فال روانشناسی رابطه | روانشناسی روابط | روانشناسی زناشویی

روان شناسی

روانشناسی

روانشناسی زناشویی

فال روانشناسی

فال روان شناسی

فال روانشناسی رابطه

روانشناسی رابطه
روان شناسی روابط
روان شناسی رابطه
روانشناسی روابط
فال زوجین
زناشویی
روانشناسی زوجین
روان شناسی زوجین
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمیکد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال روانشناسی رابطه
کارت " احساسات "

دانستن اینکه چه احساسی دارید برای شناخت بهتر، حیاتی و در روابط بسیار مهم است. با این حال، دانستن اینکه احساس واقعیتان چیست – و تجربه کردن آن - می تواند یک چالش محسوب شود.

کارت احساسات بی درنگ شما را بر آن می دارد که کاوش عمیق تری در مورد احساسات تان نسبت به همه چیز داشته باشید. یک مانع برای دانستن احساستان، غرق بودن در افکار و تخیلات است . به جای اینکه به سادگی هر احساساتی که دارید را احساس کنید، آیا دوست دارید به یک وضعیت از دست رفته فکر کنید و آن دوباره و دوباره در ذهن شما تکرار شود؟ آیا تاکنون در بحثی گیر کرده اید، که از همه دلایل استفاده کنید تا بگویید "حق" با شماست و تلاش کنید اثبات شود که شریک زندگی تان "اشتباه" می کند، و یا برای احساسی که دارید خود را سرزنش کرده اید؟ این ها واکنش روانی به احساسات خود هستند.

در این وضعیت، شما به سادگی تجربه ی احساسات خود را به عنوان همان چیزی که است، از دست می دهید: مجموعه ای از احساساتی که در وجود شما است. یک احساس فقط یک احساس است، و نه چیزی بیشتر. لازم به تجزیه و تحلیل و یا توجیه نیست. قطعا نیازی به عمل خاصی نیست. فقظ نیاز است که احساس شود - توسط خود شما.

مانع دیگری که در شناخت احساستان وجود دارد، این است که در احساسات سطحی و از دست رفته گم شوید و یک احساس عمیق تر را از دست بدهید. برخی از مردم در غم و اندوه و یا افسردگی و نگرانی باقی می مانند، در حالی که شاید باید به یک خشم واقعی قدیمی و پنهان توجه کنند. آنها با تبدیل کردن ناخواسته خشم به یک جنگ، از درد عمیق ترشان جلوگیری می کنند، و با این کار شانس التیام زخم خود را نیز از دست می دهند.

شما رشد خواهید کرد اگر احساساتی که برایتان رخ می دهد را کشف کنید - و یاد بگیرید که احساسات دیگری در گذشته، زمینه ساز احساساتی می شوند که در حال حاضر دارید. در این راه، شما ظرفیت خود را برای پذیرش بخش گسترده ای از احساسات انسانی گسترش می دهید. این احساسات حق طبیعی شماست، و باید بدانید شناخت همه ی آن ها مهم است.

کارت احساسات به شما یادآوری می کند که دانستن این که چه احساسی دارید، بخشی از یک رابطه سالم است. احساسات از اساسی ترین راهها برای دانستن اینکه چه چیزی در درون شما و یا بین شما و شریک زندگی تان در جریان است می باشد. آنها به شما می گویند که واقعا چه می خواهید و یا چه نیازی دارید. چشم پوشی از احساساتتان به شما و به رابطه تان آسیب می رساند.

برای یادگیری بهتر که بدانید چه احساسی دارید، مهم است که به خودتان اجازه بدهید تا کاملا احساس کنید. آیا این کار را انجام می دهید؟ آیا قبول می کنید و احساسات خود را نشان می دهید بدون اینکه از آن ها فرار کنید، بدون اینکه برای حل کردن هر چیزی تلاش کنید، و بدون سرزنش کردن دیگران؟ کارت احساسات شما را دعوت می کند به اینکه قلب خود را باز بگذارید و به سادگی احساسات خود را تجربه کنید - هر چه که هستند. به آنها فضایی بدهید تا خودشان را نشان دهند. کاملا هر احساسی را در درون خود بدون هیچ بحثی یا پچ پچ درونی تجربه کنید.

این کارت در مورد هر آنچه در درون احساس می کنید، است. به هر حال به خودتان اجازه ندهید با طرف مقابلتان در مورد خود با توهین صحبت کنید. این مسئولیت با شماست که بدون نگرانی نسبت به اینکه چه احساسی دارید، به طور سازنده آن را مطرح کنید. نکته ی حائز اهمیت در اینجا این است که به خودتان اجازه دهید هر چیزی در درونتان است را احساس کنید، به جای اینکه در آن گیر بیفتید. هنگامی که آنها را تجربه می کنید، نفس عمیق بکشید و اجازه دهید کاملا آن ها را بپذیرید.

ترجمه ویژه تاروت رنگی
loading...
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

دسته بندی مطالب
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: