🧥 تعبیر خواب ژاکت از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

ژ بدون دیدگاه
 • تعبیر خواب ژاکت 🧥

  اغلب معبران خواب و رؤیا، تعبیر خواب ژاکت را در دسته‌ی پوشیدنی‌ها گنجانده و به همین سبب یک تفسیر کلی و جامع برای لباس و جامه ارائه داده‌اند، که تفاوت آن‌چنانی با هم ندارند اما در تعبیر هر کدام نکاتی وجود دارد که توجه به هر یک از آن‌ها خالی از لطف نیست. در مطلب زیر سعی شده تا از زوایای مختلف به موضوع مورد بحث پرداخته شود، که جای هیچ ابهامی را برای مخاطب باقی نگذارد. پس با تاروت رنگی همراه باشید.

  در زیر می توانید با انتخاب معبر و یا موضوع آن، تعبیر خواب آن را مشاهده کنید:

  تعابیر بر اساس معبر

  منوچهر مطیعی تهرانی

  امام جعفر صادق (ع)

  محمد ابن سیرین

  عبدالغنی بن اسماعیل نابلسی

  کتاب سرزمین رویاها

  معبران غربی

  تعابیر بر اساس موضوع

  پوشیدن و درآوردن ژاکت

  ژاکت پاره و قدیمی

  خرید و فروش ژاکت

  دزدیده شدن و یا گم شدن ژاکت

  ژاکت لکه دار

  ژاکت زرد رنگ

  ژاکت سیاه رنگ

  ژاکت سبز رنگ

  ژاکت قهوه‌ای رنگ

  ژاکت سفید رنگ

  ژاکت مشکی رنگ

  ژاکت قرمز رنگ

  ژاکت چرمی

  ژاکت ابریشمی

  ژاکت پشمی

  تعبیر خواب ژاکت

  تعبیر خواب ژاکت بر‌ اساس نظر معبر 👴

  از نظر منوچهر مطیعی تهرانی

  جامه به‌طورکلی به معنای لباس است و لباس شامل هر چیز پوشیدنی و تن کردنی از جمله، ژاکت، پالتو، کت و شلوار، جلیقه، پیراهن و بارانیست. پس لباس‌ها انواع مختلف دارد که معمولا همه در یک دسته‌ی کلی جای می‌گیرند و می‌شود تعبیر و تفسیر هر‌کدام را فارغ از کمی جزئیات، شبیه به هم دانست. اگر در خوابتان، جامه و لباس، نقش پر‌رنگی را ایفا می‌کرد، بیانگر آبرو، شرف و وجه‌ی شما در محل کار، اجتماع و خارج از خانه است. و به این معناست که قضاوتی که دیگران درباره‌ی شما و شخصیتتان می‌کنند برایتان اهمیت ویژه دارد و می‌کوشید تا تصویر درستی از خود در ذهن دیگران به‌خصوص در کسب و کار باقی بگذارید.

  از نظر امام جعفر صادق (ع)

  دیدن هر نوع لباس، در خواب و رؤیا اشاره به هفت تعبیر دارد.

  تعبیر اوّل: دیدن لباس در خواب بیانگر دینی راستین و حق است. و به معنی این است که شخص بیننده‌ی خواب، راه درستی را در زندگی پیش گرفته و پیرو اصول دین و معنویات می‌باشد و یا بیانگر این است که آن فرد، به زودی به دینی پاک و عاری از بدی و پلشتی روی خواهد آورد و به آغوش ‌ درستی و راستی بر‌خواهد گشت.

  تعبیر دوّم: دیدن لباس در خواب نشان‌دهنده‌ی توانایی‌های فردی و اجتماعی آن شخص می‌باشد و یا نشانگر شکوفایی و پرورش استعداد‌، ذوق و قریحه در زمینه‌ی خاصی برای او است. که آن را در جهت رشد زندگیش به‌کار می‌گیرد.

  تعبیر سوّم: دیدن لباس در خواب بیانگر مکنت، سلطنت، قدرت و جاه و مقام است و همچنین بیانگر این است که فرد بیننده، خواستار ترفیع و به‌دست آوردن جایگاهی والا‌تر و بالا‌تر از آن‌چه تاکنون بوده، میباشد. و برای آن تلاش می‌کند.

  تعبیر چهارم: دیدن لباس در خواب نماد منفعت است و نشانگر رسیدن به سودی کلان در حوزه‌های مختلف است. و یا به معنی این است که صاحب خواب، برای به‌دست آوردن هر چه بیشتر مال و ثروت به کاری دست می‌زند و برای آن اقدام می‌نماید.

  تعبیر پنجم: دیدن لباس در خواب حاکی از خوش‌گذرانی، خوشی و عیش و نوش است و نشانگر این است که شخص بیننده، در برهه‌ای از زندگیش قرار گرفته که شانس به او رو کرده است. به این معنا که بعد از گذر کردن از روزهای سخت و تاریک حالا زمان  شادی و خوش‌گذرانی‌اش رسیده است تا از بند غم و مشکلات رها گردد و دمی آرام بگیرد.

  تعبیر ششم: دیدن لباس در خواب بیانگر اقدام کردن و قدم برداشتن برای حل موضوعی خاص و یا برای پیش‌برد کاری که آن شخص، در گذشته قصد انجامش را داشته، می‌باشد.

  تعبیر هفتم: دیدن لباس در خواب نشان‌دهنده‌ی این است که به‌زودی عدالت بر‌پا خواهد شد و حق به حق ‌دار خواهد رسید و شخص بیننده‌ی خواب از مواهب این عدل و داد و این مساوات، بی‌بهره نخواهد ماند.

  از نظر محمد ابن سیرین

  به‌طور کلی دیدن ژاکت، کت، پالتو و هر جامه‌ای که در فصل سرما و برای گرم کردن خود از آن استفاده می‌کنیم، در خواب بیانگر تکلیف و وظیفه، حمایت و پشتیبانی، وصلت یا خبری میمون و امنیت و آرامش خیال در زندگی می‌باشد.

  ✍️ اگر یک زن متأهل در خواب ببیند که ژاکت و یا بارانی‌ای شیک، گران و زیبایی را به تن دارد، به معنی این است که آن خانم از امنیت و پشتیبانی شخصی بر‌خوردار می‌شود کت از او در برابر مشکلات محافظت خواهد کرد. این پشتیبانی از سوی مردان نزدیک به او مانند پدر، شوهر و برادر صورت می‌پذیرد و همچنین بیانگر حمایت مردان زندگی‌اش، از فرزاندان او در تمام زمینه‌ها می‌باشد.

  ✍️ اگر زن متاهلی در خواب دید که کت و ژاکت مردانه‌ای را به تن کرده است و آن را پوشیده، نشانگر شخصیت و ویژگی های درونی آن فرد می باشد که بسیار قوی و پر انگیزه، مستقل و مسئولیت پذیر است و نشانگر این است که او توانایی پذیرش وظایف سخت و سنگین را دارد، از پس آنها برمی آید و همچنین به قدرتی خواهد رسید که به جایگاه های سیاسی و قضایی دست خواهد یافت و با استعداد‌ها و انگیزه‌های درونی‌اش، تأثیر‌گذاری زیادی بر روی مردم جامعه خواهد گذاشت.

  ✍️ اگر دختر مجردی که هنوز ازدواج نکرده است در خواب ببیند که ژاکت و یا جامه‌ای گران‌قیمت پوشیده است، که شکوه و جلال آن بسیار به چشم می‌آید، بیانگر این است که به زودی با مردی آشنا خواهد شد که بسیار محترم بوده و به او ارزش و احترام می گذارد.همچنین نشانگر نزدیک بودن وصلت این دو می باشد که بینشان سراسر عشق و محبت جاری می گردد و دختر، از مواهبِ حمایت مردانه او برخوردار خواهد گشت.

  ✍️داشتن رویایی از جنس خرید لباس و یا جامه در خواب، مانند ژاکت و یا پالتو برای زنان، زمانی تعبیر خاصی دارد که آن جامه به تن شخص برود و پوشیده شود. که معنی آن این است که آن زن با شخصی مقید و متعهد ملاقات می‌کند که عشق بینشان حاکم خواهد شد و هر دو برای ساختن اشتراکات و بهبود آن در زندگی از هیچ چیز فروگذار نخواهند کرد. در نهایت به خوشبختی و سعادت خواهد رسید.

  همچنین بخوانید:  🔪 تعبیر خواب ژیلت و تیغ زدن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر عبدالغنی بن اسماعیل نابلسی

  دیدن ژاکت در خواب، به‌ علت ماهیّت گرم کنندگی ای که دارد، حاکی از امنیت و حفاظت است. همچنین نشان‌دهنده‌ی دفاع و طرفداری از کسی و یا تلاش برای کمک کردنش در برابر ناملایمات می‌باشد. به‌علاوه میتواند بیانگر حفظ و یا مواظبت از او در برابر برف و باران، سرما و کولاک باشد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که ژاکت و یا پالتویی دارید، که از پارچه‌ی نامرغوب،بی کیفیت و ارزان قیمت تهیه شده  و جنس خوبی ندارد، نشانگر عدم امنیت و تهدید از سوی موقعیت، اتفاق و یا اشخاصی برای شما می‌باشد. همچنین به ارزش و سادگی درون شما اشاره دارد که به‌دنبال ظواهر و زینت‌های ظاهری نیستید بلکه بیشتر به درون خویش التفات می‌کنید.

  ✍️ اگر در خواب دیدید، ژاکتی به تن دارید که جنس پارچه‌اش بسیار با کیفیت و ظاهر آن زیبا و پر‌ زرق و برق است، به‌طوریکه یقه و قسمت بالایی لباس تماماً از خز پوشیده شده، نشانگر امنیت فردی و آسایش خیال در زندگی است.همچنین به معنی نبود تهدید بر علیه شما و فزونی فرصت‌ها در مقابلتان است. به‌علاوه نشان‌دهنده‌ی این است که شما به ظواهر خود، بیش از درونیّات اهمیت قائل هستید.این موضوع از دید بقیه ممکن است جلوه‌ی درستی نداشته باشد و شما را فردی تجملاتی و متکبر نشان دهد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که ژاکتی با وزن بسیار سنگین پوشیده‌اید که آنقدر بزرگ و گشاد است که تمام تنتان را پوشانده، بیانگر اعمالی است که شما بدون اطلاع و آگاهی بقیه، انجام می‌دهید.به‌خاطر این وضع، فشار زیادی را متحمل شده‌اید و انگار با خودتان در جنگ هستید. نجوا‌های درونی برایتان آزار‌دهنده می‌باشد و از وضعیت خود رضایت آن‌چنان ندارید. در‌نهایت همگان از اقدامات شما آگاهی پیدا می‌کنند و از کرده‌ی خویش پشیمانتان خواهند کرد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که ژاکت مردانه به تن دارید، بیانگر دانش، هوش، ذکاوت و عقل سلیم شماست. و نشانگر غلبه‌ی منطق بر احساس می‌باشد. همچنین نماد زنی شکیبا، غیور، پر صلابت و عاقل است که در حوزه‌های مختلف زندگی بسیار مسلط و با اعتماد بنفس قدم بر می‌دارد و قلّه‌های موفقیت را فتح می‌کند.همچنین به معنی است است که شما نیاز به شخص دیگری ندارید که امنیتتان را تأمین کند بلکه خودتان حافظ روح و تن هستید.

  ✍️ اگر زن بارداری در خواب دید که ژاکت بر تن دارد، دلیل بر احساس آرامش و آسایش در زندگی و بیان‌کننده‌ی کیفیت رابطه‌ی زناشویی است که نشان از خوشبختی و سعادت می‌باشد. حتی اگر جنس آن جامه مرغوب نباشد، باز هم  برای زن آبستن مفهومی خوشایند و تعبیری میمون دارد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که به شریک زندگی خود و یا همسر باردارتان، ژاکت هدیه می‌دهید، نماد ورود پسر به زندگیتان است و بیانگر این است که به لطف خدا صاحب فرزند پسر خواهید شد. این فرزند با ورودش به این دنیا، برکت را نصیب زندگیتان می‌کند و شما را از گرفتاری‌ و غم می‌رهاند.

  از نظر کتاب سرزمین رویاها

  به‌طور معمول، دیدن جامه در خواب افشا کننده‌ی آن چیزی است که در درونمان اتفاق می‌افتد و نشان‌دهنده‌ی شخصیت درونی و واقعی ما می‌باشد. همچنین نمادی از پذیرش و دوست داشتن خود، عزت نفس و اعتماد ‌بنفس است که ما را به جهان اطرافمان می‌شناساند و به ما هویت می‌بخشد. در واقع دیدن جامه در خواب، رو‌به‌رو شدن با خود حقیقیمان است.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که ژاکت و یا پلیور بافتنی به تن دارید، نشانگر این است که از زندگی مشترک خود رضایت کامل دارید و عاشق شریک زندگیتان هستید زیرا او توجه، لطف و محبت بی‌اندازه‌اش را نثارتان می‌کند. به‌علاوه نشان‌دهنده‌ی تفاهم و اشتراک شما با همسرتان در همه چیز است که زندگی را برایتان شیرین کرده و در مرکز توجه اطرافیان قرارتان داده است.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که در گرمای تابستان، ژاکت و یا جامه‌ای زمستانی به تن دارید، دلیل بر داشتن دغدغه، ترس و هراس شما نسبت به چیزی می‌باشد که همیشه در زندگی از آن، فرار کرده‌اید و حالا زمان رویارویی  با آن مشکلات و ترس‌ها فرا رسیده است.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که لباس گرم مردانه به تن دارید، بیانگر کسب سود و منفعت و موفقیت‌های زیاد در زندگی است.

  از نظر معبران غربی

  تفسیر دیدن جامه و لباس در خواب به  جنس لباس، طرح لباس، پارچه‌ای که در آن به‌کار رفته، طرز استفاده و ترکیب رنگ لباس بستگی دارد. که هر یک از این متغیر‌ها نقشی تعیین در تعبیر خواب خواهند داشت.

  تعبیر اوّل: دیدن ژاکت در خواب، دلیل بر یک مخفی‌کاری و عمل پنهانی می‌باشد که برملا شدنش برایتان دردسر و مصیبت به همراه دارد و زندگیتان را دچار مشکلات عدیده خواهد کرد.

  تعبیر دوّم: ژاکت در خواب نماد صمیمیت، نزدیکی و دوستی است. نشانگر شخصی در زندگی بیننده است که در قامت دوست به او یاری می‌رساند، کمک می‌کند و در برابر خطرات، از منافع او دفاع می‌کند.این فرد ممکن است از اعضای خانواده، بستگان و یا دوستان باشد.

  ✍️ دیدن ژاکت در خواب نشانگر، عزت، آبرو و شخصیت فرد بیننده‌ی خواب  در محل کسب او است و نشان‌دهنده‌ی شناختی است که دیگران، خارج از منزل از او پیدا کرده و یا می‌کنند.

  ✍️ اگر مردی در خواب ببیند که ژاکت و یا کتی پوشیده که ظاهری شیک، نو و آراسته دارد نشانگر این است که آن شخص، فردی شریف، و انسانی بزرگوار و با آبروست. همچنین نشان دهنده‌ی این است که مرد، کسب و کار پر رونق و موفقی دارد که برایش در آینده‌ای نزدیک سود کلانی را ایجاد می‌کند.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که ژاکتی که بر تن دارید، ظاهراً کهنه، چرک ،بی رنگ و رو  و جنس پارچه‌ی آن نامرغوب است اما در زیر آن لباسی پوشیده‌اید تمیز، زیبا، مرتب و مرغوب و نو، بیانگر این است که شما از سمت جامعه طرد شده‌اید و جامعه به دید منفی به شما نگاه می‌کند. فعالیت‌ها و اقداماتتان را مردم بر علیه خود تلقی و شما را نادرست قضاوت می‌کنند در‌حالی‌که این فقط در ظاهر است اما در باطن انسانی درست کار، لایق و مهربان هستید که هنوز مردم  شما را آن‌طور که شایسته و بایسته است نمی‌شناسند و از شخصیت شریف شما آگاه نیستند.

  همچنین بخوانید:  🍮 تعبیر خواب ژله از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✍️ اگر در خواب دیدید، ژاکتی که پوشیده‌اید ظاهراً نو، شکیل، پرشکوه و زیباست اما در زیر آن جامه‌ای بر تن دارید کثیف،مندرس و چروکیده، به معنای این است که شما با ظاهر خویش مردم را فریب داده‌اید و انسانی دو‌ رو و بد‌طینتی هستید. این در حالی است که مردم شما را فردی مقبول و با آبرو می‌دانند، به شما اعتماد دارند و تحسینتان می‌کنند اما واقعیت نه در ظاهر بلکه در باطن شما نهفته است.

  ✍️اگر مردی در خواب دید که ژاکت و یا جامه‌ی زنانه به تن دارد، حاکی از این است که آدم‌های اطرافتان با تهمت ناروا و قضاوت‌های نادرست و نابه‌جا، آبروی شما را به خطرمی‌اندازند. به همین علت شما توسط قانون توبیخ می‌شوید و برای دفاع از خود، پایتان به دادگاه قضایی باز خواهد شد.

  ✍️ اگر زنی در خواب دید که لباسی مردانه به تن دارد، خبر از وظیفه‌ای دشوار و سنگین بر دوش اوست که خودش با میل خود آن را پذیرفته و یا این مسئولیت صعب آور به او تحمیل شده است. هرچقدر تعداد جامه‌ی مردانه بیشتر باشد پس وظایفش سنگین‌تر و تعهداتش بیشتر می‌شود و فشار زیادی را تحمل خواهد کرد.

  ✍️اگر در خواب دیدید که جامه و ژاکت تنتان تنگ است و به بدن فشار می‌آورد، نشان از همان فشار در کسب و کار، محل کار و شغل شماست همچنین به معنای قرار گرفتن در موقعیت تنش‌زا و تنگنا از سمت اعضای خانواده می‌باشد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که شخص دیگری ژاکتی گشاد همراه دارد که متعلق به شماست و بر تن آزاد است، نشانگر این است که در زندگی به ثبات می‌رسید، مشکلات هموار می‌گردد و نعمت و برکت در زندگیتان دو‌چندان می‌شود. در کل دیدن ژاکت بسیار گشاد در خواب نماد کسب نعمت و مکنت، ثروت و مال، در تجارت و یا در معامله می‌باشد که از آن طریق سود فراوانی کسب می‌کنید و غنی خواهید شد.

  تعبیر خواب ژاکت بر‌ اساس موضوع آن 📋

  پوشیدن و درآوردن ژاکت

  ✍️اگر در خواب دیدید که ژاکت می‌پوشید نشانگر این است که به‌زودی اخبار خوش مالی از سمت اطرافیان و نزدیکانتان به شما خواهد رسید.

  ✍️اگر در خواب دیدید که شخص دیگری ژاکت را به تن می‌کند بیانگر این است که شما انسان خوش‌فکر و خلاقی هستید همچنین به واسطه‌ی این توانایی، سرمایه و مال زیادی عایدتان خواهد شد.

  ✍️اگر در خواب دیدید که ژاکت خود را پوشیدید و یا آن را از تنتان درآوردند، به معنای این است که شخصی که پیش‌ترها به او پولی قرض داده بودید، در آینده‌ای نزدیک، سر موقع آن را برمی‌گرداند و شما از این بابت مسرور خواهید گشت.

  ژاکت پاره و قدیمی

  دیدن ژاکت پاره و قدیمی در رؤیا، دلیل بر گرفتن پول از سوی کسی است که مدام با او در رفت‌و‌آمد و نشست و برخاست هستید، هرچند که پولی که به دست می‌آورید خیلی سریع خرج می‌شود و مقدار اندکی از آن باقی می‌ماند. دیگر اینکه دیدن ژاکت پاره در خواب خبر از بی‌ثباتی و در خطر بودن صاحب خواب دارد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که ژاکت شخص دیگری، پاره و شرحه شرحه بود بیانگر این است که شما به فردی که با او جایی سرمایه‌گذاری کردید، شریک کاری هستید و ارتباط مالی دارید کمک خواهید رساند و او را از مشکل پیش آمده رها کرده و گره‌ی زندگیش به دستان شما باز خواهد شد.

  ✍️ اگر در خواب ببینید که جامه‌اتان به دلیلی پاره شد، و سپس احساس خجالت و شرم بر شما مستولی گشت، نشان‌دهنده‌ی این است که راز و عمل نهان شما در‌نهایت افشا می‌شود و بقیه از کرده‌ی شما مطلع می‌گردند.

  ✍️اگر در خواب دیدید که ژاکت شما از پشت پاره شده است، نشانگر این است که به شما تهمت و افترای دروغین زده خواهد شد در‌حالیکه شما اشتباهی مرتکب نشده‌اید و پاک، مبرّیٰ و بی‌گناه هستید.

  ✍️اگر در خواب دیدید که ژاکتی بر تن دارید که به شدت تار و پودش از هم گسسته، پاره شده و دیگر قابل پوشیدن نیست، حاکی از بی‌ثباتی، تردید و تزلزل در شخصیت و تصمیمات شما است. که این ویژگی باعث انحراف از مسیر درست شده و همچنین نشان می‌دهد که شما برای رسیدن و به دست آوردن اهداف و مقاصدتان حاضر به پیروی از هوای نفس خود و گوش فرا دادن به نجواهای شیطان می‌باشید. پس در این‌صورت عاقبت خوشی در انتظارتان نخواهد بود و به‌زودی نادم می‌شوید.

  خرید و فروش ژاکت

  خرید ژاکت در خواب، نشان و سنبلی از دوران کودکی انسان می‌باشد و اشاره به خاطرات و گذشته‌ی صاحب خواب دارد. بعضی هم معتقدند که دیدن خرید و فروش جامه و تعویض آن در خواب، نماد تغییرات مثبت در زندگی شخصی بیننده و سنبل دست یافتن به مقاصد و آمال است.

  ✍️ اگر فردی که متأهل  و صاحب فرزند است،خواب ببیند که ژاکتی را می‌خرد، بیانگر این است که آن خواب، اخباری از کودکیِ فرزندانش را با خود به همراه دارد و هر چه هست به دوران کودکی و بچگی فرزاندانش بر‌می‌گردد.

  ✍️ اگر فردی مجرد در خواب ببیند که ژاکتی را از شخصی خریداری می‌کند، نشانگر این است که از سمت کودکان و بچه‌های خویشاوندانش، به‌زودی خبری را دریافت خواهد کرد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که خودتان فروشنده هستید و در حال فروختن ژاکت به شخصی می‌باشید که از قبل با او آشنایی داشته و او را می‌شناسید، نشان‌دهنده‌ی این است که در آینده از سمت بزرگان فامیل خبر خوش و میمونی را دریافت خواهید کرد.

  ✍️ اگر شما در خواب دیدید که از شخصی لباس مقبول و زیبایی را دریافت کرده‌اید و یا خودتان از مغازه‌ای جامه‌ی نو، شیک و مرغوبی را خریداری کرده‌اید نشانگر این است که احترام شما در پیش مردم به واسطه‌ی رفتار و کردار نیکو و پسندیده‌اتان زیاد می‌شود و آبرو و حیثیتتان حفظ خواهد شد.

  دزدیده شدن و یا گم شدن ژاکت

  دزدیده شدن و با کم کردن ژاکت نشانگر از دست دادن کسی یا چیزی در زندگی است.

  ✍️ اگر مردی در خواب دید که ژاکتش را از دست داده و یا گم کرده، بیانگر بحران و مشکل مالی ای است که سر راهش پدیدار می‌شود و باید با آن دست و پنجه نرم کند.

  همچنین بخوانید:  🍮 تعبیر خواب ژله از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✍️ اگر زن مجردی در خواب ببیند که جامه‌ی خود را گم کرده است، نشان‌دهنده‌ی ورود مردی نامناسب و ناسازگار با اون در زندگی میباشد. همچنین خبر از عدم تفاهم، جدایی و التهاب در روابط زوجین به صاحب خواب می‌دهد.

  ✍️اگر زن متأهلی در خواب ببیند که ژاکتش را از دست داده و گم کرده است، به معنای عدم توجه همسرش به او، عدم درک احساسات یکدیگر و سرد شدن روابطشان است.

  ژاکت لکه دار

  ✍️اگر در خواب دیدید که ژاکتی لکه دار پوشیده‌اید، بیانگر سخنان نادرست و شایعاتی است که افراد سود‌‌جو، دشمنان و با افراد نزدیکتان پشت شما می‌گویند که هیچ‌کدام صحّت ندارند و قصدشان خراب و از سر راه برداشتن شماست.

  ✍️اگر در خواب دیدید که جامه‌ای کثیف، لکه‌دار و چرک به تن کرده اید، نشانگر بروز ناراحتی، دلخوری و غم در زندگی شماست.

  ✍️اگر در خواب دیدید که شخصی، لباسی پوشیده که علاوه بر چرک بودن،چروک، بد‌ رنگ و بد قواره نیز هست، نشان‌دهنده‌ی این است که آن شخص بی آبرو، بی حرمت و زبور است. همچنین عمل و کردار مناسبی هم ندارد در نتیجه در حرفه و شغلش هم با مشکل رو‌به‌رو است.

  ✍️ اگر دختر مجردی در خواب ببیند که کت و یا ژاکتی برش خورده و بی رنگ‌ و رو و کثیفی را پوشیده، بیانگر رنج و درد و سختی ای است که در زندگی به او هجوم می‌‌آورد، هوش و حواس را از او می‌گیرد و روزگارش را تحت تأثیر تنش و اضطراب قرار می‌دهد.

  ژاکت زرد رنگ

  ✍️اگر در خواب ژاکت زرد رنگ  را مشاهده کردید، نماد بیمار و یا بیماری می‌باشد. و بیانگر این است که شخصی در اطرافتان و یا حتی خودتان دچار بیماری و ناراحتی‌های جسمی خواهید شد.

  ژاکت سیاه رنگ

  ✍️اگر در خواب ژاکت سیاه رنگی را دیدید، نشان‌دهنده‌ی آبرو، بزرگی و اعتبارتان نزد مردم و آدم‌هایی است که شما را می‌شناسند. همچنین به معنای عزیز گشتن و زیاد شدن احترام شما بین اطرافیان و خانواده می‌باشد.

  ژاکت سبز رنگ

  ژاکت سبز رنگ در خواب، نماد لباس و جامه‌ی افراد نیکوکار و بهشتیان است.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که جامه‌ای سبز رنگ بر تن دارید، نشانگر اتفاقات و رخ‌داد‌هایی شیرین، نشاط‌آور و باورنکردنی در زندگیتان است که تغییرات مثبتی را برایتان رقم خواهد زد.پوشیدن ژاکت سبز رنگ،بسیار مبارک،فرخنده و میمون است.

  ژاکت قهوه‌ای رنگ

  ✍️اگر در خواب دیدید که ژاکت قهوه‌ای و یا خاکی رنگی بر تن دارید، نشانگر این است که شما دارای شخصیتی بلند‌ پرواز، خیال‌ پرداز و در عین حال ساده و بی غل و غش هستید که موجبات سوء استفاده‌ی مردان را از خودتان فراهم می‌کنید، زود وابسته می‌شوید و فریب افرادی را می‌خورید که به ظاهر به شما علاقه دارند و عاشقتان هستند اما در باطن از شما استفاده‌ی ابزاری خواهند کرد.

  ژاکت سفید رنگ

  جامه‌ی سفید در خواب بیانگر راستگویی و صداقت در کلام و احساس می‌باشد همچنین نماد سلامتی و ایمن ماندن از بلایا نیز است.

  ✍️اگر در خواب دیدید که جامه‌ای سفید بر تن دارید نشانگر این است که شریک عاطفی شما، در مقابلتان صاف و صادق است و رابطه‌اتان سرشار از محبت و خلوص می‌باشد. به‌علاه پوشیدن ژاکت سفید در خواب بیانگر ایمن ماندن صاحب خواب از آسیب‌های جسمانی و بیماری‌های خطرناک و لاعلاج است.

  ژاکت مشکی رنگ

  ✍️اگر مردی در خواب ببیند که لباس مشکی پوشیده است، نشان‌دهنده‌ی قدرت زیاد، تسلط، اقتدار او در زندگی می‌باشد که خانواده‌اش را تحت کنترل و نفوذ خود قرار داده و همگان نیز به او تکیه و رویش حساب می‌کنند.

  ✍️اگر زنی در خواب ببیند که جامه‌ی مشکی بر تن دارد، به معنای این است که او در خانواده مرکز توجه است و محبت و لطف زیادی را از سمت نزدیکانش دریافت می‌کند که از این موقعیت،یعنی مورد توجه دیگران واقع شدن، راضی است و لذت زیادی می‌برد.

  ژاکت قرمز رنگ

  ✍️اگر در خواب دیدید که ژاکت قرمز بر تن دارید، بیانگر این است که خطری در کمین شما و عزیزانتان است که باید محتاط باشید، از اتفاقات ساده گذر نکنید و به هرکسی اعتماد نداشته باشید. همچنین به معنای این است که باید بیشتر از اطرافیان و نزدیکانتان مراقبت کنید و قدرشان را بیشتر بدانید تا آسیبی به آن‌ها وارد نگردد.

  ✍️اگر در خواب دیدید که شخصی ژاکت قرمز بر تن دارد، نشانگر این است که از احساسات منفی رهایی  پیدا می‌کنید، در‌های جدیدی به سوی شما باز می‌شود،توانایی غلبه بر مشکلاتتان را پیدا خواهید کرد و کم کم اوضاع رو‌به‌راه می‌گردد.

  ✍️اگر زنی مطلقه در خواب ببیند که جامه‌ای قرمز بر تن کرده است، نشان‌دهنده‌ی این است که بر سختی‌ها و بیماری‌های روحی خود غلبه  نموده و روز‌های بد گذشته‌ را به پله‌ی ترقی‌ای برای ساختن آینده‌‌ی بهتر و ورود مرد دلخواهش به زندگی جدیدش، تبدیل می‌کند.

  ✍️اگر مردی در خواب ببیند که ژاکت قرمزی را پوشیده است، بیانگر این است که او فردی اسراف کار است که به‌خاطر طرز استفاده و خرج کردن بیش از اندازه و بدون سیاست، مال و اموالش را اتلاف می‌کند و به فقر و بیچارگی می‌رسد.

  ✍️اگر زن آبستنی در خواب دید که ژاکت سرخ رنگی به تن دارد، نشان‌دهنده‌ی افزونی شادی و نشاط با آمدن فرزند دختر به زندگی‌اش است که رزق و روزی‌اش را زیاد کرده و خشنودی خدا را به همراه دارد.

  ژاکت چرمی

  ژاکت چرم در خواب، نماد عشق و ازدواج موفقیت آمیز است. همچنین نماد به ثبات رسیدن در زندگی زناشویی و احساس عشق دو‌طرفه می‌باشد.

  ✍️اگر زنی متاهل در خواب ببیند که جامه‌ی چرمی بر تن دارد، نشانگر علاقه‌ی همسرش و همچنین حاکی از حمایت شوهرش در جهت رشد و شکوفایی او در زندگی می‌باشد.

  ژاکت ابریشمی

  ✍️اگر در خواب دیدید که جامه‌ی ابریشمی بر تن دارید  بیانگر این است که عده‌ای می‌کوشند تا شما را فریب دهند و با حیله و نیرنگ‌های مختلف، اعتماد شما را جلب کنند.

  ژاکت پشمی

  ✍️اگر در خواب دیدید که ژاکت پشمی به تن کرده‌اید حاکی از این است که مال و اموال زیادی نصیبتان می‌شود و به خواسته‌های مالی خود خواهید رسید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها