فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال اردیبهشت 1397: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

موفقیت شما حتمی است. تنها اندکی تلاش و کوشش تو را به مقصد می رساند. در این روزها باید هرطور که شده شادی را به خانه و خانواده خود آورید. هیچگاه نگذارید زندگی تان در دام تکرار گرفتار آید. افراط و تفریط در هیچ کاری خوب نیست. افراط در دوستی هم، حتی موجب پدید آمدن دلخوری و کدورت می شود. اگر خط قرمزها را ندیده بگیرید، گرفتاری های متعدد برای تان پیش خواهد آمد. این روزها روزهای امتحان است. تحمل کن. تجارت برای تو خوب است..


اردیبهشت

شهرت و ثروت در اختیار شماست مشروط به اینکه اعتماد به نفس کافی از خود نشان دهید. در روابط اجتماعی به گونه ای باید رفتار کرد که هر روز به تعداد دوستان اضافه و از تعداد دشمنان کم شود. یک خبر بسیار عالی به شما می رسد که اوضاع روحی تان را به کلی دگرگون می کند. تا چند ماه دیگر از لحاظ مالی اوضاع مساعد می شود. سند مهمی در حال درست شدن است. قولی به او داده اید، باید سر قول تان باشید و تعهدتان را در قبال او اعمال کنید..


خرداد

شما برخورد آرام و متینی با دیگران دارید و این بهترین ویژگی شماست. فقط باید مراقب باشید که بعضی ها از این موضوع سوءاستفاده نکنند. در این صورت باید آنها را با قاطعیت سر جای خودشان نشاند. گرفتار زرق و برق زندگی نشوید. چون آدم بسیار عمیقی هستید. عمر روزهای ابری زندگی، به زودی به سر می آید و خورشید سعادت شما هم درخشان خواهد شد. یک توصیه: مواظب باشید دچار غرور نشوید. از موقعیت های خود استفاده کنید اما عجله نکنید... نوزادی به دنیا می آید..


تیر

به فکر چیزهایی که نداری نباش و سعی کن از آنچه که داری نهایت استفاده را ببری. این مهم نیست که دیگران چه فکری می کنند. درمورد پیشنهادی که به شما می شود، خوب فکر کنید و راجع به آن با خانواده مشورت کنید. کاری که شروع کرده اید را به پایان برسانید. کارهای نیمه کاره دور و برتان را خلوت کنید و بعد کارهای جدید را شروع کنید. بیماری یکی از دوستان تان به زودی خوب خواهد شد. خانواده خوبی را تشکیل خواهی داد. برای تجارت باید دل و جرات بیشتری داشته باشی..


مرداد

اگر به فکر به دست آوردن گوی سبقت از دیگران هستید تا به طرح ها و فکرهای خلاقانه برسید و آنها را عملی کنید، عجولانه عمل نکنید. فردی منتظر شنیدن جوابی از جانب شماست. جواب او را بدهید و از چشم انتظاری بیرون بیاوریدش. بسته ای از طرف یکی از دوستان قدیمی به دستتان خواهد رسید. به زودی خبرهای خوشی از آن دوست قدیمی دریافت خواهید کرد که اثرات مثبتی در زندگی تان خواهد داشت. زیاد به مالت نچسب، تحصیلت را دوباره آغاز کن. به حرف همسرت گوش کن..


شهریور

می توانید پس از سوءتفاهمی که ایجاد شده بود با یک پیشنهاد تازه، دوباره دوستان قدیم را دور هم جمع کنید و روابط گذشته را دوباره احیا کنید. از بعضی از اختلافات جزیی باید چشم پوشی کرد. اعتماد به نفس خود را تقویت کنید. سفری پربرکت پیش رو خواهید داشت که روحیه تان را تغییر می دهد و شادابی و طراوت را به شما برمیگرداند. درمورد مسئله ای صبر بسیاری کرده اید. مسافری در حال آمدن است. از کارهای گذشته پشیمانی اما ایرادی ندارد. او تو را بخشیده است..


مهر

به زودی پاداش خوبی دریافت خواهید کرد. تلاش های اخیرتان به زودی نتیجه می دهد. سعی کنید به آنچه دور و برتان می گذرد، هوشمندانه تر نگاه کنید و از تقدیر و سرنوشت درس بگیرید. همیشه هم خوش بینی، خوب نیست. هر چیزی اگر از حد اعتدالش خارج شود، نتیجه عکس خواهد داشت. قدری غمگین هستی که علتش افکار بیهوده است، آنها را از خود دور کن. مسافرت برای تو خوب است. در زندگی عاطفی تان خبرهای خوبی خواهید شنید..


آبان

از ولخرجی، جدا خودداری کنید. در حل مشکلات بر سر دوراهی مانده اید. یادتان باشد که اگر با یک دست، بیش از یک هندوانه بردارید احتمال افتادن و شکستن یکی از هندوانه ها زیاد است. برای عشق، حرمت قائل شوید و در ابراز آن دست و دلبازی بیشتری به خرج دهید. به زودی خبرهای خوشی که مدتها منتظر شنیدنش بودید را خواهید شنید و خوشحال خواهید شد. اشکالت در زندگی شک، تردید و ترس از گذشته است، باید با خودت کنار بیایی..


آذر

از ولخرجی، جدا خودداری کنید. در حل مشکلات بر سر دوراهی مانده اید. یادتان باشد که اگر با یک دست، بیش از یک هندوانه بردارید احتمال افتادن و شکستن یکی از هندوانه ها زیاد است. برای عشق، حرمت قائل شوید و در ابراز آن دست و دلبازی بیشتری به خرج دهید. به زودی خبرهای خوشی که مدتها منتظر شنیدنش بودید را خواهید شنید و خوشحال خواهید شد. اشکالت در زندگی شک، تردید و ترس از گذشته است، باید با خودت کنار بیایی..


دی

دلتنگی های خود را کنار بگذارید و به جای نشستن و غصه خوردن، به روزها و خاطرات شیرین زندگی فکر کنید. یک پیشنهاد بسیار خوب برای کار یا معامله ای به شما می شود. یکی از بستگان نزدیکتان به زودی از سفر بازخواهد گشت و شما را از چشم انتظاری درخواهد آورد. تحولات اساسی در کار و زندگی ات حاصل می شود. از هیچ چیز ترس و واهمه نداشته باش. شک تو بیهوده است. او تو را واقعا دوست دارد اگر او را نمی خواهی به او امید بی جهت نده!.


بهمن

یکنواختی در محیط اطرافتان باعث کسالت شما شده است. سعی کنید تغییراتی در پیرامون تان به وجود بیاورید تا روحیه تان هم تغییر کند. خوشحال باشید که به زودی پول مرده تان زنده می شود و با خیال راحت می توانید نقشه هایی که برای خرج کردن آن کشیده بودید، را عملی کنید. با این که در دلت چیزی نیست، اما گاهی زبانت سرد است... اگر کسی قدر تو را ندانست، سعی نکن نظرش را جلب کنی.


اسفند

فراموش نکنید اگر گرفته و تودار باشید از همه چیز عقب خواهید ماند. روزهایی که پیش رو دارید، فرصت بسیار خوبی برای صمیمی شدن با دوستان و همکاران جدید شماست. اگر مجرد هستید، اکنون زمان مساعدی برای انتخاب همسر دلخواهتان رسیده است. به پیشنهادهایی که در سال های اخیر داشتید، بیشتر و جدی تر نگاه کنید و در روزهای آتی، فرصت مناسبی برای سفر است. به سلامتی ات بیشتر بها بده. وسایل اضافی ات را که استفاده نمی کنی به محتاجان کمک کن.

به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» جام : ریخت و پاش - ریخت و پاش کردن از اموال خود در راه دوستان - جمع شدن دوستان قدیمی

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
دسته بندی مطالب