زندگی گذشته من | فال تناسخ | تست تناسخ

زندگی گذشته من

فال تناسخ

تست تناسخ

زندگی گذشته من, تناسخ و زندگی قبلی, زندگی قبلی شما, زندگی قبلی انسان, در زندگی قبلی خود چه بوده اید؟, past life, تست تناسخ, فال تناسخ, زندگی قبلی من, تست زندگی قبلی در زندگی قبلی چه کاره بودید, در زندگی قبلی کی بودم؟, تناسخ در قرآن, سایت زندگی گذشته, سایت تناسخ, http://thebigview.com/pastlife
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

زندگی گذشته من
زندگی گذشته من

شاهزاده یا شاهزاده خانم

احتمالا شما در زندگی گذشته خود یک شاهزاده یا شاهزاده خانم بوده اید!

اگر شما آرزو دارید که مانند یک شاهزاده یا شاهزاده خانم در اوج نعمت و ثروت زندگی کنید، این کارت تاییدی بر این امر است. همچنین این میل و خواسته درونی شما می تواند با علاقه به تحصیلات در مدارج عالیه و داشتن بهترین امکانات در زندگی نیز خودش را نشان دهد. شاهزاده یا شاهزاده خانم برای آموختن چیزهای بسیار، زمان، منابع و امکانات کافی و عالی در اختیار دارد. او می تواند در بهترین شرایط و محیط زندگی کند و خلاصه او صاحب و مالک هر آن چیزی است که شما امروز آرزویش را دارید. در این صورت شما تحت تاثیر این میل باطنی، می خواهید که به جای رنج و زحمت روزمره، روزتان را با لذت و شادی سپری کنید!

نظریاتی هستند که می گویند انسان ها قبل از ورود به این جهان در دنیاهای دیگری زندگی میکرده اند و حتی عملکرد آن ها در دنیای ماقبل زندگی بر حیات کنونیشان تاثیرگذار بوده است . و یا اینکه در آنجا به نوعی یک آمادگی برای ورود به جهان فعلی در ما ایجاد شده است! این موضوع تنها به عنوان یک نظریه پذیرفته شده و اعتقادات مختلفی نسبت به آن وجود دارد.

کپی برداری از این مطلب به هر نحوی غیرمجاز می باشد!

فال زندگی گذشته، ترجمه ویژه تاروت رنگی، مترجم : الهه تدین

به نیت شما فال شمع گرفتیم. جواب فال شما:

» از یک شرایط نامساعد و ناهموار رها خواهید شد و به احساس آرامش فوق العاده ای دست خواهید یافت.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب