فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی


کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال خرداد 1396 : این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

زندگی برای شما زیباتر از گذشته خواهد شد، به اطراف خود نگاه کنید، گذشته ها، گذشته است. آینده را باور کنید... بالاخره این مشکلات هم به پایان خواهد رسید. به اطراف خود به دقت نگاه کنید و مواظب کسانی باشید که به ظاهر با شما فامیل و یا رفیق هستند. زندگی با عشق زیباتر و دل انگیزتر از گذشته خواهد شد. شما می توانید این موضوع را امتحان کنید. فراموش نکنید که آینده توسط خود شما و با تلاش های امروز شما رقم می خورد، پس آینده خود را خوب بسازید. هنوز وقت برای ساختن هست.


اردیبهشت

این درست که دیگران توقع زیادی از شما دارند، اما باور کنید بیش از اینها می توانید برای خود و دیگران مفید باشید. درباره موضوعی که شما را گاهی اوقات به خود مشغول می کند، یک فکر اساسی کنید، بالاخره باید تکلیف خودتان را با خودتان معلوم کنید. قدر این همه توانایی و استعدادی را که در وجود شما قرار دارد بدانید و با شستن چشم های تان سعی کنید تا دنیا را طور دیگری ببینید. به آسمان پرستاره و مهتابی به دقت نگاه کرده و خود را بیشتر نقد کنید. شکفتن، جوانه زدن و پیشرفت در ذات شماست. به او پاسخی در خور توجه بدهید!


خرداد

خوش به حال تان با این همه روحیه خوش که در وجود شماست، اما حیف که گاهی زود از کوره در می روید. برای پیشرفت بیشتر، سرمایه گذاری دقیق تری روی دوستی هایی که اخیرا برای شما به وجود آمده انجام دهید. سکوی پرتاب شما می تواند یکی از همین افراد نزدیک شما باشد. برای قول و قرارهای تان هم اهمیت قائل شوید. این قدر دیگران را منتظر نگذارید و در تصمیمی که می خواهید بگیرید تردید به خود راه ندهید. به بزرگترها بیشتر توجه کنید و جواب محبت را هم فقط با محبت بدهید. زندگی را دوست بدارید. تولدتان مبارک


تیر

باور کنید بهترین کار شما برای دیگران کمی خویشتنداری، صبر و حوصله است. زود عصبانی نشوید. شاید مشکلی کمی شما را ناراحت کند، اما باور کنید این روزها می توانید دوباره متولد شوید. به زندگی لبخند بزنید و آینده را در آغوش بکشید. مواظب باشید در دوستی ها همه مثل یکدیگر نیستند. تنهایی آزاردهنده، که برخی اوقات شما را رنج می دهد فقط با توجه بیشتر به خدا و حضور در بین اقوام که به شما علاقه دارند از بین خواهند رفت. یک خبر خوش و امیدوارکننده را خواهید شنید که سبب پیشرفت و ترقی محسوس در کارهای تان خواهد شد.


مرداد

آنچه شما به دنبال آن هستید در قلب شما حبس شده است. کمی به اطراف خود با دقت نگاه کنید. مشکلات پایان یافتنی نیست اما مواظب آدم های حسود باشید. خیلی ها نمی خواهند شما در این شرایطی که هستید باشید. در چند روز آینده گره از کارهای تان گشوده خواهد شد. به آینده و توان خود اطمینان کنید. آینده متعلق به شماست. با دست های خود آن را بسازید. به اطراف خود خوب نگاه کنید. به طور حتم موفقیت هایی خواهید یافت. شما قوی تر از آن هستید که با این عدم توجه دیگران، خم به ابرو بیاورید.


شهریور

برای رسیدن به اهداف خود باید کمی برنامه ریزی دقیق تری انجام دهید. به آرزوهای غیرواقعی فکر نکنید. زندگی را جدی بگیرید. شانس در اختیار شماست، اگر به خود اعتماد بیشتری کنید. مواظب حرف های تان باشید. آزار دادن دیگران کار درستی نیست. دقت کنید که قلب دیگران را به درد نیاورید. فراموش نکنید هر کسی نان قلب خود را می خورد. نگران نباشید، مشکلات شما برطرف خواهد شد اما بهتر این است که از گذشته و برای ساختن آینده استفاده کنید. عشق را فراموش نکنید و به او احترام بگذارید.


مهر

باید خوب فکر کنید. درست است که در بسیاری از موارد حق با شماست، اما قبول کنید که شما هم باید برخی از روحیات خود را تغییر بدهید. به دیگران هم فرصت ابراز وجود بدهید و مطمئن باشید با این کارها خیلی بیشتر از گذشته محبوب دیگران خواهید شد. عاشقانه زندگی کنید تا زندگی بر شما لبخند بزند. ناراحتی های خود را در تنهایی بروز ندهید. کمی هم به فکر خودتان باشید. این حق شماست که مثل دیگران از درون هم شاد باشید.


آبان

دوستانتان را فدای کار و پول نکنید و به حرف های دیگران توجه بیشتری داشته باشید. یک سفر به همراه خانواده خواهید داشت. اگر کمی دقت کنید به همه شما خوش خواهد گذشت. منتظر یک خبر سرنوشت ساز که در آینده به شما خواهد رسید باشید. ناراحتی های خود را فقط در تنهایی و برای خود نگه دارید. مراقب آدم های دور و برتان باشید که آنها زندگی شما را خراب کردند. یک اتفاق مهم که خیلی ها منتظر آن بودند به وقوع می پیوندد. به وجدان خود مراجعه کنید. شما کارهای اشتباه زیادی انجام دادید.


آذر

مواظب باشید غرق کار نشوید. یک دوست از برخی حرف های شما آزرده شده است. از او دلجویی کنید. برای موفقیت بیشتر مثل همیشه خدا را فراموش نکنید. به خانواده و اطرافیان خود بیشتر توجه کرده و با آنها بیش از گذشته صادق باشید. روحیه خسته خود را با خواندن دعا آرامش ببخشید. یک درد قدیمی کمی شما را آزار می دهد. بهتر است که به خودتان بیشتر توجه کنید. نهال عشق را در قلبتان با نور محبت و دوستی بارورتر از گذشته کنید. به زودی یک خبر خوب دریافت خواهید کرد.


دی

اکثر مشکلات شما به یک نفر بر می گردد که اگر دقت کنید او را در اطراف خود خواهید دید. به حرف های اطرافیان خود توجه بیشتری نشان دهید. بیش از این، چشم های منتظری که شما را می خواهد معطل نگذارید. در تصمیم خود راسخ باشید. باور کنید آینده متعلق به شماست، پس باید آن را دوباره بسازید. موفقیت در انتظار شماست. در تصمیمی که گرفته اید نترسید و به خود تردید راه ندهید و همیشه عاقلانه رفتار کنید.


بهمن

وقت خود را بیهوده تلف نکنید. با برنامه ریزی دقیق تر، می توانید موفقیت بیشتری به دست بیاورید. حلق شما بیش از اینهاست چرا که توانایی شما بیشتر از خیلی هاست. فقط مواظب چشم های بخیل باشید. فریب حرف های ظاهری دیگران را نخورید. به خود امیدوار باشید. آدم های جسور و شجاع که نباید در برابر مشکلات این گونه ضعف از خود نشان بدهند، احساسات خود را کنترل کرده و اجازه ندهید بر عقل و منطق شما مستولی شوند. گل های زیبای زندگی تان را با محبت واقعی شاداب سازید. برای حل مشکلات از خدا کمک بخواهید.


اسفند

مواظب افراد بدخواه که در نقش دوست ظاهر می شوند باشید. موفقیت و خوشبختی، کم کم با گذشت زمان به دست می آید و به فکر موفقیت های یک شبه نباشید. خیلی ها می خواهند از شما سوءاستفاده کنند. مواظب آنها هم باشید. به زندگی و اطرافیان خود بیشتر لبخند بزنید و ارتباط خود را با آنها بیشتر کنید. کسی شما را از صمیم قلب دوست دارد. حادثه ای که شما را آزار می دهد ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد. کمی با اطرافیان خود آرام تر و صمیمی تر برخورد کنید.


کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
اینستاگرام تاروت رنگی
دسته بندی مطالب
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: