🏴 تعبیر خواب عزاداری از نظر معبران معروف جهان

ع بدون دیدگاه
 • تعبیر خواب عزاداری 🏴

  وقتی نام عزاداری را می شنویم، در ذهن همه ما مراسم خاکسپاری، مرده و … در ذهن ما تداعی می شود. قطعا کسی در بیداری چنین اتفاقاتی را خوشایند نمی داند ولی در عالم خواب، تعبیر عزاداری کردن آنقدر هم بد نیست و برخی معبران مثل مطیعی تهرانی، عزاداری را خوب هم می داند.
  در ادامه ما برای شما عزیزان نظر معبران معروف جهان در این باره را به صورت دقیق و جامع دسته بندی کرده ایم. برای یافتن تعبیر خواب خود، با تاروت رنگی همراه باشید.🌹

  در زیر می توانید با انتخاب و کلیک بر روی معبر، تعبیر خواب آن را مشاهده کنید:

  امام جعفر صادق (ع)

  دانیال نبی

  جابر مغربی

  خالد بن علی العنبری

  لیلا برایت

  منوچهر مطیعی تهرانی

  آنلی بیتون

  معبرین غربی

  تعبیر خواب عزاداری

  از نظر امام جعفر صادق (ع)👳‍♂️

  از نظر امام صادق لباس سیاه و عزاداری کردن در خواب را برای یک حاکم و پادشاه و یا به طور کلی کسی که صاحب مقام و منصب است، تعبیرش اینگونه است که به اندازه ارزش و بهای آن لباسی که در خواب دیده است، به بزرگواری، عظمت، شرافت و احترام دست پیدا خواهد کرد و قدرتش محکم تر خواهد شد.

  از نظر دانیال نبی👳‍♂️

  ✅اگر در خواب دیدید که خودتان مرده اید و دیگران برای شما عزاداری می کنند و شما را غسل داده و در کفن کرده و در قبر گذاشتند، این خواب نشان دهنده این است که شما در دین و ایمان تان دچار سستی شده اید و امکان اینکه به فساد و گمراهی کشیده شوید بسیار زیاد است.

  همچنین بخوانید:  🕷️ تعبیر خواب عنکبوت از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر جابر مغربی👴

  ✅از نظر جابر مغربی اگر کسی در خواب ببیند بر سر مرده ای که جان داده است، اقوام و خویشاوندان عزاداری می‌کنند، یک غم و مصیبت بزرگ برای خانواده آن فرد دیده می شود.
  ✅اگر دیدید که اقوام آن مرده بسیار آرام و بیصدا در حال عزاداری بودند، این خواب نشان می دهد که اقوام و خانواده ی آن مرده به سبب شما به شادی و شادمانی را خواهد رسید.

  از نظر خالد بن علی العنبری👨

  ✅اگر در خواب دیدید که برای شخصی که مرده است، نوحه سرایی و عزاداری می کردید، تعبیرش این است که هم نوعان شما گرفتار نفاق و از هم گریزی خواهند شد.
  ✅اگر در خواب دیدید که در مجلس عزاداری شما نوحه سرا هستید و فریاد می کشید، در آینده نزدیک گرفتار یک خسارت و زیان خواهد شد.
  ✅اگر در خواب دیدید که حاکم و یا فرمانروایی شهری از دنیا رفته است و شما نیز در مراسم عزاداری شرکت کرده اید و نوحه سرایی می کنید، تعبیر چنین خوابی بر حاکم آن شهر خواهد بود. این حاکم در روزهای آینده گرفتار ضرر و خسارت جبران ناپذیری خواهد شد.

  از نظر لیلا برایت👵

  لیلا برایت در این مورد می گوید: که اگر در خواب دیدید با لباس مشکی در مراسم خاکسپاری کسی شرکت کرده بودید و در حال عزاداری کردن بودید، تعبیر این خواب ناراحت کننده است و نشان می دهد که به زودی یکی از نزدیکان خود را از دست خواهید داد.

  از نظر منوچهر مطیعی تهرانی👨

  از نظر منوچهر مطیعی اگر در خواب دیدید که برای شخص مرده عزاداری می کردید، این خواب تعبیر نیکویی دارد و اصلا دلهره و استرس نداشته باشید.

  همچنین بخوانید:  🦅 تعبیر خواب عقاب از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  از نظر آنلی بیتون👨

  ✅اگر در خواب دیدید که عزادار کودکی بودید، این خواب نشان دهنده این است که نقشه ها و برنامه هایی که مدت ها برای آن وقت گذاشته اید، نقش بر آب خواهند شد و با ناکامی و شکست رو به رو می شوید.
  ✅اگر به عالم رویا دیدید که برای یکی از اقوام و خویشاوندان تان در حال عزاداری کردن بودید، این خواب از پیشرفت های جزئی در آینده خبر می دهد. شما فردی هستید که در ذهن تان ایده های خلاق و مبتکرانه ای دارید. اگر تلاش کنید قطعا به نتیجه خواهید رسید.
  ✅اگر در خواب دیدید که لباس عزاداری بر تن دارید، این خواب خوب نیست. یک بد شانسی و بد اقبالی در انتظار شماست.
  ✅اگر در خواب دیدید که دیگران لباس عزاداری بر تن داشتند، این خواب نشان دهنده اضطراب و آشفته حالی شماست. ممکن است این احساس یا بخاطر مشکلات خودتان باشد و یا اینکه شما بخاطر شرایطی که برای دوستان تان ایجاد شده، ناراحت هستید.

  از نظر معبرین غربی🔶

  ✅اگر کسی در خواب دید که به مراسم ختم و عزاداری مرده می رفت، این خواب از یک حادثه بسیار بد و مصیبت‌بار خبر می‌دهد. این اتفاق یا بین دوستان و اطرافیان تان است و یا اینکه در بین اقوام و خویشاوندان شماست که در نهایت به یک جدایی و فاصله ختم خواهد شد.
  ✅اگر در خواب دیدید که برای مرده ای عزاداری می‌کردید، گرفتار یک خسارت و زیان از سمت خویشاوندان تان خواهید شد.
  در واقع اینکه در خواب ببینید برای شخص مرده عزاداری می‌کنید، نشان دهنده یک مصیبت و گرفتاری است که خوتان باعث آن هستید.

  همچنین بخوانید:  💕 تعبیر خواب عشق و عاشقی از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف
  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک