فال روانشناسی رابطه | روانشناسی روابط | روانشناسی زناشویی

روان شناسی

روانشناسی

روانشناسی زناشویی

فال روانشناسی

فال روان شناسی

فال روانشناسی رابطه

روانشناسی رابطه
روان شناسی روابط
روان شناسی رابطه
روانشناسی روابط
فال زوجین
زناشویی
روانشناسی زوجین
روان شناسی زوجین
جمعیت امام علی
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال روانشناسی رابطه
کارت " نیت "

به یاد داشته باشید که در روابط عمل و نیت دو چیز متفاوت است. البته که همه ما قصد داریم عمل ما نشان دهنده ی نیت ما باشد اما در واقع این امر همیشه محقق نمی شود. دو طرف معمولاً کارهای اشتباهی انجام می دهند و منظور یکدیگر را اشتباه متوجه می شوند. مواقعی هستند که اعمال ما همان واکنشی را که در نظر داشتیم دریافت نمی کنند. این گونه سوءتفاهم ها علت معمول ناراحتی در روابط است. بعلاوه، ما معمولا وقتی نسبت عکس العمل طرف مقابل واکنش نشان می دهیم، فراموش می کنیم که قصدمان چه بوده است.

کارت "نیت" به شما یادآوری می کند که در پس تمام کارها و حرف های شریک زندگی تان نیاتی نهفته است. اما تمام چیزی که ما در رابطه تجربه می کنیم، کارهای یکدیگر است نه نیت هایمان. فقط می توانیم نیات یکدیگر را حدس بزنیم. برحسب ماهیت هدفی که داریم، واکنش مثبت یا منفی نشان می دهیم. اما حدسیات ما هم خیلی وقت ها غلط هستند.

فرض کنید که بیرون سالن تئاتر در صف ایستاده اید. مردی نزدیک می شود و به شما برخورد می کند و پا روی پای شما می گذارد و به راه رفتن ادامه می دهد. بدون معذرت خواهی! با خود چه فکری می کنید؟ ناگهان می بینید که با عصای سفیدی روی پیاده رو ضربه می زند. حالا چه واکنشی دارید؟ بعد فردی به شما می گوید که این مرد تظاهر به نابینایی می کند تا بتواند دیگران را اذیت کند! حالا چه واکنشی نشان می دهید؟ با هر تعبیر از انگیزه ی او واکنش شما تغییر می کند.

متاسفانه افراد در رابطه کورکورانه فکر می کنند که نیت طرف مقابل خود را می دانند. این فرضیه پردازی ها اغلب مشکل ساز است. آیا تابحال شده که از حرف ها و کارهای طرف خود اشتباه برداشت کرده باشید؟ همه می دانیم که دیگران هم گاهی در مورد ما اشتباه برداشت می کنند. حتی گاهی ما متوجه هستیم که کی این اشتباه را در مورد دیگران مرتکب شده ایم. برداشت اشتباه – یا بیان اشتباه - نیات دیگران بسیار مشکل ساز است. وقتی که واکنش منفی به شریک خود نشان می دهید، چندبار پیش آمده که فکر کنید ممکن است او واقعاً نیت خوبی داشته باشد اما نتوانسته آن را درست بیان کند؟

به جای اینکه صبر کنید و از خود سوال کنید که واقعاً چه خبر است اغلب بی درنگ واکنش نشان می دهید - یکی پس از دیگری عکس العمل نشان می دهید و ناراحتی بزرگی درست می شود. برای رهایی از دام عمل و عکس العمل باید درمورد نیات خود صحبت کنید. بیان نیات به این شیوه باعث می شود که موضوعات مورد سوتفاهم شفاف سازی شوند – و بتوانیم منظور واقعی، نیاز و خواسته ی خود از آن شرایط را بیان کنیم.

کارت نیت شما را دعوت به درنگ در واکنش می کند. به جای اینکه فورا در مورد طرف مقابلتان قضاوت منفی بکنید، ذهن خود را باز کنید و احتمال برداشت اشتباه از نیت مثبت او را هم در نظر بگیرید – حتی اگر خلاف این به نظر برسد. از طرف مقابل خود بپرسید که خواسته ی واقعی اش چیست و اوضاع از چه قرار است.

این کارت شما را تشویق می کند تا متوجه نیات خود باشید و توجه کنید که آیا واکنش طرف به کار شما مطابق انتظار است یا نه. سرزنش دیگران به خاطر عدم درک درست یا واکنش خلاف انتظار شما کار ساده ای است. اما سرزنش کردن واقعاً فایده ای ندارد. تشخیص سوءتفاهم و تغییر نحوه ی بیان خود بسیار مقتدرانه تر است. اگر طبق معمول به کار خود ادامه دهید، همان عکس العمل های همیشگی را دریافت می کنید. پس اگر انتظار عکس العمل متفاوتی را دارید، کار دیگری بکنید!

ترجمه ویژه تاروت رنگی

در پورتال تاروت رنگی بخوانید:
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.
آموزش زبان انگلیسی تاروت رنگی
بازیهای آنلاین
اخبار سایت تاروت رنگی
• فال ماه آبان در سایت قرار داده شد
• فال موفقیت نیمه اول آبان در سایت قرار داده شد
• کانال تلگرام تاروت رنگی: https://telegram.me/tarootrangi
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی:
کانال تلگرام تاروت رنگی