فال هفتگی – فال هفته

دوره ای 11 نوامبر 2019 بدون دیدگاه

فال هفتگی – از دوشنبه، ۲۰ آبان تا یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۸

شما در این مطلب فال هفتگی متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به متولدین ماه مربوطه هدایت شده و فال این هفته خود را مطالعه نمایید.

فال هفتگی

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین

در روز سه شنبه با کامل شدن ماه تنش هایی را در خانه درآمد و پول تان ایجاد می کند.  مسائل مالی نیاز به رسیدگی دارند.  این موارد ممکن است مربوط به درآمد و یا بدهی یا هرچیزی مرتبط با اموال مشترک و ارث و میراث باشد و یا هر اموالی که با دیگران به صورت مشترک در حال استفاده از آن هستید. خوشبختانه در انجام هر کاری مهارت لازم را خواهید داشت زیرا که بسیار نسبت به جزئیات محتاط خواهید بود. از موضوعی غافل نخواهید شد. علاوه بر این روابط با  شرکا و دوستان و همچنین اعضای عمومی جامعه بسیار عالی پیش خواهد رفت.  در ارتباط با برنامه هایی که برای مسافرت رفتن دارید مجددا فکر کنید.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

ماه کامل در روز سه شنبه در نشانه شما رخ می دهد.  این موضوع باعث خواهد شد که بیشتر از حد معمول احساساتی برخورد کنید و مطمئنا باعث ایجاد تنش میان شماو  شرکا و دوستان نزدیک تان خواهد شد. خوشبختانه عطارد در خلاف نشانه شما به همراه زحل قرار دارد این موضوع به شما توانایی تاثیر بخشی فوق العاده زیادی می بخشد.  به این معنی است که کاری را نصف و نیمه انجام نخواهید داد.  هر آنچه که اتفاق می‌افتد را می توانید کنترل کنید.  انرژی مثبتی که باعث خواهد شد یک رهبر توانمند شوید.  در واقع در این هفته به شما نشان داده خواهد شد که چگونه  این کار انجام شدنی است و شما فردی هستید که واقعاً توانایی رهبر شدن را دارید.

فال هفتگی متولدین خرداد

ماه کامل در روز سه شنبه ممکن است باعث ایجاد سکون و رکود در محیط کاری تان شود مخصوصاً در برابر همکاران و یا رئیس تان.  با این وجود در این سفر آتش سوزی را به راه خواهید انداخت  و به دلیل غافل ماندن از جزئیات  کنترل آن برای شما سخت خواهد شد.  هر کاری را که انجام می دهید مجدداً  بررسی کنید.   با ایده های معقول و کارآمدی که دارید رئیس و کارفرمایان تان را تحت تاثیر قرار خواهید داد.  با این حال هفته عالی برای مهمانی ها می باشد. از حوادث ورزشی، هنرها و بازی با بچه ها لذت زیادی خواهید برد.  در برخورد با دوستانتان و همچنین شرکای خود احتیاط کنید زیرا ممکن است از شخصی ناامید شوید که هرگز فکرش را نمی کردید.  صادق باشید.  چیزی را که می خواهید بگویید.   امروزه صادق بودن بسیار نادر است.

همچنین بخوانید:  فال حافظ با معنی و تفسیر کامل

فال هفتگی متولدین تیر

سفر های اجتماعی، حوادث ورزشی، بازی با بچه ها و قرارهای عاشقانه و همچنین مسافرت رفتن موضوعات اصلی در این هفته می باشند.  بله می‌خواهید که تفریح کنید و سرگرمی داشته باشید.  وجود ماه کامل باعث ایجاد تنش میان شما و شریک عاطفیتان می‌شود و همچنین روابط با بچه ها و یا فرزندان خود استرس زا خواهد شد.  خوشبختانه راه حل های عملی پیدا خواهید کرد  و همچنین از راهی معقولانه  باعث شادی اطرافیان تان خواهید شد.  در حقیقت  همکاری با همکارانتان در این هفته بسیار عالی پیش می رود.  در همین حال هفته ای کارآمد برای افرادی که با هنر سروکار دارند و می خواهند که بر روی پروژه های خلاقانه کار کنند می باشد. بسیاری از شما تیرماهی های عزیز  پیشرفت های مثبتی را در خانه تان خواهید داشت.

فال هفتگی متولدین مرداد

نشانه هایی که در روز سه شنبه با کامل شدن ماه وجود دارد عبارت است از برج ثور، برج اسد، برج عقرب و دلو.  بله به این معنی است که روز های یکشنبه،  دوشنبه و سه شنبه  شاهد ایجاد تنش خواهید بود.  ممکن است میان خواسته های  خانواده در خانه و همچنین خواسته های شغلی خود قرار بگیرید.  با این وجود به دلیل تمرکز و مراقبت از شغلتان،  در راس  هر چیزی در خانه تان قرار خواهید داشت.  در حقیقت  با یکی از والدین تان یا یک شخص سالمند در ارتباط با تعمیرات خانه بحثی خواهید کرد.  شما می توانید در این هفته تمام این کارها را انجام دهید زیرا که انرژی مثبت و شور و اشتیاق زیادی در این هفته خواهید داشت.  داستانهای عاطفی کمی  غبارآمیز خواهد بود.  اما این چیزی نیست که واقعاً باید باشد!

فال هفتگی متولدین شهریور

در شروع این هفته  عقل خود را برای خود نگه دارید،  نشانه شما مستعد اتفاقات ناخوشایند است.( این اتفاق ناخوشایند ممکن است فقط یک حادثه جسمی یا یک کلام ناخوشایند باشد.)  بنابراین به آنچه که به اطرافیان می‌گویید توجه کافی داشته باشید و قبل از اینکه کاری را انجام دهید مجدد در ارتباط با آن فکر کنید.  خوشبختانه قادر خواهید بود که  کارهایتان را با موفقیت به اتمام برسانید زیرا عاقلانه رفتار خواهید کرد  و بسیار دقیق و محتاط خواهید بود.  با این حال به سختی کار می کنید که پول زیادی را در حال حاضر به دست آورید  اما ممکن است در خرج کردن زیاده روی کنید.( رسید های خود را نگه دارید و در جعبه بگذارید)  نوعی سردرگمی ممکن است در محیط خانگی میان اعضای خانواده رخ دهد.  انتظارات بیهوده همیشه منجر به ناامیدی خواهد شد

همچنین بخوانید:  فال تاروت کبیر

فال هفتگی متولدین مهر

مسائل مالی  در این هفته به نتیجه خواهد رسید.  امیدوار هستید که این موضوع باعث حل شدن چیزی باشد؟ ( ممکن است در ارتباط با درآمد و یا بدهی و یا هر چیزی که با دیگران به صورت مشترک استفاده می کنید می باشد) در این هفته به زمانی که صحبت از موضوعات مالی می شود شما در یک چارچوب علمی ذهنی قرار دارید و می خواهید در ارتباط با این موضوع از قبل برنامه ریزی کنید تا دچار مشکل نشوید. (  شخصی مجبور است که از شما حمایت کند یا حتی شما آن شخص را مورد حمایت خود قرار خواهید داد.)  خوشبختانه  مریخ در نشانه شما،   باعث ایجاد انرژی و شور و اشتیاق زیادی برای  مقابله  با هر پروژه ای که مد نظر دارید می شود.  در روز پنج شنبه  بسیار مشتاق هستید  و رویاهای زیادی در ذهن خود خواهید داشت

فال هفتگی متولدین آبان

در این هفته تنش هایی میان شما و دوستان همچنین شرکای تان  به وجود خواهد آمد.  این تنش در روز سه شنبه که ماه کامل  در خلاف نشانه شما قرار دارد بیشتر رخ می دهد. با این حال  خورشید و عطارد به همراه زحل  باعث ایجاد تعادل در نشانه شما می شوند  و نظم و انضباط عالی و همچنین روحیه بالایی برای شما به ارمغان می آورند. مسئولیت هر کاری را به عهده خواهید گرفت و هیچ کاری را نصف و نیمه رها نخواهید کرد. انرژی پر برکت زیادی همچنان در راه شما وجود دارد مطمئن شوید که از نظر ذهنی در گرفتن تصمیمات بسیار عاقلانه و عملی رفتار می کنید.احتیاط کنید

فال هفتگی متولدین آذر

در ابتدای هفته کمی تنش برای شما ایجاد خواهد شد مخصوصاً در ارتباط با محیط کاری و برخورد با همکارانتان. در اواسط هفته این تنش ها به اتمام خواهد رسید. باهوش باشید،  این هفته برای شما کار می کند و این به توانایی شما بستگی دارد که  با انجام  تحقیقات و همچنین پیدا کردن راه حل های عملی  پاسخ های هوشمندانه ای بدهید.  از بودن در گروه های فعال،  همچنین انجام کارهای ورزشی و رقابتی لذت خواهید برد و مشتاق هستید که برنده باشید.  در روز پنج شنبه با انتظارات غیر واقعی دیگران و همچنین ایده‌آل‌های دروغین گمراه نشوید.

فال هفتگی متولدین دی

در ابتدای هفته با یکی از دوستان خود و یا یکی از اعضای گروه ممکن است برخورد داشته باشید که باعث ناراحتی شما شود، این ناراحتی به دلیل انرژی ماه کامل می باشد.  تا روز چهارشنبه این مشکلات از بین خواهند رفت.  اگر در ارتباط با یک رابطه ناراحت هستید به حس درونی خود اطمینان کنید زیرا به شما کمک می کند که چه چیزی درست است و چه چیزی درست نیست. چقدر این حس ها را دنبال می کنید برای شما منطقی نیستند؟  آیا می‌دانید که به هدر دادن وقت چه معنی دارد؟  خوشبختانه جاه طلبی شما برانگیخته می شود و دیگران به شما گوش خواهند داد زیرا ایده هایتان بسیار پر انرژی است.

همچنین بخوانید:  فال PMC پی ام سی

فال هفتگی متولدین بهمن

مانند مرداد ماهی ها،  در روز سه شنبه با کامل شدن ماه چالش هایی را در پیش خواهید داشت.  به همین دلیل بین مسئولیت هایی که در خانه و مسئولیت هایی که در محیط کاری تان دارید  قرار خواهید گرفت و جنگ سخت خواهید داشت.( سخت است که همه را خوشحال نگه دارید)  خوشبختانه وقتی صحبت از در آمدتان  می شود راه حل های عملی و معقول زیادی دارید که دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد.  علاوه بر این شخص سالمند یا شخصی که تجربه زیادی دارد شما را راهنمایی می کند.(  با گوش دادن صدمه ای به شما وارد نخواهد شد.)  در همین حال ایده آل یک دوست در این هفته قرار خواهید گرفت.  ( انجام این کار برای شما آسان است زیرا برای دوستان خود ارزش قائل هستید.)  در ارتباط با برنامه های آینده و مسافرت رفتن و ایده هایی  که مربوط به سیاست، مذهب و مسائل نژادی دارید  بسیار مشتاق هستید. بدون دادخواست خانه خود را ترک نکنید (.و به یاد داشته باشید که قلم بردارید.)

فال هفتگی متولدین اسفند

به آن چیزی که به دیگران می گوییم و ان کاری که انجام می دهید مخصوصاً در اوایل این هفته بسیار دقت کنید زیرا که در روز سه شنبه ماه کامل است و نشانه شما تحت تاثیر حوادث ناخوشایند قرار دارد.  به این معنی که اگر شما خردمند باشید خود را متوقف خواهید کرد و قبل از اینکه چیزی بگویید مجدد در ارتباط با آن فکر می کنید و مطمئن می شوید که قبل از این که کاری را انجام می دهید آن را بررسی کرده اید.  در این هفته مخصوصاً در اوایل این هفته زمان بسیار خوبی برای مطالعه یا به پایان رساندن کتاب ها مقالات درسی است، زیرا که ذهن شما کاملا بر جزئیات متمرکز است.  علاوه بر این پشتکار بسیار خوبی خواهید داشت. بحث مهمی با والدین و یا ریس تان خواهید داشت که ممکن است فرض کنید که شما در حال اشتباه هستید اما این طور نیست.  در واقع دوست ندارید که مانند یک  شخص سرگردان اشتباه گرفته شوید.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک