تاروت کائنات سریع , فال تاروت کائنات, کائنات , فال کائنات سریع

فال تاروت کائنات

فال کائنات

کائنات

تاروت کائنات آنلاین

فال تاروت کائنات آنلاین
فال تاروت کبیر کائنات
تاروت رنگی | سایت فال و سرگرمیکد فال | اسکریپت فال | کد فال برای وبلاگ | کد فال برای وب سایت

فال تاروت کائنات سریع
فال تاروتفال تاروتفال تاروتفال تاروتفال تاروتفال تاروت

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟

احساس می کنی به یک نصیحت یا مشاور عقلانی یا یک آرامش روحی نیاز داری، کسی یا شاید اتفاقات سریع، هدایت عملی و ذهنی برایت فراهم خواهند کرد. شاید به فکر این هستی که یک هدایت گر، مشاور یا ناصح روحانی باشی. تمایل به ارزش های سنتی داری، این نوع انتخاب ثابت خواهد کرد که عاقل تر از آن هستی که ارزش های غیر سنتی را بپذیری، برای مثال ازدواج کردن را بهتر از وضعیت باهم گذراندن می دانی.


در این لحظه بیشتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟

کارت ها می گویند که آن چیزی که الان بیش از همه می خواهی یک نوع کمال خواهی است. چرا باید رابطه ات را با چیزی یا کسی قطع کنی، شاید حس می کنی که طعمه قرار گرفته ای و کارهایت همان طور که برنامه ریزی کرده ای پیش نرفته. اطمینان داشته باش که الان زمان عبوراز یک مرحله زندگی به مرحله دیگر است. چنانچه مطمئن نیستی که با چه چیزی یا چه کسی باید رابطه ات را قطع کنی، مطمئن باش که چیزی که قرار است اتفاق بیفتد، اتفاق می افتد و در نهایت به نفع تو خواهد بود.


ترس‌های شما؟

مثل همیشه، ترس ما را عقب نگه می دارد و اغلب منجر به از دست دادن فرصت ها می شود. تسلیم نشو یا در این بازی زندگی تغییر مسیر بده چون نتیجه تاخیر انداختن ها را تجربه کرده ای. ایمان داشته باش و به دنیا اطمینان کن، به نتایج موفقیت آمیزی که می خواهی میرسی.


برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟

زمان درو (برداشت محصول) است، به یک دوره خوشی و خوشبختی وارد می شوی، انرژی خلاق تو زیاد است، بنابراین اگر به فکر تشکیل یک خانواده، یک شغل جدید یا یک کار هنری هستی، الان زمان مناسبی است. آرام باش و از زندگی لذت ببر.


چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟

به هر حال به سختی کوشش می کنی که حوادث را تحت کنترل در آوری. حوادث آنطور که تو می خواهی اتفاق نمی افتند. چالش های غیر منتظره و نابسامانی و نومیدی توقعات را به آخر می کشاند، بطور ناخود آگاه به دنبال راه حلی هستی که انتظار نداشتی به این وضع اتفاق بیافتد . این دوره تغییر را به عنوان یک فرصت برای کیک شروع تازه در نظر بگیر . اگر به فکر نقل و انتقال خانه هستی ، مشکلاتی را در این خصوص تجربه خواهی کرد.


نتیجه :

یک دوره تغییر و نابسامانی در پیش داری، به هر حال این دوره تغییر خبر از یک شروع تازه می دهد. الان زمان ارزیابی مجد است، بعضی از اوقات مشکلات آنقدر نومید کننده اند که امکانات جدیدی را بوجود می آورند که هرگز خواب آن ها را هم ندیده ای. ممکن است مشکلاتی راجع به اموال داشته باشی، یا اگر به فکر یک دارایی جدید، یا نقل مکان هستی، اقدامات تو خنثی می شود.

loading...
کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.
همچنین وب سایت تاروت رنگی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

دسته بندی مطالب
تستهای خودشناسی
بازیهای آنلاین
جدیدترین مطالب سایت
تبلیغات متنی: