تاروت کائنات سریع , فال تاروت کائنات, کائنات , فال کائنات سریع

فال تاروت کائنات

فال کائنات

کائنات

تاروت کائنات آنلاین

فال تاروت کائنات آنلاین
فال تاروت کبیر کائنات
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمی
کد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال تاروت کائنات سریع
فال تاروتفال تاروتفال تاروتفال تاروتفال تاروتفال تاروت

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟

می خواهی یک عشق یا عشق جدیدی در زندگی باشد و یک رابطه جدید برقرار کنی. حتی اگر بفکر عشق هم نیستی، از اینکه در این مسیر قرار خواهید گرفت تعجب خواهی کرد. اگر با یک انتخاب مواجه شدی، این موضوع امر مهمی است که می تواند ادامه زندگی ات را تحت تاثیر قرار دهد.


در این لحظه بیشتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟

کارت ها می گویند آنچه که شما بیش از همه در این زمان می خواهید یک شروع جدید، بستن این فصل از زندگی و شروعی کاملا جدید است. این زمان پشیمانی نیست بلکه زمان رسیدن به شادمانی است. برای تلاش های گذشته پاداش خواهید گرفت و مطمئن باش فرصت های زیادی برایتان بوجود خواهد آمد. زمان به سرعت می گذرد و انتخاب هایی که می کنی مشکلاتی رابه همراه دارد که زندگی تان را به شدت تغییر خواهد داد. هر شکل قانونی که در پیش داشته باشی رای صادره به نفع شما خواهد بود.


ترس‌های شما؟

قلب انسان ها بر مغز آن ها حکومت می کند. از صدمه خوردن می ترسی از اینکه قدمی بر نمی داری حس می کنی فلج شده ای. دارا هستی یا نیستی؟ می مانی یا می روی؟ احتیاط را کنار بگذار، خوشبختی مهمی در انتظارت است. اگر به آنچه احساس می کنی بتوانی اطمینان کنی، ترس را کنار بگذاری و به هر صورت قدمی برداری موفق می شوی.


برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟

بعضی اوقات تغییر مخرب غیر قابل پیش بینی و آن قدر درد آور است که به نظر نمی رسید، با پشت سر گذاردن ان ها انسانی قوی تر و بهتر می شویم. اهمیتی ندارد که بعضی از چیزها چقدر مخرب هستند یا شما احساس می کنی که زندگی بر علیه تو است. ارزیابی مجدد از امور داشته باش و امیدوار باش، اغلب یک مسیر جدید می تواند فرصت تازه ای ایجاد کند که هرگز خواب آن را هم ندیده ای، اگر به فکر نقل و انتقال خانه هستی، با مشکلاتی در این خصوص برخورد خواهی کرد.


چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟

اگر شما اجازه دهید ترس مانع بدست آوردن یک شانس یا یک موقعیت شود، پس شما بازنده خواهید بود. از فرصت ها، تصمیم، شغل و یا رابطه جدید چشم پوشی نکن، این وضعیت ها می تواند موجب تغییر و بهتر شدن زندگی تان شود. زمانی که این تغییرات حیاتی هستند از پذیرش تغییر مضایقه نکن، ترس را حس کن ولی به هر حال انجام اش بده. نتایج خوب ممکن است با تأخیر باشد، به هر حال الان زمان یک عمل مثبت است نه یک حالت انفعال.


نتیجه :

حالا زمان دگرگونی برای شماست، به هر حال ممکن است بعضی حوادث تکان دهنده و شاید پریشان کننده در زندگی تان بوجود آید. عاقبت ها همیشه فضا را برای یک زندگی کاملا نو بوجود می آورند، زمان تازه ای در زندگی تان شروع خواهد شد. پذیرای آن باش و هر روز طوری زندگی کن که انگار آخرین روز زندگی تان است، روزگار برای زندگی کردن است.


به نیت شما فال قهوه گرفتیم. جواب فال شما:

» انسان در حال دعا کردن : دعای خیر والدین یا عزیزی – بر آورده شدن حاجت

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.


   مقالات جذاب   

دسته بندی مطالب