فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال دی 1397: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

بیش از حد صبور هستید و این صبوری یک روزی به کارتان خواهد آمد. امروز شما فکر می کنید که فقط باید به فکر خودتان باشید اما افراد دیگری هم هستند که نیاز به توجه و محبت شما دارند. البته شما حس دلسوزی و ترحم خود را از دست نداده اید بلکه فقط بیش از اندازه حساس شده اید. شما قدری هم فراموش کار شده اید و همین که کسی پیدا شود که نیازهای افراد دیگر را به شما یادآوری کند، موفقیت های چشمگیری را حاصل خواهید کرد. می توانید به سراغ دوست قدیمی تان بروید و با او قرار بگذارید. تاروت رنگی میگه : حقیقتی برای شما آشکار میشه. سلامتی برای خودتون یا یک شخص بیمار دیده میشه. معجزه در راهه. یک ازدواج برای یک فرد مجرد و فرزند دختر برای یک خانمی که بارداره در فال شما افتاده.


اردیبهشت

روزهای خوبی دارید اما در جنبه غیر مالی آن! امروز احساسات قلبی تان عوض شده است، پس به کسانی که درک تان می کنند دقیقا بگویید که چه حسی دارید. اما سخنان شما مقصود واقعی تان را پنهان می کند. شما باید بفهمید که چرا دیگران سخنان رک و راست شما را بد متوجه می شوند، چراکه ممکن است کم کم واقع بینی خود را از دست بدهید. فراموش نکنید که هیچ کس از روی قصد نمی خواهد برای تان مشکل تراشی کند و جلوی پیشرفت تان را بگیرد. در این ماه معامله نکنید. سعی کنید بیشتر بیننده و شنونده باشید. تاروت رنگی میگه : مشکلات مالی و بدهی که شما رو سردر گم کرده در فالتون دیده میشه.


خرداد

یک روز به شما «نه» گفت و رفت. دیگر نباید آنقدر پاپیچ او شوید. هردوی تان به زندگی خودتان ادامه دهید. شما به سمت فعالیت های اجتماعی زیادی کشیده شده اید چراکه خیلی مجذوب پویایی و فعالیت های گروهی که عضوش هستید شده اید. علاوه بر این خیلی دوست دارید سوءتفاهمات را برطرف کنید. اگر کسی به شما گفت که انسان ضعیفی هستید چون خیلی زود از موضع خود پایین می آیید، از این که افکار خود را به او بگویید هراس نداشته باشید. همیشه افراد حسود در اطراف تان هستند، به هر حال باید طوری کنار بیایید، که نه سیخ بسوزد و نه کباب. تاروت رنگی میگه : رابطه جدید با کسی که از گذشته میشناسیدش یا یک عشق قدیمی که ممکنه حتی مربوط به دوران بچگی باشه براتون دیده میشه


تیر

شما اصلا دوست ندارید نقاط ضعف خود را آشکار کنید. ولی به خصوص، وقت هایی که در جمع دوستان تان هستید کمتر از آن چیزی که فکر می کردید توانایی دفاع کردن از خود را دارید. لزومی ندارد که در جمع زیاد حرف بزنید اما دیوارهای غیر لازمی که دور خود کشیده اید و شما را از دوستان تان دور کرده است را فرو بریزید. به سلامتی تان بیشتر برسید، با دوستان تان بیشتر وقت بگذرانید و خاطرات گذشته را مرور کنید. حسرت زندگی دیگران را نخورید برای خودتان سرگرمی پیدا کنید یا با کار سرتان را گرم کنید. تاروت رنگی میگه : براتون ازدواج و بدست آوردن موفقیت در زندگی دیده میشه . به جرات می توان گفت یکی از بهترین کارت های تاروت برای شما افتاده که با خودش یک موج ببسیار مثبت می آورد. این کارت می تواند یک تعطیلات خوب یا خبر از بدنیا آمدن یک نوزاد بدهد.


مرداد

تلفن را بردارید و به دوستی که بسیار برای تان مهم است زنگ بزید و او را دعوت به شام کنید. به فضاهای هنری مثل تئاتر یا سینما بروید و انرژی مثبت بگیرید. یک فضای آرام برای دور هم جمع شدن انتخاب کنید، با همسرتان تفاهم بیشتری داشته باشید. برای خودتان با توجه به بودجه تان چند دست لباس جدید بخرید که روحیه تان را تغییر می دهد. از لحظات زندگی استفاده کنید و آنقدر غم چیزهایی را که از دست دادید نخورید. در رفتارتان هیجان خود را کنترل کنید. توقعات تان را از زندگی کم کنید. تاروت رنگی میگه : تبریک! یک کارت بهبودی و شفا برای درمان مریضی خودتون یا یکی از عزیزانتون دیده میشه.


شهریور

شما از یک طرف می دانید که باید مسئولیت پذیر باشید و کارهای عاقلانه انجام بدهید. اما از طرفی دلتان برای هیجان و خطر کردن تنگ شده است! با وجود این که هم اکنون هیچ خطری شما را تهدید نمی کند، ولی لازم است که قبل از اینکه کاری بکنید که باعث پشیمانی تان شود جوانب و جزییات هر کاری را خوب بررسی کنید. عادت های مضر را کنار بگذارید. برای خودتان فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کنید. به خاطرات خوب فکر کنید و دلجویی کنید و دل نشکنید. تاروت رنگی میگه : سر دوراهی قرار می گیرید که ممکنه بین دو عشق باشه و یا موضوعی دیگه. به هر حال براتون بلاتکلیفی و دودلی و شک و تردید براتون افتاده و مجبور میشید تصمیم مشکلی بگیرید.


مهر

اگر اطرافیان خیلی بر وفق مراد شما رفتار نمی کنند، سعی کنید حرکتی و حرفی نزنید که بعدها پشیمان شوید. شما می دانید که چیزی در حال تغییر کردن است. اما هنوز نمی توانید بگویید که آن چیز چیست؟ در این میان احساسات شما خیلی خشن شده اند؛ امروز شما در موقعیت حساسی هستید، برای اینکه نمی دانید چگونه باید احساسات خود را ابراز کنید. به جای این که متکی به کلمات باشید، ضرب المثل «دو صد گفته چون نیم کردار نیست» را همیشه در خاطر داشته باشید. این روزها زمان مناسبی برای ارتباط عاطفی نیست. تاروت رنگی میگه : شخصی دوستت داره که میتونه پدر مادر یا مخاطب خاص شما باشه . در مسایل مالی امضا قرارداد کاری جدید یا سفر در پیش داری.


آبان

به یاد داشته باشید حالا که احساسات شما شکننده و حساس هستند، اگر ابراز بشوند نمی توانند به این شکلی که در حال حاضر هستند مدت زیادی دوام بیاورند. درمورد خودتان، با دید منفی قضاوت نکنید؛ شما خودتان می دانید که چه موقع احساسات خود را ابراز کنید. از در سیاست وارد شوید. یعنی اصلا بدون فکر حرف نزنید و هیچ رفتار خاصی از خود نشان ندهید. باید بتوانید در کمال آرامش با دیگران، تعامل داشته باشید، عادت های غذایی مضر را از خود دور کنید. تاروت رنگی میگه : براتون خوشبختی و سعادت زناشویی افتاده. شادی فوق العاده خانوادگی در راه دارید.


آذر

این روزها برای شما روز پرکار و پر مشغله ای است. به خصوص اگر دوستان و همکاران تان به شما کمک نکنند. خوشبختانه شما فرصتی دارید که اوضاع را به نفع خودتان تغییر دهید. به خاطر نعمت هایی که دارید شکرگزار باشید. روز کارهای خودتان تمرکز کنید. به هیچ عنوان نمی توانید با دیگران ارتباط خوبی داشته باشید. از هر حرف شما سوءبرداشت می شود و ممکن است به اختلاف با دیگران بینجامد. در ارتباط خود با دیگران مراقب باشید چه چیزی به زبان می آورید. تاروت رنگی میگه : براتون لذت و خوش شانسی دیده میشه. یک مهمانی در پیش دارید.


دی

مراقب خرج کردن تان باشید. همیشه پس اندازی داشته باشید. بی جهت خرج نکنید. اگر به دنبال کار جدیدی هستید، به سراغ دوستان قدیمی تان بروید یا دوستان خود را ملاقات کنید. رابطه های قدیم برای تان راهساز خواهد بود. حتی در مسائل عاطفی هم می توانید تماس برقرار کنید و از دل او درآورید و حرف دل تان را بزنید و سبک شوید. حالی از او بپرسید. قراری با او بگذارید. این رابطه دوباره می تواند شکل بگیرد و دوباره می توانید در کنار هم شاد باشید. در محل کارتان مراقب باشید که سریع واکنش نشان ندهید. تاروت رنگی میگه اگر تک نیت دارید فعلا براتون تاخیر افتاده و باید صبر کنید.


بهمن

این روزها دغدغه زیادی ندارید اما نمی توانید به راحتی درمورد نگرانی های خود با دیگران صحبت کنید. دلیل این کارتان این است که با وجود تمام مشکلاتی که وجود دارد نمی خواهید مشکل جدیدی به وجود بیاید. فراموش نکنید حرفی که شما می خواهید بزنید نمی تواند ایجاد آشوب و ناآرامی کند بلکه روش بیان شما ممکن است تاثیر نامناسبی برجا بگذارد. بدون این که از کسی خجالت بکشید از احساسات خود حرف بزنید. به او حرف دل تان را بزنید. به او بگویید که به او فکر می کنید. ناامیدی و ترس را کنار بگذارید اما حرفی نزنید که موجب ناراحتی او شود! تاروت رنگی میگه : اگرمسئله مالی دارید حل میشه. یک خانم مثبت به شما توصیه هایی میکنه که بهش گوش بدید و عمل کنید.


اسفند

با دوستان قدیمی تماس بگیرید. در کنار آنها باشید. خاطره نگاری کنید. از ایده های شان کمک بگیرید. در محل کار ممکن است در کارهای گروهی ناموفق باشید اما موقتی است. روی کارهای خلاقانه تمرکز کنید. این روزها طوری پیش می رود که مردم نقاب از چهره برمیدارند و شما می توانید شخصیت های واقعی آنها را ببینید. بهترین زمان است که به سراغ دوستان قدیمی خود بروید. تا نوروز، خبرهای خوشی از لحاظ مالی به شما می رسد که کمک خرج خوبی برای زندگی تان خواهد بود. تاروت رنگی میگه : سفر، حرکت، پیشرفت و پیروزی براتون افتاده. تغییر و جابجایی دارید. اعتماد به نفستون رو ببرید بالا.


به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» کفتار : نشانگر پلیدی و ناپاکی، فریب و نیرنگ است - دزدی و چپاول - مواظب اموالتان باشید.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب