فال هفتگی – فال هفته

دوره ای ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۸ دیدگاه

فال هفتگی – از دوشنبه، ۲۸ مهر تا یکشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

شما در این مطلب فال هفتگی متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به متولدین ماه مربوطه هدایت شده و فال این هفته خود را مطالعه نمایید.

فال هفتگی

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین

در این هفته فروردین ماهی های عزیز بهترین اقداماتی که می توانید برای تقویت امور مالی خود انجام دهید، را انجام دهید زیرا تا چند سال آینده سرعت زندگی تان به طور ناگهانی افزایش می یابد. در حقیقت، در این هفته، در روز چهارشنبه، ممکن است بحثی با یک دوست و یا یکی از اعضای خانواده در ارتباط با پول یا مالکیت وسیله ای خاص داشته باشید، به نظر می رسد که در روز سه شنبه در ماه جدید بهترین روز در کل سال برای شما فروردین ماهی های عزیز است و در ارتباط با داریی و یا چیزهایی که دارید فکر می کنید. و همچنین بهترین شیوه ای پیدا خواهید کرد که از موقعیت مالی خود مطمئن خواهید شد. آیا از روشی که الان پول به دست می آورید راضی هستید؟ شغل رویایی شما چیست؟

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی های عزیز در این هفته در نشانه شما اتفاقات زیادی می افتد. خورشید در برج ثور است. عطارد نیز در نشانه شما قرار دارد. ماه جدید در روز سه شنبه در برج ثور است، و هم اکنون اورانوس به سمت نشانه شما در حال حرکت است. در روز سه شنبه زمان خود را صرف فکر کردن در ارتباط با بهبود بخشیدن دیدگاه تان نسبت به جهان خواهید کرد. در روز چهارشنبه از جر و بحث کردن با خانواده و رئیس تان اجتناب کنید. با این حال، اورانوس برای شما تغییراتی در زندگی تان طی هفت سال آینده به همراه دارد. اما در نهایت، زمانی که گردو غبار تمام شد احساس آزادی بیشتری خواهید داشت. و البته که زحل همسایه نشانه زمین است و طی دوسال آینده چیزهای را به اثبات خواهد رساند

فال هفتگی متولدین خرداد

در این هفته موضوعات زیادی وجود دارد – اما همه این موضوعات در پشت پرده هستند. ماه جدید در روز سه شنبه فرصت های شگفت انگیزی را برای شما به وجود می آورد و نسبت به ارزش های معنوی بیشتر آگاهی پیدا می کنید. چه چیزی شما را راهنمای می کند؟ همه ما به یک نیروی درونی نیاز داریم که به آن تکیه کنیم. در روز چهارشنبه چشمان خود را باز نگه دارید زیرا ممکن است شخصی برای منافع شما بسیار کار کند. (اگر مشکوک رخ دادن اتفاقی هستید، حتما اتفاق می افتد.) شانس فوق العاده ای برای شما وجود دارد زیرا اورانوس تا چند سال آینده به شما کمک می کند تا به موفقیت ها مادی و معنوی زیادی دست پیدا کنید. این اتفاق به شما کمک می کند تا عاقلانه تر رفتار کنید و عملکرد بالایی داشته باشید.

همچنین بخوانید:  فال روزانه | فال امروز

فال هفتگی متولدین تیر

توجه داشته باشید که: تا دو هفته آینده، روزهای عالی برای خرید خواهید داشت. با این حال دوستان و گروه هایی که با آن ها سروکار دارید با احترام زیادی با شما بر خورد می کنند. شما با افراد جوان بیش از حد معمول صحبت خواهید کرد. همچنین ممکن است ایده هایی که ارائه می دهید بیشتر از روزهای دیگر مورد حمایت و تحسین قرار بگیرد. روز سه شنبه، روز بسیار عالی برای فکر کردن در ارتباط با اهداف تان می باشد. چهارشنبه روزی است که باید از درگیری با دیگران اجتناب کنید. حتی به این مکان ها نروید. تا چند سال آینده شخصیت های برجسته ای را ملاقات خواهید کرد و خیلی چیزها از آن ها یاد خواهید گرفت.

فال هفتگی متولدین مرداد

مرداد ماهی های عزیز، هفته ای عالی در پیش خواهید داشت. زیرا خورشید در بالای نمودار شما قرار دارد. به این معنی است که دیگران به شما بیش ازحد توجه می کنند، مخصوصا رئیس و افراد ویژه. اخبار خوبی دریافت می کنید که شما را تحسین میکنند! در حقیقت ماه جدید در روز سه شنبه بهترین روز برای فکرکردن و برقراری ارتباط با افراد قدرتمند است. در روز چهارشنبه ممکن است با رئیس و یا خانواده تان اختلاف داشته باشید. توجه داشته باشید که دیگران به شما توجه زیادی دارند پس این دیدشان را خراب نکنید. اورانوس تا سال ۲۰۲۶ در بالای نمودار شما قرار دارد و باعث تغییر جهت زندگی تان می شود. بسیار هیجان انگیز است.

فال هفتگی متولدین شهریور

در این هفته توجه بسیار زیادی به مسافرت رفتن، تحصیلات عالیه، رسانه، پزشکی، انتشارات و قانون دارید. در روز سه شنبه ماه جدید روز عالی برای فکر کردن درباره آن چیز های که می خواهید به ارمغان می آورد. در روز چهارشنبه از برخورد با مسائل بحث بر انگیز مانند سیاست ، مذهب و .. اجتناب کنید. زیرا بسیار تند و زننده است. هر فرصتی که برای سفر رفتن به دست آوردید حتما استفاده کنید زیرا نیاز دارید که روحیه تان را تغییر دهید. اورانوس در این هفته تا شش ماه آینده، ایده های جدید، باورها و تجربه ها و آگاهی های جدیدی را به شما معرفی می کند. یک مرحله از رشد هیجان انگیزی در زندگی برای شما خواهد بود.

همچنین بخوانید:  فال ماهانه - مهر ۱۳۹۹

فال هفتگی متولدین مهر

در این هفته مهر ماهی های عزیز بر روی ثروت مربوط به دیگران تمرکز کرده اید. ( به عنوان مثال، وراثت، مالیات، بدهی و هر چیز مشترک.) در این هفته در ارتباط با مشکلاتی بحث هایی خواهید داشت. ممکن است در ارتباط با تقسیم کردن چیزی در روز چهارشنبه با فردی مبارزه کنید. با نگاه کردن به جاده، می توانید راه هایی برای بهبود بخشیدن به وضعیت مالی تان پیدا کنید زیرا اورانوس ممکن است کمی سختی در جریان نقدینگی تان ایجاد کند و تا چند سال آینده ادامه می یابد. سال عالی برای صرفه جویی در هزینه های تان می باشد. پس این کار را از الان انجام دهید.

فال هفتگی متولدین آبان

در این هفته اتفاقات زیادی در نشانه شما می افتد و این اتفاقات مستقیما بر برج عقرب تاثیر می گذارد! ( به این دلیل است که برج ثور در ۱۸۰ درجه از برج عقرب قرار دارد.) به این معنی است که خورشید، در ماه جدید، عطارد و اورانوسی که تازه وارد شده همه در روبه رو نشانه شما قرار دارد. این به چه معنی است؟ تمرکز اصلی شما در حال حاضر بر روی روابط و دوستی های نزدیک است و همینطور سوپرایزهایی خواهید داشت. در روز سه شنبه روز عالی برای شماست که در ارتباط با نزدیک ترین روابط تان از خودتان سوال بپرسید. روز چهارشنبه، باید صبور باشید تا بحث و درگیری به وجود نیاد. در این هفته می خواهید که مشارکت ها به شما آزادی بدهند و باعث رشد و یادگیری شود.

فال هفتگی متولدین آذر

در این هفته، سلامتی تان، شغل تان، روابط تان با حیوانات خانگی، همه در اولویت قرار دارند. با این وجود هر کاری که انجام می دهید بسیار کارآمد و موثر هستید. در واقع لیستی از جاه طلبی های خود دارید. در ابتدای هفته در ارتباط با آنچه که می خواهید به دست آورید فکر می کنید مخصوصا در حیطه کاری و سلامتی. روز چهارشنبه، از همکاری با کسی در محیط کاری اجتناب کنید. اورانوس می خواهد که از شغل تان رضایت داشته باشید و این موضوع تا شش سال آینده ادامه دارد. و همینطور شما را تشویق می کند که کار کنید. در واقع اورانوس باعث می شود که همه چیز بهتر شود.

همچنین بخوانید:  فال عطسه

فال هفتگی متولدین دی

در این هفته، داستان های عاشقانه، ورزش و کودکان در اولویت قرار دارند. برخی از شما دی ماهی های عزیز بر روی صنعت مهمان نوازی و دنیای سرگرمی متمرکز شده اید. یک کشمکش در اواسط هفته با شریک عاطفی یا بچه های خود و یا به دلیل پیدا کردن بهترین راه برای سرگرمی خواهید داشت. اجازه ندهید که یکسری چیزها خراب شوند. همه چیز را کنترل کنید. برای آرامش ذهنی خود منطقی باشید. اورانوس عواطف ناگهانی و فرصت های غیر منتظره ای را تا چند سال آینده برای شما به ارمغان می آورد. در ابتدای هفته می خواهید که ازاد باشید و خلاقیت تان مورد تحسین قرار گرفته شود! شما یک مرحله هیجان انگیزی را پیش رو دارید. تفریحات جدید، سرگرمی ها و تفریحات را جستجو کنید. برای یک آینده هیجان انگیز اماده شوید.

فال هفتگی متولدین بهمن

در این هفته بر روی خانواده، خانه و زندگی شخصی تان متمرکز شده اید. بحث ها و فعالیت های زیادی دارید. با افراد جوان بیش از حد معمول برخورد دارید. بعضی از شما بهمن ماهی های عزیز می خواهید که تعمیراتی برای خانه انجام دهید در حالیکه دیگران به بحث های خانوادگی مشغول هستند. توجه کنید: از بحث کردن در روز چهارشنبه اجتناب کنید. کنار بکشید. در حال حاضر انرژی تهاجمی زیادی دارید زیرا مریخ در نشانه شما قرار دارد و ممکن است از آن اگاه نباشید. (اما دیگران!) در چند سال آینده تغییراتی را در محیط خانه خود ایجاد خواهید کرد. آزادی بیشتر خواهید داشت. روابط قدیمی با گذشته خواهد شکست. می خواهید چیزهایی که موجب محدود کردن شما شده اند ازاد و رها شوید.

فال هفتگی متولدین اسفند

در این هفته بسیار مشغول و سریع هستید. سفرهای کوتاه، مکالمه با دیگران، خطاها، افزایش خواندن و نوشتن و همینطور زمان زیادی برای شما می ماند. در بالای بازی خود بمانید تا بتوانید مدیریت خوبی داشته باشید. از روبه رو شدن با خواهر و برادر و بستگان و تماس های روزانه در روز چهارشنبه اجتناب کنید. این ارزشمند نیست. با این حال، می خواهید که دیگران شما را در ارتباط با موضوعی روشن کنند. شما ایده های جدید و هوشمندانه ای دارید. این یک هفته هیجان انگیز و پر انرژی برای شماست مخصوصا افرادی که شغل شان بازاریابی، فروش، آموزش و نوشتن دارند. در شش سال آینده زندگی شما با تغییرات خانگی و تغییرات شغلی همراه خواهد یود.

3.5 127 رای
مطلبو دوست داشتی؟

 به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

 * غافلگیر شدن، یک شگفتی در پیش دارید

کاربر گرامی طبق قوانین کشور، اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم. همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
18 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
قنبر
شهریور ۲۵, ۱۳۹۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ

عالیه

Mohadeseh
شهریور ۱۸, ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳ ق.ظ

تاروت رنگی تو حرف نداری بسیار عالی

جابر
شهریور ۱۷, ۱۳۹۹ ۵:۳۲ ب.ظ

سلام من چند روزی هست هر کاری میخوام انجام بدم یه مشکلی جلو پام در میاد باعث رنجش و عصبانیتم میشد و به بدبختی حل میشد

کیان
مرداد ۲۱, ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰ ق.ظ

سلام تاروت رنگی واقعا عالیه حدود سه ساله پیگیرشم

سایان
مرداد ۱, ۱۳۹۹ ۲:۰۰ ب.ظ

خیلی راست میگه

a.m
تیر ۲۵, ۱۳۹۹ ۳:۵۴ ب.ظ

خوبه…

آندیا
تیر ۱۱, ۱۳۹۹ ۱۱:۲۱ ق.ظ

چرا در مورد از الان تا پایان سال نوشته! مگه این هفتگی نیست؟!

ایدا
پاسخ به  ادمین سایت
تیر ۱۳, ۱۳۹۹ ۴:۵۲ ب.ظ

سلام وقت بخیر … خواهشا فال ماهانه میلادی را به روز رسانی کنید ممنونم

حورا
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۹ ۴:۳۶ ب.ظ

کپی با ذکر منبع هم نمیشه؟؟

صفا
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۹ ۸:۳۳ ب.ظ

بسیار خوب و مطلوب بود

nila
اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹ ۱:۵۶ ب.ظ

خیلی درست و کامل باورم نمیشهه

4
0
دوست داری به بحث بپیوندی ؟ دیدگاهتو بذار !x
()
x