زندگی گذشته من | فال تناسخ | تست تناسخ

زندگی گذشته من

فال تناسخ

تست تناسخ

زندگی گذشته من, تناسخ و زندگی قبلی, زندگی قبلی شما, زندگی قبلی انسان, در زندگی قبلی خود چه بوده اید؟, past life, تست تناسخ, فال تناسخ, زندگی قبلی من, تست زندگی قبلی در زندگی قبلی چه کاره بودید, در زندگی قبلی کی بودم؟, تناسخ در قرآن, سایت زندگی گذشته, سایت تناسخ, http://thebigview.com/pastlife
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

زندگی گذشته من
زندگی گذشته من

نویسنده مشهور

احتمالا شما در زندگی گذشته خود یک نویسنده مشهور بوده اید!

کارت نویسنده مشهور که برای شما ظاهر شده، نشان می دهد که شما نمی توانید ایده ها و نظرات خودتان را به طور واضح و یا به صورت مکتوب بیان کنید. بیایید از تجربیات زندگی گذشته خود درس بگیرید. اگر شما بپذیرید که چنین خصوصیتی را دارا هستید، از همین حالا می توانید از روحیه خلاق خود استفاده کنید. بیایید از لحظه اکنون نهایت استفاده را ببرید، چراکه درس گرفتن از زندگی گذشته می تواند تجربیات ناخوشایند را از بین برده و از شما فردی متفاوت بسازد.

نظریاتی هستند که می گویند انسان ها قبل از ورود به این جهان در دنیاهای دیگری زندگی میکرده اند و حتی عملکرد آن ها در دنیای ماقبل زندگی بر حیات کنونیشان تاثیرگذار بوده است . و یا اینکه در آنجا به نوعی یک آمادگی برای ورود به جهان فعلی در ما ایجاد شده است! این موضوع تنها به عنوان یک نظریه پذیرفته شده و اعتقادات مختلفی نسبت به آن وجود دارد.

کپی برداری از این مطلب به هر نحوی غیرمجاز می باشد!

فال زندگی گذشته، ترجمه ویژه تاروت رنگی، مترجم : الهه تدین

به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» نوزاد : رهایی از غصه های کوچک - آرامش خانواده

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب