🗣️ تعبیر خواب اعتراف و اقرار کردن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

الف بدون دیدگاه
 • تعبیر خواب اعتراف کردن 🗣️

  تعبیر خواب اعتراف کردن جزو مواردی است که تعابیر متفاوتی برای شرایط متفاوت دارد. اعتراف کردن عملی است که در آن، فرد حقیقتِ امری را بازگو کرده بر آن صحّه می‌گذارد. اقرار کردن ابعاد متعدّدی را شامل می‌شود و بسته به آن‌که صاحب رؤیا در خواب، چه موضوعی را اذعان داشته و به کدام کرده‌ی خویش اعتراف می‌نماید، تعابیر و تفاسیر متفاوتی را در بر می‌گیرد. اعتراف به گناهان از قدیم تا به امروز به شیوه‌های مختلف، من جمله اعمالی است که روح انسان را سبک کرده و او را از عذاب وجدان می‌رهاند. همچنین اعتراف به قتل، عشق، جرم و غیره، موضوعات دیگری هستند که در خصوص این خواب مطرح می‌گردد. برای دانستن جزئیات بیشتر، در ادامه با تاروت رنگی همراه باشید.

  تعبیر خواب اعتراف

  تعبیر خواب اعتراف کردن بر‌ اساس نظر معبر 👴

  از نظر امام جعفر صادق (ع)

  اعتراف نمودن و اقرار کردن به عشق و محبّت نسبت به کسی یا چیزی در خواب، از نظر این امام بزرگوار، دارای چند تعبیر متفاوت و مجزا می‌باشد.

  ✍️ تعبیر اوّل:

  بیانگر این است که به‌زودی در زندگی ارتقا جایگاه و منزلت پیدا می‌کنید. این پیشرفت چشمگیر چه در مسیر شغلی باشد و چه از نظر اجتماعی و فردی، بسیار مبارک بوده و مایه‌ی فخر و مباهات شما خواهد شد.

  ✍️ تعبیر دوّم:

  نشانگر ورود برکت و ثروت در زندگی می‌باشد. به لطف خدا در‌های نعمت و برکت بر روی شما باز گردیده و موقعیّت‌های پول‌ساز و ثروت‌ساز مقابلتان قرار خواهد گرفت. بنابراین با بهره‌گیری از این راه‌های حلال و با تلاش افزاینده‌ی خود، وضعیت و شرایط فعلی را متحوّل کرده و تقدیرتان را طور دیگری رقم بزنید.

  ✍️ تعبیر سوّم:

  نشان‌دهنده‌ی این است که همه چیز در زندگی شما دست به دست هم خواهد داد تا نتایج مطلوب و دلخواهتان به‌راحتی حاصل گردیده و به اهداف و مقاصد خویش دست‌یابید. رسیدن به آمال و آرزو‌ها احساس شعف و بهجت را در شما ایجاد کرده و رضایت‌مندی‌اتان را از زندگی بیشتر خواهد کرد.

  ✍️ تعبیر چهارم:

  حاکی از این است که اگر بیمار هستید و برای مدّتی احساس ضعف و خستگی نموده و قوای جسمی خویش را از دست داده‌اید، در آینده‌ای نه چندان دور بهبود یافته و سلامتی بار دیگر به شما باز خواهد گشت.

  از نظر لیلا برایت

  ✍️ اگر در خواب دیدید که در خصوص عملی که در گذشته انجام دادید و یا اقدامات پیشین خود، اعتراف کردید، تعبیر بیانگر این است که بدون دلیل موجّه و یا مدرکی مشخص و موثّق، مورد سوء ظن افرادی قرار می‌گیرید که به شما تهمت ناروا زده و قصد از بین بردن شأن و آبروی شما را خواهند داشت.

  ✍️ اگر در خواب مشاهده کردید که شخصی را مجبور به  اعتراف کرده و از او می‌خواهید تا به عمل خود اقرار کند، نشانگر این است که شما در یک کار جمعی و خداپسندانه شرکت کرده و به عدّه‌ای خیر و خوبی می‌رسانید تا آن‌ها را خوشحال نموده و بخشی از مشکلاتشان را حل و فصل نمایید.

  از نظر آنلی بیتون

  ✍️ اگر زنی در رؤیای خویش دید که فردی به او علاقه‌مند گردیده و با شجاعت و صادقانه به عشق و محبتّش نسبت به صاحب خواب اعتراف می‌‌کند، نشان‌دهنده‌ی این است که این زن  در زندگی احساس خلأ و کمبود کرده و در انتظار آمدن معشوق خیالی‌اش عمر خود را سپری می‌کند. اما هنوز خواستگاری مقبول و کسی که همسو با معیار‌های مدّ نظرش باشد را نیافته، به همین خاطر اکنون در این مسیر مأیوس گشته و برای احساس نکردن جای خالی معشوق، خود را سرگرم لذّت‌های موقّتی و لحظه‌ای می‌کند تا اندکی آرام بگیرد.

  ✍️ اگر مردی در خواب دید که با زنی آشنا گردیده و بعد از مدّتی علاقه و عشقش به او را اقرار کرده و با ابراز احساسات به او قصد جلب اعتمادِ او را دارد، تعبیر نمایانگر این است که صاحب خواب هنوز برای ورود به رابطه‌ی جدّی و عاطفی آمادگی لازم و تعهّد کافی را ندارد. در نتیجه بهتر است دست نگه داشته و اجازه‌ی رشد و تکامل در این مسیر را به خود بدهد. زیرا عجله نمودن و تصمیم‌گیری زود به‌هنگام، نتایج خوشایندی را برای دو طرف رقم نزده و پشیمانی و ندامت در پی خواهد داشت.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که یکی از اقوام و خویشاوندان نزدیکتان، درباره‌ی دوست داشتن و علاقه‌اش نسبت به شما از خود واکنشی مثبت نشان داده و به شدّت عشق خود اعتراف می‌کند، تعبیر این است که در آینده‌ای نزدیک اتفاقی ناگوار روح شما را آزرده و فکرتان را مشغول خود خواهد ساخت. این پیش‌آمد با وجود سختی‌ها و دشواری‌هایی که برایتان می‌آفریند، درس‌های ارزشمند و عبرت آمیزی با خود به همراه داشته که سبب رشد و شکوفایی شما خواهد شد. بنابراین ناامیدی را از خود رانده و با قدرت در جنگ با مشکلات، پیروز میدان شوید.

  ✍️ اگر در رؤیای خود مشاهده کردید که عاشق و دلباخته‌ی یکی از اقوامتان گشته و محبتش را در دل احساس می‌کنید، حاکی از این است که میان اعضای فامیل و خویشاوندان، موضوعی سبب آشفتگی و بر هم زدن آرامشتان می‌شود. این اتفاق با ایجاد درگیری و جدال، روابط دوستانه‌ی اقوام را به کدورت و دشمنی بدل ساخته و شکافی عمیق بین شما و عزیزانتان به‌وجود می‌آورد. به طوری‌که عده‌ای با دامن زدن به این اختلافات از آب گل آلود ماهی گرفته و از ناراحتی شما شاد می‌گردند.

  همچنین بخوانید:  ⚖️ تعبیر خواب آزادی و آزاد شدن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر کارل گوستاو یونگ

  ✍️ اگر در خواب دیدید که اطرافیان و دوستان، در حضورتان اعتراف نمودند که شما هیچ‌وقت دوست داشتنی و جذاب نبوده و مورد علاقه‌ی آن‌ها نیستید، تعبیر این است که شما فردی با ویژگی‌ها متفاوت و خاص هستید، اما قدر توانایی‌های خود را ندانسته و با بی‌ارزش جلوه دادن استعداد‌ها و خصوصیّات منحصر به‌فرد خویش، دیگران را نیز نسبت به خود بی‌علاقه ساخته و دور می‌نمایید. کمبود اعتماد بنفس و دست کم گرفتن شخصیّت و هویّتتان موجب خواهد شد تا به آن‌چه استحقاقش را دارید دست پیدا نکرده و پیشرفتی در امورتان حاصل نگردد.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش اعتراف نمودید که انسانی تنها و منزوی هستید که دیگران از شما چشم پوشی کرده و یا احساس محبتی از سویشان دریافت نمی‌کنید، بیان‌کننده‌ی این است که شما بیش از آن‌چه دیگران لیاقتش را دارند به آن‌ها توجه می‌کنید و حاضر هستید از آرامش خویش برای جلب رضایت دیگران بگذرید تا انسانی دوست داشتنی به‌نظر بیایید. اما هر چه در این مسیر زیاده‌روی می‌کنید باز هم مورد بی‌مهری اطرافیان واقع شده و احساس طرد شدگی بیشتری را تجربه خواهید کرد. پس راه‌حل این مشکل قدر و قیمت نهادن بر خود و پی بردن به ارزش حقیقی‌اتان می‌باشد. که شما را از احساس گناه دور نموده و احساس عزّت نفس را در شما بالا می‌برد.

  از نظر کتاب سرزمین رویاها

  ✍️ اگر در خواب دیدید که یک زن با شخصیّتی والا، عشق و علاقه‌اش را به شما ابراز کرده و اعتراف می‌نماید، در عالم بیداری تعبیر بیانگر این است که شما به‌خاطر کار‌های نادرست خویش در گذشته، خود را گناه‌کار و خطا‌کار می‌دانید. احساس کوچکی و بی‌ارزشی سبب شده تا برای شروع هیچ‌ یک از کار‌های مهم، پا پیش نگذاشته و خود را فردی نالایق و مستحق عذاب و مجازات بدانید. اما شرمندگی و شرمساری از گذشته باید به‌جای مأیوس کردنتان شما را به‌ سمت جبران اشتباهات خود هدایت نماید.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش ببینید که فردی دارای مقام سیاسی، تاجر و یا بازرگانی نامدار، اقرار به دوست داشتن شما نموده و علاقه‌اش را به زبان می‌آورد، نشانگر این است که تمام پیش‌بینی‌هایتان در امور کاری درست از آب درآمده و معجزاتی در زندگی شما باعث برطرف نمودن شک، تردید و دودلی‌هایتان خواهد گردید. به‌علاوه تصمیمات خردمندانه و نگاه تیزبینانه‌ی شما به مسائل، چشم اندازی سراسر موفقیّت را برای شما رقم خواهد زد.

  ✍️ اگر در خواب مشاهده کردید، فردی که از نظر شما بسیار ارزشمند و مهم است، با رفتار‌های خود ابراز احساسات نموده و در ملأ عام عشق و علاقه‌اش را نسبت به شما اعتراف می‌نماید، نشان‌دهنده‌ی این است که به‌خاطر حضور این شخص در زندگی‌اتان، نزد مردم ارج و قرب یافته و نام نیکتان زبان‌زد خاص و عام می‌شود. به‌علاوه از مجاورت با او، موقعیّت‌هایی عالی و سود و منفعتی بسیار عایدتان گشته که شما را خوشحال و شادمان خواهد ساخت.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که دوستانتان به گرمی در جمع از شما استقبال کرده و لطف و محبتشان نسبت به شما را اقرار می‌دارند، معنایش این است که از سمت اشخاص نزدیک، ضربه‌ای مهلک خورده و از اعتمادتان سوء استفاده می‌گردد. همین امر سبب می‌شود تا شما اعتماد خود را نسبت به دیگران از دست داده و دچار اندوه و افسردگی شوید.

  از نظر ابراهیم کرمانی

  ✍️ اگر در رؤیای خود مشاهده کردید که زن متأهلی نزدتان آمده و با شور و شوق بسیار تمایل خودش را نسبت به شما اقرار داشته، تعبیر این است که ثروت و مال بسیاری را به ارث می‌برید یا از سوی فردی خاص، مال و منال انبوهی به شما داده می‌شود. این دارایی‌های هنگفت و تحوّلات مالی، تأثیرات مثبتی بر روی شخصیّت شما گذاشته و شرافت و نزاکت را بیش از پیش درونتان تقویت خواهد کرد.

  از نظر محمد ابن سیرین

  ✍️ اگر در خواب دیدید که در حضور زن مورد علاقه‌اتان به عشق خود اعتراف نموده و از او درخواست ازدواج می‌نمایید، تعبیر نمایانگر این است که به بلا و مصیبتی عظیم گرفتار می‌شوید که احتمالا مرگ خود و یا عزیزانتان را موجب خواهد شد.

  ✍️ اگر زنی جوان و مجرد در رؤیای خود مشاهده کرد که مرده‌ای دوست داشتنش نسبت به او را بازگو کرده و آن را اعتراف نموده، بیان کننده‌ی این است که بخش زیادی از مال، سرمایه، پس‌انداز و اندوخته‌ی خود را صرف جبران ضرر و زیان موجود در کسب و کارش کرده و یا برای درمان بیماری‌ای صعب العلاج مجبور به پرداخت مقدار زیادی پول خواهد شد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که به فردی که از دنیا رفته و فته شده از روی ناچار عشقتان را اعتراف می‌کنید، نشانگر این است که با شخصی ملاقات می‌کنید که پیشنهاد مالی و شغلی خوبی به شما داده و از این راه ثروت بی‌شماری را عایدتان خواهد کرد.

  تعبیر خواب اعتراف کردن بر‌ اساس موضوع آن 📋

  اعتراف به گناه

  ✍️ اگر در خواب دیدید که با زاری و ندامت در برابر جمعی آشنا، به گناه خویش اقرار کرده و ابراز پشیمانی می‌نمایید، تعبیر بیانگر این است که شما فری عجول و نتیجه‌گرا هستید که برای رسیدن به مقصد ممکن است از خیلی مسائل چشم پوشی نموده و کیفیت را فدای کمیّت کنید. اما باید با احتیاط بیشتری گام برداشته و با صبر و حوصله برای کار مدّنظرتان اقدام فرمایید زیرا در بعضی مواقع امکان جبران وجود نداشته و جای هیچ برگشتی نخواهد بود.

  ✍️ اگر در خواب و رؤیای خویش، مشاهده کردید که در محضر خداوند به معصیّت‌هایتان اعتراف کرده و در قالب درد و دل گناهان خود را بازگو نمودید، نشان‌دهنده‌ی این است که شما مخفیانه در حال انجام کاری مهم و جدی هستید که به انتها رساندن و ثمره دادنش برایتان پر اهمیّت و تعیین کننده می‌باشد. بهتر است تا وقتی ایده‌هایتان را اجرایی نساختید بقیه را از آن‌ها مطلع نکنید به‌علاوه مشورت کردن در این مسیر لازم و غیر قابل اجتناب است پس مطمئن باشید که با یافتن انسان‌هایی با تجربه، کارکشته و کاردان موفقیّت خود را به طور حتمی تضمین خواهید کرد.

  همچنین بخوانید:  🍑 تعبیر خواب انجیر از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✍️ اگر در خواب دیدید که زنی متأهل و دارای شوهر در مقابل همسرش یکی از بزرگترین گناه خویش را فاش و اعتراف کرد، نمایانگر این است که این زن در غیاب شوهر و دور از چشم او در حال پیش بردن نقشه‌ها و برنامه‌های شخصی خود می‌باشد که اگر همسرش از آن آگاه شود مانع او شده و برنامه‌های زن را متوقف خواهد ساخت. با این‌حال مخفی نمودن و یا دروغ گفتن، سرانجام نیکویی نداشته و باعث ایجاد اختلافاتی شدید و مشکلاتی لاینحل بین دو طرف خواهد شد.

  ✍️ اگر دختری جوان و مجرد در رؤیای خویش مشاهده کرد که مشغول اقرار به گناهان و خطاهای خود در برابر خانواده‌ی خویش است، حاکی از این است که او به‌زودی بین دو راهی‌ای قرار می‌گیرد که انتخاب و تصمیم‌گیری برایش بسیار سخت و دشوار است و ممکن است مجبور شود تا برای انتخاب و گزیده‌ی دلخواهش، جلوی خانواده‌اش ایستاده و با وجود مخالفت شدید آن‌ها مصرّانه برای راضی نمودنشان تلاش کند.

  اعتراف به قتل

  ✍️ اگر در خواب دیدید که  به قتل و یا کشتن شخصی آشنا در دادگاه اقرار می‌کنید، تعبیر بیانگر این است که شما در عالم بیداری در حق مقتول در گذشته ظلم و جفا روا داشته‌ و در حال حاضر او از شما گله‌مند و شاکی‌است. اگر در جهت حلالیت طلبیدن از او اقدام نکنید ممکن است دست به انتقام زده و به ضرر شما اعمالی را مرتکب شود.

  ✍️ اگر زن متأهلی در رؤیای خویش دید، در حضور جمع اعتراف به قتل شخصی آشنا می‌کند، نشان‌دهنده‌ی این است که از در واقعیّت برای پیشبرد اهداف و دست‌یابی به آرزوهای خویش، از مقاول استفاده‌ی ابزاری نموده و از او پله‌ی ترقی‌ای برای پیشرفت خود خواهد ساخت. این مسئله شاید در ابتدا به سود صاحب خواب باشد اما ماه تا ابد پشت ابر پنهان نمی‌ماند و شخص مقابل در نهایت او را به خوبی خواهد شناخت.

  ✍️ اگر زن مطلقه و یا بیوه‌‌ای در خواب ببیند که زن مطلقه یا بیوه‌ی دیگری را کشته و او را به قتل رسانیده، و به جرم خود اعتراف می‌کند، نشانگر این است که صاحب خواب در بیداری با مقتول ستیزی دیرینه داشته و در زمینه‌های مختلف به او حسادت می‌ورزد. همچنین حاکی از رفتاری ناعادلانه و ستمگرانه‌ی بیننده‌ی رؤیا با زن مطلقه می‌باشد که زندگی را به کامش تلخ کرده و او را بسیار آزار می‌دهد.

  ✍️ اگر دختر جوان و مجردی در رؤیای خویش ببیند که معشوق خود را کشته و به این قتل در محضر همگان اعتراف می‌کند، معنایش این است که این دختر تهمت‌های ناروایی به شریک عاطفی‌اش زده و سبب دلخوری او خواهد گردید. به‌علاوه‌ی نشان‌دهنده‌ی آسیب روحی‌ای است که صاحب خواب با نسبت دادن صفات دور از واقعیّت و ناپسند به مقتول، در او ایجاد خواهد نمود.

  اعتراف به تحسین دیگران

  ✍️ اگر یک پسر مجرد در خواب ببیند که در حال تحسین کردن و اعتراف به زیبایی‌های دختری جوان می‌باشد ولی از طرف او توجهی دریافت نکرده و مورد پسند او قرار نمی‌گیرد، تعبیر نمایانگر این است که این پسر برای برطرف نمودن خلأ‌های روحی و درونی حاصل از اتفاقات تلخ پیشین خود، چشم به محبّت و عطوفت دیگران دوخته و برای فرار از رویارویی با مشکلات خویش، درگیر روابط عاطفی گردیده و قربانی احساسات مفرط خود خواهد شد.

  ✍️ اگر پسر جوانی در رؤیای خود دید که بعد از اعتراف به دوست داشتن و علاقه‌ی دختری مجرد و همچنین تحسین و ستودن خصوصیّات منحصر به‌فردش، با استقبال او رو‌به‌رو شده و حرف‌هایش مورد پسند و پذیرش دختر جوان قرار گرفته است، نشان‌دهنده‌ی این است که صاحب خواب، فردی پرتلاش و هدفمند است که برای محقق نمودن زندگی و شرایط دلخواهش، از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و راه‌های متعددی را می‌آزماید. این پسر در مدّت زمان تقریباً کوتاهی قلّه‌های موفقیّت را به سلامت خواهد پیمود.

  ✍️ اگر دختری در خواب اقرار کرد که شخصی او را تحسین نموده و مورد تمجید واقع گردیده، معنایش این است که فردی به دختر علاقه‌مند شده و آینده‌ی احساسی‌اش را با او تجسّم می‌کند اما هنوز شجاعت اعتراف به عواطفش را پیدا نکرده و تا به‌دست آوردن فرصتی مناسب سکوت را ترجیح خواهد داد.

  اعتراف به عشق و علاقه نسبت به شخصی خاص

  ✍️ اگر یک جوان مجرد در خواب ببیند که به عشق و علاقه‌ی وافرش نسبت به زن و یا دختری اعتراف و اقرار می‌نماید، تعبیر نشانگر این است که در آینده‌ای نزدیک اقدام به ازدواج نموده و با شخصی مناسب و متعهد آشنا می‌گردد. در نهایت معاشرت‌های مستمر با طرف مقابل، به پیوند و وصلتی مبارک منتهی خواهد گردید.

  ✍️ اگر مرد جوانی در خواب دید که به دختری عشق ورزیده، علاقه‌اش به او را ابراز کرده، و به تصمیمش برای ازدواج با او، اقرار و اعتراف می‌کند، در حالی‌که دختر جوان از درخواست او تفره رفته و دست رد به سینه‌اش می‌زند، حاکی از این است که صاحب خواب فردیست که اکثر کار‌هایش را با انگیزه آغاز نموده ولی آن‌ها را بعد از مدّتی نیمه کاره رها می‌کند و همین سبب می‌شود تا از دیگران عقب مانده و پیشرفتی در مسیر کسب و کارش رقم نخورد.

  ✍️ اگر دختر مجردی در خواب ببیند که دوست داشتن خود را به مرد دلخواهش ابراز و اعتراف می‌کند و آن مرد نیز بر این موضوع صحّه گذاشته و متقابلاً احساس خود به دختر را اقرار می‌نماید، بیانگر این است که در عالم بیداری هم، عشق و علاقه‌ای میان این دو برقرار است که یکدیگر از وجود آن آگاهی نداشته اما عمیقاً در قلب خویش، نسبت به‌ طرف مقابل علقه‌‌ی دیرینه‌ای را احساس می‌کنند. همچنین چشم اندازی سراسر خوشبختی و سعادت را برای این دختر و پسر جوان نشان می‌دهد که در کنار یک‌دیگر به کمال و آرامش خواهند رسید.

  همچنین بخوانید:  🥣 تعبیر خواب آش از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✍️ اگر در خواب دیدید که به معشوق قدیمی و سابق خود بار دگر ابراز احساسات نموده و به عشق و علاقه‌ی خویش نسبت به او اعتراف می‌کنید، نشان‌دهنده‌ی این است که شما فردی هستید که در خاطرات گذشته زندگی کرده و به علّت علاقه به شخصی خاص، قادر به پشت سر نهادن اتفاقات پیشین و قدم گذاشتن به زمان حال نیستید. اما به یاد داشته باشید که فکر کردن مداوم و اندیشیدن به گذشته سبب می‌شود تا در آینده نیز حسرت امروز را خورده و تمام عمر با پشیمانی زندگی کنید.

  اعتراف به ازدواج با زنی دیگر

  اقرار به داشتن زن و همسری دیگر در خواب، چه در حضور همسر اوّل باشد و چه در حضور افراد خانواده، خویشاوندان و یا اشخاص ناشناس، تفاوتی ندارد و دارای سه تعبیر مجزا می‌باشد.

  ✍️ تفسیر اوّل:

  بیانگر ارزش، احترام و علاقه‌ایست که مرد در رابطه برای همسر خویش قائل بوده و اشاره به میزان رضایت و خوشحالی زن از زندگی دارد. همچنین از جهتی نشان‌دهنده‌ی بهبود پیوند عاطفی و حل اختلافات و سوء تفاهم‌های موجود بین طرفین است که تعیین کننده‌ی سرنوشت یک زندگی مشترک و ارتباط زناشویی می‌باشد.

  ✍️ تفسیر دوّم:

  نشانگر بحران‌هاییست که مرد در حوزه‌ی روحی و شخصیتی قرار است با آن رو‌به‌رو گردد و این تغییرات جدید و تحوّلات احتمالی، او را در تصمیم‌گیری‌ها دچار شک و تردید کرده و کنترل همه چیز را از دستش خارج می‌کند. به‌علاوه در صورت گذر از این شرایط، استفاده و بهره‌گیری از آن در جهت رشد و تعالی شخصیّت و اندوختن تجربیّات مفید و تأثیر‌گذار این بحران برای صاحب خواب به فرصت و امتیازی شاخص تبدیل خواهد شد.

  ✍️ تفسیر سوّم:

  بیان‌کننده‌ی پیشرفت در امور کاری و ارتقاء رتبه و درجه برای مرد میباشد که با بالا رفتن جایگاه، کسب افتخارات و رسیدن به درجات عالی، وضعیت و شرایط مالی او نیز دگرگون گشته و مال و ثروت بسیاری نصیبش خواهد شد.

  اعتراف به خیانت علیه زن

  ✍️ اگر زن متأهلی در خواب دید که همسرش به او خیانت کرده و حالا آن را اقرار می‌کند، تعبیر بیانگر این است که حرف‌های ناگفته و مسائل مطرح نشده بین او و همسرش زیاد است که احتیاج به بررسی و حل و فصل دارد. در صورتی‌که گفت و گویی در این خصوص صورت نگرفته و اقدامی انجام نگردد، این مشکلات خاموش که سبب سردی و دوری دو طرف از یک‌دیگر گشته، و عشق و علاقه‌ی زن و مرد را تحت تأثیر خود قرار داده، بزرگ و بزرگ‌تر خواهد شد و هیچ راه برگشتی را باقی نخواهد گذاشت.

  ✍️ اگر زن باردار و آبستنی در رؤیای خویش، ببیند که همسرش به خیانت اعتراف می‌کند، نشانگر این است که کار‌های مرد سبب تحریک حس کنجکاوی زن گردیده و شک را در او تقویت می‌کند. همچنین نمایانگر دغدفه‌ی فکری، دلواپسی و نگرانی‌های زن در خصوص همسرش بوده و می‌پندارد که علاقه و عشق مرد، نسبت به او کم شده و شکافی بینشان ایجاد گردیده است.

  ✍️ اگر زن مطلقه‌ای در خواب مشاهده کرد که همسر سابقش، خیانت‌های گذشته‌ی خود را اقرار می‌کند، معنایش این است که بین این زن و مرد هنوز علقه ومحبّتی برقرار است، همچنان به یک‌دیگر می‌اندیشند و نسبت به‌هم ارادت دارند.

  ✍️ اگر مردی متاهل در رؤیای خویش دید که خیانت خود را در حضور همگان، به همسرش اعتراف می‌کند، حاکی از این است که این مرد به علّت خطا‌ها و اشتباهات پیشین خود نسبت به همسرش عذاب وجدان داشته و در تنگنا قرار دارد. احساس گناه در او به حدّی شدید گشته که به‌جای جبران آن‌ها و ابراز پشیمانی در پیشگاه همسر، دائما خود را سرزنش کرده و با سرکوفت زدن‌های مداوم قصد آرام کردن خود را دارد.

  اعتراف به خیانت علیه مرد

  ✍️ اگر یک زن متاهل در خواب مشاهده کند که با زاری و پشیمانی به خیانت خود علیه همسر اعتراف و اقرار می‌کند، تعبیر نشانگر این است که صاحب خواب دور از چشم شوهر و با سیاست‌های زنانه کار‌هایی را به انجام رسانده که برای خودش سود ده بوده اما تا حدی به همسرش آسیب رسانده است. در صورت عدم تجدید نظر در خصوص آشکار ساختن این اقدامات مخفیانه، اشتباهات به مرور و در طی زمان پدیدار گشته و بنیان زندگی مشترکشان را ویران خواهد ساخت.

  ✍️ اگر دختری تنها و مجرد در رؤیای خویش مشاهده کرد که خیانتش به شریک احساسی خود را اذعان داشته و به آن اعتراف می‌نماید، بیانگر این است که صاحب خواب در زندگی شخصی دچار یکنواختی و روزمرگی شده، احساس انزوا و تنهایی نموده و آرزوی تغییراتی اساسی و بنیادینی را در دل دارد. این تحول می‌تواند با ورود یک شخص به زندگی‌اش رقم بخورد که لحظات عاشقانه و هیجان‌آوری را برایش به‌وجود خواهد آورد.

  اعتراف به دزدی

  ✍️ اگر در خواب دیدید که به دزدی اعتراف می‌کنید، تعبیر بیانگر این است که افرادی سعی می‌کنند تا با تهمت‌ها و حرف‌های ناروا شما را از چشم مردم انداخته و موجبات آزار و اذیت شما را فراهم کنند.

  ✍️ اگر در رؤیای خود مشاهده کردید که سارقی را مجبور به اعتراف می‌کنید، نشانگر این است که در حد توان و استطاعت خود کار‌های خیر و نیکی را انجام داده و برای کمک به دیگران پیش قدم خواهید شد. نتایج خوبی و خیری که به دیگران می‌رسانید شما را از بلایا و آفات زندگی در امان نگه داشته و خوشحالی، سعادت و نیک‌بختی شما را تضمین خواهد کرد.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک