فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال بهمن 1397: این ماه برای شما چگونه خواهد بود

فروردین

این روزها بیشتر روی مشکلات کاری خود تمرکز کنید و به دنبال راه های جدیدتری بگردید. توقعات شما از زندگی، از دوستان و آشنایان، توقع منطقی است، ولی متاسفانه گاهی به دلایلی به این خواسته ها نمی رسید و همین سبب ناراحتی و عصبانیت و افسردگی تان می شود. در حالی که نباید چنین باشد. چراکه بخت بلند شما همیشه یاورتان خواهد بود. در زمینه مسائل عاطفی و احساسی، اکثر متولدین این ماه به سوی ایده هایشان پیش می روند. سعی کنید معامله ای انجام ندهید. شانس با شما یار نیست. اجازه دهید ذهن تان آزاد شود.


اردیبهشت

در کنار دوستان، به خودتان هم فکر کنید. در زمینه مسائل احساسی و عاطفی خیلی از خانم های متولد این ماه زندگی خود را طوری تنظیم کنند که حتی گره های کور بر آن اثری نگذارد. در ضمن بعضی مجردها و چه آنهایی که در گذشته وصلت و طلاقی داشته اند، در شرایط تازه ای برای تشکیل زندگی دلخواه خود قرار می گیرند. خبرهای خوشی برای هشتاد درصد از متولدین این ماه در راه است که اغلب در رابطه با کار است. شما احتیاج به مسافرت ولو کوتاه دارید. حتما این مسافرت را مهیا سازید. چراکه فوق العاده در روحیات شما تاثیر خواهد گذاشت.


خرداد

به همه کلماتی که می خواهید استفاده کنید فکر کنید. خود را در دل اطرافیان جا کنید. از معاشرت با دیگران و شنیدن حرف های آنها لذت ببرید. به پدر و مادرهای متولد این ماه توصیه می شود در روابط با فرزندان خود رعایت احتیاط را کرده و اصولا از خشونت و یا بی اعتنایی و بی تفاوتی دست بردارند. چراکه این بچه ها با محبت و عشق و دوستی زودتر همراه و همگام می شوند. در حالی که شانس بسیاری از متولدین مجرد این ماه برای شروع زندگی مستقل و خوب بالاست، بعضی ها نیز ناچارند در نامزدی و یا روابط عاشقانه خود تجدید نظر کنند. روزهای شادی در پیش دارید


تیر

باید با خلاقیت فرصت های عالی برای خودتان رقم بزنید. با خودتان صادق باشید تا بتوانید راحت تر فکر کنید. دخترهای متولد این ماه اغلب با خواستگاران متعدد روبه رو هستند و برخی اصولا دیر هنگام تن به وصلت می دهند. بعضی ها بدون عشق ازدواج می کنند که به آنها توصیه می شود که در تصمیمات خودشان تجدیدنظر کنند. مردان این ماه در دوراهی گیر کرده اند که توصیه می شود با تفکر و مشاوره، راه درست را انتخاب کنند. به زودی خبر خوشی را دریافت خواهید کرد که زندگی تان دگرگون خواهد شد.


مرداد

جذابیت دارید و همین امر باعث می شود تا توجه همه را به خودتان جلب کنید. در یک محل و با گفتگوی دوستانه ای، مچ دو سه نفر باز می شود. خصوصا آن گروه سعی دارند با غیبت و بدگویی و حرف و سخن از این به آن بردن سبب دشمنی ها شوند و مسلما با شناسایی این آدم ها، طردشان ضروری است. خیلی از جوان های متولد این ماه در به دست آوردن هدف ها بسیار عجول هستند به طوری که گاهی در این مسیر، تعجیل دچار دوباره کاری و تکرار و یا کندی حرکت می شوند. در هرحال این گروه باید عاقلانه و صبورانه پیش بروند.


شهریور

خودتان را در میان کار زیاد گم کرده اید. وقتش رسیده تا به خودتان استراحت بدهید. در زمینه مسائل عاطفی و احساسی، خیلی از خانم ها و دخترخانم ها خود را بدشانس می شناسند و عقیده دارند حق شان با توجه به امتیازات شان بیش از اینهاست. در حالی که این گروه نباید به امروز خود نظر بیندازند، چراکه فرداهای روشنی در پیش است. نامزدی های تازه زندگی خیلی از دخترها را به کلی عوض خواهد کرد. به آقایون مجرد توصیه می شود که سریعا احساسات خود را به محبوب خود ابراز کنند در غیر اینصورت شانس بزرگی را از دست خواهند داد. موسیقی های آرامش بخش گوش کنید.


مهر

شما باید بین همه چیز تعادل برقرار کنید. دور خود را با دوستانی که انرژی های خوب دارند پر کنید. برای اغلب پدر و مادرهای متولد این ماه شانس تازه ای برای یافتن مسیر پر از آرامش و سعادت پیش می آید که باید از این فرصت بهره بگیرند. آن دسته از این گروه که درصدد یک نقل و انتقال بزرگ هستند، باید هرچه زودتر این تصمیم را عملی سازند و بی جهت خود را سرگردان و بلاتکلیف نگذارند. اگر احساسات منفی دارید و همه کارهای خود را با شتاب انجام می دهید امروز کمی سرعت خود را کم کنید.


آبان

کمی حس کسالت دارید. به خودتان فرصت فکر کردن بدهید تا ریشه این غمگینی را کشف کنید. انتظاراتی که خیلی از متولدین این ماه از دوستان و اطرافیان خود دارند منطقی است ولی درواقع باید صبر کنند تا عده ای امکان جوابگویی و تلافی داشته باشند و به اصطلاح بازگشت خوبی ها و کمک ها در راه است. خانم های متولد این ماه اغلب روحیه حساس و شکننده ای دارند و از دروغ و دورویی آدم ها خیلی زود می شکنند و آنقدر که به روابط انسان ها در حد احساسی اهمیت می دهند که به کمک و یاری مادی، نیم نگاهی هم ندارند.


آذر

کاری نکنید که به موجب آن شرمنده شوید. برای خودتان ارزش و اعتبار قائل باشید. حتی اگر اشتباهی هم مرتکب شدید، بدون حس ناراحتی، دوباره از نو شروع کنید. همیشه حرکت رو به جلو را حفظ کنید و اجازه ندهید نظرات دیگران یا موانع، جلوی راه شما سد شوند. به جای حسرت خوردن، دنبال راهکارهای تازه باشید. افرادی که قابل اعتماد هستند را در کنار خود حفظ کنید. سعی کنید دل هایی را که شکستید به سراغ شان بروید و به نوعی از دل شان درآورید... این روزها روزهای سختی است. به آینده بیشتر فکر کنید و سعی در جبران داشته باشید.


دی

گذشته ها فقط حکم تجربه را دارند. نباید فرصت های کنونی خود را با فکر کردن به گذشته ها هدف بدهید. عشق در زندگی متولدین این ماه همیشه نقش حساس و مهمی دارد. ولی اگر پیوند محکم آن به دلیلی دچار از هم گسیختگی شود، معمولا به دست آوردن شانس دوم تا حد زیادی مشکل و ناممکن می شود. در جمع خانواده متولدین این ماه، آدم های افسرده و غمگین دیده می شوند که باید خیلی زود آنها را به شادی و امید کشاند وگرنه فضای خانواده را افسرده و بی تحرک می سازند. شاد باشید و در جمع دوستان، لحظه های خوبی را تجربه کنید. به گذشته برنگردید.


بهمن

کمی مراقب خرج کردن های خودتان باشید. شاید از نظر روحی کمی به خود سخت بگیرید اما زمان آن رسیده تا برای دوری از افکار منفی دنبال راه حل باشید. ضمن این که نظم و ترتیب در کار و زندگی خیلی از متولدین این ماه موج می زند. گروهی نیز به دلایل مختلف، اخیرا دچار آشفتگی هایی شده اند. این عده اگر به موقع وضعیت کاری و زندگی خود را تنظیم نکنند، همه چیزشان به هم می ریزد. اغلب دختر خانم های متولد این ماه درگیر عشقی پرشور و حساس شده اند که نیاز به مطالعه بیشتر دارد.


اسفند

برای فرصت هایی که از دست رفته غصه نخورید و خودتان را سرزنش نکنید. با دوستان مشورت کنید. متولد این ماه، به عشق و روابط احساسی اهمیت بسیار می دهند و حتی بعضی با وجود غوطه ور بودن در ثروت، خود را تنها و بدون هدف می بینند. در کنار این عده کسانی هستند که زندگی را به دلخواه خود می سازند حتی در درون سختی ها و مشکلات نیز دریچه ای می گشایند و همه چیز را مثبت می سازند. جوان های شاغل و یا در حال تحصیل این ماه، به مسیر بسیار روشن و پر امیدی افتاده اند و آینده خوبی را دنبال می کنند.


به نیت شما فال شمع گرفتیم. جواب فال شما:

» اهداف بلندی در زندگی دارید که رسیدن به آنها نیاز به تلاش و کوشش از ناحیه شخص خودتان دارد. (به دیگران متکی نباشید)

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب