😪 تعبیر خواب آب بینی از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

الف بدون دیدگاه
 • تعبیر خواب آب بینی😪

  بیشتر معبران آب بینی در خواب را به فرزندان تعبیر کرده اند و بیشتر می گویند که از قدم یک فرزند تازه خبر می دهد. برخی دیگر از تعابیر این خواب عبارت است از خیانت، فساد، روابط نامشروع، بارداری و…
  در ادامه ما برای شما عزیزان تعابیر دقیق از این خواب را دسته بندی کرده ایم. برای یافتن تعبیر خواب خود با تاروت رنگی همراه باشید.🌹

  در زیر می توانید با انتخاب معبر و یا موضوع آن، تعبیر خواب آن را مشاهده کنید:

  تعابیر بر اساس معبر

  دانیال نبی

  محمد ابن سیرین

  ابراهیم کرمانی

  معبرین غربی

  تعبیر خواب آب بینی

  تعبیر خواب آب بینی بر اساس نظر معبر 👴

  از نظر حضرت دانیال نبی👳‍♂️

  از نظر دانیال نبی آب بینی در عالم رویا نماد فرزندان شماست.
  ✍️اگر در خواب دیدید که از بینی شما آب روان بود، پس به زودی صاحب یک فرزند تازه قدم خواهید شد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که از بینی شما خلط خارج شد، باز تعبیرش مثل بالاست و یک فرزند جدید را نشان می دهد.

  از نظر محمد ابن سیرین👴

  از نظر محمد ابن سیرین آب بینی در عالم رویا نماد فرزند و نوزاد شماست. اگر در عالم رویا دیدید که آب بینی بر روی لباس شما ریخته بود، این رویا تعبیرش از یک فرزند پسر به شما خبر می دهد. به زودی خداوند یک فرزند به شما عطا خواهد کرد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که آب بینی از دماغ شما بر روی زمین ریخت، تعبیرش بالعکس بالاست و فرزند شما دختر می باشد. اگر زن بارداری چنین خوابی ببیند، این رویا با جنسیت فرزند او در ارتباط است.
  ✍️اگر شما یک آقا هستید و در خواب دیدید که روی همسر خود آب بینی ریختید، تعبیرش این است که در وعده های نزدیک همسر شما باردار خواهد شد ولی متأسفانه این فرزند روی به دنیا نخواهد داشت و سقط می شود.
  ✍️اگر بالعکس خواب بالا را دیدید و همسر شما روی بدن و یا صورت تان آب بینی ریخت، پس فرزند پسری به شما داده خواهد شد.
  ✍️اگر دیدید که آب بینی و یا خلط خود را در خانه همسایه انداختید، تعبیرش رابطه نامشروع و فساد با زن همسایه است.
  ✍️اگر دیدید که آب بینی خود را روی بدن و یا پیکر مردی انداختید، این رویا نشان می دهد که با همسر این مرد وارد رابطه نامشروع خواهید شد و او نیز به شوهرش خیانت می کند و با شما به فساد و کار های غیر اخلاقی می پردازد.
  ✍️اگر دیدید که در حال خوردن آب بینی و یا خلط خود هستید، تعبیر این رویا نشان می دهد که تمام اموال و دارایی خود را به فرزندان و عائله خود خواهید بخشید.
  ✍️اگر دیدید که آب بینی زن و همسر خود را می خوردید، این رویا نشانگر فرزند دار شدن است.
  ✍️اگر در خواب دیدید که آب بینی شما تیره رنگ و یا سیاه رنگ بود، خواب خوبی نیست و تعبیرش اندوه، مصیبت و غم و ناراحتی است.
  ✍️اگر دیدید که آب بینی تان زرد رنگ بود، چنین خوابی نماد بیماری و کسالت جسمانی است و همچینن تعبیرش مربوط به فرزندتان می باشد.

  همچنین بخوانید:  💍 تعبیر خواب انگشتر از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر ابراهیم کرمانی👴

  از نظر کرمانی اگر در خواب دیدید که از بینی و دماغ شما آب روان بود، این خواب نیکو و مثبت است. اگر قرض و بدهی دارید پرداخت خواهید کرد. اگر غمگین هستید و یا چند وعده است که در دلتان احساس اندوه دارید، از این حالات منفی فاصله خواهید گرفت و زندگی روی خوش به شما نشان می دهد. همچنین اگر بیماری و مریضی گریبان شما را گرفته است، این خواب از شفاء و بهبودی به شما خبر می دهد.

  از نظر معبرین غربی📚

  معبران غربی عقیده دارند که آب بینی و خلط در عالم رویا، از یک ملاقات در وعده های نزدیک خبر می دهد. این دیدار برای شما لذت بخش و خوشایند نیست و آنطور که تصور کرده اید پیش نخواهد رفت.
  ✍️اگر این ملاقات با دوست تان باشد، درباره مسأله ای مهم و حیاتی گفت و گو خواهید کرد که خیلی مایل به ادامه این بحث نیستید و به دنبال راهی خواهید گشت تا سریع این موقعیت را ترک کنید.
  به تعبیر دیگر امکان دارد که بخاطر اعمال نادرست و زشت خودتان یک بحث و نزاعِ کوتاه مدت و موقتی در پیش داشته باشید. حتی امکان دارد این مسأله مربوط به چهار چوب خانواده تان هم باشد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که باعث شدید آب ریزش بینی کسی بند بیاید و درمان شود، این خواب نماد پیشنهادات و ایده های بسیار خوب و عالی است.
  ✍️اگر در خواب دیدید که به علت حساسیت و آلرژی آب ریزش داشتید و آب بینی شما آویزان بود، این خواب تعبیرش نشانگر این است که شما به زودی موفق می شوید که ریشه اساسی و واقعی مشکلات موجود در زندگی تان را بیابید، به طوری که خودتان از این موضوع و توانایی تان متعجب و شگفت زده خواهید شد.

  همچنین بخوانید:  ⚪ تعبیر خواب آینه از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک