سفری ناگهانی و غیر منتظره؟ علاوه بر این این تغییر می تواند فرصتی برای کسب دانش و اطلاعات و یا رفتن به دانشگاه باشد. بدون شک این تغییر برای شما خوشایند و نیکو خواهد بود. این هفته با موقعیت جدید سیاره اورانوس در طالعتان اکثریت شما تمایل دارید بیشتر وقت خود را به همکاری و همنشینی با دوستان و اطرافیان بگذرانید. این هفته شما با افراد مختلفی با آداب و رسوم متفاوت ملاقات کرده و آشنا می شوید. علاوه بر این این هفته شما با اشخاصی کاملا خاص و غیر معمول نیز آشنا خواهید شد؛ در واقع این هفته شما تحت تاثیر طالعتان افراد غیر معمول را به خودتان جذب می کنید و این تاثیر ناشی از طالعتان چندین هفته به طول خواهد انجامید. اما جالب است بدانید که شما از ماجراجویی و هر چیز هیجان انگیز و جدیدی استقبال خواهید کرد. شما از این موقعیت به خوبی استفاده می کنید.


اردیبهشت

این هفته نسیم تغییر در طالع متولدین اردیبهشت شروع به وزیدن خواهد کرد. بنابر این تحت تاثیر طالعتان زندگی حرفه ای و مسائل مالی شما تغییر خواهد نمود. بله، همیشه چنین موقعیتی استرس زا و کمی ترسناک به نظر می رسد. اما هیچ لزومی ندارد که در چنین موقعیتی شما حتما چنین احساسی داشته باشید. شما می توانید هنگام قرار گرفتن در این شرایط دارای شخصیتی با اراده و مصمم همراه با آرزوهای بزرگ و دست نیافتنی باشید. بنابر این این هفته شما احتمالا از توجه شخصی صاحب منصب یا رئیس و مدیرتان شگفت زده خواهید شد. این هفته دست کم افرادی برجسته و مهم به شما کمک خواهند کرد و در مورد چیزی خواهان پیشنهادات خلاقانه شما می باشند. خوب است که در آخر هفته به خوبی چشمانتان را باز کنید، چراکه رویدادی ناگهانی و غیر منتظره در زمینه اموال شراکتی، ارثیه، مسائل بیمه و مالیات برایتان رخ خواهد داد. چنین رویدادی می تواند فرصتی برای شما محسوب شود! اگر اینچنین است، خوب است بدانید که این فرصت کوتاه و مختصر است، این بدان معناست که شما برای بهرمندی از این فرصت باید سریع عمل کنید.


خرداد

این هفته تغییر و هیجان اصلی زندگی متولدین خرداد در ارتباط با ملاقات و آشنا شدن با افرادی در زمینه ها و فرهنگ های متفاوت خواهد بود. این موقعیت می تواند بدلیل سفرهای تفریحی شما و ملاقات با مردمی متفاوت و خاص باشد. علاوه بر این این شرایط می تواند ناشی از مطالعه و تحقیق و بررسی شما در مورد چیزی باشد. به طور کلی هر آنچه اتفاق می افتد برای شما هیجان انگیز و لذتبخش خواهد بود، چراکه شما از زندگی در چنین شرایطی لذت می برید. در اواخر این هفته این تغییرات ناشی از طالعتان به نزدیکترین روابط و همکاریهای شما مربوط می شود. بنابر این ممکن است با فردی غریبه آشنا شوید و یا شخصی نزدیک و صمیمی شما را به طریقی شگفت زده کند. در نهایت نزدیک ترین همکاری ها و تعاملات شما نیز به منظور رشد و حیات باید تغییر کنند. خوب است که شما خودتان نیز بر لزوم چنین تغییری در این زمینه واقف و هوشیار می باشید.


تیر

این هفته در زندگی متولدین تیر تغییراتی در سطحی مختصر و مهم (شاید خیلی هم مختصر و کوتاه نباشد) در ارتباط با اموال شراکتی، مالیات، قرض و بدهی و ارثیه اتفاق خواهد افتاد. بنابر این بدون شک و ترید شما از منافع خود دفاع خواهید کرد. شما در مورد آنچه سهم و حق شماست و هر آنچه مقرر شده محکم و مصمم خواهید بود. خوشبختانه این هفته بخت و اقبال به شما لبخند می زند، این بدان معناست که این هفته شما هدایا، سوغاتی های زیبا و حمایت و پشتیبانی خوبی از سوی دیگران دریافت خواهید کرد. علاوه بر این این هفته شما از ثروت و منابع مالی دیگران نیز بهرمند خواهید شد. در اواخر این هفته تغییرات مثبت غیر منتظره و ناگهانی برایتان اتفاق خواهد افتاد که بر شغل و احتمالا سلامت عمومی شما تاثیر خواهد گذاشت. این تغییرات خوب و خوشایند به نظر می رسند!


مرداد

این هفته بدلیل موقعیت مخالف و برعکس سیاره مریخ در طالع متولدین مرداد، این افراد در ارتباط با دوستان نزدیک و اطرافیان خود کم تحمل و ناصبور خواهند بود. چنین موقعیتی می تواند قطعی و مسلم باشد و حال که شما از این شرایط از پیش آگاه هستید، بنابر این بهتر است که صبر و شکیبایی پیشه کنید. خوب است به خاطر داشته باشید که این وضعیت موقتی و زودگذر بوده و تا کریسمس برطرف خواهد شد. نکته دیگری که خوب است به آن توجه داشته باشید این است که خشم و عصبانیت تنها موجب بدبختی و بیچارگی می شود و بس. باور کنید که شما می توانید در ارتباط با نزدیکان خود کمی صبور و شکیبا باشید، چراکه این هفته سیاره زهره نیز به شما کمک کرده و همه چیز را هموار و ملایم خواهد نمود. در اواخر این هفته سورپرایز بزرگ شما به بچه ها، تعطیلات، دورهمی های اجتماعی، فعالیت های هنری و لحظه های رمانتیک و عاشقانه مربوط خواهد شد. خلاصه آخر هفته ای سرگرم کننده برایتان پیش بینی می شود!


شهریور

این هفته تغییراتی درارتباط با کار و حرفه متولدین شهریور اتفاق خواهد افتاد. بنابر این این هفته شما در حیطه کسب و کار سخت کوش و فعال عمل می کنید و دیگران نیز شما را حمایت و پشتیبانی خواهند کرد. این وضعیت برای شما خوشایند و نیکو به نظر می رسد. در واقع این هفته برای شما زمان مناسبی برای درخواست افزایش حقوق و مزایا می باشد. چراکه این هفته مدیر و یا کارفرمایتان از شما تعریف و تمجید خواهد کرد. این موقعیت بزرگترین شگفتی و سورپرایز این هفته شما خواهد بود، اما با این حال در اواخر هفته نیز تغییراتی در حیطه خانه و خانواده برایتان پیش بینی می شود. شما ممکن است در مورد حرکتی جدید تحقیق و یا تفکر کنید. در چند روز آخر هفته تغییری در رابطه شما با والدینتان رخ خواهد داد. یکی از اعضای خانواده شما ممکن است به دیدار شما بیاید. رویدادی در زندگی خصوصی شما احتمالا موجب شادی و نشاط شما خواهد شد. علاوه بر این شما احساس غنی بودن و خوشحالی خواهید نمود. بسیار خوووووب!


مهر

این هفته تغییراتی در زندگی متولدین مهر اتفاق می افتد که در درجه اول جنبه اجتماعی خواهند داشت. این هفته تمام اوقات شما شلوغ و با تفریح و فعالیت همراه خواهد بود. بنابر این این هفته دورهمی های اجتماعی، رویدادهای ورزشی، بازی و سرگرمی با کودکان به اضافه لحظه های شاد و عاشقانه همه و همه برایتان مفرح و هیجان انگیز پیش بینی می شود. این هفته همچنان که در حال گذر است سرعت زندگی شما نیز نسبت به قبل رو به افزایش خواهد بود، این بدان معناست که در اواخر هفته رویدادی غیر منتظره و ناگهانی بر زندگی روزانه شما تاثیر خواهد گذاشت. این رویداد می تواند خبری هیجان انگیز برای شما باشد. این رویداد می تواند به خواهر و برادر، بستگان و آشنایان شما مربوط شود. شما نسبت به این رویداد یا خبر غیر منتظره احساس خوش بینی و شادی می کنید. این موقعیت می تواند مانند نقطه عطفی در زندگی شما باشد. رویدادی مهم یا خبری جالب. هر آنچه اتفاق افتد برای شما شادی بخش پیش بینی می شود. بله، خوشحال باشید!


آبان

این هفته احساس تغییر بر زندگی خصوصی و خانوادگی متولدین آبان تاثیر گذار خواهد بود. این تغییر شامل مجموعه ای از چیزهای مختلف می باشد، چراکه از یک سو زندگی خانوادگی شما دچار هرج و مرج و آشفتگی بیش از حد شده است. در واقع این شلوغی و آشفتگی موجب بروز تنش و فشارهایی در بین اعضای خانواده یا ترویج نزاع های داخلی می شود. خوشبختانه با حضور سیاره زهره در طالعتان این شرایط هموار و ملایم خواهد شد. علاوه بر این تحت تاثیر سیاره زهره شما قصد دارید در منزل دست به تغییر دکوراسیون بزنید و به پذیرایی از خانواده و دوستان بپردازید. اما مهم ترین تغییری که این هفته به ویژه اواخر آن برای شما پیش بینی می شود به درآمد و اموال و دارایی تان مربوط می باشد. بنابر این این هفته شما احتمالا شغلی جدید یا فرصتی برای افزایش درآمد بدست می آورید. این هفته شما ممکن است هدیه ای هیجان انگیز دریافت کنید یا چیزی بخرید که برایتان بسیار مهم و با ارزش است. براستی این تغییر مادی و نقدی می تواند چه چیزی باشد؟


آذر

این هفته در دنیای پیرامون متولدین آذر (دنیای پیرامون شامل بستگان، خواهران و برادران و همسایگان و خلاصه افرادی است که شما هر روز آنها را می بینید) بسیاری رویدادهای هیجان انگیز اتفاق خواهد افتاد. در حال حاضر شما چه بدانید یا نه، رفتار عاشقانه شما نسبت به شخصی خاص کاملا آشکار و واضح است. اکنون شما در مورد همه ارتباطات خود رک و راست و صریح می باشید. هراسی به دل راه ندهید، چراکه شما علاوه بر این جذاب نیز به نظر خواهید رسید. بله، شما رنجیده خاطر نیز می باشید و در چهره شما کاملا آشکار است اما به هر صورت خوب به نظر می رسید. به طور طبیعی و نرمال این شیوه شما در زندگی روزمره و در ارتباط شما با هر فردی تغییراتی را بوجود می آورد. در نهایت در اواخر این هفته رویدادی در زندگی شما رخ خواهد داد که شما تحت تاثیر آن احساس آزادی بیشتر، حتی احساس جوانی و نشاط بیشتری خواهید کرد. به هر صورت هر آنچه اتفاق افتد ناگهانی و غیر منتظره اما هیجان انگیز و جالب خواهد بود.


دی

این هفته هر آنچه متولدین دی در زمینه کسب درآمد و جریان نقدینگی به علاوه خرید و فروش انجام می دهند همه و همه آماده بهره وری و استفاده خواهد بود. این هفته شما برای کسب پول و افزایش درآمد خود به سختی کار و تلاش می کنید. این هفته شما چیزهای زیبا و متنوعی برای خود و عزیزانتان خواهید خرید. همه این رویدادهای کسب پول – خرج پول به سرعت اتفاق خواهد افتاد! با این وجود شما هرگز در مورد پول غیر جدی برخورد نمی کنید. شما از هدر دادن و تلف کردن پول بیزارید، بنابر این شما در حال ولخرجی و مصرف بیهوده پولهایتان نیستید. در اواخر این هفته شما تغییری شگفت آور را تجربه خواهید کرد، اما این تغییر به صورت پنهانی و در زندگی خصوصی و شخصی شما رخ خواهد داد. در واقع ممکن است شما تنها کسی باشید که از این تغییر حتی زمانی که اتفاق می افتد آگاه می شوید. اما این رویداد شما را تغییر خواهد داد؛ و این تغییر در شما برای همگان واضح و آشکار خواهد بود. شما احساس جوانی، شادابی و طراوت می کنید.


بهمن

این هفته بدلیل حضور سیاره اورانوس در طالع متولدین بهمن، زندگی این افراد سرشار از تغییراتی ثابت و پایدار خواهد بود. شما می خواهید که رئیس و کارفرمای خودتان باشید. شما قصد دارید خودتان به تنهایی تصمیم بگیرید و عمل کنید. و به طور قطع شما بر عقاید و باورهای خودتان محکم و استوار خواهید بود. در این چند هفته پیش رو بدلیل ظهور سیاره مریخ آتشین در طالعتان شما از انرژی بالایی برخوردار خواهید بود. این هفته شما تحت تاثیر حضور سیاره زهره در نظر دیگران جذاب و با نزاکت جلوه خواهید کرد. در اواخر این هفته یکی از دوستانتان شما را شگفت زده و سورپرایز خواهد نمود. شما ممکن است از فردی که مدت ها از آن بی خبر بوده اید خبری دریافت کنید یا ممکن است شخصی آشنا با انجام کاری موجب شادی و حیرت شما شود. احتمالا با فردی جدید ملاقات کرده و آشنا می شوید. این هفته روابط شما با یک گروه به صورت ناگهانی و غیر منتظره تغییر خواهد کرد. چه تغییری؟ ؟ ؟


اسفند

این هفته بسیاری از تغییرات اخیر که در زندگی متولدین اسفند رخ خواهد داد جنبه خصوصی و پنهانی خواهند داشت. این تغییرات می تواند به اسرار خصوصی شما با فردی یا رابطه ای مخفیانه مربوط باشد. یا ممکن است فقط تغییراتی در دنیای دورنی شما رخ دهد، که در این صورت شما تنها کسی هستید که آن را احساس خواهید کرد. برعکس در اواخر این هفته هر آنچه برای شما اتفاق می افتد کاملا عمومی و آشکار پیش بینی می شود. برخی از این تغییرات شگفت آور بر اعتبار شما در میان همسالانتان تاثیر خواهد گذاشت. علاوه بر این این تغییر می تواند بر جایگاه شما در این دنیا نیز تاثیر گذار باشد. این تغییر همچنین می تواند در رابطه شما با والدین یا روابطتان با رئیس و یا فردی برجسته و صاحب منصب نیز موثر و اثربخش باشد. هر آنچه اتفاق بیافتد احتمالا اعتبار شما در جهتی مثبت تقویت و افزایش خواهد یافت. این تغییر حتی ممکن است ارتقاء شغلی به صورت ناگهانی و غیر منتظره باشد. به احتمال بسیار زیاد این تغییر آزادی و استقلال شما را نیز افزایش خواهد داد.

ترجمه ویژه تاروت رنگی
مترجم: الهه تدین

در پورتال تاروت رنگی بخوانید:
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
بازیهای آنلاین
اخبار سایت تاروت رنگی
• فال ماه آذر در سایت قرار داده شد
• فال درخت در سایت قرار داده شد
• فال موفقیت نیمه اول آبان در سایت قرار داده شد
• کانال تلگرام تاروت رنگی: https://telegram.me/tarootrangi
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی:
کانال تلگرام تاروت رنگی