زندگی گذشته من | فال تناسخ | تست تناسخ

زندگی گذشته من

فال تناسخ

تست تناسخ

زندگی گذشته من, تناسخ و زندگی قبلی, زندگی قبلی شما, زندگی قبلی انسان, در زندگی قبلی خود چه بوده اید؟, past life, تست تناسخ, فال تناسخ, زندگی قبلی من, تست زندگی قبلی در زندگی قبلی چه کاره بودید, در زندگی قبلی کی بودم؟, تناسخ در قرآن, سایت زندگی گذشته, سایت تناسخ, http://thebigview.com/pastlife
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

زندگی گذشته من
زندگی گذشته من

کاشف و جستجوگر عالم

احتمالا شما در زندگی گذشته خود یک کاشف و جستجوگر بوده اید!

شور و اشتیاق خاصی در درون شما برای رفتن به سرزمین های ناشناخته وجود دارد. رفتن به مکان و سرزمینی که تا به حال هیچ کس بر روی آن قدم نگذاشته است. این احساس و روحیه جستجوگری شما در این عالم است که موجب ظهور این کارت می شود. شما هم مانند کاشفان گذشته احساس می کنید که بر اساس وظیفه معنوی خود باید تمدن های جدید را برای جوامع بشری به ارمغان آورید. بنابر این شما مصمم و با اراده برای رسیدن به این هدف خود و در جهت تغییر و بهبود زندگی بشری گام بر می دارید.

نظریاتی هستند که می گویند انسان ها قبل از ورود به این جهان در دنیاهای دیگری زندگی میکرده اند و حتی عملکرد آن ها در دنیای ماقبل زندگی بر حیات کنونیشان تاثیرگذار بوده است . و یا اینکه در آنجا به نوعی یک آمادگی برای ورود به جهان فعلی در ما ایجاد شده است! این موضوع تنها به عنوان یک نظریه پذیرفته شده و اعتقادات مختلفی نسبت به آن وجود دارد.

کپی برداری از این مطلب به هر نحوی غیرمجاز می باشد!

فال زندگی گذشته، ترجمه ویژه تاروت رنگی، مترجم : الهه تدین

به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

» آینده روشن

loading...
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
taj
دسته بندی مطالب