زندگی گذشته من | فال تناسخ | تست تناسخ

زندگی گذشته من

فال تناسخ

تست تناسخ

زندگی گذشته من, تناسخ و زندگی قبلی, زندگی قبلی شما, زندگی قبلی انسان, در زندگی قبلی خود چه بوده اید؟, past life, تست تناسخ, فال تناسخ, زندگی قبلی من, تست زندگی قبلی در زندگی قبلی چه کاره بودید, در زندگی قبلی کی بودم؟, تناسخ در قرآن, سایت زندگی گذشته, سایت تناسخ, http://thebigview.com/pastlife
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

زندگی گذشته من
زندگی گذشته من

وارث

احتمالا شما در زندگی گذشته خود یک وارث بزرگ بوده اید!

هنگامی که در قرن 16 میلادی بحث ارثیه و وارث مطرح شد، احتمالا کسب پول و ثروت، براحتی و بدون رنج و زحمت، دغدغه خاطر افراد بسیاری شد. ظهور این کارت نشان دهنده این امر است که خواه شما اموال و ثروتی از طریق ارثیه دریافت کنید یا نه، با این حال شما به سمت کسب زندگی مجلل و امکانات رفاهی، آن هم به آسانی، کشش و تمایل دارید. فرد وارث در همه حال خوش شانس است، چراکه این افراد بدون زحمت و تلاش لازم برای کسب پول و ثروت، می توانند از مزایا و موهبت های مادی بهره ببرند. در این صورت زمان آن فرا رسیده است که شما شکر و سپاسگزاری را تمرین کنید و از نعمت ها و موهبت های در اختیار خود بهره ببرید.

نظریاتی هستند که می گویند انسان ها قبل از ورود به این جهان در دنیاهای دیگری زندگی میکرده اند و حتی عملکرد آن ها در دنیای ماقبل زندگی بر حیات کنونیشان تاثیرگذار بوده است . و یا اینکه در آنجا به نوعی یک آمادگی برای ورود به جهان فعلی در ما ایجاد شده است! این موضوع تنها به عنوان یک نظریه پذیرفته شده و اعتقادات مختلفی نسبت به آن وجود دارد.

کپی برداری از این مطلب به هر نحوی غیرمجاز می باشد!

فال زندگی گذشته، ترجمه ویژه تاروت رنگی، مترجم : الهه تدین


به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

» احساسات خارج از کنترل

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب