فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال آبان 1397: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

یکی از مشکلات زندگی تان از سر راه کنار می رود و به زودی آغازی دوباره در زندگی خواهید داشت. به زودی از حقایقی باخبر خواهید شد که از برخی دلواپسی ها نجات می یابید و شما را از اعتماد کورکورانه نسبت به یک نفر باز می دارد. مردان متولد این ماه در عقیده خود بسیار ثابت قدم هستند. پس اگر همسر شما مرد متولد این ماه است فرد بسیار مناسبی برای مشاوره است. به زودی دوستان شما متوجه وفاداری و رازداری شما خواهند شد. پس همیشه به دوستان خود وفادار بمانید.


اردیبهشت

کمی انگیزه خود را از دست داده اید. با مقداری صبر و پشتکار و کمک از خدا مشکلات را کم خواهید کرد و اگر به صبوری ادامه دهید مشکلات از سر راه شما کنار خواهد رفت. بر سر چند راهی قرار گرفته اید و تاکنون راه های زیادی را امتحان کرده اید ولی به نتیجه دلخواه نرسیده اید. بر تلاش خود بیافزایید قطعا راه درست را پیدا خواهید کرد. شخصیت شما به گونه ای است که دیگران را چون آهن ربا جذب می کنید. از این ویژگی مهم برای انجام بهترین کارها استفاده کنید. یادتان باشد خیلی سریع نباید بله گفت. تحقیق یادتان نرود.


خرداد

می گویند مشکلات را بر روی ماسه ها و موفقیت ها را بر روی سنگ مرمر حک کنید. راز خود را فاش نکنید و سعی کنید آن را در دل خود نگه دارید. زیرا رازی که فاش شود دیگر راز نیست. دل تان از برخی مسائل گرفته اما آنها را فراموش کنید زیرا می روند و باز نمی گردند. بیایید دوست بداریم تا دوستمان بدارند. بیایید عاشق باشیم تا عاشق مان باشند. بیایید شاد باشیم تا شادی به سراغ ما بیاید. دیگر زمان زندگی مشترک فرا رسیده پس انتخاب کنید و به سوی آن بروید


تیر

اگر گاهی اوقات زندگی بر وفق مراد نیست خرده مگیر. تمام فکر و ذهن شما درگیر کاری است که باید انجام شود. بسیار خوب است و ادامه دهید تا با موفقیت انجام شود. امید به خدا و یاد خدا را فراموش نکنید که قطعا معجزه خواهد کرد. دنیا دو روز بیشتر نیست پس این دو روز را با شادی بگذرانید. کمی بیشتر با دوستان خود در ارتباط باشید زیرا آنها روی دوستی با شما بسیار حساب باز کرده اند و همواره شما را دوستی وفادار می پندارند.


مرداد

دوست عزیز آدمی که امروز را از دست دهد فردا را هم نخواهد یافت. لبخند زدن در هنگام سختی و ناملایمات زندگی نشان دهنده قدرت یک ذهن استوار است. سعی کنید چیزهایی را که دوست دارید به دست بیاورید. اگر سخت است چیزهایی را که دارید دوست داشته باشید. در شما نیرویی است که نوید واقعیت یافتن رویاهاست. درست است زندگی لحظات سخت و تلخ بسیار دارد اما شما آنها را به دست فراموشی بسپارید. سر قول تان باشید و او را بیش از این منتظر نگذارید.


شهریور

برای رسیدن به هدف بزرگی که دارید، تلاش کنید. بدون تلاش به هدف تان نمی رسید. در رسیدن به هدف مواظب باشید حق کسی پایمال نشود. وقتی به هدف رسیدید خدا را یاد کنید. مسائل را سخت نکنید و با آنها به آسانی برخورد کنید. کمی غمگین به نظر می آیید. این مسئله اطرافیان شما را ناراحت می کند. پس لبخند بزنید. در تصمیم گیری حساسیت به خرج ندهید و برای آینده خود زودتر تصمیم درست بگیرید.


مهر

ستاره شناسان می گویند امسال سالی پر از پول برای شماست. پیشنهادی بسیاری دریافت خواهید کرد. بهترین را انتخاب کنید و مشورت با دوستان را فراموش نکنید. گاهی بسیار آشفته و سردرگم می شوید که انگار کوهی از مشکلات برابر شماست اما با صبر و پشتکار آنها را کنار می زنید. به زودی همه چیز روبه راه می شود. هیچگاه نگویید شانس ندارم چرا که شانس در راه است. به زودی در میان اطرافیان به عنوان فرد موفق شناخته خواهید شد.


آبان

به نظر می آید از پیدا شدن یک رقیب احساس سرخوردگی می کنید. احساس می کنید بدشانسی می آورید و آرزوهای تان بر باد می رود. افکار منفی را از سرتان دور کنید. در کارتان شرکایی هستند که باعث موفقیت و خوشحالی شما خواهند شد. اگر مشکلاتی برای تان پیش آمده به زودی زود رفع خواهند شد. هیچگاه به دارایی دیگران چشم ندوزید و قدر آنچه را که دارید بدانید. برای رسیدن به موفقیت چند راه وجود دارد. بهترین را انتخاب کنید. محیط کار خود را برای خود جذاب کنید.


آذر

گاهی اتفاقاتی در خانواده پیش می آید که تا حدودی قابل پیش بینی است. وقتی شما چیزی را نمی خواهید به هزار دلیل و بهانه از آن طفره می روید و همین لجبازی و یکدندگی شماست که مشکل ساز می شود. دوست عزیز از قدیم گفته اند ترس برادر مرگ است. پس نباید بترسید. باید حساسیت خود را نسبت به مسائل اطراف کاهش دهید و نگذارید به سرعت و بدون اندیشه تحت تاثیر این و آن قرار بگیرید. گاهی یک هدیه کوچک هم می تواند گره گشای مشکلی بزرگ باشد. مشروط بر این که از روی عشق و محبت باشد.


دی

هر روز زندگی را یک عمر بدانید که صبح آن آغاز زندگی است. چند وقتی سختی های شما زیاد شده بود، خوشحال باشید زیرا یک برد بسیار خوب در انتظار شماست. فقط حواس تان باشد دشمنان از شادی شما ناراحت می شوند. پس از چشم بد بترسید. از این فرصت پیش آمده استفاده کنید زیرا می تواند زندگی شما را تا حد زیادی بهتر کند. از دوستان خود کمک بگیرید. در ضمن خانواده خود را فراموش نکنید که آنها همیشه به یادتان هستند.


بهمن

هیچگاه رازهای دل را چون سفره پهن نکنید. یادتان باشد ترس، نبوغ و لیاقت شما را از بین می برد. پس به خدا توکل و کار بزرگ خود را آغاز کنید. همیشه از بزرگ تر ها درس بگیرید زیرا آنها بسیار با تجربه اند. به هیچ فردی کورکورانه اعتماد نکنید. خلوت خود را با دوست یا همسر خود تقسیم کنید. اتفاق خوبی در راه است که زندگی شما را دگرگون می کند پس قدر این اتفاق را بدانید. به پاس نعمت های موجود، خدا را شاکر باشید. آن معامله را انجام ندهید، به شما ضرر می رساند.


اسفند

مسیر زندگی پر است از سختی ها، مشکلات، شادی ها و غم ها پس با یک اتفاق بد ناراحت نشوید و با یک اتفاق خوب هم از خود بی خود نشوید. راه پر پیچ و خم زندگی را طی و سعی کنید این مسیر را برای خود هموار کنید. مشکل بزرگی را پشت سر گذاشته اید اما تمام شد. اینک وقت آن است که کمی استراحت کنید. سعی کنید به سفر بروید و برای ادامه مسیر زندگی آماده تر باشید. خبرهای خوبی درباره کار خود می شنوید که روحیه شما را تقویت خواهد کرد.

به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

» از نگرانی درآمدن

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب