مطالب دسته بندی اختصاصی - تاروت رنگی

فال انگلیسی

فال انگلیسی

ارسال شده در ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۴ دیدگاه

فال انگلیسی همانطور که از نام آن برمی آید، فالیست از کشور انگلستان. قدمت این فال به قرن ۱۳ میلادی برمی گردد. این فال با توجه به تاریخ و زمان موقعیت ستارگان را بررسی کرده و فال شما را بیان می کند.

فال درخت

فال درخت

ارسال شده در ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

برای انجام فال درخت یکی از درخت های زیر را انتخاب کنید و تفسیر آن را ببینید. برای گرفتن فال پس از نیت، یک درخت را انتخاب کنید.

فال نخود

فال نخود

ارسال شده در ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۲ دیدگاه

فال نخود یک فال کاملا ایرانی و مرسوم در بین عشایر بختیاری می باشد که سالیان سال در میان این افراد مورد استفاده قرار گرفته و میگیرد. در فال نخود آمدن جواب بد، بد مطلق معنی نمی دهد و ممکن است جواب نیت شما به مرور زمان اثر خود را از دست بدهد و نهایتا به جوابی مطلوب تبدیل شود.

فال گوی بلورین

فال گوی بلورین

ارسال شده در ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال گوی بلورین برای پاسخ به سوالات شما در مواقعی که نیاز به یک پاسخ کوتاه و ساده و سریع مثل بله و خیر دارید، راهنمای خوبی خواهد بود. در نتیجه سوالات خود را متناسب با اینگونه پاسخ ها مطرح نمایید. به طور مثال: آیا … اتفاق خواهد افتاد؟ برای گرفتن فال گوی بلورین پس از نیت، بر روی عکس زیر کلیک کنید

فال مکعب

فال مکعب

ارسال شده در ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ ۵ دیدگاه

فال مکعب یکی از فال های بازی مانند می باشد که با ۳ مکعب می توان انجام داد. در این فال باید ۳ بار مکعب را انتخاب کرده و با توجه به اعداد آن، مجموع اعداد و خانه ای که مکعب ها بر روی آن قرار دارند، تعبیر می شود. برای گرفتن فال مکعب کافیست ابتدا نیت کرده و بر روی مکعب زیر کلیک نمایید.

فال نوستراداموس | پیشگویی نوستراداموس

فال نوستراداموس | پیشگویی نوستراداموس

ارسال شده در ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ ۲ دیدگاه

نوستراداموس یکی از مشهورترین پیشگویان تاریخ جهان می باشد که بسیاری از پیشگویی ها و آینده نگری وی به حقیقت پیوسته است. فال نوستراداموس نیز همانند پیشگویی های وی طرفداران بسیاری داشته و افراد بسیاری از این فال جهت نیت های خود استفاده می کنند. برای گرفتن فال نوستراداموس کافیست ابتدا نیت کرده و یکی از کارت های زیر را انتخاب نمایید.

فال عشق و احساس

فال عشق و احساس

ارسال شده در ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ۷ دیدگاه

عشق، احساسیت درونی نسبت فردی دیگر که می توان انواع مختلف داشته باشد. فال عشق و احساس تاروت رنگی، فال مربوط به احساس شما و فرد مقابلتان نسبت به شماست. در این فال ما به عشق و احساس شما می پردازیم و کارت عشق مربوط به آن را به شما نشان میدهیم. برای گرفتن فال عشق ابتدا چشمان خود را بسته و ذهن خود را از تمامی افکار تخلیه کنید.

فال تخمین زمان

فال تخمین زمان

ارسال شده در ۳۰ دی ۱۳۹۸ ۳ دیدگاه

فال تخمین زمان یعنی تخمین زمانی آنچه که در دل دارید ! برای اکثر ما اتفاق افتاده که نیتی در سر داریم و می خواهیم بدانیم چه زمانی به این نیت میرسیم. فال تخمین زمان دقیقا برای این موقعیت است نکته مهم این است که این فال در حقیقت مجموعی از تخمین زمان چندین فال مختلف می باشد.

فال زندگی گذشته من (تناسخ)

فال زندگی گذشته من (تناسخ)

ارسال شده در ۳۰ دی ۱۳۹۸ ۸ دیدگاه

آیا تا به حال فکر کرده اید ممکن است در زندگی گذشته چه کسی بوده باشید؟ اگر احساس می کنید همانند خود معمولتان نیستید و یا احساسات، مهارت و علاقه خاصی در شما افزایش پیدا کرده است، شاید دارید به سمت انرژی فردی که مدت ها قبل در کالبد آن قرار داشتید، هدایت می شوید.

فال زندگی | فال جواب

فال زندگی | فال جواب

ارسال شده در ۲۸ دی ۱۳۹۸ یک دیدگاه

فال زندگی یا به عبارتی فال جواب فالیست در زمینه مسائل کلی مانند مسائل مربوط به شغل، احساسات و عواطف، خصوصیات اخلاقی و … با کلیک بر روی سمبل های زیر، ۳ سمبل (نشانه) انتخاب را انتخاب کرده و پاسخ نیت خود را مشاهده نمایید. نیت کرده و یکی از سمبل های زیر را انتخاب کنید.