👱🏽‍♂️ تعبیر خواب مو از نظر معبران معروف جهان

م ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تعبیر خواب مو👱🏽‍♂️👱‍♀️

می دانیم که موی کمند چقد زیباست و مو یکی از اجزای لازم برای زیبایی ظاهری مخصوصا برای خانم هاست! مویی که انبوه و بلند باشد را گیسو گویند. موی بافته شده را طره گویند که تعبیر متفاوت دارد.
داشتن گیسو برای زنان عامل زیبایی ولی برای مردان معنای دیگری دارد. در عهد صفویه موی بلند برای مردان، در بین مردم نشانی برای احترام به آنان بوده است. ولی اکنون دیگر اینگونه نیست!
می توان گفت گیسو برای زن نشانه احترام و آبرو است. پس یکی از مهم ترین تعبیر برای مو احترام است. تعبیر آشکار دیگر از خواب مو قرض و بدهکاری است. اگر در خواب مو را زدید نشانه پرداخت این بدهی است. به تعبیر مال و ثروت هم می باشد. در ادامه تعابیر مختلف از نظر معبران معروف را برای شما عزیزان آورده ایم.

تعبیر خواب مو

تعبیر خواب مو از نظر محمد ابن سیرین👨

از نظر ابن سیرین دیدن مو در خواب برای آقایان غم و ناراحتی و برای خانم ها زیبایی و آرایش ظاهر است.
ابن سیرین می گوید تعبیر موی حیوانات چهار پا، مال و ثروت اندک است.
✍️اگر در خواب دیدید که کچل شده بودید و تمام موهای سر شما ریخته بود، تعبیرش این است که صورت و یا ظاهر شما ایرادی پیدا می کند.
✍️اگر زیر بغل خود مو دیدید، یعنی به آرزوها و خواسته های قلبی خود دست پیدا نخواهید کرد و دشمنان بر شما ظفر می یابند.
✍️اگر دیدید که پشت گردن شما و یا روی پیشانیتان مو رویش کرده بود، یعنی بدهکار خواهید شد. اگر این مو به رنگ سرخ و یا سفید بود، نشان می دهد که این قرض و بدهکاری از سمت همسر و فرزندان شماست. اگر موی این ناحیه را تراشیدید، یعنی پرداخت خواهد شد.
✍️اگر کسی که جلوی سرش ارثی کچل است و در خواب دیده است که مو درآورده، یعنی مقدار کمی پول و مال به دست می آورد.
✍️اگر کسی که سرش طاس است در خواب ببیند که مو درآورده بود، یعنی بدهکار خواهد شد.
✍️اگر کسی که زندگی و طریق درویشانه دارد ببیند که موی سرش بلند شده، یعنی دین و ایمان قوی و درستی دارد؛ ولی اگر راه و طریق درویشی ندارد، یعنی دچار غم و اندوه می شود.
✍️اگر در خواب دیدید که با شخص کچل و بی مو ارتباط و دوستی داشتید، یعنی با شخص صاحب مقام و منسب دوستی برقرار خواهید کرد.
✍️اگر دیدید خودتان به سر خود روغن مالیدید، نماد زیبایی و جمال ظاهری در دنیاست.
✍️اگر دیدید که روغنی که به سرتان زدید فاسد و بد بو بود، نماد غیبت و بدگویی است. مردم پشت سرتان از شما بد می گویند.
✍️اگر این روغن بوی خوش داشت مثل روغن یاسمن و بنفشه و… تعبیرش زیبایی، تمیزی، تحسین و تمجید است.

تعبیر خواب مو از نظر آنلی بیتون👨

✍️اگر تمام بدن خود را پوشیده از مو دیدید، تعبیرش این است که اینقدر با دیگران بد رفتار خواهید کرد که همه اطرافیان شما را ترک می کنند و تنها خواهید ماند.
✍️اگر شما خانم هستید و این خواب را دیدید، تفسیرش این است که شما یک مقام و مرتبه را در ذهن خود در نظر دارید که برای رسیدن به آن با دیگران بسیار بد رفتار می کنید. ممکن است این گونه هم باشد که شما خود را بسیار بالاتر از دیگران می بینید و حس می کنید کسی لایق شما نیست!
از نظر آنلی بیتون اگر شما یک خانم هستید و در خواب دیدید که موهایتان ریخت و کچل شدید، تعبیرش این است که برای گذراندن زندگی باید تلاش مضاعف کنید زیرا روزگار برای چند صباحی روی بد خود را به شما نشان خواهد داد.
✍️اگر زنی در خواب دید که به موهای خود شانه می زد، تعبیرش این است که در امور اطرافش دقت کافی را ندارد و بسیاری از موقعیت های خوب زندگی خود را این گونه از دست خواهد داد.
✍️اگر مردی در خواب دید که موی سر خودش را کوتاه می کرد، تعبیرش این است که بخاطر دست و دل بازی بیش از حد دچار فقر و تنگ دستی می شود و یا بخاطر استرس دچار بیماری خواهد شد.
✍️اگر در خواب دیدید که موی سرتان خاکستری شد، نماد مرگ است. همنیطور ممکن است تعبیرش بر شایعات و حرف های بی اساسی باشد که درباره خانواده و دوستانتان خواهید شنید.
✍️اگر مردی در خواب دید که موی مشکی و فر داشت، نشانه آن است که با خوش رفتاری و چرب زبانی دیگران را فریب می دهد.
✍️اگر در خواب زنی با موهای طلایی دیدید، تعبیر آن این است که به زنی شجاع و جسور دل خواهید بست و با او ازدواج خواهید کرد.
✍️اگر در خواب زنی با موی قرمز دیدید، از تغییر و تحول پیش رویتان خبر می دهد و یا ممکن است که از بی وفایی نامزد خود آگاه شوید.
✍️اگر زنی با موهای قهوه ای دیدید، تعبیرش این است که شغل مناسب خودتان را پیدا نخواهید کرد.
✍️اگر زنی با موهای بسیار زیبا و آراسته دیدید، تعبیرش بهبود وضع مالی شماست.
✍️اگر در خواب دیدید که موهای خود را از ته زدید، به شما می گوید صرفه جو باشید. زیرا ممکن است که بخاطر یک ولخرجی بعدا پشیمان شوید.
✍️اگر در خواب دیدید که موهایتان بسیار نرم و در حال رشد بود، نشانه آن است زندگی شما از نعمت و شادی لبریز خواهد شد و اکنون زمان رفاه است.
✍️اگر شما یک خانم هستید و در خواب یک تار از موهای سفید خود را با یک تار مشکی مقایسه می کردید، نشانه این است که بین دو پیشنهاد مردد هستید. اگر موقع انتخاب دقت زیادی نداشته باشید، ممکن است پیشنهادی را انتخاب کنید که برای شما خسارت و پشیمانی همراه داشته باشد.
✍️اگر در خواب موهای آشفته و نا مرتب دیدید، نشانه این است که ازدواج شما با یک سری موانع و مشکلات رو به رو خواهد شد، اوضاع کاری هم کساد خواهد شد. در کل زندگیتان با یک دوره سختی رو به رو خواهد شد.
✍️اگر در خواب دیدید که قادر به شانه زدن موهایتان نبودید، تعبیرش این است که به نامزد و یا همسر خود توهین خواهید کرد و همین کار شما باعث خرابی و از دست دادن او می شود.
اگر دختری در خواب زنی با موهای خاکستری ببیند، به زودی یکی از اقوام او ازدواج خواهد کرد.
✍️اگر در خواب خود را با موهای کوتاه دیدید، تعبیرش روبه رو شدن با نا امیدی های بزرگ در مسیر زندگیتان است.
✍️اگر در خواب موهای سرتان مثل برف سفید بود، شما به یک مسافرت لذت بخش و به یاد ماندنی خواهید رفت.
✍️اگر شما یک آقا هستید و در خواب خود را در حال نوازش موهای زنی دیدید، تعبیرش این است که اگرچه شما از نظر همه اطرافیانتان طرد شده اید ولی زنی شایسته به شما اعتماد می کند و شما بخاطر این زن عوض خواهید شد!
✍️اگر در خواب روی موهایتان گُل دیدید، نشان دهنده این است که در زندگی گرفتار مشکلات و موانعی خواهید شد که بیشتر از هر زمانی دچار استرس می شوید.
✍️اگر شما یک خانم هستید و در خواب دیدید که موهایتان با گل سفید تزیین شده است، تعبیرش دردسر هایی در مسیر زندگی است. اگر شکیبا باشید و صبوری کنید به آسانی از این مرحله عبور خواهید کرد.
✍️اگر در خواب دیدید که یک دسته از موهایتان خاکستری شده و ریخت، تعبیرش نا امیدی است. برخلاف امیدی که به بهبودی دارید، ناامید و مایوس می شوید.
✍️اگر در خواب دیدید که موی کسی سریع سفید شد ولی چهره اش همچنان جوان و شاداب است، این خواب به شما می گوید که مصیبت سنگینی در انتظارتان است.
✍️اگر دختری چنین خوابی ببیند، تعبیرش این است که ممکن است نامزد خود را از دست بدهد. باید مراقب باشید تا دچار مصیبت نشوید.

