آب مغناطیسی و هر آنچه درباره آن باید بدانید!

زندگی روزمره ۰۶ تیر ۱۴۰۰ یک دیدگاه

آب مغناطیسی

مولکول آب از یک اکسیژن و دو هیدروژن تشکیل شده است (H2O). به زبان ساده، اکسیژن به عنوان یک یون منفی و هر هیدروژن به عنوان یک یون مثبت عمل می کند. مولکول های آب تنها نیستند. آن ها با جذب هیدروژن مثبت یک مولکول به اکسیژن منفی مولکول های دیگر، به سایر مولکول های آب، به صورت خوشه ای متصل می شوند. خوشه های مولکول آب بسته به تعداد مولکول ها در اندازه های مختلف وجود دارد.

در آبی که ساختار مغناطیسی نداشته باشد، خوشه ها از تعداد زیادی مولکول آب تشکیل می شوند که به صورت بی قاعده جذب یک دیگر شده اند. این شکل جذاب اما بی نظم باعث می شود سموم و آلاینده ها درون خوشه مولکول آب جابجا شوند. با عبور این خوشه ها از غشای سلول، بسیاری از آن ها به دلیل سموم بیش از حد، از بین می روند. برخی خوشه های کوچک تر و سمی نیز می توانند وارد سلول شوند. برای آبرسانی به گیاه به مقدار زیادی آب بدون ساختار نیاز است.

با تاثیر میدان مغناطیسی بر آب نرمال، خوشه های بسیار کوچکی از مولکول آب تشکیل می شود، که هر کدام دارای شش مولکول متقارن سازمان یافته هستند. این خوشه کوچک از نظر سلولی، به دلیل ساختار شش ضلعی خود و عدم حرکت سموم در آن، ” زیست دوست” نامیده شده و به راحتی وارد غشاهای سلول های گیاهی و حیوانی می شود. نتیجه، آب رسانی می تواند با آب کمتر و به صورت بهتر و سالم تر انجام شود.

در شکل زیر، فناوری رزونانس مغناطیسی هیدرودینامیکی متعلق به شرکت Omni Enviro توضیح داده می شود:

فناوری رزونانس مغناطیسی هیدرودینامیکی

این واقعیت که بدن ما به طور عمده از آب تشکیل شده و تمام فرایندهای بدن ما به شدت به آب وابسته است، منجر به تحقیق در مورد امکان استفاده از آب مغناطیسی برای ارتقا سلامت و درمان بیماری ها شده است. آب تازه و بکر یک رودخانه در کوهستان سرشار از مواد مغذی است. اما هنگام عبور از خاک آلوده، زباله ها و مواد شیمیایی سمی، تازگی خود را از دست داده و وقتی که از شیر آب خانه ما خارج می شود، طراوت و فایده ای نخواهد داشت. یک کاسه آب خالص چشمه و آب شیر را روی زمین قرار دهید و ببینید سگ شما به طور غریزی ابتدا کدام را انتخاب می کند.

عکس زیر مربوط به آزمایش آب دکتر ایموتو است و عکس های میکروسکوپی از آب رودخانه آلوده در کنار چشمه پاک را نشان می دهد.

آزمایش آب دکتر ایموتو

برخی از محققان معتقدند که اکثر ​​آب های لوله کشی شهری ممکن است نه تنها به دلیل محتوای سموم بلکه به دلیل ایجاد قطبیت در بدن، برای سلامتی ما مضر باشد. خوشبختانه، تحقیقات اخیر نشان داده است که می توان با مغناطیسی کردن، آب را به حالت سالم اولیه بازگرداند.

ما از آهن ربا در ماشین های MRI استفاده کرده ایم، اما استفاده از آن، به عنوان روش درمانی، هنوز به طور گسترده پذیرفته نیست. برخی معتقدند که سلول های ما مانند یک آهنربا کوچک در سراسر بدن واکنش نشان می دهند. به هم خوردن این تعادل ممکن است باعث اختلال در عملکرد بدن شود، اما آزمایش های دقیقی برای تایید آن انجام نشده است.

آب اصلاح شده و نشده

ممکن است دهه ها طول بکشد تا علم آب مغناطیسی کاملا درک شود. عده ای ممکن است آب مغناطیسی را به عنوان یک “ترفند” بپذیرند، اما کسانی هم هستند که بر خلاف آن ها فکر می کنند. مطالعات جدید تایید می کنند که هر یک از سلول های ما دارای یک میدان مغناطیسی کوچک هستند و بنابراین، آب مغناطیسی می تواند بر سلول های ما تاثیر مثبت بگذارد. شاید آب مغناطیسی یک داروی جادویی نباشد، اما می تواند سلامت را افزایش دهد. آب مغناطیسی قطب شمال نه تنها خاصیت درمانی و آنتی بیوتیکی دارد، بلکه باعث افزایش خاصیت قلیایی نیز می شود. بالا بودن خاصیت قلیایی می تواند برای مقابله با محیط منفی اسید بیولوژیکی ناشی از رژیم های مدرن گوشتی و هوای پر از سم و آلودگی، به ما کمک کند.

فواید آب مغناطیسی

مزایای آن برای گیاهان

میدان مغناطیسی قوی تر، مواد معدنی را به ذرات کوچک تر تجزیه می کند و آن ها را در دسترس سلول های گیاه قرار می دهد. در نتیجه، هیدراتاسیون آب سالم ( آب رسانی) به صورت حداکثری انجام شده و جذب بیشتر مواد معدنی منجر به بازدهی بیشتر، محصول نهایی بزرگ تر و بهتر، رشد سریع تر، ماندگاری بالاتر و تولید گیاهان سالم تر خواهد شد. همچنین با کاهش مقدار آب مورد نیاز، استفاده از کود و سموم دفع آفات نیز کاهش می یابد.

از آن جا که ساختار مغناطیسی، تمام مواد معدنی را به ذرات ریزتر تقسیم می کند، نمک موجود در خاک توسط آب ساختاریافته تجزیه شده و با ته نشین شدن آن در عمق خاک، سبب پاک سازی آن می شود. نمک زدایی سریع در طول یک فصل، باعث تولید گیاهان سالم تر و محصول نهایی بهتر و بیشتر خواهد شد.

از آن جا که خوشه مولکول آب شش ضلعی به مواد معدنی متصل نمی شود، آب با ساختار مغناطیسی اجازه نمی دهد لوله ها پوسیده شود.

Omni Enviro H2O ENERGIZER ( تقویت کننده آب متعلق به شرکت Omni Enviro ) یک فلنژ ( کلاهک یا سر لوله) ساده و دارای لوله های آهنربای القایی قدرتمند و خاصی است که آب و مواد معدنی را که از طریق آن ها عبور می کند، به یک زیست فرم سازگارتر و سازنده تر تبدیل خواهد کرد.

مزایای آن برای مردم

بسیاری از تأثیرات طبیعی و همچنین ساخته شده توسط بشر بر ساختار مولکولی آب تاثیر گذاشته است.

همچنین بخوانید:  نکات مهم حمام رفتن - چگونه از لیف و کیسه استفاده کنیم

زباله های محیطی، سموم و مواد معدنی و همچنین مواد افزودنی شیمیایی که عوامل تهدید کننده آب شهری هستند، با هم ترکیب شده و باعث آلودگی و راکد شدن آب می شوند.

شما می توانید این آب را تصفیه کنید، اما این آب بدون استفاده از رزونانس مغناطیسی نمی تواند از نظر بیولوژیکی فعال و موثر باشد.

با بهبود ترکیبات آب آشامیدنی، می توانیم مقدار اکسیژن آن را افزایش دهیم. این کار، به نوبه خود می تواند مواد مغذی طبیعی را راحت تر به بدن ما برساند.

علاوه بر این، آب مغناطیسی قلیایی تر بوده و به تنظیم سطح pH بدن کمک می کند.

مزایای آن برای محیط زیست

با فعال سازی و استفاده ایمن و کارآمد از منابع آب موجود، در مصرف آب صرفه جویی کرده و پایداری محیط زیست کمک خواهیم کرد.

اسیدیته و سایر اختلالات گوارشی: آب مغناطیسی باعث کاهش اسیدیته و صفرای اضافی در سیستم گوارش شده و به تنظیم حرکت روده کمک می کند.

سنگ کلیه: فواید استفاده از آب مغناطیسی در اختلالات ادراری و کلیوی به اثبات رسیده است. در مطالعات علمی، آب مغناطیسی برای افرادی که از سنگ کلیه رنج می برند تجویز شده است. به یک فرد بالغ مبتلا به سنگ کلیه توصیه می شود روزانه یک لیتر آب مغناطیسی بنوشد.

فشار خون پایین و سیستم عصبی: آب مغناطیسی برای اختلالات عصبی و درمان فشار خون، به ویژه فشار خون پایین نیز بسیار مفید است. این آب یک اثر تسکین دهنده و کمی آرام بخش به اعصاب می دهد، به پاکسازی عروق مسدود شده کمک می کند و سیستم گردش خون را متعادل می سازد.

آسم / برونشیت: آب مغناطیسی در درمان آسم، برونشیت، سرماخوردگی، سرفه و انواع خاصی از تب مفید است.

بهبود زخم ها: از آب مغناطیسی برای شستشوی تورم و زخم چشم، زخم ها، لکه های اگزما و … بهبود سریع تر آن ها استفاده شده است. برای انواع عفونت های چشمی، آب مغناطیسی قطب شمال دارای خاصیت درمانی و آنتی بیوتیکی است.

قطبیت ناشی از زیست – میدان انسان: مانند خود زمین، بدن ما نیز دارای قطبی شمال و جنوب بوده و بروز این نوع قطبیت اتفاقی بسیار معمول است. وقتی این مسئله رخ می دهد، برخی بیماری ها در بدن مان بروز پیدا خواهد کرد. نوشیدن آب مغناطیسی رو به شمال، به بدن کمک می کند تا قطبیت مناسب خود را حفظ کند.

آیا آب مغناطیسی باعث بهبود سلامتی می شود؟

میدان مغناطیسی زمین به طور مداوم در حال کاهش بوده و طی ۲۰۰۰ سال گذشته، بیش از ۳۰ درصد قدرت خود را از دست داده است. این اتفاق ممکن است در بسیاری از افراد باعث کمبود مواد مغناطیسی شود. آیا می دانید فضانوردانی که از میدان مغناطیسی زمین بیرون می روند، از نظر سلامتی دچار مشکلات مهمی می شوند، مگر اینکه در یک میدان مغناطیسی مصنوعی در داخل کپسول فضایی شان قرار بگیرند. انسان ها با قدرت خاصی با میدان مغناطیسی زمین سازگار شده اند. در حال حاضر، این قدرت به سرعت در حال کاهش بوده و احتمالا ما توانایی مقابله با آن را نخواهیم داشت.

مغناطیس و سلامتی

بدن انسان عمیقا نسبت به میدان های الکترومغناطیسی واکنش نشان می دهد. به همین دلیل است که ما از دستگاه های ام.آر.آی، درمان با آهن ربا پالسی و محصولات دارای مغناطیس استفاده می کنیم.

شما باید بدانید که چگونه از آهن ربا استفاده کنید، زیرا شمال آهن ربا، نسبت به جنوب آن، تاثیرات بسیار متفاوتی بر بدن انسان دارد. قطب شمال باعث ایجاد ثبات و آرامش در فرد شده و درد، عفونت و التهاب را کاهش می دهد. از طرف دیگر، قطب جنوب اسید تولید می کند، که از نظر بیولوژیکی از بین نمی رود و ممکن است رشد باکتری ها را تسریع کند. بهتر است بدانید که هرگز نباید قسمت جنوبی آهنربا را در نزدیکی فرد مبتلا به سرطان قرار دهید، زیرا این کار می تواند باعث گسترش تومورها در بدن شود. قطب جنوب آهن ربا فقط باید زیر نظر یک پزشک آموزش دیده استفاده شود، اما واقعیت این است که وقتی بریس های مگنت تراپی را می پوشید، حتی تولید کنندگان نیز نمی توانند به این سوال ساده پاسخ دهند که “کدام قطب رو به بدن قرار دارد؟ ”

