⛓️ تعبیر خواب زنجیر از نظر معبران معروف

ز یک دیدگاه
 • تعبیر خواب زنجیر⛓️

  زمانی که اسم زنجیر به گوش ما می خورد، یک زنجیر آهنی برای کارهای سنگین، زنجیری برای بستن دست و پا و زنجیری که به عنوان زینت در گردن می اندازیم، در ذهن ما تداعی می شود. در این تعبیر خواب بیشتر زنجیری که برای بستن دست و پا و یا در زندان استفاده می شود، مد نظر ماست.
  اولین تعبیر برای این رویا می تواند اشاره به دوره ای سخت و طاقت فرسا داشته باشد. دقیقا همان گونه که در زنجیر بودن و یا آزاد نبودن باعث مرگ یک انسان می شود.
  برخی دیگر از تعابیر این رویا عبارت است از عدم صداقت، کفر و بی ایمانی، خساست و بخل، توبه و استغفار، بازگشت مسافر و …
  در ادامه ما برای شما عزیزان تعابیر دقیق از این خواب را دسته بندی کرده ایم. برای یافتن تعبیر خواب خود با تاروت رنگی همراه باشید.🌹

  تعبیر خواب زنجیر

  تعبیر خواب زنجیر بر اساس نظر معبر 👴

  از نظر امام جعفر صادق (ع)👳‍♂️

  از نظر امام جعفر صادق (ع) اگر در خواب زنجیر دیدید، رویای شما چهار تعبیردارد:
  ✔️تعبیر اول، نشانگر کفر و شرک ورزیدن به خداوند یگانه می باشد. شاید شما فردی هستید که اصلاً از بابت داشته هایتان شکرگزار نیستید و مدام به خاطر نداشته هایتان به خداوند گله می کنید.
  ✔️تعبیر دوم، نشانگر نفاق و دورویی و شخصی است که اصلاً ظاهر و باطن وی با هم همخوانی ندارد.
  ✔️تعبیر سوم، نشانگر بخل و خساست می باشد. شما فردی هستید که اصلاً برای خرج کردن و کمک کردن راضی نیستید و بیشتر تمایل به مال اندوزی و گدایی دارید.
  ✔️تعبیر چهارم، نشانگر توبه و دست برداشتن از انجام گناه و معصیت است. شاید در شرایطی روحانی و تأثیر گذار تصمیم بگیرید که تمام کارهای بدتان را کنار بگذارید و به سمت خداوند بازگردید.

  از نظر امام صادق (ع) اگر در خواب دیدید که پاهایتان را با زنجیر و یا و طنابی بسته بودند، در صورتی که در زندگی دنیوی فردی درستکار و صالح باشید، پس این رویا نشانگر پایداری و باقی ماندن این خصلت در شخصیت شماست؛ اما اگر فردی باشید که بسیار بد کردار و بدرفتاری هستید، پس دقیقاً تعبیرش بلعکس می باشد و نشان می‌دهد که تا پایان زندگی تان همینطور بدکار و ناصالح باقی خواهید ماند.

  همچنین امام صادق (ع) برای زنجیر بسته شده به پا سه تعبیر جداگانه آورده اند:
  ✔️تعبیر اول، نشانگر ثبات و پایداری در امور دینی و معنوی می باشد. شما فردی هستید که بسیار برای عقاید خود ارزش قائل هستید و تحت هیچ شرایطی از حرف تان باز نمی گردید.
  ✔️تعبیر دوم، نشانگر ازدواج با یک بانو می باشد.
  ✔️تعبیر سوم، بازگشت مسافر و سفر می باشد. اگر خودتان شخصی را دارید که به سفر رفته است، پس این رویا به شما نشان می دهد که به زودی این شخص صحیح و سالم از مسافرت باز خواهد گشت.

  از نظر دانیال نبی 👳‍♂️

  از نظر دانیال نبی اگر در خواب دیدید که زنجیر شما از جنس نقره است، این یروا نشان می‌دهد که با زنی ازدواج خواهید کرد و یا عاشق زنی خواهید شد که برای شما بسیار مثبت و نیکو افتاده است.
  ✍️اگر در خواب دیدید که زنجیر شما از جنس طلا بود، تصویرش برای شما می‌تواند یا یک مسافرت باشد و یا یک بیماری و در بستر خوابیدن. حال این رویا را می توانید به فال نیک بگیرید ان شاء الله که خیر خواهد بود.
  ✍️اگر از جنس آهن بود، تعبیرش سفر به یک مکان دور است.
  ✍️اگر شما در زندگی حقیقی فردی صاحب مقام و قدرتمند هستید و در خواب دیدید که پاهای شما را با زنجیر آهنی بسته بودند، این رویا تعبیرش این است که شما از منطقه حکومتی خودتان و یا قسمتی که ریاست آن به عهده شماست به جای دیگری منتقل خواهد شد و یا سفر خواهید کرد؛ اما این مسافرت اصلا جنبه مثبت و خوشایندی ندارد و احتمال دارد دیگر هیچ گاه به جای قبلی تان برنگردید.
  ✍️اگر دیدید که پاهای شما را با زنجیر و یا طنابی بسته بودند، این خواب نشان می‌دهد که از جانب شخصی و یا اشخاصی که مسلمان نیستند و مسیحی می باشند و به سود و منفعت خواهید رسید.
  ✍️اگر در خواب دیدید که هر دو پای شما را با زنجیر بسته بودند، پس این خواب نشانه حکومت و ریاست می باشد. به زودی به درجه بسیار بالایی خواهید رسید.
  ✍️اگر در عالم رویا دیدید، که بر گردن یک شیطان و یک فرشته خطرناک زنجیر می بستید، این رویا نشان می دهد که افراد دیندار، مومن، درستکار و صالح، خوشحال و شاد خواهند شد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که زنجیر بسته شده به پای شما را باز کردند، تعبیرش رها شدن و نجات از غم و غصه و ناراحتی می باشد. به زودی روزهای خوشی در پیش خواهید داشت.

  از نظر محمد ابن سیرین👴

  از نظر ابن سیرین تعبیر بسته شدن شما با زنجیر نشانگر کفر، شرک و تمایل و میل درونی شما نسبت به انجام اعمال ناپسند و نادرست است.
  زنجیر تنها در خواب می تواند نمادی از گناه ها و معصیت های شما در زندگی حقیقی تان باشد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که دو تا پای شما را با زنجیر بسته بودند، این خواب می‌تواند از یک ضرر، خسارت، زیان و یا ترس و دلهره طولانی مدت خبر دهد. بهتر است بیشتر مراقب باشید، چرا که روزهای سختی در پیش خواهید داشت.
  ✍️اگر در خواب دیدید که زنجیر شما از جنسی مثل طناب یا ریسمان بود، این خواب می‌تواند نشانه‌ای از سود و منفعت در زمان طولانی باشد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که زنجیر آهنی، فولادی و یا مثل سیم‌ بکسل به پای شما بسته بودند، این خواب تعبیرش می تواند از یک اشکال، ضعف و نقص در امور دینی و معنوی تان خبر دهد. شاید شما در زندگی حقیقی تان به دروغ و در ظاهر ادعای مسلمانی می کنید اما در باطن بسیار انسان خسیس و بخیلی هستید که دست و دلتان برای کمک به کسی راضی نمی شود و حاضر نیستید کوچکترین خیری به کسی برسانید.
  ✍️اگر در خواب دیدید که درون یک مسجد بودید و دو پای شما را با زنجیر بسته بودند، این خواب می تواند نشانگر این باشد که شما در هر مسئله ای که مربوط به امور دینی تان است، بسیار ثابت و استوار قدم هستید و تحت هیچ شرایطی از عقیده خودتان دست بر نخواهید داشت.
  ✍️اگر در خواب دیدید که در زندان بودید و پاهای تان را با زنجیر بسته بودند، تعبیرش این است که اتمام اعمال شما بسیار طولانی مدت خواهد شد و برای رسیدن به نتیجه باید بسیار صبور باشید.
  ✍️اگر در خواب دیدید که گردن شما را با زنجیر بسته بودند، این خواب نشان می‌دهد که شما مسلمان واقعی نیستید و به دروغ به مردم نشان می‌دهید که اهل اسلام می‌باشید، اما همین گونه کافر و بی دین از دنیا خواهید رفت و هیچ گاه توبه نخواهید کرد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که با یک دست زنجیر دست دیگرتان را باز کردید، این خواب نشان می دهد که شما در حوزه کسب و کار و شغل تان بسیار فرد ظالم و ستمکاری هستید و به مردم ظلم بسیار می کنید.
  ✍️اگر در خواب دیدید که زنجیر را پاره کردید و دور انداختید، این خواب نشان می‌دهد که به زودی از انجام گناه پشیمان خواهید شد و توبه و طلب استغفار خواهد کرد.

  همچنین بخوانید:  🌋 تعبیر خواب زلزله از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر ابراهیم کرمانی👴

  از نظر ابراهیم کرمانی اگر در خواب دیدید که به دستان شما زنجیری بسته بودند، این خواب نشان می دهد که شما در زندگی حقیقی فردی هستید که خصیص و بخیل است و اصلاً به کسی کمک نمی‌کند و حاضر نیستید ذره‌ای از وجودتان برای شخص مایه بگذارید، همانطور که در قرآن کریم آمده، همانطور که در قرآن کریم آمده: وَقَالَتِ الْیَهُودُ یَدُ اللّهِ مَغْلُولَهٌ… _یهود گفت دست خدا بسته است… (مائده-۶۴).
  ✍️اگر در خواب دیدید که پاهای شما را با زنجیر بسته بودند، تفسیر این رویا بسیار مفصل می باشد. اگر قصد سفر رفتن دارید، پس سفر رفتن شما بسیار طولانی خواهد شد و زمان بازگشت تان نامعلوم می باشد. به طوری که شما در آن جایی که قصد سفر دارید اقامت خواهید کرد و هر چه این زنجیرِ بسته شده به پای شما قوی تر و محکم تر باشد، پس مدت اقامت شما نیز بیشتر خواهد بود و یا اینکه امکان دارد بین شما و مردی یک معاشرت و گفت و گو صورت بگیرد ولی باید بسیار مراقب باشید، چرا که این فرد به لحاظ شخصیتی و رفتاری اصلاً فرد مناسبی نیست و بسیار دروغگو و منافق است و در هر لحظه رنگ عوض می کند.
  ✍️اگر این زنجیره بسته شده به پای شما شل و آزاد باشد، تعبیرش کمی سبک تر و بهتر خواهد بود. اگر بند بسته شده به پای شما از جنس چوب بود، این خواب تعبیرش این است که اقامت شما با قصد و نیت فساد در مورد امور دینی و معنوی می باشد و یا به تعبیر دیگر شما از سفرتان صحیح و سالم به منزل باز خواهید گشت.
  ✍️اگر زنجیره بسته شده به پای شما به شکل طناب و ریسمان بود، تعبیرش می‌تواند این باشد که شما به خاطر امور دینی و معنوی تان تصمیم به سفر خواهید گرفت. این سفر می تواند به یک مکان مذهبی باشد. به تعبیر دیگر این کار می‌تواند از سود و منفعت به شما خبر دهد. در هر صورت تعبیرش نیکو می باشد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که گردن شما را با زنجیری از جنس چوب و یا اینکه با چوبی بسته بودند، این خواب نشان می دهد که دین و امانت بر گردن شما می باشد. اگر امین و امانت دار هستید، پس شما در حفظ و نگهداری از امانت ها به خوبی عمل نمی کنید و نمی توانید از پس این مسئولیت برآیید.
  ✍️اگر از جنس نقره بود، پس شما از جانب همسرتان گرفتار یک رنج و زحمت خواهید شد. شاید به خاطر نادانی و غفلت برای چند روز به دردسر بیفتید و از این بابت کمی اذیت شوید.
  ✍️اگر از جنس طلا بود، این خواب تعبیرش این است که شما برای به دست آوردن مال و دارایی های بیشتر رنج و زحمت سنگین تری را باید تحمل کنید. اما اگر مرد این راه باشید و از چیزی نترسید، در نتیجه به هدفتان خواهید رسید و زندگی خوشی را برای خودتان رقم خواهید زد.
  ✍️اگر از جنس مس بود، ممکن است که برای به دست آوردن نیازهای اولیه زندگی و امرار معاش و کسب درآمد، گرفتار موانع و مشکلاتی شوید و از این بابت زحمت بسیاری گریبان شما را بگیرد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که زنجیر را پاره کردید و یا اینکه غل گردن تان را شکستید، این خواب نشان می دهد که شما در مورد امور دینی و ایمان تان گرفتار سستی و ضعف شده اید. شاید مانند قبل دیگر متعهد و مقید نیستید و در انجام وظایف تان کوتاهی می کنید.
  ✍️اگر در خواب دیدید که دستانتان هم با زنجیر بسته شده است، تعبیرش بسیار شدید تر خواهد بود.
  ✍️اگر در خواب دیدید که زنجیر را از پای شما باز کردند، این خواب نشان می‌دهد که از شر یک شخص قدرتمند و کارهایی که بیهوده برای این فرد انجام می دهید راحت خواهید شد و زین پس برای خودتان زندگی خواهید کرد.

  از نظر جابر مغربی👴

  از نظر جابر مغربی بند و یا زنجیر نشانه ای از ثبات و پایداری در امور دینی و معنوی می باشد.شما فردی هستید که به عقاید خود بسیار پایبند می باشید.
  ✍️اگر در خواب دیدید که دستان شما را با زنجیر بسته بودند و یا اینکه در دست‌ تان زنجیر داشتید، این رویا نشان می دهد که به اموال و دارایی مردم دست درازی و تجاوز خواهید کرد. همچنین از به دست آوردن مال حرام هیچ ترس و وحشتی به دل راه نخواهید داد.
  ✍️اگر در خواب دیده که پاهای شما با زنجیره بسته و یا اینکه کسی پاهای شما را با زنجیر بسته بود، این رویا نشان می‌دهد که شما برای انجام اعمال ناپسند و گناه و معصیت به خانه شخصی خواهید رفت.
  ✍️اگر در عالم رویا دیدید که فردی صاحب مقام در بند است و پاهای او را با زنجیر بسته اند، این رویا برای او تعبیر خوبی دارد. مدت سلطنت و پادشاهی یا ریاست وی بسیار طولانی خواهد بود.
  ✍️اگر شما در زندگی حقیقی بیمار هستید و در خواب دیدید که پا های تان را با زنجیر بسته اند ،تعبیرش برای شما رهایی از شر بیماری و شفا و بهبودی می باشد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که در گردن شما زنجیر قرار داده بودند، این رویا نشان می دهد که حق مردم به گردن شما می باشد. شاید جایی بر در حق کسی ناحقی و نامردی کرده اید. هر چه زودتر برای طلب حلالیت به پیش او بروید.

  همچنین بخوانید:  🤕 تعبیر خواب زخم و جراحت از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر شیخ طوسی👴

  از نظر شیخ طوسی اگر در خواب پلاکی که از آن زنجیری آویزان بود و جنس این پلاک و زنجیر نیز از طلا بود، تفسیر این رویا نشانگر اموال و دارایی های بسیار زیاد و نامحدود می باشد. این ثروت در زمان بسیار کوتاه و کاملا حلال نصیب شما خواهد شد. از این بابت خدا را شکر کنید و هیچ گاه ناسپاسی نکنید.
  ✍️اگر در خواب دیدید که شما زنجیر را گم کرده بودید، این خواب بسیار تعبیرش منفی است و می تواند نمادی از شر و نحسی و شومی باشد، پس منتظر یک بدبختی و گرفتاری باشید. اگر شما یک دختر جوان و یک بانوی جوان هستید و در خواب پلاک و زنجیر طلا در گردن تان دیدید، تعبیرش این است که همسرتان کار بسیار بزرگی انجام خواهد داد و یا اینکه اتفاقی بسیار عجیب و غیرمنتظره برای شما پیش خواهد آمد که شما از بابت این اتفاق‌ها بسیار ذوق زده و خوشحال خواهید شد.

  از نظر حافظ ابن اسحاق👴

  از نظر حافظ بن اسحاق این رویا برای آقایان و پسرها نتایج بد و منفی به دنبال خواهد داشت. در مردی چه متأهل و چه مجرد در خواب ببیند که در گردن خود زنجیر طلایی انداخته و به خاطر این زنجیر بسیار خودنمایی می کند، تعبیرش این است که به شما مرتکب گناه و معصیت بسیار بزرگ و غیرقابل بخششی شده اید که به سبب این اتفاق تعداد زیادی از همراهان و اطرافیانتان را از دست خواهید داد و آن‌ها برای مدت‌ها از شما دلخور می شوند و شما را ترک خواهند کرد. حتی می‌تواند تعبیرش یک مصیبت و بد بیاری را برای شما پیش بینی کند. تمام این اتفاقات باعث می‌شود که شما هم به لحاظ روحی و هم به لحاظ جسمانی از پای در بیایید.
  در یکی از کتاب‌های قدیمی ابن سیرین آمده است که اگر آقایان در رویای شبانه خود ببینند که زنجیر هایی از جنس طلا در گردن انداخته اند، این خواب برای آنها نشانه حبس و زندانی شدن می باشد و اگر دادگاهی در پیش دارید پس حق با شما نخواهد بود و محکوم خواهید شد.
  محب لطفی نیز در این باره مطلبی را ذکر کرده است که اگر خانم ها و یا زن های متاهل در عالم رویا زنجیر طلا ببیند، کاملاً امری طبیعی می باشد، چرا که خانم ها با آرایش و زیبایی ارتباط خوبی دارند و معنی این هم برای آنها می‌تواند عزیز شدن نزد محبوبشان، خانواده، همسر و یا معشوق شان باشد. اما اگر آقایان چنین خوابی ببیند اصلاً تعبیرش خوب نیست و به هیچ عنوان نمی تواند حاوی معنی و تعبیر خوبی باشد. بدون شک در وعده‌های آینده مشکل بسیار بزرگی شما را درگیر خواهد کرد و دردسر بزرگی برای شما ایجاد می‌شود. حتی ممکن است به ترک کردن شهر و محل زندگی تان منتهی شود و آن هم به خاطر به بار آمدن آبروریزی های فراوان و یا مصیبت هایی باشد که برای شما ایجاد می‌شود. در اصل شما برای اینکه از دید دیگران مخفی باشید تصمیم به فرار و ترک زادگاه تان خواهید گرفت.

  از نظر منوچهر مطیعی تهرانی👴

  از نظر مطیعی زنجیر در عالم رویا سمبلی از اسارت و فرمان برداری از روی ناچاری است. تعبیر این رویا در زمانی که دو سر زنجیر به جایی متصل باشد، متفاوت خواهد شد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که دست های شما با زنجیری بسته شده بود حتی اگر کسی نبسته بود، تعبیرش منفی است و از مصیبت و گرفتاری خبر می دهد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که یک سر زنجیر به دست شما و سر دیگر آن به جای دیگری ختم می شد، برای مثال به در یک خانه؛ تعبیرش مشکلاتی در ارتباط با خانواده و افراد نزدیک تان است. به تعبیر دیگر در حوزه مسائل مربوط به عواطف و احساسات دچار مشکل خواهید شد.
  ✍️اگر دیدید که زنجیری روی میز و یا در محل کار شما افتاده بود، پس در حوزه امور کاری و شغلی دچار گرفتاری و درگیری خواهید شد.
  این مثال ها نشان می دهد که سر این زنجیر به هر کس و هر مکانی که متصل باشد، این گرفتاری و مصیبت ها در همان حوزه خواهد بود.
  ✍️اگر در خواب دیدید که زنجیری در دستان شما بود، این رویا حاکی از آن است که شما غرق در گناه شده اید و آلوده به معصیت هستید. همچنین در این باره معبران خود زنجیر دیدن در خواب را به گناه، معصیت و انجام اعمال ناپسند تعبیر کرده اند.
  حال اگر دیدید که زنجیری را از جایی و یا کسی باز کردید، تعبیرش این است که خودتان را از شر اسارت و در بند بودن رها خواهید کرد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که زنجیر به کسی و یا چیزی می بستید، این رویا سمبل تجاوز، تعدی، افراط و دست درازی است. فرقی ندارد شما زنجیر را به کجا و چه کسی ببندید، در هر صورت تعبیرش تعدی و تجاوز به آن می باشد.

  همچنین بخوانید:  👩 تعبیر خواب زن از نظر معبران معروف جهان

  از نظر لوک اویتنهاو👴

  از نظر لوک اویتنهاو زنجیر طلا در عالم رویا نماد عروسی و یک جشن و پایکوبی به خاطر یک پیوند و تعهد در چارچوب خانواده شما می باشد. شخص جدیدی به زندگی شما اضافه خواهد شد.
  ✍️اگر در خواب زنجیری دیدید که جنس آن آهنی بود، این خواب می‌تواند آینده شما را پیش بینی کند. در واقع تفسیر این رویا نشان می دهد که شما در دوران پیری، فرتوتی و سالخوردگی بسیار تنها خواهید شد و هیچ کس سراغ شما را نخواهد گرفت. پس برای اینکه در این دوران به تنهایی دچار نشوید باید در همین دوره میانسالی با دیگران خوش رفتاری کنید تا در دوره نیاز دست شما را بگیرند و شما را تنها رها نکند.
  ✍️اگر در خواب دیدید که شما را و شخص دیگری را به زنجیر کشیده و بسته بودند، این رویا تفسیرش ناراحتی غم و اندوه می باشد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که زنجیرها را پاره کرده اید و یا شخصی در حال پاره کردن زنجیر ها بود، این رویا نشان می دهد که شما فردی هستید که به خودتان بسیار متکی می باشید. دست جلوی کسی دراز نمی کنید و در واقع این خواب به شما می‌گوید که قطعاً اگر از نیروی خودتان کمک بگیرید موفقیت و سربلندی را برای خود رقم خواهید زد.

  از نظر آنلی بیتون👴

  از نظر آنلی بیتون اگر در خواب دیدید که زنجیری به دست و پای شما بسته بودند، تعبیر این رویا نشان می‌دهد که شما باید زحمت و سختی کارهای دیگران را به دوش بکشید. بهتر است خودتان را فدای کسی نکنید و سپر بلای آنان نشوید.

  ✍️اگر در خواب دیدید که قدرت داشتید که زنجیرها از دست و پای خودتان باز و یا پاره کنید، این رویا نشان می‌دهد که شما تصمیم خواهید گرفت که خودتان را از شر یک تعهد بسیار اشتباه رها سازید. شاید به کسی قولی و یا تعهدی دادید که اصلاً اساس آن درست نبوده و حالا متوجه اشتباه تان شده اید. جلوی ضرر را هر کجا بگیرید منفعت است. پس دست بجنبانید و سریع اقدامات لازم را انجام دهید.
  به طور کلی زنجیر در عالم رویا نمادی از نقشه ها و افکار شوم و خیانت آمیزی می باشد که به دست افراد حسود و طمعکار کشیده شده است. در واقع هدف این افراد چیزی جز بدنام کردن افراد و به هم ریختن اوضاع نیست، پس بهتر است شما هوشیار باشید و در دام این گونه اشخاص نیفتید.
  ✍️اگر در خواب دوستان و آشنایان تان را در بند زنجیر و دست و پا بسته دیدید، این رویا می‌تواند تعبیر خوبی داشته باشد. امکان دارد تمام افرادی که در خوابتان دیده‌اید دچار و گرفتار بدبختی بسیار بزرگ و غیرقابل حل شوند.

  از نظر کارل گوستاو یونگ👴

  از نظر یونگ به خاطر اینکه زنجیر یک بافت بسیار منظم و یکنواخت دارد پس دیدن زنجیر در خواب می تواند نشان از رابطه ای باشد که برای شما دیگر جذابیتی ندارد و احساس می کنید که بیش از اندازه تکراری شده و لحظات یکنواختی را طی می کنید.
  ✍️اگر در خواب دیدید که دست و پای شما را با زنجیر بسته بودند، این خواب تعبیرش این است که اشخاصی شما را مجبور به انجام کاری کردند و یا خواهند کرد که شما اصلاً به لحاظ باطنی و درونی میل به انجام این کار را ندارید و دوست دارید که به هر طریقی شده از زیر این کار فرار کنید.

  کتاب سرزمین رویاها📘

  اگر در خواب دیدید که زنجیرهای بسته شده به بدن شما باز شده بود و شما آزاد بودید، تعبیر این خواب نشان می‌دهد که از شر یک مشکل بسیار بزرگ رها خواهید شد و دوباره به زندگی آزاد تان باز خواهید گشت.
  ✍️اگر در خواب دیدید که شما در بند و زنجیر گرفتار و بسته شده بودید، این خواب می تواند نمادی از دریافت کردن اخبار بد و ناگوار باشد. شاید شخصی خبر های بسیار ناراحت کننده‌ای برای شما داشته باشد. پس بهتر است که خونسرد باشید و قبل از اطمینان چیزی را باور نکنید.
  ✍️اگر در خواب دیگران را در بند زنجیر و بسته شده دیدید، این خواب نشان می‌دهد که شما بار مسئولیت سنگینی را به دوشتان می کشید اما نگران نباشید. طی روزهای آینده این بار سبک تر خواهد شد و شما می توانید خودتان را کمی آرام کنید و به آرامش برسید.
  ✍️اگر در خواب یکی از نزدیکان تان را در بند و زنجیر بسته شده دیدید، این خواب نشان می‌دهد که اطرافتان دوستان بسیار متعهد و وفاداری دارید که هر لحظه که به آنها نیاز پیدا کنید بدون هیچ بهانه‌ای کنار شما حاضر خواهند شد.
  ✍️اگر در خواب دشمنانتان را دیدید که با زنجیر بسته شده بودند، این رویا تعبیرش نمادی از خیانت و سوء استفاده می باشد. شاید اشخاصی با برنامه‌های از قبل تنظیم شده قصد دارند که زندگی شما را به هم بریزند و از این طریق به هدفشان برسند.
  ✍️اگر در خواب دیدید که شما زنجیرها را پاره کردید، این خواب تعبیرش خوب نیست. یک دوره بسیار کوتاه و موقتی در انتظار شما خواهد بود که در این دوره بسیار اذیت خواهید شد. اضطراب ها و استرس های فراوانی را خواهید چشید و اگر قوی نباشید از این دوره گذر نخواهید کرد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که یک زنجیر طلا در گردن یک زن بود، شانس بسیار بزرگی در حوزه روابط عاطفی و عشقی در انتظار شما خواهد بود. بهتر است که خوش بین باشید و از این موقعیت به خوبی استفاده کنید.
  ✍️اگر در خواب دیدید که شخصی را در زندان به زنجیر کشیده بودند، تعبیرش خوب نیست. تمام کارهای شما با نابودی و زوال روبرو خواهد شد و برای درست کردن شرایط باید راه های بسیاری همراه با هزینه های زیاد را امتحان کنید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  1 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  مهدی
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت: ۰۶:۱۹

  سلام من در خواب زنجیری دیدم که نصفش از آهن و نصفش از پلاستیک بود

  روشن
  تاریک