فال ماهانه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال مرداد 1398: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید

فروردین

فردی با اعتماد به نفس، خلاق و سخاوتمند هستی و چون مثبت اندیشی از خصایص توست، حتی در زمان هایی که فکر میکنی شانس زیادی برای موفق شدن نداری، امیدت را از دست نمیدهی. خیلی راحت با دیگران ارتباط برقرار میکنی و گاهی از طریق آشنایی با دوستان جدید، منافع زیادی به دست می آوری. نگران نباش؛ بالاخره طلسم بی پولی شکسته خواهد شد و از راهی که فکرش را نمیکنی، مقداری پول به دست خواهی آورد؛ فقط مراقب هزینه هایت باش که ناگهان بالا نروند و برای مخارج زندگی ات حساب و کتابی در نظر بگیر. محبوب همگان هستی و چون به دیگران احترام می گذاری، دو برابر هم احترام می بینی. تا آخر سال منتظر فرصت هایی که برایت پیش می آید، باش، چون نتایج خوبی دارد که فراتر از حد انتظارت خواهد بود. اگر می خواهی همیشه موفق بوده و زندگی مرفهی داشته باشی، باید در بالاترین حد توانت، تلاش و کوشش کنی. خوشبختانه خانواده و دوستان خوبی داری که تاکنون تو را حمایت کرده اند و بعد از این هم حمایتشان را از تو دریغ نخواهند کرد.


اردیبهشت

این ماه تمام هوش و حواست در محل کار پی این است که در مقابل رئیست خودنمایی کنی تا کارهایی که انجام میدهی، دیده شود و منتظريک پاداش خوب هم از طرف مقامات بالادست هستی؛ اما مراقب باش با این کارها، ناخواسته به احساسات همکارانت آسیبی نزنی و روی کار آنها تاثیر منفی نگذاری. همان طور که میدانی، زمانی که کار از کار گذشته باشد، دیگر عذرخواهی چیزی را عوض نمیکند و نمی توان آب رفته را به جوی برگرداند. چون همیشه خودت را از همه بهتر می دانی، با غروری که داری، می خواهی در تمام مناظرات پیروز باشی وحرفت را به کرسی بنشانی؛ به جای این کار بهتر است از خودخواهیات کم کنی و راه درستی را پیش بگیری. امروزه علم پیشرفت زیادی کرده است؛ پس سعی کن از تکنولوژی های روز برای سریع تر انجام دادن کارهایت استفاده کنی. در چند ماه آخر سال، بهتر است زیاد به خودت مغرور نشوی و به توصیه ها و پیشنهادات اطرافیانت بیشتر توجه داشته باشی؛ آنها بد تو را نمی خواهند.


خرداد

دوست نداری نصیحت دیگران را بشنوی و حرف های آنها را بی پایه و اساس میدانی، اما فراموش نکن که تجربه، سرمایه ارزشمندی است و اگر دیگران می خواهند تجربیاتشان را در قالب نصیحت در اختیارتو بگذارند، باید قدردان باشی. تا می توانی با عقل و شعور عمل کن؛ چون تازگی ها خیلی زود تصمیم میگیری و احساساتی عمل میکنی و این روش تصمیم گیری، باعث درگیری های ذهنی اضافی ات می شود. گاهی بی حوصلگی باعث میشود تا رابطه ات با کسی که دوستش داری، خراب شود. برای برقراری دوباره صمیمیت در رابطه باید فضای امنی ایجاد کنی تا طرف مقابلت هم بتواند با خیال راحت و بدون ترس از واکنش تو، نظرش را بگوید. این آخرهفته کارهای زیادی برای سروسامان دادن به خانه ات داری؛ پس از حالا لیستی بنویس تا دقیقا بدانی که باید چکار کنی؛ ضمنا بیرون ریختن وسایل اضافه را از خانه فراموش نکن. در هر ساعتی از شبانه روز که میتوانی، پیاده روی کن. فرقی نمیکند که اضافه وزن داشته باشی یا نه؛ به هرحال ورزش کردن راه درستی برای داشتن سلامتی است.


تیر

این چند وقت کار زیادی داشته ای و تمام انرژی ات را صرف انجام آنها کرده ای؛ بنابراین دیگر حوصله ای برایت باقی نمانده که درگیر چالشهای ناخواسته شوی. سعی کن بیشتر سکوت کنی و با هیچ کس درگیر بحث های تکراری نشوی و برخی مسائل را نادیده بگیری. اگروقت کردی، نگاهی به دوروبرت بینداز و ببین برای سروسامان دادن به محیط اطرافت چه کاری از دستت بر می آید. این روزها اطلاعات زیادی را از طریق مطالعه یا شرکت کردن در کلاس آموزشی یا اینترنت به دست می آوری؛ به آنها توجه داشته باش، چون درهای جدیدی را به رویت می گشایند و می توانی از آنها حداکثر استفاده را ببری. اگر شک و تردیدی برایت به وجود آمده، با بحثی منطقی و عاقلانه، تمامی تنش هایت را از بین ببر، گاهی فکر میکنی کارهایی که انجام میدهی برای قانع کردن دیگران کافی است و نیازی نداری که با آنها وارد بحث کلامی شوی؛ اما طرف مقابلت میخواهد که تو جواب تمام سوالاتش را بدهی؛ پس سعی کن با سعه صدر به سوالاتش پاسخ دهی و نقطه مبهمی را باقی نگذاری.


مرداد

دوست عزیزم، تولدت مبارک. در این ماه، بالاخره کارهای ناتمامت که مدت زیادی برای آنها زحمت کشیده ای، با موفقیت به پایان می رسند و این موفقیت باعث افزایش ! اعتمادبه نفست شده و تحسین دیگران را نیز به همراه خواهد داشت؛ حتی میتوانی منتظر پاداش هم باشی. این روزها چیزی ذهنت را به خودش مشغول کرده که نیاز شدیدی به بیان آن داری، اما به بهانه انتظار برای رسیدن بهترین زمان، خودت را توجیه کرده و سکوت میکنی؛ اما فراموش نکن که شاید با تعلل بیش از اندازه، فرصت را برای همیشه از دست بدهی مراقب حرف هایی که بر زبان می آوری، باش تارا مراقب حرف هایی که بر زبان می آوری، باش تا دل کسی را نشکنی. به دنبال کسب مال حلال باش تا در آرامش زندگی کنی و زندگی ات هم برکت داشته باشد. گاهی با گفتن حرف ها و احساساتت، واکنش مدنظرت را دریافت نمیکنی و بعضی ها رفتار تندی با تو دارند؛ اما نگران نباش، چون بالاخره با گذشت زمان، زمینه برای به دست آوردن یک نقطه مشترک فراهم می شود. این روزها اوضاع رابطه عاطفیات روبه راه است و می توانی به داشتن آینده ای دلپذیر با کسی که دوستش داری، امیدوار باشی.


شهریور

استفاده از رنگ طلایی را در خانه یا محیط کاری ات پیشنهاد میکنم، چون این رنگ احساس خوبی به تومیدهد. ببین به چه ورزشی علاقه داری؛ در کلاس آموزشی مربوط به آن ثبت نام کن. در حال حاضر، نقشه ها و برنامه هایی داری که پایه و اساس محکمی دارند و تو به نتیجه بخشی آنها اطمینان داری. این ماه تمام سعی خودت را کرده ای که ذهنت را از چالش افکار مختلف دور نگه داری، اما وقتی به نقشه هایت فکر میکنی، دوباره نگرانی هایی به سراغت می آیند و باید تلاش کنی که بیش از حد به آنها توجه نکنی. تا آخرسال مراقب نحوه پول خرج کردنت باش، چون ممکن است در چند ماه آینده مخارجی پیش بیایند که فکرش را نمیکردی. سعی کن کمی پول پس انداز کنی البته خبر غیرمنتظره که خواهی شنید، باعث خوشحالی ات خواهد شد. اعتماد به نفس بالایی داری؛ به همین دلیل زود از میدان فرار نمیکنی و منتظر پیروزی میمانی. گاهی اوقات میل شدیدی به ماجراجویی در وجودت احساس میکنی و فکرسفربه راهی دور، تو را راحت نمیگذارد؛ توصیه میکنم قبل از دست به کارشدن، مشورت کن.


مهر

ممکن است بین تو و شخصی که شیفته اش هستی، رابطه ای عاشقانه آغاز شود و احساس زیبایی را تجربه کنی؛ اما سعی کن با چشم باز تصمیم بگیری. برای خودت هدف هایی را مشخص کرده ای که شاید به نظر نزدیکانت بسیار بلندپروازانه باشند؛ اما تو انرژی زیادی داری و فکر میکنی که هیچ حدومرزی برای توانایی هایت وجود ندارد و قادر هستی که هر مسئولیتی را بپذیری و به خوبی هم انجامش دهی. همیشه نمیشود با عقل تصمیم گرفت؛ گاهی هم باید احساسات را مورد توجه قرار دهی. در هر دوره از زندگی موانع و مشکلاتی به وجود می آیند که گریزی از آنها نیست؛ در این اوقات، توکل بر خداوند داشته و از رحمت او ناامید نباش. با وجود اینکه معمولا سعی میکنی احساساتت را از کارهایت جدا نگه داری تامانع موفقیتت نشوند، اما گاهی درگیری احساسی اجتناب ناپذیر است. حس ششم قوی ای داری که باعث شده اعتمادبه نفست هم بالا برود. مشورت کردن را در مورد تصمیم های مهم زندگیات فراموش نکن و به ندای درونت هم گوش بده. سوالات زیادی داری، اما به زودی به سوالات پاسخ داده خواهد شد.


آبان

از تجربه های تلخ دیگران درس بگیر و نخواه که خودت آن درس های تلخ را تجربه کنی. هرکسی سرنوشتی دارد؛ خیلی از وقت ها فکر میکنی که سرنوشتت در دست خودت نیست و در دستان بی رحم روزگار گیر کرده ای و هیچ کنترلی روی اوضاع نداری. خودت را نبازو مثبت اندیش باش و بدان که مشورت با افراد باتجربه به تو کمک خواهد کرد تا کم کم سرنوشتت را عوض کنی فقط یادت باشد که حتی یک لحظه هم نباید فکر کنی که تصمیمات وحركاتت بی فایده هستند. خودت میدانی هرکاری که در زمان حال انجام میدهی، حتی اگر خودت هم متوجه نباشی، بدون شک روی آینده ات تاثیر خواهد گذاشت. زندگی را آسان بگیر و به مشکلات بخند و به ورزش رو بیاور. هرکسی در گذشته اش اشتباهاتی داشته و شکست هایی هم خورده، اما با توکل بر خداوند و امیدوار بودن، آینده ای روشن در انتظارت است. هوا سرد توکل بر خداوند و امیدوار بودن، آینده ای روشن در انتظارت است. هوا سرد شده و باید بیشتر به سلامتی ات توجه داشته باشی. ساعات لذت بخشی را در یک میهمانی خانوادگی خواهی گذراند و با انرژی برای شروع هفته جدید آماده خواهی شد.


آذر

این ماه در جمعی شرکت میکنی که مثبت اندیشی و هیجان زیادی برجو آن حاکم خواهد بود. خوشبختانه خانواده ای داری که همیشه همراه و پشتیبان تو هستند. اگر می بینی که باید بعضی چیزها را در زندگی ات عوض کنی، این کار را بکن؛ به نفعت است که در تصوراتت تجدیدنظر کنی. موانع غیرمنتظره همیشه در لحظه ای که انتظارش را نداری، پیدا می شوند. گاهی به خاطرخوبی کردن زیادی، بعضی ها فکر میکنند که انسان ساده لوحی : هستی؛ پس از این به بعد درست و به اندازه خوبی کن تا دیگران درباره تو اشتباه نکنند. همیشه به یاد داشته باش که نباید در اثر مشغله های فراوان، خدا را فراموش کنی. گاهی بیش از اندازه سرسخت و کله شق هستی! بهتر است انعطاف پذیرترباشی و در آرامش بیشتری زندگی کنی تا همه چیزسر جای خودش برگردد. سوالاتی به ذهنت رسیده و به دنبال جواب آنها هستی؛ به زودی اطلاعات زیادی به دست خواهی آورد؛ باید با روی باز آنها - را بپذیری، اما لازم است که از صحت اطلاعات هم مطمئن شوی. اگر به موسیقی خاصی علاقه مند هستید، بهتر است به یادگیری آن بپردازی.


دی

اگر مشغول تحصیل هستی، فرصت ها را از دست نده و مشغول مطالعه شو تا بتوانی از پس امتحانات برآیی. آنهایی که در زمینه علمی و آکادمیک فعالیت دارند، خوش اقبالی و موفقیت را در پیش رو خواهند داشت. در این چند ماه باید فعالیت کاری ات را بیشتر کنی تا درآمد چشمگیری داشته باشی، اما مراقب باش که هزینه هایت بالا نروند. آخر هفته را به تفریح بپرداز تا بتوانی هفته جدید را با انرژی و روحیه بالا شروع کنی. گاهی میل به کنجکاوی در تو زیاده از حد می شود؛ پس کاری نکن که این کنجکاویها، دخالت در زندگی دیگران به حساب بیاید. زیاده روی در بعضی کارها برایت گران تمام می شود. این روزها تلاش ها و کارهایت در زمینه عاطفی کمتر دیده می شود؛ اما نگران نباش، چون روزهای خوش در راهند. به بعضی از نزدیکانت بی اعتماد شده ای و فکر میکنی که اعتراض کردن هم فایده ای ندارد؛ به جای جروبحث کردن بهتر است یک راه حل ریشه ای پیدا کنی تا برای همیشه خیالت راحت شود. مراقب باش تا زیاد در عالم خیال و رويا غرق نشوی تا از آنچه در دنیای اطرافت میگذرد، غافل نمانی.


بهمن

دلت می خواهد بیشتر به تفریح و خوشگذرانی بپردازی، اما وقتی برای آن نداری. کارهایت را یک بار دیگر مرور کن تا بتوانی بهتر برنامه ریزی کرده و زمانی را هم برای استراحت درنظر بگیری. نظراتت را با صداقت و ملایمت با اطرافیانت در میان بگذار؛ این کار به نفع همگی شماست. سعی کن زمان بیشتری را به فعالیت های گروهی اختصاص بدهی تا روحیه ات بالا برود. سحرخیزباش و سعی کن صبح ها به دنبال کارهای مهمت بروی. کارهایی را که به آنها علاقه مند نیستی، انجام نده؛ چون حوصله ات سر می رود. ساعات پایانی روز را با خانواده ات بگذران و با آنها مراوده کن تا از درددل هایشان آگاه شوی. سر قول و قرارهایت باقی بمان؛ اگرچه زمانی که مجبور می شوی به آنها عمل کنی، ته دلت فکر میکنی که کاش این قول ها را نمیدادی، اما مسئولیت پذیر باش و سعی کن به وعده هایت عمل کنی؛ در غیر این صورت، کم کم دوستان و اطرافیانت را از دست خواهی داد. با داشتن یک برنامه منظم و منسجم میتوانی هم به مسئولیت هایت رسیدگی کنی و هم برای آنچه که خودت دوست داری، وقت بگذاری.


اسفند

از این ماه سعی کن مهارتهایت را بشناسی و بیشتر از آنها استفاده کنی. بهتر است کمی احتیاط کنی و حداقل خودت را گول نزنی و اگر کاری را بلد نیستی، مسئولیت آن را نپذیری. باید توجه بیشتری به آنچه می خوری داشته باشی، چون غذاها مستقیم با سلامتی ات در ارتباطند. اجازه نده که طرف مقابلت بخواهد باتومثل یکی از دارایی های شخصی اش رفتار کند و فراموش نکن که حق گرفتنی است، نه دادنی. تا آخرسال کارها و مسئولیت های زیادی به عهدهات گذاشته میشود و مجبور به مدیریت اوضاع خواهی شد؛ اما دستپاچه نشو، چون تو قادر به انجام این کارهستی. تا پایان سال، احساسی که به شخصی داشتی و آن را مخفی کرده بودی، ناگهان آشکار خواهد شد؛ مواظب باش که این حس تو را به بی مسئولیتی در رابطه ات دچار نکند. خوبی های دیگران را خیلی راحت تر و بیشتر از بدی هایشان ببین. رنگ سفید روشنی خاصی به چهره و روحیه ات می دهد؛ پس سعی کن از این رنگ در پوشش یا دکوراسیون منزلت استفاده کنی.

به نیت شما فال شمع گرفتیم. جواب فال شما:

» یک پیغام عشقی از عشق خود دریافت خواهید داشت که از موفقیت عاطفی فراوانی برخوردار خواهید شد.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب