فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته

فال هفته

فال هفتگی

فال این هفته

فال هر هفته

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال هفته رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته شما
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از دوشنبه، 27 دی تا یکشنبه، 3 بهمن 1395)

فروردین

این هفته برای متولدین فروردین زمان آن فرا رسیده است که هر آنچه در زندگی می خواهند را طلب کنند. بنابر این این هفته شما از حمایت و پشتیبانی خوبی برخوردار خواهید بود و بسیاری از شما بیش از معمول با گروه ها و انجمن های مردمی در ارتباط می باشید. چرا که این هفته روابط به ویژه روابط دوستانه شما با افراد، مهم و برجسته پیش بینی می شود. این هفته سعی کنید زمان گذاشته و نقش این افراد را در زندگی خود بررسی کنید. در این چند هفته پیش رو شما در زمینه کسب و کار و همکاری با دیگران اوقاتی خوب و خوشی در پیش خواهید داشت، چراکه این مشارکت و همکاری ها برای دو طرف سودمند و مفید خواهد بود. و در ضمن خوب است به خاطر داشته باشید که افرادی که با شما مشارکت می کنند در واقع بازتابی از خود شما هستند. پس این مسئله را جدی بگیرید.


اردیبهشت

از این هفته خورشید به مدت 4 هفته در بالاترین حد در طالع متولدین اردیبهشت خواهد درخشید. برای شما این موقعیت در تمام طول سال فقط یکبار اتفاق می افتد. این موقعیت خورشید نماد یک نورافکن روشن و درخشان بالای سر شماست. این بدان معناست که در این مدت شما بیش از پیش در نظر افراد صاحب منصب و برجسته جلوه خواهید کرد. به همین دلیل است که مسئولیت های زیادی به شما سپرده خواهد شد. خوب است بدانید که برای تحقق این مسئولیت ها نیاز نیست شما مانند قهرمانی زحمتکش عمل کنید. درخشش و نور افشانی خورشید همه چیز را رو به راه خواهد کرد. پس نیازی نیست به آنچه که نیستید تظاهر کنید، چراکه همیشه حقیقت آشکار خواهد شد. بنابر این کافی است که آن مسئولیت ها را پذیرفته و برای انجام آنها حداکثر تلاش خود را بکنید. این هفته بسیاری از شما بیش از پیش با والدین خود در ارتباط خواهید بود. در ضمن بدانید که برای داشتن کودکی شاد هرگز دیر نیست.


خرداد

این هفته متولدین خرداد از هر فرصتی برای گسترش افق دیدشان استفاده می کنند. بنابر این بدیهی است که اگر برایتان ممکن است بهتر است به سفر بروید. چراکه شما به تغییر در محیط و منظره پیرامون خود نیاز دارید. این هفته شما به ماجراجویی و هیجان تمایل دارید و به دنبال فرصت هایی برای آموختن چیزهای جدید می باشید. این هفته اگر نمی توانید به سفر بروید، پس سعی کنید به دنبال فرصت های آموزشی باشید و در دوره های آموزشی ثبت نام کنید. مهم ترین چیز آنست که عقل و خرد خودتان را تحریک کنید تا بتوانید بدین وسیله افق دیدتان را نسبت به زندگی گسترده تر سازید. این هفته شما ممکن است با افرادی متفاوت آشنا شوید، این موقعیت می تواند تجربه آموزشی جدیدی برای شما محسوب شود. علاوه بر این این هفته شما احتمالا در زمینه های متافیزیک و روحانی و معنوی نیز تجربه هایی خواهید داشت. این هفته با انرژی خاص می تواند برای شما دوستداشتنی و جالب باشد، چراکه شما ذاتا دارای شخصیتی کنجکاو هستید.


تیر

این هفته متولدین تیر نسبت به همه چیز با احساسات و هیجان شدیدی برخورد می کنند. این وضعیت برای شما مناسب و ایده آل است، چراکه شما به شدت تمایل دارید زندگی را در سطحی عمیق تر و با مفهوم تر تجربه و درک کنید. شما از درک عقلانی هر چیزی راضی نیستید، چراکه شما دائما در حال تفکر در مورد مرگ، زندگی و بشریت و جاودانگی ابدی هستید. بنابر این این هفته شما بیشتر با دنیای درونی خود در ارتباط می باشید و ارزش ها و باورهایتان را ارزیابی می کنید. شما مجبور هستید با عقاید و باورهای متفاوت دیگران در مقابله باشید. در این میان شاید بعضی افراد نیز با ساختار ارزش و باورهای شما نیز برخورد کنند. در نهایت این شما هستید که با یافتن پاسخ برای سولات درونی خود، ارزش و باورهای خودتان را تعیین می کنید. چنین روندی بدین معناست که شما مجبور به رشد هستید. اینطور نیست؟!


مرداد

از این هفته خورشید به مدت 4 هفته برخلاف طالع متولدین مرداد قرار خواهد گرفت. بنابر این این هفته در مقایسه با تمام طول سال خورشید دورترین حالت را نسبت به طالع شما خواهد داشت. از آنجایی که خورشید منبع انرژی محسوب می شود، بنابر این این هفته شما احساس خستگی و خمودی خواهید کرد. پس خوب است این مسئله را پذیرفته و بیشتر استراحت کنید. بهتر است با خودتان نجنگید. نگران نباشید شما هیچ چیز را از دست نمی دهید. فقط به خواب و استراحت بیشتری نیاز دارید. علاوه بر این این موقعیت مخالف خورشید موجب تمرکز شما بر روابط نزدیک و صمیمیتان خواهد شد. در این صورت شما میزان رضایتمندی خود از این روابط را ارزیابی می کنید. اما در این میان خوب است از خودتان سوال کنید، شما چقدر به نیازهای این افراد پاسخ می دهید؟ به خاطر داشته باشید که برای داشتن رابطه ای سالم و موفق بهتر است نه فقط طرف مقابل بلکه شما نیز به نیازهای او اهمیت داده و رابطه ای متقابل با یکدیگر برقرار کنید.


شهریور

از آنجایی که این هفته سیاره های مریخ و زهره برخلاف طالع متولدین شهریور قرار خواهند گرفت، بنابر این این افراد موقعیتی مخلوط و درهم خواهند داشت. این هفته شما از دیگران رنجیده خاطر می شوید و در لحظه ای بعد از حضور این افراد در زندگیتان خوشحال و شکرگزار خواهید بود. در این میان این هفته شما تحت تاثیر انرژی سال نو میلادی قصد دارید زندگیتان را تا حد امکان کنترل و مدیریت کنید. بنابر این این هفته شما قصد دارید در هر زمینه ای که فعالیت می کنید کارآمد و مفید باشید. به همین دلیل برنامه ریزی و هدف گذاری می کنید. از آنجایی که این هفته شما برای خوبی و سلامتی ارزش و اهمیت ویژه ای قائل هستید. بنابر این این هفته شما در زمینه بهداشت و سلامت بیشتر از معمول دلواپس و نگران می باشید. از این رو این هفته از رژیم غذایی سالمی پیروی خواهید کرد. در نهایت این هفته شما تمام سعی و تلاش خودتان را می کنید تا بتوانید به نرمی و ملایمت زندگی را بگذرانید.


مهر

این هفته متولدین مهر در زمینه کسب و کار به سختی تلاش خواهند کرد. خوشبختانه این هفته روابط شما با همکارنتان خوب و مثبت پیش بینی می شود. با این وجود این هفته تمام توجه شما بر سرگرمی و تفریح متمرکز خواهد بود. از این رو شما از هر دعوت به مهمانی استقبال خواهید کرد. به همین دلیل است که این هفته برای رفتن به تعطیلات و خوشگذرانی های گروهی و اجتماعی، تماشای تئاتر و کنسرت موسیقی، فعالیت های هنری و ورزشی و سرگرمی و بازی با کودکان برایتان زمان مناسبی می باشد. این هفته ماجراجویی های رمانتیک و عاشقانه نیز شما را به شوق و هیجان می آورد. این هفته شما ممکن است با فردی رابطه عاشقانه جدیدی آغاز کنید. در این موقعیت خوب است به خاطر داشته باشید که تا حد امکان خونسرد و آرام باشید و تظاهر نکنید. سعی کنید خود واقعیتان باشید. براستی لازم نیست از شخصیت واقعیتان بترسید و شرمنده باشید. من خودم هستم. شما چطور؟!


آبان

این هفته متولدین آبان قصد دارند با دوستان خود اوقاتی خوش و عاشقانه ای را بگذرانند. بنابر این این هفته شما به دنبال سرگرمی و تفریح و لذت هستید. با این وجود این هفته شما مجبور هستید بیشتر از قبل بر خانه و خانواده خود نیز متمرکز باشید. این هفته ارتباط و تعاملات شما با یکی از والدین بسیار مهم پیش بینی می شود. با این وجود این هفته علاوه بر درخواست های اجتماعی که در برنامه هفتگی شما وجود دارند، شما قصد دارید حداکثر زمان خود را در منزل سپری کنید. با این کار شما در این محیط آشنا و خانوادگی بیشتر احساس امنیت و آسایش می کنید. بله، در این صورت شما از دو جهت کشیده می شوید. علاوه بر این این هفته زمان مناسبی برای ارزیابی شخصیتی شماست. بنابر این شما در مسیر رشد شخصیتی قرار خواهید گرفت. این هفته برخی از شما در این زمینه با مشاور حرفه ای و یا یک دوست صحبت و گفتگو خواهید کرد.


آذر

این هفته متولدین آذر باید کمربندهای ایمنی خود را محکم ببندند، چراکه این روزها سرعت زندگی این افراد افزایش خواهد یافت. بنابر این این هفته شما با سفرهای کوتاه، ماموریت های کاری به اضافه مطالعه و خواندن و نوشتن های بسیار و گفتگو با دیگران مشغول خواهید بود. این هفته بسیاری از شما هنوز با تغییر دکوراسیون در منزل و فرصت هایی در زمینه املاک و مستغلات درگیر و مشغول می باشید. این هفته هرج و مرج و آشفتگی هایی در محیط منزل اتفاق خواهد افتاد، این بدان معناست که شما باید با اطرافیان خود کمی صبور و شکیبا باشید. این هفته ارتباطات شما با افراد بسیار مهم خواهد بود، به همین دلیل است که این هفته باید داشتن ارتباطاتی روشن و واضح یکی از اهداف مهم شما باشد. حتی بهتر است روابط معمول و نزدیک خودتان را ارزیابی و بررسی کنید. به طور کلی دو دسته افراد در این جهان هستی وجود دارند، بعضی افرادی که می توان رویشان حساب کرد و برخی دیگر نه.


دی

این هفته با حضور سیاره عطارد در طالع متولدین دی، این افراد به گفتگو و صحبت با دیگران نیاز خواهند داشت. خوشبختانه این هفته تحت تاثیر حضور سیاره زهره در طالعتان روابط شما نرم و ملایم در جریان خواهد بود، که این مسئله واقعا موهبتی نیکوست. بنابر این این هفته با حضور این سیاره شما شخصیتی جذاب و سیاستمدار خواهید داشت. علاوه بر این این هفته با حضور سیاره مریخ در طالعتان شما فردی قوی و صریح و رک خواهید شد، که این وضعیت برای افرادی که در زمینه خرید و فروش و بازار یابی، آموزش و پرورش، بازیگری و نویسندگی فعالیت می کنند بسیار کارآمد و مفید خواهد بود. اما این چند هفته اخیر مهم ترین موضوع شما بر سر پول است. خب پوووووووول کجاست؟! همانطور که این هفته شما به پول و کسب درآمد فکر می کنید، شما به ارزش و باورهایتان و آنچه واقعا در زندگی برایتان مهم است نیز می اندیشید. شما در مورد اموال و دارایی هایتان از خودتان پرسش هایی می کنید. آیا واقعا اموال و دارایی های من نیازهای مرا برآورده می سازند یا باعث ناراحتی من می باشند. دارایی و ثروت خیال و توهمی بیش نیست (تنها حس مالکیت است و بس) اما هنوز همه ما دائما در مورد پول و ثروت فکر می کنیم!


بهمن

از این هفته خورشید به مدت 4 هفته در طالع متولدین بهمن خواهد درخشید. این تنها زمانی از سال است که خورشید چنین موقعیتی در طالع شما پیدا می کند. بنابر این تحت تاثیر حضور خورشید در طالعتان شما پر انرژی و فعال خواهید بود و افراد برجسته و مهم و موقعیت های مطلوب نیز جذب شما خواهند شد. به طور کلی این هفته فرصت خوبی است که باطری های خود را برای باقی سال شارژ کنید. علاوه بر این این هفته تمرکز شخصی شما افزایش خواهد یافت و شما خودتان را در الویت همه چیز قرار خواهید داد. شما به صورت ذاتی و طبیعی فردی خود محور نیستید، اما با حضور خورشید در طالعتان این خصوصیت در شما ظاهر خواهد شد. تنها عیب این ویژگی آنست که می تواند همکاری و مشارکت با دیگران را برایتان کمی سخت و دشوار سازد، چراکه شما بر نیازها و رشد و پیشرفت خود متمرکز می باشید. علاوه بر این این هفته انتظار می رود که شما به خرید بروید و برای خود و عزیزانتان چیزهای زیبا و متنوع بخرید.


اسفند

از آنجایی که از این هفته حدودا یک ماه تا تولد متولدین اسفند باقی مانده است و شما در آستانه سال جدید ( از روز تولدتان تا تولدتان در سال آینده) هستید، بنابر این این هفته زمان مناسبی برای هدف گذاری در آینده می باشد. این هفته خوب است از خودتان این سوالها را بپرسید. قصد دارید در 5 سال آینده در چه موقعیتی قرار داشته باشید؟ از اکنون تا سال آینده شما به چه جایگاهی خواهید رسید؟ علاوه بر این این هفته تحت تاثیر حضور سیاره های زهره و مریخ در طالعتان شما در ارتباط با دیگران شخصیتی جذاب خواهید داشت و در عین حال برای پیگیری و رسیدن به اهدافتان مصمم و با اراده خواهید بود. خوب است به خاطر داشته باشید که این هفته زمان مناسبی برای بهرمندی از پول و ثروت دیگران می باشد، این بدان معناست که این هفته شما می توانید برای درخواست وام و تسهیلات بانکی اقدام کنید، چراکه همه چیز به نفع شما به خوبی انجام خواهد شد.

ترجمه ویژه تاروت رنگی
مترجم: الهه تدین

در پورتال تاروت رنگی بخوانید:
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی:
کانال تلگرام تاروت رنگی