فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

فال ماهانه

طالع بینی ماهانه

فال این ماه

فال هر ماه

طالع بینی این ماه

طالع بینی هر ماه

طالع بینی ماه

فال ماه

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال ماه مارس

فروردین

در یکم مارس، ماه کامل باعث خواهد شد مکان شاد تان را کمتر کند، راحتی بیشتری را برای شما فراهم می کند و سلامتی تان را بیشتر می کند. از درون شادتر و درخشان تر از همیشه هستید. در روز هفدهم این ماه فرصتی دارید تا آرزوهای خود را به مرحله ی اجرا در بیاورید. آرزوهای بزرگ. در روز بیستم مارس، خورشید وارد برج حمل می شود. این ماه زمان آن است که بزرگترین چالش های زندگی تان را حل کنید. به راحتی از تلاش کشیدن دست نمی کشید و دلسرد نمی شوید. عشق در روزی که ماه کامل می شود بیشتر می درخشد و به رنگ آبی تبدیل می شود. نگران نباشید و قوی باشید. شخص مناسب به سمت شما کشیده خواهد شد. صادق و احساساتی باشید


اردیبهشت

در روز اول مارس زمانی که ماه کامل است استعدادهای هنری تان بیشتر می شود. کارهای تان را با سرعت بیشتری انجام می دهید. از تلاش های تان هر چند کوچک لذت ببرید. ماه جدید در روز هفدهم مارس همه چیز در ارتباط با زندگی اجتماعی، ارتباطات و مهمانی هاست.لذت، عشق و شانس در فضا وجود دارد. در روز 30 مارس، ونوس وارد برج ثور می شود. هر چیزی را که می خواهید بدست آورید و لذت بخش است را جذب خواهید کرد. در روز آخر ماه بیشتر مواظب خودتان باشید. خوب بخورید، خوب استراحت کنید و رویا پردازی کنید.


خرداد

در روز اول مارس که ماه کامل است در خانه بمانید. اگر کار یا گروه اجتماعی بیش از حد خواستار شرکت کردن شما شدند، به خودتان اجازه دهید و حتما شرکت کنید. شغل و موقعیت اجتماعی شما در روز هفدهم مارس تحت تاثیر قرار می گیرد. ممکن است انتخابی داشته باشید، اما باید راه های دیگر را نیز بررسی کنید. به توانایی و استعداد های تان ایمان آورید. در روز بیست و دوم مارس، عطارد از برج حمل عقب نشینی می کند. به شما فرصتی می دهد که با ارامش کارهای تان را به پایان برسانید. در روز آخر این ماه با دقت و برازنده باشید. دیگران ممکن است عجول و هیجان زده باشند. به آن ها اجازه دهید!


تیر

اجازه دهید که همسایگان و دوستان تان طرح های خود را در روز یکم مارس که ماه کامل است انجام دهند. تمایل های تان ممکن است شما را به یک جهت شگفت انگیز اما بی پایان هدایت کند. ماه جدید در روز هفدهم مارس به شما ثابت خواهد کرد که جهان واقعا بزرگ است. ترسناک نیست، اما هر لحظه ای که سپری می شود برای شما خوشایند است. شاید در آینده به این بینش نیاز پیدا می کنید. در روز 29 مارس، خورشید به همراه زحل در برج جدی قرار دارد. درسی ارزشمند از سختی زندگی دیگران یاد خواهید گرفت. در روز اخر این ماه بیشتر فکر کنید. شاید به یک جای منحصر به فرد دعوت شدید


مرداد

در روز یکم مارس که ماه کامل است نگرانی های مالی بزرگی خواهید داشت. به حس ششم تان اطمینان کنید زیرا پروژه جدیدی که شروع کرده اید و یا کاری که الان در دست دارید در حال پیشرفت است. در روز هفدهم این ماه به جهان بیرون نگاهی بیاندازید، زمان و مکان به شما اختصاص دارد. مجبور نیستید که خود را با خواسته های دیگران مطابقت دهید. اما با این وجود دیگران از شما راضی هستند. در روز بیستم مارس، خورشید وارد برج حمل می شود. اگر برنامه ای دارید، همین الان شروع کنید. اگرکه نه، برنامه ریزی کنید. همسایگان خود را نمیشناسید؟ به زودی خواهید شناخت!


شهریور

در روز یکم مارس که ماه کامل است به اعتماد بنفس خود اهمیت زیادی می دهید. متعادل باشید، سرشار از اعتماد به نفس هستید. در روز هفدهم ماه جدید لحظات عاشقانه ای را سپری خواهید کرد. ممکن است از نظر روحی همسر خود را درک نکنید، اما می توانید تصور کنید. در روز بیست و دوم این ماه، عطارد در برج حمل عقب نشینی می کند. کارهایی را که اخیرا شروع کرده اید را به اتمام می رسانید. یا تا قسمت زیادی از این کارها را انجام خواهید داد. فرصت های سودمندی در آخرین روز این ماه خواهید داشت. هدیه ای ارزشمند دریافت می کنید.


مهر

در یکم مارس، بر روی زندگی روزانه و یا فضای خانه تمرکز بیشتری دارید. تغییرات کوچکی را ایجاد خواهید کرد. در روز هفدهم ماه مارس، فعال تر باشید و به سلامتی تان بیشتر اهمیت بدهید. احتمالا معتقد باشید که کارهای خوب انجام دادن جایی ندارد اما بدانید که هنوز هم خوب است. در روز 28 مارس، ونوس به اورانوس می پیوندد. روز سرشار از عشق خواهید داشت، پس تعجب نکنید. در روز اخر این ماه جهان شما را دوست دارد. باهوش تر و محتاط تر باشید. هیچ کس نمی تواند مقاومت کند.


آبان

در روز اول ماه که ماه کامل است، بدون نیاز به انجام دادن کاری در مرکز توجه هستید. عطارد وارد برج حمل در پنجمین خانه می شود. در روز هفدهم ماه مارس، رویاهای مورد علاقه خود را جامعه عمل می پوشانید. احساس عجیب و عاشقانه ای دارید، نیازی نیست که عذر خواهی کنید. در روز اخر این ماه صلح و آرامش خاصی خواهید داشت. حتی اگر بیرون هستید شرایط شادی را برای خود فراهم سازید. زیبایی هایی که در اطراف تان وجود دارد شما را جذب خواهد کرد آن ها را نادیده نگیرید.


آذر

در روز یکم ماه مارس، زمانی که ماه کامل است ترجیح می دهید که در محل کار و یا در گروه های اجتماعی باشید. به خوبی وظایف خود را انجام می دهید و سزاوار پاداش گرفتن هستید. مشتری در خانه هشتم عقب نشینی می کند. به آنچه که برای شما معنای خوش شانسی دارد دقیق تر نگاه کنید. در روز هفدهم این ماه، رویاهای شما وسعت بیشتری می یابد و طرفدار زیادی پیدا خواهد کرد. در روز اخر این ماه ممکن است سختی هایی از جانب شخصی مهم تحمل کنید، اما نگران نباشید رفع خواهد شد. به دنیال راه های عجیب و غریب نباشید، سخت نگیرید.


دی

در روز یکم ماه مارس که ماه کامل است و شما قدردان جزئیات جهان هستید. به همه چیز بسیار توجه می کنید. در روز سیزدهم، ونوس در زحل است. یک رابطه عشقی جدیدی ایجاد خواهد شد که به طور سطحی سختی هایی خواهد داشت. در روز هفدهم به دنبال کارهای سرگرم کننده هستید. در روز اخر این ماه تصویر جدیدی از ماهیت شغلی و اجتماعی خود خواهید داشت و شگفت زده خواهید شد. به خوبی با همکاران تان ارتباط برقرار و از رئیس تان پیروی خواهید کرد. اگر شرایط فراهم شد جذب کار جدیدی خواهید شد


بهمن

در روز یکم ماه مارس که ماه کامل است نگرانی های مالی را به خود تحمیل نکنید و یا برنامه های کسب درآمد خود را نادیده نگیرید. همه چیز خوب پیش خواهد رفت. برنامه ریزی های بزرگی داشته باشید. اما برای عملی کردن آن ها صبر کنید. در روز هفدهم این ماه یک قدم بزرگ در جهت اهداف مالی تان برخواهید داشت. شاید در حال حاضر خانه ای نخرید، اما در آینده حتما این کار را خواهید کرد. در روز 28 مارس، زهره به اورانوس در برج حمل می پیوندد. عشق کهنه نخواهد شد، اما ممکن است بخواهید که تازه تر شود. در روز اخر این ماه، آرام تر هستید حتی بدون توجه به انچه که قرار است اتفاق بیافتد.


اسفند

عشق و لحظات عاشقانه با ماه کامل در روز اول ماه مارس پدیدار می شود. شما یک شریک عاطفی بی ذوق نیستید. نه! شما محوری هستید که چرخه ی عشق به آن بستگی دارد. در روز چهارم، خورشید به نپتون در برج حوت می پیوندد. اتفاقات عاشقانه ای خواهد افتاد که نمی توانید در برابر آن ها مقاومت کنید. در روز هفدهم مارس جشن بگیرید. احتمالا با خود می اندیشید که یک جور هستید، اما مردم بهتر ارزش های شما را می دانند. این ارزش ها را نادیده نگیرید. در روز اخر این ماه مردم شما را داور و یا صلح طلب خطاب می کنند. آسان بگیرید!

به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

» دعوت، ملاقات غیر منتظره

loading...
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
وبگردی
دسته بندی مطالب