فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمیکد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال مهر 1396 : این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

اصلا نگران نباشید. کارهای تان به زودی روی غلتک خواهد افتاد. یک گره باز می شود. مقداری پول به دست شما خواهد رسید. آن دسته از این متولدین این ماه که به کار ورزش مشغولند، به موفقیت هایی در جهت خواسته های خود دست می یابند. برای کارمندان مزایایی از جهت حقوق به دست خواهد آمد. در روزهای پایانی ماه برای مقابله با یک جریان نامساعد از خود صبوری نشان دهید. «اغلب افراد به همان اندازه احساس خوشبختی می کنند که تصمیم گرفته اند خوشبخت باشند.»


اردیبهشت

به زودی به یکی از خواسته های تان می رسید و یا به تقاضای شما در مورد امر مهمی پاسخ رضایت آمیزی داده میشود. یکی از راه دور چشم انتظار و نگران حال شما و خانواده است. شایسته است او را همچنان بی خبر نگذارید. به زودی خبر مهمی دریافت می کنید. شما می توانید خود را از چند جر و بحث مشاجره آمیز دور نگه دارید، وگرنه باید تا چند روز با خود جنگ اعصاب داشته باشید. صبر و حوصله همه چیز را سامان می بخشد. صبوری کنید و با هر تنشی از کوره درنروید. روزها بر وفق مراد شماست به شرطی که بخواهید. «راهی به سوی خوشبختی وجود ندارد، خوشبختی خود راه است!!»


خرداد

اگر می توانید اختلافی را که با یکی دارید، هرچه زودتر به خوبی و خوشی پایان دهید تا رضایت خاطر شما فراهم آید. باید از یکدندگی و سختگیری های بی منطق دست بردارید. به زودی پی خواهید برد که باید بر اطلاعات تخصصی تان اضافه کنید تا بتوانید موفقیت های آینده را پایه ریزی کنید. مهم ترین عامل در برقراری آرامشتان، خود شما هستید. پس مسائل کوچک را پایه ریز مشکلات حل ناشدنی و گره کور زندگی نکنید. «با آب ساده و نان خشک هم می شود خوشبخت بود».


تیر

اگر کمی به خود بپردازید و اخلاق و رفتار خود را مورد سنجش قرار دهید، آن وقت خواهید دید که بخشی از مشکلات شما ناشی از خودخواهی ها و زیاده طلبی های تان است. سعی کنید منصف باشید و آنچه را که برای خود نمی پسندید برای دیگران هم نپسندید. یک برنامه و یا نقشه شما را به نتیجه مورد نظر نزدیک می کند. این روزها بهتر است به جای احساساتی شدن، منطقی فکر کنید. هرگونه دنیا را ببینید همانگونه بر شما می گذرد. پس به دیگران هم فرصت خودنمایی بدهید چون در آینده ای نزدیک بیشترین نفع را برایتان دارند. «آدم بدبخت همه لوازم خوشبخت بودن را در اختیار دارد به جز اراده خوشبختی».


مرداد

این روزها تا حدی خود را نگران و غمگین می یابید. ظاهرا برای این حالت دلایلی در بین نمی بینید. چنین وضعیتی معمولا برای هر کسی پیش نمی آید. یعنی آدم همیشه به یک حالت نیست اما اگر خوب در خود فرو روید، خواهید دید که حالات بروز غم و شادی در انسان بی دلیل نیست. این روزها چشم انتظار دیداری هستید. به زودی این انتظار پایان می گیرد. «انسان خوشبخت نمی شود، اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد.»


شهریور

یکی از دوستان علاقه مند، بی آنکه خود بدانید منتظر خبر و یا دیداری از شماست. موجباتی فراهم می آید تا امیدواری های شما نسبت به آینده و یا برنامه ای خاص تکمیل شود. یک کار اداری را با موفقیت به انجام می رسانید. یکی با خبر خوش نزد شما بازمیگردد. این روزها سعی کنید از جر و بحث های بی مورد و بی نتیجه با بزرگان خانواده بپرهیزید و کار را از آنچه که هست مشکل تر نکنید. «بدبختی در کنار خوشبختی ایستاده است.»


مهر

تولدتان مبارک. از کسی که نسبت به او امید بسته بودید، بدقولی و یا ناسپاسی خواهید دید. کج خلقی و ناسازگاری را از خود دور کنید وگرنه یکی از نزدیکان از دست شما رنجیده خاطر خواهد شد. احساس خواهید کرد که در موقعیتی ناامیدکننده، دست نجاتی به سوی شما دراز شده است. بهتر است برای عوض شدن حال و هوای این روزهایتان، تدارک یک سفر را ببینید، البته با خانواده. سعی کنید از کوچک ترین فرصتی هم برای خندیدن و شادی استفاده کنید. همیشه برای کج خلقی، زمان هست! «خوشبختی، نشانه سلامت روح است.»


آبان

پس از مدت ها انتظار سرانجام لبخند شیرین زندگی را به روی خود خواهید دید. آن التهاب و طغیان احساسات را که منتظرش بودید، از سر گذرانده اید و دیگر فکرتان را با افکار تیره «خودآزاری» چه نامی می تواند داشته باشد؟ پولی را که مدت ها برای باز پس گرفتن آن به هر دری متوسل می شدید، انشاءالله به دستتان خواهد رسید و گره بزرگی از مشکلات مالی تان را باز خواهد کرد. «خوشی های کوچک، خوشبختی بزرگ می سازد.»


آذر

سعی کنید بر اعصاب و افکارتان مسلط باشید. رهایی از این وضعیت چندان مشکل نیست. به شرطی که بتوانید افکارتان را منظم کنید. یادتان باشد که «حرف هایی هم هست برای نگفتن» اگر از دست کسی دلخورید و دوست دارید که آنچه توی دل تان هست را به او بگویید تا سبک شوید، دست نگه دارید. اگر گذشت زمان همه چیز را حل نکرد آن وقت اقدام کنید. «دیوار بین خود و خوشبختی را به دست خودمان بنا می کنیم.»


دی

این روزها برای آسایش خود، باید واقعیت ها را هر چند اگر تلخ باشند بپذیرید و اگر توانایی تحمل آنها را ندارد، سعی کنید فکر آنها را از سرتان دور کنید. اگر این روزها احساس تنهایی می کنید، مطمئن باشید که این احساس کاذبی است، کافی است کمی به دوروبر خود نگاه کنید. جهت وصول به آن، تلاشتان را بکنید ولی مواظب باشید که هول نشوید! یادتان باشد گاهی اوقات، خیر ما در نرسیدن به یک خواسته است. «هنگامی که به خوشبختی فکر نکنید، خوشبخت هستید.»


بهمن

به زودی خود را در محیط و فضایی تازه احساس خواهید کرد. راهی تازه و روشن پیش پای شما گشوده می شود. سعی کنید با چشمان باز و با پیش بینی های دقیق و کامل به جلو گام بردارید. بعضی وسوسه ها و حسادت ها ممکن است در کار و یا برنامه های تان موانعی ایجاد کند. در یک رقابت به موفقیت خود مطمئن باشید و در مقابل رقبا جا خالی نکنید. خیلی ها میگویند «سنگ بزرگ، نشان نزدن است». اما این حرف، همیشه هم صادق نیست. «یک و نیم روز خوشبختی، ارزنده تر از یک سال بدبختی است.»


اسفند

این روزها باید کمی بردبار باشید و سعی کنید صبر و تحمل را پیشه کنید، به زودی اوضاع و احوال را به کام خود خواهید دید. یکی از مشکلات مالی شما در سرازیری حل و فصل قرار خواهد گرفت. سعی کنید قلب و فکرتان را با نکات و موارد مثبت و امیدوارکننده، گرم نگه دارید. انرژی مثبت و دید مثبت، مثل یک یار کمکی است که همواره به پیشبرد کارها و اهداف شما کمک می کند. «سه راه خوشبختی عبارت است از بدی ندیدن، بدی نشنیدن و بدی نکردن.»
loading...
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

دسته بندی مطالب
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: