مطالب دسته بندی اختصاصی - تاروت رنگی

فال ماهجونگ ۱ کارتی

فال ماهجونگ ۱ کارتی

ارسال شده در ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ یک دیدگاه

برای انجام فال ماهجونگ ۱ کارتی ابتدا با تمرکز نیت کرده، سپس ۱ کارت را انتخاب کنید. پس از انتخاب کارت، معنی نمادی که انتخاب کرده اید نمایش داده خواهد شد. نیت کرده و یک کارت را انتخاب کنید

فال زندگی گذشته من (تناسخ)

فال زندگی گذشته من (تناسخ)

ارسال شده در ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۲۵ دیدگاه

آیا تا به حال فکر کرده اید ممکن است در زندگی گذشته چه کسی بوده باشید؟ اگر احساس می کنید همانند خود معمولتان نیستید و یا احساسات، مهارت و علاقه خاصی در شما افزایش پیدا کرده است، شاید دارید به سمت انرژی فردی که مدت ها قبل در کالبد آن قرار داشتید، هدایت می شوید.

فال اعداد

فال اعداد

ارسال شده در ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

یکی از مشهورترین روش های طالع بینی و فالگیری، روش فال اعداد یا فال عدد می باشد. این فال جواب بسیار مفید و مختصری برای مشکل شما خواهد داشته و می تواند آینده را به نحوی پیشگویی کند. سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چگونه باید نیت کرد.

فال تخمین زمان با کارت لنورماند

فال تخمین زمان با کارت لنورماند

ارسال شده در ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ یک دیدگاه

اگر در فال لنورماند خود جواب مثبت گرفته اید و تمایل دارید زمان به وقوع پیوستن نیت خود را بدانید، اکنون به بهترین جا مراجعه کرده اید! برای مشخص شدن زمان نیت شما، کافیست یکی از کارتهای لنورماند زیر را انتخاب کرده تا جواب شما نمایان شود.

فال انگلیسی

فال انگلیسی

ارسال شده در ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ ۵ دیدگاه

فال انگلیسی همانطور که از نام آن برمی آید، فالیست از کشور انگلستان. قدمت این فال به قرن ۱۳ میلادی برمی گردد. این فال با توجه به تاریخ و زمان موقعیت ستارگان را بررسی کرده و فال شما را بیان می کند.

فال عشق و احساس

فال عشق و احساس

ارسال شده در ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳ دیدگاه

عشق، احساسیت درونی نسبت فردی دیگر که می توان انواع مختلف داشته باشد. فال عشق و احساس تاروت رنگی، فال مربوط به احساس شما و فرد مقابلتان نسبت به شماست. در این فال ما به عشق و احساس شما می پردازیم و کارت عشق مربوط به آن را به شما نشان میدهیم. برای گرفتن فال عشق ابتدا چشمان خود را بسته و ذهن خود را از تمامی افکار تخلیه کنید.

فال زندگی | فال جواب

فال زندگی | فال جواب

ارسال شده در ۰۴ فروردین ۱۳۹۹ یک دیدگاه

فال زندگی یا به عبارتی فال جواب فالیست در زمینه مسائل کلی مانند مسائل مربوط به شغل، احساسات و عواطف، خصوصیات اخلاقی و … با کلیک بر روی سمبل های زیر، ۳ سمبل (نشانه) انتخاب را انتخاب کرده و پاسخ نیت خود را مشاهده نمایید. نیت کرده و یکی از سمبل های زیر را انتخاب کنید.

فال ورق | فال پاسور | فال کارت

فال ورق | فال پاسور | فال کارت

ارسال شده در ۰۴ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

فال ورق یا فال پاسور جزو فال های مشهور و پر استفاده و رایج در میان ایرانیان بوده و بسیاری از افراد علاقه زیادی به این فال دارند. در این فال، شما یک کارت را انتخاب کرده و نتیجه آن را با توجه به نیت خود مشاهده خواهید کرد. برای گرفتن فال ورق، ابتدا نیت کرده و ۱ کارت را انتخاب کنید.

فال گوی بلورین

فال گوی بلورین

ارسال شده در ۰۳ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

فال گوی بلورین برای پاسخ به سوالات شما در مواقعی که نیاز به یک پاسخ کوتاه و ساده و سریع مثل بله و خیر دارید، راهنمای خوبی خواهد بود. در نتیجه سوالات خود را متناسب با اینگونه پاسخ ها مطرح نمایید. به طور مثال: آیا … اتفاق خواهد افتاد؟ برای گرفتن فال گوی بلورین پس از نیت، بر روی عکس زیر کلیک کنید

فال درخت

فال درخت

ارسال شده در ۰۳ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

برای انجام فال درخت یکی از درخت های زیر را انتخاب کنید و تفسیر آن را ببینید. برای گرفتن فال پس از نیت، یک درخت را انتخاب کنید.