زندگی گذشته من | فال تناسخ | تست تناسخ

زندگی گذشته من

فال تناسخ

تست تناسخ

زندگی گذشته من, تناسخ و زندگی قبلی, زندگی قبلی شما, زندگی قبلی انسان, در زندگی قبلی خود چه بوده اید؟, past life, تست تناسخ, فال تناسخ, زندگی قبلی من, تست زندگی قبلی در زندگی قبلی چه کاره بودید, در زندگی قبلی کی بودم؟, تناسخ در قرآن, سایت زندگی گذشته, سایت تناسخ, http://thebigview.com/pastlife
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

زندگی گذشته من
زندگی گذشته من

رهبر سیاسی

احتمالا شما در زندگی گذشته خود یک رهبر سیاسی بوده اید!

احتمالا شما به سمت نقش یک رهبر سیاسی و تاریخی کشش و تمایل دارید. شما این توانایی را دارید و می توانید بین دو عقیده متفاوت قضاوت صحیح و درستی داشته باشید. این ظرفیت و توانایی درونی موجب جذب دیگران به سمت شما می شود و شما می توانید برای اقدام و تلاش های آینده خود از این افراد استفاده کنید. شما بر این باور و عقیده اید که برای بهبود اوضاع می توانید با استفاده از محبوبیت خود از دیگران نیز کمک بگیرید. شما برای دستیابی به این هدف باید روحیه متعادل و میانه رویی داشته باشید.

نظریاتی هستند که می گویند انسان ها قبل از ورود به این جهان در دنیاهای دیگری زندگی میکرده اند و حتی عملکرد آن ها در دنیای ماقبل زندگی بر حیات کنونیشان تاثیرگذار بوده است . و یا اینکه در آنجا به نوعی یک آمادگی برای ورود به جهان فعلی در ما ایجاد شده است! این موضوع تنها به عنوان یک نظریه پذیرفته شده و اعتقادات مختلفی نسبت به آن وجود دارد.

کپی برداری از این مطلب به هر نحوی غیرمجاز می باشد!

فال زندگی گذشته، ترجمه ویژه تاروت رنگی، مترجم : الهه تدین

به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» نخود : نشانگر غم و اندوه است، در اثر مقاومت آن را پشت سر خواهید گذاشت.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
دسته بندی مطالب