🍇 تعبیر خواب آب انگور از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

الف بدون دیدگاه
 • تعبیر خواب آب انگور🍇

  انگور میوه‌ای شیرین و بهشتی به حساب می‌آید که اکثر معبران رؤیا و خواب تعبیر آن را شادی، رزق، برکت و نعمت می‌دانند. آب انگور هم به‌ واسطه‌ی آن‌که چکیده‌ و عصاره‌ی این میوه می‌باشد، تفاسیر مشابهی را در بر می‌گیرد. برای دانستن هر چه بیشتر تعبیر این خواب با تاروت رنگی همراه باشید.

  تعبیر خواب آب انگور

  تعبیر خواب آب انگور بر‌ اساس نظر معبر 👴

  از نظر جابر مغربی

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انگوری را به‌وسیله‌ی دستگاه و وسیله‌ی مخصوصی له و فشرده کردید به‌طوری‌که آب انگور درآمد و شما آن را در ظرفی آجری و یا سنگی ریختید، تعبیر آن بیانگر این است که پادشاه و یا فرد قدرت‌مندی شما را به خدمت خود در آورده و در جهت منافع خویش از شما کار خواهد کشید.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آب انگور را در تشت ریختید نشانگر این است که زیر دین زنی بلند مرتبه و والا مقام می‌روید که برای جبران محبت‌ و لطفش به فرمان‌هایش گوش فرا داده و اوامرش را اجرا خواهید کرد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آب انگوری را در کاسه‌ای می‌گیرید، تعبیر آن نشان‌دهنده‌ی این است که بالا دستی‌های شما، کسانی‌که در درگاه آن‌ها کار مرده و خدمت‌رسانی می‌کنید، انسان‌هایی چشم تنگ و خسیس هستند که مال دنیا چشمانشان را کور نموده و حتی از دادن حق شما نیز تفره خواهند رفت.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که با کمک افراد خانواده‌ی خویش در حال گرفتن آب انگور هستید معنایش این است که از سوی فردی که اختیار‌دار شماست و اجازه‌اتان دست اوست، سود زیادی عایدتان می‌شود، ارتقا رتبه پیدا می‌کنید و زندگی‌‌ شما متحوّل می‌شود. همچنین ممکن است در کسب و کاری وارد مشوید که ثروت بی‌شماری را نصیب شما و اهل خانه خواهد کرد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید شرابی را که از آب انگور به‌دست آوردید را می‌خورید نشانگر این است که دست به اعمال ناپسند و خطا زده و از طریق ربا و نزول مال و اموال زیادی را به‌دست می‌آورید. این مال حرام می‌تواند تمام کار‌های پسندیده‌اتان را نابود کرده و موجبات بدبختی و سیه روزی را فراهم سازد.

  از نظر خالد بن علی العنبری

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آب انگور را می‌گیرید و از آن شربتی گوارا می‌سازید، تعبیر آن نشان‌دهنده‌ی این است که در شرایطی که اکثریت افراد در فقر و گرسنگی به سر می‌برند خداوند به شما نظر می‌کند و نعمت و رزق بسیاری را در زندگی‌اتان جاری می‌کند.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که بخشی مردم به‌صورت دسته جمعی در حال گرفتن آب انگور هستند معنایش این است که بعد از مدّت‌ها فشار مالی و زیر بار قرض بودن به لطف خداوند بدهی‌هایشان برطرف گردیده و اوضاع معیشتی‌اشان رو‌ به راه می‌گردد.

  از نظر حضرت یوسف

  ✍️ اگر در خواب شرابی را دیدید که از آب انگور سفید حاصل آمده بود، تعبیر آن بیانگر این است که شما فردی درست‌کار هستید که از راه و مسیر درست روزی خود را در‌می‌آورید و به همین‌خاطر است که همیشه رزق‌اتان افزون می‌گردد. همچنین با مال حلالی که به‌وسیله‌ی تلاش و زحمت زیاد عاید خود می‌کنید زندگی‌ای سراسر رفاه و آسایش خواهید ساخت.

  همچنین بخوانید:  👰‍ تعبیر خواب عروسی و ازدواج از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✍️ اگر در خواب دیدید شرابی را می‌نوشید که از عصاره و آب انگور بنفش و یا قرمز به‌دست آمده بود نشان‌دهنده‌ی شغل و حرفه‌ایست که در آن به استادی رسیده و سود یا منفعت بسیاری را از قبل آن به‌چنگ خواهید آورد.

  از نظر امام جعفر صادق (ع)

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انگوری را تا حدی له کرده و آن را فشردید که آب و شهد آن بیرون آمد، تعبیر آن سه چیز می‌باشد.

  تعبیر اوّل

  نشانگر بالا رفتن روزی شما و باز شدن در‌های نعمت و برکت به زندگی‌اتان است.

  تعبیر دوّم

  بیانگر بهبود وضع آشفته‌ی معیشتی شما و حل گشتن معضلات و مشکلاتتان به لطف خداوند منّان می‌باشد.

  تعبیر سوّم

  نشان‌دهنده‌ی این است که اگر بیماری دارید شفا می‌یابید و اگر افرادی با شما دشمنی می‌ورزند از اطرافتان پراکنده خواهند شد و بلا و مصائب از شما دفع می‌گردد.

  از نظر کتاب سرزمین رویاها

  ✍️ اگر در خواب دیدید که در‌حال فشردن و آب‌گیری انگور هستید، تعبیر آن نشانگر این است که احتیاج به تجدید نظر در راه و روش زندگی خود دارید تا از مسیری درست و قابل اتّکا به‌سوی مقاصد خود حرکت کرده و به آن‌ها دست‌یابید.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آب انگوری را می‌نوشید نشان‌دهنده‌ی این است که شما فردی وظیفه شناس هستید که خود را در قبال کار‌هایی که به گردنتان محوّل گردیده مسئول می‌دانید. همچنین به‌صورت مستمر برای اهداف و آرزو‌های خود قدم برمی‌دارید که همین امر سبب پیشرفت وصف‌ناپذیر شما در زندگی خواهد شد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که شراب حاصل از آب انگور را با اشتیاق می‌نوشید، سه تعبیر متفاوت دارد.

  تعبیر اوّل

  بیانگر این است که حق مردم را پایمال کرده و از اموال آن‌ها سود خواهید برد. به‌علاوه زندگی‌اتان را به اندوختن مال غیر و ثروت حرام صرف خواهید نمود.

  تعبیر دّوم

  نشانگر وصلت و ازدواج با فردی می‌باشد که کمی محافظه‌کار و سیاست‌مدار است و شما باید با احتیاط بیشتری در ارتباط با این آدم به خرج دهید و کار‌هایش را زیر نظر بگیرید تا در نهایت تصمیم معقولانه‌تری را اتخاذ کنید.

  تعبیر سوّم

  نشان‌دهنده‌ی وفور و افزایش نعمت در زندگی شماست که از شکرگزاری و قدردانی به درگاه خدا حاصل گردیده.

  از نظر علامه مجلسی

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آب انگور را گرفتید، از آن شراب ساختید و بعد آن را نوشیدید، تعبیر آن نشانگر این است که شما به جمع‌آوری مالِ غیر و گذراندن عمر خویش با استفاده از اموال بیت‌المال و پول حرام عادت کرده‌اید پس باید آن را ترک نموده و توبه کنید باشد که لطف خداوند شامل حال شما گردد.

  از نظر محمد ابن سیرین

  ✍️ اگر در خواب دیدید شراب حاصل از انگوری را نوش جان می‌کنید که طعم آبش ناخوشایند، تلخ و غیر‌قابل مصرف بود، تعبیر آن بیانگر این است که اتفاقات ناراحت کننده‌ای در انتظارتان است که شما را اندوهگین ساخته و موجبات ناراحتی و افسردگی را برایتان فرهم می‌سازد. موانعی سخت که تنها راه عبور از آن‌ها به سلامت، توکّل و ایمان به خداوند است.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آب انگور می‌نوشید نشانگر این است که به همان نسبت مال نادرست به‌دست آورده و از آن برای ساختن زندگی‌ای سرشار از تجمّلات استفاده خواهید کرد.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش دیدید میان آب انگور شناورید و هر چه تقلا می‌کنید نجات نمی‌یابید و در حال غرق شدن هستید نشان‌دهنده‌ی این است که با اطرافیانتان مشاجره می‌کنید و به همین سبب کینه و کدورت بین شما بالا گرفته و برایتان دردسر ساز خواهد شد. همچنین ممکن است این دشمنی‌ها جان شما را به خطر انداخته و زمینه‌ی مرگتان را فراهم سازد.

  همچنین بخوانید:  🛗 تعبیر خواب آسانسور از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر معبران غربی

  ✍️ اگر در خواب خود آب انگور دیدید، تعبیر آن بیانگر این است که به موقعیتی خوب دست می‌یابید، در آن ثبات لازم را پیدا کرده  و پیشرفت بسیاری در زمینه‌ی کار برایتان حاصل می‌گردد.

  ✍️ اگر زن یا مرد جوانی در خواب دید که آب انگور می‌نوشد معنایش این است که در آینده‌ای نزدیک با شخصی آشنا شده و باهم زندگی مشترک خویش را آغاز خواهند کرد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که از آب انگور ترشی می‌نوشید، تعبیر این است که به پول حرامی دل می‌بندید که به قیمت بدبختی مردم به‌دست آمده و ورودش به زندگی‌اتان مشکلات عدیده‌ای را برای شما می‌آفریند.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش مشاهده نمودید که آب انگور را در ظرفی ریختید نشانگر این است که در کسب و کار خود ضرر کرده و امکان ورشکستگی برایتان پیش می‌آید. این مشکل مالی موجب می‌شود تا بیش از پیش کار و تلاش کرده و از لحاظ جسمی و روحی دچار خستگی و کسالت گردید. اما باید تنها به خدا تکیه کنید و از او‌ کمک بخواهید زیرا گره‌ی مشکلات فقط به دستان او باز خواهد شد.

  ✍️ اگر زن آبستنی در خواب دید که از آب و عصاره‌ی انگور شرابی ساخت بیانگر این است که فرزندان او دوقلو هستند و یا ممکن است معنایش این باشد که بعد از زایمان بلافاصله حاملگی دیگری در انتظارش خواهد بود.

  تعبیر خواب آب انگور بر‌ اساس موضوع آن 📋

  آب انگور شیرین

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آب انگور شیرینی را می‌نوشید و یا سر می‌کشید، تعبیر آن نشانگر این است که در زمینه‌ی تخصصی و حرفه‌ای خود دانشتان را ارتقا و یادگیری و فراگیری هرچه بیشتر را در دستور کار خود قرار می‌دهید. همچنین در نهایت پله‌های ترقی را طی نموده و پیشرفت و توسعه در کسب و کار شما ایجاد خواهد گشت. اما تمام این موفقیت‌ها زمانی خوشایند‌تر و مبارک‌تر خواهد شد که شادی آن را با کسانی‌که‌به واقع دوستتان دارند و از رشد شما خشنود می‌گردند تقسیم کنید پس باید روابط دوستانه‌ی قدیمی و در عین حال با ارزش خود را محترم شمرده و آن را حفظ کنید.

  آب انگور سفید

  ✍️ اگر در رؤیای خود آب انگور سفید را دیدید نشان‌دهنده‌ی این است که شما فردی مستقل، با اعتماد بنفس و دانا هستید که در هنگام برخورد با موانع به‌جای تکیه کردن و وابسته بودن به یاری و کمک اطرافیانتان، به آگاهی و دانش خود بسنده می‌کنید. هرچند بهتر است که در صورت لزوم فشار را بر روی خود اعمال نکرده و با تقاضای کمک از افراد عالم و باتجربه مسیر را برای خود کوتاه‌تر نموده و تنش‌ها را کاهش دهید.

  آب انگور قرمز

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آب حاصل از فشردن انگوری قرمز را می‌نوشید، تعبیر آن معنایش این است که شما در زندگی خود تنها نبوده و خانواده، خویشاوندان و دوستانی دارید که  همیشه از شما چه در خفا و چه آشکارا حمایت لازم را به عمل آورده و در مسیر اهدافتان با تشویق خود سبب تقویت انگیزه و روحیه‌ی شما می‌گردند. همین امتیاز باعث شده که شما در هنگام شکست امید خود را حفظ کرده و به تلاشتان ادامه دهید در نتیجه افتخارات زیادی را کسب می‌کنید و زبان‌زد خاص و عام خواهید شد.

  همچنین بخوانید:  🧎 تعبیر خواب اذان از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ریختن آب انگور

  ✍️ اگر در خواب خود مشاهده نمودید ظرفی که در آن مملوء از آب انگور بود، از دستان شما، دیگری و یا از محلی افتاده و محتوای آن بر روی زمین ریخت حاکی از این است که شخصی در اطرافتان وجود دارد که رابطه‌ی دوستانه، صمیمی و نزدیکی با یکدیگر دارید اما به‌خاطر کدورتی که بین شما دو نفر ایجاد می‌شود، از هم فاصله می‌گیرید. این شخص پس از قطع ارتباط به شما دروغ بسته و حرف‌های زیادی برعلیه‌اتان می‌زند تا شما را از چشم دوستدارانتان بی‌اندازد. اما با این کار‌ها بیشتر خود را در منجلاب فرو برده و شخصیت منفوری نزد دوستان مشترکتان پیدا خواهد کرد.

  گرفتن آب انگور

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آب انگور را می‌گیرید، تعبیر آن نشانگر این است که از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید مال و اموالی به شما می‌رسد که زندگی‌اتان را متحول نموده و سرمایه‌ای برای شروع کسب و کار جدیدتان می‌گردد. اگر از درایت و فکر خود بهره جویید می‌توانید این مال را در جهت درست افزایش داده و از برکات آن بهره‌مند شوید.

  خریدن آب انگور

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آب انگور را از جایی خریده و تهیه می‌کنید، تعبیر این است که رابطه‌ای از دست رفته را احیا می‌کنید و سعی در ترمیم و بهبود آن دارید. دلخوری‌ای بین شما و شخصی پیش آمده که مقصر اصلی‌اش خودتان بودید پس برای دلجویی پا پیش می‌گذارید و پول قابل توجهی را برای خریدن هدایایی ارزشمند صرف می‌کنید تا به او تقدیم نموده و پشیمانی خود را ابراز کنید.

  تف کردن آب انگور

  ✍️ اگر در خواب دیدید که پس از نوشیدن آب انگور آن را از دهان خود به بیرون تف می‌کنید، تعبیر این است که شما فردی هستید که به راحتی تحت تاثیر حرف‌های دیگران قرار می‌گیرید و تن به فرمایشات آن‌ها می‌دهید. از این رو شخصی شما ترغیب به انجام کاری ناپسند و نادرست نموده که از لحاظ شرعی پذیرفته نیست. این عمل به شما آسیب فراوان زده و سبب بروز مشکلاتی جدی و اساسی در معیشت شما می‌شود. اما کاری که باید انجام دهید حفظ خودتان از شر وسوسه‌های اطرافیان و تشویق آن‌ها به انجام اقدامات زشت است تا در نهایت نا امید گشته و شما را به حال خویش رها سازند.

  نوشیدن آب انگور

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آب انگور گوارایی را می‌نوشید نشان‌دهنده‌ی این است که به امید خدا وارد رابطه‌ای سراسر عشق، محبّت، احترام و دوستی خواهید شد و شروع جدیدی را در پیش خواهید گرفت. این رابطه در نهایت به ازدواج و پیوندی مبارک خواهد شد.

  فاسد شدن آب انگور

  ✍️ اگر در خواب، آب انگور فاسد شده‌ای را مشاهده نمودید، تعبیر آن نشانگر این است که شراکتی به شما پیشنهاد می‌شود و شما بدون درنگ و اندکی تعلل آن را پذیرفته و سرمایه‌اتان را وقف گسترش و توسعه‌ی کاری خود می‌کنید در حالی‌که این اتفاق، نقشه و برنامه‌ریزی‌ای است که شما را فریب داده و خام خود می‌کند. شما باید از افراد غیر قابل اعتماد فاصله گرفته و به وعده و وعید‌هایشان ذره‌ای التفات نفرمایید. پله پله پیشرفت کردن در کار ارزشش بالاتر از مسیری است که در ابتدا شما را غنی سخته ولی بعد‌ها موجبات فقر و تنگ‌دستی را در زندگی‌اتان پدید می‌آورد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها