فال هفتگی – فال هفته

دوره ای ۰۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۸ دیدگاه

فال هفتگی – از دوشنبه، ۵ آبان تا یکشنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹

شما در این مطلب فال هفتگی متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به متولدین ماه مربوطه هدایت شده و فال این هفته خود را مطالعه نمایید.

فال هفتگی

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین

تا چهار هفته آینده سرعت زندگی تان زیاد می شود و بسیار مشغول و سرگرم هستید. (البته که شما این عجله و سرعت را بسیار دوست دارید و از یک جا ماندن بیزار هستید.) در این هفته سرگرم سفر های کوتاه، مکالمه با بستگان و خواهر و برادر، ماموریت ها و قرار ملاقات ها و خواندن و نوشتن هستید. در این هفته جاه طلبی هایی دارید که شامل بازسازی خانه و یا جذاب تر کردن محل اقامت تان است. به همین دلیل است که دوست دارید بیشترین وقت خود را در خانه سپری کنید و سرگرم باشید. و ایده های هوشمندانه خود را عملی کنید. علاوه بر این، هدایایی برای خود و شریک عاطفی تان خواهید خرید. در امد خود را پس انداز کنید زیرا به یک سفر خارجی خواهید رفت. مواظب باشید ممکن است وارد رقابت با یک گروه و یا دوستان تان شوید.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

شما برای ایجاد راه های کسب درآمد بسیار هوشمندانه عمل می کنید. بنابراین توجه داشته باشید: همان طور که خورشید در حال جابجایی است، تمرکز شما را بر روی پول، جریان نقدینگی و درآمد تا چهار هفته آینده بیشتر می کند. بیشتر از توان تان قولی ندهید مخصوصا به دوستان و گروه های مختلف. ایده ها و آروزهای صادقانه ای که دارید به شما کمک فراوانی می کند. واقع بین باشید. روابط با دیگران بسیار جذاب و گرم است زیرا ونوس کلمات شما را شیرین تر می کند. و یک زمان عالی برای اردیبهشت ماهی های عزیزی که نویسنده، فروشنده، معلم و بازیگر هستند است. و البته – شما همیشه صدای زیبای برج ثور را دارید. ( برج ثور صدای خوبی دارد به همین دلیل بیشتر خوانندگان متولدین برج ثور هستند.)

فال هفتگی متولدین خرداد

خورشید تا چهار هفته آینده در نشانه شما قرار دارد. ( این اتفاق فقط یک بار در سال رخ می دهد.) خبر فوق العاده ای برای شما وجود دارد زیرا که می توانید باتری خود را برای تمام طول سال شارژ کنید. بله – دوباره انرژی دار خواهید شد ، مثل روزهای اول می شوید و جوان خواهید شد. وقتی خورشید در نشانه شما قرار دارد، این مزیت ها را خواهید داشت. مانند جادو شما افراد مهم و شرایط مناسب را جذب می کنید. همچنین درآمدتان طی چند هفته آینده افزایش می یابد. به همین دلیل است که وسوسه می شوید تا برای خود چیزهای زیبا خریداری کنید. با این حال، تمایل زیادی به سفر رفتن دارید. می توانید ماجراجویی کنید و فرصت هایی برای یادگیری چیز های جدید داشته باشید! اگر مشکل سلامتی دارید در این هفته بهبود می یابید.

همچنین بخوانید:  فال روزانه | فال امروز

فال هفتگی متولدین تیر

از این چهار هفته نهایت استفاده را ببرید. چگونه می خواهید که سال جدید متفاوت تر از سال گذشته باشد؟ فکر کنید که ۳ تا هدف می خواهید که به دست آورید. زمانی که یک هدف را مشخص می کنید – به جای به سرعت ترک کردن آزمایش های زندگی – راه هایی پیدا کنید که به این اهداف دست یابید. تا چند هفته آینده زمان عالی برای خریدهای شخصی است. با این حال، از برخورد با اموال مشترک با شخصی اجتناب کنید. این ماه، یک ماه فوق العاده برای داستان های عاشقانه است. روابط با دوستان، مخصوصا افراد جوان، شیرین و خاص است.

