🤼 تعبیر خواب کشتی گرفتن از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

ک بدون دیدگاه
 • تعبیر خواب کشتی گرفتن 🤼

  کشتی گرفتن در خواب اصولاً تعبیر به تلاش و کوششی دارد که در راه رسیدن به اهداف از خود بروز می دهید و با کنار زدن موانع و مشکلات موجود بر مشکلات غلبه می کنید. چنین خوابی معمولاً نشان دهنده پیروزی و دست یابی به ایده آل ها بوده و شروع روابط رمانتیکی را نوید می دهد.‌

  کشتی گرفتن از جمله ورزش‌هایی است که از زمان های قدیم در ایران باستان مردان جوانمرد و تنومند به آن می پرداختند. آدم ابوالبشر یکی از هنرهایش کشتی بود و یعقوب سرآمد کشتی گیران است.

  حال برای مشاهده تعبیر کامل خواب خود با تاروت رنگی همراه شوید.

  در زیر می توانید با انتخاب معبر و یا موضوع آن، تعبیر خواب آن را مشاهده کنید:

  تعابیر بر اساس معبر

  محمد ابن سیرین

  خالد بن علی العنبری

  تعابیر بر اساس موضوع

  کشتی گرفتن با جن و جادوگر

  کشتی گرفتن با عزرائیل

  کشتی گرفتن با زنان

  کشتی گرفتن با دختر

  تعبیر خواب کشتی گرفتن

  تعبیر خواب کشتی گرفتن بر‌ اساس نظر معبر 👴

  به روایت محمد ابن سیرین

  اگر در خواب ببینید که در حال کشتی گرفتن با کسی هستید و پشت او را بر زمین زدید، به این معناست که زندگانی و روزگارتان به طرز چشمگیری پیشرفت کرده و به شرایط ایده آلی می رسد و در واقعیت آن شخص را پشت سر می گذارید. ولی چنانچه هیچ یک از شما نتوانست دیگری را شکست داده و بر زمین زند، مفهوم آن چنین است که احتمالاً هر دو شما باعث لطمه و آسیب به یکدیگر می شوید.
  اگر دیدید که در خواب کسی را بر زمین زده اید، به معنای غلبه بر دشمن و پیروزی شما بر بدخواهان تان می باشد. ولی در صورتی که او شما را بر زمین کوبید، یعنی مخالفانتان بر شما مسلط شده و پیروز می شوند.

  همچنین بخوانید:  🦅 تعبیر خواب کلاغ از نظر معبران معروف جهان و موضوعات مختلف

  به روایت خالد بن علی العنبری

  چنانچه در خواب دیدید شخصی در حین کشتی گرفتن شما را بر زمین زد، تعبیر به آن است که در واقعیت آن کس املاک و دارایی های تان را به نحوی از شما گرفته و صاحب آنها می شود.

  تعبیر خواب کشتی گرفتن بر‌ اساس موضوع آن 📋

  کشتی گرفتن با جن و جادوگر

  خالد بن علی العنبری گوید:

  اگر در خواب دیدید که مشغول کشتی گرفتن با یک جن هستید، به این معناست که در واقعیت شما با معاملات نابجایی که انجام می دهید به یک رباخوارها و با انجام اعمال ناشایست و شیطانی به یک جادوگر و ساحر بدل شده اید. همچنین ممکن است در طی حوادثی اموال و دارایی تان را به باد فنا داده و به حزن و اندوه گرفتار شوید.

  کشتی گرفتن با عزرائیل

  محمد ابن سیرین می‌گوید:

  چنانچه در خواب مشاهده کنید که در حال کشتی گرفتن با عزرائیل بوده ولی موفق نشدید او را به زمین بزنید، چنین مفهومی دارد که احتمالاً به پایان عمر خود رسیده اید. بهتر است توبه کرده و آماده رفتن باشید. ولی در صورتی که دیدید عزرائیل را به زمین زدید، یعنی ممکن است به بیماری سختی دچار شوید ولی خوشبختانه بهبود یافته و به طور کامل صحت می یابید.

  کشتی گرفتن با زنان

  دکتر علی طبسی می گوید:

  چنانچه مرد و یا پسر جوانی در خواب دید که در حال کشتی گرفتن با زنی بر روی تشک می باشد، اگر او تاکنون همسری اختیار نکرده بوده و مجرد باشد، به این معناست که با اقبال بلند همسری اختیار کند که او خوش صورت و خوش سیرت بوده و بواسطه این پیوند، غرق در سعادت و نیکبختی می شود.

  همچنین بخوانید:  🐑 تعبیر خواب کله پاچه از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  مشاهده خواب مذکور برای کسانی که مجرد هستند و همسری ندارند، نشان دهنده موقعیت ها و توسط های نابی است که به آنها رو آورده و موجب تحول و پیشرفت در همه ابعاد زندگی شان می شود.

  علامه طباطبایی می گوید:

  رویایی که در آن در حال کشتی گرفتن با زنی دیده شود، به منزله فرصت های ایده آل و جهشی مثبت در مسائل احساسی و عاطفی قلمداد می شود. چنانچه افرادی که دارای همسر و خانواده هستند چنین خوابی را ببینند، به مفهوم تسلط و تدبیر بالایی است که ایشاخالد بن علی العنبرن در کنترل امورات زندگی و رسیدن به رفاه توام با آرامش و سعادت دارا می باشند.

  معبران خارجی می گویند:

  رویاهایی که در آنها پیکار و مبارزات ورزشی در مقابل زنان انجام میشود، معمولاً بیانگر اخبار مسرت بخش و خوشایندی است که در آینده ای نزدیک از احوال و روزگار خواب بیننده بیان می کند. در حقیقت نویدی است که بر پایان دوران ناخوشایند و سخت زندگی بوده و شروع فصلی جدیدی مملو از عشق، آرامش، خوشبختی و سعادت می باشد. در عین حال می‌تواند به معنای گذراندن رویدادهای کوچک و بزرگ دلنشین و خوشایند با داشتن عمری طولانی و عزتمند باشد.

  کشتی گرفتن با دختر

  معبران غربی می گویند:

  بیشتر صاحب نظران و معبران در خصوص رویایی که در آن ورزش کردن در قالب پیکار و یا مسابقه با جنس مخالف دیده شود، مفهومی به عنوان ورود افراد جدید به زندگی و برقراری روابط نزدیک با آنها می باشد. این اشخاص جایگاه ویژه‌ای حتی به عنوان نزدیک ترین افراد در زندگی با شما داشته و نقش خیلی پر رنگی در انجام امورات و تصمیم گیری هایتان ایفا می کنند. در اثر معاشرت و همنشینی با آنها شما از نظر فکری و ذهنی تغییرات قابل توجهی در جهت مثبت داشته و اوقاتی سرشار از نشاط را در کنار آنها سپری می کنید. در تعبیر چنین خوابی جزئیاتی همچون شخصی که برنده و یا بازنده می شود، تاثیر چندانی در مفهوم آن ندارد.

  همچنین بخوانید:  🐜 تعبیر خواب کنه از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

  دکتر مجید مشیری معتقد است:

  اگر خانومی و یا حتی دختر جوانی در خواب دید که در حال انجام مسابقه کشتی با حریفی همجنس خودش بوده است، مفهوم آن چنین است که برای ارتقاء زندگی و رسیدن به هر آنچه که جزو ایده آلهای زندگی اش بوده و برای آن برنامه ریزی نموده، با اشخاص دیگر و حتی دوستانش در حال رقابت و سعی و تلاش زیاد می باشد. که با پشتکار عالی و همت و اراده ای بلند به آن دست می یابد.
  در صورتی که مرد یا پسری جوان در خواب مشاهده کرد که با شخصی از جنس مخالف خود، در حال کشتی گرفتن است، تعبیر چنین است که خانمی زیبا و خوشرو در روزهای آتی با او دیداری خواهد داشت و در طی آن در مورد مسائل اساسی و مهم زندگی با یکدیگر گفتگو نموده که به نتیجه مطلوب منجر می شود.

  دکتر علی طبسی در این خصوص می گوید:

  چنانچه پسر مجردی در خواب دید که با حریف زن مشغول کشتی گرفتن است، به این معناست که عشقی رمانتیک و دلنشین میان او و دختری شایسته برقرار می شود که با بخت و اقبالی بلند به ازدواج نیکو می‌انجامد.

  برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

  در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  0 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  روشن
  تاریک