🍮 تعبیر خواب ژله از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

ژ بدون دیدگاه
 • تعبیر خواب ژله🍮

  ✍️ دیدن رویا و خواب از ژله خوراکی چندان رایج نیست. با این حال بسیاری از افراد ممکن است خواب ژله را در حالت‌های مختلفی ببینند. به عنوان مثال در خواب و رویا به تهیه ژله بپردازند یا برای خرید ژله اقدام کنند. شاید ببینند کسی به آنها ژله داده است. شاید هم در عالم خواب مشغول خوردن ژله باشند و…
  ✍️ هر کدام از این خواب‌ها تعبیر مخصوص خودش را دارد؛ منتها ماهیت ژله طوری است که یک خوراکی نسبتاً نوظهور محسوب می‌شود؛ در نتیجه برای خواب ژله تعبیری از جانب امام صادق (ع)، ابن سیرین یا دیگر معبرین قدیمی یافت نخواهد شد.
  ✍️ در واقع بیشتر تعابیر موجود از خواب ژله توسط خواب شناسان غربی ارائه شده است. در ادامه این تعابیر را در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت.

  تعبیر خواب ژله

  تعبیر خواب ژله بر اساس نظر معبر 👴

  از نظر آنلی بیتون

  ✍️ این که در خواب مشغول خوردن ژله باشید یعنی در زندگی خود با موانع و مشکلاتی مواجه خواهید شد. این گرفتاری‌ها موقت بوده و قابل حل و فصل هستند.
  ✍️ چنانچه یک خانم خوابی از درست کردن ژله ببیند؛ یعنی ملاقاتی لذت بخش با دوستان و رفقای خود خواهد داشت. این دیدار پس از مدتی طولانی رخ می‌دهد.

  همچنین بخوانید:  🧥 تعبیر خواب ژاکت از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✍️ مشاهده خواب ژله صرف نظر از جنسیت فرد رویابین، خبر از وجود تضاد و ناسازگاری می‌دهد. در واقع نوعی تضاد منافع میان امور مورد علاقه شما و دیگران وجود دارد. به این نحو که آنها انتظار انجام کارهایی را از جانب شما دارند؛ در حالی که خودتان مایل به انجام امور کاملاً متفاوتی هستید.
  همین موضوع ممکن است موجب بلاتکلیفی و سردرگمی شما شود. به خصوص که نمی‌دانید اگر مطابق میل خود پیش بروید؛ چه عکس العمل و واکنشی را از آنها خواهید دید. در این شرایط لازم است به خوبی درباره این موضوع فکر کنید. شرایط را به طور کامل بسنجید و ببینید که انجام چه کاری صحیح است.
  با این حال هر اقدامی که انجام دهید ممکن است از یک سو مطابق میل شخصی‌تان باشد؛ اما از سوی دیگر به قیمت از دست رفتن چیزهای مهمی تمام شود. در این صورت به طور کاملاً عقلانی و حساب شده به آنالیز اوضاع و احوال موجود بپردازید. از راهنمایی‌های غریزی خود کمک بگیرید. به این ترتیب در مسیری صحیح پیش خواهید رفت.
  به طوری که به هیچ وجه از انتخاب نهایی خود دچار پشیمانی، ندامت و حسرت نخواهید شد.

  از نظر خواب شناسان غربی

  ✍️ به طور معمول دیدن ژله در خواب تنها بخشی از آن رویا محسوب می‌شود. در واقع ژله به صورت یک موضوع جانبی در خواب و رویا ظاهر می‌شود. کم پیش می‌آید که محور و اساس کلی یک خواب درباره ژله باشد. ✍️ اگرچه نادر است اما امکان دارد خواب شما صرفاً درباره خوردن ژله یا دیدن آن باشد. با این حساب اگر چنین خوابی دیده‌اید؛ باید آن را به آرزو و تمایل به تجربه عشقی جدید در زندگی‌تان تعبیر کرد.
  ✍️ احتمالاً رویای شما از احساس تنهایی و انزوایی ناشی شده که در زندگی حقیقی خود دارید. در نهایت این احساسات و خلا درونی خودش را به صورت خواب ژله نشان می‌دهد.
  ✍️ همان طور که می‌دانید در دنیای بیداری تنوع قابل توجهی برای ژله وجود دارد. با این حساب ممکن است در خواب خود هر یک از طعم‌های مختلف ژله را ببینید. طبیعتاً دیدن خواب هر یک از انواع ژله، تعبیری متفاوت خواهد داشت. به طور کلی هر یک از طعم‌های گوناگون ژله را که در خواب دیده باشید؛
  بیانگر دیدگاه شما نسبت به عشق و امور احساسی خواهد بود. در واقع این رویا نشان می‌دهد که به دنبال چه نوع عشقی و با چه سبک و سیاقی هستید.

  همچنین بخوانید:  🔪 تعبیر خواب ژیلت و تیغ زدن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  تعبیر خواب ژله بر اساس موضوع آن 📋

  ✅ژله با طعم انگور

  ✍️ اگر ژله‌ای با طعم انگور را در خواب دیده باشید؛ این خواب خبر از جذابیت‌های وجودی شما می‌دهد. به طوری که به چشم افراد زیادی خواستنی به نظر می‌آیید؛ در نتیجه برای جلب توجه شما تلاش فراوانی می‌کنند.

  ✅ژله با طعم توت فرنگی

  ✍️ دیدن خوابی از ژله‌ای با طعم توت فرنگی به سادگی و معمولی بودن شخص رویابین اشاره دارد.

  ✅ژله با طعم پرتقال

  ✍️ مشاهده ژله پرتقالی در خواب یعنی هدف شما از برقراری ارتباط با دیگران تنها سرگرمی و وقت گذرانی است؛ منتها هنوز هم در اعماق وجودتان میل به متعهد بودن و حضور در یک رابطه عمیق و بلند مدت وجود دارد.

  ✅ژله با طعم سیب

  ✍️ اگر ژله دیده شده در عالم رویا، طعم سیب داشته باشد؛ یعنی در پی یافتن یک عشق ماندگار و پایدار هستید. ناگفته نماند احتمال دست یابی به چنین عشق و رابطه‌ای برای شما وجود دارد.

  ✅ژله با طعم گلابی

  ✍️ نمایان شدن ژله‌ گلابی در خواب به انزوا و گوشه گیری تعبیر می‌شود. در واقع دوستان و آشنایان شما را به عنوان فردی منزوی و گوشه گیر می‌شناسند.

  ✅ژله با طعم انار

  ✍️ مشاهده ژله‌ای با طعم و مزه انار در خواب یعنی عاشق و دلباخته فردی می‌شوید. این عشق برایتان بسیار پر برکت بوده و موجب ثروتمندی‌تان خواهد شد.

  ✅ژله در خواب خانم‌های متاهل

  ✍️ دیدن خواب ژله توسط یک خانم متاهل و ازدواج کرده به آمدن مهمان تعبیر می‌شود.

  ✅ژله در خواب آقایان

  ✍️ چنانچه یک آقا خوابی از ژله را ببیند؛ رویای او به اصراف، خرج بیهوده و بریز و بپاش‌های غیر واجب تعبیر می‌شود.

  همچنین بخوانید:  🔪 تعبیر خواب ژیلت و تیغ زدن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✅خوردن و میل کردن ژله

  ✍️ خواب شناسان دنیای غرب خوردن ژله در خواب را به شرط این که همراه با افراد دیگر باشد؛ به در پیش داشتن نوعی چالش و رقابت بر سر تصاحب یک عشق تعبیر کرده‌اند.

  ✅تهیه و تدارک برای وسایل ژله

  ✍️ به گفته تعبیرگران غربی اگر در خواب مشغول آماده سازی وسایل تهیه ژله باشید؛ یعنی به طور فعلی در مصرف مواد خوراکی و دیگر موارد دچار افراط، اصراف و زیاده روی شده‌اید.

  ✅تهیه ژله برای مهمانان

  ✍️ اگر در خواب و رویا مشغول تهیه ژله برای یک مهمانی باشید؛ یعنی به زودی در خانه خود میزبان یک مهمانی خواهید بود. در این مجلس ریخت و پاش زیادی انجام گرفته و خرج نسبتاً سنگینی روی دستتان باقی می‌ماند.

  ✅خریداری کردن ژله

  ✍️ معبرین غربی معتقدند که اگر در خواب ژله خریده و آن را همراه با فرد یا افراد متوفی و مرده بخورید؛ یعنی به زودی میزبانی یک مجلس مفصل و شلوغ را عهده دار خواهید شد.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  برچسب ها
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک