فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

5040
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
علامت تجاری و طرح صنعتی
عکاسی


کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال اردیبهشت 1396 : این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

شایستگی های شما از چشم هیچکس پنهان نیست. چه دلیلی دارد که برای پیشرفت، دیگران را پله ترقی خود کنید؟ نه کار بیش از حد نه کم کاری و نه زیرآب زدن و آدم فروشی نمی تواند نظر کارفرمای تان را نسبت به شما عوض کند. او شما را به خوبی می شناسد. دانش آموزان و دانشجوهای متولد این ماه باید در انتظار نمرات خوب باشند. شانس با آنها یار است و نتیجه زحمت های شان را به زودی خواهند گرفت. یک دوست قدیمی به دیدارتان خواهد آمد. از دیدن او خوشحال می شوید.


اردیبهشت

در کارتان گره ای افتاده. شما معمولا زود از کوره در می روید و لب به شکایت می گشایید. اگر هم از دست تان در برود و به طور اتفاقی تصمیم بگیرید در برابر ناملایمات زندگی باید صبر کنید، چون آنقدر تلخ و بداخلاق می شوید که اکثر اطرافیان از دورتان پراکنده می شوند. صبر و حوصله به خرج بدهید، ولی نه با گلایه و غرغر. چند وقتیست که اطرافیان نزدیک تان قصد احوالپرسی از شما را دارند اما جرات نمی کنند با شما تماس بگیرند! بهتر است در انجام معامله ای که در پیش رو دارید، دست دست نکنید، اگر واقعا قصد خرید دارید عجله کنید که به نفع شماست. تولدتان مبارک


خرداد

پله های ترقی را یک به یک پیموده اید و اکنون به جایی رسیده اید که می توانید آدم های هم سطح با خودتان را از بالا، ریز ببینید! یادتان باشد که پیشرفت شما به خاطر کمک های آنها هم بوده است. به خودتان مغرور نشوید و همیشه یادتان باشد که ریزش فواره به خاطر سربالا رفتن زیاد از حد آن است! یک جا به جایی در پیش خواهید داشت. شاید کنار آمدن با محیط جدید در ابتدا برای تان سخت باشد ولی خیلی زود با شرایط جدید هماهنگ خواهید شد. احوالی از دوست قدیمی تان بپرسید.


تیر

لطفا زود تصمیم نگیرید! در قضاوت عجله نکنید. بهتر است کار نیمه کاره ای را که در دست دارید به سرانجام برسانید، بعد بروید سراغ یک کار دیگر. مسائل و مشکلات خانوادگی تان را وارد محیط کار خود نکنید. جمعی از دوستان شما به موقعیت تان حسادت می کنند. شاید تقصیر خودتان باشد که تمام جیک و پیک زندگی تان را در برابر دیدگان گرسنه آنها روی دایره می ریزید. فکری توی سرتان دارد به شدت وول می خورد! فکر آغاز یک کار جدید، خرید یک وسیله نو یا... اگر می خواهید فکرتان را واقعا عملی کنید بهتر است اول آن کار را انجام دهید، بعد بین همه اعلامش کنید.


مرداد

مهمان یا قدم نورسیده ای در راه دارید که هرچه هست، قدمش بسیار برایتان آمد دارد. بیماری یکی از دوستان یا نزدیکان تان، شما را خیلی کلافه کرده است. برای بیمار، دعا کنید. بدبینی، بلای جان شماست. بهتر است عینک بدبینی را همین الان از چشم تان بردارید و زیر پای تان خرد و خاکشیرش کنید. صبر آدم های دور و بر شما هم اندازه ای دارد. آنها نمی توانند همین طور آرام بنشینند و شاهد رفتار اهانت آمیز شما باشند. پیش از آن که تمام پل های پشت سر خود را خراب کنید بهتر است تغییر رویه داده و منطقی تر تصمیم بگیرید.


شهریور

یک سفر زیارتی پیش رو خواهید داشت. دیداری غیر مترقبه با یکی از اقوام دورتان خواهید داشت که به شدت از آن، احساس رضایت خواهید کرد. اعتماد بیش از حد، به همه کس، درست نیست. در گزینش دوستان تازه واردی که جدیدا به جمع آشنایان شما پیوسته اند دقت کنید. شما که قسم نخورده اید با هرکس که از راه رسید و سلام و علیکی کرد، پسرخاله شوید؟ گمشده ای که مدت ها دنبالش می گشتید را پیدا خواهید کرد. در زندگی عاطفی تان دچار تردید شده اید. زودتر تصمیم بگیرید.


مهر

تکلیف تعلیقی که در کارتان افتاده بود در این روزها مشخص می شود. از خریدی که کرده اید نهایت سود را خواهید برد و بسیار خوشحال خواهید شد. یکی از نزدیکان تان را رنجانده اید. شاید حق با شما باشد ولی زخم زبان زدن، فقط کدورت ایجاد می کند. می توانید به همین رویه ادامه دهید تا خودتان با چشم خود ببینید که هیچ فایده ای نخواهد داشت! قولی که داده بودید یا نذری که داشتید را هرچه زودتر ادا کنید تا بارش الطاف رحمت پروردگار هم به سوی شما تداوم داشته باشد.


آبان

یکی از نزدیکان تان در تحقق بخشیدن قولی که به شما داده دست دست می کند. قهر و دعوا و استفاده از زبان تند فایده ای ندارد. گاهی اوقات، صبر بیش از حد هم نتیجه عکس خواهد داشت. بهتر است خیلی دوستانه و با زبان نرم، قضیه را به او گوشزد کنید و از وی جواب بخواهید. از جایی که انتظارش را ندارید هدیه یا پولی به دست تان می رسد که بسیار برای تان خوشایند است. خواب بدی را که دیده اید، خوب تعبیر کنید و بد به دل تان راه ندهید. صدقه گذاشتن می تواند بسیاری از بلاها را از شما دور کند.


آذر

حقی از شما زایل شده است ولی با زبان نرم تری هم می توان مقصر را متوجه خبط و خطایش کرد. این روزها درگیر یک اسباب کشی یا جابجایی شغلی هستید که وقتتان را خیلی به خودش مشغول می کند. تنوع، چیز خوبیست، روح آدم را نوازش می دهد ولی یادتان باشد تنوع را به قیمت اسراف و ریخت و پاش بی جا، ایجاد نکنید. درخواستی از شما می شود. بدون فکر کردن، از سر بی حوصلگی یا عصبانیت به مخاطبان جواب ندهید که حتما پشیمان خواهید شد.


دی

متوجه رازی خواهید شد که باور کردنش برای تان آسان نیست. اگر بحث به خطر افتادن جان و مال کسی در کار نیست، بهتر است سعه صدر به خرج دهید و رازدار باشید. به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد و بدون اینکه کمترین دخالتی از جانب شما اعمال شود، همه چیز روشن خواهد شد. در انتخاب تان مردد هستید. بهتر است به نزدیکان تان اعتماد کنید و از آنها کمک بخواهید. قصد ترتیب دادن یک جشن یا مهمانی را دارید که عده زیادی از دوستان و آشنایان در آن حضور دارند. خودتان را زیاد خسته نکنید. بدون تشریفات بیش از حد هم به مهمان ها خوش خواهد گذشت.


بهمن

به خاطر حرف مردم، زندگی را به کام خود و اطرافیان تان تلخ نکنید. مگر همین شما نبودید که تا دیروز می گفتید در دروازه را می شود بست، در دهان مردم را نه؟! پس چرا حالا قنبرک زده اید و مدام غصه جواب دادن به پرسش های این و آن را می خورید؟ تازه واردی، وارد زندگی تان خواهد شد. خبرهای خوشی برای تان خواهد داشت. پیشنهاد سفر را رد نکنید. یک سفر کوتاه مدت، می تواند روحیه کسل و غمگین تان را از این رو به آن رو کند. کدورتی در خانواده یا با یکی از دوستان نزدیک دارید که به صلاح شماست هرچه زودتر برای آشتی پیش قدم شوید.


اسفند

حساب و کتاب، همیشه خوب است ولی دست و دلبازی خارج از حساب یا خساست بیش از حد، دمار از روزگار آدم درمی آورد. از قدیم گفته اند از هر دست بدهی، از همان دست می گیری! در خرید چشم روشنی یا کادویی که این روزها به گردن تان افتاده، حد میانه را رعایت کنید. به یک مهمانی دعوت می شوید و در آن مجلس، جواب چند تا از سوال های تان را از زبان کسانی که اصلا انتظارش را ندارید خواهید شنید. به نشانه دقت کنید. هریک از اتفاقات این چند روز، می تواند کلید حل سوالات و معماهای ذهن شما باشد.


کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
اینستاگرام تاروت رنگی
دسته بندی مطالب
تقویم هفته
شنبه : 2 اردیبهشت 1396، 24 رجب 1438، 22 آوریل 2017
یکشنبه : 3 اردیبهشت 1396 , 25 رجب 1438 , 23 آوریل 2017 , شهادت امام موسی کاظم
دوشنبه : 4 اردیبهشت 1396 , 26 رجب 1438 , 24 آوریل 2017
سه شنبه : 5 اردیبهشت 1396 , 27 رجب 1438 , 25 آوریل 2017 , مبعث حضرت رسول اکرم
چهارشنبه : 6 اردیبهشت 1396 , 28 رجب 1438 , 26 آوریل 2017
پنج شنبه : 7 اردیبهشت 1396 , 29 رجب 1438 , 27 آوریل 2017
جمعه : 8 اردیبهشت 1396 , 1 شعبان 1438 , 28 آوریل 2017 , روز بزرگداشت سعدی
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: