فال ماهانه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال اردیبهشت 1398: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

شما در این مطلب فال ماهانه متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید

فروردین

شما فردی خوشرو و مثبت هستید. به کسی دل ببندید که زیبایی سیرت داشته باشد. چون تنها زیبایی ظاهری دلیلی بر خوب بودن و وفاداری نیست. شما در دوستی بسیار فداکار و ثابت قدم هستید و آن قدر که به فکر دوستان خود هستید، به فکر خودتان نیستید. بهتر است قدری هم به خودتان فکر کنید و مطمئن باشید موفق می شوید. خوش قلبی و پاکدلی خود را حفظ کنید تا خداوند هم کمکتان کند. بدانید که رقیب شما همیشه موفق نخواهد شد و شما به مراد دلتان خواهید رسید. سعی کنید هرگز امید خود را از دست ندهید..


اردیبهشت

ترس از مشکلی شما را بسیار مضطرب و آشفته کرده است. اما شما بر این ترس با موفقیت غلبه خواهید کرد. راجع به مسئله ای که باعث ترس و واهمه شما شده یا می شود، نگرانی به خود راه ندهید. زیرا این مسئله یا این موضوع خیلی زودتر از آنچه تصور می کنید، برطرف خواهد شد. یک دوره شادمانی بزرگ در پیش خواهید داشت که مربوط به شخص خودتان است. از عشق های مجازی و شرارت های آن برحذر باشید. در زندگی زناشویی شما گرمی و شور و اشتیاق وصف ناپذیری پدید خواهد آمد که باید قدر لحظات آن را بدانید..


خرداد

این نکته را هرگز از یاد نبرید که رسالت آدم های باورمند تنها برای منافع خویش نیست. بلکه ایجاد انگیزه و توان ذهنی در باورهای دیگران و به سرانجام رساندن اهداف انسانی آن هاست. سعی کنید تفاهم بیشتری با طرف مقابلتان داشته باشید. تفاهم یعنی توان تحمل تفاوت ها و فهمیدن یکدیگر و آزادی در بیان عقیده ها و همه جوره قبول داشتن طرف مقابل. فراموش نکنید محبت دوطرفه است و محبت، محبت و دوستی را به ارمغان می آورد و به زندگی شما آرامش می دهد.


تیر

همیشه مواظب قوی ترین های زندگی تان باشید چون هیچوقت متوجه از بین رفتنشان نمی شوید. آنها همیشه یک ظاهر خوب دارند، همیشه حامی اند و همیشه پشتتان به بودنشان گرم است اما به آن ها رسیدگی نمی کنید تا اینکه یک روز می فهمید قوی ها هم از بین می روند! پس قدرشان را بدانید تا روزی حسرتشان را نخورید. همه آدم ها را با یک چشم نبینید. بعضی آدم ها مثل یک قلعه هستند و همیشه دوست دارید همه جای این قلعه را بشناسید اما بعد می بینید در آن چیزی نیست جز چند سنگ کهنه و رنگ و رو رفته! موفق ترین آدم ها کسانی هستند که درد را حس می کنند ولی کم نمی آورند..


مرداد

از امروز با هر کسی که چشم در چشم شدید، روی خود را برنگردانید و به جایش لبخند بزنید. از امروز قرار است بهترین ها برای شما اتفاق بیفتد. شما شروع تجربه های متفاوتی مثل تحصیل و شغل را خواهید داشت. همواره به یاد داشته باشید و حتی با خود تکرار کنید که خوشبختی با تملک به دست نمی آید و به دید شخص بستگی دارد. آدم خوشبخت طرف تاریک واقعیت را نمی بیند.هیاهوی زندگی آدم خوشبخت، صدای موریانه مرگ را که وجودش را می جود، می پوشاند. در این ماه ناراحتی و اندوه از زندگی شما بیرون خواهد رفت چراکه مسائل زندگی تان را حل خواهید کرد و به آرامش ذهنی و روانی خواهید رسید..


شهریور

مشکلاتی در مسیر شغلی تان پدید آمده است. این مشکلات برای همه در زندگی پیش می آید اما شما به زودی می توانید آنها را برطرف کنید. پس توانایی های تان را به طور کامل نشان دهید و دیگران را متوجه کنید که از پس انجام هر کاری برمی آیید. همین کار موجب می شود اعتماد اطرافیانتان نسبت به شما چندین برابر شود. اصلا نگران نباشید چون شانس به شما روی آورده است و شما می توانید در زمینه ای که امید نداشتید به موفقیت برسید. به خودتان اعتماد داشته باشید و با قدرت در همین مسیری که هستید ادامه دهید..


مهر

آرزوی بزرگی در دل دارید که رسیدن به آن محال و غیرممکن نیست. دوستان جدیدی را ملاقات خواهید کرد که در زندگی تان بسیار تاثیرگذارخواهند بود. پس ورودشان را نادیده نگیرید و مطمئن باشید برایتان مفید هستند. زمینه های مناسبی از نظر شغلی برایتان فراهم می شود و متوجه می شوید که با ادامه همین مسیر به سود و منفعت فراوانی دست پیدا می کنید. می توانید به زودی شکست هایی را که متحمل شده بودید، جبران کنید. در تلاش هستید تا هرچه از دستتان برمی آید برای اطرافیانتان انجام بدهید اما مراقب باشید تا لطف مکررتان وظیفه مسلم شما نشود..


آبان

با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و ممکن است این دیدار برایتان خیلی لذت بخش باشد. در زمینه شغلی موفقیت هایی برایتان به وجود می آید و می توانید نظر افراد زیادی را به سمت خود جلب کنید. اما این قضیه نباید اجازه بدهد که به مشغله فکری تان افزوده شود. شما بسیار خلاق و روشن فکر هستید. اما مواظب باشید وارد راه های اشتباه نشوید. برنامه ریزی خوبی برای آینده تان داشته باشید و ولخرجی نکنید و سعی کنید بیشتر درآمد خود را پس انداز کنید. به شادی های لحظه ای و کوچک فکر نکنید و تمام تلاشتان این باشد که نگاهی به وسعت آینده ای که برای خود در نظر گرفته اید داشته باشد و مطابق آن عمل کنید..


آذر

شما بیش از اندازه به خواسته های دیگران توجه می کنید و می خواهید آنها را خوشحال کنید. اما بدانید این رفتار موجب می شود که از شما انتظارات بیهوده ای داشته باشند. تا همان اندازه ای که فکر می کنید لازم است برای خواسته های دیگران ارزش قائل شوید برای خود نیز ارزش قائل شوید. اگر به فکر خواسته های خود نباشید فدایی نه چندان دور حسرت بسیاری خواهید خورد. شادی یک نعمت الهی است. پس شاد باشید و برای تشکر از خداوند به همه شادی ببخشید. اتفاقات خوبی برایتان رخ می دهد که موجب می شود اموراتتان سروسامان بیابد و از نگرانی و تشویش خلاص شوید..


دی

سعی کنید سوتفاهم هایی را که بین شما و شریک زندگی تان پدید آمده برطرف کنید. با این کار زندگی عاشقانه تان در جهت بهتری قرار خواهد گرفت. اتفاقات خوبی برایتان در حال رخ دادن است و به زودی بسیار شادمان و امیدوار خواهید بود. داشتن عزت نفس مناسب و اعتماد به نفس بالا باعث می شود تا درباره ذهن و بدنتان احساس خوبی داشته باشید و انتخاب های مناسبی را مد نظر قرار دهید. هرگز از چالش های زندگی فرار نکنید و محکم و استوار باشید. شما آنقدر باهوش هستید که تصمیماتتان را خودتان بگیرید..


بهمن

احساس رضایت از زندگی با داشتن شرایط بهتر تفاوت بسیار دارد. شما گاهی نسبت به زندگی تان احساس نارضایتی می کنید که باعث به وجود آمدن حسی بد در شما می شود. همه دوست دارند که در شرایط بهتری نسبت به گذشته زندگی کنند و این مسئله محرک کار و تلاش بیشتر است. بنابراین سعی کنید که احساس رضایت از زندگی را در خود تقویت کنید که این مسئله ربطی به شرایط و وضعیت مادی شما ندارد. با همت بلندی که دارید و امکانات مناسبی که از آن بهره مند هستید، به آرزوهایتان خواهید رسید..


اسفند

مدتی است که احساس تنهایی و بی کسی می کنید. اگرچه دوستان و آشنایان زیادی در اطراف شما هستند و با شما معاشرت می کنند، ولی حس می کنید دیگران شما را درک نمی کنند. سعی کنید کمی با خودتان خلوت کنید؛ خواهید دید که احساس بی نیازی به دیگران چقدر حس خوبی است. در این ماه می توانید مراد دل خود را به دست بیاورید ولی دقت کنید که وسوسه های این کار فریبتان ندهد. صبر و تامل را از یاد نبرید و به خدا توکل کنید. آرامش و شادمانی در کارها می تواند مشکلات را به نحو مطلوب تری حل کند..


به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» گندم : روزی حلال و سخاوتمندانه، که با رنج و زحمت بدست آمده است.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب