فال هفته آینده شما

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمیکد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال هفته (از شنبه، 6 آبان تا جمعه، 12 آبان 1396)
لطفا تا نمایش کامل فال صبر کنید...

فروردین

کارهای کوچیکتری هست که باعث می شه فکرت از کارهای بزرگ منحرف بشه. از این جریان استقبال هم می کنی چون زندگی رو راحتتر می کنه. با چیزهای بزرگ طرف شو چون قدرت پیروزی رو داری. در این هفته یک جریان مالی به سمت تو راه می افته و خوبه کاری کنی که ادامه دار بشه. در صورتی که با کسی احساس نزدیکی احساسی کردی و این حس بیشتر از دو روز ادامه داشت بدون که اون آدم می تونه شریک خوبی برات باشه به شرطی که قبل از پایان پاییز یک لینک قوی شما رو به هم وصل کنه.

اردیبهشت

مرزهای بین رویا و واقعیت مبهم می شن یعنی نمی تونی تشخیص بدی که چیزی واقعی است یا تصورات خودت. این مساله در این هفته دردسرخواد شد چون ممکنه از کسی ناراضی باشی ولی به خاطر کاری که واقعا انجام نداده. انتظار مردم هم از تو بالارفته و بهتره چند وقتی زمان کمتری برای دیگران بذاری و به خودت بیشتر برسی. مسائل عاشقانه اما رو به بهبود هستن و کارها هر روز بهتر خواهد شد. بخصوص روز یکشنبه بعدی دریافت یک خبر می تونه تاثیر طولانی مدت و جالبی روی زندگی عاطفی ات بذاره.

خرداد

داشتن فکرهای خوب یک چیزه، اجرا کردنشون یک چیز دیگه. در این هفته ایده جالب و هیجان انگیزی داره توی ذهنت می چرخه که چون بهش عمل نمی کنی کلا غیرمفید واقع می شه. اگر می خوای این شرایط رو تغییر بدی، بدون اینکه نگران اشتباه باشی، عمل کن. در صورتی که کسی رو از دفتر، دانشگاه یا چنین چیزی دوست داری ولی در رابطه نیستین، بهتره این هفته پیش نری چون شرایطتش مهیا نیست و اگر هم پیشنهادی گرفتی، جواب دادن رو حداقل یک هفته عقب بنداز. مواظب سلامتی ات باش چون مشکلات کوچیک سلامتی دیده می شن.

تیر

دروغی باعث ناراحتی عمیق می شه. این دروغ «تقصیر» هیچ کس نیست بلکه آروم آروم پیش اومده و الان هم پذیرفتنش از طرف آدم ها و بیخیال شدن نسبت به بهش بهترین روش است – به شرطی که افرادی که از دروغ سود می کردن، معذرت خواهی کنن. بودن زحل، مساله ای مربوط به پول رو مطرح می کنه و اگر پول لازم داری سعی کن از آدم ها قرض بگیری ولی به سپرده هات دست نزنی. فضا برای احساسی روحانی فراهم است و خوبه در این هفته با تمرکز، دعا یا هر چیزی که ترجیحش می دی، کم به روح ات برسی. دنبال عشق نباش چون این هفته جاش نیست.

مرداد

در این هفته تلاشت برای باز کردن یک راز تا حد قابل قبولی موفق می شه. گوشه هایی از یک مساله اگر تاریک مونده، بهتره که تاریک بمونه چون باز شدنشون فقط رنج افراد رو بیشتر می کنه. در این هفته تمرکزت رو فقط روی یک هدف بذار و جوابی اگر قراره بده، بهتره یا «نه» باشه یا تا هفته بعد عقب بیافته. چیزی که در قلب داری رو بگو بدون اینکه نگران عواقبش باشی. به ظاهرت دقت کن چون نیازمند یک تغیره! این هفته برای متولد مرداد هفته خوبی است چون توش می تونه جواب سوالی که خیلی وقت بود منتظرش بود رو بگیره – البته به شرطی که سوال درست رو پرسیده باشه.

شهریور

در صورتی که احساساتت رو مستقیم، بدون نگرانی و جدی مطرح کنی می تونه تاثیری بزرگ در زندگی آینده ات بازی کنه. از این هفته برای به اشتراک گذاشتن چیزی با یک نفر استفاده کن. اگر واضح تر بگم کسی هست که دوست داری چیزی رو با تو شریک بشه ولی تو مقاومت کرده ای یا اصلا متوجه نشده ای! به سمتش برو و کمی بازتر باش. وقتی حرف های جذابی توی گوشت زمزمه می شه خودت رو رها کن و از هفته لذت ببر. کسی مثل تو مهارت های خوبی داره که هنوز ازشون استفاده نکرده و اگر حوصله ات سر رفت بد نیست سری به چیزهایی بزنی که چند وقت پیش سعی کرده بودی یادشون بگیری ولی ادامه ندادی. این هفته و هفته بعد برای تو فرصتی عالیه برای شکوفا کردن استعدادها.

مهر

تو فرصتی خوب داری برای اظهار مسائلی عاطفی. این هفته زحل سنگین توی خونه عواطف (دوم) است و اگر چیزی رو بگی، حتما به درستی شنیده می شه. دقت کن که آدم ها خیلی وقت چیزهایی رو شروع می کنن ولی تمومش نمی کنن. در این هفته بد نیست اگر سراغ اون چیزی بری که مدتی پیش سعی کردی شروع کنی ولی بدون تمرین کافی، حوصله ات سر رفت و کنارش گذاشتی. خودت رو موظف کن که دو یا سه جلسه در این هفته تمرینش کنی و می بینی که باعث خوشحالی می شه. یک قول قدیمی رو دوشت سنگینی می کنه و خوبه نسبت بهش جدی باشی، انجامش بدی و تمومش کنی. هفته خوبی برای متولد مهر است، خودت رو دوست داشته باش!

آبان

مدیریت کردن درخواست هایی که دیگران ازت دارن کار راحتی نیست و اگر واقعا قراره از عهده همه‌شون بربیای، باید اول همه رو روی کاغذ بنویسی بعد اونهایی که واقعا دوست نداری رو خط بزنی و بقیه رو به ترتیب انجام بدی. حواست باشه که منابع آدم محدود هستن و زمان گذاشتن برای همه چیز، عملی نیست. چیزهای غیرمهم رو کنار بذار تا کارهای مهم بهتر انجام بشن و از خودت راضی تر باشی. اگر در مورد عشق سوالی مشخص داره، جوابش مثبت است. اتفاقی که در جریانه به نفع تو تموم می شه. در صورتی که با کسی در رابطه عاطفی هستی، با هم خوش باشین چون زندگی زیباست. اگر اینطور نیست، اون رابطه، به نفعت نیست.

آذر

گوش دادن! این هفته نه فقط آدم ها که چیزها می خوان با تو حرف بزنن و خوبه که خیلی دقیق و خوب بهشون گوش بدی. در این هفته اگر اطلاعاتی بهت رسید، بدون که مخلوط به کمی اشتباه هم هست ولی چیزی که لازمه رو به راحتی می تونی ازشون برداشت کنی. به اطرافت دقت کن تا اطلاعات باعث بهتر شدن شرایطتت بشن. گاهی برای ساختن، باید کمی هم خراب کرد – نترس! برای متولد آذر این هفته هفته پر ماجرایی پیش بینی می شه و باید براش آماده باشی. اگر کم میوه می خوری حتما به رژیم غذایی ات اضافه اش و ورزش کن تا بدن سالمت بتونه به کمک روحیه‌ات بیاد و از این هفته و هفته بعد، برنده بیرون بیای. با یک فامیل مشورت کن و به حرفش اعتماد کن.

دی

معمولا تو هستی که بقیه رو از شرایط سخت نجات می دی ولی الان برای بیرون اومدن از وضعی که توشی نیاز به یک هل داری! اگر لازمه آدم های مختلف رو ببین و کشف کن که کدوم بهتر می تونن ماشینی که استارت لازم داره رو هل بدن. به آدم ها فرصت بده فکرهاشون رو بگن و انتخاب کن که کدوم برات جالبتره. اصلا مجبور نیستی در شرایطی که نمی خوای باشی پس اگر لازم می بینی تغییر ایجاد کن. در صورتی که در رابطه با کسی هستی سعی کن ازش برای پیشرفت انرژی بگیری و اگر تنهایی با کسی باش که بتونه بهت قدرت بده. حداقل در این دو هفته قرار نیست تو انرژی بخش بقیه باشی. به یک دوست خیلی خوب و قدیمی سر بزن که خیلی وقته ندیدیش و ازش چیز جالبی در می یاد.

بهمن

چشم‌هات رو کاملا باز نگه دار چون اتفاقات پر از درس در راهه. پا در راهی گذاشتی که برات عجیبه اما نگران نباش چون اتفاقات در طولانی مدت به نفع تو تموم می شن. راز پیروزی داشتن قلب صاف و اعتماد به نفس است. برای قلب صاف در این هفته باید کمی تمرکز کنی – یوگا، دعا، پیاده روی یا هر چیزی که کمکت می کنه و برای رسیدن به اعتماد به نفس دو دقیقه نگاه کردن در آینه کافیه. اگر تو اعتماد به نفس نداشته باشی کی داشته باشه؟ به موفقیت هات فکر کن. سر زدن به یک دوست قدیمی بسیار مهم است و راه جدیدی برات باز می کنه. اگر از چیزی ناراحت شدی حتما موضوع رو با دیگران مطرح کن چون یک نفر که دوست نداره تو ناراحت باشی، ازت دفاع خواهد کرد. در این هفته در دادن جواب «بله» کمی احتیاط کن و اگر مجبور شدی، یک شرط خروجی بذار که بتونی بگی به اون دلیل ترجیح دادی معامله رو به هم بزنی.

اسفند

چیزی که فکر می کنه باید گفته بشه رو بگو حتی اگر نگران اینی که بقیه چه فکری در موردت می کنن. حالا که خورشید سرطان درست بالای سرت است، ممکنه احساس انرژی خیلی زیادی بکنی و لازمه بدونی که این مساله حداکثر همین هفته رو دوام می یاره. کار خیلی طولانی مدتی رو شروع نکن چون سطح انرژی پایین خواهد اومد و کار ناتموم. اگر قراره چیزی رو شروع کنی، طوری برنامه بریز که قدم اولش در همین هفته تموم بشه. یکشنبه بعدی امکان تجربه کردن یک حس بسیار عمیق عاطفی هست. اگر با کسی هستی، اون روز حتما ببیننش و اگر با کسی نیستی و می خوای باشی، در اطراف کسی باش که دوستش داری تا معجزه بتونه اتفاق بیافته.


loading...
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

دسته بندی مطالب
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: