فال ماهانه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال شهریور 1398: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید

فروردین

این ماه برایت ترکیبی از همه اتفاقات خوب و بد بود؛ پس از اتفاقات خوب خوشحال باش و برای رفع مشکلات به پروردگارت توکل کن. به دنبال منابع تازه ای برای کسب درآمد هستی؛ سعی کن که راه هایی را که به تو پیشنهاد می شود، امتحان کنی و ببینی که شانست در کجاست. این روزها هزینه های اضافی زیادی داشته ای که نمی توانستی آنها را نپردازی؛ بهتر است پس اندازی داشته باشی تا در این مواقع به مشکل مالی برنخوری. سفری در پیش است که می تواند کاری باشد. فرصت های خوبی برای آغاز چیزهای خوب در زندگی ات به وجود می آید و روزهای عاشقانه ای را در پیش داری. دلخوری هایت را از اطرافیانت کنار بگذار و یک راه آشتی را پیدا کن. در زندگی بیشتر به مسائل معنوی رو بیاورتا احساس آرامش بیشتری داشته باشی. از امروزسعی کن با تمرکز بیشتری کارهایت را پیش ببری و خلاقیتت را بیشتر به کار بگیری تا موفق شوی. اوضاع فکریات کمی آشفته می شود؛ اما نگران نباش، چون این حالت زودگذر است. آدم باتجربه ای شده ای، اما در کارهایت، مشورت کردن را فراموش نکن.


اردیبهشت

نگرانی هایت را رها کن و سرت را با خواندن کتاب مورد علاقه ات یا ثبت نام کردن در هر رشته ای که به آن علاقه مند هستی، گرم کن، آدم باهوش و مستعدی هستی؟ پس سعی کن از این نعمت خدادادی نهایت استفاده را ببری. در بعضی روابطت مشکلاتی وجود دارد، از کوچکترین آنها شروع کرده و برای رفع هرکدام از آنها راه حلی پیدا کن. همیشه دوست داری برای هر چیزی یک توجیه منطقی پیدا کنی، اما باید بپذیری که در زندگی، برخی چیزها هستند که بدون هیچ دلیل و برهانی اتفاق می افتند و درنهایت تبدیل به تجربیات تو در زندگی می شوند. فاصله هایی را که به وجود آمده است، با مهمانی دادن از بین ببر. برای رسیدن به هدفهایت به برنامه ریزی جدیدی نیاز داری؛ برای این کار با فرد باتجربه ای مشورت کن تا پشیمان نشوی. باید روش های تازه ای را برای رسیدگی به کارهایت در پیش بگیری و اگربعضی وقت ها نمی توانی از راهی به هدفت برسی، راه های دیگری را امتحان کن.


خرداد

درباره تصمیمی که گرفته ای، نظرت را تغییرنده و از این شاخه به آن شاخه نپر. سعی کن عزمت را جزم کنی و با اراده ی بیشتری کارهایت را پیگیری کرده و قدم های بعدی ات را درست برداری. در این ماه محتاط و محافظه کار باش و با سیاست، عمل کن. آدم هایی با انرژی منفی اطرافت هستند؛ سعی کن حضور آنها تو را افسرده و غمگین نکند. هرچه در حالت افسردگی و گوشه گیری باقی بمانی، مشکلاتت حل نمی شود و حتی ممکن است پیچیده تر هم بشوند. از قدرت هایی که داری نهایت استفاده را ببرتااعتماد به نفس بیشتری داشته باشی. برای آخر هفته برنامه ای داشته باش تا همراه با خانواده ات ساعاتی را به تفریح بپردازی و از کسالت و رخوت خارج شوی. از رنگ های شاد در لباس ها و دکوراسیون منزلت استفاده کن تا روحیهات بالا برود. با افراد بدبین مراوده نکن، چون ممکن است که شک و بدبینی آنها در توهم اثر بگذارد. اگر جزو آن دسته از آدم ها هستی که دوست دارند از داستان های دوروبرشان سر در بیاورند، بهتر است از این کار دست برداری و بیشتر به زندگی خودت برسی.


تیر

این روزها مانند ستاره میدرخشی و در این فصل هر روز شاد و سرحال خواهی بود. تازگیها یاد گرفته ای که نسبت به دنیای اطرافت نگرش بهتری داشته باشی و توقعت را از اطرافیانت کم کنی. برای انجام دادن کارهایت احتیاج به قدرت و انگیزه داری تابتوانی کارهایت را به خوبی انجام بدهی و از عهده همه آنها بربیایی، خیلی وقتها کارها براساس برنامه ریزی هایت پیش نمی روند، اما هیچ اشکالی ندارد. زندگی را سخت نگیرتا مشکل خاصی برایت پیش نیاید. نسبت به همسر و اطرافیانت مسئولیت های زیادی به عهده داری آنها را فراموش نکن و سعی کن به آنها عمل کنی. در این چند ماه مسئولیت های جدیدی هم برعهدهات گذاشته می شود؛ نهایت سعیات را بکن تا بهترین نتیجه را بگیری. به زودی دوستی پیدا میکنی که با او احساس نزدیکی زیادی خواهی کرد؛ اما مراقب باش که بیش از حد به کسی اعتماد نکنی و رازهایت را با هر کسی در میان نگذاری تا پشیمان نشوی. پدر و مادرت خیرخواه تو هستند و هرگز برای تو بد نمی خواهند؛ به نصیحت هایشان گوش بده و به آنها احترام بگذار.


مرداد

گاهی در درونت هیجان زیادی را حس می کنی باید مراقب باشی که این حس کار دستت ندهد و بتوانی خودت را کنترل کنی. اتفاقات جالبی در راه هستند که اول تو را متعجب خواهند کرد اما بعد با صبوری که از خودت نشان میدهی، اوضاع به نفعت پیش خواهد رفت. اگر احساس کسالت میکنی، به پزشک مراجعه کن و دلیلش را بشناس و برای رفع آن اقدام کن، سفرکردن را دوست داری و با این کار حس سرزندگی و شادی می کنی. در این ماه هنگام تصمیم گیری هایت احساس تردید و دودلی زیادی را تجربه میکنی؛ سعی کن که کاری به دیگران نداشته باشی و براساس عقل و منطق خود عمل کنی. افرادی که محصل یا دانشجو هستند باید بیشتر به فکر امتحاناتی باشند که قرار است به زودی بدهند. زمان بیشتری را به خانواده ات اختصاص بده و ساعاتی را با آنها بگذران و از حال و روزشان با خبر باش. اگر در اطرافت افراد سالخورده ای هستند که به کمک و همراهی تو نیاز دارند، زمانی را به ایشان اختصاص بده و بگذار دعای خیرشان پشت سرت باشد.


شهریور

دوست عزیزم. تولدت مبارک. حد و حدودت را مشخص کن و نگذار دیگران وارد حد و مرزت بشوند. اشتباهاتت را بپذیرو عذرخواهی کن. در این هفته از لحاظ عاطفی احساس آرامش میکنی و ساعات خوشی را خواهی گذراند. سعی کن در درونت ثبات و تعادل داشته باشیم تا رویارویی با موقعیت ها برایت ساده تر باشد. به افراد منفی باف نزدیک نشوتا نتوانند با انرژی منفی شان برتوهم اثر بگذارند. فراموش نکن که هر اتفاقی یک دلیلی دارد و ما از حکمت خداوند چیزی نمی دانیم. در این فصل فرصتهای جدیدی که منتظرشان بودی برایت پیش می آیند؛ فقط باید دقت کنی که آنها را از دست ندهی. آخرهفته ها را به استراحت بگذران تا برای شروع هفته جدید انرژی کافی داشته باشی. هر چیزی را که به ذهنت می رسد، به زبان نیاور؛ همیشه اول فکرکن، بعد حرف بزن. چیزهایی را که باعث اختلاف بیشتر بین تو و نزدیکانت می شود، کنار بگذار و فراموش نکن که نمیتوانی کسی را عوض کنی و باید هر کسی را به همان صورتی که هست، بپذیری. روی کارهایی که جنبه مالی دارند، بیشتر فکر کن و دست از عجله کردن بردار؛ به قول معروف، دو بار فکرو یک بارعمل کن.


مهر

پیشرفت بسیاری خواهی کرد و موقعیت های خوبی برایت پیش می آید؛ حواست جمع باشد تا آنها را از دست ندهی. سعی کن خودت را کنترل کنی و زود از کوره در نروی. آدم های حسودی را در اطرافت می شناسی؛ سعی کن با آنها دمخور نباشی تا کمتر آسیب ببینی. اگر با خانواده ات در مسئله ای به سوء تفاهم رسیده ای، سریع در پی از بین بردن آن باش و اگر لازم است توضیحی بدهی، حتما این کار را بکن. انتظار نداشته باش که همه تو را درک کنند و بفهمند؛ گاهی هم تو خودت را جای دیگران بگذار و سعی کن از دریچه نگاه آنها به اطرافت توجه کنی. تازگی ها روزهایت کسل کننده شده است؛ باید به دنبال علاقه مندی هایت باشی و با ایده ها و افکار جدید، روزهایت را شروع کنی. در هنگام خرید کردن مراقب پول خرج کردن هایت باش تا آخرماه کم نیاوری. دکوراسیون خانه ات را تغییر بده تا کمی روحیه ات را بالا ببری. استعدادهایت را نادیده نگیر و به دنبال شکوفایی آنها باش. برای اینکه بتوانی در هر کاری موفق شوی، اول باید بدانی که هر کاری قاعده و قانونی دارد و لازم است از راهش وارد شوی.


آبان

برای آنهایی که به دنبال عاشق شدن هستند، تا آخر فصل موقعیت هایی پیش می آید که می توانند آن را تجربه کنند. منتظر روزهای خوش و بهترشدن روابطت با نزدیکانت باش. سعی کن کمترحرف بزنی و بیشتر گوش بدهی و فعالیتهای اجتماعی ات را بیشتر کنی. همیشه سعی کردهای فردی وفادار و متعهد در همه جنبه های زندگی ات باشی، این بار هم به قول و قرارهایت وفادار باقی بمان. آینده ای روشن در انتظارت است. بعضی وقت ها خیال پردازی بد نیست، هر چند گاه یکبار آرزوهایت را در لیستی بنویس و بر روی آنها تمرکز کن. قبل از هر چیزی، با افراد باتجربه مشورت کن، بعد دست به اقدام بزن. این روزها هرکسی مسائلی دارد که با آنها دست و پنجه نرم می کند. پس برای حل مشکلاتت منتظر دیگران نباش و خودت دست به کار شو. همیشه باتقوا باش تا جایگاه اجتماعی تو در نزد دیگران بالاتر رود. بکوش برای رسیدن به قله های رفیع زندگی با هرکسی نشست و برخاست نکنی و شأن خانوادگی ات را در نظر بگیری، با خوش خلقی سختی زندگی را حس نخواهی کرد و هر کاری تبدیل به کاری مفرح و سرگرم کننده می شود.


آذر

خبرهای خوب در راهند و توسط دوستی به گوش تو می رسند، آنها را به فال نیک بگیر. ملاقات های مهم صورت میگیرد که نباید با سیاست رفتار کردن را فراموش کنی. امسال باید کاری کنی که بتوانی با آنها توانایی هایت را نشان بدهی. تمرکزت را از دست نده تا مسئولیتی را که به تو سپرده شده ، به درستی انجام بدهی. ناامید نباش، چون گره های زندگی ات باز می شوند. فرد مهربان و با گذشتی هستی، اما سعی کن این احساس خوب را در حالت تعادل نگه داری. بهتر است که گذشته را فراموش کرده و در زمان حال زندگی کنی و برای آینده ات برنامه بریزی. هرچه انتظارت را پایین تر بیاوری، اعصابت راحت تر می شود و روزهایت شادتر میگذرند. در این ماه کارهایت را اولویت بندی کن تا بتوانی به همه آنها برسی. سعی کن معنویت برایت مهمتر از مادیات باشد. با خانواده ات زمان بیشتری را سپری کن، مطمئن باش که لحظات لذت بخشی را تجربه خواهی کرد. قدراطرافیانت را تا هستند و هستی بدان تاتنها نشوی. به پیشنهادهایی که به تو می شود بیشتر دقت کن و قبل از تصمیم گیری با شخص باتجربه و امینی مشورت کن.


دی

بعضی وقت ها در مورد کسب و کار و درآمدت دچار نگرانی می شوی. اگر خودت به تنهایی نمی توانی تصمیم بگیری، با چند نفر که در کارشان موفق هستند، مشورت کرده و از آنها نظرخواهی کن، بیشتر برای خانواده ات زمان بگذار و در شادی و غم آنها شریک باش. امسال برایت سال پربرکتی است، زیرا با افرادی ملاقات خواهی کرد که می توانند زندگی ات را دگرگون کنند. منتظر بازشدن درهایی هستی که مدت ها برآنها میکوبیدی، ناامید و نگران نباش چون به زودی به مرادت میرسی. مراقب باش که در برخوردهایت با دیگران با احتیاط رفتار کنی. عادت هایی را که تو را از زندگی عقب می اندازند، با روش های درست به عادت های خوب تبدیل کن. هروقت احساس فشارعصبی و دلهره کردی. هر کاری را که میکنی، کنار بگذار و نفس عمیق بکش، تا می توانی مثبت اندیش باش و حل مسائل سخت را به زمان واگذار کن، چون زمان حلال مشکلات است. هیچ وقت برای شروع دوباره دیر نیست، فقط به شرطی که راه های جدیدی را در پیش بگیری و مصمم برای رسیدن به آنها تلاش کنی.


بهمن

در حل مسائل کمک بگیر تا فرصت های بهتری به دست بیاوری. کارتازه ای به تو پیشنهاد می شود. قبل از قبول کردن درباره اش تحقیق کن، به ندای قلبت گوش بده و از خداوند مدد بخواه. هفته آینده را با انرژی بیشتری آغاز کن تا دیگران هم به توانرژی بدهند. به جایی دعوت میشوی که پذیرایی گرمی از تو صورت می گیرد و در آنجا لحظات خوشی را خواهی گذراند. از تکرارکردن حرف هایی که اعصابت را خرد می کنند، خسته شده ای و حس میکنی که به جایی نمی رسی، در مقابل این تکرارهای بیهوده سکوت کن. اعتماد کردن به هر کسی و اعتمادنکردن به هیچ کس هر دو شکستی برابر است، پس سعی کن با شناخت اطرافیانت. در هر جایی که لازم است به آنها اعتماد کنی و از همدلی و کمک آنها بهره ببری. سعادت دیگران بخشی از خوشبختی ماست، پس تا جایی که می توانید به دیگران کمک کن تا به سعادت برسند. انسان های موفقی که به جاهای خوبی رسیده اند. از زمان ها و فرصت هایشان به طرز هوشمندانه ای بهره برده اند؛ پس به هوش باش که وقت را بیهوده از دست ندهی.


اسفند

فعالیت های گروهی باعث شادابی ات می شوند؛ پس در آنها شرکت کن. زندگی را هر جوری بگیری، همان جور پیش می رود. اگر می خواهی در کارهایت موفق بشوی، بهتر است قدمهایت را با توجه به توانایی ها و مهارت هایت برداری ، برای درس خواندن به صورت برنامه ریزی شده هیچوقت دیر نیست. اگر در حال تحصیل هستی و احساس میکنی عقب افتاده ای، هرچه زودتر با یک مشاور تحصیلی صحبت کن و درس خواندنت را طبق برنامه انجام بده. گاهی اوقات زمانی طول میکشد تا خواسته ها و آرزوهایت برآورده شوند. مهم این است که باور داشته باشی که کائنات آرزوهای ما را به صورت مستقیم در اختیارمانمیگذارد، بلکه آنها را به شکل فرصت هایی برای تلاش کردن و موفق شدن در مقابل ما قرار می دهد. تامیتوانی پنهان کاری را کنار بگذار. خورشید هیچ وقت تا ابد در زیرابر باقی نمی ماند و بالاخره هر رازی یک روز آشکار خواهد شد. برای زدن حرفهای مهم به زمان و مکان دقت داشته باش و بدون مقدمه سازی هیچ حرفی نزن. تا می توانی با زبان خوش با اطرافیانت صحبت کن؛ چراکه نتیجه آن درابتدا آرامش خودت است. بهتر است گذشته منفی را به کلی فراموش کنی تا آسایش را هم به خود و هم به دیگران هدیه کنی.

به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

» اتفاق عجیب و غریب

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب