فال ماهانه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال فروردین 1398: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید

فروردین

امسال سالی پر پول برای شماست. پیشنهادهای بسیاری دریافت خواهید کرد. بهترین را انتخاب کنید و مشورت با دوستان را فراموش نکنید. گاهی بسیار آشفته و سردرگم می شوید که انگار کوهی از مشکلات برابر شماست اما با صبر و پشتکار آنها را کنار می زنید. به زودی همه چیز روبه راه خواهد شد. هیچگاه نگویید شانس ندارم چراکه شانس در راه است. به زودی در میان اطرافیان به عنوان فرد موفق شناخته خواهید شد.


اردیبهشت

هیچگاه رازهای دل را چون سفره پهن نکنید. یادتان باشد ترس، نبوغ و لیاقت شما را از بین می برد. پس به خدا توکل و کار بزرگ خود را آغاز کنید. همیشه از بزرگترها درس بگیرید زیرا آنها بسیار با تجربه اند. به هیچ فردی کورکورانه اعتماد نکنید. خلوت خود را با دوست یا همسر خود تقسیم کنید. اتفاق خوبی در راه است که زندگی شما را دگرگون می کند پس قدر این اتفاق را بدانید. به پاس نعمت های موجود، خدارا شکر کنید. آن معامله را انجام ندهید. به ضرر شما تمام می شود.


خرداد

برای رسیدن به هدف بزرگی که دارید، تلاش می کنید. بدون تلاش به هدف تان نمی رسید. در رسیدن به هدف مواظب باشید حق کسی پایمال نشود. وقتی به هدف رسیدید خدا را یاد کنید. مسائل را سخت نکنید و با آنها به آسانی برخورد کنید. کمی غمگین به نظر می آیید. این مسئله اطرافیان شما را ناراحت می کند. پس لبخند بزنید. در تصمیم گیری حساسیت به خرج ندهید و برای آینده خود زودتر تصمیم درست بگیرید


تیر

هر روز زندگی را یک عمر بدانید که صبح آن آغاز زندگی است. چند وقتی سختی های شما زیاد شده بود، خوشحال باشید زیرا یک برد بسیار خوب در انتظار شماست. فقط حواس تان باشد دشمنان از شادی شما ناراحت می شوند. پس از چشم بد بترسید. از این فرصت پیش آمده استفاده کنید زیرا می تواند زندگی شما را تا حد زیادی بهتر کند. از دوستان خود کمک بگیرید. در ضمن خانواده خود را فراموش نکنید که آنها همیشه به یادتان هستند.


مرداد

یکی از مشکلات زندگی تان از سر راه کنار می رود و به زودی آغازی دوباره در زندگی خواهید داشت. به زودی از حقایقی باخبر خواهید شد که از برخی دلواپسی ها نجات می یابید و شما را از اعتماد کورکورانه نسبت به یک نفر بازمیدارد. مردان متولد این ماه در عقیده خود بسیار ثابت قدم هستند پس اگر همسر شما متولد این ماه است فرد بسیار مناسبی برای مشاوره است. به زودی دوستان شما متوجه وفاداری و رازداری شما خواهند شد. پس همیشه به دوستان خود وفادار بمانید.


شهریور

گاهی اتفاقاتی در خانواده پیش می آید که تا حدودی قابل پیش بینی است. وقتی شما چیزی را نمی خواهید به هزار دلیل و بهانه از آن طفره می روید و همین لجبازی و یکدندگی شماست که مشکل ساز می شود. دوست عزیز! از قدیم گفته اند ترس برادر مرگ است. پس نباید بترسید. باید حساسیت خود را نسبت به مسائل اطراف کاهش دهید و نگذارید به سرعت و بدون اندیشه تحت تاثیر این و آن قرار بگیرید. گاهی یک هدیه کوچک هم می تواند گره گشای مشکل بزرگی باشد. مشروط بر این که از روی عشق و محبت باشد.


مهر

اگر گاهی اوقات زندگی بر وفق مراد نیست خرده مگیر. تمام فکر و ذهن شما درگیر کاری است که باید انجام شود. بسیار خوب است و ادامه دهید تا با موفقیت انجام شود. امید به خدا و یاد خدا را فراموش نکنید که قطعا معجزه خواهد کرد. دنیا دو روز بیشتر نیست. پس این دو روز را با شادی بگذرانید. کمی بیشتر با دوستان خود در ارتباط باشید زیرا آنها روی دوستی با شما بسیار حساب باز کرده اند و همواره شما را دوستی وفادار می پندارند.


آبان

مسیر زندگی پر است از سختی ها، مشکلات، شادی ها و غم ها. پس با یک اتفاق بد ناراحت نشوید و با یک اتفاق خوب هم از خود بی خود نشوید. راه پرپیچ و خم زندگی را طی و سعی کنید این مسیر را برای خود هموار کنید. مشکل بزرگی را پشت سر گذاشته اید، اما تمام شد، اینک وقت آن است که کمی استراحت کنید. سعی کنید به سفر بروید و برای ادامه مسیر زندگی آماده تر باشید. خبرهای خوبی درباره کار خود می شنوید که روحیه شما را تقویت خواهد کرد.


آذر

می گویند مشکلات را بر روی ماسه ها و موفقیت ها را بر روی سنگ مرمر حک کنید. راز خود را فاش نکنید و سعی کنید آن را در دل خود نگه دارید. زیرا رازی که فاش شود دیگر راز نیست. دل تان از برخی مسائل گرفته اما آنها را فراموش کنید. از تمام لحظه های زندگی استفاده کنید زیرا می روند و باز نمی گردند. بیایید دوست بداریم تا دوستمان بدارند. بیایید عاشق باشیم تا عاشق مان باشند. بیایید شاد باشیم تا شادی به سراغ ما بیاید. دیگر زمان زندگی مشترک فرارسیده پس انتخاب کنید و به سوی آن بروید.


دی

دوست عزیز! آدمی که امروز را از دست بدهد فردا را هم نخواهد یافت. لبخند زدن در هنگام سختی و ناملایمات زندگی نشان دهنده قدرت یک ذهن استوار است. سعی کنید چیزهایی را که دوست دارید به دست بیاورید. اگر سخت است چیزهایی را که دارید دوست داشته باشید، در شما نیرویی است که نوید واقعیت یافتن رویاهاست. درست است زندگی لحظات سخت و تلخ بسیار دارد اما شما آنها را به دست فراموشی بسپارید. سر قول تان باشید و او را بیش از این منتظر نگذارید.


بهمن

به نظر می آید از پیدا شدن یک رقیب احساس سرخوردگی می کنید. احساس می کنید بدشانسی می آورید و آرزوهای تان بر باد می رود. افکار منفی را از سرتان دور کنید. در کارتان شرکایی هستند که باعث موفقیت و خوشحالی شما خواهند شد. اگر مشکلاتی برای تان پیش آمده به زودی زود رفع خواهند شد. هیچگاه به دارایی دیگران چشم ندوزید و قدر آنچه را که دارید بدانید. برای رسیدن به موفقیت چند راه وجود دارد. بهترین را انتخاب کنید. محیط کار خود را برای خود جذاب کنید.


اسفند

کمی انگیزه خود را از دست داده اید. با مقداری صبر و پشتکار و کمک از خدا مشکلات را کم خواهید کرد و اگر به صبوری ادامه دهید مشکلات از سر راه شما کاملا کنار خواهند رفت. بر سر چندراهی قرار گرفته اید ولی به نتیجه دلخواه نرسیده اید. بر تلاش خود بیافزایید. قطعا راه درست را پیدا خواهید کرد. شخصیت شما به گونه ای است که دیگران را چون آهن ربا جذب می کنید. از این ویژگی مهم برای انجام بهترین کارها استفاده کنید. یادتان باشد خیلی سریع نباید بله گفت. تحقیق یادتان نرود.


به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» کمان : فرزندی نیکو از خویشان و اطرافیان به دنیا می آید، فرزندی پسر - به دست آوردن موفقیت به سختی - به مشقت نیز تعبیر می شود.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب