🚬 تعبیر خواب سیگار از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

س ۲ دیدگاه
 • تعبیر خواب سیگار🚬

  می توانیم سیگار را به کوتاهی عمر بیننده خواب تعبیر کنیم. بیشتر تفاسیر و تعابیر در ارتباط با این رویا از دید معبرین غربی است. سیگار کشیدن در دنیای حقیقی عملی است که سرچشمه افتادن به دام اعتیادهای سنگین تر و خطرناک تر است. علاوه بر این سیگار ریه فرد مصرف کننده را از بین می برد و خود باعث ایجاد زمینه برای بیماری های سخت تر است.

  با این تفاسیر در ادامه ما برای شما عزیزان تعابیر دقیق از این خواب را دسته بندی کرده ایم. برای یافتن تعبیر خواب خود با تاروت رنگی همراه باشید.🌹

  در زیر می توانید با انتخاب معبر و یا موضوع آن، تعبیر خواب آن را مشاهده کنید:

  تعابیر بر اساس معبر

  منوچهر مطیعی تهرانی

  کتاب فرهنگ تفسیر رویا

  تعابیر بر اساس موضوع

  سیگار کشیدن بیننده خواب

  سیگار کشیدن با دوستان

  سیگار با دود غلیظ و تاریک

  سیگار با دود روشن و بی رنگ

  لذت بردن از سیگار کشیدن

  سیگار کشیدن در مکان ممنوعه

  سیگار کشیدن دیگران

  تعارف کردن سیگار

  سیگار کشیدن به صورت دسته جمعی

  دمیدن دود سیگار به صورت شما

  سیگار کشیدن بدون دود

  زیر سیگاری بدون سیگار

  نداشتن زیرسیگاری

  سیگار برای افراد سیگاری

  سیگار برای افراد غیر سیگاری

  دود سیگار از بینی

  دود از دهان

  سیگار مشکی رنگ

  سیگار سفید رنگ

  دود زیاد سیگار

  تعبیر خواب سیگار

  تعبیر خواب سیگار بر اساس نظر معبر 👴

  از نظر منوچهر مطیعی تهرانی👴

  از نظر مطیعی تهرانی سیگار در عالم رویا تعبیرش مثل دیگر وسایلی است که از آنها دود تولید می شود و یا اینکه دود ناشی از آتش داشته باشد. تعبیر خواب سیگار کلاً نشانگر تلخ کامی و ناراحتی می باشد اما در موارد استثنایی می‌تواند اشاره به کوتاهی عمر بیننده خواب و یا شخصی که در عالم رویای شما سیگار می کشیده است هم داشته باشد.
  ✍️اگر در عالم رویا دیدید که این فرد با چپق دود تولید می‌کرد چون که این وسیله کوچک طول و اندازه مشخصی ندارد و با دود کردن توتون داخل آن طول آن تغییری نمی‌کند، تعبیرش به این صورت نخواهد بود.
  ✍️قلیان در عالم رویا نیز شکل ثابتی دارد و تمام این ها عموماً وسایلی هستند که دود تولید می‌کنند و می‌توانند در عالم رویای ما نشانه‌ای از تلخ کامی و بدبیاری باشند اما سیگار چون قد و اندازه دارد و با کشیدن آن از اندازه آن کم می‌شود، معبران این خواب را با عمر و زندگی بیننده خواب در ارتباط دانسته اند.

  کتاب فرهنگ تفسیر رویا📗

  ✍️اگر در عالم رویا دیدید که در حال سیگار کشیدن بودید، این رویا نشان می‌دهد که شما تلاش می کنید تا اعصاب خودتان را در شرایط مختلف کنترل کنید. سیگار کشیدن همانگونه که برای برخی از افراد یک عادت می باشد، می تواند نمادی از عادت‌هایی باشد که بر تصمیمات شما تاثیر منفی و یا مثبت دارد. عاداتی که می‌توانند بر برخی از مسائل تاثیر مثبت داشته باشند و یا عاداتی که در برخی از جوانب زندگی شما تاثیر غلطی دارند. تمامی این‌ها باعث گرفتن یک تصمیم اشتباه و یا صحیح خواهند شد.
  البته که سیگار کشیدن می‌تواند به این دلیل باشد که شما به آسایش و آرامش برسید و یا اینکه حال و هوای شما عوض شود، اما عوض شدن حال شما دقیقاً به مانند زمانی است که دوستی را ملاقات کرده و برای ساعت ها حال و هوای شما بسیار خوب و شاد است.
  ✍️اگر بخواهیم برای سیگار تعبیر کلی بیاوریم باید ذکر کنیم که دود نمادی است کسالت، غم ناراحتی و اندوه می باشد که تمامی این ها در نهایت منجر به دلسردی و افسردگی فرد خواهد شد، ولی از جایی که دود سیگار کوتاه و موقتی می باشد، تفسیر آن هم نشان می‌دهد که این کسالت و رنجی که اکنون دچار زندگی شما شده است، بسیار گذرا و زمان آن کم خواهد بود.

  همچنین بخوانید:  تعبیر خواب سقوط و افتادن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  تعبیر خواب سیگار بر اساس موضوع آن 📋

  ✅سیگار کشیدن بیننده خواب

  اگر در عالم رویا دیدید که خودتان در حال سیگار کشیدن بودید، این رویا نشان می‌دهد که شما همیشه در زندگیتان سعی می کنید که عواطف و احساسات واقعی تان را سرکوب کنید و از ابراز آن جلوگیری می‌کنید. در واقع همیشه ترجیح می دهید که برای محافظت از خودتان و یا دیگران در برابر واکنش ها و اتفاقات احتمالی احساساتتان را پنهان کنید تا اتفاق ناخوشایندی نه برای شما و برای اطرافیان نیفتد.
  در واقع شما در نزدیک شدن به دیگران مشکل دارید و به همین علت معمولا از آنها فاصله می‌گیرید و دوری می کنید. در این صورت این رویا به شما هشدار و اخطار می دهد که باید بیشتر در جامعه حضور پیدا کنید و پذیرای افراد و تفاوت‌های آنها باشید. جزئیات بیشتری را با خودتان و دوستانتان و خانواده تان در میان بگذارید تا بتوانید دوباره اعتماد به نفس قبل را به دست بیاورید.

  ✅سیگار کشیدن با دوستان

  اگر در عالم رویا دیدید که همراه با دوستان خودتان در حال سیگار کشیدن بودید، این رویا نشان می دهد که تا جایی که می‌توانید باید از یک شخص خاص در زندگیتان دوری کنید. شاید این که بیشتر از اندازه نرمال و طبیعی با این شخص وقت می‌گذرانید اما این فرد به لحاظ درونی و رفتاری بسیار با شما تفاوت دارد. اگر با کسی در رابطه عاطفی هستید، این فرد تأثیر بسیار بدی روی اخلاق و رفتار شما خواهد داشت و بهتر است که هر چه سریعتر در اولین فرصت این رابطه را تمام کنید. همچنین شاید شما دوستانی دارید که واقعی نیستند و ظاهر و باطن آنها با هم همخوانی ندارد. به هر حال حواستان را بسیار جمع کنید تا از آن جانب آنها ضربه نخورید.

  ✅سیگار با دود غلیظ و تاریک

  اگر در خواب دیدید که دود سیگاری بسیار تیره و سنگین بود، این خواب نشانه خوبی نخواهد بود. تعبیر این رویا نشان می دهد که در آینده ای نه چندان دور مشکلات و مانع های بسیاری در زندگی تان پدیدار خواهد شد و باید برای رد شدن از این روزها خیلی قوی باشید.

  ✅سیگار با دود روشن و بی رنگ

  اگر در خواب دید که دود سیگار بسیار روشن بود و اصلا رنگ آن پیدا نبود، این خواب برعکس بالا تعبیرش بسیار مثبت و خوشایند خواهد بود. پله‌های ترقی و موفقیت را طی خواهید کرد و به خوشبختی و سعادت می‌رسید، اما باید بگویم که این موفقیت طولانی مدت و پایدار نخواهد بود و دیری نمی پاید که دوباره مشکلات و موانع در زندگی شما ایجاد خواهد شد.

  ✅لذت بردن از سیگار کشیدن

  اگر در خواب دیدید که کشیدن سیگار لذت خاصی به شما می دهد، این رویاها نشانه خوبی خواهد بود. این خواب می‌تواند سمبلی از توازن، هماهنگی و صلح و سازش باشد که در آینده‌ای نزدیک برای شما ایجاد می‌شود. شاید شما مدت هاست که منتظره رسیدن به این شرایط بوده اید.

  ✅سیگار کشیدن در مکان ممنوعه

  اگر در خواب دیدید که در مکانی که نباید سیگار میکشید تعبیر این رویا نشان می‌دهد که شما بسیار دوست دارید دست به چیزهایی پیدا کنید که به آن تعلق معنوی و مادی ندارید. همچنین این خواب می‌تواند به این معنا باشد که شما دوست دارید کاری را انجام دهید که اکنون شرایط آن ایجاد نشده است و به نحوی غیر ممکن به نظر می رسد. پس بهتر است کمی واقع‌بین تر باشید و نسبت به شرایط کنونی که دارید دست به اعمال و خواستن چیزی بزنید.

  ✅سیگار کشیدن دیگران

  اگر در خواب دیدید که دیگران در حال سیگار کشیدن بودند ولی شما سیگار نمی‌کشیدید، تعبیر این رویا نشان می دهد که لذت ها و خوشی های غیر منتظره و وصف ناشدنی در انتظار شما خواهد بود. این خوشحالی ها حتی می تواند اخباری باشد که از سمت کسی و یا جانب شخصی به گوش شما خواهد رسید.

  همچنین بخوانید:  🚀 تعبیر خواب سفر و مسافرت کردن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✅تعارف کردن سیگار

  اگر در خواب دیدید که به کسی سیگار تعارف می‌کردید، تعبیر این رویا نشان می دهد که شما نیاز به استراحت بیشتری دارید. باید زمانی را به استراحت و ریلکس کردن روحی و جسمی اختصاص بدهید و اعصابتان را تجدید کنید. زمانی که برای خودتان باشید، می توانید از موقعیت‌های پر استرس و اضطراب زا دوری کنید و دوباره انرژی از دست رفته تان را بدست بیاورید.

  ✅سیگار کشیدن به صورت دسته جمعی

  اگر در خواب دیدید که افرادی به طور دسته جمعی و گروهی در حال سیگار کشیدن بودند، تفسیرش این است که شما به لحاظ درونی دوست دارید بیشتر در جمع دوستان تان باشد و با افراد بیشتری معاشرت و رفت و آمد کنید.

  ✅دمیدن دود سیگار به صورت شما

  اگر در عالم رویا دیدید که کسی سیگار می کشید و دودش را به صورت شما می دمید، این رویا نشان می‌دهد که رابطه شما با این شخص به مشکل بر خواهد خورد و از جانب وی تحت فشار زیادی قرار خواهید گرفت. مشکلی پیش می آید که باعث می شود با او قطع ارتباط کنید و کدورت سنگینی در پیش خواهید داشت.

  ✅سیگار کشیدن بدون دود

  اگر در خواب دیدید که سیگار می کشیدید ولی سیگار شما نه دود و نه بود داشت، این رویا نشان می‌دهد که شما در زندگی حقیقی فردی بسیار ناامید و دلسرد هستید. در واقع چیزی شما را خوشحال نمی‌کند و در دریای تاریک غم و اندوه فرو رفته اید. تنها پیامی که در تعبیر رویای تان می توانیم به شما منتقل کنیم، این است که هیچ کس جز خودتان نمی تواند باعث تحول احوال و شرایط زندگی تان شود. از جای خود برخیزید و برای به دست آوردن دوباره شادی و حال خوب تلاش کنید.

  ✅زیر سیگاری بدون سیگار

  اگر در خواب دیدید که زیر سیگاری داشتید ولی شما سیگار نمی‌کشیدید، این رویا نشان می دهد که در آستانه انجام کاری قرار خواهید گرفت که خودتان خیلی مایل به انجام آن نیستید. این رویا به شما می‌گوید که بهتر است این کار را انجام دهید، چرا که اگر از زیر بار آن در بروید و وظیفه خودتان را قبول نکنیدف اولین نفری که نابود می شود و ضربه می‌خورد شخص خودتان است و در نتیجه دود این کار به چشم خودتان خواهد رفت. بهتر است دست از لجبازی بردارید و این کار را قبول کنید.

  ✅نداشتن زیرسیگاری

  اگر خواب دیدید که شما زیر سیگاری لازم داشتید اما کسی به شما زیرسیگاری نداد، این حرکت و عمل، درست است که در عالم بیداری نشانگر حسن خدمت و احترام به شماست ولی در عالم رویا نمادی از خصومت، کینه و دشمنی می باشد. در واقع این رویا به شما می گوید که به زودی زندگیتان دگرگون خواهد شد و روزگار روی بد خود را به شما نشان خواهد داد.

  ✅سیگار برای افراد سیگاری

  اگر شما فردی هستید که در دنیای بیداری به سیگار اعتیاد دارید، این خواب می تواند برای شما نشانگر حالت جسمی و روحی شما باشد. در اصل افرادی که سیگار مصرف می کنند به وسیله دود این سیگار روح و ذهن خود را آرام می کنند و آرامش را دوباره بدست می آورند. این تفسیر در رویا هم صدق می‌کند. در واقع رویا نشان می‌دهد که شما در حال حاضر تحت کنترل احساسات اشتیاق های درونی تان هستید.

  ✅سیگار برای افراد غیر سیگاری

  اگر در دنیای بیداری شما فرد سیگاری نیستید و سیگار مصرف نمی‌کنید اما در عالم رویا دیدید که در حال کشیدن سیگار هستید، این رویا ناشی از حس کنجکاوی و به اصطلاح فضولی شما می باشد. دوست دارید سر از کار همه در بیاورید اما دلتان نمی خواهد کسی وارد حریم خصوصی زندگی شما بشود. همچنین چنین رویایی می تواند بیانگر یک عادت مخرب و منفی در زندگی شما باشد. امکان دارد وسواس بسیار عجیب و آزار دهنده ای داشته باشید که هر کاری کرده‌اید توانستید از آن فاصله بگیرید.
  اگر در خواب فردی را دیدید که می شناختید و در دنیای بیداری این فرد سالم است اما در رویای شما در حال سیگار کشیدن بود، این رویا تعبیرش منفی است. احتمال دارد یک دعوای کوچک و درگیری لفظی کوتاه مدتی بین شما و این فرد رخ بدهد.
  اگر شما در دنیای بیداری فردی هستید که مخالف استعمال دخانیات می باشید، این رویا برای شما می تواند نمادی از اختلاف نظر با اطرافیان و نزدیکان تان باشد. شما فردی هستید که در مورد هر چیزی با دیگران به تفاهم نمی رسید و در اغلب مواقع دوست دارید که با آنها مخالفت شدید داشته باشید. اگر هم اینگونه پیش بروید این سوء تفاهم ها را به یک دعوای بزرگ و قهرهای جدی تبدیل خواهید کرد.

  همچنین بخوانید:  🐶 تعبیر خواب سگ از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✅دود سیگار از بینی

  اگر در خواب دیدید که سیگار می کشید و دود سیگار را از بینی تان بیرون می دهید، این رویا نشان می‌دهد که سلامتی شما در خطر می باشد و ایمنی جسمی شما کمی ضعیف شده است. از جایی که شما احساس تنبلی دارید و برای رفع آن هم تلاشی نمی کنید، ورزش نمی کنید و سبک زندگی ناسالمی دارید؛ این اتفاق برای شما رخ خواهد داد و در آینده بیماری‌های زیادی را برای خودتان به وجود خواهید آورد.

  ✅دود از دهان

  اگر در خواب دیدید که دود سیگار را از دهانتان بیرون می دادید، این رویا نشانگر این است که در حال حاضر تلاش می کنید تا چیزی را رها کنید که مدت ها شما را آزار و اذیت می کرده است. سال‌هاست این درد را با خود همراهی کرده اید و اکنون تصمیم گرفته اید سبک زندگی خودتان را تغییر بدهید و با این کار باعث شوید که روح شما مجددا زنده شود. این تغییر و تحول می تواند در اثر یک فرد و یا یک اتفاق باشد. در هر صورت برای شما مثبت و نیکو می باشد. به بیان دیگر چنین رویایی می تواند به مسائل کاری شما هم مربوط باشد.

  ✅سیگار مشکی رنگ

  اگر در عالم رویا سیگاری را دیدید که به رنگ مشکی بود، این سیگار نمادی از کارهای اشتباه شما می باشد. اخیراً مرتکب یک خطا شده اید که اگر مراقب نباشید و اقدامات لازم را انجام دهید غیرقابل جبران خواهد بود.
  اگر بخواهیم این رویا را دقیق تر تفسیر کنیم، باید بگوییم که یک پیغام از سمت ضمیر ناخودآگاه تان است و باید مجددا درباره کاری که در حال انجام آن هستید، فکر و تجدید نظر کنید.
  به بیان دیگر حتی این رویا می تواند نشانگر چیزی باشد که باعث آزار شما می شود و اگر سریعاً برای حل آن اقدام نکنید، می‌تواند مسیر رسیدن شما به اهدافتان را مسدود کند.

  ✅سیگار سفید رنگ

  سیگار سفید در عالم رویا نماد شک و تردید می باشد. شک و تردیدی که بسیار زیاد شده است و شما از این بابت رنج بسیار می کشید. شما جدیداً به انجام کارهای نادرست و اعمال کثیف بسیار علاقه مند شده اید و مدام وسوسه می شوید.

  ✅دود زیاد سیگار

  اگر در خواب دیدید که دود سیگار شما بسیار زیاد بود، این رویا نشان می‌دهد که شما باید هر چه سریع تر وضعیت زندگی و رفتاری را تغییر دهید و از اعمال و افکار منفی پاکسازی کنید. رازی و یا چیزی در دل دارید که سعی می‌کنید از دیگران مخفی کنید، بهتر است با آن روبرو شوید. این رویا به شما نمی‌گوید که الزاماً این موضوع را برای کسی بازگو کنید اما مجبور هم نیستید این راز را همیشه با خود به همراه ببرید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  2 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  مهربان
  ۶ تیر ۱۴۰۳ ساعت: ۱۶:۵۱

  باسلام
  ممنون از تعبیرتون
  اینکه یه بچه تو خواب سیگار بکشه چی؟
  انگار نشسته بود و سیگار میکشید
  من گفتم چیکار میکنی
  مامانشم گفت مسخره بازی درمیاره دیگه
  (کلا چیز بدی نبود انگار) مثل زمانی که بچه داره باغذا بازی میکنه و پخش میکنه اینور اونور