روانشناسی رنگها | تست روانشناسی رنگ ها

هیچ کس بدش نمی آید که در روانشناسی رنگها به او گفته شود که چه شخصیت عالی دارد! ولی از سوی دیگر، در روانشناسی رنگ ها، بسیاری از انتخاب های هشت رنگ که می بایست تفسیر شوند حکایت از آن دارند که واقعیات مربوط به شخصیت شناسی با استفاده از رنگ ها تحت آزمایش، فاصله زیادی با صفت عالی بودن آن شخصیت دارد.

روانشناسی رنگ ها

اگر تحلیل تست روانشناسی رنگها به طور شفاهی صورت گیرد، لازم است که تحلیل گر تست در هنگام بیان آن برای فرد آزمایش شده در انتخاب رنگ دقت زیادی کند و رنگ هایی را برگزیند که جنبه روانشناسی داشته باشد و نه اینکه از جنبه رنگ شناسی، چرا که روانشناسی رنگ علاوه بر جرحیه دار کردن من فرد مورد تست روانشناسی، امکان دارد که موجب تباهی آن نیز گردد

روانشناسی رنگها

از سوی دیگر، چنانکه تفسیر رنگ ها در روانشناسی رنگ بر اثر یک حالت تدافعی واقعی یا خیالی در برابر شرایط محیطی دشوار روانشناسی بروز کرده اند، ادامه یابند، تاثیر زیانباری در تست روانشناسی رنگهای کامل به جای می گذارد.

تست روانشناسی رنگ ها

یکی از تستهای روانشناسی رنگ به نام آزمایش لوشر و یا آزمایش کامل لوشر می باشد که در آن به تفسیر انتخاب رنگها در روان شناسی رنگ ها می پردازد.

تست روانشناسی رنگها

لذا اگر در تفسیر رنگ ها موجب نگرانی شود، بهترین توصیه آن است که موضوع تا مرحله بعد پیگیری شود. یعنی با یک پزشک یا روانشناس مشورت کنید تا معلوم شود که آیا وضعیت فرد مورد آزمایش روانشناسی رنگ ها از شرایط محیطی، طبی است و یا بر اثر علل روانکاوی می باشد.

تست روانشناسی رنگ

روانشناسی رنگ

تفسیر رنگ ها
تفسیر روانشناسی رنگها
معنی هر رنگ
تفسیر رنگها
فال رنگ
5040
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
علامت تجاری و طرح صنعتی
عکاسی


کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

روانشناسی رنگها
نحوه آزمایش
  • به مستطیل‌های رنگی زیر نگاه کنید و رنگی را که بیشتر از سایرین دوست دارید انتخاب کنید. در انتخاب رنگ دلخواه سعی نکنید که آنرا با رنگ چیز دیگری نظیر پارچه ، مبلمان ، اتومبیل سواری ، تیم مورد علاقه فوتبال و غیره مقایسه کنید بلکه فقط آنرا به عنوان یک رنگ مورد علاقه‌تان برگزینید.
  • سپس به رنگ‌های باقی‌مانده نگاه کنید و رنگی را که بیشتر مورد علاقه شماست انتخاب کنید و این عمل را در مورد سایر رنگهای باقیمانده نیز ادامه دهید.
  • بعد از انتخاب اول باید یک بار دیگر رنگهای مورد علاقه خود را انتخاب کنید. عملا سعی نکنید که انتخاب اول رنگ‌ها را به خاطر بیاورید و یا به همان ترتیب اول انتخاب کنید در عین حال عمدا تلاش نکنید تا آنها را فراموش نمائید ، بلکه در انتخاب رنگها طوری رفتار کنید که گوئی آنها را برای اولین بار می‌بیند. توصیه می‌شود بین دو انتخاب یک دقیقه فاصله اندازید.
  • به دلیلی که تست دوبار صورت می گیرد، نتیجه تست دوبار چاپ می شود که می توانید نتیجه دو تست رو با هم مقایسه کنید، که معمولا یکسان هستند!

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
اینستاگرام تاروت رنگی
دسته بندی مطالب
تقویم هفته
شنبه : 2 اردیبهشت 1396، 24 رجب 1438، 22 آوریل 2017
یکشنبه : 3 اردیبهشت 1396 , 25 رجب 1438 , 23 آوریل 2017 , شهادت امام موسی کاظم
دوشنبه : 4 اردیبهشت 1396 , 26 رجب 1438 , 24 آوریل 2017
سه شنبه : 5 اردیبهشت 1396 , 27 رجب 1438 , 25 آوریل 2017 , مبعث حضرت رسول اکرم
چهارشنبه : 6 اردیبهشت 1396 , 28 رجب 1438 , 26 آوریل 2017
پنج شنبه : 7 اردیبهشت 1396 , 29 رجب 1438 , 27 آوریل 2017
جمعه : 8 اردیبهشت 1396 , 1 شعبان 1438 , 28 آوریل 2017 , روز بزرگداشت سعدی
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: