فال روزانه | فال امروز

دوره ای ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۹۷ دیدگاه

فال روزانه چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ – ۲۱ اکتبر ۲۰۲۰

شما در حال خواندن فال روزانه چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ هستید.

این مطلب، روزانه حداکثر تا ساعت ۲۴ بامداد به روز می شود. پس می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.

شما می توانید برای دسترسی به فال خود بر روی ماه مروبطه در زیر کلی کرده و به بخش مربوطه هدایت شوید.

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

فال روزانه - فال امروز

فال روزانه – فال امروز

فال شخصی امروز شما:

تصمیم دارید کار بزرگی انجام دهید. تردید و نگرانی را از خود دور کنید. همه جوانب را بسنجید تا توفیق یابید.

فال روزانه متولدین فروردین:

تاروت رنگی در مورد متولدین فروردین میگه:

امروز صبح ممکن است احساس کنید که حس ششم تان ضعیف است و همچنین برقراری ارتباط دشوار است. باید از بحث های مهم کاری اجتناب کنید و سفرهایی که برای امروز برنامه ریزی کرده بودید را به زمان دیگری موکول کنید. از سوی دیگر فقط کارهای روتین را انجام دهید. بهتر است که از حدس و گمان اجتناب کنید، اجازه ندهید که در موقعیت مالی غرق شوید. زیرا به راحتی دچار مشکل قانونی خواهید شد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت:

تاروت رنگی در مورد متولدین اردیبهشت میگه:

به نظر می رسد که مشکلات حرفه ای و کاری برای حل کردن دارید، اما حس و حال خوبی ندارید. بهتر است ریسک نکنید، زیرا شانس موفق شدن تان بسیار کم است. با توجه به شرایطی که دارید، ستاره شناسان توصیه می کنند که آرام باشید و این خیلی مهم است و در هر کاری که انجام می دهید صبور باشید. در زندگی عاطفی تان باید از بحث و دعوا اجتناب کنید.

همچنین بخوانید:  فال عطسه

فال روزانه متولدین خرداد:

تاروت رنگی در مورد متولدین خرداد میگه:

امروز صبح ممکن است خبری از سمت یکی از بستگان دریافت کنید که حس و حال تان را خراب کند و شما را مجبور به تغییر برنامه کند. حتی ممکن است به یک سفر غیر منتظره ای بروید. اگر رانندگی می کنید به شما توصیه می کنیم که هر جایی رانندگی نکنید و ریسک نکنید چون ممکن است جریمه شوید. باید انعطاف پذیر باشید و از بحث و دعوا با افراد نزدیک اجتناب کنید.

فال روزانه متولدین تیر:

تاروت رنگی در مورد متولدین تیر میگه:

تمایل دارید که چندین کار را با هم انجام دهید، اما با عجله ای که دارید ممکن است با بی دقتی کارهای تان را انجام دهید و اشتباهاتی را مرتکب شوید. به شما توصیه می کنیم که اجازه ندهید وسوسه انجام یک معامله شوید، زیرا شانس موفقیت تان بسیار کم است. با این حال باید به مشکلات اورژانسی و حرفه ای و همینطور به زندگی خانوادگی تان توجه بیشتری داشته باشید.

فال روزانه متولدین مرداد:

تاروت رنگی در مورد متولدین مرداد میگه:

ممکن است نگران برخی مشکلات مالی باشید. به شما توصیه می کنیم که کاری نکنید و به توصیه های یکی از دوستان تان گوش کنید. امروز باید از حدس و گمان اجتناب کنید زیرا در خطر از دست دادن و یا ناراحتی هستید. امشب زمان خوبی برای ریلکس شدن در کنار خانواده دارید.

فال روزانه متولدین شهریور:

تاروت رنگی در مورد متولدین شهریور میگه:

باید دقت بیشتری در هزینه های تان داشته باشید زیرا ممکن است شریک عاطفی تان هزینه ها را پرداخت نکند. برای اینکه از دعوا و بحث اجتناب کنید بهتر است هر دو با هم تصمیم بگیرید که چه چیزی نیاز به خریدن دارید. در طول نیمه دوم روز تمایل دارید که از اطرافیان انتقاد کنید. به شما توصیه می کنیم که انعطاف پذیر و با سیاست باشید، اگر نباشید رابطه تان را با همکاران و اعضای خانواده خراب خواهید کرد.

همچنین بخوانید:  فال ماهانه - مهر ۱۳۹۹

فال روزانه متولدین مهر:

تاروت رنگی در مورد متولدین مهر میگه:

امروز صبح ممکن است به دلیل برخی سوتفاهم ها و یا تاخیر در موضوعات مالی، خلق و خوی خوبی نداشته باشید. به شما توصیه می کنیم که آرام باشید زمانی که با همکاران و شرکای تجاری تان مشغول کار هستید، زیرا نمی توانید تمرکز کنید. بهتر است که امروز از انجام مسائل مهم و یا امضای اسناد خودداری کنید. زیرا اشتباهاتی مرتکب خواهید شد که هزینه زیادی برای شما خواهد داشت.

فال روزانه متولدین آبان:

تاروت رنگی در مورد متولدین آبان میگه:

اگر می خواهید سرمایه گذاری کنید و یا وسیله با ارزشی را بخرید، امروز تصمیمی در این باره نگیرید. ممکن است به جزئیات توجهی نکنید و هزینه چند برابری را پرداخت کنید. امروز ممکن است در حال کار کردن به همکاران خود آسیب برسانید. بهتر است که از بحث در ارتباط با مسائل بحث برانگیز اجتناب کنید. شخص نزدیک به شما ممکن است شما را راهنمایی کند که چگونه پول خود را پس انداز کنید و مقداری پول به شما بدهد.

فال روزانه متولدین آذر:

تاروت رنگی در مورد متولدین آذر میگه:

امروز صبح ممکن است مود خوبی نداشته باشید و تمایل داشته باشید که به اطرافیان واکنش نشان دهید. با توجه به شرایط نجومی امروز بهتر است که تلاش نکنید و در بحث های تحریک کننده و حساس شرکت نکنید. نگران مشکلات مالی تان هستید، باید صبور باشید. به زودی یکی از بستگان نزدیک پولی را به شما می دهد.

فال روزانه متولدین دی:

تاروت رنگی در مورد متولدین دی میگه:

همچنین بخوانید:  فال هفتگی - فال هفته

ممکن است مجبور باشید به دلیل اتفاقات پیش بینی نشده ای برنامه های تان را تغییر دهید. اما با مشکلات شخصی که رو به رو می شوید نمی توانید که به زمان دیگری موکول کنید. شخصی در نزدیکتان به شما یک پیشنهاد امیدوار کننده می دهد. به شما توصیه می کنیم که واقع بین باشید و تصمیم بگیرید که آیا واقعا نیاز مالی دارید و برای جواب دادن عجله نکنید. قبل از اینکه مسائل خانوادگی تان را حل کنید باید با شریک عاطفی تان صحبت کنید.

فال روزانه متولدین بهمن:

تاروت رنگی در مورد متولدین بهمن میگه:

اگر امروز می خواهید که در ارتباط با چک یا قرار داد با همکاران تان به مذاکره بپردازید به شما توصیه می کنیم که صبر کنید زیرا امروز خطری وجود دارد و نمی توانید به اندازه کافی قانع کننده باشید. بهتر است به فعالیت هایی بپردازید که نیاز به تمرکز خاصی ندارند. امشب در کنار عزیزان تان باتری خود را شارژ خواهید کرد.

فال روزانه متولدین اسفند:

تاروت رنگی در مورد متولدین اسفند میگه:

امروز صبح ممکن است اخبار خوبی از بستگان دریافت کنید. امروز بیش از حد کار می کنید. سعی کنید از شرکت کردن در موضوعات بحث برانگیز اجتناب کنید. سعی کنید با شریک عاطفی تان تصمیم بگیرید و مشورت کنید تا مطمئن شوید که تصمیمات اتخاذ شده درست هستند.

3.8 595 رای
مطلبو دوست داشتی؟

 به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

 * حیله و نیرنگ – دسیسه – توسل به زور

کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
97 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
هیرو
شهریور ۲۹, ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ق.ظ

عالی مرسی از فال تاروت رنگی

هانی
شهریور ۲۹, ۱۳۹۹ ۱:۱۰ ق.ظ

خیلی خوب بود آدم به آینده ش امیدوار میشه ولی خدایی بیشترش درسته

عباسی
شهریور ۲۶, ۱۳۹۹ ۸:۲۶ ق.ظ

این فال ها به ادم امیدواری میده

هیرو
پاسخ به  عباسی
شهریور ۲۹, ۱۳۹۹ ۱۰:۵۷ ق.ظ

دقیقا

مجتبی
شهریور ۱۹, ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹ ب.ظ

چی هست فالش شانس

رونا
شهریور ۱۵, ۱۳۹۹ ۱۱:۴۸ ق.ظ

داره راست میگه

زینب
شهریور ۶, ۱۳۹۹ ۱۱:۴۶ ق.ظ

من خردادیم و اکثر فال های روزانه گرفتم اتفاق افتاده

فففف
شهریور ۵, ۱۳۹۹ ۴:۲۷ ق.ظ

خیلی باحاله من همیشه هرشب موقع خواب میام یه نگاه میندازم میرم میخوابم و بیشتر مواقع همونجوری که فال گفته بود شد من متولد خرداد هستم

جمال
شهریور ۵, ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ق.ظ

سلام. خدا هست جای نگرانی نیست همه چی عشق مطلق است

علی
شهریور ۲, ۱۳۹۹ ۲:۲۹ ب.ظ

خیلی فال خوبی هست

behnam
شهریور ۱, ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ب.ظ

سلام
امروز شنبه هست فال یکشنبه رو گذاشتید
فال فروردین و اردبیشهت تصویر not found

behnam
پاسخ به  ادمین سایت
شهریور ۳, ۱۳۹۹ ۱:۵۶ ق.ظ

سلام
این نظر رو روز شنبه گذاشتم . یکشنبه تایید کردید
به هر حال ممنونم از سایت خوبتون
امیدوارم به روال قبلی برگردید

4
0
دوست داری به بحث بپیوندی ؟ دیدگاهتو بذار !x
()
x