🏭 تعبیر خواب آسیاب از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

الف بدون دیدگاه
 • تعبیر خواب آسیاب 🏭

  تعبیر متفاوتی را می‌توان برای خواب آسیاب در نظر گرفت. در این‌جا با بررسی تفاسیر معبران بزرگ به روشن شدن هر چه بیشتر موضوع خواهیم پرداخت.

  آسیاب وسیله‌ای است که در قدیم از آن، برای ریز و خرد نمودن غلّات، من جمله ذرت، گندم، برنج و غیره استفاده می‌شد. اما امروزه علاوه بر کاربرد‌های پیشین، می‌توان به کاربرد‌های جدیدی همچون آسیاب کردن قهوه و فلفل نیز اشاره کرد. حال بسته به آنکه چه چیزی در آن آسیاب می‌گردد و این عمل چگونه و توسط چه کسی صورت می‌پذیرد، در ادامه با تاروت رنگی همراه باشید.

  در زیر می توانید با انتخاب معبر و یا موضوع آن، تعبیر خواب آن را مشاهده کنید:

  تعابیر بر اساس معبر

  محمد ابن سیرین

  منوچهر مطیعی تهرانی

  امام جعفر صادق (ع)

  حضرت محمد (ص)

  لیلا برایت

  هانس کورت

  آنلی بیتون

  کتاب سرزمین رویاها

  کارل گوستاو یونگ

  خالد بن علی العنبری

  تعابیر بر اساس موضوع

  آسیاب بادی

  آسیاب کردن قهوه

  آسیاب کردن فلفل

  آسیاب کردن سنگ‌های رنگی

  آسیاب آبی

  آسیابان

  چرخاندن آسیاب به وسیله‌ی حیوان چهار پا

  بردن گندم به آسیاب

  بیرون آوردن گندم از آسیاب

  گیر افتادن در چرخ آسیاب

  آسیاب خراب

  آسیاب قدیمی با ظاهری مدرن

  تعبیر خواب آسیاب

  تعبیر خواب آسیاب بر‌ اساس نظر معبر 👴

  از نظر محمد ابن سیرین

  ✍️ اگر در خواب دیدید که خودتان درون آسیاب بودید، تعبیر آن بیانگر این است که بین شما و اطرافیانتان درگیری و نزاعی شکل می‌گیرد که منجر به خصومت و دشمنی می‌شود و ادامه‌ی همکاری و دوستی با آن‌ها دیگر برایتان امکان‌پذیر نخواهد بود.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که جایی ایستاده و به چرخیدن و حرکت آسیاب چشم دوختید در حالی‌که غلّه‌ای همراهتان نیست نشانگر این است که شرایطی پیش می‌آید که از محل سکونت خود فاصله گرفته و به سفر می‌روید.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آسیاب در‌حال آسیاب کردن غلّات و برنج می‌باشد و صدایش به گوش شما می‌رسد نشان‌دهنده‌ی این است که در کسب و کار شما پیشرفت محسوسی حاصل می‌گردد و سود و منفعت قابل توجهی را کسب خواهید کرد. میان رقبای کاری کسی خواهید بود که قدرت را بر دست دارد و سرمایه‌ی بسیاری عایدش خواهد شد.

  ✍️ اگر در خواب آسیابانی را دیدید که آن را می شناختید، تعبیر آن حاکی از این است که رزق و روزی مردم در دستان فرد آسیابان بوده و او در ید قدرت است. به این معنا که او مشخص می‌کند سهم هر شخص چه اندازه می‌باشد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که جنس آسیاب از آهن، مس و برنج بود معنایش این است که مشاجره، بحث و دعوایی پیش خواهد آمد که باعث ضرر و زیان شما و  طرف مقابلتان خواهد گشت.

  ✍️ اگر در رؤیای خود مشاهده نمودید که جنس آسیاب از شیشه‌ و یا چیزی شفاف و بی‌رنگ بود، نشانگر این است که با زنان نزدیکتان به اختلاف خورده و برای روشن نمودن موضوع با هم دشمنی ورزیده و گلاویز خواهید شد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که پره‌های آسیاب را با دستان خود می‌چرخاندید نشان‌دهنده‌ی این است که در زمینه‌ی کاری با شخصی شراکت می‌کنید که سابقه‌ی خوبی نداشته و مردم از دست قساوت و ظلمش شاکی و معترض هستند اما این سرمایه‌گذاری و شراکت استثناً برای شما سودآور بوده و موجبات نظم و قرار را در زندگی شخصی و کاری‌اتان فراهم خواهد آورد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که حیوان چهارپا مانند اسب، خر و شتر در‌حال چرخاندن و به‌کار انداختن آسیاب شما هستند تفسیرش این است که همای سعادت بر روی شانه‌ی شما خواهد نشست، مشکلاتتان به‌زودی حل خواهد گشت و خوشبختی، شادکامی و سپید بختی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که به‌جای آسیاب کردن برنج و غلّات، در‌حال آسیاب نمودن آهن و سنگ می‌باشید، تعبیر آن نشانگر این است که به‌خاطر حسادت و رشک ورزیدن به فردی که در اطراف شماست، با او دشمنی می‌کنید و در جهت از بین رفتن حیثیت و بد‌نامی یک‌دیگر دست به عمل خواهید زد.

  از نظر منوچهر مطیعی تهرانی

  به‌طور کلی این معبر دیدن آسیاب در خواب و رؤیا را خبری از وجود کینه، نفاق، جنگ و خصومت در زندگی صاحب خواب تعبیر کرده که او را آشفته نموده و شرایط را برایش سخت می‌سازد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که خودتان در آسیاب بودید نشانگر این است که افرادی برعلیه شما به پا می‌خیزند تا سرعت رسیدن به اهداف و مقاصدتان را کند کرده و باعث نا‌امیدی و بی‌انگیزگی شما گردند. همین امر شما را وادار می‌سازد تا در برابر اعمال ناپسند آن‌ها ایستاده و دشمنی و کدورتی عمیق را آغاز نمایید.

  ✍️ اگر در خواب مشاهده نمودید که چرخ‌های آسیاب از جنس بلور، آینه و آبگینه می‌باشد بیانگر این است که با زنی بر سر مسئله‌ای بحث نموده و معضلات جدی‌ای بینشان پیش خواهد آمد که در زندگی هر دو شخص تأثیرات منفی و به‌سزایی خواهد گذاشت.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که از لا‌به‌لای بافت سنگ آسیاب به‌دنبال چیزی می‌گردید و آن را برمی‌دارید، تعبیر این است که شما فرد ریسک پذیری هستید که برای موفقیّت و پیشرفت خود تصمیمات درستی را اتخاذ می‌کنید. تصمیماتی که شاید در نگاه اوّل قابل قبول نباشند اما در ادامه با درایت و هوشمندی شما به فرصتی برای رشد و بهبود زندگی‌اتان مبدّل خواهد شد.

  همچنین بخوانید:  💦 تعبیر خواب آبیاری از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آسیاب می‌چرخد و شما صدای سنگ آسیاب را به‌خوبی می‌شنوید نشان‌دهنده‌ی این است که به‌خاطر اعمال پسندیده و درستکارانه‌ای که در زندگی دارید، از نامتان به نیکی یاد و محبوبیت شما میان مردم بیشتر می‌شود، اسمتان به سر زبان‌ها خواهد افتاد و در‌نهایت شهرت بسیاری نصیبتان خواهد شد.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش مشاهده نمودید که گندم را به آسیاب می‌برید معنایش این است که رزق و روزی در زندگی‌اتان افزایش یافته به‌طوری‌که تمام نیاز‌های شما را پوشش خواهد داد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آرد را از درون آسیاب بیرون می‌کشید نشانگر این است که زندگی‌ای بدون حامی و پشتوانه دارید که باید خود دست به عمل زده و برای نیاز‌های اساسی‌اتان سخت کار کنید تا در‌نهایت وضعیت معیشتی‌اتان رو‌به‌راه گردد. شما نباید چشم امید خود را به دیگران بدوزید بلکه باید دست روی زانویتان گذاشته و از خویش حمایت ورزید.

  از نظر امام جعفر صادق (ع)

  دیدن آسیاب در خواب از نظر این امام بزرگوار چند تعبیر دارد.

  تعبیر اوّل

  نشانگر وجود پادشاهی قدرت‌مند و دارای ثروت و مکنت می‌باشد که در زندگی صاحب خواب نقش اساسی‌ای را ایفا خواهد کرد.

  تعبیر دوّم

  بیانگر رئیس و فردی والا مقام می‌باشد که بیننده‌ی خواب از قدرت و دانش او در جهت رشد و تعالی خویش بهره خواهد گرفت.

  تعبیر سوّم

  نشان‌دهنده‌ی توانایی و قدرت صاحب خواب است که با تکیه بر آن می‌تواند زندگی خویش را متحوّل نموده و برای مصلحت کسب و کار خود گام‌های بزرگی را بردارد تا به امید خدا به شرایطی مطلوب دست یابد.

  تعبیر چهارم

  تفسیرش این است که بیننده‌ی خواب فردی شجاع، ریسک پذیر و نترس است که به ترس‌های خویش غلبه نموده و با به‌کارگیری حداکثر توان و نیرویش به سمت آمال و آرزوهایش خواهد شتافت و استحقاق به‌دست آوردن و محقق گشتن هر آنچه خواسته‌ی قلبی‌اش می‌باشد را خواهد داشت.

  تعبیر پنجم

  معنایش این است که مشاهده‌گر به سبب لطف و مرحمتی که حاکم و یا پادشاه نسبت به او دارند، منسب و مقامش بالا رفته و از نزدیکان و محرمان راز او خواهد گشت.

  از نظر حضرت محمد (ص)

  ✍️ اگر در خواب دیدید که غلّات خود را به آسیاب برده تا آسیاب کنید، تعبیر آن نشانگر این است که درآمد شما از سوی صاحب آسیاب چند برابر گشته و به لطف خدا خیر و برکت در زندگی‌اتان جاری خواهد شد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آسیاب حین کار، خراب گشت و شکست طوری‌که ادامه‌ی کار با آن مقدور و میسّر نبود نشان‌دهنده‌ی این است که به صاحب آسیاب ضرر و زیانی اساسی خواهد رسید که حتی جان او را به خطر انداخته و منجر به نابودی و مرگ او خواهد شد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که سنگ آسیاب شکاف برداشت و یا از هم گسست بیانگر این است که معیشت شما به سختی پیش رفته و موانعی در مسیر زندگی‌اتان قد علم می‌کنند. همچنین می‌تواند به معنای بیماری و مریضی‌ای سخت و طاقت فرسا باشد که شما را درگیر نموده و برای مدّتی انجام کار‌هایتان را به تعویق می‌اندازد و ضعف و ناتوانی را بر شما غالب خواهد کرد.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش مشاهده نمودید که سنگ آسیاب توسط افرادی دزدیده شد تفسیرش این است که سود و منفعت زیادی به دستتان خواهد رسید که در ابتدا شما را غنی نموده اما در طولانی مدّت همین ثروت و مکنت به‌دست آمده از آن خرج برطرف نمودن قرض‌ها و بدهی‌هایتان خواهد شد و ضرر و زیانی بسیاری متوجه‌ی زندگی‌اتات خواهد بود.

  از نظر لیلا برایت

  ✍️ اگر در خواب دیدید که در حال چرخاندن آسیاب بودید، تعبیر آن نشانگر این است که شما اعتماد بنفس و عزت نفس پایینی دارید اما برای پیش بردن مقاصد خود مجبور خواهید شد تا روی خویش کار نموده و نظر مثبتی نسبت به خودتان پیدا کنید.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آسیاب در حرکت است و صدایش به گوشتان می‌رسد بیانگر این است که شما فردی هستید که در فکر انجام کار‌های بزرگ و دستیابی به آرزو‌ها و بلند پرواز است. اما در راه رسیدن به مقصد حاضر نیست انسانیت را فدا کند بلکه اقداماتی که انجام می‌دهد هم برای خودش و هم برای اطرافیان سودآور و مفید است.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که در حال آسیاب غلات هستید نشان‌دهنده‌ی این است که مسیری سرشار از رزق و روزی مقابلتان قرار می‌گیرد که در صورت پیش گرفتن و قدم نهادن در آن مال و اموال بسیاری عایدتان خواهد شد.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش آسیاب بادی را مشاهده نمودید تفسیرش این است که روابط خانوادگی، عاشقانه و دوستانه‌ی شما در خطر است و اگر در جهت اصلاح اعمال خویش بر نیایید ممکن است از سوی دیگر افراد نزدیک طرد شده و دچار انزوا گردید.

  همچنین بخوانید:  🗑️ تعبیر خواب زباله و آشغال از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر هانس کورت

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آسیاب بدون آب مانده، تعبیر حاکی از این است که در جایی سرمایه‌گذاری می‌کنید که سهامتان دچار مشکل شده و ضرر می‌کنید. همچنین نشانه‌ی این است که موانعی به‌طور ناگهانی در مسیر پیشرفتتان قرار می‌گیرند که شما را اندوهگین کرده و زندگی‌اتان را متأثر خود می‌سازند.

  از نظر آنلی بیتون

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آب شفاف و زلالی را در آسیاب می‌ریزید، تعبیر این است که شما به سمت کار‌های زشت و نادرست روی آورده و همین امر موجبات گرفتاری و دردسر را در زندگی برای شما ایجاد می‌نماید.

  ✍️ اگر در خواب دیدید آبی که در آسیاب می‌ریزید گل‌آلود و ناخالص است نشانگر این است که لذایذ و اتفاقات مثبتی برایتان رخ می‌دهند که در ابتدا شما را مسرور، شادمان و امیدوار می‌سازند اما به ناگاه پیشامدی ناگوار تمام خوشی‌ها را تحت تأثیر قرار داده و امید و انگیزه‌اتان را از شما می‌گیرد.

  از نظر کتاب سرزمین رویاها

  ✍️ اگر در خواب آسیابی بادی را مشاهده نمودید، بیانگر این است که خوشبختی و سعادت در انتظار شماست و دست سرنوشت شکوه و سرزندگی را در طول عمرتان برای شما رقم خواهد زد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که در آسیابی آبی هستید، نشان‌دهنده‌ی این است که اگر از شخصی طلبی دارید، آن را دریافت می‌کنید و از راستی و صداقت آن فرد بهره‌مند خواهید شد.

  ✍️ اگر معامله‌گر و فردی دارای منصب سیاسی در رؤیای خویش دید که آسیاب آبی در اختیار دارد، نشانگر این است که کسب و کارش رونق می‌گیرد و پیشرفت در آن حاصل می‌گردد.

  ✍️ اگر کشاورزی در خواب آسیابی آبی را مشاهده کرد معنایش این است که روزی‌اش چند برابر شده و از فروش محصولات زمینش پول هنگفتی را به‌دست خواهد آورد.

  ✍️ اگر فردی که دل‌بستگی عاطفی دارد در خواب آسیاب آبی را دید تفسیرش این است که ازدواج و وصلتی بین او و معشوقش شکل می‌گیرد که‌ سرانجامش خوشبختی و نیک بختی خواهد بود.

  ✍️ اگر فرد متأهلی در رؤیای خویش مشاهده کرد که دارای آسیابی بادی می‌باشد نشان‌دهنده‌ی این است که صاحب خواب زندگی زناشویی خوبی را در پیش خواهد داشت.

  ✍️ اگر شخصی که دارای مکنت و ثروت فراوان است در خواب ببیند که در آسیاب آبی، آب می‌ریزد تعبیر حاکی از این است که اموالش چند برابر شده و هر روز بر مقدار آن افزوده می‌گردد.

  از نظر کارل گوستاو یونگ

  ✍️ اگر در خواب دیدید که درون آسیاب آبی بودید، تعبیر نشانگر این است شما برای به ثمر رساندن اهداف خود به ابزار‌هایی نیازمندید که واجب است در اختیارتان قرار گیرد تا با قدرت و امکانات بیشتر در این را تلاش کرده و از نتایج زحماتتان برخوردار شوید.

  ✍️ اگر در خواب آسیابی بادی را مشاهده نمودید که مالک آن خودتان بودید معنایش این است که شما فردی تیز‌بین و با درایت هستید که در عین منطقی عمل کردن و اصولی تفکر نمودن، احساسات و عواطف خویش را نیز به‌کار گرفته تا قضاوت درستی نسبت به اتفاقات اطرافتان داشته باشید.

  ✍️ اگر در خواب و رؤیای خویش آسیابی را مشاهده نمودید که هم با باد و هم با آب کار می‌کند، تعبیرش این است که وارد تجارتی پر سود و پر منفعت خواهید شد.

  از نظر خالد بن علی العنبری

  به‌طور کلی دیدن آسیاب در خواب نشانه‌ی بهتر شدن اوضاع صاحب خواب چه از لحاظ مادی و معیشتی چه از لحاظ معنوی و از لحاظ سلامت جسمی و روحی  می‌باشد. به این معنا که اگر فقیر بود غنی می‌گردد، اگر بیمار بود شفا می‌یابد و اگر از دین دور گشته بود، بار دیگر به آن باز می‌گردد.

  ✍️ اگر دختر و پسر جوان و مجردی آسیابی را در خواب مشاهده کرد بیانگر این است که صاحب خواب به‌زودی و به لطف خدا شریک زندکی‌اش را پیدا کرده و در‌نهایت با یکدیگر ازدواجی متعهدانه همراه با شادی و خوشبختی را در پیش خواهند داشت.

  تعبیر خواب آسیاب بر‌ اساس موضوع آن 📋

  آسیاب بادی

  ✍️ اگر در خواب آسیاب بادی بسیار بزرگ و عظیمی را مشاهده نمودید، تعبیر بیانگر این است که اتفاقات خوشحال‌کننده‌ای برایتان رخ می‌دهد که نتیجه‌ی آن ورود برکت و ثروت به زندگی شما خواهد بود.

  ✍️ اگر در خواب آسیاب بادی‌ای را دیدید که متوقف شده بود و بی‌حرکت مانده بود نشانگر این است که شخصی از نزدیکان شما که ثروتمند و متموّل می‌باشد فته خواهد کرد و از قِبَل او ارث عظیمی به شما خواهد رسید.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آسیابی بادی را به‌کار می‌اندازید نشان‌دهنده‌ی این است که به‌زودی خبر‌های ناراحت‌کننده‌ای به شما می‌رسد که بر اندوهتان می‌افزاید و به‌صورت موقّت شرایط را برایتان سخت خواهد کرد.

  ✍️ اگر زن و یا مرد متأهلی در خواب آسیاب بادی‌ای را مشاهده کرد تفسیرش این است که همسرش نسبت به او میل سابق را نداشته و متعهدانه عمل نمی‌کند. همچنین رابطه‌اشان رو به سردی گرویده و ممکن است به دلخوری، بحث و جدایی ختم شود.

  همچنین بخوانید:  ⚖️ تعبیر خواب آزادی و آزاد شدن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✍️ اگر زن و یا مرد مجرد و جوانی در رؤیای خویش ببیند که مالک آسیاب بادی می‌باشد، معنایش این است که در آینده‌ای نزدیک با فردی مناسب آشنا شده و ازدواجشان صورت می‌پذیرد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که پروانه‌ی آسیاب، سنگ آسیاب را می‌چرخاند حاکی از این است که باید بیش از پیش آینده‌نگر باشید و با پیش‌بینی اتفاقات ممکن مسیر پیش رو را برای خود هموار‌تر سازید و آمادگی مواجهه با مشکلات و موانع را داشته باشید.

  ✍️ اگر در خواب آسیاب بادی‌ای را مشاهده کردید که مسیر پروانه‌اش منحرف کردید و تغییر جهت داد بیانگر این است که در وضعیت کنونی باید بیشتر حواستان به آدم‌های اطرافتان باشد. این‌که به چه کسی اعتماد نی‌کنید و راز دلتان را با چه کسی در میان می‌گذارید یک عامل تعیین کننده در پیروزی و موفقیت و یا شکسته و ناکامی شما خواهد بود.

  ✍️ اگر فردی که عاشق گشته در خواب آسیاب بادی را دید نشانگر این است که به معشوق مورد نظرش می‌رسد و در کنار یکدیگر زندگی‌ای سراسر عشق را آغاز می‌نمایند.

  آسیاب کردن قهوه

  ✍️ اگر در خواب دیدید که مشغول آسیاب کردن قهوه هستید، تعبیر نشان‌دهنده‌ی این است که مشکلات خانوادگی پیدا می‌کنید و افراد نزدیکتان در موضوعی خاص با شما مخالفت می‌ورزند و این مسئله موجب درگیری و کدورت در میان اعضای خانواده خواهد شد.

  آسیاب کردن فلفل

  ✍️ اگر در رؤیای خویش خود را در‌حال آسیاب کردن فلفل دیدید حاکی از مریضی، ناخوشی جسمی و روحی‌ای است که ممکن است به سراغتان بیاید و شما را غمگین، افسرده و منزوی سازد.

  آسیاب کردن سنگ‌های رنگی

  ✍️ اگر در خواب دیدید که سنگ‌های رنگی را یکی پس از دیگری آسیاب می‌کنید، تعبیر این است که از انجام کاری نا‌امید و دلسرد می‌شوید و انگیزه و اراده‌ی خویش را به‌خاطر سختی و دشواری راه، از دست داده و آن را نیمه کاره رها خواهید کرد.

  آسیاب آبی

  ✍️ اگر در خواب آسیاب بادی‌ای را مشاهده کردید، تعبیر این است که شما هدف خود را به دست گرفتن و تکمیل پروژه‌ای مهم قرار دادید و در این راه از آموختن هر‌چه بیشتر برای ارتقا سطح آگاهی خود دریغ نمی‌کنید.

  آسیابان

  ✍️ اگر در خواب آسیابان زحمت‌کشی را دیدید که در‌حال به‌کار انداختن آسیاب خویش است، نشانگر این است که شما فردی هستید که می‌توان از هر لحاظ به شما تکیه کرد. همچنین بخش اعظمی از معیشت خانواده از سرمایه و نیروی کاری شما تأمین می‌شود. به‌علاوه می‌کوشید تا نیازمندی‌های نزدیکانتان را برآورده سازید و دغدغه و غم را از وجودشان بزدایید.

  چرخاندن آسیاب به وسیله‌ی حیوان چهار پا

  ✍️ اگر در خواب دیدید که آسیاب به‌وسیله‌ی خر یا شتر و در‌ حال آسیاب کردن آرد و غله می‌باشد، تعبیر این است که سعادت و خوشبختی نصیبتان می‌شود و عاقبت به‌خیر خواهید شد.

  بردن گندم به آسیاب

  ✍️ اگر در خواب دیدید که گندم‌ها را به آسیاب می‌برید، تعبیر این است که از جایی که فکرش را نمی‌کنید روزی و برکت در زندگی‌اتات جاری می‌گردد و نیاز‌های مبرم و اساسی شما برطرف خواهد گشت.

  بیرون آوردن گندم از آسیاب

  ✍️ اگر در خواب مشاهده نمودید که گندم‌ها را از آسیاب خارج می‌کنید، تعبیر این است که شما جز خودتان کسی را ندارید که از لحاظ احساسی و مادی حمایتتان کند و پشتیبانی و حامی شما باشد پس تنها راه ممکن قوی ساختن خودتان برای رویارویی با مشکلات و دشواری‌ها می‌باشد.

  گیر افتادن در چرخ آسیاب

  ✍️ اگر در خواب دیدید که درون چرخ آسیاب گیر افتادید نشانگر این می‌باشد که شما لازم دارید تا تغییرات اساسی در زندگی خود ایجاد کنید. این یک‌نواختی در کار و روزمره‌ی شما سبب خستگی و کلافگی‌اتان گردیده و اشتیاق شما را برای زیستن و بهره بردن از زمان باقی مانده کم می‌کند. همچنین بهترین راه برای ایجاد تغییر و تحوّل در زندگی این است که از توانایی‌های خود بهره جویید و در جهت کسب مهارت‌های جدید و علوم نوین بکوشید.

  آسیاب خراب

  ✍️ اگر در خواب آسیاب دارای نقص و ایرادی را دیدید، تعبیر این می‌باشد که مشکلات کاری ذهن شما را درگیر خود ساخته و نگران کرده است. راه حل این مسئله مشورت و گفت‌و‌گو با افرادی حاذق و با تجربه می‌باشد که با پیشنهاد راه‌کار‌های مفید شما را از دغدغه‌ی فکردی رها کرده و سبب ارتقا شغلی‌اتان گردند.

  آسیاب قدیمی با ظاهری مدرن

  ✍️ اگر در خواب آسیابی با ساختمان قدیمی‌ای را دیدید که بعضی از اجزای آن جدید و مدرن بود، تعبیر این است که شما احتیاج دارید در ارتباط با افکار قدیمی و باور‌های پوسیده‌ی خود صرف‌نظر کرده و با منطق و نگاهی عمیق به جهان، تفکرات ناکارآمدتان را کنار گذشته و ذهنیت درست را جایگزین آن سازید. این امر سبب می‌شود تا از دنیای مدرن و امروزی جا نمانید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک