فال ماهانه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال خرداد 1398: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید

فروردین

از اتفاقات خوب این ماه خوشحال باش و برای رفع مشکلات به پروردگارت توکل کن. به دنبال منابع تازه ای برای کسب درامد هستی. سعی کن که راه هایی را که به تو پیشنهاد میشود امتحان کنی و ببینی که شانست در کجاست. سفری در پیش است که می تواند کاری باشد. فرصت های خوبی برای آغاز چیزهای خوب در زندگی ات به وجود می آید و روزهای عاشقانه ای را در پیش داری. دلخوری هایت را از اطرافیانت کنار بگذار و یک راه آشتی را پیدا کن.


اردیبهشت

ستاره ها به نفع تو می گردند و به زودی موقعیتی که در انتظارش بودی برایت فراهم می شود و اطرافیانت به تو و کارهایت افتخار می کنند. نگرانی هایت را رها کن و سرت را با خواندن کتاب یا ثبت نام کردن در هر رشته ای که به آن علاقه مند هستی گرم کن. آدم باهوش و مستعدی هستی. پس سعی کن از این نعمت خدادادی نهایت استفاده را ببری. در بعضی روابطت مشکلاتی وجود دارد. از کوچکترین آنها شروع کرده و برای رفع هرکدام از آنها راه حلی پیدا کن.


خرداد

درباره تصمیمی که گرفته ای نظرت را تغییر نده و از این شاخه به آن شاخه نپر. سعی کن عزمت را جزم کنی و با اراده بیشتری کارهایت را پیگیری کرده و قدم های بعدی ات را درست برداری. در این ماه محتاط و محافظه کار باش و با سیاست عمل کن. آدمهایی با انرژی منفی اطرافت هستند. سعی کن حضور آنها تو را افسرده و غمگین نکند. از قدرت هایی که داری نهایت استفاده را ببر تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشی. بهتر است از سرک کشیدن در زندگی دیگران دست برداری و به زندگی خودت برسی.


تیر

به زودی مانند ستاره می درخشی و هر روز شاد و سرحال خواهی بود. تازگی ها یاد گرفته ای که نسبت به دنیای اطرافت نگرش بهتری داشته باشی و توقعت را از اطرافیانت کم کنی. برای انجام دادن کارهایت احتیاج به قدرت و انگیزه داری تا بتوانی کارهایت را به خوبی انجام بدهی و از عهده همه آنها بربیایی. خیلی وقت ها کارها براساس برنامه ریزی هایت پیش نمی روند اما هیچ اشکالی ندارد. زندگی را سخت نگیر تا مشکل خاصی برایت پیش نیاید. نسبت به همسر و اطرافیانت مسئولیت پذیر باش.


مرداد

گاهی در درونت هیجان زیادی را حس می کنی. باید مراقب باش یکه این حس کار دستت ندهد و بتوانی خودت را کنترل کنی. اتفاقات جالبی در راه هستند که اول تو را متعجب خواهند کرد اما بعد با صبوری که از خودت نشان می دهی اوضاع به نفعت پیش خواهد رفت. اگر احساس کسالت می کنی به پزشک مراجعه کن. سفر کردن را دوست داری و با این کار حس سرزندگی و شادی می کنی. در این ماه هنگام تصمیم گیری هایت احساس تردید و دودلی زیادی را تجربه می کنی. براساس عقل و منطقت عمل کن.


شهریور

حد و حدودت را مشخص کن و نگذار دیگران وارد حد و مرزت بشوند. اشتباهاتت را بپذیر و عذرخواهی کن. در این هفته از لحاظ عاطفی احساس آرامش می کنی و ساعات خوشی را خواهی گذراند. سعی کن در درونت ثبات و تعادل داشته باشی تا رویارویی با موقعیت ها برایت ساده تر باشد. به افراد منفی باف نزدیک نشو تا نتوانند بر تو هم اثر بد بگذارند. فراموش نکن که هر اتفاقی یک دلیلی دارد و ما از حکمت خداوند چیزی نمی دانیم. در این ماه فرصت هایی که منتظرش بودی برایت پیش می آیند فقط باید دقت کنی که آنها را از دست ندهی.


مهر

در این ماه پیشرفت بسیاری خواهی کرد و موقعیت های خوبی برایت پیش می آید. حواست جمع باشد تا آنها را از دست ندهی. سعی کن خودت را کنترل کنی و زود از کوره در نروی. آدم های حسودی را در اطرافت می شناسی. سعی کن با آنها دمخور نباشی تا کمتر آسیب ببینی. اگر با خانواده ات در مسئله ای به سوءتفاهم رسیده ای، سریع در پی از بین بردن آن باش و اگر لازم است توضیحی بدهی، حتما این کار را بکن. در هنگام خرید کردن مراقب پول خرج کردن هایت باش تا آخر ماه کم نیاوری.


آبان

برای آن هایی که به دنبال عاشق شدن هستند تا آخر فصل موقعیت هایی پیش می آید که می توانند آن را تجربه کنند. منتظر روزهای خوش و بهتر شدن روابطت با نزدیکانت باش. سعی کن کمتر حرف بزنی و بیشتر گوش بدهی و فعالیت های اجتماعی ات را بیشتر کنی. همیشه سعی کرده ای فردی وفادار و متعهد در همه جنبه های زندگی ات باشی. این بار هم به قول و قرارهایت وفادار بمان. آینده ای روشن در انتظارت است.


آذر

خبرهای خوب در راهند و توسط دوستی به گوش تو می رسند. آنها را به فال نیک بگیر. ملاقات های مهم صورت می گیرد که نباید با سیاست رفتار کردن را فراموش کنی. تمرکزت را از دست نده تا مسئولیتی را که به تو سپرده شده به درستی انجام بدهی. ناامید نباش چون گره های زندگی ات باز می شوند. فرد مهربان و باگذشتی هستی اما سعی کن این احساس خوب را در حالت تعادل نگه داری. بهتر است که گذشته را فراموش کرده و در زمان حال زندگی کنی و برای آینده ات برنامه بریزی.


دی

بعضی وقت ها درمورد کسب و کار و درآمدت دچار نگرانی می شوی. اگر خودت به تنهایی نمی توانی تصمیم بگیری با چند نفر که در کارشان موفق هستند مشورت کرده و از آنها نظرخواهی کن. بیشتر برای خانواده ات زمان بگذار. منتظر باز شدن درهایی هستی که مدت ها بر آن ها می کوبیدی ناامید و نگران نباش چون بزودی به مرادت می رسی. راقب باش که در برخوردهایت با دیگران با احتیاط رفتار کنی.


بهمن

از منطقت در حل مسئله کمک بگیر تا فرصت های بهتری به دست بیاوری. کار تازه ای به تو پیشنهاد می شود. قبل از قبول کردن درباره اش تحقیق کن. به ندای قلبت گوش بده و از خداوند مدد بخواه. این ماه را با انرژی بیشتری آغاز کن تا دیگران هم به تو انرژی بدهند. به جایی دعوت می شوی که پذیرایی گرمی از تو صورت می گیرد و در آنجا لحظات خوشی را خواهی گذراند. از تکرار کردن حرف هایی که اعصابت را خرد می کنند خسته شده ای و حس می کنی که به جایی نمی رسی. در مقابل این تکرارهای بیهوده بیشتر سکوت کن.


اسفند

فعالیت های گروهی باعث شادابی ات می شوند پس در آنها شرکت کن. زندگی را هر جوری بگیری همان جور پیش می رود. اگر می خواهی در کارهایت موفق بشوی بهتر است قدم هایت را با توجه به توانایی ها و مهارت هایت برداری. برای درس خواندن بصورت برنامه ریزی شده هیچ وقت دیر نیست. اگر در حال تحصیل هستی و احساس می کنی عقب افتاده ای هرچه زودتر با یک مشاور صحبت کن. گاهی اوقات زمانی طول می کشد تا خواسته ها و آرزوهایت برآورده شوند. مهم این است که باور داشته باشی که کائنات آرزوهای ما را بصورت مستقیم در اختیار ما نمی گذارد بلکه آنها را به شکل فرصت هایی برای تلاش کردن در مقابل ما قرار می دهد.


به نیت شما فال شمع گرفتیم. جواب فال شما:

» از شخصی که بسیار او را دوست می دارید سخنی بر زبانش جاری می گردد که شما منتظر آن هستید.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب