فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
سال نو مبارک
علامت تجاری و طرح صنعتی
آگهی رایگان | تبلیغات رایگان

کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال فروردین 1396: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

در ۵م و۶م ماه حرف های زیادی برای گفتن دارید، در لاک خود فرو نروید، آنچه را در چنته دارید رو کنید. در ۹، ۱۰ و ۱۱م ماه با آدم های جذابی دیدار خواهید کرد، و اگر وابستگی ای به کسی ندارید ممکن است اتفاق رومانتیکی برای تان رخ دهد. روابط از راه دور ایده آل نیستند، اما جوابگو خواهند بود. در ۱۷ و۱۸ ماه بیش از همیشه احساس نیاز به توجیح رفتارهای خود خواهید کرد، اما آنطور که فکرش را می کنید با استقبال دیگران رو به رو نخواهید شد. در ۲۲ و ۲۳م ماه انرژی عجیبی در فضا پراکنده است، اما شما قادر به تغییر دیگرا نیستید پس بهتر است خود را از جنجال های آنها دور نگاه دارید. در ۲۸ و ۲۹م ماه حال و هوایی هنرمندانه دارید، و ایده هایتان از جایی عمیق در خودآگاه تان نشات می گیرند.در این روزها به رویاهای عجیب خود توجه دقیقی نشان دهید.در ۳۰ و ۳۱ ماه کلماتتان اهمیتی به مراتب کمتر نسبت به لحن گفتارتان خواهند داشت. مهمترین زبان، زبان بدن و اشاره است.


اردیبهشت

آیا در زندگی چیز غیر ممکنی هم وجود دارد؟ خوب، در حقیقت پاسخ این سوال در اولین روز ماه بسیار کوتاه است؛ “بله”! درست است که شاید از کمبود انگیزه و باور در رنج باشید، اما امروز برخی چیزها به خودی خود چندان شدنی به نظر نمی رسند. بهتر است تا زمانی که اعتمادتان به خود و دیگران بیشتر شود بردباری پیشه کنید، تا بتوانید دست به کارهای بزرگتری بزنید. اگرچه شاید در ۸ و ۹م ماه تمایل شدیدی به شتاب گرفتن داشته باشید، اما در آن زمان باید تصمیمات خود را آرام و سر صبر بگیرید. معمولا پیش از هر کاری وقت زیادی را صرف اندیشیدن و عمیق شدن در آن می کنید، روش خود را عوض نکنید. در ۱۳ و ۱۴م ماه، حوصله ی حرف های پوچ و بی معنی درباره ی خود را ندارید، چنین رویکردی در مدرسه و دانشگاه، امور کاری و مسائل مهم شخصی بسیار کارا خواهد بود. شاید دوستانتان شما را “ضد حال” بنامند، اما باید بفهمند که شما کارهای مهمی برای انجام دادن دارید! در ۲۰ و ۲۱م ماه آدم کمال گرایی خواهید بود، اما اگرچه توقعاتتان بسیار بالا است، کسی هم هست که شما را تنها نگذاشته و ناامید تان نمی کند، آن شخص را از دست ندهید. در ۲۵ و ۲۶ م ماه، درگیری ای دارید که راه حل درست آن را نمی دانید، اما شما آدمی نیستید که به یک “نه” قناعت کند. علاوه بر این تحقیق و جست و جو همیشه دو تفریح مورد علاقه ی شما بوده است.


خرداد

راه‌های زیادی برای ابراز احساسات‌تان وجود دارد و در روزهای اول و دوم ماه هم حسابی احساساتی خواهید بود. دوست دارید با غریبه‌ها هم روبوسی کنید اما مراقب باشید چراکه همه از این کار شما خوششان نمی‌آید. در روزهای ۱۱م و ۱۲م ماه با مسائل اسرارآمیزی روبه‌رو خواهید شد و ممکن است مقداری کارآگاه بازی لازم باشد. وقتی که تک تک اجزاء پازل را کنار هم بچینید، با تصویری بسیار متفاوت‌تر از آنچه که انتظار داشتید مواجه خواهید شد. در روزهای ۱۶م و ۱۷م ماه کار یا سرگرمی محبوب‌تان حسابی سنگین خواهند شد اما بعد از پایان کار از دست‌آوردهای خودتان راضی خواهید بود. لیاقت جایزه و تقدیر و تشکر حتی از جانب خودتان را خواهید داشت. در روزهای ۲۲م و ۲۳م ماه، رویکرد تازه‌ای به زندگی خواهید داشت پس از خانه بیرون زده و حضور خود را به دنیا نشان دهید. هیچوقت برای مشهور و یا ثروتمند شدن دیر نیست. در روز ۲۶م یا ۲۷م ماه ممکن است مجبور شوید که در حضور جمع سخن‌رانی کنید.


تیر

به دنبال شور و هیجان و کاری نو در آغاز ماه هستید. آن قدر بگردید تا آنچه که بدنبالش هستید را بیابید. ۵م-۶م ماه باید برنامه ریزی دقیقی را آغاز کنید. تا ۱۲م-۱۳م ماه شاید آنچه که فقط در حد یک ایده بود، به واقعیت رسیده باشد. امور حرفه ای و شخصی شما حسابی روی غلتک خواهند افتاد و همه چیز آنطور که می خواهید پیش خواهند رفت. در حوالی ۲۱م-۲۲م ماه بد نیست که به دنبال ایجاد ثبات باشید اما فراموش نکنید که بخاطر برقراری ثبات، ایده هایتان را فدا نکنید. نیازهایتان را در ۲۵م-۲۶م ماه بازگو کنید چراکه این کار تاثیر بسزایی در چگونگی مواجهه با دنیا ایجاد خواهد کرد. در روزهای پایانی ماه باید برای هرچیزی آماده باشید. روزهای پرمشغله ای را در محیط کار تجربه خواهید کرد.


مرداد

به نظرتان عادلانه است که بیخود و بی جهت در ابتدای این ماه انواع پاداش و جایزه و ترفیع درجه را دریافت کنید؟ شاید که نه اما خب دندان های اسب پیشکش را نمی شمارند. در حوالی ۴م و ۵م ماه حرف‌های عجیب و غریبی بین شما و یکی از هم‌کلاسی های یا همکاران و یا شاید حتی یک غریبه رد و بد خواهد شد. بد نیست ببینید این حرف‌ها به کجا ختم خواهند شد. اگر متاهل هستید یا به کسی دل بسته‌اید، سعی کنید پشت سرشان کاری انجام ندهید. در روزهای ۱۰م و ۱۱م ماه دلتان می‌خواهد که کنترل امور را در دستان خود بگیرید اما متاسفانه باید یاد بگیرید که برخی کارها از اختیار و کنترل شما خارج هستند. خودتان را برای یاد گرفتن این مسئله به روشی سخت آماده کنید. در محدوده‌ی ۲۲م تا ۲۴م ماه انرژی فراوانی دارید و بهترین فرصت برای سر و کله زدن با پروژه‌هایی خواهد بود که مدتی است کنار گذاشته اید. با این حال اگر فکر می‌کنید به کمک احتیاج دارید، حتما از دیگران کمک بخواهید. ممکن است در روزهای ۲۹م یا ۳۰م ماه با اخبار ناخوشایند و دردسر سازی مواجه شوید. برای دفاع از خودتان آماده باشید.


شهریور

در ۲، ۳ و ۴م ماه توان سر جا بند شدن را ندارید، چرا به یک سفر نمی روید؟ حتی چند روز کوتاه هم بهتر از هیچی است. و حتی اگر خیلی وقت تان تنگ است شاید بد نباشد اگر از را ه طولانی تر به خانه بازگردید و آن میل به گشت و گذار خود را کمی آرام کنید. در ۷و ۸م ماه تقریبا با همه کنار می آیید، پس از خانه بیرون بزنید. اگر مجردید این احتمال برایان وجود دارد که آن کسی که باید را ببینید. هیچ وقت نمی دانید در سوپرمارکت یا باغ وحش چه کسی را ملاقات خواهید کرد. در ۱۴ و ۱۵م ماه شاید احساس کنید که دوشخصیتی شده اید، که به این معنا است که احتمال تمایلتان به انجام دو کار متفاوت و مجزا بسیار زیاد است، یکی از این دو را برگزینید. در ۲۲، ۲۳ و ۲۴م ماه بسیار محتمل است که به آسانی دست روی عیب و ایراد دیگران بگذارید، اما می دانستید که شما هم آنقدرها خوب و کامل نیستید. شاید این بار بهتر باشد بپذیرید که اختلافاتی وجود دارد، چرا که یک دعوا را می توان برد، اما جنگ پدیده ای طولانی تر و شدیدتر از دعوا است. و برای چنین چیزی زمان ندارید.


مهر

در آغاز ماه تکلیف خواسته‌های خود را از دنیا معلوم کرده و آماده‌ی پذیرش اتفاقات خوبی که به سمت‌تان در حرکت هستند باشید. هرچقدر که خواسته‌های بیشتری داشته باشید، اتفاقات خوب بیشتری نیز به سمت شما حرکت خواهند کرد. در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م ماه لازم است که توجه‌ی ویژه‌ای به جزییات داشته باشید. هیچ کس دقیق‌تر از شما نبوده و به خوبی از پس این کارها بر می‌آیید. در ۱۱م و ۱۲م ماه با مسائل ناشناخته‌ای مواجه خواهید شد و تا همه چیز برای‌تان مشخص نشود، دست از تلاش بر نخواهید داشت. به یاد داشته باشید که بعضی مسائل قابل توجیح کردن نبوده اما همین که تمام سعی خود را کرده باشید، آن شب با خیالی راحت می‌توانید بخوابید. ۲۰م و ۲۱م ماه هیچ تمایلی به اتلاف وقت دیگران ندارید بخاطر همین تمام سعی خود را خواهید کرد تا در زمان مشخص و یا حتی زودتر از آن، به تعهدات‌تان عمل کنید. وقت دیگران برای‌تان از اهمیت زیادی برخوردار است. در روزهای پایانی ماه بهتر است وسائل خود را مرتب کنید. از نامرتب‌ترین آنها شروع کرده و سپس به سراغ مرتب‌ترها بیایید.


آبان

ماه جدید با دنیایی پر از شگفتی‌ها آغاز می‌شود. به سفر بدون مقصد خاصی بروید. به جای رفتن به سمت راست همیشگی، به سمت چپ بروید. با غریبه‌ها مهربانی کنید چراکه نمی‌دانید کی ممکن است خودتان هم به کمک آنها نیاز داشته باشید. در ۷م و ۸م ماه با تمام وجود به جزییات توجه خواهید کرد و همین امر ممکن است موجب آن شود تا دیگران برای انجام کارهایشان به سراغ شما بیایند. مشکلی از بابت انجام کارها ندارید اما می‌خواهید که سهمی اساسی در پاداش کار داشته باشید. ۱۶م و ۱۷م ماه دلتان می‌خواهد به کسی گیر دهید و معمولا اغلب افراد خوششان نمی‌آید که غلط‌هایشان را اصلاح کنید (خودتان خوشتان می‌آید؟). با ملایمت بیشتری به انتقادهای سازنده بپردازید چراکه ممکن است به ضررتان تمام شود. در روزهای ۲۴م تا ۲۵م ماه همه شیفته و مجذوب شما خواهند شد.


آذر

در ابتدای این ماه اگر دیدید پروژه ای که فکر می کردید سریع به سرانجام می رسد، پیشروی کمی داشته است، نگران نباشید. بعضی وقت ها امورات کندتر از آنچه که تصور می شود، پیش خواهند رفت و این امری کاملا طبیعیست. وقتی که شرایط مساعد شود، در یک چشم بهم زدن همه چیز نظم و سامان پیدا می کند و سرانجام می یابد؛ پس شما نیز به تلاش های خود ادامه دهید و به موقع استراحت کنید و به خود برسید تا زمان نتیجه گرفتن فرا رسد. با آغاز هفته ی دوم، همه ی امورات زندگی به آسانی در جریان خواهند بود. معاشرت با دیگران نیز لذت بخش تر از هر زمانی دیگری می شود. در اوساط ماه ممکن است زخم های قدیمی سر باز کنند و بهتر است در این روزها بیشتر به خود برسید. در ۲۱م و ۲۲م ماه به تعاملات اجتماعی خود رسیدگی کنید و در ۲۷م برای خود شاخه ای گل بخرید. این ماه را با امیدواری و مثبت اندیشی به پایان برسانید.


دی

به نظر می‌رسد که در روزهای نخست از این ماه اعتماد به نفس‌تان بیش از وقت‌های دیگر شده و می‌خواهید که اندکی خودنمایی کنید. در روزهای ۲م و ۳م ماه بهتر است دست به معامله یا فعالیتی اقتصادی نزنید. عجله نکنید، اگر موقعیت پیش آمده واقعا ارزش سرمایه‌گذاری را داشته باشد، تا چند وقت دیگر هم می‌توانید صبر کنید. اگر هم که تا آن زمان موقعیت این کار فراهم نبود، می‌توانید مطمئن باشید که این سرمایه‌گذاری شما را ثروت‌مند نمی‌کرد. در روزهای ۱۱م و ۱۲م برای رویارویی با چالش‌های فکری و یا شرایطی که انرژی‌تان را تخلیه کند، آماده هستید. آماده هستید تا قابلیت‌های خود را در معرض نمایش قرار دهید. در روزهای ۲۱م و ۲۲م ماه، محتاط تر از همیشه خواهید بود. ضمیر ناخودآگاهتان به شما می‌گوید که باید احتیاط بیشتری کنید و بهتر است که به آن گوش دهید. در ۲۸م و ۲۹م ماه، سخاوتمندی و بخشندگی خود را شامل حال خودتان هم بکنید. به اندازه‌ی کافی به دیگران لطف می‌کنید؛ الان نوبت خودتان است.


بهمن

در روزهای نخستین ماه جاری از آنجایی که حرف‌های زیادی برای گفتن دارید و افراد زیادی هم برای شنیدن آنها آماده هستند، با صدایی رسا، حرف‌های موجود در ذهنتان را عنوان کنید. خوشبختانه با جسارت و شجاعتی که دارید، می‌توانید برخی از لحظات مبهم را به خوبی پشت سر بگذارید. ۵م و ۶م ماه وقت آن خواهد بود تا از دوستان با نفوذ خود بخواهید که لطفا‌های قبلی شما را جبران کنند. از خواستن و خواهش کردن نترسید. در ۱۱م و ۱۲م ماه، مسائل پیچیده ای را با سربلندی برطرف خواهید کرد. شاید برخی از آنها خیلی دشوار باشند، اما کافیست اندکی فکر کرده تا راه حل را پیدا کنید. با اینکه شاید دیگران از راه‌های خلاقانه‌ی شما خوششان نیاید، ممکن است که در ۲۰م ماه برای رفع مشکلی اساسی، متوسل به این راه‌ها شوید. تا زمانی که کسی به شما نگفته است که دست نگه‌ دارید، به همین روش ادامه داده تا از کارتان نتیجه بگیرید. نمی‌توان همواره همه را راضی نگه داشت. اگر در روزهای ۲۷م تا ۲۹م ماه میلادی احساس خطر کردید، ریسک نکرده و از آن موقعیت فرار کنید.


اسفند

در ۱م و ۲م ماه یکی از ایده های فوق العاده تان رشدی جدی را برایتان رقم خواهد زد. در ۱۰م و ۱۱م ماه برای انجام آنچه فکرتان را مشغول کرده است به شجاعت زیادی نیاز خواهید داشت و خوشبختانه ذخیره ی شجاعت تان کاملا پر خواهد بود. اگرچه نیت اصلی شما از کارهایی که می کنید این نیست که مورد تشویق دیگران قرار بگیرید، اما چنین اتفاقی هیچ ضرری هم نخواهد داشت. در ۱۵م و ۱۶م ماه خودخواهی شما در مرکز همه چیز قرار خواهد داشت، به ویژه وقتی بر این باور باشید که آنچه از آن شماست فقط و فقط به شما اختصاص دارد. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه، شوخ طبعی تان شکلی عجیب و غریب به خود خواهد گرفت، ممکن است حرف هایی بزنید که اصلا قصدش را ندارید. اگر از گفته ی خود پشیمان شدید، فورا عذرخواهی کنید. شاید بعدتر شانسی برای این کار پیدا نکنید. در ۲۲ و ۲۳م ماه کارتان بی اندازه مهم تر از هر چیزی خواهد بود و وقتی آن را در اولویت امور خود قرار دهید، پیشامدهایی بی نظیر برایتان رخ خواهد داد. در ۲۸ و ۲۹م ماه عشق و شور شما را به دام خود خواهد انداخت. اتفاقات رومانتیک درست وقتی که توقعش را ندارید مچ تان را خواهند گرفت، و چه حسی بهتر از این.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
هواشناسی | وضعیت آب و هوا | آب و هوا
دسته بندی مطالب
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: