🐥 تعبیر خواب جوجه از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

ج ۹ دیدگاه
 • تعبیر خواب جوجه🐥

  اول از همه بایستی ذکر کنیم که تعبیر خواب آورده شده در این صفحه، تعابیری از معنای عام جوجه می باشد. معبران جوجه ها را به فرزندان در زندگی حقیقی تعبیر می کنند. همچنین برخی معبرین نیز معتقدند جوجه در عالم رویا و خواب نمادی از برکت، ثروت و نیز شانس و اقبال است. در ادامه ما برای شما عزیزان تعابیر دقیق از این خواب را دسته بندی کرده ایم. برای یافتن تعبیر خواب خود با تاروت رنگی همراه باشید.

  تعبیر خواب جوجه

  تعبیر خواب جوجه بر اساس نظر معبر 👴

  از نظر منوچهر مطیعی تهرانی👨

  از نظر مطیعی تهرانی جوجه در عالم رویا نمادی از سود و بهره، نتیجه کار، خدمت و محصول نهایی و خلاصه بازدهی چیزهایی است که بر اصل صحیح و درستی باشند. برخی صاحب نظران معتقدند که مرغ خانگی در خواب نمادی از یک دخترک کم سن و سال و همچنین نمادی از یک زن اطراف شماست.
  طبق این تفسیر جوجه را باید نمادی از فرزندان بدانیم که مادر آنها این همسر و کنیزک می‌باشد.
  اگر در عالم رویا جوجه های مرغ خانگی را دیدید که هنوز کوچک بودند و با کرک های زرد رنگ خود به دنبال مادرشان می‌دویدند، بازی می‌کردند و جیک جیک می کردند، این خواب بسیار خوب است و به شما از نعمت و ثروت و برکت و رزق و روزی و همچنین لحظات بسیار خوب و خوش در آینده ای نزدیک خبر می دهد.
  اگر بخواهیم جوجه را به طور کلی بررسی کنیم، باید سمبلی از شادی خوشحالی ثروت و رزق و روزی زیاد بدانیم.
  جوجه هایی که به لحاظ جثه و فیزیکی بزرگتر باشند و دیگر پر زرد رنگ آنها ریخته و در واقع دیگر مثل یک مرغ بالغ شده‌اند، تعبیر آن با مرغ و ماکیان یکسان است.
  هرچقدر تعداد جوجه هایی که در عالم رویا دیدید بیشتر باشد، تعبیر خواب شما نیز بهتر و نیکوتر خواهد بود.

  اگر در عالم رویا دیدید که شخصی جوجه و یا چند جوجه را به شما هدیه داد و یا اینکه به شما داد از آنها مراقبت کنید،نشان می‌دهد که این فرد به شما لطف و محبت زیادی خواهد کرد و هر کاری که به او بگویید در خدمت شما خواهد بود.
  اگر در عالم رویا دیدید که تعدادی جوجه را به شخصی دادید، از خواب نشان می‌دهد که شما نیز در کار و امر خیری سهیم و شریک خواهید شد.
  جوجه در عالم رویا به طور کلی تعبیر خوب و نیکویی دارد. تنها در حالتی تعبیر آن منفی است که در خواب ببینید جوجه های شما مریض شدند و یا حالت بی‌جان و بیمارگونه دارند و یا اینکه یک حیوان بزرگ تر مثل گربه یا کلاغ آنها را گرفته و خورده باشد. این خواب تعبیرش ضرر و زیان می باشد. همچنین جوجه بیمار نیز تعبیرش مرض و بیماری است. جوجه ای که از خانه شما به خانه همسایه برود، تعبیرش یک فرزند سرکش و نافرمان می باشد. در واقع به خاطر این فرزندتان بسیار ضرر خواهید دید و دلشکسته و بی آبرو خواهید شد.

  همچنین بخوانید:  🦉 تعبیر خواب جغد از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر لیلا برایت👩

  از نظر لیلا برایت اگر در عالم رویا یک آشیانه و یک تخم مرغ و جوجه را دیدید، تعبیرش این است که شما باید برای یک زندگی جدید آماده باشید. در واقع اتفاقی نخواهد افتاد که زندگی شما تحول پیدا کند، بلکه این شمایید که باید دست به جنبانید و برای یک زندگی جدید برنامه ریزی کنید.

  از نظر آنلی بیتون👨

  از نظر آنلی بیتون اگر در خواب جوجه هایی را دیدید که تازه از تخم درآمده بودند، این خواب تصویری از خستگی و ناتوانی روحی شما به خاطر مسئولیت‌های بسیار سنگینی است که اخیراً به گردن شما بوده است. در نهایت و نتیجه این مسئولیت ها بسیار روشن است و همه آنها به نفع زندگی خودتان خواهد بود.
  جوجه هایی که دیگر پر و بالی درآورده باشند، تعبیرش این است که شما بدون اینکه به جسم خود فشاری وارد کنید، کارهایتان با موفقیت روبرو خواهد شد. جای نگرانی نیست و بدانید که هیچ آسیبی به شما نخواهد رسید.
  اگر در خواب شاهد صحنه ای بودید که جوجه ها به لانه شان می رفتند، تعبیرش این است که شخص قصد دارد با نادانی و بیجا کاری شما را دچار دردسر و گرفتاری کند. بسیار مراقب باشید و اگر چنین شخصی اطرافتان است و احساس می کنید که نسبت به شما قصد خوبی ندارد، حتی الامکان از او دوری کنید.
  اگر عالم رویا دیدید که مشغول خوردن خوراک جوجه بودید، این خواب تعبیرش مربوط به امور عشقی و عاطفی شماست. عاشق کسی هستید که اکنون در این کار بسیار بلاتکلیفی و سر در گم شده اید. کمی صبور باشید زمان همه چیز را روشن خواهد کرد.

  از نظر لوک اویتنهاو👨

  از نظر لوک اویتنهاو دیدن جوجه در عالم رویا نمادی از غیبت کردن و بدگویی می باشد. حال یا این شما هستید که پشت سر دیگران چنین اخلاقی دارید و یا اینکه اطرافیان در رفاقت با شما یک رنگ نیستند و در غیاب و نبود شما بدگویی می کند.

  همچنین بخوانید:  💏 تعبیر خواب رابطه جنسی از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  تعبیر خواب جوجه بر اساس موضوع آن 📚

  صدای جوجه

  اگر در عالم رویا صدای جوجه ها را می شنیدید، این خواب نشان می‌دهد که فرزندان شما در زمانی که به مدرسه بروند موفقیت‌های بسیار بزرگی را برای خودشان و همچنین شما رقم خواهند زد. همچنین شما به داشتن چنین فرزندان موفقی افتخار خواهید کرد و حامی و پشتیبان آنها در مسیر پیروزی شان خواهید بود.

  راه رفتن جوجه

  اگر در عالم رویا شاهد راه رفتن جوجه ای اطراف خانه تان بودید، تعبیرش اتفاقات بسیار خوب و خوشایند در آینده ای نزدیک می باشد. شاید مدت ها بوده است که منتظر چنین اتفاقاتی بوده اید و اکنون دعاها و آرزوهای شما برآورده خواهد شد.

  حرف زدن جوجه

  اگر در عالم رویا دیدید که جوجه ای می‌توانست صحبت کند، این خواب تعبیرش این است که یکی از فرزندان تان در مورد زندگی خودش و آینده اش با شما صحبت خواهد کرد. او احساس می کند که اکنون نیاز به همفکری و هم صحبتی با شما دارد تا بتواند راه درست را انتخاب کند و به مشکل نخورد.

  جوجه در حال رشد

  اگر در عالم رویا جوجه ای را دیدید که در حال رشد و بزرگ شدن بود، این خواب تعبیرش تولد یک نوزاد می باشد. به زودی صاحب یک فرزند بسیار خوش چهره و بامزه خواهید شد. اگر صدای این جوجه شبیه صدای مردان بود، پس فرزند شما پسر خواهد بود. اما اگر صدایش نازک و شبیه خانم ها بود، پس خداوند یک دختر به شما عطا خواهد کرد.

  دانه خوردن جوجه

  اگر در عالم رویا شاهد صحنه دانه خوردن جوجه بودید، تعبیرش این است که زمانی که فرزندان شما بزرگ شوند و به دوره نوجوانی برسند؛ مورد توجه همه قرار خواهند گرفت. حال این توجه می‌تواند به خاطر موقعیت مالی خوب آنها و یا علم بالل، و یا حتی موقعیت اجتماعی شان باشد.

  لانه و آشیانه جوجه

  اگر در عالم رویا مشغول تماشای لانه و آشیانه جوجه ها بودید، تعبیر این خواب این است که به زودی یکی از فرزندانتان ازدواج خواهد کرد و شما از این بابت بسیار خوشحال خواهید شد. همچنین از نظر شما آینده وی بسیار روشن و خوشبخت خواهد بود.

  خوابیدن جوجه

  اگر در عالم رویا دیدید که جوجه خوابیده بود، چنین رویایی تصویری از اختلافات و سوء تفاهم های شما و فرزندانتان می باشد. فردی هستید که بسیار زود قضاوت می کنید و فرزندانتان از این بابت بسیار ناراحت و خشمگین هستند. بهتر است به آنها اعتماد کنید و بگذارید که قبل از قضاوت شما، آنها توضیح دهند.

  خرابکاری جوجه

  اگر در عالم رویا دیدید که جوجه ای با پر زدن و یا دویدن در حال خرابکاری و به هم ریختن اطراف شما بود، تعبیرش است که فرزند شما در حال برنامه ریختن برای انجام کارهایی است که شما را خوشحال و راضی کند.

  همچنین بخوانید:  👻 تعبیر خواب جن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  خرید و فروش جوجه

  اگر در عالم رویا جوجه می خریدید و یا می فروختید، تعبیر این خواب نشان می دهد که امکان دارد فرزند شما برای ازدواج مشکل و یا مسئله ای داشته باشد.
  برای فروش جوجه تعبیر دیگری نیز وجود دارد. تعبیرش خوشبختی و سعادت فرزندتان شماست.

  جوجه زرد رنگ

  اگر در عالم رویا جوجه ای را دیدید که زرد رنگ بود، این خواب نشان می دهد که یکی از فرزندان شما به شما کمک مالی خواهد کرد و مقداری پول به شما می دهد.

  جوجه سیاه رنگ

  جوجه به رنگ سیاه در عالم رویا تعبیرش بلعکس جوجه زرد می باشد. یکی از فرزندان شما شدیدا نیاز به پول دارد و در مشکلات مالی خود دچار سردرگمی و آشفتگی شده است.

  جوجه سفید رنگ

  جوجه سفید رنگ نیز تعبیرش این است که یکی از فرزندان تان درگیر مشکلات و موانع دشوار شده است. پس چنین خوابی به شما نوید از پیروزی و حل شدن پله پله تمام موانع پیش روی او می دهد.

  مردن جوجه

  اگر در عالم رویا دیدید که یک جوجه مُرد، تعبیرش نیز بد و منفی می‌باشد. یک اتفاق بسیار بد و غیر منتظره در زندگیتان رخ خواهد داد.

  تولد جوجه

  تولد جوجه و از تخم درآمدن آن، تعبیرش نماد حوادث و اتفاقات بسیار نیکو و خوشایند می باشد.
  اگر در عالم رویا لحظه ای که جوجه از تخم بیرون می آید را دیدید، این رویا تعبیرش بارداری و تولد فرزند است.

  جوجه کثیف و چرک

  اگر در عالم رویا جوجه ای را دیدید که ظاهرش بسیار چرک و کثیف بود، تعبیر این خوا به فرزندتان باز می گردد. فرزندی دارید که بسیار بی ادب، بی تربیت و بی فرهنگ می باشد. قطعا مشکل از تربیت نادرست شماست. در رفتارتان با او تجدید نظر کنید.

  جوجه اردک

  جوجه اردک در خواب دیدن، چه در آب باشد و چه در هر جای دیگری؛ تعبیرش شانس و اقبال در حوزه مسائل مادی و پولی می باشد. اگر چند وقت است که به فکر سرمایه گزاری هستید اما هنوز جدی وارد میدان نشده اید، اکنون زمان آن است. اگر به دقت و درستی سرمایه گزاری کنید، پول های زیادی به زندگی شما روانه می شود.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  9 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  محمد
  ۱۲ تیر ۱۴۰۳ ساعت: ۱۳:۲۹

  سلام، من خواب دیدم یک جوجه غاز خاکستری و بزرگ در حالی که رانندگی میکردم دنبالم میکرد از این بابت خیلی خوشحال بودم احساس میکردم همای سعادت است بعد متوجه شدم پدر مادرش هم دنبالش میان بعد احساس بدی پیدا کردم

  ناشناس
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت: ۱۴:۲۰

  من خواب دیدم از داخل شکمم صدای جوجه میاد و چند لحظه بعد احساس تهوع بهم دست داد و سه جوجه را بالا آورم به سختی

  مینا
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت: ۱۴:۳۵

  سلام من خواب دیدم مرغی دارم همه تخم ها جوجه شدن خیلی خوشحال بودم.. چندتاشون هم جوجه اردک بودن که داشتم میگفتم از قبل چندتا گذاشتم زیر مرغ. جوجه اردک ها زرد بودن.. اونا هم همه رنگ.. بعد رفتم بهشون دونه دادم اومدم خونه رفتم بیرون نگاه کردم دیدم بزرگتر شدن. تو خواب خیلی ذوق زده بودم… لطفا تعبیرش رو بهم بگین

  زینب
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ساعت: ۱۳:۵۲

  خواب دیدم یه جوجه قهوه ای رنگ میخواست نوک بزنه بعد ناگهان پرتش کردم بعد اون فرار کرد بیرون هوا هم بارونی بود شب بود بعد وایساد جلو یک ماشین من نمیتونستم تحمل کنم بعد صورتمو برگردوندم بعد ندیدم چجوری له شد ولی پسر عموم که کنارم نشسته بود دید ولی من خونش فقط دیدم جان مادرتون بگید تعبیرش چیه

  رویا
  ۹ آذر ۱۴۰۲ ساعت: ۱۰:۰۳

  خواب دیدم تو یک گلخونه بودم و چند میوه تو ظرف دربسته داشتم که یهو از زردالوی داخل زرد با تکون خوردن یک یک مرغ بسیار بسیار زیبا و سفید که صورتی به شکل انسان داشت بیرون اومد و شروه به حرکت به سمت در کرد که من با تمام ترسم از حیوانات بلندش کردم و اوردمش تو گلخونه و در رو بستم و این موجود زیبا شروع به حرف زدن نامفهوم کرد و من متوجه حرف هاش نمی شدم