⚒️ تعبیر خواب تبر از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

ت ۳ دیدگاه
 • تعبیر خواب تبر⚒️

  تبر در عالم رویا بسته به محتوای خواب شما، تعبیر متفاوتی دارد. اولین تعبیری که معبرین برای این شیء ارائه داده اند این است که تبر در خواب، مردی ترسو و منافق را نشان می دهد که رفتار و افکارش با هم هماهنگ نیست و به بیانی دشمنی در جلد دوست است.

  تعابیر دیگر این خواب، مرگ و اجل، پیشرفت و ترقی، خطا و اشتباه و … می باشد. در ادامه ما برای شما عزیزان تعابیر دقیق از این خواب را دسته بندی کرده ایم.

  برای یافتن تعبیر خواب خود با تاروت رنگی همراه باشید.🌹

  تعبیر خواب تبر

  تعبیر خواب تبر بر اساس نظر معبر 👴

  از نظر محمد ابن سیرین👴

  از نظر ابن سیرین تبر در عالم رویا نشانگر خدمتکاری است که دوست ندارد کار کند. او به دنبال فرصتی است که از زیر وظیفه اش در برود و هر گاه هم که از او کاری می خواهید سعی می کند که از سر خود باز کند تا دیگر وظیفه ای به او نسپارید‌.

  از نظر جابر مغربی👴

  از نظر مغربی تبر در عالم رویا مردی را نشان می‌دهد که بسیار ترسو و بی دل و جرأت می باشد. به تعبیر دیگر شاید همراه و یاری پیدا کنید که صداقت و یک رنگی ندارد و از دسته مردم منافق و دو رو می باشد. او همیشه سعی می کند در بین دیگران و در و روابط اطرافیان جدایی و بحث و جدال ایجاد کند.
  ✍️اگر در خواب دیدید که شما تبری داشتید و یا اینکه کسی به شما تبر داد، این خواب نشان می‌دهد که شما با مردی ترسو و منافق طرح دوستی و ارتباط خواهید ریخت.
  ✍️اگر دیدید که تبر شما شکست و یا از بین رفت، این خواب خوب نیست و تعبیرش از رسیدن اجل و وقت مرگ شما خبر می دهد.

  از نظر لیلا برایت👵

  از نظر لیلا برایت تبر در عالم رویا نمادی از ترقی و پیشرفت در امور زندگی تان می باشد.
  ✍️اگر دیدید که با تبر چیزی را خراب و ویران کردید، این رویا به شما هشدار می دهد که نسنجیده کاری نکنید. چرا که احتمال اشتباه و خطا و در پی آن پشیمانی بسیار بالاست.

  از نظر منوچهر مطیعی تهرانی👴

  معبران کهن و قدیمی تمام ابزارهای مربوط به طبیعت را مثل بیل، پارو، تبر و… را به یک خادم و خدمتگزار تعبیر کرده اند. به طور کلی هر کسی که در انجام کارهای دستی، بدنی و فیزیکی به شما کمک می کند شامل این تعبیر خواهد بود.
  ✍️اگر در خواب تبری را دیدید که دو تیغه داشت به طوری که از هر دو طرف آن استفاده می کردید، چنین رویایی فردی را نشان می دهد که بسیار در رفتارش منافق می باشد و دل و زبان او با هم یکی نیست و نسبت به شما صداقت کافی را ندارد. در واقع برای شما با یک دشمن هیچ تفاوتی نمی کند. طبعا و قاعدتاً نباید به چنین انسان هایی اعتماد کنید و آنها را به زندگی خود راه بدهید. امکان دارد طی وعده زمانی نزدیک با چنین شخصیتی رو به رو شوید و برخوردی داشته باشید.
  ✍️اگر در خواب کسی به شما تبر داد، این خواب نشان می‌دهد که از سمت یک دوست بسیار وفادار مورد حمایت و پشتیبانی قرار خواهید گرفت، اما اگر شما تبری را به کسی داده باشید، تعبیرش این است که حمایت و پشتیبانی از سمت دیگران را از دست خواهید داد و برای مدتی تنها می مانید.

  همچنین بخوانید:  🌚 تعبیر خواب تاریکی از نظر معبران سرشناس

  ✍️اگر در خواب دیدید که با استفاده از یک تبر در حال قطع کردن درختان بودید و این عمل را بسیار با سرعت و قاطعیت انجام می دادید، تعبیرش اصلاً خوب نیست و هیچ خیر و نیکی در آن دیده نمی‌شود. حتی امکان دارد که جان کسی از اطرافیان تان به خطر بیفتد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که با استفاده از یک تبر در حال ویرانی و نابود ساختن جایی بودید، این خواب تعبیرش نشان می‌دهد که شما با قاطعیت و اطمینان کامل به آبادانی و عمران و ساخت و ساز خواهید پرداخت.

  از نظر آنلی بیتون👴

  از نظر آنلی بیتون تبر در عالم رویا تعبیرش این است که شما تنها در صورتی می توانید به لذت و خوشی در زندگی دست پیدا کنید که تلاش و پشتکار خودتان را به کار بگیرید و بدانید هیچ کس به جز شما نمی تواند زندگی خوبی برایتان به ارمغان بیاورد.
  ✍️اگر در خواب شاهد این بودید که دیگران برای کاری از تبر استفاده می کردند، این خواب نشان می دهد که شما دوستانی بسیار سرخوش، توانا و خوش اخلاق دارید. زندگی شما در کنار آنها بسیار دوست داشتنی و لذت بخش خواهد بود، به طوری که برای هر لحظه از زندگیتان خدا را هزاران بار شکر خواهید کرد.
  ✍️اگر شما یک دختر خانم هستید و در خواب تبر دیدید، این رویا به شما از به دست آوردن یک همسر بسیار وفادار و متعهد خبر می دهد اما این همسر از ثروت چندان زیادی برخوردار نیست و زندگی معمولی دارد.
  ✍️تبری که شکسته و معیوب باشد، تعبیرش خوب نیست. بیانگر بیماری، کسالت جسمی، از دست دادن ثروت و اموال می باشد.

  کتاب سرزمین رویاها📘

  ✍️اگر در خواب دیدید که شما یک تبر داشتید، این رویا نشان می‌دهد که فردی بسیار شجاع و جسور هستید. همین خصلت شخصیتی شما باعث برطرف شدن یک خطر بزرگ از سر تان خواهد شد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که شما مشغول تبر زدن به جایی و یا کسی بودید، تعبیرش این است که در امور شغلی و کاری تان ترقی و پیشرفت چشمگیری خواهید داشت.
  تبری که ظاهر آن شکسته و زنگ زده باشد، خواب خوبی نخواهد بود. این خواب از نابود شدن شما و سقوط خبر می دهد. تمام اموال و دارایی تان را از دست خواهید داد و حتی امکان دارد مقام و جایگاه تان در جامعه را نیز از دست بدهید.
  ✍️اگر شما یک آقا هستید و در خواب تان تبر دیدید، این خواب می تواند از مشکلات عشقی و عاطفی پیش پای شما خبر بدهد. شاید با شریک عاطفی و همسر خودتان این اواخر کمی مشکل پیدا کرده باشید.
  ✍️اگر شما یک خانم هستید و در خواب خودتان تبر دیدید، تفسیر این خواب نشان می دهد که با مردی آشنا خواهید شد که بسیار مطابق ملاک ها و معیار های شما می باشد. خیلی زود عاشق و دلباخته یکدیگر خواهید شد‌.
  ✍️اگر شما یک زن جوان هستید، پس این خواب برای شما یک معشوقه ثروتمند را نشان می دهد.
  تبر کوچک و ریز، نشانه خوبی نیست. این ویژگی از مرگ و نابودی خبر می دهد. خطر را جدی بگیرید.
  ✍️اگر در خواب دیدید که تبر کوچکی در دست داشتید، تعبیرش این است که هیچ گاه موفق نمی شوید با دشمنان تان آشتی و صلح کنید.
  ✍️اگر در خواب دیدید که دیگران صاحب تبر بودند، احتیاط را فراموش نکنید. منافع و زندگی شما در خطر قرار دارد.
  ✍️اگر در خواب دشمنان تان را دیدید که تبر های کوچک در دست داشتند، این رویا ناشی از اضطراب و ناامیدی است. بخاطر مساله ای بسیار خود خوری می کنید و باعث شده امید به آینده در وجود شما کمرنگ شود.

  همچنین بخوانید:  ⚰️ تعبیر خواب تابوت از نظر معبران معروف جهان

  تعبیر خواب تبر بر اساس موضوع آن 📋

  ✔️تبر در دست داشتن

  اگر در خواب دیدید که تبر در دست شما و یا دیگران بود، این خواب نشان می دهد که افرادی که اطراف شما هستند که بسیار سرزنده، ماجراجو و پر انرژی می باشند. این ویژگی آنها روی شما هم تاثیر خواهد گذاشت و هیچگاه افسرده و دلسرد نمی شوید.

  ✔️تبر شکسته

  تبری که ظاهر آن شکسته و یا زنگ زده باشد، نمادی از اخبار بد و ناگوار، بدبختی و مصیبت و شرایط ناگوار و طاقت فرسا می باشد. همچنین می تواند ناشی از نارضایتی و ناخشنودی شما از زندگیتان باشد. شاید بدهی‌ های زیاد و سنگین دارید و به خاطر کمبود پول در زندگی تان ناامید شده اید و مدام خود را سرزنش می کنید. حتی به خداوند هم گله مند هستید. امکان دارد در این بین و در این شرایط بسیار به هم ریخته سلامت روان شما هم به خطر افتاده باشد و احساس می کنید که در دام افسردگی افتاده اید.

  ✔️دسته تبر

  تبری که دسته نداشته باشد، نشانگر عدم توانایی و مهارت شما برای غلبه کردن نسبت به مشکلات و چالش‌های زندگی تان می باشد. دشمنانی اطراف شما هستند که مدام سعی دارند برایتان مشکل درست کنند تا شما را به زمین بزنند. شاید به خاطر کارشکنی و نالایقی اطرافیانتان هم باشد که نمی توانید از رقیبان سبقت بگیرید و بر آنها پیروز شوید.
  در این شرایط تنها سعی کنید که اعتماد به نفس خود را بسیار بالا ببرید و روی مهارت هایتان کار کنید. اجازه ندهید کسی وارد رابطه شما شود و بخواهد در همه مسائل دخالت بیجا بکند.

  ✔️تبر زدن

  اگر در خواب دیدید که قصد داشتید با تبر چیزی یا کسی را از بین ببرید، این خواب نشان می‌دهد که نسبت به هدف خود سرد شده اید و در این زمینه نمی توانید پیشرفت کنید. علت درجا زدن شما نبود ابزار و منابع لازم و همچنین برنامه ریزی نادرست می باشد. لازم است که دوباره برنامه ریزی کنید و اهداف خودتان را اولویت بندی بنمایید. همچنین خطاها و اشتباهات خودتان را پیدا کنید تا دوباره آنها را تکرار نکنید تنها در این صورت می توانید به پیشرفت دست پیدا کنید.

  ✔️کشتن آدم با تبر

  اگر در عالم رویا دیدید که با استفاده از تبر شخصی را کشتید، این خواب نشان می‌دهد که از کسی کینه بسیار زیاد و عمیقی به دل دارید. هر کاری که می‌کنید نمی‌توانید او را ببخشید و شبانه روز خود را آزار می دهید. شاید علت کینه گرفتن شما این باشد که حس می کنید او نمی خواهد شما به پیشرفت و ترقی دست پیدا کنید. حتی اگر اینگونه هم باشد شما باید به اعصاب خود مسلط باشید و کار احمقانه نکنید. در غیر اینصورت دود این کار به چشم خودتان خواهد رفت.

  همچنین بخوانید:  🏹تعبیر خواب تیر و تیراندازی از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✔️تبر زدن به درخت

  اگر در عالم رویا دیدید که مشغول تبر زدن به درختی بودید، این خواب نشان می‌دهد که سلامتی و اموال و دارایی شما در خطر می باشد. اگر شما فردی هستید که در امور شغلی و کاری تان با تبر سر و کار دارید، این رویا می‌تواند ناشی از این باشد که شما برای به دست آوردن پول و خواسته هایتان حاضرید دست به هر کاری بزنید و این این اخلاق شما بسیار نادرست و آسیب زننده می باشد. شرایط کنونی تان نیز ناشی از تصمیمات اشتباهی بوده است که در گذشته گرفته اید. از این به بعد سعی کنید تصمیمات سنجیده تر و درست تری بگیرید تا به بیچارگی و ندامت کشیده نشوید.

  ✔️شنیدن صدای تبر

  اگر در عالم رویا صدای تبر زدن به گوش تان می رسید، این خواب تصویری از میزان وقت گذرانی و اهمیتی است که شما برای خانواده تان قائلید. شاید مدتی است که در لاک خود فرو رفته بودید و خیلی با کسی در ارتباط نبوده اید‌. حالا مجددا تصمیم گرفته اید که به روال قبلی بازگردید و زمان بیشتری با عزیزان تان و در جامعه باشید.

  ✔️تیز کردن تبر

  اگر در خواب دیدید که در حال تیز کردن تیغه تبر بودید، این خواب از آمادگی ذهنی و جسمی بسیار بالای شما برای ورود به مرحله جدیدی از زندگی تان خبر می دهد. شاید اخیراً تصمیم به ازدواج گرفته اید و یا اینکه پروژه بسیار بزرگی را می‌خواهید شروع کنید. قسمت دیگر این خواب می تواند به شما یک هشدار بدهد که ندانسته و تحقیق نکرده سرمایه‌گذاری نکنید، برای هر کاری تحقیق فراوان بکنید و در نهایت بهترین تصمیم را بگیرید.

  ✔️شکستن تبر حین استفاده

  اگر در عالم رویا دیدید که در حین استفاده از تبر دسته آن شکست، این خواب نشان می دهد که افسار و کنترل زندگی از دست شما در رفته است و احساس می کنید زین پس قادر به ادامه زندگی نیستید. اعتماد به نفس و انگیزه خود را از دست داده اید. بهتر است از مشاوران کمک بخواهید تا برای بیرون آمدن از این بحران، به شما کمک کنند.

  ✔️تکه کردن گوشت و یا استخوان با تبر

  اگر در خواب دیدید که با استفاده از تبر گوشت و یا استخوان تکه تکه می کردید، تلاش ها و بدو بدو های شما در زندگی هیچ نتیجه مثبتی نداشته است. خسته شده اید و تصمیم گرفته اید که با استفاده از دروغ، نیرنگ، خیانت و فریب به خواسته خود برسید و از رقبا جلو بزنید. شاید هم این خواب به شما هشدار می دهد که مبادا این کار را کنید، چرا که اخر کار بازنده میدان می شوید.

  ✔️تهدید شدن با تبر

  اگر در خواب دیدید که کسی با تبر شما را تهدید می کرد، بین شما و شخص دیده شده در خواب تان، درگیری و سوء تفاهم های زیادی ایجاد شده است. شاید به خاطر یک عمل اشتباه و ناآگاهانه در دام افراد بد ذاتی افتاده باشید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  3 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  ملودی
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت: ۱۵:۴۰

  ولی من در خواب دیدم که یه نفر با تبر سرم و زخمی کرد… نشانه این چیه؟

  لیلا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت: ۱۱:۲۹

  خدایی کاملترین تعبیر خوابی بود که دیده بودم. مرسی.

  روشن
  تاریک