فال روانشناسی رابطه | روانشناسی روابط | روانشناسی زناشویی

روان شناسی

روانشناسی

روانشناسی زناشویی

فال روانشناسی

فال روان شناسی

فال روانشناسی رابطه

روانشناسی رابطه
روان شناسی روابط
روان شناسی رابطه
روانشناسی روابط
فال زوجین
زناشویی
روانشناسی زوجین
روان شناسی زوجین
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال روانشناسی رابطه
کارت " گشودن "

گشودن به معنای ابراز خود و باز کردن درهای حدومرز و "بله" گفتن به با هم بودن است. مثل باز شدن گل برای دریافت نور خورشید است. با آزادانه نفس کشیدن، می توانید گرمای این خورشید را در سینه ی خود حس کنید. این گرما در نهایت به دیگران نیز می رسد. با گشودن قلب خود بیشتر در ارتباط با دیگران قرار می گیرید و می توانید احساسات تان را با هم سهیم شوید.

گشودن یک انتخاب است. می توانید درهای قلب خود را بگشایید یا ببندید یا حد وسط را حفظ کنید. طبیعی است که گاهی برای مدتی به خود فرو روید و خود را شارژ کنید. لازم نیست که همواره گشوده باشید و بستن درهای قلب به معنای "اشتباه" بودن نیست. اعتماد یک عقلانیت طبیعی است، مثل گلی که به طور غریزی می داند کی باز شود و کی بسته. اما وقتی که "بله" می گویید – و قلب خود را می گشایید – پذیرفته اید که در دسترس باشید و رابطه ی خود را تقویت کنید و پرورش دهید تا آن را در اعماق قلب خود احساس کنید.

گشودن به معنای باز کردن درهای حفاظت از خود است. با پرسیدن " تو واقعاً کی هستی؟ می خواهم بدانم. من آماده ی فهمیدن هستم" شخص دیگری را درون قلب خود راه می دهید. در این جاست که می توانید به درستی – به دور از افکار محدودکننده، ترس ها و قضاوت ها، با هم ملاقات کنید.

گاهی گشودن کار سختی است. مثلاً، آیا به ترس از رد شدن فکر می کنید؟ آیا به علت مسائلی که قادر به تحمل آن نیستید مایل به عقب نشینی هستید؟ آیا به علت ترس از آسیب دیدن حالت تدافعی به خود می گیرید؟ اگر طبق عادت حالت تدافعی داشته باشید، ممکن است حتی متوجه آن نباشید. ممکن است بی حس شوید، اعتمادی به گشودن نداشته باشید، و حتی این کار را ابلهانه بدانید. اما گشودن راهی برای نجات – و التیام - خود است. این کار شما را ترغیب می کند تا باز خود را رها کنید، حتی اگر آسیب دیده اید، حتی اگر این کار ریسک باشد. شاید ارزش ریسک کردن داشته باشد.

گشودن با رها کردن خود آغاز می شود. اگر قلب خود را به خاطر دیگران بگشایید، در نهایت حس تهی بودن خواهید داشت. اما اگر قلبتان را به خاطر خودتان بگشایید، به عشق و التیام درونی پی خواهید برد. با قلبی باز، عشقی التیام بخش را مرهم تمام زخم های خود می کنید، مرهم تمام بخش هایی که آسیب دیده است. بعد از این کار، قلب خود را برای دیگران بگشایید، در دسترس باشید و بگذارید بیشتر وارد زندگی تان شوند.

اگر کارت "گشایش" را انتخاب کردید، بدین معناست که می توانید قلب خود را بیشتر بگشایید. می توانید شیرینی زندگی را بیشتر از آنچه که نشان می دهد بچشید. می توانید از حفاظت افراطی خود بکاهید و لذت بیشتری از رابطه ای که مناسب شماست ببرید. ممکن است زمان مناسبی برای حرکت – و شروع دسترسی به دیگران - باشد.

باز بودن به معنای صداقت درباره ی فردی است که هستید – گذشته ی شما، اشتباهات، ترس ها، دردها، امیدها، خواسته ها و نیازهای واقعی. این کار را با روحیه ی پذیرش خود واقعی تان – و شخصیت واقعی طرف مقابلتان – انجام دهید. گشودن زمانی اتفاق می افتد که هر دوی شما با هدف پذیرش شخصیت واقعی یکدیگر در دسترس باشید. در این پذیرش، عمیقاً التیام می یابید و شادی و لذت رابطه ی خود را احیا می کنید.

ترجمه ویژه تاروت رنگی

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
دسته بندی مطالب