آب مغناطیسی به عنوان دارو؟

بیش از ۲۰ سال است که شرکت Dime Water، در حال ساخت تجهیزات تصفیه آب غیر شیمیایی است. آن ها از آهن رباهای خاکی کمیاب نئودیمیم استفاده می کنند که باعث می شود ذرات موجود در آب، برای افزایش عمرشان، به یکدیگر بچسبند. اما برخی این ادعا را رد می کنند که یک میدان مغناطیسی می تواند روی آب تاثیر بگذارد.

آزمایش آب مغناطیسی شده

خلاصه آزمایشات اخیر نشان داد که نوشیدن آب مغناطیسی، نتایج مثبت و مزایای زیادی برای کنترل دیابت دارد. در این تحقیق آمده است: ” مصرف طولانی مدت آب مغناطیسی در طی ۸ هفته می تواند در پیشگیری و درمان عوارض بیماران دیابتی مفید باشد”.

ظاهرا آب مغناطیسی به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و گفته می شود این خوشه های شش ضلعی مولکول آب، برای بهبود عملکرد کبد و بهداشت دهان و دندان نیز مفید هستند.

چرا آب مغناطیسی؟ مزایا و کاربردها

از میدان مغناطیسی، برای دهه های متمادی، در کشورهایی مانند روسیه، برای تسریع بهبود زخم و افزایش جریان خون استفاده شده است. این اتفاق با توجه به وجود آهن در خون انسان به طور شهودی قابل درک بوده و FDA دستگاه هایی را برای چنین کاربردها و مزایایی تایید کرده است. همچنین، مدت هاست پدیده آب مغناطیسی در آبیاری محصولات کشاورزی، برای افزایش عملکرد محصول، تولید گیاهان بزرگ تر و کاهش مصرف آب مورد نیاز ترویج داده شده است. داده های تجربی این ادعاها را تایید می کنند، اما آزمایشات دقیقی در این زمینه انجام نشده است.

همچنین بخوانید:  نکات مهم حمام رفتن - چگونه از لیف و کیسه استفاده کنیم

تولید آب مغناطیسی

توسعه آب مغناطیسی در روسیه

 1. اثرات میدان های مغناطیسی بر روی آب روان سال هاست مورد بررسی بوده و حق ثبت اختراع با آهن ربا از اوایل دهه ۱۹۵۰ انجام شد.
 2. مدت ها بعد محققان دریافتند که پس از استفاده طولانی مدت از آن، رسوب کمتری تولید می شود.
 3. این کار اولین بار در روسیه توسط سه متخصص برجسته انجام شد: دکتر G Gerbenshchikow ، I .Shetsov و Torstoles. این سه متخصص اورولوژی که در آکادمی پزشکی نظامی Kilov در لنینگراد مشغول به فعالیت بودند، برای بیماران خود نوشیدن این آب را تجویز کردند. این روش درمانی ساده برای تجزیه سنگ کلیه و مثانه به ذرات بسیار ریز، که به راحتی و بدون درد و خطر از طریق ادرار دفع می شدند، بسیار موثر بود.

آب مغناطیسی چیز عجیب و غیر معمولی ندارد.

 1. اکثر ما آنقدر خوش شانس نیستیم که بتوانیم آب مورد نیاز خود را از نهرهای خالص کوهستان، آب باران یا آب های تمیز روستایی تامین کنیم.
 2. ما برای آب رسانی به سلول های بدن مان به “آب زنده” نیاز داریم. اما آب لوله کشی خانگی به مواد شیمیایی، زباله های صنعتی و پساب ها آلوده است.
 3. ما به آبی احتیاج داریم که نه تنها تصفیه شده، بلکه احیا و اصلاح شود تا بتواند عناصر حیات بخش، مغذی و مورد نیاز بدن مان را تامین کند. ظاهرا این کار از طریق آهن ربا انجام می شود.
 4. آب، انرژی خورشید را گرفته و انرژی های ذخیره شده در زمین را در درون خود جمع می کند. در تابستان، به دلیل انرژی خورشیدی قوی، آب به سطح زمین نزدیک تر شده و در زمستان، با ضعیف شدن انرژی خورشیدی، در عمق زمین فرو می رود و این انرژی را در خود جمع می کند.

هسته آب

 1. کمبود مراکز هسته ای در آب به دلیل توانایی جمع شدن مولکول های آب در اطراف هر ذره خارجی است. این اتفاق باعث می شود که مولکول آب به عنوان یک هسته مرکزی وجود نباشد.
 2. نیروی میدان های مغناطیسی روی آن خوشه های مولکولی بسیار ضعیف است، با این حال، خوشه ها از بسیاری جهات ارتعاش دارند. وقتی آن ها با سرعت مشخصی از قطب های مغناطیسی عبور کنند، ممکن است تغییرات دوره ای میدان های مغناطیسی با یکی از فرکانس های ارتعاش داخلی خوشه آب همزمان شود. این اتفاق می تواند شدید تر شده و منجر به ترک خوردن چنین خوشه ای شود.
 3. سپس، ذره به دام افتاده آزاد می شود و مولکول های معدنی مجاور از هر طرف به مرکز هسته خود می رسند و در آن جا صفحه های مدوری تشکیل می دهند که نیازی نیست در دیواره ظرف متبلور شوند.

آب مایه حیات است.

 1. یوهان گراندر می گوید که به دلیل اختلالات الکتریکی و فشار زیاد، آب نیرو حیات خود را از دست می دهد. و آب آلوده بر سلامت افراد، حیوانات و گیاهان تأثیر منفی می گذارد. از طرف دیگر، آبی که از طریق تصفیه مغناطیسی احیا می شود، به انرژی طبیعی خود باز می گردد.
 2. محصولات سریع تر و قوی تر رشد می کنند، گل ها و گیاهان نیز سالم تر و در برابر بیماری مقاوم تر هستند.
 3. دریاچه ها، جویبارها و رودخانه ها احیا شده و حیوانات حیات بهتری خواهند داشت.

مایعات مغناطیسی شده

 1. محققان شوروی بر این باورند که آهن ربا از طریق آب یا محلول هایی که در عملکرد سلول ها و بافت ها نقش دارند، به عنوان موجودات زنده عمل می کنند.
 2. زیست – مغناطیس از طریق سیستم گردش خون، سیستم عصبی و غدد درون ریز در بدن انسان کار می کند.
 3. نیروی دافعه با بارهای منفی تشکیل شده روی سطح گلبول قرمز، به دلیل وجود گروه کربوکسیل اسید سیالیک در غشای سلول ایجاد می شود. این بار باعث ایجاد یک قدرت زتا الکتریکی دافعه بین سلول ها خواهد شد.
 4. درمان مغناطیسی سلول های خونی باعث افزایش پتانسیل زتا می شود. وقتی پتانسیل zeta خیلی کم است، خون شروع به انعقاد می کند. این وضعیت به انعقاد درون عروقی نیز معروف است.

چگونه می توان پتانسیل zeta (ZP) را افزایش داد؟

 1. اتصال به زمین: در این روش بدن انسان به زمین متصل می شود.
 2. پاک سازی عروق خونی: شما باید مواد معدنی و فیبرینوژنی را که به دلیل کم بودن میزان ZP در دیواره های شریانی رسوب کرده اند، از بین ببرید.
 3. کلات درمانی: پزشکان از روش کلات درمانی EDTA، برای افزایش ZP و حذف فلزات سنگین سمی از بدن استفاده می کنند.
 4. افزایش ZP منجر به موارد زیر خواهد شد: گلبول های قرمز شما عملکرد بهتری خواهند داشت، قلب می تواند خون را به راحتی پمپاژ کند، خون و لنف ها بهتر از قبل قادر به حمل مواد مغذی هستند، بدن راحت تر فعالیت کرده و رسوبات سمی را از بین می برد.

اجزاء

 1. از میله های مغناطیسی مونتاژی تشکیل شده است که دارای آهن ربا گلوله ای شکل هستند که قطب مغناطیسی ( N یا S )، نزدیک به یکدیگر قرار گرفته و در لوله های ضد زنگ قرار می گیرند تا به صورت شعاعی، خطوط مغناطیسی تولید کنند.
 2. آن ها در یک محفظه ضد زنگ که دارای اتصالات ورودی و خروجی است، قرار می گیرند.
همچنین بخوانید:  نکات مهم حمام رفتن - چگونه از لیف و کیسه استفاده کنیم

آب مغناطیسی چگونه تولید می شود؟

 1. آب طبیعی یا تصفیه شده به راحتی از دستگاه مغناطیسی عبور داده می شود.
 2. هرچه میزان عبور آب بیشتر عبور کند، آب پر انرژی تری تولید خواهد شد.

ویژگی ها و مزایای آب مغناطیسی چیست؟

مقایسه با آب غیر مغناطیسی

 1. خوشه های کوچک تر باعث آب رسانی بهتر می شوند.
 2. اندازه پتانسیل zeta بیشتر، دافعه موثر تری را بین ذرات ایجاد می کند.
 3. پایین بودن اندازه ظرفیت حرارتی خاص ( حدود ۵٪) منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی برای جوشاندن آب می شود.
 4. تجمع بیشتر انرژی جنبشی منجر به تولید آب بیشتر خواهد شد.

تعاریف

 1. خوشه آب یک مجموعه با پیوندی هیدروژنی متصل است.
 2. پتانسیل زتا اندازه گیری مقدار الکترواستاتیک یا بار بین ذرات است که باعث دافعه یا جاذبه می شود.
 3. ظرفیت حرارتی خاص آب، میزان گرمای مورد نیاز برای بالا بردن حرارت یک گرم آب، به اندازه یک درجه سانتیگراد است.
 4. انرژی جنبشی، انرژی حرکتی است که با حرکت یک جسم، ذره یا مجموعه ای از ذرات قابل مشاهده است.

ملاحظات

آب الکترولیز شده، EW

 1. EW با الکترولیز آب معمولی حاوی محلول کلرید سدیم تولید می شود.
 2. الکترولیز این محلول نمکی، محلول اسید هیپوکلروس و هیدروکسید سدیم را تولید می کند.
 3. این آب اسیدی قوی، به عنوان یک پاک کننده و ضد عفونی کننده شناخته شده است.
 4. دو نوع EW وجود دارد: یکی آب قلیایی (ORP ؛ -۵۰۰ تا -۸۰۰ میلی ولت) و دیگری آب اسیدی (ORP: +500 تا ۱۳۰۰ میلی ولت).
 5. در طی فرآیند الکترولیز، کاتد (-) که دارای بار منفی است، آب اکسید کننده را جذب می کند، در حالی که آند (+) آب قلیایی کاهش یافته را که توسط وزارت بهداشت و رفاه ژاپن در سال ۱۹۶۵ برای آب آشامیدنی تأیید شده است، جذب می کند ( pH 8 تا ۱۰).

آب خوب چیست؟ (Good Water)

بسیار جالب است که یک کلمه می تواند معانی متعددی داشته باشد. به عنوان مثال، وقتی از کلمه “خوب – good” برای توصیف آب استفاده می شود، معانی احتمالی آن چه چیزهایی می تواند باشد؟

با توجه به نظرات مختلف این کلمه می تواند به معنی شیرین، نرم، شفاف، رنگ قهوه ای یا حتی کدر باشد.

در Omni Enviro، “آب خوب” به آبی گفته می شود که بتواند وارد ساختار سلولی گیاه یا حیوان شود. آبی که هیدراته نشود، آب “خوبی” تلقی نخواهد شد. از این گذشته، دلیل اصلی بیماری در همه موجودات زنده در سراسر جهان کم آبی است.

از آنجا که هیدراتاسیون اساس سلامتی و قدرت سلول است، بنابراین ما به آن بسیار توجه خواهیم کرد. ( در ادامه، ما مزایای بسیاری را بیان می کنیم که می تواند آب “خوب” را به “بهترین” آب تبدیل کند.)

بهتر است بدانید آب شیرین، آب نرم و شفاف به خوبی هیدراته نمی شوند. زیرا بسیاری از خوشه های مولکول آب برای ورود به ساختار سلولی گیاه یا حیوان بیش از حد بزرگ هستند.

متأسفانه، این نوع آب “خوب” از سلول ها عبور می کند.

اما هنگامی که آب از طریق آهن رباهای هیدرودینامیکی سیستم Omni پردازش می شود، خوشه های بزرگ مولکول آب به واحدهای کوچک تقسیم شده و فقط شش مولکول آب در هر خوشه وجود خواهد داشت. این اندازه فوق العاده کوچک می تواند به راحتی وارد سلول ها شود و به طور کامل آن را هیدراته کند. اگر تصور تجزیه آب به خوشه های شش مولکولی سخت است، یک دانه برف را، به عنوان واحد آب منجمد در ذهن تان مجسم کنید. دانه برف چند پا دارد؟ شش تا!

مقایسه خوشه های مولکول آب تصفیه نشده و معمولی، شبیه به مقایسه آرد و ماسه است.

هیدراتاسیون کامل باعث تعادل بین عناصر منفی شده که ممکن است در سلول ها پنهان شوند و روی آن ها تاثیر بگذارند. هیدراتاسیون کامل در گیاهان، آن ها را سالم و مقاوم تر کرده، بازدهی تولید را بالا برده و نیاز به آب را کمتر خواهد کرد، زیرا هر قطره هیدراتاسیون آب Omni می تواند به راحتی وارد سلول شود. در انسان، هیدراتاسیون کامل به معنای تقویت سیستم ایمنی بدن است، زیرا با این کار انتقال مواد مغذی و دفع سموم سریع تر و کارآمدتر رخ خواهد داد. این کار کلر، کلرامین و فلوراید را نیز از بین می برد. برای همه موجودات زنده، این آب، مواد معدنی را به واحدهای کوچکتر تجزیه کرده تا راحت تر وارد سلول ها شوند.

نمونه هایی از سلامت حیوانات: آب Omni میزان مرگ و میر جوجه ها را به میزان ۲۰۰-۳۰۰٪ کاهش داده و باعث رشد سریع خوکچه ها می شود.

نمونه هایی از سلامت گیاهان: آب Omni تولید اسفناج را ۳۵٪ افزایش داد. همچنین، باعث تولید ۱۰۰ جعبه ذرت شیرین بیشتر در هر هکتار ( ۲۷ درصد افزایش) شد. این آب، باعث افزایش تولید ۲۱٪ کلم بروکلی، ۲۴٪ کاهو و ۶۰۶ خربزه در هر جریب می شود.

آب “خوب” این مزایا را دارد.

و به همین دلیل شما برای انجام بهتر کارها، به مقدار زیادی از آن احتیاج نداشته و می توانید با کاهش حداقل ۱۰٪ آب مصرفی، حداقل ۱۰٪ عملکرد و کارآیی را افزایش دهید.

اما آب Omni حتی از “خوب” هم بهتر است. زیرا مقیاس بندی را از بین می برد. نمک ها را از ساختار ریشه گیاه دور می کند. pH را متعادل کرده و مزایای بسیار زیادی دارد. بنابراین بهتر است از آب خوب که سالم تر و هیدراته تر است، استفاده کنیم.

منابع: OmnieviromariposaenergytherapyreborncoffeeDimawaterinc

5 2 رای
مطلبو دوست داشتی؟
در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
تلگرام واتس آپ فیس بوک پیامک
برچسب ها
اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد برخط
مشاهده تمامی دیدگاه ها
ایلار
تیر ۱۴, ۱۴۰۰ ۹:۵۱ ق.ظ

جالبه ولی گفتنش راحته فقط عمل کردن بهش چی؟؟؟