فال هفتگی متولدین مرداد

تا چهار هفته آینده شما از محبوبیت خاصی برخوردار هستید زیرا خورشید در خانه دوستی های شما قرار دارد. از تعامل با باشگاه ها، گروه ها و سازمان ها لذت خواهید برد. از این معاشرت ها استفاده کنید تا ایده هایی که در نظر دارید از دیگران بگیرید زیرا باز خورد با دیگران به شما کمک می کند. با این حال قسمت دیگری از زندگی، یک داستان عاشقانه مخفی وجود دارد. با این وجود، در برابر شرکا و دوستان نزدیک صبوری کنید زیرا مریخ خلاف نشانه شما قرار دارد. برنامه های آینده تان بسیار بزرگ است، جاه طلب و ایده آل هستید. عالیه! شما طبعا قهرمان هستید.

فال هفتگی متولدین شهریور

به خودتان نگاه کنید! در چهار هفته آینده، خورشید در بالاترین نقطه از نشانه شما قرار دارد. ( این اتفاق فقط یکبار در سال رخ می دهد.) این نماد یک چراغ زیباست که بر شما درخشان است! به همین دلیل به راحتی می توانید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید حتی اگر کار خاصی انجام ندهید! رئیس، والدین و معلمان به شما ارتقای رتبه می دهند و یا به شما پیشنهاد می دهند که مسئولیت های خود را افزایش دهید. نگران نباشید! نیازی نیست که کار خاص و ویژه ای انجام دهید تا آنها را متوجه خود کنید. این “کانون توجه” این کار را برای شما انجام خواهد داد. بسیار از شهریور ماهی های عزیز مطالعه و یادگیری دوره های جدید را دوست خواهند داشت. با این حال، از برخورد با هنرمندان، افراد خلاق لذت خواهید برد. شما سخت کار می کنید و آن ها شما را تحسین می کنند.

همچنین بخوانید:  فال عطسه

فال هفتگی متولدین مهر

تا چهار هفته آینده به ماجراجویی می روید با چهره های جدید آشنا می شوید، مکان های جدید را ملاقات می کنید. این چهار هفته برای شما فوق العاده هستند زیرا که شما حس و حال سر گرمی دارید. در این هفته احساس خوش گذرانی می کنید. به این معنی است که داستان های عاشقانه، تعطیلات، مسافرت ها، داستان های عاشقانه و گشت و گذار در منو شما قرار دارد! با این حال، از سخاوتمندی دیگران نیز لذت خواهید برد، به این معنی است که آن ها در برابر شما سخاوتمند هستند. بسیار از شما مهر ماهی های عزیز به دلیل یکسری اهداف درآمد خود تان را افزایش می دهید. یک داستان عاشقانه با رئیس تان خواهید داشت.

فال هفتگی متولدین آبان

زمانی که می خواهید خودتان را بهبود بخشید وارد دوره ی چهار هفته ای می شوید. می خواهید که بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید! افزایش هرج و مرج در محیط خانه همچنان ادامه دارد، اما شما باز هم اهدافی که در سر دارید را می توانید عملی کنید و به آن ها دست یابید. در این هفته داستان عاشقانه با شخصی متفاوت از فرهنگ های دیگر شروع خواهد شد. از هر فرصتی برای سفر رفتن استفاده می کنید زیرا شما این گونه می خواهید. همچنین از فرهنگ های مختلف هنرهای دستی و … را خواهید خرید و به امور خیریه کمک خواهید کرد.

فال هفتگی متولدین آذر

در چهار هفته آینده، خورشید خلاف نشانه شما قرار دارد که فقط یکبار در سال این حادثه رخ می دهد. از آن جا که خورشید منبع انرژی شماست ( به صورت نمادین در نمودار)، وزمانی که بقیه روزهای سال از شما فاصله می گیرد – به استراحت بیشتری نیاز خواهید داشت. این موقعیت خورشید باعث می شود که بیش از حد معمول بر دوستی ها و مشارکت ها تمرکز کنید. به شما این امکان را می دهد که متوجه شوید که چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنید. اگر به طور صحیح به خودتان نگاه کنید، متوجه خواهید شد که چقدر دوست داشتنی تر و عاقل تر هستید. همچنین در این هفته به دنبال حقیقت هستید. در حال حاضر، رقص بین نپتون و مشتری به شما انگیزه می دهد که به موجوداتی که کمتر خوش اقبال هستند کمک کنید. البته فقط شامل حیوانات است.

همچنین بخوانید:  فال ماهانه - مهر ۱۳۹۹

فال هفتگی متولدین دی

یک نفس عمیق بکشید زیرا تا چهار هفته آینده بسیار مشغول هستید! شما به سختی کار می کنید و ناگهان انگیزه دار می شوید تا کارآمد و موثر باشید. شما استانداردهای بالایی دارید و می خواهید که تمام آن استانداردها را به دست آورید. این استانداردها بر سلامتی شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. موفق باشید اما نتنرسید و انگیزه داشته باشید. زمانیکه انگیزه قوی داشته باشید صد در صد به خواسته های تان خواهید رسید. خوشبختانه، ونوس آتشین خلاف نشانه شما قرار دارد، روابط با همکاران و دوستان نزدیک را صمیمی تر می کند. همچین با شریک عاطفی و فرزندان خود احساس راحتی خواهید کرد. کار سخت نتیجه می دهد.

فال هفتگی متولدین بهمن

تا چهار هفته آینده، مانند یک شهر بازی برای بهمن ماهی های عزیز است. تعطیلات، سرگرمی ها، فعالیت های هیجان انگیز با بچه ها، رویدادهای ورزشی و هنر و فعالیت های سرگرم کننده همه در این هفته وجود دارد. درواقع شما فقط می خواهید که لذت ببرید. حتی فعالیت هایی که کاری هستند برای شما لذت بخش خواهند شد. زیرا ونوس روابط با همکاران تان را صمیمی تر خواهد کرد. با وجود این لذت و آرامشی که دارید، مریخ آتشین در نشانه شما قرار دارد، بنابراین شما به سمت بالا حرکت می کنید و آماده باشید! در این حال، مشتری در بالای نشانه شما قرار دارد، ضمانت می کند در هر کاری که انجام می دهید موفقیت کسب خواهید کرد.

فال هفتگی متولدین اسفند

در چهار هفته آینده، تمرکز اصلی شما بر روی خانه، خانواده و زندگی شخصی تان است. ممکن است در این هفته با خانواده و یا حوادث خانوادگی بیشتر از حد معمول درگیر شوید و می خواهید اگر که شد این مشکلات را پنهان کنید. ونوس برای شما برنامه هایی دارد، به همین دلیل است که از همراهی با همکاران و دوستان تان لذت خواهید برد. مسافرت، رویدادهای ورزشی و زمان های زیادی برای سرگرمی خواهید داشت. احتمالا در این هفته با خواهر و یا برادر خود یک مذاکره احساسی خواهید داشت. مریخ در نمودار شما پنهان است. به این معنی است که شما در حال ساخت برخی برنامه های مخفی هستید که هیچ کس نمی داند.

3.5 133 رای
مطلبو دوست داشتی؟

 به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

 * آینده خوب درمورد همه چیز، سلامتی، ثروت، و شادی

کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
18 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
نرگس دختر رباب
مهر ۲۶, ۱۳۹۹ ۱۱:۲۱ ب.ظ

برای عشقم جوابم نمیده نمیدونم چشه
میخوام ببینم دوست داره یا نه
یکی را میخواد

همتا
مهر ۸, ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ

🤩

نسرین
شهریور ۲۶, ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ق.ظ

با سلام
لطفا فال بهمن ماهرا مطالعه بفرمایید چطور ممکنه در شهریور تولد بهمن ماهی ها باشد !!!!!

4
0
دوست داری به بحث بپیوندی ؟ دیدگاهتو بذار !x
()
x