فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی


کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال تیر 1396 : این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

کسی درمورد شما اشتباه کرده ولی خجالت می کشد بیان کند. شما هم به رویش نیاورید و سعی کنید روابط خود را با او مانند سابق ادامه دهید. در رفتار خود تغییراتی ایجاد کنید زیرا این تغییر رفتار برای شما لازم و ضروری است و می تواند نتایج تعیین کننده ای در زندگی شما و در رابطه با کسی که دوستش دارید داشته باشد. یادتان باشد گذشت بهتر از انتقام است. موقعیت مالی شما زیاد تغییر نخواهد کرد ولی جای نگرانی نیست. در حال حاضر به همین بسنده کنید. از طرف کسی کمکی دریافت خواهید کرد که بسیار به موقع و ضروری است.


اردیبهشت

درمورد آنچه در دل دارید، با هر کسی سخن نگویید چراکه ممکن است با تجربیات ناکافی خود به شما پیشنهادی دهند و شما را در یک گرفتاری بزرگ بیندازند. امتحان سختی در پیش دارید و نتیجه این امتحان در زندگی شما تاثیر بسزایی خواهد داشت. موفقیت در این امتحان، زیاد دور از دسترس نیست. لازمه آن تلاش و پشتکار خود شماست. پس دست روی دست نگذارید و تلاش کنید که روزهای روشن خوشی نزدیک است. اگر در فکر مسافرت و تفریح هستید آن را برای چند روزی به تعویق بیندازید. با همدمتان روراست باشید.


خرداد

با افراد مهمی روبه رو خواهید شد که آینده شغلی و اجتماعی شما را رقم خواهند زد. بعضی مواقع، احساس تنهایی می کنید و حس می کنید که به حمایت دیگران احتیاج دارید. در این مواقع لازم است کمی غرور خود را بشکنید و از دوستان نزدیک و خانواده خود کمک بخواهید. به طور اطمینان کمک آنان به نفع شما خواهد بود. به کسی که دوستش دارید پیشنهادی می دهید ولی او ابتدا این پیشنهاد را رد می کند، نگران نباشید و به او حق بدهید. او باید کمی درمورد پیشنهاد شما فکر کند و بعد به شما پاسخ بدهد. شاید اگر شما هم به جای او بودید، همین کار را می کردید.


تیر

پس از مدت ها تلاش مداوم، دیگر باید کمی به خود استراحت بدهید و کمی از آرامش موجود لذت ببرید. با یک قضاوت درست، اثرات روحی مثبت را برای خود به ارمغان بیاورید. اتفاقاتی برایتان خواهد افتاد سعی کنید در این اتفاقات، اعتماد به نفس خودتان را به بوته آزمایش بگذارید و آن را بسنجید. توانایی های خود را بشناسید و از آنها استفاده کنید. اطرافیان بیش از گذشته به شما محبت خواهند کرد. سوءتفاهمی بین شما و یکی از دوستان ایجاد شده که سعی در برطرف کردن آن دارید. نترسید و به راه تان ادامه بدهید. تولدتان مبارک.


مرداد

در موقعیتی قرار گرفته اید که باید از بین دو گزینه، یکی را انتخاب کنید. پس خوب سبک سنگین کنید و اگر باز هم احساس می کنید که در انتخاب یکی از آنها مشکل دارید، با افراد مجرب مشورت کنید. به کسی وعده ای داده بودید و او هر روز را در انتظار جواب شما می گذراند، قبول کنید که انتظار سخت است. پس او را از این وضعیت بیرون بیاورید. درمورد مسئله ای با کسی که دوستش دارید به تندی رفتار کرده اید. شاید در آن مسئله حق با شما بوده باشد، اما لزومی ندارد برای اثبات حرف هایتان به دیگران پرداخت کنید.


شهریور

از کسی که انتظارش را نداری، هدیه ای دریافت می کنی. گرچه ارزش چندانی ندارد ولی برای تو بسیار با اهمیت خواهد بود چون در این هدیه کوچک، دنیایی از عواطف زیبا پنهان شده و می تواند روابط عاطفی زیبایی را برقرار کند. لازم است کمی در برابر ناملایمات روزگار تحمل داشته باشی چراکه روزگار آنچنان که انسان می خواهد پیش نمی رود و انسان باید خود را هماهنگ کند. برای تغییر شغل به هیچ وجه زمان مناسبی نیست. همچنین اگر در فکر انجام معامله ای هستی سعی کن آن را به تعویق بیندازی چون به هر صورت این معامله به ضرر تو خواهد بود. او تو را بخشیده است.


مهر

زود قضاوت نکنید و زود از کوره در نروید که در نهایت، تحمل این مشکلات نتیجه بخش خواهد بود. پیشنهادی خواهید داشت که شروعی برای پیروزی های شما خواهد بود. فقط باید با احتیاط عمل و پله های ترقی را با حوصله و بدون عجله طی کنید. تا آنجا که برای شما مقدور است خود را با اعضای خانواده درگیر نکنید و سعی کنید اگر بین شما و هریک از اعضای خانواده مشکلی وجود دارد، آن را با صحبت کردن برطرف کنید. در این بین خبر خوشحال کننده و امیدوارکننده ای به شما می رسد. شما هم این خبر را هرچه زودتر انتقال بدهید...


آبان

چرا آنقدر با خودتان کلنجار می روید و مدام با دیگران برخورد نامناسب دارید. زندگی را سخت نگیرید که هرچه سختگیر باشید، زندگی هم برایتان سخت خواهد گذشت. اهداف تان را گم کرده اید. باز هم می توانید برای خود اهدافی تعیین کنید و در جهت رسیدن به آنها گام بردارید. عده ای می خواهند از خوش قلبی شما سوءاستفاده کنند. به شدت مراقب باشید و با چشمانی باز به اطراف نگاه کنید و بی جهت به کسی اطمینان نکنید.


آذر

اگر با طرف مقابلت مشکلی هم داری به کسی مراجعه کن که صلاحیت آن را داشته باشد. تو دارای قدرتی هستی که به راحتی می توانی با شرایط جدید، خود را سازگار کنی پس از این قدرت در جهت مثبت استفاده کن. با دوستی قدیمی دوباره برخورد خواهی کرد که دیدن او تحولاتی در تو به وجود می آورد. زیاد خودت را غرق در کار کرده ای ولی کمی هم باید به فکر خودت باشی و به خودت و ذهنت استراحت بدهی. پیشنهاد شراکتی به تو شده، آن را قبول نکن حتی اگر درمورد این پیشنهاد به تو اصرار شود.


دی

تعدادی از کارهایتان را نیمه کاره رها کرده اید. سریع تر باید به آنها برسید چون هرچقدر زمان می گذرد کارهای جدیدتر را باید انجام دهید و این روند نظم کارهایتان را بر هم خواهد زد. ذهن خود را از اتفاقات تلخ گذشته منحرف کنید. فکر کردن به این اتفاقات در پیشرفت شما تاثیر منفی خواهد داشت. احساس می کنید که همان فرصت هایی که دنبالش بودید، پیش آمده، پس از آنها نهایت استفاده را ببرید. زمان مناسبی برای انجام فعالیت های اقتصادی بزرگ نیست، آنها را برای مدتی به تعویق بیندازید. او را ببخشید.


بهمن

گاهی مواقع مشکلات را نمی توان در یک لحظه خاص حل کرد بنابراین باید موقتا حل آنها را به تعویق انداخت زیرا گذر زمان خود می تواند تاثیرات خوبی بر روی آن مشکلات بگذارد و در نهایت اثر آنها را کم کند. جدیدا با مسئله ای برخورد کرده اید که حتی فکر کردن به آن هم در شما ایجاد نگرانی می کند ولی سرانجام باید با آن مواجه شوید. بنابراین نگرانی و ناراحتی را کنار بگذارید و با عزمی راسخ و قدمی استوار به استقبال آن بروید. راهنمایی های آنها بی فایده نخواهد بود. با کسی ملاقات خواهید کرد که مدت ها انتظارش را می کشیدید ولی ملاقات با او شرایطی خواهد داشت که شما باید آنها را بپذیرید.


اسفند

تخیلات را کنار بگذارید و با واقعیات روبه رو شوید. کارهایی را که به شکست منتهی می شود را بررسی و علل شکست آنها را بیابید و اگر قصد تکرار دوباره آنها را دارید سعی کنید اشتباهات گذشته را دوباره تکرار نکنید و به احساسات خود توجه داشته باشید. در محیط کار، مسئولیت پذیری شما باعث می شود که از طرف مدیران، مسئولیت های دیگری به شما داده شود، آنها را رد نکنید. کسی از دست شما دلخور است. هرچه این کدورت و دلخوری کهنه شود، بازگشت سخت تر می شود. پس زودتر این کدورت را برطرف کنید و دل او را به دست آورید. حتی اگر او اشتباه کرده باشد.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
دسته بندی مطالب
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: