زندگی گذشته من | فال تناسخ | تست تناسخ

زندگی گذشته من

فال تناسخ

تست تناسخ

زندگی گذشته من, تناسخ و زندگی قبلی, زندگی قبلی شما, زندگی قبلی انسان, در زندگی قبلی خود چه بوده اید؟, past life, تست تناسخ, فال تناسخ, زندگی قبلی من, تست زندگی قبلی در زندگی قبلی چه کاره بودید, در زندگی قبلی کی بودم؟, تناسخ در قرآن, سایت زندگی گذشته, سایت تناسخ, http://thebigview.com/pastlife
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

زندگی گذشته من
زندگی گذشته من

ورزشکار باستانی

احتمالا شما در زندگی گذشته خود یک ورزشکار باستانی بوده اید!

هنگامی که کارت ورزشکار باستانی ظاهر می شود، نشانه آنست که رویاهای شما با امور فیزیکی و جسمانی به همراه قدرت و شجاعت آمیخته شده اند. این کارت بر ارتباط سالم بین روح و جسم شما دلالت دارد. مرد ورزشکار بر این عقیده است که ترکیب آموزش و ورزش و تمرین می تواند کلید اصلی حفظ سلامت روح و جسم آدمی باشد. احتمالا این ندای درونی در ذهن شما زنگ می زند که با تمرین و ورزش خودت را از لحاظ فیزیکی و عضلانی قوی و نیرومند بساز. اگر شما به این پیام درونی خود پاسخ دهید، می توانید هم از لحاظ روحی و درونی به هماهنگی و تعادل برسید و هم در دنیای خارج موفقیت های بزرگی را به دست آورید.

نظریاتی هستند که می گویند انسان ها قبل از ورود به این جهان در دنیاهای دیگری زندگی میکرده اند و حتی عملکرد آن ها در دنیای ماقبل زندگی بر حیات کنونیشان تاثیرگذار بوده است . و یا اینکه در آنجا به نوعی یک آمادگی برای ورود به جهان فعلی در ما ایجاد شده است! این موضوع تنها به عنوان یک نظریه پذیرفته شده و اعتقادات مختلفی نسبت به آن وجود دارد.

کپی برداری از این مطلب به هر نحوی غیرمجاز می باشد!

فال زندگی گذشته، ترجمه ویژه تاروت رنگی، مترجم : الهه تدین

به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» کمان : فرزندی نیکو از خویشان و اطرافیان به دنیا می آید، فرزندی پسر - به دست آوردن موفقیت به سختی - به مشقت نیز تعبیر می شود.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب