🐛 تعبیر خواب هزارپا از نظر معبران معروف جهان

ه ۱۹ دیدگاه
 • تعبیر خواب هزارپا🐛

  تعبیر هزارپا در خواب نماد لجباز بودن و عقب نکشیدن در مقابل مشکلات است. یا اکنون درگیر مسأله ای هستید و یا در آینده با مسأله ای رو به رو خواهید شد. وظایف و مسئولیت های زیاد و سخت که ذهن شما را به خود مشغول کرده اند، در رویا مانند یک هزارپا خود را نشان می دهند.

  به تعبیر دیگر برخی هزارپا را در خواب خوشایند نمی دانند. معتقدند که هزارپا یک حیوان گوشتخوار و بسیار زرنگ است. اطراف چیزهای فاسد و بدبو می رود. نیش این حیوان برای حیوانات ریزتر سمی است و اینگونه تغذیه می کند.

  دیدن این جانور در خواب به تعبیری نماد شرکت در جمع ها و ارتباط با افراد بسیار مشکوک و حامل ضرر است. اگر چنین خوابی دیدید برای روزهای آتی احتیاط را فراموش نکنید. با ما در تعبیر هزارپا همراه باشید.🌷

  تعبیر خواب هزارپا

  تعبیر خواب هزار­پا از نظر معبرین غربی👨

  معبرین غربی هزارپا در خواب را نماد اعتقادات و شرایطی در زندگی می دانند که شما از یادآوری و یا حضور در آن موقعیت احساس خوبی نخواهید داشت. همچنین هزارپا می تواند نشان از دشمن هایی باشد که تا به حال با آن ها طی کرده اید و این موضوع روح شما را خدشه دار کرده است. به طور کلی اذیت شدن از سمت گروهی یا افرادی به شکل هزارپا در خواب شما نمایان خواهد شد.

  ✍️اگر در خواب خود دیدید که هزارپایی را کشتید و نابود کردید معنای این خواب به تلاش و کوشش شما اشاره می کند. شما فرد خستگی ناپذیری هستید و تا مشکلات را حل نکنید، عقب نمی کشید.

  ✍️به عبارت دیگر کشتن هزارپا، اذیت و آزار از سمت کسی است که با شما سر ناسازگاری و دشمنی دارد و شما را بسیار اذیت می کند. بهتر است با صبوری و سکوت این اشخاص مزاحم را از زندگی و اطراف خود دور کنید.

  تعبیر خواب هزار پا از نظر کارل گوستاو یونگ👨

  ✍️اگر در خواب خود هزارپا دیدید، این خواب تفسیرش این است تردید ها و استرس های شما بمانع از رسیدن به اهداف و موفقیت شما هستند. این حالات را از خود دور کنید و اجازه ندهید که شما را از مسیر درست خارج کنند.

  همچنین این خواب پیامی هم برای شما دارد و می گوید که به جای افکار منفی، افکار مثبت را جایگزین کنید و سعی کنید به مسائلی که شما را بهم می­ریزند فکر نکنید.

  تعبیر خواب هزار­پا از نظر هانس کورت👨

  ✍️اگر در خواب دیدید که هزارپا می خوردید، این خواب نماد جنگیدن و مبارزه کردن شما با مشکلاتتان است. شما هیچ ترسی از مقابله با دشمنان خود نخواهید داشت.

  تعابیر موضوعی دیگر از خواب هزارپا🐛

  هزارپای سیاه🐛

  رنگ سیاه به طور کلی در خواب تعابیر خوشایندی ندارد و همینطور هزار­پایی هم که به رنگ سیاه باشد نیز تعبیرش نیکو نخواهد بود.

  ✍️اگر در خواب شما هزار­پای سیاهی پدیدار شد، این خواب یک اخطار است. این خواب به شما می گوید که اگر این روزها افراد جدید و غریبی را ملاقات می کنید و وارد ارتباطات جدیدی شده اید، باید جوانب احتیاط را رعایت کنید.

  ممکن است شخص جدیدی که وارد زندگی شما شده است، افکار خطرناکی برای شما در سر داشته باشد. این فرد از هر فرصت و امکانی استفاده خواهد کرد تا درباره شما شایعه پراکنی و تهمت هایی را روا دارد. بهتر است خیلی به او و رفتار­هایش واکنش نشان ندهید زیرا دردسر بزرگی برای شما درست نخواهد کرد.

  ✍️اگر در خواب دیدید که هزارپای سیاهی روی بدن شما راه می­رفت، این خواب تعبیرش به دشمنان شما در زندگی باز­می­گردد. حواستان را جمع کنید که ناخواسته در دام نیفتید.

  هزارپای زرد🐛

  ✍️هزارپای زرد در خواب نماد یک کسالت و مشکل کوچک است. این اتفاقات فقط کمی ذهن شما را مشغول خواهند کرد و خطر محسوب نخواهند شد.

  وجود هزار پا در گوش🐛

  ✍️اگر در خواب خودتان دیدید که یک هزارپا در گوشتان بود، این خواب به شما می گوید که به قضاوت ها و اظهار نظرهای بی مورد دیگران اهمیت ندهید. بیش از اندازه به دیگران گوش کردن برای شما مشکل ایجاد می کند.

  کشتن چندین هزارپا🐛

  ✍️اگر در خواب دیدید که چندین هزارپا را کشتید و نابود کردید، این خواب نماد تلاش و کوشش شما برای جنگیدن و نابودی سختی ها و گرفتاری هاست.

  نیش زدن هزارپا🐛

  هزارپا اصولا نیش نمی زند، اگر هم بزند این زهر برای انسان خطری ندارد؛ ولی دیدن چنین خوابی بسیار متداول و رایج است. چنین خوابی هم تعبیر مثبت و هم منفی دارد.

  تعبیر مثبت چنین خوابی، به شما از یک زندگی و عمر طولانی و با برکت خبر می دهد.

  ✍️اگر در خواب دیدید که هزارپا یکی از اطرافیان و یا اعضای خانوادتان را نیش زدف این خواب تعبیرش منفی است و به معنای نیاز کسی به کمک شما خواهد بود. فقط این نکته را در خاطر داشته باشید که در انتخاب این شخص و روش کمک به او باید بسیار احتیاط کنید.

  کند راه رفتن هزارپا🐛

  ✍️اگر در خواب دیدید که یک هزارپا بسیار آرام و کند حرکت می کرد، چنین خوابی اشاره به شخصیت و زندگی واقعی خودتان دارد. احتمالا شما هم یک فرد کند و یا کمی تنبل هستید. سرعت عمل خیلی بالایی ندارید و نمی توانید برای بهبودی اوضاع تصمیم بگیرید و برنامه ریزی کنید.

  همچنین این خواب به معنای این است که بار مسئولیت ها بر دوش شما بسیار سنگینی می کند. شما نمی توانید همه کارها را باهم انجام دهید پس بهتر است کمی از وظایف خود بکاهید و برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

  هزارپای مرده🐛

  ✍️این خواب را اصولا افرادی می بینند که به لحاظ شخصیتی درونگرا هستند. اگر شما هم در خواب هزارپای مرده دیدید، تعبیر آن ترس از خیانت دیدن است. همین ترس همیشه باعث می شود که کسی را به راحتی وارد زندگی شخصی خود نکنید.

  بهتر است این ترس­ها و افکار بیهوده را کنار بگذارید و کمی مثبت تر به این مسائل بیندیشید. این ترس ها شما را به یک آدم منزوی تبدیل خواهد کرد پس اجازه دهید  دیگران شخصیت خوب شما را ببیند.

  کشتن هزارپا🐛

  ✍️اگر در خواب دیدید که بدون هیچ ترسی هزارپا را کشتید، چنین خوابی به قدرت شما برای حل مشکلات و مسائل زندگیتان است. همچنین خبر از رسیدن یک سود و مال و دارایی نیز دارد.

  به تعدادی که آنها را می کشید، همان مقدار مال به شما خواهد رسید.

  به تعبیر دیگر نشان می دهد که شما برای مقابله با اشخاصی که می خواهند به شما صدمه بزنند و باعث حقارت شما شوند، آماده هستید و با آنها رو به رو خواهید شد. همین نیرو باعث می شود تا دشمنان از شما بترسند و به خود اجازه نزدیک شدن به شما را ندهند.

  راه رفتن هزارپا بر روی بدن🐛

  ✍️چنین خوابی از رسیدن مشکلات مالی و تنگ دستی خبر می دهد. بهتر است حساب دخل و خرج این روز­ها را داشته باشید تا کمبود مالی پیدا نکنید.

  دیدن چندین هزارپا🐛

  ✍️اگر در خواب تعداد زیادی هزارپا دیدید، تعبیر چنین خوابی این است که شما اکنون در مرحله بدی از زندگی قرار گرفته اید. در زندگی شخصی و کاری خود مشکلات و درگیری هایی دارید. همچنین اخیرا کارهای اشتباه زیادی انجام داده اید.
  ✍️به تعبیر دیگر ممکن است شما بیش از حد و اندازه فکر می کنید و همین فکرها شما را از کنترل کردن اوضاع زندگیتان وا داشته است. آگاه باشید که زندگی در جریان است و شما دیر یا زود نیز از این مرحله عبور خواهید کرد. سعی کنید مثبت فکر کنید و هرچه سریع تر برای بهبودی اوضاع تصمیمی بگیرید. افکار منفی برای رسیدن به اهداف مانع بزرگی هستند.

  دمنوش گیاهی

  ‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

  در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
  اشتراک
  اطلاع از
  19 دیدگاه
  بازخورد برخط
  مشاهده تمامی دیدگاه ها
  Nastaran
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت: ۰۰:۲۹

  من خواب دیدم که هزارپا دیدم اومدم کشتمش ولی یه عالمه هزار پا ظاهر شد🤦‍♀️

  کاردو
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت: ۲۱:۳۹

  خواب دیدم یک دمل یا جوش چرکی روی سینه م بود با دو انگشتم فشار دادم که بترکانم و اولش کمی جوش و چرک بیرون اومد ولی در ادامه که فشار دادم به جای خالی کردن چرک و جوش یک هزارپای بزرگ از اون بیرون اومد بیرون که رنگشو دقیق یادم نیست و تا اونجا که خاطرمه روی زمین با یک مار هم قد و اندازه درگیر شد و ماره اونو کشت و….

  بهار
  پاسخ به  کاردو
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت: ۱۸:۳۹

  چه جالب دیشب هم من همین خواب دیدم

  ماریا
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت: ۱۷:۱۹

  سلام من خواب میدیدم هر جایی که من میرم چندین هزار پا میاد بیرون از تو زمین

  امید
  پاسخ به  ماریا
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت: ۰۶:۴۶

  منم شبیه این دیدم نگران بودم

  روشن
  تاریک