فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال مرداد 1397: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

شاید موقعیت جدیدی سر راهتان قرار گرفته باشد، یا خودتان به این فکر افتاده باشید که کسب و کار جدیدی را به راه انداخته و یا شراکت تازه ای را آغاز کنید. زمان خوبی برای تصمیم گیری در این مورد نیست پس زیاد عجله نکنید و صبر داشته باشید. همه جوانب را به طور جدی در نظر بگیرید در غیر اینصورت احتمال این که بعدا پشیمان شوید بسیار زیاد خواهد بود. وقت خودتان را زیاد با موبایل بازی و فرستادن پیام های بی ارزش در شبکه های اجتماعی مختلف تلف نکنید.


اردیبهشت

فکر می کنید که تلاش تان بیهوده است اما مطمئن باشید که در نهایت آنچه لیاقت اش را دارید به دست خواهید آورد. زمان آن است کم حرفی را کنار بگذارید و شور و اشتیاق تان را برای موضوعاتی که به آنها علاقه دارید بیشتر نشان دهید. پیشنهادی به شما شده که قادر به تصمیم درمورد آن نیستید. به خودتان فرصت دهید تا از ندای قلب تان مطمئن شوید. اگر درمورد موضوعی عاطفی درگیری ذهنی دارید هرچه بیشتر با افراد قابل اعتماد صحبت کنید، نتیجه بهتری خواهید گرفت.


خرداد

این روزها روابط عاطفی تان آنطور که می خواهید پیش نمی رود و حتی ممکن است در روحیه شما تاثیر بگذارد اما مراقب باشید زیرا با بی خیال بودن، اوضاع بدتر از این می شود. اگر فکر می کنید که به تنهایی از پس مشکلات بر نمی آیید با دیگران مشورت کنید. از پیشداوری نیز بپرهیزید. مدتی است که می خواهید درمورد موضوعی با شریک عاطفی تان گفتگو کنید اما جرات بیان آن را نداشته و ترجیح می دهید تنها باشید. این راه دردی از شما درمان نمی کند.


تیر

نگرانی شما درمورد گذشته تان بی مورد است. زیرا اتفاقی است که تمام شده است. با فکر کردن و تجزیه و تحلیل کردن آن تنها خودتان را آزار می دهید. بهتر است به فکر روزهای پیش رو باشید و زمان حال خود را فدای گذشته تان نکنید. یک مسافرت می تواند ذهن شما را برای اتفاقات خوب آینده آماده کند. به حساب بانکی های خود نگاهی بیندازید زیرا اخیرا از آنها غافل شده اید. با یک برنامه ریزی درست می توانید آن مقدار پولی را که بدان احتیاج دارید ذخیره کنید.


مرداد

اگر مجرد هستید احتمال این که یکی از آشناهای جدید تبدیل به عشق زندگیتان شود خیلی زیاد خواهد بود. اگر هم پیش از این نیمه دیگر خود را یافته اید از آنجایی که عشق و روابط عاطفی برایتان در اولویت هستند به طرف مقابل تان احساس نزدیکی بیشتری خواهید داشت و می توانید به راحتی درمورد مسائلی که شاید تا دیروز جسارت حرف زدن درموردشان را نداشته اید صحبت کنید. بحث های جالبی که این روزها دارید نگرش شما را به برخی مسائل تغییر خواهند داد و چیزهای زیادی را به شما خواهند آموخت.


شهریور

مسائل مهم زیادی در رابطه با نقشه ها و برنامه هایی که برای آینده خود دارید ذهن شما را به خود مشغول کرده اند. فرصت های جدید بسیاری دارند برای شما فراهم می شوند که نباید آنها را بدون فکر کردن از دست بدهید و به سادگی از کنارشان رد شوید. انجام کارهای روزمره در خانه می تواند راه فوق العاده ای برای سروسامان دادن به افکارتان باشد چون در کنار نظم بخشیدن به خانه افکارتان را نیز منظم خواهید کرد و این کار به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم گیری در هر موردی برای تان آسان تر شود.


مهر

ممکن است به شما پیشنهاد شود که در یک کسب و کار به ظاهر پرسود با یکی از اقوام، دوستان و یا همسایه های خود شریک شوید. اگر می خواهید که خیالتان از هر لحاظ راحت باشد کمی وقت صرف کرده و همه جوانب را با احتیاط کامل در نظر بگیرید. شاید حتی موافقت نسبی خود را هم اعلام کنید، اما بهتر است فعلا در این مورد تصمیم قطعی نگیرید. بدون شک پدر و مادرتان همیشه خیر و صلاح شما را می خواهند پس اگر درمورد چیزی با شما مخالفت می کنند کمی بیشتر به آن فکر کرده و با آنها لجبازی نکنید.


آبان

تماسی دریافت خواهید کرد و یکی از دوستان و آشنایان تان از شما تقاضا دارد که به او در حل مشکلی کمک کنید تا درمورد موضوع مهمی تصمیم گیری کند. به احتمال زیاد شما بیش از آن که حرف بزنید مجبور به گوش کردن خواهید بود چون درواقع این شخص به دنبال یک گوش شنوا می گردد. تغییر در محیط اطرافتان هم گزینه های جدیدی را در مقابل روی تان قرار خواهد داد که نمی توانید بی تفاوت از کنار آنها رد شوید، پس خوب به همه چیز فکر کنید. او همچنان به شما فکر می کند!


آذر

اوضاع از آن چیزی که شما انتظارش را داشته اید جدی تر خواهد بود. یک عشق قدیمی ممکن است با شما تماس گرفته و بخواهد که به دیدن او بروید. این شخص پیشنهاد یک شراکت کاری را با شما مطرح خواهد کرد که به نظر می رسد ارزش این که به طور جدی به آن فکر کنید را داشته باشد. این روزها همه خیلی خودخواه تر از همیشه به نظر می رسند و شما احساس می کنید نگرانی ها و مسائلی که برای شما اهمیت دارند برای آنها هیچ ارزشی ندارند. خودتان را ناراحت نکنید شما خودتان برای خودتان کافی هستید.


دی

مسائل مربوط به خانه تان ناگهان دارند جدی می شوند. ارزش خانه شما به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است و شاید به این فکر بیفتید که آن را فروخته و به خانه دیگری نقل مکان کنید. شاید هم خانه ی خوبی در نزدیکی محل کارتان برای شما پیدا شده باشد که به شما این امکان را می دهد که وقت و هزینه کمتری برای رفت و آمد صرف کنید. در هر صورت این تصمیم می تواند زندگی شما را به طور جدی تحت تاثیر قرار دهد. معایب و مزایای آن را با دقت بسنجید. به او بله بگویید.


بهمن

هرچقدر که وقت و هزینه برای املاک خود صرف کرده باشید برای شما سود زیادی را به همراه خواهد داشت و می توانید در برنامه ریزی برای آینده خود روی سودی که از این راه کسب خواهید کرد حساب کنید. کارهای زیادی در خارج از خانه در انتظار شما هستند که به باز شدن ذهن شما کمک خواهند کرد و کمک می کنند که به افکارتان سروسامان بدهید. دیدار با یکی از دوستان قدیمی تان نیز فرصت صحبت در این مورد و مشورت با او را برای تان فراهم خواهد کرد. به او فرصت بدهید از عشق بگوید.


اسفند

میل به پیشرفت در زندگی شخصی یا حرفه ای تان شما را به این فکر انداخته است که ادامه تحصیل داده و یا در زمینه کاملا جدید و متفاوتی آموزش ببینید. یک نفر که به شما خیلی نزدیک است و به احتمال زیاد هم یک زن است شما را به این کار تشویق خواهد کرد یا شاید اصلا ایده این کار را خود او به ذهنتان بیاورد. زندگی شما در حال حاضر در مرحله ای است که نیاز به تغییر را در خود احساس می کنید پس خودتان را برای رویارویی با این تغییرات آماده کنید و تا می توانید انعطاف پذیر باشید. عشق تان را دوست داشته باشید.

به نیت شما فال شمع گرفتیم. جواب فال شما:

» تعطیلاتی را به یک سفر خواهید رفت و یا تعطیلاتی را در یک منطقه خوش آب و هوا خواهید گذرانید.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب