🏦 تعبیر خواب بانک از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

ب بدون دیدگاه
 • تعبیر خواب بانک 🏦 💰

  دیدن رویایی از محیط بانک، به بانک رفتن، صحبت با کارمند بانک، رئیس بانک شدن و غیره جزو مواردی است که در این مطلب بررسی کرده ایم. در واقع غالب مردم دست کم یک بار چنین خوابی دیده اند. به همین دلیل نگاهی به نظر خواب شناسان خبره انداخته ایم. در ادامه با کامل ترین تعابیر خواب بانک از نظر افرادی کار بلد آشنا خواهید شد.

  در زیر می توانید با انتخاب معبر و یا موضوع آن، تعبیر خواب آن را مشاهده کنید:

  تعابیر بر اساس معبر

  منوچهر مطیعی تهرانی

  آنلی بیتون

  لیلا برایت

  کتاب سرزمین رویاها

  کتاب فرهنگ تفسیر رویا

  تعابیر بر اساس موضوع

  صاحب و رئیس بانک

  واریز پول به حساب در بانک

  رئیس و مسئول بانک شدن

  تبدیل پول در خواب

  تعطیلی بانک

  ایجاد یک بانک جدید

  پول کشیدن از عابر بانک

  منتظر ماندن در صف بانک

  ویرانی یک بانک

  دزدی و سرقت از بانک

  دزدی از خودپرداز بانک

  چک بانکی

  نمایان شدن کارت بانکی

  گم کردن کارت بانکی

  انتقال پول از راه کارت به کارت

  نمایش فرم های بانکی

  دیدن رسید موجودی حساب

  وام بانکی

  برنامه موبایل بانک

  تعبیر خواب بانک

  تعبیر خواب بانک بر اساس نظر معبر 👴

  از نظر منوچهر مطیعی تهرانی 👴

  ✍️ امروزه بانک ها جایگزین صرافی های قدیمی شده‌اند. همان طور که خودتان نیز می‌دانید صرافی از قدیمی‌ترین مشاغل دنیا محسوب می‌شود. ظهور صرافی‌ها را باید همزمان با اکتشاف طلا و همچنین زمان اوج گیری استفاده از سکه بدانیم. دیدن بانک در عالم خواب سمبلی از حرص و طمعکاری است؛ البته خواب شناسان قدیمی چنین تعبیر و تفسیری را در مورد خواب صراف و صرافی نیز ارائه کرده‌اند.
  ✍️ اگر خواب ببینید که به عنوان مشتری بانک رفته اید؛ در روزهای آتی بر حسب اتفاق با آدمی طمع کار، حریص، حسود، ناخن خشک، پست و تنگ نظر طرف حساب می شوید. این آدم اصلاً با معیارهای شما جور در نمی آید. هیچ کدام از کارهایش مورد تایید و خوشایند شما نخواهد بود. منتها به ناچار با او بده و بستانی خواهید داشت و ارتباطی بینتان شکل می گیرد.
  ✍️ چنانچه در عالم خواب ببینید که در نقش کارمند تحویلدار بانک ظاهر شده و در باجه نشسته اید؛ و با پول، چک، قبض و غیره سر و کار دارید. خبر از تعلق خاطر و دل بستگی به چیزی دارد. چیزی که مال خودتان نیست و اگر هم به مالکیت شما در بیاید، دوامی بر این تملک وجود ندارد؛ یعنی در زمانی کوتاه آن را از دست خواهید داد.
  ✍️ اگر در خواب به عنوان مشتری مقابل باجه بانک حاضر شوید؛ اما خبری از تحویلدار نباشد یعنی فرصتی پیش می آید تا بیشتر بیاموزید؛ و به تبع آن رشد و پیشرفت کنید.
  ✍️ در همین خواب اگر موفق به مشاهده تحویلدار شوید و او یک آقا باشد؛ به معنای فاش شدن رازی برای شما است. شخصی یک موضوع پنهان را به اطلاع شما می رساند که از قضا صلاح نبوده از آن باخبر شوید.
  ✍️ دیدن تحویلدار خانم در این خواب یعنی از جانب کسی مورد خیانت قرار می گیرید. از اعتماد شما سو استفاده شده و این موضوع به ضرر و زیان مالی نیز می انجامد.
  ✍️ چنانچه یک خانم این رویا را مشاهده کند به معنای این است که به طور عمیقی درگیر حسادت های زنانه می شود. این حسادت و رشک دو حالت دارد. یا این خانم به دیگری حسادت کرده و غبطه می خورد. یا این که مورد حسادت و رشک دیگری واقع می شود.
  ✍️ در تعبیر خواب بانک یک حالت رایج وجود دارد؛ مبنی بر این که اگر در زندگی واقعی به طور روزمره به بانک مراجعه کرده و برای امور بانکی، رد و بدل کردن پول و غیره با تحویلدار طرف حساب می شوید؛ رویای شما تنها بیانگر امور بانکی خواهد بود. همان امور و کارهای روتین زندگی واقعی که حالا در عالم خواب ظاهر شده اند.

  همچنین بخوانید:  👩‍ تعبیر خواب بارداری از نظر معبران معروف جهان

  از نظر آنلی بیتون 🤵

  ✍️ خوابی که در آن بانکی را ببینید که هیچ سکه طلایی در آن یافت نمی شود؛ یعنی هیچ گونه سود، منفعت و موفقیت و پیشرفتی نصیبتان نخواهد شد.
  ✍️ اگر رویایی از یک بانک پر رونق ببینید که اسکناس های پول و سکه ها در مقادیر فراوانی بر روی هم انبار شده اند؛ نشانه ای از افزایش مال و اموال و همچنین احترام و شان شما است. به طوری که در میان تمامی اقشار جامعه مورد عزت و احترام زیادی قرار می گیرید.
  ✍️ دیدن خواب بانکی که تحویلدار آن بیکار و معطل مانده است؛ یعنی شخص رویابین در کار و بارش دچار شکست و ناکامی می شود.

  از نظر لیلا برایت 👩

  ✍️ خوابی که در آن پول های خود را به بانک بسپارید؛ گویای دست یابی به اهداف و آرزوهایتان خواهد بود.
  ✍️ رویای برداشت پول از حساب بانکی از دچار شدن به ضرر و زیان های مالی حکایت می کند.
  ✍️ چنانچه در عالم خواب به گفت و گو با یک بانکدار بپردازید؛ یعنی یک بلا و اتفاق ناگوار را به خیر و خوشی از سر می گذرانید.
  ✍️ خوابی که در آن رئیس یا صاحب یک بانک شده باشید؛ علامت کسادی و بی رونقی یکی از معاملات شما است. در یک داد و ستد مالی سود دندان گیری نصیبتان نخواهد شد.

  از نظر کتاب سرزمین رویاها 📚

  ✍️ اگر شخص رویابین خودش را در بانک ببیند؛ یعنی به دروغ وعده و وعید هایی به او داده می شود. اصطلاحاً همان وعده های سر خرمن!
  ✍️ چنانچه خواب ببینید که یک کار بانکی دارید یعنی به یک باره و بدون آن که انتظارش را داشته باشید؛ پولی را از دست می دهید.
  ✍️ رویایی از دریافت وام بانکی به دچار شدن به زیان های مالی بزرگ آن هم در روزهای نه چندان دور تعبیر می شود.
  ✍️ خواب دریافت پول از بانک گویای این است که به زودی ورشکستگی از راه می رسد.
  ✍️ اگر خواب ببینید که به بانک رفته و در مجاورت یکی از کارکنان بانک قرار گرفته اید؛ یعنی اخبار شدیداً ناراحت کننده و ناخوشایندی به گوشتان خواهد رسید.
  ✍️ چنانچه خواب ببینید که رئیس بانک شده اید؛ سمبل این است که مورد تمسخر قرار گرفته و سوژه خنده مردم می شوید.

  از نظر کتاب فرهنگ تفسیر رویا 📚

  ✍️ این که خواب ببینید به بانک رفته اید یا به طور کلی بانک را در خواب مشاهده نمایید؛ از تفکرات، دل واپسی ها، تصمیم گیری ها و اتفاقاتی ناشی می شود که به پول و مسائل مالی ربط دارد.
  ✍️ ظاهر شدن بانک در خواب به موضوعات زیر تعبیر می شود:
  – امیدواری و انتظار برای روزهای آتی
  – دارایی و اموال پولی، فکری و غیر مادی. (به طور کلی هرچه که برای آدمی سرمایه به حساب بیاید. از جمله سرمایه های معنوی، ذهنی، مالی و …)
  – احساس آرامش، فراغت خاطر، دلگرمی و در واقع سرشار شدن از امنیت و اطمینان درونی؛ منتها در تعبیر این خواب باید به جزئیات توجه ویژه ای شود؛ زیرا اگر خواب شما ناامن، ریسکی و پر استرس باشد؛ یعنی دچار احساس عدم امنیت شده و ترس های عمیق درونیتان خودشان را نشان می دهند.
  – احساسات و عواطف درونی همچون اعتماد به نفس، خودباوری، خوش بینی، مطمئن بودن از سلامت جسمی و تندرستی.
  – دچار شدن به مضیقه مالی، در تنگنا قرار گرفتن بابت قرض، بدهکاری و نامساعد شدن شرایط اقتصادی.

  همچنین بخوانید:  🌧️ تعبیر خواب باران از نظر معبران معروف جهان و موضوعات مختلف

  تعبیر خواب بانک بر اساس موضوع آن 📚

  مشاهده رویایی از بانک در زمره خواب های هشدار دهنده قرار می گیرد. این خواب به شما اخطار می دهد که در حفظ و حراست اموال و دارایی های گرانبهای خود تلاش بیشتری به خرج دهید. بهتر است یک چنین اموال ارزشمندی را در مکانی امن و مطمئن نگهداری کنید.
  در تعبیر دیگر از خواب بانک می توان آن را به معنای ایده های با ارزش و گران قیمت نیز دانست.

  صاحب و رئیس بانک

  چنانچه صاحب و رئیس بانکی را در خواب ببینید؛ یعنی مشکلات و گرفتاری های مالی یقه تان را می گیرد. منتها امکان دارد به رغم تنگدستی و نداری غرور خود را حفظ کرده و به کسی رو نیندازید. در نهایت احساس بهم ریختگی و پریشان خاطری خواهید کرد؛ چرا که کنترل امور از دستتان خارج شده و تسلطی بر اوضاع و احوال نخواهید داشت.

  بانک در خواب سمبل مسائل مالی، پولی و اقتصادی است. در واقع بانک را می توان علامتی از ایجاد یک فرصت طلایی و ناب دانست. بگذارید این طور بگوییم فرصتی دست می دهد تا شان اجتماعی بالایی کسب کنید.

  واریز پول به حساب در بانک

  خوابی که در آن به بانک رفته و مبالغی پول را به حساب شخصی خود واریز کنید؛ بیانگر این است که باید به فکر پس انداز و آینده نگری باشید. پول هایتان را صرف خرج و مخارج بیهوده نکنید. ناگفته نماند دیدن چنین خوابی ممکن است به اختلافات مالی با همسرتان نیز تعبیر شود.

  رئیس و مسئول بانک شدن

  خوابی که در آن رئیس و مسئول بانک شوید اما کلید آن را گم کرده باشید؛ یعنی به واسطه خطا و اشتباهی که خودتان انجام می دهید؛ ضرر و زیان های فراوانی گریبان گیرتان خواهد شد.

  تبدیل پول در خواب

  چنانچه در عالم خواب مشغول چنج و تبدیل پول های خود در بانک باشید؛ به معنای اشتغال به شغلی پر رونق، معتبر و درست و حسابی است. از سوی دیگر چنین خوابی می تواند علامتی از مسافرت خارجی نیز باشد.

  تعطیلی بانک

  خواب تعطیلی بانک به سپری شدن یک دوره سخت مادی و معنوی تعبیر می شود. منتها چه بخواهید و چه نخواهید این دوره زمانی نفس گیر از راه می رسد؛ بنابراین بهتر است خودتان را آماده دست به گریبان شدن با گرفتاری های مالی و دعواهای سخت، طاقت فرسا، طولانی و پیچیده ای نمایید که همگی منشا پولی دارند.

  ایجاد یک بانک جدید

  خوابی که در آن شخصاً دست به ایجاد یک بانک جدید زده باشید؛ به معنای ملاقاتی کاملاً غیرمنتظره با یک رفیق دیرینه و موفق است. این دیدار سرشار از خیر و برکت خواهد بود؛ چرا که پس از آن اوضاع کاریتان حسابی پر رونق می شود. در واقع اقدام به یک سرمایه گذاری پر منفعت می نمایید.

  پول کشیدن از عابر بانک

  تعبیر خواب پول کشیدن از عابر بانک این است که از نظر مالی به مشکل بر می خورید. به طوری که برای رفع آن ناچار به رو انداختن به دیگران و قرض گرفتن از آنها می شوید.

  منتظر ماندن در صف بانک

  چنانچه برای پول کشیدن از حسابتان باید به صفی طولانی وارد شوید و منتظر بمانید تا نوبتتان برسد؛ به معنای این است که برای عملی کردن نقشه های ذهنتی تان باید صبر کنید. اکنون زمان خوبی برای اجرای این برنامه ها نیست. حتی ممکن است ایده ها و نقشه های شما به اصلاحات، بازنگری، تفکر و حساب و کتاب بیشتری نیاز داشته باشد.

  ویرانی یک بانک

  اگر در خواب شاهد ویرانی یک بانک باشید؛ یعنی در آینده ضرر و زیان های مالی را تجربه خواهید کرد و در همین حین چیزی را از دست خواهید داد.

  همچنین بخوانید:  🧖 تعبیر خواب برهنگی از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  دزدی و سرقت از بانک

  اگر تصویری از دست برد و سرقت به بانک را در خواب ببینید؛ یعنی ویژگی های شخصیتی شما برای هیچ کس ارزشمند و محترم نیست.
  خواب دزدی و سرقت از بانک نوعی هشدار و آماده باش است؛ چرا که خطری در کمین شما بوده و بهتر است برای مقابله با آن آماده شوید پیش از این که شخصاً برای کاری دست به کار شوید، کمی فکر کنید. اوضاع و احوال را بسنجید و ببینید که از نظر مافوق و مدیر آن پروژه، عملکرد شما چگونه ارزیابی می شود.
  اگر در خواب ببینید به بانکی دست برد زده و گاو صندوق آن را باز کرده اید و مبالغ زیادی پول از آنجا به سرقت برده اید؛ یعنی امکان دارد کاری را انجام دهید که راه را برای باج گیران و تهدید کنندگان باز کند. در واقع به واسطه آنچه انجام داده اید شخصی از شما باج و حق السکوت می گیرد؛ یا شما را تهدید می کند که اگر فلان کار را انجام ندهید، پته تان را روی آب می ریزد.

  دزدی از خودپرداز بانک

  خوابی که در آن از خودپرداز بانکی دزدی می کنید؛ یعنی دست دیگران را می گیرید و به آنها کمک مالی می رسانید. منتها هیچ کدام آنها قدردان کمک و یاری بی دریغ شما نخواهند بود.

  چک بانکی

  مشاهده چک بانکی در خواب سمبلی از رفاه، آسایش و راحتی است. چنین رویایی علامت رونق در کار و کسب نیز خواهد بود؛ یعنی مشتری هایتان افزایش یافته و معاملاتی موفق و پر منفعت انجام می دهید.

  نمایان شدن کارت بانکی

  نمایان شدن کارت بانکی در خواب به معنای در دست داشتن اطلاعاتی مهم و کلیدی است. به کمک همین دانش از رقبایتان جلو می زنید.

  گم کردن کارت بانکی

  اگر در عالم خواب کارت بانکی خود را گم کرده باشید؛ به معنای فروپاشی ارتباط شما با دیگران است. به اضافه این که هیچ کس هیچ کمکی به شما نخواهد کرد.

  انتقال پول از راه کارت به کارت

  چنانچه در خواب مشغول انتقال پول از راه کارت به کارت باشید؛ از روابط اجتماعی حسنه و ارتباطات قوی شما با مردم حکایت دارد. شما ذاتاً مذاکره گر و معامله کننده قدرتمندی هستید. کاملاً می دانید که چگونه یک معامله پر سود را جوش بدهید.

  نمایش فرم های بانکی

  نمایش فرم های بانکی در خواب علامت این است که پیشنهادهای مالی دریافت می کنید. تنها در صورتی به انعقاد قرارداد بپردازید که این پیشنهادها را معتبر، مطمئن و پر سود بدانید.

  دیدن رسید موجودی حساب

  اگر در خواب رسید موجودی حساب بانکی خود را ببینید؛ گویای نگرانی و دل واپسی های شما است. از نظر مالی هول و هراس دارید و همه فکرتان یافتن راهی برای کسب پول و در آمد است.

  وام بانکی

  رویایی از وام بانکی یعنی افسار زندگی تان را به دست دیگران می دهید و اجازه می دهید که شما را مطابق میل خودشان هدایت کنند؛ بنابراین دیدن چنین خوابی می گوید که به خودتان بیایید؛ اجازه ندهید کسی در امور مالی تان دخالت و اعمال نفوذ کند. بهتر است در مسائل پولی و مالی تصمیم اول و آخر را خودتان اتخاذ کنید.

  برنامه موبایل بانک

  اگر خوابی از برنامه موبایل بانک ببینید بیانگر ناآگاهی شما در مورد مسائل اقتصادی و مالی است. شما به این نادانستن اشراف کاملی داشته و در تلاشید به فرصت های جدیدی روی بیاورید؛ تا از این طریق افزایش درآمد و سود دهی داشته باشید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک