🏴 تعبیر خواب عزاداری از نظر معبران معروف جهان

ع ۰۹ فروردین ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

تعبیر خواب عزاداری 🏴

وقتی نام عزاداری را می شنویم، در ذهن همه ما مراسم خاکسپاری، مرده و … در ذهن ما تداعی می شود. قطعا کسی در بیداری چنین اتفاقاتی را خوشایند نمی داند ولی در عالم خواب، تعبیر عزاداری کردن آنقدر هم بد نیست و برخی معبران مثل مطیعی تهرانی، عزاداری را خوب هم می داند.
در ادامه ما برای شما عزیزان نظر معبران معروف جهان در این باره را به صورت دقیق و جامع دسته بندی کرده ایم. برای یافتن تعبیر خواب خود، با تاروت رنگی همراه باشید.🌹

در زیر می توانید با انتخاب و کلیک بر روی معبر، تعبیر خواب آن را مشاهده کنید:

امام جعفر صادق (ع)

دانیال نبی

جابر مغربی

خالد اصفهانی

لیلا برات

منوچهر مطیعی تهرانی

آنلی بیتون

معبرین غربی

تعبیر خواب عزاداری

از نظر امام جعفر صادق (ع)👳‍♂️

از نظر امام صادق لباس سیاه و عزاداری کردن در خواب را برای یک حاکم و پادشاه و یا به طور کلی کسی که صاحب مقام و منصب است، تعبیرش اینگونه است که به اندازه ارزش و بهای آن لباسی که در خواب دیده است، به بزرگواری، عظمت، شرافت و احترام دست پیدا خواهد کرد و قدرتش محکم تر خواهد شد.

از نظر دانیال نبی👳‍♂️

✅اگر در خواب دیدید که خودتان مرده اید و دیگران برای شما عزاداری می کنند و شما را غسل داده و در کفن کرده و در قبر گذاشتند، این خواب نشان دهنده این است که شما در دین و ایمان تان دچار سستی شده اید و امکان اینکه به فساد و گمراهی کشیده شوید بسیار زیاد است.

همچنین بخوانید:  🦂 تعبیر خواب عقرب از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

از نظر جابر مغربی👴

✅از نظر جابر مغربی اگر کسی در خواب ببیند بر سر مرده ای که جان داده است، اقوام و خویشاوندان عزاداری می‌کنند، یک غم و مصیبت بزرگ برای خانواده آن فرد دیده می شود.
✅اگر دیدید که اقوام آن مرده بسیار آرام و بیصدا در حال عزاداری بودند، این خواب نشان می دهد که اقوام و خانواده ی آن مرده به سبب شما به شادی و شادمانی را خواهد رسید.

از نظر خالد اصفهانی👨

✅اگر در خواب دیدید که برای شخصی که مرده است، نوحه سرایی و عزاداری می کردید، تعبیرش این است که هم نوعان شما گرفتار نفاق و از هم گریزی خواهند شد.
✅اگر در خواب دیدید که در مجلس عزاداری شما نوحه سرا هستید و فریاد می کشید، در آینده نزدیک گرفتار یک خسارت و زیان خواهد شد.
✅اگر در خواب دیدید که حاکم و یا فرمانروایی شهری از دنیا رفته است و شما نیز در مراسم عزاداری شرکت کرده اید و نوحه سرایی می کنید، تعبیر چنین خوابی بر حاکم آن شهر خواهد بود. این حاکم در روزهای آینده گرفتار ضرر و خسارت جبران ناپذیری خواهد شد.

از نظر لیلا برات👵

لیلا برات در این مورد می گوید: که اگر در خواب دیدید با لباس مشکی در مراسم خاکسپاری کسی شرکت کرده بودید و در حال عزاداری کردن بودید، تعبیر این خواب ناراحت کننده است و نشان می دهد که به زودی یکی از نزدیکان خود را از دست خواهید داد.

از نظر منوچهر مطیعی تهرانی👨

از نظر منوچهر مطیعی اگر در خواب دیدید که برای شخص مرده عزاداری می کردید، این خواب تعبیر نیکویی دارد و اصلا دلهره و استرس نداشته باشید.

همچنین بخوانید:  👰‍ تعبیر خواب عروسی و ازدواج از نظر معبران معروف جهان

از نظر آنلی بیتون👨

✅اگر در خواب دیدید که عزادار کودکی بودید، این خواب نشان دهنده این است که نقشه ها و برنامه هایی که مدت ها برای آن وقت گذاشته اید، نقش بر آب خواهند شد و با ناکامی و شکست رو به رو می شوید.
✅اگر به عالم رویا دیدید که برای یکی از اقوام و خویشاوندان تان در حال عزاداری کردن بودید، این خواب از پیشرفت های جزئی در آینده خبر می دهد. شما فردی هستید که در ذهن تان ایده های خلاق و مبتکرانه ای دارید. اگر تلاش کنید قطعا به نتیجه خواهید رسید.
✅اگر در خواب دیدید که لباس عزاداری بر تن دارید، این خواب خوب نیست. یک بد شانسی و بد اقبالی در انتظار شماست.
✅اگر در خواب دیدید که دیگران لباس عزاداری بر تن داشتند، این خواب نشان دهنده اضطراب و آشفته حالی شماست. ممکن است این احساس یا بخاطر مشکلات خودتان باشد و یا اینکه شما بخاطر شرایطی که برای دوستان تان ایجاد شده، ناراحت هستید.

از نظر معبرین غربی🔶

✅اگر کسی در خواب دید که به مراسم ختم و عزاداری مرده می رفت، این خواب از یک حادثه بسیار بد و مصیبت‌بار خبر می‌دهد. این اتفاق یا بین دوستان و اطرافیان تان است و یا اینکه در بین اقوام و خویشاوندان شماست که در نهایت به یک جدایی و فاصله ختم خواهد شد.
✅اگر در خواب دیدید که برای مرده ای عزاداری می‌کردید، گرفتار یک خسارت و زیان از سمت خویشاوندان تان خواهید شد.
در واقع اینکه در خواب ببینید برای شخص مرده عزاداری می‌کنید، نشان دهنده یک مصیبت و گرفتاری است که خوتان باعث آن هستید.

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها