زندگی گذشته من | فال تناسخ | تست تناسخ

زندگی گذشته من

فال تناسخ

تست تناسخ

زندگی گذشته من, تناسخ و زندگی قبلی, زندگی قبلی شما, زندگی قبلی انسان, در زندگی قبلی خود چه بوده اید؟, past life, تست تناسخ, فال تناسخ, زندگی قبلی من, تست زندگی قبلی در زندگی قبلی چه کاره بودید, در زندگی قبلی کی بودم؟, تناسخ در قرآن, سایت زندگی گذشته, سایت تناسخ, http://thebigview.com/pastlife
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

زندگی گذشته من
زندگی گذشته من

نوازنده مشهور

احتمالا شما در زندگی گذشته خود یک نوازنده مشهور بوده اید!

هنگامی که کارت نوازنده یا موسیقیدان مشهور ظاهر می شود، بلافاصله ذهن شما به ملودی، ریتم و تئوری موسیقی مشغول می گردد. اگر چه اشعار و آهنگها موجب ایجاد لذت و شادی در زندگی می شوند، اما با این وجود روح بسیاری از نوازندگان و آهنگسازان معروف نمی تواند آرامش و استراحت داشته باشد. این افراد دائما در تلاش و جستجوی بهترین شعر و ملودی هستند، حتی گاهی برای رسیدن به این هدف و دست یافتن به بهترین حالت برای بیان احساس و عقاید خود، چه بسیار شب هایی که بیدار می مانند. اگر موسیقی منحصر به فرد این هنرمند در گوش و روح و روان شما جریان یابد، شما می توانید بهتر با روح معنوی خود ارتباط برقرار کنید.

نظریاتی هستند که می گویند انسان ها قبل از ورود به این جهان در دنیاهای دیگری زندگی میکرده اند و حتی عملکرد آن ها در دنیای ماقبل زندگی بر حیات کنونیشان تاثیرگذار بوده است . و یا اینکه در آنجا به نوعی یک آمادگی برای ورود به جهان فعلی در ما ایجاد شده است! این موضوع تنها به عنوان یک نظریه پذیرفته شده و اعتقادات مختلفی نسبت به آن وجود دارد.

کپی برداری از این مطلب به هر نحوی غیرمجاز می باشد!

فال زندگی گذشته، ترجمه ویژه تاروت رنگی، مترجم : الهه تدین

به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

» سفر، ملاقات با شخصی در یک سفر خارجی

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب