🍑 تعبیر خواب انجیر از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

الف بدون دیدگاه
 • تعبیر خواب انجیر 🍑

  به‌طور کلی دیدن انجیر در خواب از نظر اکثر معبران تعبیر مثبت و مبارکی داشته و نماد دارایی، ثروت، موفقیت، خرد و آگاهی می‌باشد. انجیر میوه‌ای مفید است که هم در علوم غربی و هم در طب اسلامی خواص درمانی‌اش اثبات گردیده و همگان را متعجب ساخته است. همچنین با توجه به این‌که نام انجیر در قرآن یاد شده، روشن است که می‌توان آن را جزو میوه‌های بهشتی دانست. در ادامه برای دانستن جزئیات تفسیر این خواب، با تاروت رنگی همراه باشید.

  تعبیر خواب انجیر

  تعبیر خواب انجیر بر‌ اساس نظر معبر 👴

  از دیدگاه ابراهیم کرمانی

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر سبز با مزه‌ای شیرین می‌خورید، تعبیر بیانگر این است که به‌زودی دچار بیماری و ضعف جسمانی می‌گردید و به مواظبت بیشتری احتیاج خواهید داشت.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر سیاه رنگی را می‌خورید، نشانگر این است که ناراحتی و اندوه بر زندگی شما سایه می‌اندازد و شادی‌اتان را به غصه مبدّل می‌سازد.

  ✍️ اگر در رویای خود مشاهده کردید، انجیری سبز را می‌خورید که رسیده است و طعمی شیرین و لذت‌بخش دارد، نشان‌دهنده‌ی این است که خطر و اتفاقات ناگوار از بیخ گوش شما می‌گذرد، لطف خداوند شامل حالتان می‌گردد و از بلایا در امان می‌مانید. به‌طوری‌که هیچ ضرر و زیانی متوجه شما نخواهد شد.

  از دیدگاه منوچهر مطیعی تهرانی

  ✍️ اگر در خواب خود انجیر دیدید، تعبیر میمون و مبارک است و نشانگر این است که ورودی پول به زندگی شما بیشتر شده و نعمت‌‌هایتان افزون می‌گردد. همچنین ثروت و مکنت شما کاملا حلال بوده و از راه درست به‌دست خواهد آمد.

  ✍️ اگر در خواب برگ انجیر را مشاهده نمودید، تفسیرش این است که شما فردی هستید که به‌دنبال افزایش آگاهی و دانش روزافزون خود می‌باشید و برای بالا‌تر رفتن سطح خرد خویش، سرمایه گذاری کرده و از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌‌کنید.

  ✍️ اگر در خواب انجیر سبز رنگ و شیرینی را مشاهده کردید، نشان‌دهنده‌ی این است که در مسیری پا می‌گذارید که خطر آفرین نبوده و جای هیچ نگرانی‌ای برایتان باقی نمی‌گذارد. بلکه سود و منفعت زیادی را هم، با خود به همراه خواهد داشت.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیری سیاه رنگ را می‌خورید، نمایانگر این است که رخ‌داد‌ها و پیش آمد‌های غیر طبیعی‌ای اتفاق می‌افتد که موجب سردرگمی‌اتان شده و به‌صورت مقطعی باعث افسردگی در شما می‌شود.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش برگ و یا برگ‌های انجیری را مشاهده نمودید نشانگر این است که شما فردی ثابت قدم و با ایمان هستید که با تدبیر و اراده‌ی خویش، تصمیمات خود را عملی کرده و به ثمر می‌رسانید.

  از دیدگاه محمد ابن سیرین

  دیدن این میوه در خواب چه رسیده باشد و چه کال، فرقی ندارد و تعبیر خوش نخواهد بود. پس لازم است برای دفع شر و اتفاقات منفی صدقه داده و از خداوند یاری طلبید.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر می‌خورید و یا انجیری را از روی شاخه‌ای می‌چینید، نشان‌دهنده‌ی این است که دست به عملی می‌زنید که نتیجه‌ای جز پشیمانی برایتان ندارد و از نتایج اعمال خود به‌قدری ناراحت می‌شوید که در دل آرزو می‌کنید کاش به عقب برگردید و اشتباهتان را جبران کنید.

  ✍️‌‌ اگر در خواب انجیری زرد و له شده را مشاهده کردید، نشانگر این است که امکان دارد بیمار شوید، انرژی خود را از دست داده و برای مدّتی ضعف روحی و جسمی را متحمّل گردید.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر هدیه گرفته و یا به شخصی انجیر هدیه دادید بیانگر این است که شخصی آشنا، از لحاظ احساسی شما را تحت تأثیر قرار داده و ناراحت خواهد کرد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید انجیر تازه پخته شده‌ای را می‌خورید، معنایش این است که اتفاقات خوشحال‌کننده‌ای برایتان پیش خواهد آمد، خوشبختی و سعادت شامل حالتان می‌شود و اگر بیماری یا مریضی‌ای بر شما غالب شده، رفع گشته و دوباره سلامتی خود را به‌دست خواهید آورد.

  از دیدگاه لیلا برایت

  تعبیر دیدن انجیر در خواب برای بیننده‌ی رؤیا، نماد روابطی صمیمی و پایدار با اطرافیان و نزدیکان می‌باشد.

  ✍️ اگر در خواب برگ انجیری را مشاهده نمودید، نمایانگر این است که شما فردی کوشا، مصمّم و تلاش‌گر هستید که در راه دستیابی به مقاصد خویش ثابت قدم بوده و از تمام نیروی خویش در جهت به‌دست آوردن آمال خود بهره می‌جویید.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر از درخت می‌چینید، نشان‌دهنده‌ی این است که شما فردی بلند پرواز هستید و پیشرفت و موفقیت در زندگی برایتان در اولویت همه چیز قرار دارد. تلاش شما قابل تحسین بوده و سبب نتایج پر بار و پیروزی‌های بی‌شماری در زمینه‌های مختلف زندگی‌اتان خواهد شد.

  همچنین بخوانید:  🏊 تعبیر خواب استخر از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از دیدگاه جی. اچ. میلر

  ✍️ اگر دختری جوان و مجرد در خواب خویش انجیر مشاهده کرد، تعبیر نشانگر این است که در آینده‌ای نه چندان دور با فردی مناسب، لایق و شایسته ازدواج کرده و زندگی مشترکشان را آغاز خواهند کرد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر زرد رنگ و نرسیده‌ای را میل می‌کنید تفسیرش این است که امکان دارد دچار مریضی‌ و بیماری شوید.

  از دیدگاه کتاب سرزمین رویاها

  ✍️ اگر در فصل انجیر در خواب دیدید که انجیر می‌خورید، تعبیر نشانگر این است که در زندگی لذت فراوانی را تجربه می‌کنید و ازعمر خویش بهره‌ی کافی را خواهید برد.

  ✍️ اگر در فصلی غیر از فصل انجیر، در خواب دیدید که انجیر می‌چینید معنایش این است که از شخصی که انتظارش را ندارید دلخور گشته و رفتارش موجبات ناراحتی و غصه‌‌ی شما فراهم می‌کند.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش مشاهده نمودید که انگور می‌خورید بیانگر این است که در جایی نادرست سرمایه‌گذاری کرده و یا شراکتی را پیش می‌گیرید که در این راه، ثروت خود را از دست داده و فقیر خواهید شد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیری خشک را میل می‌کنید معنایش این است که پول خود را صرف جبران خطا‌ها و اشتباهات گذشته‌ی خود خواهید کرد.

  از دیدگاه خالد بن علی العنبری

  ✍️ اگر در خواب انجیر دیدید، تعبیر بیانگر این است که از جایی که فکرش را نمی‌کنید پول هنگفتی را دریافت کرده و در زندگی خود تحوّلی عظیم ایجاد می‌کنید.

  از دیدگاه کارل گوستاو یونگ

  ✍️ اگر در خواب خویش دیدید که در حال خوردن انجیر بودید، تعبیر نمایانگر این است که اوضاع و روال معیشیتی‌اتان به طرز شگفت‌آوری تغییر کرده و وضعیتتان بسامان خواهد شد.

  از دیدگاه حضرت محمد (ص)

  ✍️ اگر در خواب، درخت انجیری را مشاهده کردید، تعبیر نشان‌دهنده‌ی این است که فردی دارای مقام و قدرت، به شما یاری رسانده، حمایتتان کرده و لطفش شامل حالتان خواهد شد.

  از دیدگاه جابر مغربی

  ✍️ اگر در خواب درخت انجیری را دیدید که میوه‌هایی سالم با عطری دلپذیر دارد، تعبیر بیانگر این است که شما فردی راز‌دار، پاک سرشت و پرهیزکار هستید که دیگران از مواهب ویژگی‌های مثبت شما برخوردار می‌شوند. به‌علاوه اعمال خیر شما مشکلات بسیاری از مردم را حل کرده و زندگی را به کامشان شیرین خواهد کرد.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش درختی را دیدید که ترکیبی از میوه‌ی انجیر و میوه‌های دیگر بود، نشانگر این است که فردی که مدّت‌ها چشم انتظارش بودید از دیاری دور بازگشته و نزد شما خواهد آمد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که از درخت انجیری بالا رفتید نمایانگر این است که کسب و کار شما برای مدتی دچار ضرر و زیان گردیده و در مسیر پیشرفتتان وقفه ایجاد خواهد شد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که از بالای درخت انجیری سقوط کرده و به زمین افتادید نشان‌دهنده‌ی این است که گرفتاری عظیمی برای شما پیش خواهد آمد.

  از دیدگاه یوسف نبی

  ✍️ دیدن هر‌گونه میوه من جمله انجیر در خواب مبارک و خوشایند بوده و نماد روزی حلال و اموال پاکیزه‌ای می‌باشد که صاحب خواب آن را کسب نموده و از آن‌ها در مسیر الهی بهره می‌برد.

  از دیدگاه عبدالغنی بن اسماعیل نابلسی

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیری که متعلق به خودتان بود را خوردید، تعبیر نشانگر این است که در بخش‌های مختلف زندگی‌اتان سود و منفعت بسیاری برده و تهدید‌های پیش روی خود را، فرصتی برای پیشرفت و موفقیت می‌دانید. همچنین این دستاورد‌ها سبب بهبود زندگی اطرافیان و عزیزانتان هم خواهد شد.

  ✍️ اگر زن مجردی در خواب دید که مشغول چیدن انگور است نمایانگر این است که به زودی با فردی ثروتمند، شایسته و مناسب ازدواج خواهد کرد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که برای چیدن انجیر دستتان را به سوی درخت دراز کرده‌اید نشان‌دهنده‌ی این است که محتاج غیر نمی‌گردید و خداوند به شما روزی‌اتان را خواهد داد. پس نگرانی‌های بی‌مورد خود را رها کرده و برای بیرون کشیدن خود از منجلاب دست به دامن هر شخصی نشوید.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر خشک میل می‌کنید معنایش این است که در‌صورتی‌که خودتان بیمار هستید شفا می‌یابید و از بند مریضی رها می‌گردید و اگر شخصی از اعضای خانواده‌اتان کسالت دارد، خطر رفع خواهد شد و سلامت کاملش را به‌دست خواهد آورد.

  از دیدگاه معبران اسلامی

  به‌طور کلی تعبیر دیدن هر‌گونه میوه‌ی شیرین و خوشمزه در خواب به معنای کسب سود و منفعت، مال و مکنت می‌باشد.

  ✍️ اگر در خواب انجیر زرد رنگی را مشاهده نمودید بیانگر این است که رنج و بیماری سراغتان آمده و شما را زمین‌گیر خواهد کرد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر ترش مزه‌ای را میل نمودید نشانگر این است که اضطراب و غم در ارتباط با مسئله‌ای شما را مغلوب ساخته و سبب افسردگی‌اتان می‌گردد.

  همچنین بخوانید:  🍇 تعبیر خواب آب انگور از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیری کال و نارسیده‌‌ای را خوردید نشان‌دهنده‌ی این است که مال غیر وارد زندگی‌اتان شده و موانعی را سر راهتان به‌وجود خواهد آورد.

  از دیدگاه معبران غربی

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر می‌خورید، تعبیر بیانگر این است که در کسب و کار خود پیشرفت کرده و ارتقاء شغلی پیدا می‌کنید. همچنین پیشنهادات جدیدی در این راستا دریافت کرده که با پذیرفتن آن‌ها رشد قابل توجهی در زندگی پیدا خواهید کرد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر‌ رسیده و خوش‌بویی را در اختیار دارید نشان‌دهنده‌ی این است که شما نیازمند رابطه‌ی عاطفی و جنسی می‌باشید که از هر لحاظ خواسته‌های شما را تأمین نموده و خلأ درونی‌اتان را برطرف سازد.

  ✍️ اگر زن متأهلی در خواب درخت انجیری را مشاهده نمود، نمایانگر این است که به‌زودی باردار می‌شود و این پروسه با اندکی دشواری پیش می‌رود اما در نهایت نتیجه‌ی مثبت و خوشحال‌کننده‌ای خواهد داشت و با سلامت کامل فارغ خواهد شد.

  ✍️ اگر دختری جوان و مجرد در رؤیای خویش در‌حال چیدن و جمع‌آوری انجیر از روی درختان بود، معنایش این است که به سمت گناه تمایل پیدا می‌کند و مقاومت کردن در برابر وسوسه و نجواهای ذهنی‌ برایش سخت و طاقت فرسا خواهد بود.

  ✍️ اگر دختر جوانی در خواب، درختی مملوء از انجیر‌های کال و نارسی را دید بیانگر این است که با فردی ملاقات خواهد کرد که رابطه‌ی عاشقانه‌اشان سرانجام به وصلت و ازدواج ختم خواهد گشت.

  ✍️ اگر در خواب ظرفی پر از انجیر‌های خشک و تیره رنگ را مشاهده کردید تفسیرش این است که صاحب خانه‌ای جدید با امکاناتی عالی می‌شوید و به تمام قرض‌ها و بدهی‌های خود به لطف خدا رسیدگی کرده و آن‌ها را پرداخت خواهید کرد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیری خشک را در دهان می‌گذارید نشان‌دهنده‌ی این است که با افراد جدیدی آشنا می‌شوید و روابط دوستانه و کاری مهمی در زندگی‌اتان ایجاد می‌گردد که موجب منفعت و سود شما در ابعاد مختلف خواهد بود.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش در حال خرید انجیر بودید بیانگر این است که عمرتان دراز می‌گردد و در طول آن، نهایت استفاده را از توانایی خویش و نعمت‌های موجود در زندگی‌اتان خواهید کرد.

  ✍️ اگر در خواب انجیر سبزی را رؤیت نمودید که قابل خوردن نبوده و ظاهر ناخوشایندی دارد نماد شکست‌ها و ناکامی‌های شماست و یا حتّی می‌تواند نشانه‌ای از آمال و آرزو‌های دست نیافتنی و خواسته‌های ناشدنی‌ و غیرممکن در زندگی‌اتان باشد.

  ✍️ اگر مرد جوان و مجردی در خواب دید که در حال خوردن انجیر است نشانگر این است که تلاش می‌کند تا از راه ناپسند و زشت به قدرت دست یابد و در این مسیر به گناهان زیادی دست خواهد زد تا انتظارات خود را برآورده سازد.

  تعبیر خواب انجیر بر‌ اساس موضوع آن 📋

  انجیر خشک

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر خشکی را در دهان می‌گذارید، تعبیر بیانگر این است که با اشخاصی آشنا خواهید شد که باعث ناراحت و آزار شما گشته در نتیجه همین امر شما را نسبت به ارتباط با آن‌ها بی‌انگیزه و بی‌علاقه خواهد کرد.

  ✍️ اگر در خواب مشاهده کردید که انجیر‌های خشکی را از درخت می‌چینید نشانگر این است که به‌زودی از سمت عزیزان و نزدیکان رفتار‌های بدی را می‌بینید که دور از انتظار شما بوده و شما را نا‌امید خواهد ساخت.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش دیدید که انجیر‌های خشکی را در اختیار دارید معنایش این است که سرمایه، دارایی و ثروت خود را از دست خواهید داد.

  ✍️ اگر در خواب خود را در حال خشک کردن انجیر دیدید تفسیرش این است که خبر اندوهناک و متأثر کننده‌ای از فته یکی از عزیزان و یا بیماری سخت او به گوش شما می‌رسد که باعث آشفتگی شما خواهد بود. در این شرایط  بهتر است صدقه دادن و کمک به مستمندان را فراموش نکنید تا اتفاقات ناگوار از زندگی‌اتان دفع گردد.

  ✍️ اگر زن متأهلی در خواب دید که انجیر خشکی را می‌خورد که طعم آن ترش است، نشانگر اختلافات زناشویی و معضلاتی است که صاحب خواب،با شریک عاطفی‌اش خود پیدا خواهد کرد.

  ✍️ اگر دختری مجرد در خواب دید که انجیر‌های خشک فراوانی را با خود به همراه دارد، بیانگر این است که در آینده همسر او فردی ثروتمند و صاحب منصب و مقام است. کسی که میان مردم مقبولیّت داشته و با اقتدار خویش بر آن‌ها سلطه‌ی لازم را دارد.

  چیدن انجیر

  ✍️ اگر در خواب دیدید که مشتاقانه در حال چیدن انجیر هستید، تعبیر بیانگر این است که یکی از افراد نزدیک به شما مانند اعضای خانواده، دوستان و خویشاوندان، به سفر رفته و مدتی از شما دور خواهد گشت.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر‌های رسیده را از روی شاخه‌ی درختان می‌چینید نمایانگر این است که با پشتکار و استمرار در عمل، به هر آن‌چه خواسته‌ی قلبی‌اتان می‌باشد می‌رسید و موفقیّت روز افزون شامل حال شما خواهد شد. به علاوه دستاورد‌های ارزشمندتان سبب خشنودی و شادی شما و اطرافیانتان می‌گردد و اعتماد بنفستان را در راه رسیدن به مقاصد مهم بعدی، بالاتر خواهد برد.

  همچنین بخوانید:  ⛷️ تعبیر خواب اسکی از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✍️ اگر در رؤیای خویش مشاهده نمودید که از درخت انجیر عظیم با شاخ و برگی بسیار، انجیر می‌چینید نشان‌دهنده‌ی این است که نوزادی در خانواده‌ی شما متولد گردیده و عضوی به اعضای خانواده‌اتان افزوده خواهد شد.این عضو کوچک برکت و رحمت را با خود به زندگی شما آورده و شرایط معیشتی را برایتان راحت‌تر می‌سازد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که برای چیدن انجیر از درخت بالا می‌روید نشانگر این است که خبر ازدواج مسرّت بخش یکی از اعضای خانواده‌اتان در راه است، خبری که شما با شنیدنش شگفت‌زده و هیجان‌زده خواهید شد.

  ✍️ اکر در خواب مشاهده کردید که انجیر‌های افتاده بر روی زمین را برداشته و در کنار باقی انجیر‌های چیده شده قرار می‌دهید تفسیرش این است که افرادی به قصد دشمنی و از سر حسادت با شما دشمنی ورزیده و مشکلات عدیده‌ای را در محل کار برایتان ایجاد خواهند کرد. بی‌توجهی به این افراد و تمرکز بر روی پیشرفت خویش راهی است که مانع تأثیر پذیری شما از پیشامدهای منفی در کسب و کارتان خواهد بود.

  خرید و فروش انجیر

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر‌های تازه و رسیده‌ای را خریداری می‌نمایید، تعبیر نمایانگر این است که دلخوری و سوء تفاهمات به‌وجود آمده میان شما و دوستان نزدیکتان از بین رفته و روابط صمیمانه‌ی خویش با یکدیگر را دوباره باز خواهید یافت.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که در حال فروختن انجیر‌های خود هستید بیانگر این است که با نشستن به مسند قدرت، ثروت، مکنت و احترام زیادی را نصیب خود خواهید کرد.

  ✍️ اگر زن بارداری در رؤیای خویش مشاهده کرد که درحال خریدن انجیر است، نشانگر این است که جنسیت فرزند او پسر می‌باشد. پسری که خلق و خویی نیکو و دارای شخصیّتی والا است که دیگران را مجذوب خود ساخته و با قلب مهربانش لطف مردم را شامل حال خود خواهد کرد.

  برگ درخت انجیر

  ✍️ اگر در خواب برگ‌هایی از درخت انجیری را مشاهده نمودید که همچنان به درخت آویزانند، تعبیر نشانگر این است که شما فردی هستید که در راه کسب علم و دانش تلاش کرده و با ایمانی که به خداوند دارید سختی‌ها و دشواری‌های مسیر را تحمل خواهید کرد.

  ✍️ اگر در خواب برگ درخت انجیری را دیدید که بر‌روی زمین افتاده، نشان‌دهنده‌ی این است که شما به دیگران حسادت می‌ورزید و بیشتر زمان خود را صرف مقایسه‌ی خودتان با اشخاص مورد نظرتان می‌کنید. در حالی‌که این احساس شما را از موفقیت دور کرده و سبب پس‌رفت شما خواهد شد.

  خوردن انجیر

  ✍️ اگر در خواب دیدید که انجیر‌های شیرین و خوش طعمی را میل می‌کنید، تعبیر این است که از سمت فردی قدرتمند و صاحب کمال، هدیه‌ای دریافت می‌کنید که موجب می‌شود شما شرایط گذشته را رها کرده و با استقلالی که به‌دست می‌آورید، آینده را زیبا‌تر و به دلخواه خود رقم بزنید.

  ✍️ اگر در رؤیای خویش، شخصی را رؤیت نمودید که مشغول خوردن انجیر بود، تفسیرش این است که احتمال دارد آن فرد، دچار بیماری و کسالت گردیده و شما برای ملاقات با او به بیمارستان بروید.

  انجیر سیاه

  ✍️ اگر در خواب انجیر سیاه رنگی را مشاهده کردید، تعبیر این است که نتیجه‌ی اعمال نیک و کار‌های نیکوی شما به‌زودی به زندگی خودتان باز گشته و خیر بسیاری را در متوجه‌ی حالتان خواهد کرد.

  ✍️ اگر زنی در خواب انجیری را دید که قسمتی از آن تیره و سیاه شده بود، بیانگر این است که صاحب خواب فردی دارای حیا و متانت است که درستی کردار و شخصیت او زبان‌زد خاص و عام می‌باشد.

  انجیر سبز

  ✍️اگر زن مجردی در خواب دید که انجیر سبز رنگی را میخورد، نشان‌دهنده‌ی این است که در روزهای پیشین منفعت و دست‌آورد بزرگی عایدش خواهد شد.

  ✍️ اگر زن مجردی در رؤیای خویش مشاهده کرد که در حال چیدن انجیر سبز رنگ می‌باشد نمایانگر این است که در آینده، بعد از ازدواج، خداوند به او چندین فرزند عنایت می‌کند که در زندگی‌ موجب سراسر خوشحالی و سرور خواهند شد.

  ✍️ اگر زن متأهلی در خواب دید که انجیر‌های سبز را در دهان خویش می‌گذارد، تعبیر این است که اتفاقات غیر منتظره اما خوشایندی برای او و خانواده‌اش پیش می‌آید که مایه‌ی رحمت و برکت خواهد بود.

  ✍️ اگر مرد متأهلی در رؤیای خود مشاهده کرد که انجیر‌های سبز رنگی را در دست دارد، معنایش این است که از لحاظ مالی رشد و ترقّی چشم‌گیری خواهد داشت.

  کاشتن درخت انجیر

  ✍️ اگر زنی متأهل در خواب دید که داخل خانه‌اش درخت انجیر می‌کارد نشانگر این است که ثروت هنگفتی را به‌دست می‌آورد از به همین خاطر بهد از مدت‌ها شادی و احساس خوبی را تجربه کرده، از استرس و  نگرانی‌ رهایی خواهد یافت.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک