تست روانشناسی | تست خودشناسی | تست روانشناسی و خودشناسی

تست روانشناسی

تست خودشناسی

تست روانشناسی و خودشناسی

تست روانشناسی آنلاین

تست خودشناسی آنلاین

تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

تست های روانشناسی و خودشناسی

این تست ها و آزمون ها کاری می کند که هرگز تصورش را هم نمی کنید و آن ترکیب روان سنجی با روانشناسی مردم پسند است. اطلاعات موجود در این آزمون ها در مورد روان شناسی شخصیت دقیق است و به هیچ وجه با اطلاعات مربوط به روش های نه چندان رسمی ترکیب نشده است. به شما این اطمینان را می دهیم که این تست ها، در عین جالب بودن، دقیق نیز می باشد.

شخصیت شناسی گرچه لزوما با این نام شهرت نداشته ولی به اندازه بشریت قدمت دارد. چون افراد در جامعه زندگی می کنند و به علت پیوند خوردن انسان ها به یکدیگر، همواره شناختن شخصیت افراد برای ما اهمیت داشته است. همچنین جنبه رقابت جوی ماهیت انسان، ایجاب می کند که افراد، یکدیگر را ارزیابی کنند. به دنبال رقیب باشند و فرصتی را برای رسیدن به رتبه عالی به دست آورند.

غیر از هرگونه نیاز واقعی به اطلاعات، به نظر می رسد انسان ها صرفا در مورد یکدیگر کنجکاو هستند. ما علاوه بر شناخت شخصیت دیگران، به مقدار زیاد نیاز داریم که خودمان را نیز بشناسیم و این کار در نهایت شگفتی خیلی ها، زمینه ای است که افراد، غالبا آن را بسیار دشوار می دانند.

زندگی یک رشته انتخاب ها را پیش روی قرار می دهد که ما تحت تاثیر این انتخاب ها قرار داریم. این انتخاب ها بر شخصیت ما تاثیر گذار است. بعضی افراد در شناخت شخصیت خود بد هستند. حتی شخصیت و خواسته های خود را نمی دانند.بسیاری از افراد در محیط تحصیلی یا کاری با دوستان و همکاران خود به مشکل بر می خورند. علت اصلی این مشکلات بی خبری از شخصیت خود می باشد. ما به طور فعال علاقه داریم بدانیم چگونه هستیم و وقت زیادی را صرف خودکاوی می کنیم. از زمان پیدایش روانشناسی، جستجو برای یافتن شخصیت، تقریبا همچون طاعون شده است و روزی وجود ندارد که یک گرایش عمومی یا نظریه جدید به این مجموعه اضافه نشود. این نشانه بیماری جوامعی است که افراد آن به قدری مرفه هستند و اوقات فراقت خود را صرف درون نگری می کنند.

به نیت شما فال چای گرفتیم. جواب فال شما:

» موفقیت های مادی که می تواند مشکلات عاطفی به وجود بیاورد!

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب