فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال بهمن 1396: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

در این ماه درباره موضوعی و اتفاقی که پیش می آید، نزدیکان خود را نیز آگاه کنید و مطمئن باشید از این طریق به راه حل های مناسبی دست خواهید یافت. شما میتوانید وسایل یک ارتباط و یا یک امر خير را فراهم کنید. از طریق تلفن و یا نامه و یا شاید ایمیل از خبر مهمی آگاه خواهید شد. مقداری پول در راه دارید. کارمندان متولد این ماه منتظر پاداش و یا هدایایی باشند. در این ماه مخصوصا از مجادله و مناقشه دوری کنید. امیدتان را هیچ وقت از دست ندهید و گذشته تان را فراموش کنید.


اردیبهشت

در این ماه با شنیدن خبری و یا مراجعه به جایی یک نگرانی شما بر طرف میشود. یک موضوع و یا مسئله که برای تان مشکل عمدهای شده بود و فکر آن نگران تان می کرد، از میان برداشته و یک سوءتفاهم خانوادگی بر طرف می شود. یک مشکل مالی از سر راه کنار میرود! این روزها خرج های پیش بینی نشده ای داشته اید که باید به فکر جبران آن باشید. او روزی حرف دلش را به شما زد و شما از آن سوءاستفاده کردید، حالا دلش را به دست آورید و به نوعی رفتار گذشته تان را جبران کنید.


خرداد

یک ملاقات غیر مترقبه و یا دیدار با کسی که مدتها او را ندیده بودید، روحیه تازهای به شما خواهد داد. مشکل یکی از اعضای فامیل، شما را هم برای مدتی درگیر خود خواهد کرد. در این ماه از یکی از نزدیکان رفتاری دور از انتظار خواهید دید که البته نباید به دل بگیرید. مسافرتی کوتاه مدت در پیش دارید. به کمک یکی از دوستان موفق خواهید شد از یک بن بست بیرون بیایید. یادتان باشد که دیگر آن اشتباه را تکرار نکنید چرا که عدهای از اطرافیان تان درگیر آن خواهند شد.


تیر

منتظر یک سری از خبرهای خوب باشید. چند روز آینده روی خط شانس و فرصتهای کمیاب هستید. بعضی اتفاقها را به فال نیک بگیرید. در این ماه فرصتهایی بدست می آورید تا به آینده تان بیشتر امیدوار شوید. مسافرت یکی از نزدیکان بعضی از برنامههای شما را به هم خواهد ریخت. در اواخر هفته آینده فرصتی فراهم میآید تا خود را به هدف مورد نظرتان نزدیک کنید. او همیشه به فکر شماست، اما شما به راحتی گاهی اوقات نقش او در موفقیت های تان را فراموش میکنید.


مرداد

مواظب بعضی بگو مگوها باشید، تا میانه شما با یکی که برایتان از اهمیت خاصی برخوردار است به هم نخورد. این روزها باید خیلی مواظب اعصاب خود باشید تا به قول معروف جوش نیاورید و از کوره در نروید. چون در غیر این صورت، خودتان بیش از دیگران متضرر و پشیمان خواهید شد. برای به دست آوردن موقعیت مورد نظر، کمی باید صبور و دوراندیش باشید. روی قلب او حساب کنید.


شهریور

در یک مورد عاطفی، نظر شما دچار تردیدهایی می شود. برای حل یک اختلاف، شما باید کوتاه بیایید تا قضیه به خوبی و خوشی پایان بگیرد. از توانایی ها و استعدادتان غافل نباشید و خود را برای تصمیم گیری به دامن چه کنم و چه نکنم نیندازید! یکی می تواند شما را از بعضی گرفتاریها دور کند! به زودی او را خواهید شناخت و باید در موردش قدرشناس باشید. برای شرکت در یک مجلس جشن مانند، دعوت می شوید. کمی لبخند بزنید.


مهر

هفته خوب با فرصتهای مناسبی در پیشی دارید. در یک مورد خاص اگر حسی حسادت را از خود دور کنید، هفته ای بی دغدغه در پیش خواهید داشت. یکی منتظر جواب شما به تقاضای خود است. او را چشم انتظار نگذارید. یک مسافرت کوتاه مدت اما دلچسب خواهید داشت. ممکن است، موردی پیش بیاید که بر اثر آن از محبت و کمکی که به کسی کرده بودید، پشیمان شوید. اما مطمئن باشید که این حس درستی نیست. در مورد او بد دل نباشید.


آبان

وعدهای را که به یک نفر داده اید، هنوز ادا نکرده اید و او همچنان چشم به راه کمک شماست. یکی از دوستان به کمک شما نیازمند خواهد شد. در میانه هفته یکی از خواسته های شما به نحوی برآورده می شود و یا از یک کار اداری که فکر می کنید به بن بست خورده، خلاصی خواهید شد. پیشنهاد تازه ای خواهید شنید، بی ضرر نیست اگر آن را مورد مطالعه و مشورت قرار دهید، مقداری پول ممکن است از دست شما هدر رود، بی جهت معامله نکنید.


آذر

یکی از همسایگان و یا همکاران در حق شما خدمت بزرگی خواهد کرد. بیان که شما هیج انتظاری از او داشته باشید. در این هفته مواظب یک نفر زبانباز و متملق باشید تا به شما، به قولی معروف، وعده های سرخرمن ندهد. در امور شغلی گشایشی حاصل می آید و احساس خواهید کرد وارد مرحله جدیدی از کار شده اید. یک مشکل مالی تان روبه راه خواهد شد. مقداری پول به دست شما میرسد. به شریک زندگی تان بیشتر محبت کنید.


دی

برای انجام یک موضوع عاطفی کمی هم باید صبر و تحمل داشته باشید. موضوع مورد نظر احتیاج بیشتری به بررسی و مشورت دارد. افق نگاهتان را باید وسیع تر کنید و مثل شطرنج بازها حرکات بعدی شخص مورد نظر را پیش بینی و تدابیر لازم را برای مقابله با آن بیندیشید. طلبی را که در انتظارش هستید به موقع به دستتان میرسد. در نگهداری امانتی که در اختیار دارید نهایت سعی و کوشش خود را به کار بگیرید. قدر لحظات را باید دانست، چشم بر هم زدنی میگذرد.


بهمن

تغییراتی در وضعیت مسکن و یا محلی کارتان پیش می آید که سرانجام، رضایت خاطر شما را فراهم خواهد ساخت. مواظب فرصت هایی که در این هفته به دست می آورید، باشید. به زودی یک بدبینی بزرگ شما، بر اثر جریانی به خوشی بینی بدلی خواهد شد. مقداری پولی از دستتان خارج خواهد شد. ممکن است ان را برای یک خرید مورد نظر خرج کنید. به نظر می آید آن معامله به نفع شما خواهد بود.


اسفند

یک آشنایی تازه، توقعات و انتظارهای تازهای برای شما پیش می آورد. سعی کنید در خانواده نقش سازنده و بهتری داشته باشید. یک مشاجره در خانواده و یا محل کارتان پیش می آید و بی آن که خود بخواهید پای شما هم به میان کشیده میشود. اقدامات چند روز اخیر شما برای انجام کاری به نتیجه میرسد. یکی از آرزوهای شما به مرحله عمل نزدیک می شود. سعی کنید هر طور که می توانید با او کنار بیایید تا از مزاحمتهایش رهایی پیدا کنید.

به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

» تغییرات پیش بینی نشده، مشکلات

loading...
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
taj
دسته بندی مطالب