🪟 تعبیر خواب شکستن شیشه از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

ش ۳ دیدگاه
 • تعبیر خواب شکستن شیشه 🪟

  شیشه جسم‌ ظریفی است که از نظر مفسرّان خواب و رؤیا تعبیر از روح و قلب انسان می‌باشد. از این رو شیشه‌ی شکسته می‌تواند بیانگر آسیب‌های روحی و مسائلی باشد که قلب صاحب خواب را رنجانده و موجبات ناراحتی و آزردگی او را فراهم می‌کند. برای آشنایی با تعابیر بیشتر درباره‌ی شکستن شیشه با تاروت رنگی همراه باشید.

  تعبیر خواب شکستن شیشه

  تعبیر خواب شکستن شیشه بر‌ اساس نظر معبر 👴

  از نظر منوچهر مطیعی تهرانی

  دیدن شیشه‌ی خرد شده و یا شکسته شده در دهان صاحب خواب از نظر این معبر چند تعبیر متفاوت دارد.

  تعبیر اوّل: بیانگر این است که صاحب خواب به علت رفتار نامناسب و ناپسندش مورد عتاب و سرزنش دیگران قرار می‌گیرد همچنین به‌خاطر اعمال نابخردانه‌اش تنبیه شده و یا ضرر زیادی را متقبّل خواهد شد.

  تعبیر دوّم: نشانگر این است که بیننده‌ی خواب در کسب و کار و شغلش زیان می‌کند و خسارات زیادی به بار می‌آورد. شرکای کاری او اعتمادشان را به او از دست می‌دهند و او ناچار می‌شود به علت شرایط نابسامان اقتصادی، زیر بار قرض و وام برود.

  تعبیر سوّم: نشان‌دهنده‌ی این است که صاحب خواب با اشخاصی رو‌به‌رو می‌شود که در ظاهر نقش دوست او را بازی می‌کنند اما در حقیقت دشمن او هستند و قصد پایین کشیدن و تضعیف او را دارند. کسانی‌که خودشان مسیر را گم کرده و به‌خوبی نمی‌شناسند، دائم در فکر خوش‌گذرانی و عیش و نوشند و سبب سرگشتگی و سرگردانی صاحب خواب در تصمیمات مهمش می‌شوند. دوری از این دسته آدم‌ها برای به سعادت رسیدن بیننده‌ی خواب ضروری و لازم خواهد بود.

  تعبیر چهارم: بیانگر این است که مشاهده‌گر از روی ساده‌لوحی و بی‌خبری وارد رابطه‌ی احساسی و عاشقانه‌ای می‌شود که طرف مقابلش فردی بد نیّت، بد دل و حقه‌باز است که با اغوا و عشوه‌گری او را تحت تأثیر قرار داده و به دام خواهد انداخت. اما نه به‌خاطر خود او که فقط به‌خاطر موقعیت صاحب خواب به او تمایل پیدا کرده است و علاقه‌ی واقعی به او ندارد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که شیشه‌ی ساعتتان چه ساعت مچی بود، چه دیواری، چه ارزان قیمت و چه گران بها، بر اثر ضربه شکست و خرد شد، حاکی از این است که عمرتان کم خواهد شد و زمان کمتری برای ادامه‌ی زندگی خواهید داشت. مرگ زود‌تر از آن‌که فکرش را بکنید ممکن است سراغتان بیاید پس باید کار‌های عقب مانده‌ی خویش را انجام داده، اشتباهات و خطاهایتان را جبران کرده و درصدد استفاده‌ی حداکثری از زندگی بر‌آیید که عمر کوتاه است و فرصت اندک.همچنین دیدن این خواب به معنای این است که وضعیت مالی شما رو به افول می‌رود و روز به روز بد‌تر می‌گردد، برکت و رزق از کسب شما رخت برمی‌بندد و نسبت به گذشته، به فقر و تنگ‌دستی دچار خواهید شد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که شیشه‌ی مغازه‌اتان شکست، نشانگر این است که مال و دارایی شما از راه و درست و حلال به‌دست نیامده و خالص نمی‌باشد. به‌علاوه بیانگر انجام اقدامات زشت و زننده در خصوص اندوختن پول و ثروت در زندگی شما می‌باشد. که نتایج تأسف‌باری را برایتان در پی خواهد داشت. نیکو این است که برای اجتناب از ندامت و پشیمانی، توبه کرده و مسیر سعادت را پیش بگیرید.

  ✍️ اگر در خواب مشاهده کردید که شیشه‌ی مغازه‌ی دوست و یا آشنای شما شکست، نشانگر این است که اطرافیان خبر‌های ناگوار و ناراحت کننده‌ای را به گوشتان می‌رسانند که شما را عصبانی کرده، ذهنتان را مشوّش نموده و اندوهش برای مدّتی با شما خواهد ماند.

  از نظر آنلی بیتون

  ✍️ اگر در خواب دیدید که شیشه‌های شکسته بر روی زمین ریخت و شما در حال جمع کردنش بودید، بیانگر این است که در زندگی به مسیری پا می‌گذارید که پر از فراز و شیب و پستی و بلندی است. همچنین اتفاقات جدید و چالش‌های پیچیده شما را کمی ترسانده و سبب اضطراب شما می‌گردند.

  ✍️  اگر در خواب شیشه‌ای شکسته را دیدید نشانگر این است که باید با آدم‌های اطرافتان دقت کرده و آن‌ها بیشتر و بهتر بشناسید. هر کسی که خود را به شما نزدیک می‌کند قابل اعتماد نخواهد بود بلکه شاید فردی باشد که تظاهر به داشتن صفات خوب کند اما حقیقتش کاملا بالعکس باشد و قصد آسیب به شما را داشته باشد. همچنین درد و دل کردن و باز کردن سفره‌ی دلتان نزد هر کس درست نبوده و نتایج نیکویی را به همراه ندارد. حرف دلتان را در سینه نگه دارید که سبب خسران شما نگردد.

  همچنین بخوانید:  🐦 تعبیر خواب شاهین از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✍️ اگر در خواب دیدید که شیشه‌ی در شکست نشان‌دهنده‌ی این است که اهداف و آرزو‌های شما به این سرعت تحقق نخواهند یافت بلکه به زمان بیشتری برای عملی کردن آن‌ها احتیاج است. برای برآورده شدن آمال باید امروز دشت به عمل زده و شکیبایی پیشه کنید. در آینده مطمئناً ثمره‌ی آن را خواهید دید و طعم شیرین دست‌یابی به اهدافتان را خواهید چشید. به علاوه حاکی از آن است که در زندگی احساس آرامش، آسایش و امنیت خاطر نمی‌کنید، دائماً در انتظار رخ دادن اتفاقات ناراحت کننده و رعب آور هستید و یا خیال می‌کنید که اطرافیان نزدیکتان قصد خیانت به شما را دارند.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که شیشه‌ی درخانه‌ی یکی از دوستانتان شکست نشان‌دهنده‌ی این است که به شخصی که به شما اعتماد کرده و تکیه‌گاهی جز شما نمی‌شناسد ضربه می‌زنید، سهمش را بالا می‌کشید و کار‌هایی به‌دور از مردانگی و شرف در حقش انجام می‌دهید. این خیانت در امانت و حیله‌گری شما زندگی را به کام او تلخ خواهد کرد اما به‌زودی باید پاسخ‌گوی اعمالتان باشید و از خودتان شرمنده خواهید شد.

  ✍️  اگر در خواب مشاهده کردید که خود شیشه‌ای را غیرعمد و سهواً شکستید، بیانگر وجود مصائب و مشکلات شخصی در زندگی شماست که جزوی از دغدغه‌اتان گردیده و خواب و خوراک را از شما گرفته است. این مسائل احتمال دارد مربوط به شخصی شود که به شما نزدیک است که با اعمال و کردارش نا‌خواسته سبب دل‌مشغولی و نگرانی بیشتر شما خواهد شد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که از روی عمد شیشه‌ای را شکستید تعبیرش مبارک بوده و به این معناست که بالاخره آرزو‌هایتان محقق خواهند شد، موفقیت‌های بسیاری کسب می‌کنید و قله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری فتح خواهید کرد.

  از نظر امام جعفر صادق (ع)

  ✍️ اگر در خواب دیدید که تکه‌های شیشه‌ی شکسته شده در دست همسرتان رفت نشانگر این است که پسری به‌دنیا خواهی آورد که در بزرگسالی سبب حقارت و بی‌آبرویی شما خواهد شد. و با کار‌هایش مورد عتاب اطرافیان قرار خواهد گرفت.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که تکه‌های شیشه در دست شما فرو رفت و باعث جراحت آن گردید اما خونریزی نکرد و دردی احساس نکردید دلیل بر این است که خطراتی که ممکن است شما را تهدید کند به‌خیر خواهد گذشت و مشکلاتتان رفع و رجوع خواهد شد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که خرده شیشه‌ی شکسته در دستانتان فرو رفت و باعث خونریزی شدید آن شد نشانگر این است که برای یکی از فرزندانتان مشکلی پیش می‌آید که دردسر آن تمام اعضای خانواده را درگیر می‌کند اما ضرر و زیان اصلی به خود او خواهد رسید و شرایط را برایش دشوار خواهد ساخت.

  از نظر حضرت یوسف

  ✍️ اگر در در خواب دیدید که داخل دهانتان پر از شیشه‌های شکسته و خرد شده بود نشانگر این است که شما با زبانتان اطرافیان را می‌رنجانید، پشت سرشان بدگویی کرده و عیب‌هایشان را آشکار می‌کنید، به دیگران تهمت ناروا زده و الفاظ زشتی را نثارشان می‌کنید. رفتارتان باعث می‌شود مردم از شما فاصله گرفته و از دست و زبان شما به خداوند پناه می‌برند. دل‌های بسیاری با کلامتان خواهد شکست.

  ✍️ اگر در خواب شیشه‌ی شکسته‌ای را دیدید نشانگر آن است که باعث و بانی ناراحتی و اندوه شخص و یا اشخاصی خواهید شد که با قلب‌های شکسته بابت غمی که برایشان ایجاد نمودید از خداوند نتیجه‌ی اعمالتان را طلب خواهند کرد. در این دنیا هر چه بکاری همان را درو می‌کنی پس اگر حواست به رفتارت نباشد به‌زودی بدی‌ای که در حق دیگران روا داشتی چندین برابر به خودت باز خواهد گشت.

  از نظر جابر مغربی

  از نظر این معبر به‌طور کلی دیدن شیشه در خواب نماد معشوق است.

  ✍️ اگر در خواب مشاهده کردید که شیشه‌ی ماشین، پنجره، اتاق و یا ظرفی شیشه‌ای  دچار شکستگی شد، بیانگر این است که شخصی شما را اندوهگین می‌کند و با کلامش شما را از خود می‌رنجاند. از آن پس دیگر نمی‌خواهید با آن شخص رو‌به‌رو شده و فاصله‌ی خود را از او حفظ خواهید کرد. هرچند او برای ابراز پشیمانی و ندامت سوی شما باز می‌گردد و متوجه اشتباهش خواهد شد.

  همچنین بخوانید:  🕷️ تعبیر خواب شپش از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  ✍️ اگر در خواب دیدید که شیشه‌های خانه‌اتان ترک خورد و سپس به یکباره شکست و فرو ریخت نشانگر این است که افسردگی در کمین شماست و حال روحی خوبی ندارید. رابطه‌ی احساسی شما با طرف مقابل به تنگنا خورده و همین اختلافات سبب اندوه شما می‌شود.

  از نظر معبران غربی

  معبران غربی معتقدند که شکستن شیشه تعبیر به رهایی و نجات یافتن از شرّ مشکلات و مصائب زندگی می‌باشد.

  ✍️  اگر خواب شما شیشه‌ی شکسته را نشان داد بیانگر این است که ما در زندگی اراده و اختیار نداشته و به‌خاطر کمبود عزت نفس همیشه از دیگران تبعیت و پیروی می‌کنید. برای گرفتن تصمیم مناسب به‌جای اندیشیدن و استفاده از تجربیات گذشته‌ی خویش از کسی کمک می‌جویید که برتری نسبت به شما ندارد. این‌که سریعاً تحت تأثیر دیگران قرار می‌گیرید نشان‌دهنده‌ی بی‌ثباتی شما می‌باشد. این کار شما فرصتی برای دخالت و پا در میانی اطرافیان در زندگی شما را فراهم می‌آورد که برایتان رضایت بخش نخواهد بود. اجازه‌ی دخالت بی‌جا به افراد سودجو را ندهید و دستشان را از زندگی خود کوتاه کنید.

  ✍️  اگر در خواب دیدید که شیشه‌ای شکسته باعث ایجاد جراحت بر روی پوستتان گردید و داخل آن فرو رفت اما موفق شدید تا خرده شیشه‌ها را از دستتان بیرون بیاورید نشان‌دهنده‌ی این است که بالاخره عزم خود را جزم کرده و شجاعت این را پیدا خواهید کرد که انسان‌های نا‌مناسب و افرادی که جز دردسر برایتان چیزی ندارند را از زندگیتان حذف کنید و آرامش را به خود برگردانید.

  ✍️ اگر در خواب دیدید شخصی که شیشه را می‌شکند دختر می‌باشد پس بیانگر این است که آن دختر که احتمالا او را می‌شناسید تمایل دارد که با شما ارتباطش را حفظ کرده و دوستی‌ عمیقی داشته باشد.

  ✍️ اکر در خواب دیدید شخصی که موجب شکستن شیشه شد، پسر بود، تعبیر از آن است که آن مرد و یا آن پسر در زندگی به شما یاری خواهد رساند، در زمینه‌های مختلف شما را راهنمایی خواهد کرد و در شرایط بحرانی تکیه‌گاه و پناه شما خواهد بود. شخصی که با خیال آسوده می‌توانید به او اعتماد داشته و از او درخواست پشتیبانی کنید.

  ✍️ اگر شخص بیماری در خواب دید که شیشه‌ای را می‌شکند و شیشه فرو می‌ریزد، به معنای آن است که به‌زودی زود توانش را به دست خواهد آورد، شفا می‌یابد و بهبودی در تمام تنش حاصل می‌گردد.

  از نظر محمد ابن سیرین

  این معبر معتقد است که دیدن شیشه در خواب نماد زن و یا خدمتکار می‌باشد.

  ✍️ اگر در خواب دیدید که شیشه شکست بیانگر این است که زنی در نزدیکتان به علّت بلا، حادثه یا بیماری تلف خواهد شد و عمرش کفاف نخواهد داد.

  ✍️ اگر در رؤیا مشاهده کردید که شیشه شکست و باعث بریدگی بخشی از بدنتان گردید، نشانگر این است که عمرتان کوتاه می‌شود و در احتمال دارد که بر اثر حادثه‌ای ناگهانی من جمله تصادف جانتان را از دست داده و به رحمت خدا بروید.

  تعبیر خواب شکستن شیشه بر‌ اساس موضوع آن 📋

  شکستن شیشه ماشین

  ✍️ اگر در خواب دیدید که شیشه‌ی ماشین شخصی‌اتان شکست، فارغ از مدل، رنگ و‌ظاهر آن، نشان‌دهنده‌ی این است که فردی دائماً در مسیر رسیدن به اهدافتان و در راه انجام کار‌های مهم با شما به مخالفت پرداخته و قصد دارد جلوی شما را بگیرد و مانعتان شود. قانع کردن دیگران برای توجیه اقدامات خود لازم نیست پس به اطرافیانتان در ارتباط با عملکرد خود جزئیات را توضیح ندهید اجازه دهید تا نتایج گویای همه چیز باشد. زیرا اطرافیان ممکن است حتی از روی دلسوزی مشاوره‌ی غلط به شما داده و سد راهتان گردند.

  شکستن شیشه ساعت

  ✍️ اگر در خواب دیدید که ساعتتان شکست فارغ از اینکه ساعت شما مچی یا دیواریست نشانگر این است که زمان کمی از طول عمرتان باقی مانده پس باید به کار‌های عقب مانده‌ی خویش رسیدگی کرده تا بعد‌ها دچار حسرت نگردید. به‌علاده حاکی از کم شدن رزق و روزی، کاهش سود در شغل و خسران مالی است که موقعیت شما را متزلزل نموده و سبب اضطرابتان می‌گردد.

  شکستن شیشه مغازه

  ✍️ اگر در خواب دیدید که شیشه‌ی مغازه‌ای شکست دلیل بر این است که از راه‌های نکوهیده ثروت فراوانی را وارد زندگی خود کرده‌اید که حاصل خون دل خوردن ضعفا و شریکانتان است. شما به حقوق خود قانع نبوده و قصد تصرف مالِ غیر را دارید. برای به‌دست آوردن و رسیدن به آینده مالی عالی دست به اعمال زشت و کثیف خواهید زد که به‌دور از انسانیت می‌باشد و تبعات منفی‌ای را برای شما در پی خواهد داشت.

  همچنین بخوانید:  🐫 تعبیر خواب شتر از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  شکستن شیشه پنجره

  ✍️ شکستن شیشه در خواب تعبیر از زن و معشوقه‌ی زن می‌باشد. اگر در خواب دیدید که شیشه‌ی پنجره‌ی خانه‌اتان شکست نشانگر این است که شما واله و شیدای شخصی هستید، بی‌نهایت دوستش دارید و برای رسیدن به او از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنید. اما بالاخره قلبتان از طرف معشوق می‌شکند و رنجیده خاطر می‌شوید. مقصر این جریان اطرافیان و نزدیکانی هستند که با وصلت شما و فرد مورد نظر شدیداً مخلفند. پس زمینه‌ی جدایی شما دو نفر را فراهم می‌کنند. این خواب در کل دلیل بر اندوه، افسردگی، ناراحتی و غم است و تعبیر خیلی مثبت و خوشایندی ندارد.

  شکستن ظروف شیشه‌ای

  ✍️ اگر در خواب دیدید که ظروف شیشه‌ای می‌شکند بیانگر اتمام قرارداد‌های کاری شما به سبب بروز مشکلات و مسائل مختلف در بحث کسب و کارتان است. که از لحاظ کاری موجب پسرفت شما خواهد شد.

  به علت تنگدستی مجبور می‌شوید زیر بار قرض رفته و تلاش کنید تا اعتماد دیگران را جلب کنید.

  لیوان شیشه‌ای شکسته

  ✍️ اگر در خواب لیوان شیشه‌ای را دیدید که بر اثر ضربه شکست به معنای این است که شما با اتخاذ تصمیمات نادرست هم به موقعیت خودتان و هم به موقعیت اعضای خانواده صدمه و لطمه وارد خواهید کرد. باید متوجه تأثیرات و عواقب عملکرد و تصمیم خود بر روی دیگران باشید، با احتیاط بیشتری قدم بردارید و به شکنندگی و آسیب پذیری دیگران التفات بیشتری را روا بدارید.

  شکستن شیشه نوشابه

  ✍️ اگر در خواب دیدید که شیشه‌ی نوشابه‌‌‌ی پُری شکست دلیل بر این است در شغل خود دچار زیان و خسارت خواهید شد و به قرص و بدهی می‌افتید اما اگر در خواب دیدید که شیشه‌ی نوشابه قبل از شکستن خالی بود، تعبیر از این است که از لحاظ ثروت غنی خواهید شد و برکت و رزق، فزونی و نعمت در زندگیتان جاری می‌گردد.

  شکستن  شیشه آینه

  ✍️ مشاهده‌ی آینه‌ی شکسته و یا ترک خورده در خواب نشانگر بلا، مصیبت، آفت و غم و ناراحتی می‌باشد. اگر در خواب دیدید که شیشه‌ی آینه شکست بیانگر این است که شما اعتماد بنفس کمی دارید و برای شناخت بیشتر خود تلاش نمی‌کنید. نقاط مثبتتان را نمی‌پذیرید و در عوض تمام تمرکز خود را روی نقاط ضعف خود قرار داده‌اید. تصورات واهی و غلطی که در ارتباط با خود دارید باعث می‌شود تا دست به  انجام بسیاری از کار‌ها نزنید و توسط دیگران هم دست کم گرفته شوید.

  خوردن شیشه شکسته

  ✍️ اگر در خواب مشاهده کردید که در حال خوردن شیشه هستید، حاکی از این است که خطری بزرگ شما را تهدید می‌کند. این خطر می‌تواند از سمت اشخاص نزدیکتان باشد یا بیماری و مرضی باشد که قرار است به آن دچار شوید و حتی می‌تواند خسران ثروت و ورشکستگی مالی شما باشد که زندگیتان را مختل نموده و تغییرات اساسی‌ای را در آن ایجاد می‌نماید.

  شکستن ظرف شیشه ای زیتون

  دیدن زیتون در خواب به‌طور کلی بیانگر دوستی، عشق و وفاداری میباشد.

  ✍️ اکر در خواب دیدید که شیشه‌ی ظرف زیتون شکست، دلیل بر این است که از اطرافیان و نزدیکانتان نا‌امید خواهید شد زیرا ضربه‌های روحی‌ به شما وارد و اعتماد شما را پایمال می‌کنند. به‌جای جبران خوبی‌هایی که در حقشان انجام دادید با بدی و جفا جوابتان را خواهند داد. در نتیجه یأس جای خودش را به امید و نشاط در زندگیتان می‌دهد و برای مدتی از شوک اتفاقات افسرده و غمگین خواهید بود.

  شکستن شیشه‌ی خانه‌ی دیگران

  ✍️ شکستن شیشه دیگران تعبیر از این است که شما با تمام وجود سد‌ها و موانعی را که بر سر راهتان  در زندگی قرار می‌گیرند را کنار زده و با قدرت هرچه تمام‌تر برای ادامه‌ی راه انرژی لازم را ذخیره می‌کنید تا به هر نحوی شده به اهداف و مقاصد خویش دست یابید. این موانع می‌توانو یک شخص باشد و یا حتی شرایطی که قصد محدود کردن شما را دارد.

  شکستن شیشه با سنگ

  ✍️ اگر در خواب دیدید که به‌وسیله‌ی جسمی سخت مانند سنگ شیشه‌ای را می‌شکنید حاکی از احساسات سرکوب شده و خشم و عصبانیتی است که روی هم انبار شده و حالا به حد انفجار رسیده است. همچنین نشانگر این است که شرایط شما جوری نیست که بتوانید آن‌چه را در فکرتان می‌گذرد و یا آن‌چه را که احساس می‌کنید را بروز دهید و این فرو خوردن در صورتی‌که ادامه یابد مانند آتش زیر خاکستر در آینده‌ای نزدیک شعله گرفته و شما و نزدیکانتان را سوزانده و از بین خواهد برد.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  3 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  زهرا
  ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ساعت: ۱۸:۳۷

  من در خواب دیدم که دور من آتیش گرفته بود و روی شیشه های شکسته را میرفتم و خون می‌آمد ولی دردم نمیومد و شیشه ها را در میاوردم

  یونس
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ ساعت: ۰۸:۲۶

  سلام من خواب دیدم کنار هم خونه پدری نشستیم یهو در خونه بسته میشه میرم نگاه بندازم دوتا بچه جن میخندن ما سمت بیرون یعنی بهار خواب بودیم من یه لحظه از ترس برمیگردم سمت کسایی که کنارم بودن یه دفه شیشه در خونه میشکنه میرم نگاه میکنم دوتا بچه جن دورتر داخل خونه میبینم منم چاقو رو سمتشون پرت میکنم بیشتر اذیت میکنن در خونه رو بهم میزنن منم درگیر میشم بعد چند دقیقه من از سمت دیگه میرم ک از پله ها میره جلو خونه از رو به رو چند تا دیگه به سمت خونه سنگ پرت میکنن سر و صدا میکنن منم به سمتشون سنگ پرت میکنم و فرار میکنم میرم خونه عموی پدرم و از او کمک میخوام

  ناشناس
  ۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت: ۱۴:۳۴

  سلام من خواب دیدم که دارم با پسر خالم دعوا میکنم
  و از شدت عصبانیت شیشه عطر را به سرم مکوبم و می شکند و سرم خون می آید و از حال می روم.
  تعبیرش چیست؟

  روشن
  تاریک