فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی

کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال دی 1395 : این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

آزردگی خاطر از زخم زبان اطرافیان همیشه تلخ است. اما سعی کنید تا با آگاهی از توانایی خود در لحظه زندگی کنید. به افکار پریشان و منفی دیگران پروبال ندهید. زمان را از دست ندهید و سعی کنید تا در مسیر تعالی خود گام بردارید. از کمک کردن به دیگران، لحظه ای را از دست ندهید. خداوند همیشه کنار ماست و انسان های خوش قلب را دوست دارد. بر خداوند توکل کنید و با صبوری این روزها را سپری کنید. گاهی اوقات سکوت کردن بهتر از هر مقابله و جدال است. به خاطر آشفتگی ذهنی این روزها کمی در محاسبات مالی بد عمل کرده اید. مواظب سرمایه به دست آورده خود باشید و حساب و کتاب را از دست ندهید. چرا که زحمت این ماهها کافیست با یک غفلت از دست برود.


اردیبهشت

از تنهایی که برای خود رقم زده اید بیزارید. از خلوت بودن محفل دوستانه خود کلافه شده اید. گاهی وقت ها نمی دانید تا چطور از زندگی لذت ببرید. در حالی که کسی را دور و بر خود نمی یابید تا حتی یه گپ عصرانه را تجربه کنید. عجیب است که چرا با این همه مطالعه هنوز به این اعتقاد نیافته اید که زندگی بر پایه روابط می چرخد. گاهی باید این را در خود هضم کنید که قرار نیست تمام افراد آن طوری باشند که شما می خواهید. کمی گذشت و تامل شما را از این تنهایی رها خواهد کرد. برای مشکلات مالی پیش آمده هم نگران نباشید. رزق همه ما دست خداست. با تلاش و گذشت کم کم شرایط سخت کنونی بهبود می یابد. به زودی یک مهمانی بزرگ را تجربه خواهید کرد. سعی کنید در این فرصت دل دوستان را بدست آورید و کمی از سخت سلیقگی خود بکاهید.


خرداد

یک خرید موفق را تجربه کرده اید. بسیار از این خرید راضی هستید و از منافع آن لذت می برید. در کنار این اتفاق، شما باز هم دست تان برای خریدهای بیشتر باز خواهد شد. ماهی پر از نو شدن در راه دارید. در این ماه اتفاقات خوشی برای تان رقم خواهد خورد. بهتر است تا بیشترین بهره را از این روزها ببرید. خواستگار خوبی در راه دارید. بهتر است بدون عجله تصمیم نگیرید. از تجارب قبلی استفاده کنید اما رو به سختگیری نیاورید. کسی در خانواده با این وصلت موافق نیست. سعی کنید تا با آرامش موضوع را بررسی کنید و بی مهابا دست به مخالفت نزنید. از هدیه دادن در این ماه صرف نظر نکنید. حالا که خوشحالید دیگران را نیز در این روزهای خوب شریک کنید.


تیر

اتفاقات زیادی را در چند هفته اخیر پشت سر گذاشته اید. اما بد نیست که در بین این هیاهو به تقاضای یکی از دوستان خود پاسخ دهید. تلاش برای زندگی خیلی خوب است، اما خودخواه بودن گاهی وقت ها منجر به جدایی از اتفاقات خوب زندگی می شود. این که اوضاع مالی خوبی را برای خانواده رقم زده اید جای تحسین دارد اما رهایی از کسانی که به شما محبت داشته اند روزی منجر به پشیمانی می شود. برای سفرهای زیادی خود را آماده کنید. در روزهای آینده باید به دیدار چند نفر از اقوام بروید. درست است که در این بازار آشفته کاری تحت فشار هستید و باید پاسخگوی چندین نفر باشید. اما مثل همیشه شما با برنامه ریزی خوب همیشگی تان، از پس این مسئله هم بر خواهید آمد.


مرداد

انتخاب خوبی داشته اید. اصلا شکی به دل راه ندهید. بعضی وقت ها تکیه به سلیقه خود و بی اعتنایی به حرف دیگران لازم است و نتایج بهتری به همراه دارد. گاهی بگذاریم دل مان آنچه می خواهد را کوچک یا بزرگ، زشت یا زیبا تجربه کند. مهم آن است که به دل تان بنشیند. وسواس را کنار بگذارید. بگذارید زمان خودش، شما را به جلو ببرد. از لحظه لذت ببرید و با کوچک ترین اتفاقات هم همواره لبخند را بر لب داشته و شاکر باشید. زندگی به صبوری شما امتیاز بزرگی خواهد داد. به یک همکاری دسته جمعی برای انجام امری عام المنفعه دعوت می شوید، تعلل نکنید و با جان و دل پذیرا باشید. همواره در انجام کارهای نیک ثابت قدم باشید. به حرف دیگران اهمیت ندهید. بگذارید در دنیای کوچک خود بمانند.


شهریور

قدم نورسیده تان برای تان مبارک بوده و درهای رحمت الهی همچنان برای شما گشوده خواهد بود. از هزینه های پیش آمده ترسی به دل راه ندهید. همه این اتفاقات طوری چیده شده که از سوی بزرگی خدا راه حل به وقتش می رسد. به این که خداوند روزی رسان است ایمان داشته باشید و هیچگاه در این امر تردید به دل راه ندهید. برای تصمیمی که گرفته اید نهایت تلاش خود را بکنید آنچه که خیر و صلاح شما باشد اتفاق خواهد افتاد، اما لحظه ای در راهی که انتخاب کرده اید غفلت نکنید تا حسرت تک تک لحظات آن در آینده آزارتان ندهد. با دقت پیش بروید. نظم را فراموش نکنید و به استعداد و تلاش تان اعتماد کنید. تعلل و تردید به دل راه ندهید. وقتی آنچه که لازم است را انجام داده باشید برای پذیرش هر نتیجه ای آماده تر هستید.


مهر

بالاخره به آنچه انتظارش را می کشیدید رسیدید. درست است که زمان زیادی گذشته، اما به هر حال طعم شیرینی دارد رسیدن به هدف. بهتر است به جای فکر به گذشته از داشتن آنچه که به دست آورده اید خوشحال باشید و دیگران را در این خوشحالی شریک کنید. بگذارید زمانی که می خندید دیگران لبخند روی لب هایتان را ببینند. درست است که روزی شما را ناامید کردند و انتظارتان را با یاس تلخ کردند، اما اکنون روز پیروزی شماست. نگذارید حرف های گذشته آنها شیرینی کنونی را برای تان زهر کند. برای برنامه های ورزشی خود، نامنظم شده اید. ورزش را کنار نگذارید. ورزش روحیه شما را زنده می کند. باعث پیشرفت شما می شود. پس از فرصتی که دارید استفاده کنید و اجازه ندهید تنبلی به سراغ تان بیاید.


آبان

به دیدن بزرگترهای خود بروید. حتما برای شان گلدان گلی ببرید و طراوت را به زندگی شان برگردانید. سعی کنید تا با سایر اقوام برنامه ای را بچینید و خانواده را دور هم جمع کنید. فرزندان که بخندند قلب بزرگترها هم شاد می شود. به حرف و حدیث های گذشته اهمیت ندهید و آتش آنها را با یک مهمانی کامل خاموش کنید. برای تان مشکل مالی کوچکی به وجود آمده است. نترسید خدا همیشه هوای شما را دارد. شاید بنظرتان دیر شده و استرس این مسئله کوچک خواب و خوراک را، از شما گرفته باشد، اما وقتش که برسد چنان خداوند به واسطه یک دوست دست شما را باز کند که حلاوت آن برای تان خاطره انگیز خواهد شد. پس نترسید و به خود شک مبرید که به زودی رفع خواهد شد.


آذر

کمی کج خلقی ها را کمتر کنید. دست از لجبازی های کودکانه خود بردارید. همین جرقه های کوچک کم کم در زندگی تان آتش بزرگی را به راه خواهد انداخت. پس کمی صبر پیشه کنید. توکل خود را از دست ندهید. اخلاق خود را بهتر کنید. راهی برای آرامش ذهن و روح خود پیدا کنید. اعضای خانواده چه گناهی کرده اند که هر روز باید استرس را تجربه کنند. کمی تامل کنید. به جای دعوا راه انداختن فکر کنید و به دنبال راه حل باشید. بی توجهی به رفتارهایتان تنها شما را از دیگران دور می کند. اکنون که دست تان خالیست از بقیه مشورت بگیرید تا بهترین راه را انتخاب کنید و سروسامانی به اوضاع پیش آمده بدهید.


دی

به خاطر بداخلاقی یکی از همکاران خود سخت فکرتان درگیر شده است. تحمل دیدن هر روزش دیگر برای تان عذاب آور شده است. شنیدن نق زدن ها و ایراد گرفتن هایش به یک کابوس می ماند. بهترین توصیه این است که سرتان به کار خودتان باشد. همچنان در کارتان نهایت صداقت را به کار ببندید. از هیچ نترسید. هیچ کس حوصله آدم های غرغرو را ندارد پس بی آن که به حرف هایش اهمیت دهید جوابش را با یک لبخند بدهید. شاید گذر زمان هم به او بیاموزد تنها کار کند و برای دیگران دردسر نتراشد. کلا هیچ کجا به آدم های حسود اعتماد نکنید و با آرامش به آنچه که اعتقاد دارید دل دهید. برای تولدتان جشن صمیمانه ای را ترتیب بدهید. خود را از این احوال و افکار خسته کننده کاری دور کنید و شب تولدتان را به یک شب خاطره انگیز تبدیل کنید. تولدتان مبارک ...


بهمن

اتفاقات بدی را تجربه کرده اید. همه اینها حاصل حواس پرتی خودتان بود. کمی دست از دیگران بردارید. بگذارید آن طور که می خواهند باشند. چرا زندگی و کارهای خود را به آنها معطوف ساخته اید. لذت و شیرینی هر کاری را با چشم و هم چشمی ها از خودتان دور کرده اید. با همین تفکرات و سختگیری ها، هم زندگی را به کام آنها تلخ کرده اید، هم خودتان به پیشرفتی نمی رسید. دست از عجز و ناتوانی بردارید. اگر می خواهید موفق باشید دست دیگران را هم بگیرید. از این فکر که تنها به خودتان بیندیشید و دوستان و همکلاسی های خود را به بیراهه هدایت کنید به پیروزی که می خواهید نمی رسید. انسان های بزرگ با گرفتن دست سایرین و قرار دادن علم خود به سایرین همواره نامی جاودانه برای خود به یادگار می گذارند.


اسفند

قلب مهربانی دارید و همواره دست زیردستان خودتان را گرفته اید. تنها ایرادی که شما دارید این است که اجازه نمی دهید تا افکار بزرگ در شما ریشه بدوانند. تا تصمیم به کار بزرگی می گیرید بعد از چندی سرد می شوید و عهدی که با خود بسته اید را فراموش می کنید. کمی به جسارت خود بیفزایید و اصلا ترسی به دل راه ندهید. مطمئن باشید گاهی بلندپروازی مایه پیروزی به حساب می آید. از گفتن همه افکار خود با هر کسی خودداری کنید. حرف های دل تان و افکار خود را برای خودتان نگهدارید و پیش هر کسی بازگو نکنید. تنها محرم اسرار خود را از آنچه که در دل دارید با خبر کنید. از تجارب خود استفاده کنید و برای رسیدن به موفقیت های بالا، تردیدی به خود راه ندهید. موفقیت برای انسان پاک سرشتی مثل شما نزدیک است. کافی است تا کمی در خود تغییر ایجاد کنید و نکته سنج، دقیق و منظم باشید. هیچ وقت از برنامه ریزی فاصله نگیرید و به آرزوهای تان پروبال دهید.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی:
کانال تلگرام تاروت رنگی