فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال تیر 1397: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

مطلبی فکر شما را به خود مشغول کرده و درباره آن صحبت می کنید. اگر می خواهید که همه موارد به خوبی پیش برود و در انتهای کار، احساس شرمندگی نکنید آرامش خود را حفظ کنید و امیدوار باشید و فرصتی به شریک عاطفی تان بدهید. او حرف های زیادی برای گفتن دارد.


اردیبهشت

گذشت را در زندگی، سرمشق خود قرار دهید و از غرور و خودخواهی بکاهید. به موفقیت هایی می رسید. بدانید همواره دوستانی هستند که پشتیبان شما بودند تا به این موفقیت ها برسید، پس فقط به نفع خود کار نکنید. همیشه رازدار دیگران باشید. کسی که نتواند رازدار باشد به زودی دوستان خود را از دست می دهد. در یک مهمانی، ملاقاتی خواهید داشت که برای آینده شما موثر واقع خواهد شد. یک رابطه عاطفی به زودی کل زندگی شما را دگرگون خواهد کرد.


خرداد

طی روزهای آینده، کارهایی را که نمی دانید نهایتش چه می شود انجام ندهید. یکی از مهمترین و بهترین خاطرات شما دوباره تداعی خواهد شد که خوشحال تان می کند. اعتماد به نفس شما خوب است اما نباید به غرور تبدیل شود. هدف ویژه ای دارید که نکات مثبتی در آن نهفته پس سعی کنید تا به انجام برسانید. تو معامله ها بیشتر دقت کنید و بی جهت اعتماد نکنید. از گذشته درس بگیرید. سعی کنید به وعده های تان عمل کنید تا بدقول خطاب نشوید. او شما را خیلی دوست دارد.


تیر

برخی تضادهای خانوادگی شما نگران کننده خواهد بود. آنچه که شما در گذشته از آن احساس امنیت و آرامش می کردید ممکن است اکنون باعث ناراحتی هایی برای شما شود. به تغییر و تحولاتی فکر کنید که زندگی شما را فعال تر می کند. بعضی ها نسبت به شما حسادت می ورزند اما درایت و خوش خلقی شما بالاخره این فضا را تغییر می دهد. یک دیدار ناگهانی با یک دوست قدیمی، دوباره خاطرات شیرین گذشته را تکرار می کند. ازدواج تان را جدی بگیرید.


مرداد

از کینه و کدورت دست بردارید و خنده را مانند گلی بر لب هایتان بنشانید که دوستی و نیکویی همانند پلی است به دل دیگران. به آینه بنگرید و دل تان را همانند آن صاف و بی غش کنید. بعد می بینید که آینه به شما لبخند رضایت می زند. زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد. به خود بیایید. گذشته را فراموش کنید و به آینده ای درخشان بنگرید چون زندگی زیباست. در معامله مسکن همه موارد را در نظر بگیرید. روزهای خوبی است که او از شما «بله» بشنود.


شهریور

این روزها، روزهای عجیبی برای شما خواهد بود. آنچه را که می خواهید، در محیط اطرافتان در می یابید. ممکن است اشتباهاتی از شما سر بزند ولی حواس تان باشد و در هر موقعیت جلوی اشتباه تان را بگیرید. به ظاهر خوب افراد بسنده نکنید بلکه باطن آنها را دریابید. تلاش های خود را صرف کارهایی کنید که مفید باشد. این که زندگی برای شما تکراری شده جمله ای بیهوده است؛ چراکه عشق همواره زندگی را از یکنواختی خارج می کند. می دونید که عشق حرف حالیش نیست.


مهر

فکر می کنید تنها هستید و توجه دیگران به شما کاهش یافته، اما این طور نیست، تنها باید به اطرافیان تان بیشتر توجه کنید. انجام یک عمل خیر از طرف کسی که انتظار نداشتید موجب می شود نظر شما نسبت به او عوض شود. ممکن است یک پیشنهاد عاطفی و احساسی شما را غافلگیر کند. در مورد احساس طرف مقابل تحقیق و بررسی کنید. شاید شکست قبلی تان جبران شود.


آبان

شما همیشه تحت تاثیر محیط اطراف خود هستید. اکنون به جای آن که زانوی غم، در بغل بگیرید چاره ای بیندیشید که موانع زندگی تان رو به افزونی نرود و کاهش یابد. از جایی که انتظارش را ندارید کمک دریافت می کنید ولی شما آنقدر مشغول و نگران مسئولیت های تان هستید که توجهی به این کمک نمی کنید. او هنوز امید دارد تا دوباره شما را به دست آورد. فرصتی دوباره به خودتان بدهید.


آذر

مراقب باشید زمان را از شما نگیرند یا آن را از دست ندهید. با صداقت به زندگی تان گرما ببخشید و سعی کنید اشتباهات گذشته را تکرار نکنید. اگر قصد سفر دارید بهتر است آن را به بعد از انجام اموری که به شما محول شده موکول کنید. در حرفه خود ممتاز می شود و موقعیت اقتصادی خوبی برای تان فراهم خواهد شد. درمورد اختلافات فامیلی یا اختلاف با دوستان نزدیک خود با سیاست رفتار کنید و همه پل های پشت سر خود را خراب نکنید. از اول به او بگویید «نه» و نگذارید بیش از حد انتظار بکشد...


دی

دوست عزیز به زودی خبرهای بسیار شگفت انگیزی خواهید شنید. به کسانی اطمینان کنید که شایستگی اعتماد و مشورت را داشته باشند اما درمورد اطرافیان خود ریزبین و بدبین نباشید. دو ملاقات مهم خواهید داشت که یکی درمورد مسائل تحصیلی و شغلی است و دیگری درمورد زندگی عاطفی تان. او از شما دلخور بوده اما پس از روشن شدن واقعیت از کرده خود پشیمان شد. او را بپذیرید. به او دروغ نگویید، او می خواهد اشتباهاتش را جبران کند.


بهمن

ممکن است از طرف دوست یا برخی افراد نزدیک، مشکلاتی برای تان ایجاد شود. روابط خانوادگی شما گسترش خواهد یافت و چنان سرگرم شوید که حتی فرصت نکنید که به ناامیدی فکر کنید. امروز سخت ترین چیزی را که می توان در زندگی یاد گرفت این است که از روی کدام پل باید رد شد و کدام را باید خراب کرد. در زمینه کاری با یک رقابت سخت روبه رو خواهید شد. شما از رقیبان خود هیچ چیز کمتر ندارید و با تصمیمانی عقلانی موفق خواهید شد. او می خواهد به شما پیشنهادی بدهد... آن را بپذیرید.


اسفند

تغییر و تحول در این مقطع زمانی برای شما مفید نیست. با افراد خانواده بحث و جدل نکنید چراکه ممکن است باعث دلخوری یکی از آنها شوید. کمی آرام و قرار داشته باشید و در کارها عجله نکنید تا به آرامش لازم برسید. کسی که دوستش دارید از شما کمکی می خواهد اما شما در این اقدام تردید می کنید. از قدیم گفته اند در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. یک سفر کوتاه انتظارتان را می کشد.

به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» دستبند : برای زنان دلیل بر شوهر و برای مردان دلیل بر سختی و تنگدستی است.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.