فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال بهمن 1395 : این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

به کسی دل داده اید که هیچ وقت برای شما آرامش را به همراه نخواهد داشت. بی تردید برای رفع این معضل بزرگ همین الان باید بکوشید. اگر توان تحمل سختی ها را دارید و بین راه کم نخواهید آورد به مسیر ادامه دهید. اما اگر می بینید در همین ابتدا، راه برای شما دشوار گشته و جز دل شکستگی به هیچ چیز دست نیافته اید، پس راه خود را جدا کنید. سازش و دوستی کردن روش خود را دارد. قلب خود را با کسی قسمت کنید که لایق شما باشد. میان شلوغی افکارتان نسبت به اطراف خود بی خیال نشوید. زمام زندگی را محکم بگیرید. نگذارید یک قدم اشتباه شما و زندگی خوب تان را زمین بزند. کمی تنها باشید. به خودتان و آینده تان جدی تر توجه کنید. آنچه که دل تان می گوید را قبول کنید.


اردیبهشت

بی خیال دنیا و مادیات باش. دنیا فانی است و روزی ما همه چیز را می گذاریم و در خاک به خواب می رویم. زندگی دنیوی و زرق و برق های آن جاودانه نیست. نگذارید تا دل بستن به این دنیا و تفکرات پریشان نسبت به زندگی اطرافیان، شما را بیمار کند. به یک سفر دعوت هستید آن را از دست ندهید. در این سفر تجارب جالب و خوبی بدست می آورید. درست است که چشم انتظار برآورده شدن دعاهای تان هستید اما صبر را فراموش نکنید. خداوند در وقت معین آنچه را که خیر است برایتان رقم خواهد زد. گوشه نشینی و انتظار را کنار بگذارید. کمی زندگی کنید. زمان در حال گذر است و شما خود را در یک زمان دور هنوز نگه داشته اید. تغییرات را پذیرا باشید تا بتوانید این شکل زمانه را با انعطاف و شادی بگذرانید. با او تماس بگیرید.


خرداد

خواب های عجیب و غریب در این شب ها به سراغ تان آمده است. با این که سخت آشفته هستید آنها را فراموش کنید. شاید دیدن آنچه که می خواهید در رویا هم برای تان شیرین باشد، اما به جای دل بستن به این احوال، با تدبیر، افراد دور و بر خود را بشناسید. به هر کسی اعتماد نکنید. روزهای خوشی را پشت سر گذاشته اید. اجازه ندهید یک غفلت همه این خوشی ها را به باد بدهد. کسی را که برای زندگی مشترک انتخاب کرده اید همان ستاره اقبال شماست. تردید نکنید و به او تا پایان عمر دل بسته و عاشقانه مشکلات زندگی را به جان بخرید. او قدر شما را می داند و محبت های شما را بی جواب نخواهد گذاشت. پس از این که در زندگی فداکاری کنید تردید به دل راه ندهید.


تیر

تازگی ها سایه یک فرد غریبه زندگی شما را بر هم ریخته است. ترس به دل راه ندهید. به جای فرار کردن از این مسئله با مشکل روبه رو شوید. این که خود را تنها به کار مشغول کنید و از رفت و آمد با آشنایان خودداری کنید دردی را دوا نمی کند. با ترس خود مقابله کنید. برای حل این مشکل اگر لازم هست حتی با چند نفر از اعضای خانواده مشورت کنید. به نگاه سنگین دیگران بی اعتنا باشید. بی گناهی شما در حل این مسئله است. او را بیابید و رو در رو مشکل بوجود آمده را حل و فصل کنید. کمک مالی بزرگی در راه دارید. با بدست آوردن این پول بسیاری از مشکلات شما حل خواهد شد. با خانواده وقت تفریح بگذارید و سعی در خوشحال کردن آنها داشته باشید تا سوءتفاهم ها نیز برطرف شود.


مرداد

به زمانه بی اعتنا باش. خودت را بالا بکش. نگذار حسودان و دشمنانت تو را شکست دهند. از اندیشیدن به افکار منفی و پوچ اطرافیان خودداری کنید. فکر به حرفهای بی پایه و اساس، شما را از رسیدن به هدف باز می دارد. همچنان با اتکا به نفس خود و اراده قوی تان به راه ادامه دهید. نگذارید گمان اشتباه دیگران، راه را به بیراهه برای تان هموار کند. به هدفی که انتخاب کردید فکر کنید و توکل تان را قوت ببخشید. تصمیم شما صحیح بوده و دل شما را در نهایت آرام خواهد کرد. پس از نفس نیفتید و همچنان با نظم و قدرت به راه خود ادامه دهید. کسی نمی تواند مانع رسیدن به آرزوی شما شود مگر این که اعتماد به خود را از دست بدهید. همواره افراد موفق در شرایط سخت به بهترین نتیجه ها می رسند.


شهریور

هیچ چیز جای غذای خانگی مادر و محبت او را نمی گیرد. پس به خودتان تکانی بدهید. به دیدار مادرتان بروید. بگذارید در یک دیدار سرزده او خوشحال شود. درست است که سخت مشغول کار هستید و زمان کمی دارید، اما همیشه برای دیدن مادر می توان وقتی را ولو اندک پیدا کرد تا هم به روح خسته خودتان تسکینی دهید، هم او را از تنهایی دربیاورید. تازگی ها بد از کوره در می روید. چرا کمی خونسرد عمل نمی کنید. این تند مزاجی شما بسیاری را عاصی کرده است. درست است کسی به روی شما نمی آورد اما به زودی عواقب این رفتار نسنجیده خود را خواهید دید. پس تا دیر نشده فکری کنید و خود را از شکل خارج کنید. گاهی با یک مکث می توانید خود را از برخی گرفتاری ها نجات دهید. کمی تامل کنید و بعد از کشیدن یک نفس عمیق تصمیم بگیرید.


مهر

برای شروع دیر نیست. اگر عزم خود را جزم کنید به خواسته خود می رسید. تنها به یک حامی نیاز دارید. یک نفر که در این مسیر سخت، پشت شما باشد. در این راه احتمال زمین خوردن زیاد است اما به دردسر آن می ارزد. پس در انتخاب خود شک نکنید. یک دوست شما را به مقصد می رساند. یک نفر که در هر شکست دست شما را بگیرد و کمک کند تا به راه ادامه دهید. شخصی که با گذشته دور شما ارتباط دارد را ملاقات خواهید کرد. یک ملاقات غیر منتظره!! شاید این دیدار باعث بهم ریختن اوضاع فعلی شما شود. سعی کنید حساب شده در این دیدار رفتار کنید. اگر چیزی منجر به آزردگی شما شده، زود از کوره در نروید. با سیاست رفتار کنید. بگذارید تا با آرامش این آتش زیر خاکستر خاموش شود.


آبان

کسی به سراغ تان آمده که فکرش را هم نمی کردید. چرا اینقدر دست پاچه شده اید. مدت ها در خیال خود دیدار او را مجسم می کردید. حالا که او آمده چرا رفتارهای بچگانه و زننده بروز می دهید. کمی بیندیشید. قبل از این که با او قراری بگذارید همه چیز را در ذهن خود مرور کنید. سعی کنید تا به اعتقاداتش احترام بگذارید. به گفتمان تان که قرار است اتفاق بیفتد از قبل فکر کنید. رنگی که او دوست دارد را به تن کنید. او را به کافه یا کتابخانه ای دعوت کنید. اگر حس می کنید توان صحبت را فعلا ندارید کمتر حرف بزنید ولی اخم نکنید. به حرف هایش لبخند بزنید. در این بین کسی قصد مداخله دارد. راز خود را از او مخفی کنید. دیدارها را به دور از او انجام دهید. با یکی از اعضای خانواده اتفاقات را در میان بگذارید و تصمیم درست را سریع بگیرید. تردید نکنید.


آذر

احتیاط هم حد و اندازه ای دارد. آخر محتاط بودن تا این حد! کمی به خودتان اجازه نفس کشیدن بدهید. کمی عینک بد بینی را کنار بگذارید. تا کی می خواهید به سر این و آن بکوبید که چرا در گذشته دور و نزدیک مرتکب خطای ناخواسته ای شده اند. هر کسی می تواند در زندگی اش اشتباه کند. اما مگر از زندگی با آنها غافل هستید. احسان آنها را از یاد مبرید. فراموش نکنید که همین اطرافیان روزهایی کنار شما شادی تان را جشن گرفته اند. پس چرا الان اینقدر در خود پیچیده اید و مدام هر اتفاق را به دیگری زنجیر می کنید. از این تفکر دست بردارید. این حالت جز تشویش و نابودی لحظات چیزی را برای شما در پی ندارد. پس کمی خوش بینانه به اطرافیان خود بنگرید و از آنها فرار نکنید.


دی

دنیا رنگین تر از آن چیزی ست که شما می بینید. شما با تصور تاریک ترین روزها خود را با دل مشغولی پر کرده اید و همواره هم از دوستان خود به دور هستید. چرا یکبار به این نمی اندیشید که شاید شما هم اشکالاتی دارید. شاید طوری رفتار کرده اید که برخی پذیرای نوع نگاه و کلام شما نیستند. شاید خودتان اسباب این تلخی ها هستید. کمی هم به تجارب و علم دیگران احترام بگذارید. کمی در مجالس سکوت کنید تا معنای کلام دیگران را اول درک کنید و بعد تصمیمی راجع به افراد بگیرید. برای یک مهمانی دعوت هستید. بهترین لباس را بپوشید. در آن مهمانی با لبخند ظاهر شوید. ناامیدی را کنار بگذارید و به خودتان و بقیه فرصتی مجدد بدهید. کسی در این مهمانی با شما مسئله ای را مطرح می کند که مسیر زندگی تان را تغییر خواهد داد. پس با دقت گوش کنید. تامل کنید و بی پرده پاسخ طرف را بدهید. اصلا در این مورد عجولانه تصمیم نگیرید.


بهمن

تولدتان مبارک. نگران نباشید. روزهای خوب در راهند. البته قرار نیست روزها همیشه یک جور باشند. تقدیر به گونه ای است که تلخ و شیرین کنار هم تجربه می شود. در برخورد با اتفاقات آرامش خود را حفظ کنید و با توکل به خداوند منتظر روزهای شیرین باشید. کسی با شما روبه رو می شود که دست کمک به شما خواهد داد. به هیچ وجه شک نکنید. او راهی را به شما نشان می دهد که بتوانید در میان این گرفتاری ها به موفقیت خوبی در کار برسید. بعضی وقت ها قرار نیست همه چیز را به تنهایی حل کنید. گاهی باید به توانایی دیگران هم اعتماد و تکیه کرد. حالا که این شانس بسوی شما می آید آن را رد نکنید. نیاز دارید تا برای مدیریت این روزها کمی به خودتان استراحت دهید. با چند دوست قرار عصرانه بگذارید تا این دیدارها تسکینی باشد بر روزهای سخت گذشته.


اسفند

کمی به عشق هم فکر کنید. کمی عشق را تمرین کنید. رنگ و بوی احساس در رفتار شما کمتر شده است. این بی توجهی شاید بر اثر گرفتاری های کاری باشد اما به خود بازگردید. دوباره برنامه ریزی کنید. جایی برای صمیمیت هم خالی بگذارید. درست است که دست هر رهگذری را می گیرید یا به تمام همکاران تان لطف می کنید. اما خانواده و همراه شما در زندگی به محبت نیاز دارند. قرار نیست که همسر شما رفیق راه باشد و شما بی توجه باشید. محبت کردن دوطرفه است. بهتر است شبی را به او اختصاص دهید. او را به شام دعوت کنید و بعد از آن در یک کافه عاشقانه از حمایت های او تشکر کنید. دوست داشتن خود رشته دلگرمی زندگی است. حواس تان باشد در زمینه کاری چند نفر در پی سنگ اندازی برای شما هستند.

در پورتال تاروت رنگی بخوانید:
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی:
کانال تلگرام تاروت رنگی