فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 4 اردیبهشت تا یکشنبه، 10 اردیبهشت 1397)

فروردین

فروردین ماهی های عزیز این هفته را با شور و ذوق فراوانی شروع می کنید، زیرا جاه طلبی شما زیاد شده و حمایت مالی و عملی که نیاز داشتید را دریافت می کنید. مثبت بیاندیشید تا روز چهارشنبه با شخصیت های قدرتمند بحث نکنید و درگیر نشوید. در روز یکشنبه که ماه کامل است انرژی زیادی برای شما به ارمغان می آورد، که این انرژی سرچشمه از پول و موقعیت مالی تان می باشد. در این هفته با مشکلاتی برخورد می کنید که ارزش های شما با ارزش های دیگران کاملا متفاوت است. مخصوصا در ارتباط با اموال مشترک، ارث و میراث. شما هرگز کسی را نمیشناسید تا زمانی که مجبور باشید اموال تان را با آن ها تقسیم کنید.


اردیبهشت

اردیبهشت ماهی های عزیز این هفته یک هفته آزمایشی برای تمام ماه هاست. و انرژی شما ساخته می شود تا قبل از اینکه ماه در برج عقرب در روز یکشنبه کامل شود. این یک ماه کامل و تنها ماه کاملی است که در خلاف نشانه شما در تمام طول سال قرار دارد. با این حال، شما همچنان قدرت خود را دارا هستید زیرا خورشید در تمام طول سال در نشانه شما باقی می ماند! و باعث می شود که شما احساس خیلی خوبی داشته باشید. اما همچنان استرس هایی وجود دارد، با این حال، در شروع این هفته برنامه های هیجان انگیزی در ارتباط با سفر، تحصیلات عالیه، پزشکی و قانونی خواهید داشت. کارهای که شما به آن علاقمند هستید. در این هفته خریدهای لذت بخشی انجام می دهید! فقط به یاد داشته باشید که باید در برابر شریک عاطفی تان صبور باشید . و از هر گونه بحث و جدال در روز پنج شنبه اجتناب کنید.


خرداد

در این هفته مخصوصا روزهای ابتدایی هفته اختلاف نظر هایی در ارتباط با ارث و میراث، مالیت و بدهی به ویژه روز دوشنبه خواهید داشت که به نفع شما پیش خواهد رفت. ممکن است در روز چهارشنبه با یکی از دوستان تان شریک شوید. (این موضوع را جدی نگیرید، در هر دوستی بالا و پایین زیادی دیده می شود.) در روز یکشنبه که ماه کامل است ممکن است در کار و حرفه خود دچار استرس شوید و این استرس به سلامتی شما آسیب وارد کند. به شما اطمینان می دهم که بعد از اینکه ماه کامل شد استرس و اضطراب شما کاهش می یابد. و حتی احساس قبل را نخواهید داشت. و مطمئن باشید که اگر هر گونه بیماری دارید تا اخر امسال این بیماری بهبود می یابد و در سلامت کامل به سر می برید.


تیر

در این هفته برنامه هایی که با همکاران و دوستان تان دارید بسیار عالی و هیجان انگیز است و در شروع هفته بسیار خوشبین هستید. واقعا از کارهایی که انجام می دهید و یا از شرکت دادن دیگران در کارهای تان لذت می برید. ممکن است در روز چهارشنبه به دلایلی با پدر و یا رئیس تان مخالفت کنید. معاملات بزرگی در ارتباط با این مخالفت ها انجام ندهید. رهایش کنید. به جای این کار انرژی و قدرت خود را جمع آوری کنید زیرا ماه در روز یکشنبه در برج عقرب کامل می شود، یکی از شدید ترین ماه های کامل در سال است. که باعث ایجاد استرس در برخورد شما با بچه ها خواهد شد. همینطور ممکن است تنش هایی را در روابط عاشقانه و اجتماعی به وجود آورد. چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که هر گونه استرسی که دارید تا شروع هفته آینده ازبین خواهد رفت. به من اعتماد کنید. هفته آینده با آرامش در پارک قدم خواهید زد.


مرداد

مرداد ماهی های عزیز در ابتدای هفته انرژی زیادی برای انجام کارهای خود دارید! روابط با دوستان، مخصوصا هنرمندان، افراد خلاق و باهوش و حمایت کننده بسیار خوب است. در روز پنج شنبه از موضوعات بحث برانگیز مانند سیاست و مذهب جدا خودداری کنید زیرا این موضوع سبک زندگی تان را بهم خواهد ریخت. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که تنش هایی در انتهای هفته روز یکشنبه که ماه کامل است خواهید داشت و فشارهایی را تحمل خواهید کرد. در حقیقت، ممکن است بین خواسته های خانه و خانواده و خواسته های شغلی و روابط اجتماعی قرار بگیرید. برقراری روابط با اعضای مونث خانواده بسیار سخت است. اما این موقتی است


شهریور

شهریور ماهی های عزیز هفته ای پر ذوق و شوری را آغاز خواهید کرد زیرا با اتفاقات جالبی در زمینه ورزشی ، مناسبت های اجتماعی، سرگرمی با کودکان، روابط عاشقانه و یا کارهای هنری روبه رو خواهید شد. در این هفته برنامه های خوبی برای سرگرم شدن دارید و قصد دارید که زمان های خوبی را سپری کنید! اختلافاتی در ارتباط با پول و جریان نقدینگی در روز چهار شنبه رخ خواهد داد. در روز پنج شنبه روابط با شریک عاطفی و بچه ها بسیار عالی پیش خواهد رفت. از شروع بحث و جدال اجتناب کنید. چرا سعی می کنید که هر چیزی را برای شریک عاطفی تان اثبات کنید. فقط او را دوست داشته باشید و آرام باشید. با این حال، دقت کنید در هر کاری که انجام می دهید و به آنچیزی که می گویید زیرا در پایان هفته که ماه کامل می شود تنش هایی برای شما ایجاد می شود که تصادفی است. پس صبور باشید و احتیاط کنید.


مهر

مهرماهی های عزیز در شروع هفته مقدار زیادی انرژی دارید و تغییرات مثبتی در خانه و خانواده ایجاد خواهید کرد. در واقع این تغییرات به معنی این است که دوست دارید در خانه همه چیز جذاب و هماهنگ باشد. در روز چهارشنبه در برابر همکاران و دوستان نزدیک صبور باشید. از بحث های جدی در روز 5شنبه با خانواده تان اجتناب کنید. چرا این اتفاقات باید رخ دهد؟ صلح و هماهنگی در خانواده واقعا مهم است. در نهایت تنش هایی را در پایان هقته در ارتباط با پول، ارث و میراث و منابع مشترک خواهید داشت. اگر چه این مسائل در حال حاضر مهم است اما تا چند هفته آینده اهمیتی نخواهند داشت. با سیاست باشید.


آبان

همانند دیگران، آبان ماهی های عزیز خوشحال و مشتاق هستید. تضمین شده است. ممکن است توسط شخصی در محیط کار مورد توجه قرار بگیرید. آن را شخصی برداشت نکنید. در روز پنج شنبه مصمم هستید تا برنده یک استدلال شوید. دقت کنید زیرا همین طور که روزهای هفته سپری می شود، انرژی تان توسط کامل شدن ماه در روز یکشنبه در تمام طول سال تامین می شود. استرس هایی را در مشارکت ها و روابط با دوستان نزدیک تان تجربه خواهید کرد. از خودتان بپرسید که چه چیزی میخواهید؟ آیا می خواهید که حق با شما باشد؟ آیا می خواهید که رابطه داشته باشید؟ به چیزی اصرار نکنید زیرا هیچ کس به اندازه خودتان اراده نخواهد داشت


آذر

آذر ماه های عزیز در شروع هفته به فکر پول در آوردن و جریان نقدینگی هستید. حتی ممکن است همین راه های کسب درآمد کوچک خود را برای رسیدن به کسب درآمدهای بزرگ قطع کنید زیرا وقتی صحبت از پول های بزرگ می شود انرژی زیادی می گیرید. بی شک به این معنی است که در این هفته بر روی کسب و کار خود بسیار تمرکز می کنید. دربرابر روابط عاشقانه و بچه ها در روز چهارشنبه صبور باشید. تا پنج شنبه مشکلات مالی جدی هستند. ممکن است در یک تصمیم مردد باشید و بخواهید کاری را انجام دهید. این را بدانید که پایان هفته به دلیل کامل شدن ماه استرس هایی را در محیط کار تجربه خواهید کرد که ممکن است به سلامتی تان لطمه وارد کند. یک گام به عقب بردارید و همه چیز را مجدد بررسی کنید.


دی

دی ماهی های عزیز در ابتدای هفته بسیار پر انرژی هستید. در زندگی تان بسیار مشتاق و هیجان زده اید. در این هفته، مسافرت کردن، لحظات عاشقانه، هنر و زمان های سرگرم کننده از جمله ورزش برای شما بسیار جذاب است. همه چیز در محیط کاری به خوبی پیش خواهد رفت. با این حال، در روز چهارشنبه باید دربرابر شخصیت ها در خانه صبور باشید. در روز پنج شنبه انرژی زیادی خواهید داشت تا سخت کار کنیدو به چیزهای قدرتمندی دست یابید. در پایان هفته، با کامل شدن ماه در روز یکشنبه، استرس هایی برای شما در برخورد با بچه ها ایجاد خواهد شد - اما نگران نباشید.


بهمن

بهمن ماهی های عزیز این هفته به آرامی پیش می رود. در روز یکشنبه که در برج عقرب ماه کامل می شود ماه سختی برای مرداد ماهی ها، بهمن ماهی ها و اردیبهشت ماهی ها و تیر ماهی هاست. یکی از سخت ترین سال هاست. اشتیاقی که در اوایل هفته دارید ممکن است موجب اختلاف نظر در اواسط هفته با شخصی شود. این اختلاف نظر ها ممکن است تا جایی ادامه پیدا کند که با رئیس، والدین و افراد خاص در یک خانه هستید. اما می توانید این اختلاف نظر ها را کنار بگذارید. تنهایی را بیشتر کنید به جای درگیر شدن. و فقط بیننده باشید. بعد از آن همه چیز در هفته آینده به پایان خواهد رسید. این همه درگیری ارزش ندارد. مشتری در بالای نشانه شما قرار دارد و باعث خواهد شد که خداوند از شما حمایت ویژه ای داشته باشد.


اسفند

اسفند ماهی های عزیز این هفته را با ذوق و شوقی خاص شروع می کنید مخصوصا در هنگام مواجه شدن با دوستان و گروه ها. ممکن است نگرانی های مالی در روز چهارشنبه داشته باشید. در روز پنج شنبه سعی کنید که با دوستان تان بحث و جدال نکنید. در پایان هفته در روز یکشنبه ماه کامل می شود و بسیار دقت کنید. ممکن است از نظر کلامی و یا فیزیکی اسیب ببینید. اگر با ذهنی باز با مسائل برخورد کنید این اتفاق نخواهد افتاد. از اینکه تغییراتی در منزل ایجاد کنید لذت خواهید برد. دوستان عزیزتان را به یک شام و یا نوشیدنی دعوت کنید. از بحث های ناسالم در ارتباط با مذهب، سیاست و مسائل نژادی اجتناب کنید. شما بسیار قدرتمند هستید زمانی که می خواهید به دنیای تخیلات قدم بردارید. جهان تان را آن گونه که می خواهید طراحی کنید.

به نیت شما فال شمع گرفتیم. جواب فال شما:

» خبر ازدواج یکی از نزدیکانتان به شما خواهد رسید.

loading...
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
وبگردی
دسته بندی مطالب