همچنین بخوانید:  💀 تعبیر خواب جنازه، جسد و مرده از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

تعبیر خواب مو از نظر امام صادق (ع)👳‍♂️

از نظر امام صادق(ع) اگر در خواب دیدید که موهای خود را می تراشید و کچل می کنید پنج تعبیر دارد:
تعبیر اول، سفر حج و به جا آوردن اعمال حج است.
تعبیر دوم، مسافرت است. ممکن است خود شما و یا یکی از نزدیکانتان چند روزی راهی سفر شوند.
تعبیر سوم، رسیدن به مقام و عذت الهی است. شما به خداوند نزدیک تر خواهید شد و نزد پرودگار مقام پیدا خواهید کرد.
تعبیر چهارم، امنیت و در امان بودن است. شما در زندگی خود به یک امنیت و آرامش روحی دست پیدا خواهید کرد.
تعبیر پنجم، مال و ثروت است. وضع مالی شما بهبود می یابد.

تعبیر خواب مو از نظر یوسف نبی👳‍♂️

✍️اگر در خواب دیدید که موهای خود را تراشیده بودید و یا در حال زدن موهای سر خود بودید، به معنی بیرون آمدن از غم و اندوه می باشد. دوره سختی و غم به پایان رسیده و روزهای خوش از راه می رسند.
✍️اگر در خواب دیدید که موهای بلند و کمند داشتید، تفسیرش عمر طولانی و با برکت است.
✍️اگر در خواب موهای خود را بسیار بلند و دراز دیدید، تعبیر آن، این است که یک رنج و اندوه کوتاه مدت به شما خواهد رسید.
✍️اگر در خواب خود را در حال کَندن موهای سرتان دیدید، تعبیرش جدایی و فاصله از همسرتان است.

تعبیر خواب مو از نظر حضرت دانیال نبی👳‍♂️

✍️اگر در خواب دیدید که زبان شما پر از مو شده بود، تعبیرش این است که به خاطر سخنان و حرف های خودتان در دردسر و گرفتاری خواهید افتاد. پس بهتر است که مراقب حرف زدن خود باشید!
اگر زنی در خواب دید که از داخل ناحیه تناسلی او مو رویش کرده بود، تعبیرش غصه و اندوه خوردن برای فرزندان است.
اگر شخص عادی و معمولی که صاحب مقام و پادشاهی نباشد خواب ببیند که موی سرش پرپشت و زیاد شده است، یعنی دچار ناراحتی و غم می شود؛ ولی اگر پادشاه باشد تعبیرش برای او فزونی لشکر است.
اگر یک امیر و فرمانده در خواب دید که موی سرش را زده بود، یعنی از مقام و کارش برکنار خواهد شد.
اگر در خواب دیدید که برای اعمال و مراسم حج سر خود را می تراشید و یا در مکه هستید و برای حج در حرم سر تو را تراشیدند، تعبیرش بسیار نیکوست. به این معناست که اگر بدهکاری بدهی ات پرداخت خواهد شد و اگر غمگین و دل مرده هستی از این حالت خارج شده و بسیار شاد و خندان خواهی شد.
اگر در خواب دیدید که با استفاده از واجبی و موبر موی بدن خود را زده بودید، اگر خودتان صاحب مال هستید، به همان اندازه که موها را زدید مال شما زیاد تر می شود. اگر اکنون غمگین و کج خلق هستید، از این حالت رها می شوید و اگر بدهکارید پرداخت خواهد شد.

تعبیر خواب مو از نظر جابر مغربی👨

✍️اگر در خواب دیدید که ساق پاهای شما پر از مو شده و یا موهای پایتان زخیم شده بود، تعبیرش بدهکاری و قرض است. ممکن است حتی بخاطر این بدهکاری ها به زندان بیفتید.
✍️اگر دیدید که ساعد دست شما پر از مو بود، تعبیرش این است که شریک، دوست و یا همکاری از شما جدا خواهد شد. یا می تواند غمگین شدن و بدهکاری، ضرر و از دست دادن دارایی نیز تعبیر شود.
✍️اگر روی شکم خود مو در آورده بودید، تعبیرش بدهکاری است. ممکن است وامی بگیرید و یا پول از شخصی قرض کنید.
✍️اگر در خواب دیدید که موهای ساق پا و یا ساعد خود را زدید، تعبیرش این است که بدهکاری های شما پرداخت خواهد شد و از غم آن رها خواهید شد.
✍️اگر موهای شکم خود را هم تراشیدید، نیز تعبیرش رهایی از قرض و بدهکاری است.
✍️اگر در خواب موهای زیر بغل و اطراف ناحیه شرمگاهی خودتان را با تیغ زده بودید، تعبیرش رسیدن به مراد قلبی و خواسته هایتان است؛ ولی اگر دیدید که موهای این نواحی را نزده بودید، تعبیرش نامردی و بی رحمی است.
✍️اگر زنی در خواب دید که موی خود را تراشید، دین و ایمانش دچار شک و تردید و اختلال خواهد شد.
✍️اگر شما یک آقا هستید و در خواب موی سر خود را تراشیدید، تعبیر آن این است که از غم و اندوه مصون خواهی بود و اگر قرض و بدهی دارید پرداخت می شود نگران نباشید.
✍️اگر شما فردی ثروتنمد هستید و در خواب دیدید که موهای بدن خود را زدید، تعبیرش فقر و تنگدستی است؛ ولی اگر شما شخص فقیری هستید، این خواب علامت ثروت است.
از نظر جابر مغربی مالیدن روغن به سر خود، زیبایی و جمال است. اگر بیش از حد بمالید، تعبیرش ناراحتی و رنجش خاطر است.

همچنین بخوانید:  🐍 تعبیر خواب مار از نظر معبران معروف جهان

تعبیر خواب مو از نظر ابراهیم کرمانی👨

✍️اگر شما یک آقا هستید و در خواب روی آلت خود مو دیدید، تعبیرش شادی و رضایت خاطر از سمت فرزندان است.
✍️اگر در خواب روی سینه و یا صورت خود مو دیدید، تعبیرش قرض و بدهکاری است. اگر از پس دادن این قرض مطمئن نیستید، پس از این کار صرف نظر کنید.
✍️اگر دیدید که روی کمر و سر شانه های شما مو روییده بود، یعنی امانت دار خواهید شد و مردم از شما به این صفت یاد خواهند کرد.
✍️اگر موهای سینه خود را می تراشیدید، تعبیرش ادای قرض و پرداخت بدهی شماست.
✍️اگر شما یک آقا هستید و در خواب دیدید که موهایتان ریخته است، یعنی از اقوام و خویشاوندان باعث خسارت و هدر رفتن مقداری از مال شما می شوند.
✍️اگر در خواب دیدید که شخصی روغن به سر شما می مالید، تعبیرش این است که شخص و یا اشخاصی برای شما نقشه خواهند کشید و شما را فریب خواهند داد.
✍️اگر بیش از اندازه به سر خود روغن زدید به طوری که چکه می کرد، یعنی دچار غم و یک مصیبت بزرگ خواهید شد.

تعبیر خواب مو از نظر لوک اویتنهاو👨

✍️اگر در خواب موهایتان را کوتاه کردید، تعبیرش غم است.
✍️اگر در خواب دیدید که موهایتان بلند بود، شما به قدرت می رسید و دیگران برای شما اهمیت قائل می شوند.
✍️اگر در خواب موهایتان را می شستید، تعبیرش تشویش و دل نگرانی است.
✍️اگر در خواب موهایتان را می بستید، از چیزی یا کسی ناراحت خواهید شد.
✍️اگر موهایتان قرمز بود و یا شخصی با موی قرمز در خواب دیدید، تعبیرش دورنگی و دورویی است. شخصی در اطراف شما آن طور که باید با شما صادق نیست!
✍️اگر در خواب موهایتان مشکی بود، تعبیرش خوشبختی و سعادت است. در زندگی موفق و سربلند خواهید بود.
✍️اگر در خواب موهایتان را طلایی دیدید، تعبیرش شادی و خوشی است. اگر اکنون حال روحی مناسب ندارید این خواب به شما می گوید که دوره سختی رو به پایان است.
✍️اگر موهای خود را در خواب به رنگ سفید دیدید، شادمانی و هیجان است.
✍️اگر در خواب موهایتان را شانه می زدید، تعبیرش خسارت و ضرر در کارهایتان است.
✍️اگر در خواب موهایتان را بافته شده و یا در حال بافتن دیدید، تعبیرش این است که مورد تمسخر و خنده کسانی واقع می شوید. به دل نگیرید آنها به زودی متوجه کار زشت خود شده و از شما عذرخواهی می کنند.
✍️اگر در خواب موهایتان را فر شده دیدید، اگر صاحب کار و صنعت بزرگ هستید، به شما خبر از یک سود کلان می دهد.
✍️اگر در خواب موهایتان میریخت، تعبیرش ناراحتی و دل آزردگی است.
✍️اگر در خواب موهایتان را می سوزاندید، تعبیرش خیانت و زندگی کردن با بدبختی و فلاکت است.
✍️اگر در خواب موهایتان را بیش از اندازه کوتاه کردید، فردی در خانواده شما گرفتار یک مصیبت خواهد شد.
✍️اگر موهایتان را بم ریخته و کثیف دیدید، نشان گراین است که یک سوتفاهم در خانواده شما پیش خواهد آمد.
✍️اگر در خواب موهایتان را رنگ می کردید، نشان دهنده یک فرد بد طینت در اطراف شماست!
✍️اگر در خواب دیدید که موهایتان موخوره داشت، نماد خوشبختی و سعادت است.

تعبیر خواب مو از نظر کارل گوستاو یونگ🔮

دیدن مو در خواب بیانگر احساس، غرور و سلامتی و به طور کلی نگرش ذهنی شماست!ً
✍️اگر در خواب موی خود را بلند دیدید، نشان گر این است که روی یک نقشه و موقعیت تمرکز می کنید.
✍️اگر در خواب دیدید که موهایتان گره خورده و بهم ریخته است، تعبیرش بی اعتمادی و سردرگم بودن در زندگی است. شما قادر به تفکر و گرفتن تصمیم درست نیستید!
✍️اگر در خواب موهایتان را شانه می زدید و یا با دست حالت می دادید، نماد نگران بودن شما نسبت به تصویر و ظاهر خودتان است.

تعبیر خواب مو از نظر اسماعیل ابن اشعث👨

✍️اگر زنی در خواب دید که موی خود را می تراشد، یعنی همسر او از دنیا خواهد رفت.

تعبیر خواب مو از نظر محمد العنبری👨

از نظر العنبری دیدن مو در خواب نماد مال و نظم و عمر طولانی با برکت است.
✍️اگر در خواب موهای زیر بغل و ناحیه شرمگاهی خود را می کندید و یا می تراشیدید، تعبیرش بر پرداخت بدهی و وام، رهایی از غم و ناراحتی و پیروی از دستورات خداوند است.
✍️اگر در خواب موی زن دیدید، نماد درست کار و صالح بودن، و محافظت از مال و دارایی است.

تعبیر خواب مو در کتاب سرزمین رویاها🔮

✍️اگر در خواب موی حنایی و قرمز دیدید، نماد وسوسه است. در راهی که قدم گذاشته اید بسیار تردید و وسوسه پیدا خواهد شد.
✍️اگر در خواب موی قهوه ای و عسلی دیدید، نماد شهوت است. گرفتار هوای نفس خواهید شد.
✍️اگر در خواب موی سفید مثل برف دیدید، نماد نجابت و احترام گذاشتن است. یا شما به کسی احترام خواهید گذاشت و یا شما مورد احترام واقع خواهید شد.
✍️اگر در خواب موی طلایی دیدید، نماد یک ارتباط سالم و پاک است.
✍️اگر در خواب موی سیاه دیدید، نماد تصادف است. ممکن است برای خودتان و یا یکی از اطرافتان باشد. صدقه بدهید تا بلا از شما دور شود!
✍️اگر در خواب دیدید که موهای شما آرام آرام سفید می شد، این خواب به شما پیام می دهد که باید رنج و سختی را تحمل کنید و قوی باشید.
✍️اگر در خواب موهایتان را به حالت دم اسبی بستید، نشان می دهد که شما خواسته های بیهوده و پوچی دارید که خیلی اهمیت حیاتی برای شما ندارند.
✍️اگر در خواب موهای صاف و شانه زده داشتید، نماد خیانت است. اطرافیان شما آنطور که باید با شما صادق نیستند و یا حتی ممکن است نامزد شما به شما خیانت کند.
✍️اگر در خواب از موهای خود بسیار رضایت داشتید، نماد یک دوست و ارتباط جدید است.
✍️اگر در خواب در حال تماشا کردن موهای خود بودید، شادی های ادامه دار خواهید داشت.
✍️اگر در خواب دیدید که موهای شما می ریخت، نماد شوک و تعجب کردن است. اخباری می شنوید و یا چیزی می بینید که بسیار شکه خواهید شد.
✍️اگر در خواب نگران سفید شدن موهایتان بودید، نماد جدایی و فاصله از خانواده است. می تواند مهاجرت، سربازی، و حتی دانشگاه و ازدواج به شهر دور باشد.
✍️اگر در خواب موهای اشخاص دیگر را تماشا می کردید، این خواب به شما می گوید که سر به هوایی کافیست و حواستان را جمع امور اطرافتان کنید.
✍️اگر در خواب موهای فر داشتید، نماد پرخاشگری و عصبانیت است. اتفاقات پیش رو باعث می شود کنترل خود را از دست بدهید.
✍️اگر در خواب موهای فر و کوتاه به رنگ مشکی داشتید، خبر از یک دوره ناراحتی و غم می دهد.
✍️اگر در خواب موهایتان را تراشیده دیدید انگار که زندان بوده اید، نماد پیروزی و موفقیت است.
✍️اگر در خواب موهایتان بلند و بیگودی خورده مثل راهنمای یک ارکست داشتید، نوید از روزهای خوش و پرهیجان آینده دارد.
✍️اگر در خواب مردی با موهای بسیار بلند دیدید، نماد وقار و احترام است.
✍️اگر در خواب مردی با موهای بسیار کم دیدید، نماد شانس و بخت است.
✍️اگر در خواب ریزش مو داشتید، یکی از دوستان خود را از دست خواهید داد.
✍️اگر در خواب دیدید که موهایتان می سوخت، نماد مرگ یکی از اقوام است.
موهای کوتاه در خواب نماد ناراحتی و مشکلات مالی است.
موی بلند در خواب نماد چیزهای با ارزش است. برای هر فردی هرچیزی ممکن است ارزش داشته باشد پس بر اساس خود بایستی تعبیر کنید.
✍️اگر در خواب خودتان موهایتان را کوتاه می کردید، نماد سود و منفعت مالی است. اگر با قیچی کوتاه می کردید این سود قطعا پول هنگفتی است.
✍️اگر در خواب موهایتان را رنگ می کردید، شما فردی خودخواه و مغرور هستید.
✍️اگر در خواب کسی موهای شما را می کشید، نماد ضربه خوردن از دشمن است. دشمنان در پی ضربه زدن به شما هستند، مراقب باشید!
✍️اگر در خواب هرکار کردید موهایتان صاف نشد، کار سخت و طاقت فرسایی در پیش روی شماست!
✍️اگر در خواب موهایتان را شانه میزدید، شما به پول احتیاج پیدا خواهید کرد!
✍️اگر در خواب موهایتان را می شستید، نماد غم و دلخوری است.
✍️اگر در خواب موهای پشت گوش خود را کوتاه می کردید، تعبیرش ناراحتی و سرافکندگی می باشد.
✍️اگر در خواب موهای خود را مرتب و شانه شده دیدید، تعبیرش لذت از یک رفاقت و ارتباط و نظم و سامان گرفتن امور بهم ریخته است.
✍️اگر در خواب موهای خود را آشفته و پریشان دیدید، تعبیرش یک کار قضایی و دادگاهی است که مقداری روندش طولانی خواهد شد.
✍️اگر در خواب مو می خوردید، نماد شادی و خوشحالی است.
✍️اگر در خواب موهایتان را فر کرده بودید، روابط احساسی و عشقی شما در خط است و ممکن است ضربه بخورید.
✍️اگر در خواب موهایتان را بهم میریختید، مشاجره و دعوا در چهارچوب خانواده شماست!
موهای بلند و سفید نماد امیدهای بزرگ است.
موهای بلند و خارق العاده نماد پیروزی و موفقیت حتمی است.
موهای بلندی که به زمین می رسد نماد خیانت در عشق است.
یک مرد با موهای سفید و کوتاه نماد خوشبختی است.

همچنین بخوانید:  👨‍👩‍👧‍👦 تعبیر خواب مهمانی و ضیافت از نظر معبران معروف و موضوعات مختلف

تعبیر خواب مو از نظر روان شناختی📚

دیدن مو در خواب نشانه اعتماد به نفس، زیبایی، قدرت، دانش و رفاه، سلامت و نعمت، روحیه زنانه و لذت جنسی است.
✍️اگر در خواب دیدید که قسمت های مختلف و حتی عجیب و غریب بدنتان مو درآورده است، تعبیرش نیز اتفاقات عجیب است که باعث می شود کنترل خود را از دست بدهید.
✍️اگر در خواب دیدید که موهای دیگران را در دست گرفتید و با آنها بازی می کردید، تعبیرش این است که ارتباط برقرار کردن با دیگران بسیار برای شما خوشایند است. قادرید به دیگران کمک کنید.
تعبیر موهای خیلی بلند در خواب نماد تصمیمات عاقلانه و تمرکز بر کارتان است. همچنین می تواند نماد اعتماد به نفس بالا به خاطر زیباییتان نیز باشد.
موهای خیلی بلند در خواب نماد افکار خیلی آشفته و درهم است. شما برای آیننده خود برنامه های زیادی دارید ولی توانایی نظم دادن به آنها را ندارید به همین خاطر بهم ریخته و پریشان هستید.
✍️اگر در خواب دیدید که موهایتان رشد کرده بود، تعبیرش این است که شما نیاز دارید تا برای آینده خود تصمیمات درست بگیرید. این خواب به شما می گوید که اعتماد به نفستان هر روز زیاد می شود. زودتر از آنچه فکرش را کنید موفق خواهید شد.
اگر در خواب موهای خود را کثیف و ژولیده دیدید نماد افسردگی و نا امیدی، نداشتن هدف در زندگی است. احتمالا بخاطر مسأله ای دیگر دوست ندارید زندگی کنید و می خواهید به همه چیز خاتمه دهید.
موی سیاه نماد پنهان کردن احساسات و نگهداشتن راز است.
✍️اگر در خواب صورت خود را با مو پوشانده بودید و دوست نداشتید که دیگران شما را ببینند، تعبیرش این است که شما باید تغییراتی در زندگی اعمال کنید.
✍️اگر در خواب موهایتان را می شستید، نشان دهنده این است که شما در روابط اجتماعی خود بسیار موفق هستید. به راحتی در چشم دیگران عزیز می شوید و هودار پیدا می کنید.
✍️اگر در خواب دیدید که موهایتان را خشک می کردید، تعبیر این است که شما نیاز به مشاوره و کمک دیگران دارید.
✍️اگر در خواب موهایتان فر بود، نماد موانع رو به رویتان است. این موانع می تواند با کمک دیگران به مسیر درست هدایت شود و با کمک آنان شما اینده خود را خواهی ساخت.
✍️اگر در خواب موهایتان را شانه می زدید، تعبیرش افکار و ایده های جدیدی است که در سر شما می آیند. در برخی موارد می تواند تعبیرش به نگرانی درباره ظاهرتان نیز باشد و دوست دارید که هم رنگ دیگران شوید.

رای
مطلبو دوست داشتی؟
در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها