فال روزانه | فال امروز

فال امروز

فال روزانه

روزانه

فال روزانه

فال روز

فال روزانه
فال امروز
فال امروز من
فال روزانه من
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
سال نو مبارک
علامت تجاری و طرح صنعتی
آگهی رایگان | تبلیغات رایگان

کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال روزانه
فال روزانه

فال شخصی امروز شما:

مراقب رفتارهای مشکوک همسرتان باشید. شاید قصد ازدواج مجدد داشته باشد. باید مواظب آبروی خود باشید وگرنه دچار دردسر می شوید.


فال روزانه - فال امروز شما پنجشنبه 10 فروردین 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 10 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما با رضایت نسبی از زندگیتان همراه خواهد بود. شما خیلی ساده تر از آن چه خودتان انتظار دارید خواهید توانست دیگران را به خودتان جذب کنید و همین موضوع می تواند فرصت آغاز یک رابطه عاطفی خوشایند را برایتان به ارمغان بیاورد که برای مدت ها و حتی تا ابد ادامه پیدا خواهد کرد. علاوه بر قدرتی که در جذب دیگران به خود دارید، امسال مادیات را خیلی خوب می توانید به سوی خود بکشانید و موقعیت های زیادی برای کسب درآمد بیشتر و پس انداز و سرمایه گذاری های پرسود برایتان فراهم خواهند شد. امسال همچنین سال خیلی خوبی برای هماهنگ کردن اعضای خانواده در جهت رسیدن به اهداف مشترک خانوادگی خواهد بود. فصل زمستان با آرامشی نسبی برای شما همراه خواهد بود و این فرصت را خواهید داشت تا بیشتر به خودتان و آنهایی که دوست دارید اهمیت داده و با آنها وقت بیشتری بگذرانید. همنطور می توانید از این فرصت استفاده کرده و در آرامشی که دارید برای آینده ای بهتر برنامه ریزی کنید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین فروردین:

شاید احساس کنید چیزهایی که دارند در اطرافتان اتفاق می افتند تحت تأثیر انگیزه های خودخواهانه دیگران هستند. شما تنها کسی هستید که متوجه آن چه واقعا دارد اتفاق می افتد هست و احساس می کنید بر فراز کوهی ایستاده اید و از آن بالا با نفرت کارهای شرم آور دیگران را زیر نظر دارید. شما در جریان همه چیز هستید، اما در شرایط موجود هیچ اقدام اثرگذاری نمی توانید در این رابطه انجام دهید. فعلا فقط اطلاعات لازم را جمع کنید، بعدا اقدامات لازم را انجام خواهید داد. در هر صورت باید مواظب باشید که در رابطه عاطفی خود و نسبت به شخصی که دوست دارید از بالا نگاه نکنید و رفتاری نداشته باشید که باعث شود احساس کند می خواهید رئیس بازی در بیاورید.

فال حافظ متولدین فروردین

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز کارهایی را انجام دهید که می توانند به شما کمک کنند تا احساس آزادی بیشتری در زندگی خود داشته باشید. لزومی ندارد که سعی کنید برای خوشحال نگه داشتن اطرافیانتان کارهایی را انجام دهید که باعث می شوند خودتان احساس محدودیت کنید و یا مجبور شوید خودتان را قربانی کنید. از امروز برای رها کردن خود از زنجیرهایی که خودتان به دست و پایتان بسته اید استفاده کنید. هرچند انعطاف پذیری همیشه ویژگی اخلاقی بسیار مفیدی است، اما امروز کمی لجبازی خیلی بیشتر به کارتان خواهد آمد! شما باید به سلامتی خود اهمیت بیشتری بدهید و آن را در در رأس اولویت هایتان قرار دهید.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین خرداد:

امروز شاید مجبور شوید بیخیال برنامه هایی که از قبل چیده بودید بشوید و همه چیز را به شانس واگذار کنید. شاید اتفاقات غیر منتظره ای که پیش می آیند در واقع به نفع شما تمام شوند، پس به جای مقابله با آنها سعی کنید خودتان را با آنها هماهنگ کنید. جریان طبیعی اتفاقات شما را به جایی خواهد برد که احساس زادی بیشتری خواهید کرد. به جای این که همه چیز را کاملا به منطق خود وابسته کنید تخیل و احساسات خود را نیز به کار بگیرید. امروز شما باید تمرین کنید به خلاقیت و تخیل خود بدون محدود کردن آنها اجازه شکوفایی بدهید. در مکالمات عاشقانه تان نیز نشان دادن کمی خلاقیت می تواند قلب طرف مقابلتان را تسخیر کند.

فال حافظ متولدین خرداد

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین تیر:

اجازه ندهید انرژی مثبتی که در امروز نهفته است بدون آن که از آن بهره لازم را برده باشید از کنارتان بگذرد. شما این توانایی را دارید که بیش از هر شخص دیگری از این موقعیت استفاده کنید، پس از صبح زود دست به کار شده و تا دیر وقت هم مشغول باشید. بیش از اندازه درگیر فکر و برنامه ریزی نشوید و دست به عمل بزنید و این نکته را نیز به یاد داشته باشید که مجبور نیستید فقط در یک راه پیش بروید، هر گاه دیدید به نفعتان است تغییر مسیر بدهید و یا از راه میانبر بروید؛ خودتان را به یک مسیر ثابت محدود نکنید و انعطاف پذیر باشید. اگر در رابطه عاطفی خودتان با مشکلی دست به گریبان شده اید امروز دوستانتان می توانند حامیان و راهنماهای خوبی برای شما باشند.

فال حافظ متولدین تیر

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین مرداد:

شما امروز دارید با خودتان فکر می کنید چطور کارهایی که زمانی باعث برتری و تمایز شما نسبت به همرتبه ها و همکارانتان می شدند دیگر چنین تأثیری ندارند. شما باید متوجه این موضوع باشید که چقدر فراتر از رتبه قبلی خود رفته اید و حالا باید مطابق با شرایط تازه ای که در آن قرار گرفته اید کارهای بزرگ تر و بهتری انجام دهید تا دیده شوید. نیست به یکباره کوه ها را جابجا کنید، با ایجاد تغییرات کوچک در برنامه روزانه تان و در عین حال باز نگه داشتن ذهنتان خواهید توانست پاداش بزرگی را به دست بیاورید. یادتان باشد که در زندگی هر چالشی که پیش رویتان قرار می گیرد فرصتی برای تحول شخصی و تبدیل شدن به فردی بهتر است.

فال حافظ متولدین مرداد

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین شهریور:

امروز کارهایتان ناگهانی و بدون فکر کردن هستند، اما قطعا قدرت زیادی پشت آنها نهفته است. امروز ذهنتان بسیار هوشیار شده است و حتی یکی از نزدیکانتان که تدبیری مثال زدنی دارد نیز با شما همراه شده است. به همین دلیل نیز کارهایی که انجام می دهید هرچند بدون برنامه ریزی اما هوشمندانه هستند، البته به شرط آن که دچار اعتماد به نفس کاذب نشوید و ذهنی باز داشته باشید. امروز وقتی به اهداف بلند مدت خود فکر می کنید احساس بیقراری و نگرانی زیادی به سراغتان می آید و فکر می کنید آنچه برای تبدیل رویاهایتان به واقعیت لازم است را در اختیار ندارید، اما شما در واقع دارید با این کار توانایی ها و استعدادهای بسیاری که دارید را نادیده می گیرید.

فال حافظ متولدین شهریور

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین مهر:

امروز کمی وقت بگذارید تا خودتان را از روزمرگی و کارهای تکراری نجات دهید و ببینید در دنیای اطرافتان چه می گذرد. شما آنقدر روی هدفی خاص متمرکز شده اید که از بقیه آنچه در اطرافتان در جریان است غافل شده اید. شاید خودتان متوجه اهمیت این موضوع نباشید، اما تمام اتفاقات این دنیا و هر چه در آن وجود دارد به طور زنجیروار به هم وابسته است و نمی شود بیخیال جنبه های دیگر زندگی و دنیایتان شوید و انتظار داشته باشید هدف اصلیتان به طور جدی تحت تأثیر آنها قرار نگیرد. شاید درک احساستان امروز برای خودتان هم چندان آسان نباشد، اما این نباید باعث شود که بخواهید احساسات خود را نادیده بگیرید.

فال حافظ متولدین مهر

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین آبان:

اصلا لزومی ندارد که احساس کنید مجبور هستید آنچه دیگران از شما انتظار دارند را انجام داده و به هر سازی که آنها می زنند برقصید. این که یک نفر از شما چیزی را بخواهد به این معنا نیست که شما مجبور به انجام آن هستید؛ حداقل یک امروز را خودتان را در اولویت قرار دهید و از انجام آنچه به نفعتان نیست یا دلتان نمی خواهد خودداری کنید. این خود شما هستید که باید آزادی را برای خود به وجود بیاورید وگرنه هیچکس آن را به شما نخواهد بخشید. امروز ممکن است به خاطر این که هر دو طرف حق را به خودتان می دهید در رابطه عاطفی خود با مشکل و حتی کمی درگیری لفظی مواجه شوید. کافی است کمی، فقط کمی هم به طرف مقابلتان حق بدهید.

فال حافظ متولدین آبان

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین آذر:

امروز شما دارید کارهایتان را به صورت ناخودآگاه انجام می دهید و در میانه انجام یک کار ممکن است ناگهان به خودتان آمده و از خود بپرسید که از اول چرا و به چه منظوری آن را شروع کرده بودید. بهتر است کمی بیشتر حواستان را به کارهایتان بدهید و انرژیتان را بیهوده و برای کارهایی که ضروری نیستند هدر ندهید. امروز در حالی که ترجیح می دهید وقتتان را صرف کارهایی کنید که خودتان دوست دارید و از روزهای باقی مانده از تعطیلات لذت ببرید، مسئولیت های زیادی به عهده تان هستند که باید به آنها رسیدگی کنید. یادتان باشد که انجام مسئولیت هایتان اثر بزرگی روی حفظ وجهه اجتماعیتان خواهند داشت و نباید آنها را نادیده بگیرید.

فال حافظ متولدین آذر

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین دی:

امروز می توانید روی خوش شانسی خود برای رهایی پیدا کردن از موقعیت های دشوار و پیچیده حساب باز کنید. امروز از آن روزهایی است که می توانید با خیال راحت دل به دریا بزنید و زیاد نگران نتیجه این اقدام های ریسک آمیز خود نباشید. چنان انرژی مثبت زیادی با شما همراه شده است که حتی خودتان هم نمی توانید به میزان واقعی آن پی ببرید. به خودتان و شانستان اعتماد کنید و خاطرتان از این که در نهایت اوضاع به نفعتان تمام خواهد شد جمع باشد. شما فردی با اراده و پشتکار هستید و برای رسیدن به اهدافتان هر تلاشی که لازم باشد می کنید، اما این رفتارتان می تواند به نظر بقیه کمی تهاجمی و خشونت آمیز به نظر می رسد، حواستان را جمع کنید.

فال حافظ متولدین دی

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین بهمن:

امروز ممکن است به طور غیر منتظره در موقعیت هایی قرار بگیرید که آمادگی لازم برای آنها را ندارید، اما شما آماده اید که در برابر آنها گارد دفاعی به خود بگیرید. با این حال باید مواظب باشید برای محافظت از خود چنان دیوارهای بلندی به دور خودتان نکشید که نتوانید آنچه در دنیای اطرافتان می گذرد را ببینید. چنین قلعه مستحکمی با جدا کردن شما از دنیای بیرون خطراتی هم برایتان به همراه دارد! میل بی انتهای شما به یادگیری انکارناپذیر است، اما بعضی روزها زیاد برای آموزش مناسب نیستند، به ویژه وقتی در جستجوی پاسخ سوال هایی باشید که جواب هایشان را هر کسی ندارد، امروز هم یکی از آن روزهاست.

فال حافظ متولدین بهمن

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین اسفند:

سعی کنید امروز بخاطر مشکلاتی که در خانه پیش می آیند و عصبانیت ناشی از آنها با اعضای خانواده تان بدرفتاری نکنید. به جای این کارها دست به کار شده و اوضاع را دوباره روبراه کنید. کمتر لذتی می تواند با لذت این که عشقتان تمام احساسات و عشق خود را به شخصی که دوست دارید نشان دهید و او نیز این احساسات را درک کند برابری می کند، اما امروز از آن روزهایی نیست که شما بتوانید این حس را تجربه کنید، زیرا متأسفانه امروز شما نمی توانید او را آن طوری که خودتان می خواهید خوشحال کنید. خودتان را سرزنش نکنید، طرف مقابلتان را نیز همینطور! این وضعیت کاملا موقتی و گذراست و به زودی همه چیز روبراه خواهد شد.

فال حافظ متولدین اسفند

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
هواشناسی | وضعیت آب و هوا | آب و هوا
دسته بندی مطالب
تقویم هفته
شنبه : 5 فروردین 1396، 26 جمادی الثانی 1438، 25 مارس 2017
یکشنبه : 6 فروردین 1396 , 27 جمادی الثانی 1438 , 26 مارس 2017
دوشنبه : 7 فروردین 1396 , 28 جمادی الثانی 1438 , 27 مارس 2017 , روز جهانی تئاتر
سه شنبه : 8 فروردین 1396 , 29 جمادی الثانی 1438 , 28 مارس 2017
چهارشنبه : 9 فروردین 1396 , 30 جمادی الثانی 1438 , 29 مارس 2017
پنج شنبه : 10 فروردین 1396 , 1 رجب 1438 , 30 مارس 2017 , ولادت امام محمد باقر علیه السلام
جمعه : 11 فروردین 1396 , 2 رجب 1438 , 31 مارس 2017
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: