فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
دانلود فیلم و سریال

کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال آذر 1395 : این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

حتی اگر شما در زمینه مسائل مالی همیشه تصمیمات درستی گرفته باشید، اما این روزها حواس تان باید بیشتر باشد تا اندک سرمایه تان را هدر ندهید. اگر شما چیزی را ببینید که از آن خوشتان بیاید، فکر می کنید که شایستگی داشتنش را دارید، اما شما نباید پول هایی را که با سختی به دست آورده اید به خاطر خریدن چیزهای خیلی گران که نیازی به آنها ندارید تمام کنید. اگر هنوز شما فکر می کنید که تصمیم درستی گرفته اید، پس چند روز صبر کرده و بعد اگر نظرتان عوض نشد بروید و چیزی را که می خواستید بخرید. در زندگی عاطفی، زیاد درگیر نشوید چون خیلی خوش شانس نخواهید بود و افسوس گذشته را خواهید خورد.


اردیبهشت

شما در محل کار، کارهای خیلی زیادی برای انجام دادن دارید و برای این که از پس تمام آنها بربیایید باید تلاشی مضاعف داشته باشید. حواس تان را جمع کنید! چرا که اگر با مشکلی برخورد کنید، ممکن است عصبانی شوید و شاید وسوسه تان کند که به دروغ متوسل شوید. مشکلات شما از آن چیزی که فکر می کردید پیچیده ترند، پس قبل از این که سریع دست به عمل بزنید، درمورد عملکرد خود خوب فکر کنید.


خرداد

هم اکنون ساده ترین شیوه برای شما این است که سعی کنید به برنامه های خود نظارت داشته باشید تا بتوانید کارهایی که افراد دیگر هم انجام می دهند را هم بررسی و سعی کنید بر آنها هم تاثیر داشته باشید. وقتی که سخنان شما برای همکاران تان لازم الاجرا باشد آنها نصیحت شما را خواهند پذیرفت. اما زیاده روی هم نکنید. حتی یک قضاوت کوچک در مورد برنامه ریزی های یک فرد دیگر می تواند بر روی خود شما هم تاثیر مثبتی داشته باشد. چندی پیش دلی را شکستید، اما شما هم مقصر نبودید، بروید به نوعی دلجویی کنید، او هم پشیمان است و به دنبال این است که تماس اول از سوی شما باشد!


تیر

شما خودتان به این درک رسیده اید و فهمیده اید که از موضوع و مسئله ای مربوط به گذشته زندگی تان فرار می کنید. اما مشکل این است که عقل و منطق نمی تواند جایگزین عمل شود. از نظر تئوری شما می دانید که چه می خواهید. اما در عمل هنوز درگیر این هستید که بفهمید در رابطه تان با دیگران چه جور آدمی هستید و درنتیجه خودتان را محدود کرده اید. شجاع باشید و تمام امکاناتی که قبلا بهش فکر نمی کردید را مجسم کنید. باور داشته باشید که هر چیزی می تواند اتفاق بیفتد، پس همانگونه خواهد شد! همین روزها اتفاق های خوبی برای تان خواهد افتاد.


مرداد

وقتی که نسبت به خود حس بهتری پیدا می کنید، می توانید با ابراز عقیده کردن و کار کردن با نگرش مثبت نتیجه کار را به نفع خود تمام کنید. در مسائل مالی زیاد وارد نشوید، بهتر است تا زمستان معامله ای نکنید، ممکن است ضرر کنید. او دوست دارد شما همچنان در کنارش باشید، اما شما احساس می کنید که خسته اید و حوصله ندارید که کنارش باشید. به هر حال زندگی فراز و نشیب هایی دارد و شما در مسائل عاطفی روی فرود قرار دارید! بهتر است تصمیم درستی بگیرید و به گذشته فکر نکنید، چرا که جز افسوس برای شما فایده ای ندارد. یکی از دوستان قدیمی می خواد رازی به شما بگوید، او را از خود دور نکنید.


شهریور

برنامه شما برای آینده تان ممکن است این باشد که در یک فرصت خوب بال های تان را باز کنید. بعضی اوقات احساس می کنید که بعضی کارها باید انجام شوند و به اتمام برسند، به هر حال، شما هنوز در حالتی هستید که برای ایجاد تغییر و توسعه بسیار مایل هستید، اما در نظر داشته باشید که ضرب الاجل شما آنقدر نزدیک نیست که باعث دلشوره و نگرانی تان شود. نقش شما در اتفاقاتی که دارد می افتد بسیار مهم است و درواقع نقش حیاتی دارید ولی سعی کنید از خود راضی نشوید. آگاهانه محدود کردن میدان دید خود، می تواند باعث شود تمرکز شما روی چیزهایی که نیاز به تغییر دارند افزایش یابد. در یک کلام مغرور نشوید.


مهر

عذر و بهانه دیگر قابل قبول نیست؛ شما باید به مجموعه پیچیده ای از حقایق، روابط و آرزوهای تان که تا الان دست و پای شما را بسته بودند توجه کنید. درمورد وجود آنها اصلا نباید شک کنید؛ مطمئنا تعداد آنها خیلی زیاد است. خوشبختانه امروز شما در عین حال که حتی بیشتر از توان یک انسان معمولی تلاش می کنید، قادر هستید که مثل اشعه های لیزر فکرتان را متمرکز کنید!! او چندی پیش می خواست به شما چیزی بگوید، اما شما نخواستید گوش بدهید، پس دیگر نباید او را مقصر قلمداد کنید، فکر نکنید که همیشه حق با شماست، حق را به او هم بدهید. این چه اخلاقی است که فکر می کنید همیشه شما حق حرف زدن دارید و شما درست می گویید و بقیه نسبت به موضوعات درکی ندارند؟! کمی به خودتان بیایید و واقعیت زندگی را نگاه کنید.


آبان

با توجه به نقطه نظر شما بهتر است که از تظاهر کردن بیشتر در یک رابطه دوستی اجتناب کنید تا میزان پیچیدگی یک چالش دیگر را کمتر کنید. پای خود را کنار کشیدن از موقعیتی غیر قابل حل کار دشواری است، بخصوص اگر قبلا احساسات شما جریحه دار شده باشد. او روزی می گفت که حق با شماست، اما شما به بی راهه رفتید و او را هم با خود بردید، حالا که سرتان به سنگ خورده، او را مقصر می دانید... او روز اول به شما گفت که این نوع زندگی عاطفی سرانجامی ندارد، ولی شما خودخواهی کردید و حالا کاسه «چه کنم چه کنم؟» به دست گرفته اید! بهتر است به گذشته تان برگردید و آن را مرور کنید تا روزهای خوبی را تجربه کنید.


آذر

حتی اگر شما عادت داشته اید که افراد جدیدی را وارد زندگی خود کنید، اما امروز ممکن است که شما شخصی را وارد زندگی خود کنید که به واسطه حس ششم او را شناخته اید. اگرچه شاید بار اولی باشد که او را ملاقات می کنید، اما انگار مدت زیادی است که او را می شناسید. مراقب باشید، برای این که ممکن است وسوسه شوید که قبل از این که حتی تشخیص بدهید که او چه کسی است، با او ارتباط نزدیک برقرار کنید. شما بارها فریب خوریده اید، آن هم به خاطر درست فکر نکردن، نه این که ساده هستید، بارها فریب خوردید، آن هم به خاطر غرور بی جای تان... اما گاهی اوقات باید رویه زندگی تان را تغییر بدهید... تولدتان مبارک...


دی

شما بهتر از همه دوستان تان می توانید درباره آینده فکر کنید و تصمیم بگیرید. این موضوع مثل این است که تمام موانع موجود کنار رفته اند و فضای بیشتری به شما می دهند تا ذهن خود را بسط دهید. اما این حالت می تواند حس اشتباهی از استقلال را به شما القا کند. مراقب باشید به خاطر این که، این کار بیشتر از آن که فکر می کنید شما را درگیر خواهد کرد و اگر همسالان تان شما را حمایت نکنند انجام این کار به سختی امکان پذیر می شود. بنابراین اجازه ندهید شک و تردید در افکارتان رخنه کند. گاهی اوقات دلجویی کردن، خودش نعمتی است، به هر حال برای این که وجدان تان راضی باشد، حالا زمانی است که باید حقیقت را بگویید تا از شر وجدان درد رهایی پیدا کنید، شما می توانید به زندگی آرام تان برگردید، به این شرط که راستش را بگویید.


بهمن

تغییری در زندگی شما رخ داده و شما نمی دانید که این تغییر را دوست دارید یا نه!! از یک طرف، شما وقتی که احساسات خود در روابط دوستانه تان را تجزیه و تحلیل می کنید، می توانید کاملا منطقی شوید. از طرف دیگر شما مثل ماهی که از آب بیرون افتاده است شده اید و قادر نیستید چیزی که بهتان آرامش می دهد را پیدا کنید. اما زیاد هم به خاطر مشکلات اخیرتان نگران نباشید، چرا که این دوره موقتی است. در این میان کاری را انجام دهید که باعث می شود احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید. روزهای خوبی در انتظارتان است، اما به این شرط که افکار بیهوده را از خود دور کنید و بدانید که زندگی روزهای خوبی هم دارد.


اسفند

شما همچنان با یک سری از محدودیت های خود خواسته، به کار کردن ادامه می دهید اما در آستانه یک سری تحولات در نوع ارتباطات خود با دیگران قرار خواهید گرفت. این راه جدید و تحولی که تجربه می کنید، مانند یک موج زندگی شما را بهبود خواهد بخشید و طراوت را به زندگی اجتماعی شما باز می گرداند. فقط دو نکته را فراموش نکنید: نکته اول، هر تغییر و تحول یک سری عواقب خواهد داشت و نکته بعدی این که مغرور و خودبین نباشید و سعی کنید با دیگران ارتباط خوبی داشته باشید. او هنوز به شما فکر می کند، شما هم باید همین گونه باشید و خاطرات خوب با هم بودن را مرور کنید... تا از یکنواختی خارج شوید.

در پورتال تاروت رنگی بخوانید:
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
بازیهای آنلاین
اخبار سایت تاروت رنگی
• فال ماه آذر در سایت قرار داده شد
• فال درخت در سایت قرار داده شد
• فال موفقیت نیمه اول آبان در سایت قرار داده شد
• کانال تلگرام تاروت رنگی: https://telegram.me/tarootrangi
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی:
کانال تلگرام تاروت رنگی