فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال اسفند 1396 : این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

یکی ازبرنامه های کاری تان که مورد علاقه شماست، به جریان می افتد. اما ممکن است رو به راه شدن این کار به قیمت به مخاطره افتادن سلامتی تان تمام شود! چون شما اصولا آدم حساسی هستید و ذهن تان را بیش از حد درگیر مسائل کاری می کنید. خودخوری نکنید و حرص و جوش بیهوده نخورید. اندکی از حساسیت های خود بکاهید. شاید ملکی را معامله کنید. روحیه تان را کمی از دست داده اید... بخندید و به مانند سابق بخشنده باشید.


اردیبهشت

اندکی نگران وضعیت مالی خود در آینده هستید. نگران نباشید همه چیز به خوبی و خوشی انجام می گیرد. مقداری پول به دست شما می رسد. مدتی است که منتظر تثبیت شغلتان و یا باز شدن گره ای که در رابطه با کارتان است، هستید. در این پانزده روز، طالع شما نکوست و ملاقاتی که با شخصی بانفوذ در پیش دارید، امیدواری هایی را برای شما پیش می آورد و تا حدی نسبت به آینده شغلی خود دلگرم تر خواهید شد. او را زیاد اذیت نکنید، او روی شما حساب باز کرده است.


خرداد

در این روزها یکی برای دلجویی یا تقاضای کمک نزد شما خواهد آمد. شایسته است که او را ناامید نکنید. مطمئن باشید که متوجه اشتباه خودش شده... منفی بافی را کنار بگذارید، برای رسیدن به هر چیزی باید بهایش را بپردازی... مدرکی به دست تو می رسد که برایت خیلی مهم است. قدر او را بدان، او تو را دوست دارد و به همین راحتی از شما دل نمی کند... او به شما خیلی علاقه مند است.


تیر

یک دلخوری یا اختلاف نظر را پیش خود بزرگ نکنید و به آن شاخ و برگ ندهید چون خودتان بیش از طرف مقابل آزار خواهید دید. متوجه خواهید شد که یک نفر به شما دروغ بزرگی گفته است. دلخوری شما به جاست ولی دامن زدن به این جور مسائل، هیچ سودی ندارد به غیر از آزرده شدن خودتان... بعد از این که با زبان نرم، طرف مقابل تان را متوجه کار زشتش کردید، بهتر است که دیگر سکوت اختیار کنید و هر بار که او را می بینید، قضیه را به رویش نیاورید.


مرداد

یک آشنایی تازه، نقطه نظرهای تازه ای را برای شما پیش می آورد. روزهای تازه ای پیش رو دارید. لحظاتی که قبلا به ندرت آنها را تجربه کرده اید. ولی یادتان باشد که حد اعتدال را در برقراری این رابطه حفظ کنید و به قول معروف، شورش را درنیاورید! خوش شانسی هایی در راه دارید. مقداری پول به دست شما می رسد و متقابلا خرج نسبتا بزرگی هم به گردن شما می افتد. یک معذرت خواهی به یکی از دوستان یا آشنایانتان بدهکارید! تا نوروز خرید و فروش برای شما خوش یمن است...


شهریور

یک وضعیت حسادت آمیز برای مدتی شما را با خود درگیر خواهد کرد. اگر بگوییم «حسادت، چیز خوبی نیست و بهتر است حسادت نکنید» یک حرف کلیشه ای است! ولی حقیقتا بهتر است حسادت نکنید! چیزی را که از دست رفته می پنداشتید، دوباره به دست خواهید آورد. بنابراین بهتر است افکارتان را در نگرانی نگه ندارید و از افسردگی دست بردارید. پنهان کاری را کنار بگذارید. باید یک جوری، از او دلجویی کنید.


مهر

برای کاری زحمت زیادی کشیده اید ولی به زودی متوجه می شوید که تلاش تان بی ثمر مانده و پروژه ای که به شخص یا شرکت مربوطه، تحویل داده اید فعلا در حال تعلیق درآمده! ولی در عوض، از جایی که فکرش را نمی کنید، مقداری پول به دستتان خواهد رسید. رفتارتان را مدیریت کنید. آدم های دوروبرتان را دقیق تر ببینید و با هرکس به اندازه ظرفیتش پسرخاله شوید! رویاهای شیرین و خبرهای خوشی به زودی زندگی تان را تغییر می دهد.


آبان

به زودی تغییراتی در وضعیت کاری و یا مسکن شما پیش خواهد آمد. ملاقاتی غیرمنتظره برای تان مسرت بخش و امیدوارکننده خواهد شد. در این ملاقات پیشنهاداتی به شما می شود که جدی گرفتن آن به نفع شماست. تنبلی و کسالت را از خود دور کنید. با تمام توان و انرژی به کاری که پیش رو دارید فکر کنید. بدگمانی در خود یا در دیگران نسبت به خود را برطرف کنید تا از عوارض منفی آن رها شوید. به مشکلات زیاد فکر نکن. گذشته ات را ببخش...


آذر

نقاط روشنی، در بخت و اقبال شما پدیدار خواهد شد. احساس خواهید کرد که بعضی کارها و امور روزانه تان روی غلطک افتاده و چرخ های زندگی تان روان تر می شود. جوانان دم بخت می توانند نسبت به باز شدن بخت شان امیدوار باشند! از طرف یکی از دوستان یا نزدیکانتان پیشنهاد مشارکت در یک معامله به شما خواهد شد. صرفا به رابطه دوستی یا خویشاوندی خود تکیه نکنید و تمام جوانب امر را به دقت بررسی کنید، قبل از آنکه پشیمانی بی فایده باشد. صدقه را فراموش نکنید.


دی

در موقعیت یک رقابت حساس قرار گرفتید اگر موفق نشدید، ناامید نشوید. سعی کنید خود را زیاد درگیر خاطرات گذشته نکنید؛ یک درگیری عاطفی در سال های دور، ذهن شما را به خود مشغول کرده که دوباره پررنگ خواهد شد. بهتر است گذاشته ها را فراموش کنید و بدون هیچ نگرانی به زندگی تان بپردازید! به یک مهمانی دعوت می شوید. دعوت را رد نکنید. کمی خوشحالی و نشاط برای تغییر روحیه تان لازم است.


بهمن

یک مشکل بزرگ از سر راه شما برداشته می شود. راهی هموار و روشن پیش پای شما باز خواهد شد. خیلی وقت است که از آشنایان نزدیک خود خبری ندارید، وقت را تلف نکنید و همین حالا با آنها تماس بگیرید. خبرهای خوشی از آنها خواهید شنید. توسط یکی از دوستان نزدیکتان، غافلگیر می شوید. هدیه ای به دست تان می رسد که از دریافت آن خیلی خوشحال خواهید شد. حرف هایی از روی احساس خواهید زد که البته حرف دل تان نیست. سعی کنید همیشه حرف های احساسی نزنید.


اسفند

اول از همه تولدتون مبارک. به زودی احساس می کنید که زندگی برای تان شیرین تر شده است. این شیرینی و حلاوت را با سایر اعضای خانواده و اطرافیان تان نیز قسمت کنید. خیلی وقت است که محبت خود را بی واسطه به آنها ابراز نکرده اید. طی چند روز آینده پیغامی به دست تان می رسد که چندان برای تان خوشایند نیست. اما پس از آن است که یک مشکل 20 ساله زندگی تان حل خواهد شد. اگر حق تان را خورده اند، آن را پس خواهید گرفت.

به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» دامن : رنج و اندوه در برابر عشق - ناامیدی - در مقابل عشق پایداری به خرج بدهید تا موفق شوید.

loading...
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
وبگردی
دسته بندی مطالب