🐜 تعبیر خواب ساس از نظر معبران معروف

س یک دیدگاه
 • تعبیر خواب ساس🐜

  اگر در خواب تان این حشره را مشاهده کردید تعابیری مثل دشمن، بدخواه، ضرر و آسیب، مال و ثروت، بیماری خطرناک و… دارد. ساس حشره ای بزرگ تر از کک که از خون بدن انسان تغذیه می کند و در شکاف دیوار ها، وسایل چوبی و درز تشک و پتو پنهان می شوند. شب ها برای تغذیه بیرون می آیند و شروع به نیش زدن بدن انسان ها می کنند. در ادامه ما برای شما عزیزان تعابیر دقیق از این خواب را دسته بندی کرده ایم. برای یافتن تعبیر خواب خود با تاروت رنگی همراه باشید.🌹

  در زیر می توانید با انتخاب معبر و یا موضوع آن، تعبیر خواب آن را مشاهده کنید:

  تعابیر بر اساس معبر

  منوچهر مطیعی تهرانی

  آنلی بیتون

  لیلا برایت

  کتاب سرزمین رویاها

  کارل گوستاو یونگ

  تعبیر خواب ساس

  تعبیر خواب ساس بر اساس نظر معبر 👴

  از نظر منوچهر مطیعی تهرانی👨

  از نظر مطیعی تهرانی ساس در عالم رویا دشمنی است که بسیار کثیف و پست و فرومایه می باشد، اما در عین حال که دشمنی ضعیف و پست است، بسیار سیاستمدار و زیرکانه آزار و اذیت می رساند و از این طریق به هدف خود می رسد. در عالم رویا معمولاً حشرات به دشمنانی تعبیر می‌شوند که بسیار ضعیف، نادان و احمق می باشند اما حساب ساس با حشرات دیگر جدا می باشد، چرا که ساس از خون تغذیه می کند. شب ها بیرون می آید و جای بسیار خوب و امنی مخفی می‌شود. غالباً لا به لای وسایل چوبی منزل پنهان می شود و هیچ سم و حشره کشی برای مرگ او کارساز نیست. در عالم رویا هم همین گونه است. ساس دشمنی را نشان می‌دهد که به اندازه خودش آسیب می رساند و هر موقع که اراده کند می‌تواند به کسی صدمه بزند.
  ✍️اگر در عالم رویا فقط ساس دیدید، تعبیرش قطعاً دشمن می باشد اما اگر ساس را در اتاقتان مشاهده کردید، دشمنی را نشان می‌دهد که مدت هاست در کمین ضربه زدن به شما می باشد. اگر ساس در لباس شما بود، نشان می‌دهد که فردی از افراد خانواده شما نسبت به شما نیت و نظر خوبی ندارد و برعکس چیزی که در مورد او فکر می کنید می باشد.
  ✍️اگر در بستر و یا تخت خواب خود ساس دیدید، بایستی نسبت به همسرتان نگران و وحشت زده باشید. شاید قصد دارد که به شما خیانت کند و در اصل این خواب تاکید می کند که بسیار مراقب همسر خودتان باشید.
  ✍️اگر ساس را کشتید و یا له کردید، این رویا نشان می‌دهد که بر دشمنان و بدخواهان تان پیروز خواهید شد. اگر ساس را کشتید و همان لحظه خون از تن این حشره بیرون زد، این رویا خوب می باشد. اموالی که از دست داده اید و یا در جایی باخته بودید، دوباره بدست خواهید آورد.
  ✍️اگر ساس را کشتید و این ساس خونی به بدن نداشت، تعبیرش بازهم چیره و غالب شدن بر دشمنان است اما از این اتفاق چیزی نصیب شما نخواهد شد و فقط می توانید امنیت و آرامش را برای خودتان رقم بزنید.
  ✍️اگر تعداد زیادی ساس دیدید، دشمنان و بدخواهان زیادی اطرافتان وجود دارد.

  همچنین بخوانید:  🌡️ تعبیر خواب سوختن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر آنلی بیتون👨

  از نظر آنلی بیتون ساس در عالم رویا می تواند نمادی از یک بیماری بسیار طاقت فرسا وخیم و شرایط و اوضاع نابسامان و به هم ریخته باشد و اگر تعداد ساس های دیده شده بسیار زیاد باشد، این رویا اصلاً خوب نیست و نشانگر بدبختی و بیچارگی می باشد.
  ✍️اگر در رویای شما ساس ها به نظر مرده می آمدند، این رویا باز هم نشانه گرفتار شدن به یک بیماری و ناراحتی و غم و اندوه است.
  ✍️اگر در عالم رویا ساس ها را زیر پای خودتان له کردید و به جای خون از تن آنها آب بیرون زد، این رویا بسیار منفی می باشد. در واقع تعبیرش نشانگر یک خطر، بدبیاری و اتفاقات ناگوار است.
  ✍️اگر در خواب دیدید که ساس ها روی دیوار راه می رفتند و شما روی آنها آب جوش و داغ میریختید، این رویا هم باز تعبیرش بیماری طاقت فرسایی می باشد که شما از بابت گرفتار شدن به آن بسیار پریشان و وحشت زده می شوید. اما نگران نباشید این اتفاق به مرگ شما ختم نخواهد شد و در نهایت شفا و بهبودی دارید.
  بطور کلی می توان گفت که ساس در عالم رویا نشانگر گرفتاری های پیچیده ای است که باعث می‌شود شما نسبت به زندگیتان متنفر و ناامید شوید. افراد خانواده نسبت به هم کم توجه و بی دقت خواهند شد و همین اتفاق باعث می‌شود که یکی از آنها به بیماری سختی مبتلا شود. اگر می دانید شخصی در بین شما به لحاظ بدنی ضعیف می باشد و سیستم ایمنی پایینی دارد، مراقبت های لازم است به او را داشته باشید.

  همچنین بخوانید:  ⭐ تعبیر خواب ستاره از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر لیلا برایت👩

  از نظر لیلا برایت اگر در عالم رویا ساس را کشتید، این رویا خوب می باشد. در تمام کارهایتان به موفقیت و سربلندی خواهید رسید.

  کتاب سرزمین رویاها📗

  درکتاب سرزمین رویاها ساس به موفقیت در تمام امور تعبیر شده است. در امور حرفه‌ای، کاری، اجتماعی و… با موفقیت و سربلندی روبه‌رو خواهید شد.
  ✍️اگر تعداد زیادی ساس دیدید، تعبیرش این است که به شما طلا و نقره هدیه خواهند داد.
  ✍️اگر تعداد زیادی ساس در خانه خودتان دیدید، این رویا نشانگر پول و ثروت فروان می باشد.
  ✍️اگر ساس ها را بیرون از خانه و منزل تان مشاهده کردید، این رویا به شما این پیام را می دهد که دوستان تان را خرد کنید و به آنها سرکوفت نزنید. همه شما انسان هستید و اگر کسی اشتباه می کند می‌تواند دوباره جبران کند. پس کسی را به خاطر تصمیمات اشتباهش سرزنش نکنید. حتی باید در این شرایط در کنار آنها باشید و کمک کنید تا بتوانند دوباره این خسارت را جبران کنند.
  ✍️اگر در خواب دیدید که شما یک به یک ساس ها را می کشید، این رویا نشانگر پول و ثروت می باشد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که دیگران ساس ها را می کشند و از بین می برند، این رویا می تواند تصویری از زندان رفتن شما باشد. به زودی راهی زندان خواهید شد و علت آن هم امکان دارد به خاطر غفلت و نادانی خودتان باشد.
  ✍️اگر در خواب دیدید که ملحفه ها و یا پتو و رو بالشی شما ساس داشت، این رویا نشانگر خوشبختی است. خوشبختی که هیچگاه در ذهن شما نگنجیده است و حتی فکر نمی کردید که روزی به این نقطه برسید. این خوشبختی بالاتر از تمام امید هایتان خواهد بود.

  همچنین بخوانید:  🚬 تعبیر خواب سیگار از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر کارل گوستاو یونگ👨

  در روانشناسی یونگ حشرات را به نگرانی‌ها و اضطراب های زندگیتان تعبیر کرده اند. این خواب نشان می‌دهد که شما نیاز به وقت بیشتری دارید تا بتوانید با دقت و هوشیاری کامل اوضاع خراب و داغون زندگیتان را درست و روبه راه کنید. مثلا اگر در خواب دیدید که این حشره از بین لابلای موهای شما بیرون آمد، این رویا نشانگر ذهن به هم ریخته و مشوش شما می باشد. هرچه سریع تر به ذهن تان نظم دهید و خودتان را از شر این اضطراب‌ها راحت کنید.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  1 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  شقایق
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت: ۱۹:۰۸

  خواب دیدم یه ساس منو نیش زد ولی کشتمش
  تعدادشون یهو زیاد شد خونمون پر شد از ساس هی با چیزی میکشتمشون که بابامم امد کمکم ولی هر چقد میکشتیم فایده نداشت خیلی بودن بعد از خواب پریدم

  روشن
  تاریک